فورتونا یک فرصت آموزشی عالی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ماهان تیموری

آموزش هوش مالی و رسالت زندگی من

تصمیم گرفتم در این شرایط سخت به رسالت خود عمل کنم و هوش مالی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهم. هوش مالی مجموعه ای است حاصل تجربیات من از مسیر درآمد روزانه ۱۰۰۰ تومان تا ساختن کسب و کاری که هر روز دستاورد های بزرگی را خلق می کند و دانشی که در این سالها به دست‌ آورده ام. در هوش مالی شما یاد می گیرید چطور باور های خودتان را تقویت کنید، با صفر تا صد راه اندازی کسب و کار آشنا می شوید، بر انواع فوت و فن های قرارداد و چک مسلط می شوید، می توانید عادت های پولساز را با عادت های غلط جایگزین کنید و در کل هرچیزی که برای رسیدن به موفقیت مالی را نیاز دارید دسترسی پیدا می کنید.

مشاوره رایگان

ایده های پولساز 2021

خلاصه مطلب

سلام ،امیدوارم که حالتان عالی باشد. در این روزها نسبت به شرایط اقتصادی که در کشور حاکم شده است ،خیلی ها از لحاظ مالی
5/5

سلام ،امیدوارم که حالتان عالی باشد. در این روزها نسبت به شرایط اقتصادی که در کشور حاکم شده است ،خیلی ها از لحاظ مالی در شرایط سخت و دشواری قرار گرفته اند. حال اگر شما ایده های ناب اقتصادی و یا ایده های خلاقانه پولساز دارید ،برگ برنده در دستان شماست.

اینفوگرافیک ایده های پولساز

اما اگر ایده پولسازی ندارید ،باید به شما بگویم که اصلا نگران نباشید ؛چون شما تنها نیستید. خیلی ها در این روزها به دنبال یک ایده پولساز برای کسب و کار هستند. من در این مقاله می خواهم به شما چند ایده پولساز را معرفی کنم که میتواند در مدت زمان کوتاهی، شما را به ثروت نزدیک تر کند:

برای کسب ثروت، همیشه نیاز نیست که سخت کار کنیم..گاهی به جای انجام یه کار سخت، نیاز داریم که نوع دیدگاه و تفکر خودمان را نسبت به درآمد زایی تغییر بدیم..بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کسانی که در دنیای تجارت، به موفقیت های بزرگ رسیده اند،.هیچ گاه تن به کارهای سخت نداده اند،.بلکه تنها با تفکر و استفاده از ایده های پولساز،.به موفقیت های بزرگ رسیده اند.

در ابتدا مقاله میخواهم شما را با یک ایده

هوش مصنوعی

 

 

پیشنهاد ما به شما : سیستم سازی کسب و کار

 

اما سوال اصلی که برایمان مطرح می شود،.این هست که ما چگونه می توانیم به ایده های خلاقانه پولساز برسیم و چگونه می توانیم بدون صرف زمان بسیار و بدون سخت کار کردن،.به یک درآمد خوب،.با یک تفکر خوب برسیم . برای اینکه به این مهم دست پیدا کنیم،.باید چند نکته را رعایت کنیم. نکاتی که می توانند دیدگاه ما را به کلی در باب ثروت تغییر بدهد.

همه ایده ها پولساز هستند

اجازه دهید قبل از اینکه مقاله را ادامه دهیم و با هم بررسی کنیم که چطور ایده پولساز پیدا کنیم، یک نکته را با شما در میان بگذاریم. همه شغل ها پولساز هستند. شما هر کاری را شروع کنید اگر با علاقه آن را انجام دهید و سعی کنید که هر روز در آن کار ماهر تر شوید مطمئن باشید پس از چند سال درآمد بسیار خوبی را از آن کسب خواهید کرد. پس اگر کاری که به آن علاقه دارید در این لیست نبود نگران نباشید چون ما در این مقاله فقط ۶ ایده پولساز را به ا شما معرفی کرده ایم تا اگر شخصی هیچ ایده ای نداشت بتواند از آنها استفاده کند. اما در عوض در این مقاله اشاره کرده ایم که چطور از هر علاقه و یا ایده ای که دارید پول بسازید.

مقاله‌ ی پیشنهادی : چگونه درامد زایی کنم

چگونه به ایده های پولساز برسیم؟

برای دستیابی به ایده های پولساز، باید پیش از هر چیزی روی سبک زندگی خودمان کار کنیم..تا زمانی که ما دید سنتی خودمان را نسبت به کسب و کار و نسبت به ثروت سازی تغییر ندهیم،.رسیدن به ایده های خلاقانه پولساز تقریبا امر محال و دور از انتظاری است..برای تغییر سبک زندگی و رسیدن به ایده های پولساز،.استاد ماهان تیموری، 3 نکته ی طلایی را به ما پیشنهاد می کنند.

پیشنهاد ما به شما : اصول تندخوانی

چگونه به ایده های پولساز برسیم

 

1. بر روی باورهایت کار کن 

اگر باور ما بر این باشد که ما تنها با سخت کار کردن و با تلاش بسیار می توانیم به موفقیت برسیم،.هیچ گاه نمی توانیم به دنیای ایده های پولساز راه پیدا کنیم..ما پیش از هر چیزی باید به این نتیجه برسیم که دنیای تجارت امروز و دنیای کسب و کار امروز،.دیگر روش سنتی رو طی نمی کند و همه چیز بر روی ایده ها و یک تفکر درست بنا شده است..اگر ما بتوانیم دریچه های تفکر خودمان رو نسبت به تجارت و کسب و کار تغییر دهیم.طبیعتا رسیدن به ثروت و ایده های پولساز نیز برای ما راحت تر خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما : مدیریت سرمایه

 

2. آموزش ببین

ما باید از تجربیات بزرگان و از درس هایی که آن ها به ما هدیه می کنند،.استفاده کنیم. برای ورود به هر مقوله ی جدیدی و برای تجربه ی یک بستر جدید.در کسب و کار ما باید اطلاعات مان را به روز کنیم و همیشه در مسیر توسعه فردی باشیم. اگر آموزش درست در اختیار داشته باشیم و اگر از تجربیات بزرگان استفاده کنیم، ذهن ما به طور خود به خودی،.به پرورش افکار پول ساز می رسد.

.پرورش ایده های پولساز، چیزی است که تحت تاثیر آموزش به دست می آید و ذهن تربیت می شود. تیم آموزشی ماهان تیموری، ساعت ها آموزش رایگان و مجموعه ای کامل از آموزش های مالی رو برای شما فراهم کرده است.که می توانید از آن ها استفاده کنید تا ذهن خود رو در مسیر رسیدن به ایده های خلاقانه پولساز تربیت کنید.

همچنین می توانید در خصوص این موضوع هم بخوانید: درآمدزایی

 

3. نیازها رو شناسایی کن و برای آن ها راه حل پیدا کن

اگر نگاهی به سیر پیشرفت کسب و کارهای بزرگ داشته باشید،.می بینید که همه ی کسب و کارهای بزرگ از یک نقطه ساده شروع کرده اند و آن چیزی نیست.جز پیدا کردن دغدغه های زندگی بشر یا همان نیازها و پاسخ گفتن به آن ها.

اگر شرکت آمازون، بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا را یک مثال خوب در نظر بگیریم،.می بینیم که خرید اینترنتی و بدون نیاز به رفتن به فروشگاه که یک نیاز بزرگ برای جامعه ی جهانی بوده است.را شناسایی کرده و با پاسخ گفتن به این مسئله توانسته،.یکی از ده شرکت برتر دنیا باشد و مدیر عامل آن یعنی جف بزوس،.امروزه در صدر ثروتمندترین مردان دنیا قرار گرفته است.

 

پیشنهاد ما به شما : آموزش تند خوانی رایگان

 

3 نکته ی طلایی برای ایده های پولساز | چرا در ایران فرصت زیاده؟ ایده های پولساز چه چیز هایی هستن؟ برای خوندن این مقاله و 3 ایده ی پولساز لطفا با ماهان تیموری همراه باشید.

 

 

معرفی ایده های پولساز 

تیم آموزشی ماهان تیموری، همیشه یک هدف بزرگ داشته است.و آن معرفی فرصت هایی برای رسیدن به یه زندگی بهتر و ثروتی که حاصل ایده های پولساز بوده است..در ادامه شما رو با چند ایده ی پولساز آشنا می کنیم تا که بتوانید.یک شمای کلی از مسیر راه ایده های خلاقانه پولساز در ذهن داشته باشید.یکی از این افراد پولساز و ایده پرداز دنی بلیزر می باشد.

استراتژیست تولید محتوا

گردشگری تجربه محور

 

تاسیس مجموعه ی آموزشی آنلاین

حدود بیست سال پیش ، که هیچ کس حتی فکر نمی کرد روزی اینترنت تا به این حد همه گیر شود،.یک خانم 40 ساله تصمیم می گیرد،.سایتی رو افتتاح کند که از طریق آن به مردم خدمات آموزش آنلاین ارائه دهد. خانم لیندا وینمن، موسس شرکت آموزشی لیندا، که هم اکنون بزرگترین بستر تولید محتوا.و آموزش های آنلاین است.همچنین خوب است بدانید که یکی از راه های پول در آورن از تلگرام  آموزش آنلاین از طریق تلگرام می باشد.

 

چرا در ایران فرصت زیاده؟ ایده های پولساز چه چیز هایی هستن؟ برای خوندن این مقاله و 3 ایده ی پولساز لطفا با ماهان تیموری همراه باشید.

 

 

 

تنها با استفاده از یک ایده پولساز،.یعنی ایجاد بستری آنلاین برای آموزش همگانی توانست در کمتر از پنج سال یه تحول بزرگ.در سیستم آموزشی دنیا ایجاد کند و میلیون ها دلار ثروت کسب کند. امروزه در ایران چندین بستر آموزش آنلاین وجود دارد،.اما هیچ کدام از این بسترها، تا به امروز نتوانسته اند آنطور که باید.و شاید برای جامعه ی فارسی زبان،.کاربردی باشند. شاید این ایده ی پولساز،.همان چیزی باشه که شما باید به دنبال آن باشید.

 

پیشنهاد ما به شما : معایب شغل لباس فروشی

 

فرقی نمی کند که چه شغلی دارید،.شما می توانید یک دانشجو باشید که با همکاری دیگر دوستانتان یه بستر آموزش آنلاین افتتاح کنید.و یا یه معلم بازنشسته که دوست دارید تجربه ی سالیان سال خودتان رو در بستر اینترنت به اشتراک بگذارید. این را در ذهن داشته باشید که کمتر از چند سال دیگر، بستر آموزش در ایران با تحول بزرگی روبرو خواهد شد.و اولین نشانه های آن در آموزش آنلاین ظهور می کند..پس این از اولین ایده های پولساز ما.

 

تولید غذاهای ارگانیک

تولید غذاهای ارگانیک

افزایش میزان بیماری های خطرناک مثل سرطان در ایران یکی از هشدارهایی است که دولت و جامعه را به فکر انداخته است.که اصلاحی در سیستم غذایی مردم به وجود بیاورد..همانطور که اطلاع  دارید غذاهای ارگانیک و طبیعی،.یکی از راه های پیشگیری و اصلاح سیستم خورد و خوراک جامعه می باشد و این درحالی است که هنوز پس از سالها بررسی این طرح و حمایت های مستمر دولت،.مجموعه های کمی در این حوزه فعالیت کرده اند.

تولید غذاهای ارگانیک، یکی از آن ایده های پولساز است که بستر آن در ایران کاملا وجود دارد و می توان با کمترین سرمایه آن را راه اندازی کرد.

 

پیشنهاد ما به شما : چگونه درآمد میلیاردی داشته باشیم

 

.البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که علاوه بر فروش در ایران،.با توجه به مشکلات کشورهای همسایه در زمینه ی تامین غذاهای طبیعی به دلیل مسائل سیاسی گوناگون،.می توان تولیدات انجام شده در کشور را نیز به دیگر کشورهای همسایه صادر کرد و کسب درآمد دلاری نیز داشت. برای دست یافتن به ایده های پولساز در زمینه ی تولید مواد غذایی ارگانیک،.کافیست کمی مطالعه کنید و به چند مرکز آزمایشگاهی در حوزه ی خوراک و کشاورزی سر بزنید.

آموزش های لازم را ببنید و بعد با کمترین سرمایه و حمایت های مستمر دولت،.یک کسب و کار بسیار پولساز را شروع کنید..خوبی این دسته از کسب و کارها این هست  که هیچ گاه نیاز مصرفی آن ها کم نمی شود. در واقع خوراک چیزی است که همیشه طرفدار دارد و در صورتی که محصول خوبی تولید کنید و مردم به سمت آن اقبال داشته باشند، کم کم کسب و کارتان به سمت شرکت های بزرگ هم میل می کند و بسیاری از برندهای معتبر،.از شما محصول اولیه تهیه می کنند و این باعث می شود که در مدت زمان کوتاهی،.هم به یک ثروت بزرگ دست پیدا کنید و هم کسب و کارتان رو هر روز گسترده تر کنید.

 

پیشنهاد ما به شما : کاریزما چیست

 

ولی پیش از هر چیز باید باور کنید که همه چیز از کاشتن اولین بذر شروع می شود..شاید یک مدت صبر نیاز داشته باشید،.اما وقتی که گردونه ی تولید شما و چرخه ی فروش شما ایجاد بشه،.درآمدی کسب می کنید که شرکت های بزرگ برای کسب آن درآمد باید سالیان سال مسیر برند سازی را طی کنند. این ویژگی یک ایده ی پولساز است  ایده های پولساز،.مسیر رسیدن به موفقیت و تجارت را به شکل معجزه آسایی کوتاه می کنند و راه رسیدن به ثروت رو هموار می سازند.

 

 

 

 تورهای گردشگری بین المللی

این روزها کمتر کسی وجود دارد که به سفر علاقمند باشد و هدی رستمی را نشناسد..هدی رستمی، جهانگرد ایرانی است که این روزها پس از سالها مطالعه در باب حوزه ی گردشگری،.بزرگترین شرکت مستقل گردشگری در ایران را دارد و به جرئت می توان گفت.که درآمدی بالغ بر چند میلیارد تومان در یک سال را از آن خود می کند.

او کسی است که ایران را به خارج نشین ها معرفی کرده و این باعث شده است که مسافران زیادی رو از کشورهای دیگر به ایران بیاورد.و با ایجاد یک بستر گردشگری مناسب، به درآمد زایی بپردازد..اما این کار، در ظاهر ایده خاصی نداره و هر کسی می تواند آن را انجام دهد،.اما اینکه وی پروژه ای به نام ” فم تریپ ” را راه اندازی می کند.و به صورت مستقل، خارجی ها را با زندگی بافت سنتی ایران آشنا می کند،.ایده ای است که می توان به آن لقب ایده های پولساز رو داد.

اما یقینا او آخرین کسی نیست که در این حوزه می تواند فعالیت کند و حوزه ی گردشگری در ایران آنقدر جای کار دارد که هر کسی می تواند با یک ایده ی نو، به گردشگری داخلی و خارجی در ایران رونق بسیار بدهد. کافیست شما روی موسیقی ایران تمرکز کنید و تورهای موسیقایی بگذارید. یا اینکه روی بازی های محلی ایران تمرکز کنید و بدین وسیله جذابیت هایی رو ایجاد کنید که توریست ها رو به ایران بکشاند و آنگاه شما بتوانید با خدماتی که به آن ها میدهید، کسب درآمد میلیاردی کنید.

راه اندازی کسب و کار قهوه

راه اندازی کسب و کار قهوه می تواند جزو ایده های ناب اقتصادی در حال حاضر باشد. شما اگر بتوانید تمام توان و تمرکز خود را در این حرفه بگذارید می توانید از این ایده پولساز ،درآمد بسیار خوبی به دست بیاورید.

تجارت قهوه بعد از نفت دومین تجارت بزرگ دنیا محسوب می شود. حتی در برخی کشورهای آمریکای لاتین وزارت قهوه وجود دارد. در تمام دنیا به این کالا به عنوان یک کالای استراتژیک نگاه می شود، در حالی که در ایران قهوه به عنوان یک کالا و نوشیدنی لوکس محسوب می شود.

با توجه به اینکه مصرف روزانه قهوه ،روز به روز در حال افزایش است ،می توان این ایده را ،ایده ای پر سود در نظر گرفت. طبق گزارشاتی که گرفته شده است :تهرانی ها روزانه نزدیک به 2 تن قهوه مصرف می کنند.

بازار قهوه در ایران در حال رشد و توسعه است ،برای مثال کافی است به این مسئله توجه کنید که 5 سال پیش چند قهوه فروشی در محله شما بود و الان چند تا شده؟

اما نکته ای می بایست به آن توجه کنید این است که اگر پول کافی دارید ،برید و کافی شاپ بزنید و اگر پول زیادی ندارید ،بروید و مغازه قهوه فروشی بزنید که به مراتب سرمایه اولیه کمتری نیاز دارد ،اما درآمد کمتری هم نسبت به کافی شاپ دارد.

بهترین راه حل؟

در حال حاضر اگر سرمایه اولیه کمی دارید ،بهترین راه برایتان راه اندازی کافه تریا هست.

پیشنهاد ما به شما : آموزش های پولساز

 

کافه تریا به زبان ساده می شود کافه سرپایی. یعنی کافه ای که مشتری ها قهوه خود را می‌گیرند و می‌روند.البته ممکن جای کمی هم برای نشستن داشته باشد، اما مثل کافی شاپ بزرگ نیست.برای راه اندازی کافه تریا، یک مغازه 15 الی 25 متری کافی است.به کافه تریا، تیک اوی (Take away) هم می گویند.

تجهیزات کافه تریا، همان تجهیزات کافی شاپ است. اما هم مغازه اش کوچکتر است و هم می‌تواند قهوه خشک هم بفروشد.اما درآمد اصلی کافه تریا از سرو قهوه است، نه از فروش قهوه

درآمد کافه تریا در حال حاضر،روزانه بین 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می باشد و شما می توانید ماهانه درآمدی 15 تا 30 میلیون تومان داشته باشید.

راه اندازی پت شاپ

همانطور که همه ما میبینم امروزه نسبت به ۱۵ تا ۲۰ سال قبل علاقه مردم به داشتن و نگه داری انواع حیوانات مثل سگ و گربه بسیار بیشتر شده است. به دلیل اینکه انسان ها روز به روز بیشتر در فضای مجازی غرق می شوند، احساس تنهایی بیشتری وجود آنها را فرا می گیرد. چون هرچه می گذرد می بینند با شخصی به صورت حقیقی ارتباط ندارند. پس با این وجود علاقه مردم روز به روز به خرید و تربیت حیوانات خانگی از این هم بیشتر خواهد شد.

اگر شما هم به حیوانات علاقه دارید اما تحصیلات آکادمیک برای راه اندازی یک مرکز دامپزشکی را ندارید به شما پیشنهاد می کنیم که یک پت شاپ برای خودتان راه اندازی کنید و در آن جا انواع وسایل مورد نیاز حیوانات از جمله غذای آنها، وسایل تشویقی، مکمل های دارویی، انواع باکس و لباس های مختلف برای حیوانات و…. را به فروش برسانید.

این کار به خودی خود درآمد خوبی دارد، شما می توانید با راه اندازی یک پیج علاوه بر پت شاپ خودتان درآمد خودتان را چندین برابر افزایش دهید.

اگر در مغازه بزرگی کسب و کار خودتان را راه اندازی کرده اید می توانید قسمتی را برای نگه داشتن و تفریح کردن حیوانات انتخاب کنید. بسیاری از مردم در سفر هایی که می روند امکان حمل سگ و گربه های خودشان را ندارند. در این شرایط می توانند این حیوانات را به شما بسپارند تا شما از آنها محافظت کنید. این یکی دیگر از راه های افزایش درآمد می باشد.

پیشنهاد ما به شما : بهترین زمان برای کتاب خواندن

تولید محتوا:

نمی توان از ایده های پولساز صحبت کرد واشاره ای به تولید محتوا نکرد. با وجود دنیای اینترنت و فضای مجازی،‌تولید محتوا جز مشاغل پولساز می باشد. شما با داشتن یک کامپیوتر می توانید پروژه بگیرید و برای سایت های مختلف محتوا تولید کنید. همچنین با داشتن دوربین و سایر وسایل تولید محتوا می توانید برای پیج های اینستاگرام محتوا تولید کنید. به یاد داشته باشید برای اینکار بهتر است که خودتان یک سایت یا یک پیج داشته باشید که مشتریان بتوانند نمونه کارهای شما را در آنجا مشاهده کنند.

 

پیشنهاد ما به شما : گرمایش جهانی

 

عکاسی

احتمالاً شما هم جمله تنها صداست که می ماند را شنیده اید. باید به شما بگوییم که صدا تنها نیست و فیلم، متن، عکس و… نیز همراهان صدا در مسیر جاوادنه بودن هستند. عکاسی ایده پولسازی است که  در کنار درآمد بالا امکان زندگی در زمان حال را نیز برای شما فراهم می کند. در زمانی که شما بدون تفکر به هیچ چیزی، تمام حواستان را روی فشردن شاتر در بهترین زاویه ممکن می گذارید، درست همینجاست که در حال زندگی کردن در زمان حال هستید.

اگر به قدری پول ندارید که برای خودتان یک آتلیه راه اندازی کنید،‌ اصلاً نگران نباشید شما می توانید از طریق راه اندازی یک پیج اینستاگرام و قرار دادن محتوای خلاقانه راجع به تصویر برداری، ژست های عکاسی، نمونه کار های خودتان به اندازه کافی مشتری جذب کنید. اگر نمونه کار ندارید می توانید در ابتدای کار از افراد فامیل و دوستان خودتان استفاده کنید و رایگان از آنها عکس بگیرید و آنها را در پیج خودتان قرار دهید.

گسترش اینترنت و به دنبال آن افزایش کسب و  کار های آنلاین، نیاز به تولید محتوا روز به روز در حال افزایش است. از آنجا که عکاسی از مهم ترین قسمت های تولید محتوای تصویری می باشد  این امکان را فراهم آورده که اگر شما به هر دلیل تمایل به راه اندازی کسب و کارتان را نداشته باشید می توانید در یکی از شرکت ها و یا کسب  و کار های آنلاین به راحتی استخدام شوید و از این طریق به درآمد زایی برسید.

عکاسی ژانر های مختلفی از جمله عکاسی طبیعت، عکاسی نوزاد، عکاسی پرتره، عکاسی ورزشی، عکاسی خیابانی، عکاسی خبری، عکاسی صنعتی و… دارد که شما بسته به علاقه و روحیه ای که دارید می توانید یکی از آنها را برای خودتان انتخاب کنید و به طور تخصصی در آن حوزه فعالیت کنید.

پس اگر به دنبال یک کسب و کار پولساز و هیجان انگیز هسیتد که در آن با چالش های مختلفی می توانید روبه رو شوید به شما پیشنهاد می کنیم که هر چه سریع تر آموزش عکاسی را شروع کنید و پس از تحقیقات و با توجه به بودجه تان دوربینتان را بخرید. البته یادمان نرود که علاوه بر هیجان انگیزی و پولسازی، چاشنی جاودانگی را هم به این حرفه اضافه کنیم.

پیشنهاد ما به شما : کسب و کار

مشاوره

در زمان جنگ کسانی که مین ها را خنثتی می کردند تاثیر بسیار زیادی بر روی شهید نشدن سربازان داشتند. شاید مشاوران نقشی مشابه را داشته باشند. زمانی که در زندگی با گره هایی مواجه می شویم که خودمان به هیچ طریقی نمی توانیم از پس آن گره بربیاییم، باید از کسی کمک بگیریم که مسیر را قبل از ما رفته و با انواع پیچ  و خم های مسیر آشناست.

اگر شما دوست دارید که سخن های دیگران را بشونید و مانند یک دوست دلسوز و مهربان به آنها کمک کنید احتمالاً می توانید پس از تحصیل در رشته مشاوره و کسب تجربه در این حوزه به یکی از مشاوران خوب تبدیل شوید.

مشاوره یکی از ایده های پولساز است که زمینه های مختلفی از جمله مشاور خانواده، مشاور تحصیلی، مشاور ازدواج و… را در بر می گیرد. در هر کدام از این حوزه های که بروید می توانید در زندگی افراد زیادی تاثیر مثبتی بگذارید.

برای مثال تصور کنید شما به یک دانش آموز راهکارهایی می دهید که می تواند به وسیله آنها خودش را به رویا ی خودش برساند، یا شما به خانواده ای که در حال فروپاشی است کمک می کنید که خودشان را از این وضعیت نجات دهند و با آرامش خاطر بیشتری زندگی کنند.

در این حرفه اگر دانش کافی به همراه برندینگ مناسب داشته باشید می توانید درآمد های بسیار زیادی را کسب کنید. دو راه برای برندینگ وجود دارد:

نوشتن یا ترجمه کتاب

در طول سال های اخیر ثابت شده است که اگر شما در هر زمینه ای  که هستید یک کتاب داشته باشید باعث می شوید که افراد به شما به چشم یک متخصص نگاه کنند.

فعالیت در فضای آنلاین

تولید پادکست، راه اندازی سایت، تولید محتوای اینستاگرام و داشتن صفحه لینکدین همگی کار هایی هستند که برندینگ شما را تقویت می کنند.

اگر دوست دارید با افراد زیادی در ارتباط باشید و به آنها خدمت کنید و در عین حال پول خوبی هم به دست آورید حتماً شغل مشاوره را شروع کنید.

طراحی یو آی یو ایکس

طراحی یو آی یو ایکس به این دلیل جز ایده های پولساز می باشد که با بهبود رابط کاربری سایت ها باعث می شود که گوگل رتبه آنها را افزایش دهد. از طرفی مخاطبان نیز احساس رضایت بیشتری از سایت خواهند داشت.

اگر احساس می کنید که خلاقیت بالایی دارید، طراحی یو آی یو ایکس یکی از کارهایی است که به شما این امکان را می دهد که درآمد زیادی را کسب کنید.

  گویندگی صدا

چه چیزی جذاب تر از یک فرد پولدار خوش صدر می باشد. گویندگی صدا یکی از مهم ترین ایده های پولساز است که می توانید درآمد بسیار زیادی را برای شما به ارمغان بیاورید. اما برای پول درآوردن از صدای خودتان این نعمت خدادادی بزرگ باید زیرک باشید.

بسیاری از افراد هستند که صدای خوبی دارند اما خودشان را در حوزه خاصی محدود کرده اند. اگر می خواهید درآمد زیادی از این حوزه به دست بیاورید پس از اینکه صدای خودتان را آماده کردید و آموزش های لازم را گذاراندید باید از هر راهی صدای خودتان را به گوش مخاطبان برسانید. در ادامه به معرفی برخی از این روش ها می پردازیم.

تولید پادکست

اپلیکیشن های بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید برای آنها تولید محتوا کنید. برای مثال کست باکس یکی از این برنامه ها است. تولید پادکست امروز طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است و روز به روز بر تعداد این طرفداران افزوده می شود.

اگر برنامه شما طرفداران زیادی پیدا کند، به مرور زمان کسب و کار های مختلف به شما تبلیغ می دهند و شما می توانید از طریق این اسپانسرها پول خوبی را به دست بیاورید.

دوبله فیلم و کارتون

شاید این روش نتواند درآمد خوبی را برای شما به و جود بیاورد و جز ایده های پولساز نباشد اما از آنجایی که افراد بسیار زیادی عاشق فیلم و کارتون هستند پس از مدتی صدای شما برای آنها آشنا می شود و اسم شما در یاد آنها باقی می ماند.

همین باعث می شود که این افراد به دنبال رسانه های بیشتری از شما باشند تا شاید صدای شما را نیز در آن بشنوند. از طرفی با وجود سایت های مختلف دوبله فیلم، فعالیت به عنوان یک دوبلور به سختی گذشته نیست.

سرگرم کردن مردم

یکی از مهم ترین دلایلی که گویندگی صدا را به یکی از ایده های پولساز تبدیل کرده است، سرگرم کردن مردم می باشد. شما می توانید با تولید محتوای خلاقانه برای اینستاگرام فالوور های خودتان را افزایش دهید و به وسیله تبلیغاتی که آن ها را برعهده می گیرید درآمد زیادی را به دست آورید.

همچنین می تواند محتوای خودتان را در یوتیوب نیز منتشر کنید. یوتیوب بسته به بازدید هایی که ویدیوهای شما می خورد و بسته به شرایط جغرافیایی شما به شما پول می دهد.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا همان بازرایابی شبکه های اجتماعی به دلیل فراگیر شدن کسب و کار های آنلاین از مهم ترین ایده های پولساز به حساب می آید. یک دیجیتال مارکتر وظیفه تبلیغات در سایر سایت ها، تبلیغات گوگل ادز، نظارت بر استراتژی سئو و … را برعهده دارد. دیجیتال مارکتر حرفه ای درآمد های بسیار زیادی را به دست می آورد.

چرا در ایران فرصت زیاد است؟

چرا در ایران فرصت زیاده

در واقع این کار نه تنها از آن ایده های پولساز است،.بلکه از آن ایده هایی است که در کنار کار کردن یک زندگی مفرح و شاد هم برای شما فراهم میکند..پس از همین امروز به این فکر کنید که از پتانسیل های چهار فصل بودن ایران.و فرهنگ غنی کشور عزیزمان برای رسیدن به ایده های خلاقانه پولساز در صنعت گردشگری و توریسم، بهره بگیرید.

حتی می توانید کارتان را با نوشتن یه کتاب و یا تاسیس یه وبلاگ شروع کنید..برای این کار می توانید یک تیم تشکیل دهید..می توانید یک عکاس، یک تولید کننده محتوا، یک مترجم داشته باشید و کار تاسیس یک وبلاگ یا یک صفحه ی اینستاگرام را از همین حالا شروع کنید.و به این کار ورود کنید. البته هستند کسانی که همه ی این هنرها را با هم دارند،.شاید یک نمونه ی عالی آن خود هدی رستمی باشد.

یک نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این هست که اصلا قدرت اینستاگرام را دست کم نگیرید.خیلی از افراد دقیقا زمان گذاشتن و تولید محتوا مستمر و خلاقانه توانسته اند به دستاوردهای خوبی در این زمینه برسند ،بنابراین حتما حضور در این فضا را جدی بگیرید.

حرف آخر ما

همه ی مثال هایی که در بالا برایتان زدیم و نام هایی که برایتان ذکر کردیم،.همه کسانی هستند که تنها با نیروی فکر و با تغییر مسیر زندگی شان به سمت تفکری جدید به موفقیت رسیده اند. پس اگر شما هم قصد دارید به موفقیت برسید.و اگر قصد دارید مسیر زندگی خود را به سمت ثروت آن هم به کمک ایده های پولساز تغییر دهید،.اولین هدف شما باید تغییر درون و تفکر شما باشد.

.چرا که باید باور کنید، رسیدن به ثروت، نیاز به کار فیزیکی سخت ندارد،.بلکه باید مسیر ذهنی شما برای رسیدن به ثروت تغییر کند. برای تغییر این مسیر، بهترین راه توسعه ی فردی است.و این جمله ی طلایی استاد ماهان تیموری را به یاد داشته باشید که:.“تا می توانید روی آموزش خودتان سرمایه گذاری کنید.”.همه چیز از یادگیری یه کلمه شروع می شود و کلمه ها در کنار هم ایده های پولساز را به ما هدیه میدهد.

خیلی ممنونم که تا پایان این مقاله همراه من بودید .اگر در این زمینه ،مطلب و یا صحبت خاصی دارید ممنون می شوم که در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و مطمئن باشید که کارشناسان مجموعه ماهان تیموری با اشتیاق پاسخگو شما خواهند بود.

سوالات متداول :

1-چگونه به ایده ها ی پولساز برسیم؟

برای دستیابی به ایده های پولساز، باید پیش از هر چیزی روی سبک زندگی خودمان کار کنیم

تا زمانی که ما دید سنتی خودمان رو نسبت به کسب و کار و نسبت به ثروت سازی تغییر ندهیم،.رسیدن به ایده های خلاقانه پولساز تقریبا امر محال و دور از انتظاری است.

2-چگونه ایده های خود را عملی کنیم؟

در ابتدا سعی کنید که ایده و هدف خودتان را به چند بخش کوچک تقسیم کنید و سپس هر کدام را که عملی کردید به سمت بخش بعدی بروید و آن را عملی کنید.

3-چند ایده پولساز در ایران؟

ایده های پولساز در ایران خیلی زیاد است اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه به چند مورد از آن اشاره کنیم :تاسیس مجموعه آموزشی آنلاین- تولید غذاهای ارگانیک – تورهای گردشگری بین المللی و …

 

15 مورد از ایده های پولساز به همراه فیلم 

 

مبلمان تولید لیوان کاغذیسوسیس و کالباس خانگیمربی گری تی آر ایکس TRXپرورش و کاشت گیاه آلوئه ورا
تولید آب معدنیآموزش پرورش زالو ( صنعتی و خانگی )کفپوش سه بعدیتولید پنجره یو پی وی سی نجات غریق
آرایشگری مردانهکسب و کار روغن کنجدکسب و کار نوتلاکسب و کار کیف چرمکسب و کار پوشاک 
کسب و کار سنگ های تزئینیمشاور تناسب اندام شومنی کسب و کار دوربینکسب و کار کارواش سیار

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

27 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

جادوی اثر مرکب در تکنیک های مذاکره

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد