کسب و کارهای کوچک پرسود خانگی + ویدیو

کسب و کار خانگی در این چند ساله اخیر علاقه مندان و فن های زیادی پیدا کرده است تا جایی که بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند زندگی بهتری داشته باشند و بهتر زندگی خود را ادامه بدهند باید دراین مسیر برای بهتر کردن شرایط خودشان از تمام جوانب کار و سازه های خود نگه داری کنند و در کمال صبر تلاش خود را بیشتر و بیشتر بکنند تا بتوانند در مسیری قرار بگیرند که بتوانند به همه خوسته های خود برسند.

 

در این چند ساله به دلیل تحریم های شدیدی که درگیرش بودیم و البته بیماری کرونا،شرایط برای مردم ما بسیار سخت می شد اگر به مانند قبل به زندگی ادامه می دادند و به همین شکل در این مسیر قرار می گرفتند اما باید از جایی به بعد در این مسیر خود را وفق داد و برای ادامه مسیر برنامه ترتیب داد که قرار است چگونه به این مسیر ادامه بدهند و قرار است چگونه با این چالش مواجه بشوند تا بهترین ها نصیب آن ها بشوند و بتونند با کسب و کار خانگی ازاین شرایط سخت سالم بیرون بروند و در یک راستای بسیار بهتری قرار بگیرند که با استفاده از منابع و مهارت هایی که دارند شرایط را به نفع خودشان تغییر دهند تا به این شیوه بتوانند به بهترین ها برسند.

کسب و کارهای کوچک پرسود خانگی

گسب و کار های خانگی و ثروت ساز قطعا به شما کمک خواهد کر که چند مرتبه از رقیب های خود فراتر بروید و بتوانید با استفاده از مهارت های جانبی خودتان بهترین ها را به دست بیاورید و به نوعی به وسیله شغلی که برای خودتان دست و پا کرده اید از دست تحریم ها و شرایط سخت خود را فراری بدهید و خود را در یک راستای بسیار بزرگ تر قرار بدهید که بتوانند با در نظر گرفتن این موارد به بسیاری از مواردی که آرزویش را دارید برسید و این هنررا با استفاده از مهارت های خانگی خودتان بدست آورید.

 

تا همین چند سال پیش، کار کردن فقط یک تعریف داشت و اونم چیزی نبود جز اینکه هر روز صبح زود از خواب بیدار شیم و به بریم سر کارمون و بعد از 8 تا 10 ساعت کار کردن به خونه هامون برگردیم و دوباره روز از نو، روزی از نو. البته کسایی هم این وسط بودن که با شکستن این قانون، تونستن کسب و کارهای بسیار پول سازی رو راه بندازند.

اما نکته اینجاست که حتی همون افرادی که به ظاهر قانون کسب و کار رو شکستند، باز هم مثل همه هر روز صبح میرفتند به محل کارشون و دوباره مثل بقیه شروع می کردند به کار کردن و حتی بیشتر از بقیه کارمندها و کارگرها، استرس کاری رو تحمل می کردند تا که به یک سود دهی خوب توی کارشون برسند.

هدف از مقاله جامع راه اندازی کسب و کار خانگی

ما در تیم آموزشی ماهان تیموری، نه برای اولین بار، بلکه به جامع ترین شیوه ی ممکن قصد اینو داریم که، کسب و کار خانگی و شیوه های جدید کار در منزل رو برای شما دوستان توضیح بدیم و کاری کنیم که تمامی تعاریف، مزایا و معایب کار پردرآمد در منزل دستتون بیاد و اطلاعات جامعی داشته باشید.

و از اینم مهم تر، قصد داریم به تمامی سوالایی که شما از ما بارها و بارها پرسیدین و یا بهمون پیام دادین، مثل ” چگونه یک کسب و کار خانگی راه اندازی کنیم؟ ” ، ” چه میزان سرمایه برای کسب و کار خانگی نیاز داریم؟ ” ، ” چگونه کار در منزل رو شروع کنیم ” و سوالاتی مثل این رو کاملا به شما ماهانی های عزیز ، جواب بدیم و خیالتون رو برای ورود کار پردرآمد در منزل راحت کنیم.

انتخاب نامحدود کسب و کار خانگی

شما می تونید انتخاب کنید که هر جا که دوست دارید کارتون رو انجام بدید و تولید خانگی داشته باشید. بعنوان مثال، اگه یک مترجم هستید و پیش از این باید هر روز به دالترجمه می رفتید و کارهاتون رو انجام می دادید، حالا می تونید خودتون انتخاب کنید که در منزل، در یک کافه و یا در یک اتاق کار اشتراکی، کسب و کار خودتون رو داشته باشید و به کسب و کار روی بیاورید.

اما سوال دیگه ای که  وجود داره این است که:

 • کسب و کارهای کوچک پرسود خانگی ساعت کاری نداره؟ پس چطور ما درآمد کسب می کنیم و حقوق می گیریم؟
 • پاسخ : بله ،  ساعت کاری مشخص نداره. شما می تونید هر زمان که دوست داشتید و بقولی در فضای کار کردن قرار گرفتید و میل به کار کردن داشتید ، کارتون رو انجام بدید.

سرمایه کسب و کارهای خانگی

پاسخ : بیش از شصت درصد ، نیاز به هیچ سرمایه ای ندارند. در چهل درصد باقی مانده، باید گفت که بیش از بیست درصد اون ها، به سرمایه ای بین پنج تا ده میلیون نیاز دارند و باقی شغل ها نیز بسته به بزرگی و یا کوچکی کاری که دارند به سرمایه هایی بین ده تا صد میلیون نیاز دارند. که ما حالا همه ی این شغل ها رو به شما معرفی می کنیم و سعی می کنیم چند تا از نمونه های خیلی خوبشم بهتون بگیم که ازشون استفاده کنید.

برای اینکه جواب این سوالتون رو بدیم، باید چند تا مفهوم اولیه رو براتون کامل توضیح بدیم و بعد بریم سر وقت این که کسب و کاری که میخواهیم راه بندازیم رو چجوری شروع کنیم.

انواع کسب و کار خانگی

کار پردرآمد در منزل و تولید خانگی در تمام دنیا به دو دسته ی اصلی تقسیم می شوند.

 1. کار در منزل
 2. کسب و کار خانگی

کار در منزل

کار در منزل

طبیعی است که همه ی افرادی که در جامعه مشغول به کار هستن، مدیر و یا صاحب یک کسب و کار نیستن و خب خیلی از آدمایی که ما هر روز می بینیمشون و دارن میرن سر کارشون، قشر کارمند و کارگر هستند. در بحث کارگاه خانگی پردرآمد هم همین ماجرا رو داریم. طبیعتا همه ی مردم ما نمی تونند خودشان مدیر و یا صاحب یک کسب و کار باشن و این نیاز هم وجود داره که هر کس با توجه به مهارتی که در اختیار داره، برای یک کارفرما شروع به کار کند. چون اگر همه بخان مدیر باشن، پس چرخ تولید و کسب و کار رو کی بگردونه؟

پس کار در منزل، به کارهایی گفته می شه که شما بر اساس مهارت خودتون و بر اساس نیازهای یک کارفرما و یا چند کارفرما، بصورت پروژه ای قبول به کار می کنید و کار خودتون رو توی اون حوزه شروع می کنید. اما با چند تفاوت اصلی:

1- دیگه نیاز نیست به سر کار مشخصی بری.

کار در منزل، همونجوری که اسمش روی کار هست، نیاز به رفتن سر کار مشخصی نداره و این شما هستید که می تونید در بازه های مختلف زمانی، کارهای متفاوت رو انجام بدید. بعنوان مثال اگه شما یک برنامه نویس هستید، لزومی نداره که هر روز به محل کار برید و یک کار مشخص داشته باشید. می تونید بر اساس پیشنهاد هایی که می شه، شرکت های مختلف و یا چند مجموعه ی متفاوت رو برای کار کردن انتخاب کنید

2- آزادی عمل داری.

سیستم کسب درآمد ،کار در خونه به شما آزادی عمل بسیاری می ده. چرا که شما دیگه یک کارمند نیستید، بلکه یک انسان مستقل در کسب و کارتون هستید که قدرت انتخاب کار مشخص، در ازای درآمد مشخص رو دارید. بگذارید یک مثال براتون بزنیم .

اگه شما یک گرافیست هستید و تصمیم گرفته اید که به جای کارمند بودن در منزل کار کنید، این آزادی عمل رو دارید که در هر حوزه ای که دلتون بخواهد طراحی انجام بدید. مثلا یک روز پوستر یک کنسرت رو طراحی کنید و روز دیگه طراحی گرافیک یک سایت رو در دست بگیرید. در حالی که اگه کارمند جایی خاص باشید، باید هر روز یک طرح مشترک رو با المان های مشترک طراحی کنید که موجب کسل شدن و روزمرگی در شما می شه.

زمان بندی کارت با خودته

3- زمان بندی کارت با خودته.

طبیعیه که هر کارفرمایی و یا هر صاحب پروژه ای، کارش رو در زمانی معین به شما می سپارد. اما این شمایید که تصمیم می گیرید در همون زمان مشخص، چقدر بر سر کار او وقت بگذارید. فرض کنید که شما یک ادمین در شبکه های اجتماعی هستید. اگه کارمند یک مجموعه باشید، باید هر روز در یک ساعت مشخص، بدون هیچ آزادی عملی، یک میزان مشخص از کار شبکه های اجتماعی اون مجموعه رو انجام بدید.

اما اگه کار در منزل رو انتخاب کنید، می تونید هر میزان که بخواهید پروژه دریافت کنید و تصمیم بگیرید که چه وقتی و در چه زمان، کار رو به کارفرما تحویل بدید. اگه کارفرمایی سه روز به شما مهلت انجام کاری رو واگذار کرد. این شمایید که برنامه ریزی می کنید، در سه روز کارش رو انجام بدید و یا بگذارید در روز آخر و در کل یک روز کارش رو انجام بدید و اون دو روز دیگه رو به پروژه ای دیگه بپردازید.

4- هیچ سقفی در کسب درآمد ندارید.

کسب و کار و تولید خانگی ،بیشترین انگیزه رو به کسایی میده که می خواهند یک کار پردرآمد در منزل داشته باشن. با کارمند بودن در یک مجموعه، شما یک درآمد ثابت دارید و هیچ وقت فرصت رشد کسب نخواهید کرد. اما وقتی که کار در منزل رو برای درآمد زایی انتخاب می کنید، می تونید تا بی نهایت درآمد زایی کنید .

این دیگه بسته به مهارت شما و بسته به زمانی داره که شما پای کار در منزل می گذارید. بعنوان مثال، اگه شما برای یک مجموعه صنایع دستی کار می کنید و کارتون تولید سبدهای حصیری است، بسته به وقتی که پای کار می گذارید، می تونید از یک سبد تا بی نهایت سبد برای اون مجموعه تولید کنید و درآمدتون رو افزایش بدید. حتی می تونید در کنار اون، سفارش های دیگه ای رو نیز دریافت کنید که به رشد درآمد شما کمک کند.

مدیریت کسب و کار خانگی

مدیریت کسب و کار خانگی

 

مدیریت کسب و کار خانگی

از سوی دیگه ،افرادی که به طور مستقل فعالیت می کنند ، نیاز به یک مدیر دارند که بتوانند در تمامی سطوح سازمانی به درستی عمل کند. این طبیعت بازار کار است. مدیران به افرادی با مهارت های مختلف نیاز دارند و افراد با مهارت های مختلف نیز نیاز به همکاری در تیمی دارند که مدیری کار بلد داشته باشد. مدیریت کارگاه خانگی پردرآمد ، دسته ی دوم از سبک های کار پردرآمد در منزل است.

در مدیریت ، شما تولید کننده، مدیر پروژه و یا صاحب یک مجموعه هستید که به واسطه ی یک همکاری تیمی، به درآمدزایی می رسید. بگذارید چند مثال در این حوزه براتون بزنیم که می تواند به شما کمک کند که راحت تر این مسئله رو درک کنید و فرق اون رو با کار در منزل متوجه شوید. فرض کنید که شما در منزل دستبند تولید می کنید و قصد دارید که با فروش دستبند، به درآمد زایی برسید. در اینجا شما مدیر کسب و کار خانگی خودتون هستید.

پیشنهاد ما به شما : شغل با سرمایه 80 میلیون

بخش بندی تولیدی خانگی شما

چرا که به تولید مشغولید و صاحب این تولیدی هم خود شما هستید. حال شما می تونید چندین نیروی کار در منزل در اختیار بگیرید و هر کدام رو مسئول یک بخش از تولیدی خودتون کنید. برای مثال اگر دستبند درست می کنید، یکی رو می تونید مدیر تولید محتوای خودتون کنید، یکی دیگه رو می تونید طراح دست بند ها کنید.

یکی دیگه رو می تونید ادمین پیج و یا سایت فروش دستبندتون کنید. این ها دیگه به شما بستگی داره. یا یک مثال دیگه:
فرض کنید که شما نویسنده هستید و قصد دارید که یک تیم تولید محتوا فراهم کنید. شما می تونید بعنوان مدیر این تیم رو راه اندازی کنید و سپس بر اساس نیازهاتون از افرادی که کار در منزل انجام میدهند، استفاده می کنند .

بعنوان مثال پروژه هایی که مربوط به ترجمه است رو به یک مترجم بسپارید. تولید محتوای ویدیویی رو به یک انیماتور و یا یک تدوین گر بسپارید و به همین شکل مدیریت یک کسب و کار خانگی، اون هم در حوزه ی تولید محتوا رو به دست بگیرید. یا بگذارید یک مثال دیگه هم بزنیم :

آموزش آنلاین

 

آموزش آنلاین | ایده کسب و کار خانگی

این روزها، آموزش آنلاین یکی از پر درآمد ترین شیوه های  است. این رو می تونید یک معرفی کسب و کار  هم بدانید. اما طبیعتا هر شخصی، چه بعنوان مدیر، چه بعنوان مدرس، تنها می تواند یک حوزه رو تدریس کند و نیاز به کسایی داره که به صورت کار در منزل تدریس می کنند. اینجاست که شما بعنوان مدرس، ده ها مدرس دیگه رو نیز دعوت به کار می کنید و با یکدیگه یک مجموعه ی آموزشی آنلاین تاسیس می کنید.

 

کار تولیدی | فرق با کسب و کار خانگی و مدیریت آن

کارهای تولیدی هم درست مثل دیگه کارها، یک مدیر داره و چند فرد که کار در منزل انجام میدهند. فرض کنید که شما یک تولیدی پوشاک راه اندازی می کنید و مدیریت اون رو برعهده می گیرید.

اینجاست که شما از تمامی کسایی که در حوزه ی خیاطی، طراحی و دوخت کار می کنند دعوت می کنید و یک تولیدی خانگی رو راه اندازی می کنید. کارهای تولیدی هم به تازگی این امکان رو پیدا کرده اند که به صورت کار در منزل انجام شوند. یعنی شما می تونید در منزل خودتون باشید و سفارش ها رو دریافت کنید و به دوخت مشغول شوید.

شخصیت افراد و مدیریت کسب و کار خانگی

پس همه ی کارهای خانگی ، می تونند هم به صورت کار در منزل انجام شوند و هم بصورت مدیریت کسب و کار. این دیگه بسته به انتخاب افراد در حوزه ی کاریشان داره . بعضی ها ترجیح میدهند که مدیریت یک کار رو بر عهده بگیرند و یک مجموعه رو اداره کنند و بعضی دیگه روحیه ی کاریشان به مدیریت نمی خورد و ترجیح میدهند که در منزل ، مجری کارهای دیگهان باشن .

در یک برآیند ساده ، درآمد مدیریت کسب و کار خانگی و کار در منزل ، به یکدیگه نزدیک است و بستگی به مشاغل مختلف ، می تواند کمی اختلاف داشته باشد.
خب ، حالا که با تمام دسته بندی کسب و کارهای خانگی هم آشنا شدید ، وقتشه که به معرفی کارگاه خانگی پردرآمد بپردازیم .

از اون جایی که تیم آموزشی ماهان تیموری ، تاکید بسیاری بر روی جزئیات داره و دوست داره که شما مخاطبین ، با تمام جزئیات آشنا شوید . برای هر بخش از معرفی کسب و کارهای خانگی دسته بندی جدایی تعیین کرده است و به معرفی کسب و کار خانگی در اون حوزه پرداخته است.

 

مشاغل خانگی پردرآمد

 

مشاغل خانگی پردرآمد

به طور کلی با پیشرفت تکنولوژی امروزه خیلی ساده‌تر می‌توان به درآمد رسید و شما با ایجاد کسب‌ و کار  و تولید خانگی می‌توانید درآمد زیادی را به دست آورید.

شاید باورتان نشود اما کارهایی که حتی به آنها فکر هم نمی کنید مثل تولید و فروش لواشک، ترشی، غذای خانگی و… جز مشاغل خانگی موفق به حساب می‌آیند و می‌توانید ماهیانه فروش خوبی از آنها به دست آورید.

به شرطی که شما بتوانید محصول خانگی باکیفیتی را تولید کنید و از طریق تولید محتوای خوب آن را در بستر‌هایی مانند اینستاگرام و تلگرام و… به دیگران معرفی کنید به درآمدهای خیلی خوبی و فروش چندین میلیونی در ماه می رسید و اگر این روند را سه تا پنج سال ادامه دهید به تمام خواسته‌های خودتان میرسید. پس از آن حتی می توانید کار خودتان را از کار تولیدی در خانه، به کار تولیدی در کارگاه و پس از چند سال در کارخانه تبدیل کنید.

من به شما توصیه می کنم که برای الگو گرفتن حتما زندگی نامه افراد موفق مثل حمید محمدی را مطالعه کنید.

 

مزایای کسب و کار خانگی

 

مزایای شغل های پردرآمد خانگی چیست؟

مجله اقتصادی میوز، در مقاله ای به ده مزیت کسب و کار خانگی اشاره کرده است که بد نیست همه ی ما از اون اطلاعاتی داشته باشیم :

1. برنامه ریزی انعطاف پذیر

بر خلاف کارهای اداری و دفتری،  برای ما یک برنامه ریزی بسیار انعطاف پذیر رو فراهم می کند. ما می توانیم در طول روز و بر اساس برنامه ای که از قبل تعیین کرده ایم، به انجام کارهایمان بپردازیم و در کنار انجام کارهایمان به تفریحات دلخواه و یا به کارهای شخصی خودمان نیز بپردازیم. این در حالی است که کارهای دفتری و اداری، تقریبا دو سوم یک روز ما رو درگیر خود می کنند و فرصت برنامه ریزی رو برای ما محدود می کنند .

 

محیط کاری دلخواه

 

2. محیط کاری دلخواه

هر کسی، بسته به کاری که انجام میده، یک محیط کاری دلخواه رو متصوره. بعضی ها دوست دارند روی مبل دراز بکشند و کار کنند. بعضی ها دوست دارند در فضایی کار کنند که یک موسیقی آرام پخش شه و بعضی دیگه هم دوست دارند در یک فضای آرام و بدون هیچ سر و صدایی کار خودشان رو انجام دهند و یا به کافه ها بروند و در میان مردم کار کنند. در واقع، کارگاه خانگی پردرآمد، یک مزیت فوق العاده به افراد می ده و اون انتخاب فضای کاری دلخواه است. در حالی که درکارهای اداری و دفتری و حتی کارگاهی، شخص حق انتخاب فضای کار خودش رو نداره.

 

لباس های راحت

3. لباس های راحت

شاید این مسئله خنده دار به نظر برسد، اما پوشیدن یک لباس رسمی اون هم به مدت ده ساعت در یک روز، برای بعضی ها غیر قابل تحمل است. بعضی مشاغل، نیاز به یک آزادی جسمی و ذهنی دارند و پوشیدن یک لباس رسمی و همینطور توجه به اینکه مبادا نظم لباس هایشان به هم خورده باشد یا کمی سر و رویشان بهم ریخته باشد، باعث می شه که استرس زیادی به افراد وارد شه و در بازدهی شان تاثیر بگذارد. این در حالی است که شما با یک کسب و کار خانگی می تونید با هر لباسی که دلتون خواست، حتی با یک شلوارک سر محل کارتون که خونه ی شماست، حاضر شوید و کارهاتون رو به آسانی انجام بدید و کار تولیدی در خانه رو هم با خیال راحت و شرایط مناسبی انجام دهید.

4. ارتباطات آسان تر است

در یک محیط کاری که روزانه ده ها کارمند با یکدیگه کار می کنند، ارتباط با هر بخش بسیار سخت است. چرا که رسیدگی به هر کدام وقت زیادی می خواهد و چه یک مدیر و چه یک کارمند و کارگر، نمی تواند بسیاری از ارتباطات کاری خودش رو در ساعات کاری برآورده کند. در حالی که در ، یک پیامک یا یک ایمیل و یا حتی یک چت چند دقیقه ای می تواند تمام نیازهای ارتباطی شما رو حل کند.

5. همیشه در تعطیلات هستید

این یک مورد، زیاد باب پسند مدیران نیست، اما باید بگوییم که کسی که یک کسب و کار داره، همیشه در تعطیلات است. چرا که به هیچ وجه به فضای کارش وابسته نیست و می تواند همیشه در سفر دور دنیا باشد و کارهاش رو نیز انجام بده. این در حالی است که کار اداری و دفتری، نیاز به حضور فیزیکی و اون هم سر وقت داره و این باعث می شه که شما تقریبا آزادی عمل خود رو برای رسیدن به آزوهاتون از دست بدید.

6. هیچ مزاحمت کاری ای وجود نداره

این رو همه می دانیم که در یک فضای دفتری و اداری، هر روز مشکلاتی بوجود می آید و یا بحث ها و چالش هایی ایجاد می شه که در اکثر موارد هم هیچ ربطی به شما نداره و شما مجبورید که همه ی اون ها رو تحمل کنید. این در حالی است که در کسب و کار و شغل های پردرآمد خانگی، شما از همه ی این مزاحمت های کاری به دور هستید و می تونید در یک آرامش بی انتها ، به کار خودتون بپردازید .شما با انجام کار تولیدی در خانه می توانید به راحتی کار خود را بدون انجام هیچ مزاحمتی انجام دهید و چالش های خود را به حداقل زمان ممکن برسید.

7. حمل و نقل به صفر می رسد

تقریبا یک تا دو ساعت از زمان روز یک کارگر یا کارمند و حتی یک مدیر، در مسیر رفت و برگشت هدر می رود. البته اگه این زمان رو ضرب در تمام ترافیک ها، شلوغی ها، سر و صدا و مسائل دیگه کنیم، می بینیم که علاوه بر مسیر کار، کلی استرس روانی نیز به ما وارد می شه. اما در یک، شما هیچ حمل و نقلی ندارید و می تونید به راحتی در خونتون به دور از استرس ها کار کنید و کسب درآمد کنید.

8. در هزینه ها صرفه جویی می شه

اگه هیچ حمل و نقلی نباشد. اگه هیچ هزینه ای برای خورد و خوراک میان وعده ها و خرید لباس های جدید برای سر کار نباشد، طبیعتا پول بیشتری نیز پس انداز می شه. شما می تونید 80 درصد هزینه های خودتون رو کم کنید و پول بیشتری رو برای خودتون پس انداز و یا سرمایه گذاری کنید.

 

زمان بیشتری رو برای بودن در کنار عزیزان تون دارید

9 . زمان بیشتری رو برای بودن در کنار عزیزان تون دارید

یکی از خوبی های غیر قابل اون کار کسب و کار خانگی این است که همیشه کنار خانواده تون هستید. شما می تونید هر روز صبح با همسرتون صبحانه بخورید. به دیدار پدر و مادرتون برید. با دوستونتان بیرون باشید و در عین حال به کارهاتون هم برسید. این در حالی است که در یک کار دفتری و اداری شما باید پس از ده ساعت کار در روز، به خونه برید و با خستگی تمام، فقط به تخت خواب فکر کنید.

10 . فرصت رشد نامحدود دارید

نهایت رشد یک کارمند در فضای کار و یا یک کارگر در شرکت، این است که از پشت یک دستگاه به یک دستگاه دیگه و یا از پشت یک میز به یک میز دیگه برود. اما در شغل های پردرآمد خانگی، شما همیشه رئیس خودتون هستید و می تونید بی نهایت رشد کنید. فرصت رشد بی نهایت چیزی است که کسب و کار خانگی رو بیش از هر مسئله ای برای شما جذاب می کند.

 

شروع کسب و کار خانگی

 

شغل های پردرآمد خانگی پردرآمد

همانطور که گفتیم شما به راحتی می‌توانید در خانه خودتان و با استفاده از صفحه اینستاگرام و یک خط تلفن، تولیدات خانگی پر سود را شروع کنید و خانه خودتان را به کارگاه خانگی پردرآمد تبدیل کنید.

یکی از بزرگترین مزیت‌های کسب‌وکار خانگی این است که شما می‌توانید تولید در منزل با سرمایه کم را تجربه کنید.

در حالی که اگر می‌خواستید همان کار را در یک مغازه یا دفتر کاری انجام دهید باید کلی برای‌ آنکار هزینه می‌کردید. شاید برای شما جالب باشد که اکثر برندهایی مانند بهروز یا برند نامی نو در ابتدا به نوعی کسب‌ و کار کوچک خانگی به حساب می‌آمدند و رفته رفته به برند های بزرگ در صنعت غذا تبدیل شدند.

اگر به دنبال ایده‌های ساده و پر درآمد هستید از شما می‌خواهیم با این حال که ما به شما در ادامه مقاله ایده‌ها و کار های ساده و پر درآمد برای شروع کسب‌وکار خانگی را معرفی می‌کنیم؛ اما لیستی از کارهایی که می‌توانید از آنها پولی به دست آورید را برای خودتان لیست کنید.

هر کاری شامل آشپزی، بافتن، تعمیرات منزل و… . هرکاری که به فکرتان میرسد و آن را به خوبی انجام می‌دهید بنویسید و سپس در مورد آنها تحقیق کنید و بهترین آنها را انتخاب کنید و شروع کنید به انجام دادن آن کار و پس از مدتی کار پر درآمد در منزل خودتان ایجاد کنید.

پیشنهاد ما به شما : کار با سرمایه 2 میلیون

شغل های پردرآمد خانگی رو از کجا شروع کنم ؟

 

از کجا شروع کنم ؟

 

دسته بندی شیوه های کسب و کار خانگی، از نگاه استاد ماهان تیموری، به چهار دسته تقسیم می شه:

 1. کسب و کارهای اینترنتی
 2. کسب و کارهای تولیدی
 3. کسب و کارهای اشتراکی
 4. کسب و کارهای آموزشی

کار تولیدی در خانه اینترنتی، چقدر سرمایه نیاز داره؟

تقریبا می توان گفت که برای راه اندازی کسب و کارهای خانگی، اون هم به صورت اینترنتی، هیچ هزینه ای جز خرید بسته های اینترنت نیاز ندارید . شما با مهارت و رزومه ای که از خودتون دارید، می تونید به سایت های کاریابی و یا برون سپاری پروژه برید و بسته به مهارتی که دارید با دیگه کارفرماها و مدیران همکاری کنید و کسب درآمد کنید. برای کار در منزل اینترنتی، شما به سرمایه ای زیر صد هزار تومان نیاز دارید.

کسب و کار تولیدی و خدماتی چیست؟ | ایده ای برای راه اندازی کسب و کارهای خانگی

تولید، یکی از سرفصل های اصلی در بحث کسب و کار خانگی است. کسب و کار تولیدی، در ایران سابقه ی طولانی ای داره. ولی چند سالی است که کسب و کار خانگی، تبدیل به یک موج جدید برای درآمد زایی شده است .

کسب و کار تولیدی، تعریف ساده ای داره. هر چیزی که در منزل بتوان اون رو تولید کرد و در بازار اون رو عرضه کرد و یا با استفاده از یکی از شیوه های فروش، اون رو به درآمد تبدیل کرد، یک کسب و کار تولیدی در خونه است.

کسب و کار تولیدی و خدماتی نیاز به چقدر سرمایه اولیه داره؟

پاسخ به این سوال نیاز به یک بررسی دقیق داره. چرا که کارهای تولیدی، مدل های متفاوتی دارند و هر کدام طبیعتا سرمایه متفاوتی هم نیاز دارند. بعنوان مثال، اگه شما بخواهید تولید رب گوجه فرنگی در خونه داشته باشید و یا بخواهید لواشک تولید کنید، یک مقدار هزینه نیاز دارید و اگه بخواهید شستشو و رفوی فرش رو به عنوان کسب و کار خانگی انتخاب کنید، طبیعتا یک میزان سرمایه اولیه دیگه نیاز دارید .

راه اندازی کسب و کارهای خانگی در زمینه ی کارهای تولیدی و خدماتی

کارهای تولیدی و خدماتی در ایران، به شدت طرفدار دارند و این روزها هم در اوج رونق خودشان هستند. اما برای اینکه بهترین کسب وکارها رو به شما معرفی کنیم، 5 کسب و کار پرطرفدار که هم تقاضای بسیار بالایی دارند و هم درآمد بسیار خوب رو به شما معرفی می کنیم و در کنار اون نیز ایده های دیگه رو هم به شما عرضه می کنیم.

1. تهیه غذا و پخت سبزیجات

اولین شغل پردرآمدی که قصد معرفی اون رو خدمت شما دوستان داریم، شغل آشپزی در منزل یا همون تهیه غدا و پخت سبزیجات است. این شغل، یکی از بهترین مشاغل زنان در کسب و کارهای خانگی است.

همه ی ما می دانیم که یکی از مهارت های بسیار پول ساز در دنیا آشپزی و صنعت رستوران داری است. اما سلیقه ی مردم ما همیشه به سمت و سوی غذاهای خانگی بوده است و غذاهایی که طعم خانگی دارند رو بیشتر از غذاهای رستورانی دوست دارند.

برنامه غذایی

از سمت دیگه نیز، بسیاری از خانم ها، خانواده ها، شرکت ها و سایر ارگان ها، برای برنامه ی غذایی خود نمی تونند وقت بگذارند و این خود ایجاب می کند که یک برنامه غذایی سالم ترتیب بدهند و باز هم بهترین انتخاب برای یک خانواده و یک سازمان این است که از غذاهای خانگی استفاده کند.

چرا که هم قیمت ارزان تری دارند و هم اینکه بسیار سالم هستند. شاید بنیان گذار این سبک از غذاها در ایران برند ” مامان پز ” باشد. این برند از تمامی زنان خونه دار درخواست کرد که روزانه در کنار غذایی که برای فرزندان و خانواده ی خودشان درست می کنند، چند پرس اضافه تر هم برای شرکت های مختلف درست کنند.

 

تهیه غذا و پخت سبزیجات

 

تهیه غذای خانگی | ایده راه اندازی کسب و کار خانگی

از همون روزهای نخست اون قدر این کسب و کار مورد توجه قرار گرفت که امروزه بیش از صد تهیه ی غذای خانگی و هر کدام با برندهای مختلف در شهرهای مختلف ایجاد شده است، اما هنوز در برابر جمعیت ایران، این شغل جای رشد بسیاری داره .

مطمئن باشید که اگر در آشپزی مهارت بسیاری دارید، این شغل می تواند شما رو تبدیل به یک سرمایه دار خود ساخته کند.

میزان درآمد این شغل

اگه در نظر بگیریم که شما روزی 100 پرس غذا بپزید و هر پرس غذا میانگین سی هزار تومان باشد. شما روزانه به درآمد سه میلیون می رسید که بیش از 80 درصد اون سود خالص شما خواهد بود. با این اوصاف شما در ماه می تونید با تهیه تنها 100 پرس غذا در روز، به درآمد بالغ بر پانزده میلیون برسید.

البته اگه شما بتونید با یکی از شرکت ها یا با چند سازمان قرارداد کاری هم امضا کنید، می تونید تا روزانه 500 پرس غذا تولید کنید و چند نیرو هم کنار دست خودتون بگذارید و درآمد بالای صد میلیون در ماه داشته باشید.

همین حالا، آشپزخونه های کوچکی وجود دارند که توسط سه یا چهار خانم خونه دار ارائه می شوند و روزانه بیش از سه هزار پرس غذا به دست مردم می رسانند. یعنی درآمدی معادل چهل و پنج میلیون تومان در روز و بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون در ماه. به خودتون ایمان داشته باشید.

از هر مهارتی می توان ثروت ساخت. در باب سرمایه اولیه نیز باید بگوییم که می شه با ده تا پانزده میلیون آشپزخونه ای رو افتتاح کرد که توانایی تولید هزار پرس رو در روز داشته باشد.

 

ساخت جواهرات و صنایع دستی

 

2. ساخت جواهرات و صنایع دستی

کار تولیدی در خانه می تواند منجر به خلق یک اثر هنری و جذاب شود.اگه تنها کلمه ی جواهرات و صنایع دستی رو در اینترنت سرچ کنید و یا سری به صفحات شبکه های مجازی بزنید، می بینید که یکی از پر تقاضا ترین کسب و کار های خانگی، شغل های مربوط به صنایع دستی هستند. ایرانی ها مردم هنر پسندی هستند. صنایع دستی همیشه زینت دهنده ی خونه هایشان بوده و جواهرات هم که علاقمندی همه ی خانم هاست.

اما سوالی که پیش می آید این است که با وجود برند های معتبر صنایع دستی و جواهر سازی های مطرح، آیا کسی کار کسایی که در خونه مشغول به درست کردن جواهرات و صنایع دستی هستند رو می خرد؟ پاسخ واضح است. صد در صد. چرا ؟

به دو دلیل اساسی:

دلیل اول

قیمت تمام شده ی ساخت صنایع دستی و جواهرات در منزل، به شدت پایین تر از بازار است و این باعث می شه که قیمت محصول تولید شده در کسب و کار خانگی به شدت کاهش پیدا کند و این باعث می شه که مردم اقبال بیشتری به محصولات تولید شده در کسب و کار خانگی داشته باشن .

دلیل دوم

این که می تواند بسیار مورد اقبال مردم باشد، طرح ها و خلاقیت هایی است که یک طراح خانگی می تواند روی جواهرات داشته باشد.

اکثر برندهای مطرح دنیا به این دلیل که ساز و کار سختی برای تولید محصولات جدید و یا طرح های جدید دارند، این فرصت برای شاغلین در منزل رو ایجاد کرده است که با تکیه بر توانایی های درونی خودشان، به سراغ طرح های جدید بروند و در این حوزه بسیار موفق باشن.

 

خدمات تعمیر وسایل الکتریکی

 

3. خدمات تعمیر وسایل الکتریکی

وسایل الکتریکی تمام زندگی ما رو احاطه کرده اند. در هر خونه ای برید، بیش از نیمی از وسایل منزل، همه وسایل الکتریکی هستند. از این رو امکان خراب شدن هر کدام از وسایل هم وجود داره.

از سمت دیگه هم، مشکلات اقتصادی باعث شده است که مردم کمتر به سمت خرید وسایل جدید بروند و تا جای ممکن به تعمیر وسایل منزل روی می آورند. پس تعمیر وسایل الکتریکی، می تواند یکی از کارهایی باشد که به شدت برای شما درآمد زایی کند.

این کار نیز برای شروع نیاز به سرمایه ی اولیه نداره و شاید تنها سرمایه اولیه ی مورد نیاز اون خرید یک جعبه ابزار کامل باشد.

 

کسب و کار خانگی خیاطی و طراحی لباس

 

4. خیاطی و طراحی لباس

خیاطی یکی از انواع کسب و کارهای خانگی می باشد که اگر در آن تخصص پیدا کنید می توانید درآمد های بسیار زیادی را از آن کسب کنید. شما می توانید یکی از حوزه های لباس بچه گانه،‌ مردانه، زنانه را انتخاب کنید و به صورت تخصصی در آن فعالیت کنید.
البته ناگفته نماند که شما زمانی که دسته خودتان را مشخص کردید باید مشخص کنید که چه نوع لباسی را خواهید زد. برای مثال اگر شما لباس مردانه را انتخاب کردید باید به طور تخصص تر مشخص کنید که قصد دارید کت شلوار تولید کنید یا شلوار جین یا تیشرت و پیراهن مردانه و…
خیاطی از کسب و کارهای خانگی می باشد که شما می توانید محتوای خلاقانه ای تولید کنید. برای مثال شما می توانید درباره قوانین ست کردن لباس، معرفی ست های جذاب، معرفی محصولات و…. تولید محتوا کنید. از طرفی شما می توانید به صورت خصوصی به افراد با توجه به جایگاه شغلی و نوع شخصیتی که دارند مشاوره استایل شخصی بدهید.
البته برای اینکار باید تخصص زیادی در حوزه لباس و روانشناسی به دست بیاورید.
پیشنهاد ما به شما : تحلیل بورس

5 – درآمد زایی از طریق مشاوره یا پروژه

بسته به فعالیت ها و توانایی هایی که در اختیار دارید می توانید یکی از حوزه های بالا را برای درآمد زایی از طریق استراتژی سوشال مدیا انتخاب کنید.  شما می توانید صفر تا صد یک استراتژی و تولید محتوای یک کسب و کار را در دست بگیرید.
همچنین می توانید به یک کسب و کار به صورت جلسه ای مشاوره دهید که چه کاری را برای رشدشان انجام دهند.

6 – سبزی خردکنی

یکی از ایده های کسب و کار خانگی خرد کردن و فروش انواع سبزی های مختلف می باشد. برای شروع این کسب و کار کافی است که شما یک دستگاه خردکن سبزی بخرید و در کنار آن هر روز سبزی های تازه تهییه کنید.
عمده هزینه این کسب و کار، قیمت سبزی خرد کن می باشد. سبزی خرد کن های صنعتی از قیمت ۳ میلیون شروع می شود و تا قیمت ۲۰ میلیون ادامه پیدا می کند. اگر پول زیادی ندارید می توانید از نسخه سه میلیونی آن تهییه کنید و در صورت نیاز و گسترش یافتن در ادامه دستگاه های بهتری بخرید.
شما می توانید در ابتدا از دوستان، خانواده و همسایه های خودتان به عنوان مشتری استفاده کنید. باید بر روی بهداشت بیشتر و تحویل درب در منزل تمرکز کنید و از این طریق برای خودتان مزیت ایجاد کنید.

7 – استراتژی سوشال مدیا


روز به روز استفاده از سوشال مدیا های مختلف مانند اینستاگرام و یوتیوب و سایت و…. افزایش پیدا می کند. این استفاده ها به قدری زیاد شده که بسیاری از کسب و کارها وارد این حوزه شده اند و از سوشال مدیا درآمد بسیار زیادی را به دست می آورند.
نکته ای که درباره تمامی سوشال مدیاها صدق می کند این است که این کسب و کارها بدون استراتژی نمی توانند نتیجه بزرگی برای خودشان خلق کنند.
به یاد داشته باشید برای اینکه در این کسب و کار موفق شوید باید بر چند موضوع مسلط شوید.

۱-الگوریتم شبکه های اجتماعی


هر کدام از این شبکه های اجتماعی الگوریتم مخصوص به خودشان را دارند که شما در صورتی که بر این الگوریتم ها مسلط باشید می توانید در مدت زمان کم تری صفحات خودتان را رشد دهید. البته ناگفته نماند که این الگوریتم ها هر چند وقت یکبار تغییر می کنند، پس شما باید روز به روز خودتان را آپدیت کنید.
برای تسلط داشتن بر این الگوریتم ها کافی است که به سایت های مخصوص هر کدام از این شبکه ها سری بزنید. برای مثال اینستاگرام هر چند وقت یکبار در سایت خود جدید ترین الگوریتم های خودش را آموزش می دهد. شما می توانید با مراجه به این سایت و ترجمه کردن متن آن به این الگوریتم ها دسترسی پیدا کنید.
علاوه بر آن بسیاری از افراد هستند که هرکدام از آنها آموزش هایی راجع به اینستاگرام، یوتیوب وسایر شبکه های اجتماعی را در اختیار مخاطبین می گذارند. شما می توانید با تهییه دوره های آنها بر این الگوریتم ها مسلط شوید.

۲-بازاریابی محتوا

بازاریابی  محتوا از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. بازاریابی محتوا جز ضروری ترین مهارت ها برای فعالیت در سوشال مدیا می باشد. هدف گذاری فعالیت در شبکه های اجتماعی، تعریف پرسونای مخاطب، تعریف جاویژه محتوایی، تعریف تقویم محتوایی و … از جمله کارهایی هستند که در بازاریابی محتوایی به آن اشاره شده است.

۳-تولید محتوا

زمانی که شما بازاریابی محتوا را به طور کامل یاد گرفته باشید فرآیند تولید محتوای شما بسیار ساده تر خواهد شد. تولید محتوا جنبه های مختلفی از جمله تولید محتوای متنی، ادیت عکس، تدوین ویدیو، تولید و ادیت پادکست و…. دارد. برای فعالیت به عنوان استراتژیست سوشال مدیا باید بر تولید محتوا مسلط باشید.

۴-داشتن یک رسانه

شما باید برای خودتان یک رسانه داشته باشید که مخاطبان بتوانند به وسیله آن، کارهای شما را ببینند و به شما اعتماد کنند و تصمیم بگیررند که با شما ارتباط برقرار کنند.
در هر رسانه ای که احساس می کنید اکثر مخاطبان هدف شما در آن قرار دارد سعی کنید که به بهترین شکل خودتان را در آن رسانه نشان دهید و از طریق تولید محتوا با کیفیت اعتماد آنها را حلب کنید . این رسانه می تواند به عنوان نمونه کار شما نیز  باشد.

 

8 – دارایی های دیجیتال


یکی دیگر از راه های کسب در آمد، سرمایه گذاری می باشد. زمانی که شما اصول تحلیل تکنیکال و بنیادی را یاد بگیرید و علاوه بر آن تکنیک ها و فوت و فن های سرمایه گذاری در ارز دیجیتال را یاد بگیرید می توانید از این طریق درآمد کسب کنید.
شما با سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال می توانید از تورم پیشی بگیرید و به صورت دلاری سود کنید. برای سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال دانش حرف اول را می زند.

9 – فروش بافتنی

بافتنی ها از گذشته های دور در کشور ما طرفداران زیادی داشته است. از این رو امروزه پوشیدن لباس های بافتنی حس نوستالژیک خاصی را زنده می کند. از مزیت های کسب و کار بافتنی این است که این کسب و کار به آموزش کمی نیاز دارد. علاوه بر لباس های بافتنی شما می توانید عروسک های کاموا تولید کنید که آنها هم سود خوبی دارند.
این شغل یکی از کسب و کارهای خانگی مخصوص بانوان است. هزینه مواد اولیه این کار نسبت به سایر کسب و کارها بسیار پایین تر است. شما می توانید کاموا و سایر مواد اولیه را از میدان حسن آباد تهران تهییه کنید.
برای فروش محصولات خودتان می توانید از سایت های گلورین و هنر روز استفاده کنید. همچنین در کنار آنها می توانید برای خودتان پیج اینستاگرام بزنید و از آنجا نیز درآمد زیادی به دست بیاورید.

10 – تولید و فروش مواد غذایی گیاهی

قسمت اعظمی از سلامتی هر کس را نوع غذایی که می خورد تعیین می کند. در بسیاری از کشور ها صنعت گیاه خواری پیشرفت بسیار زیادی کرده است. متاسفانه در ایران گیاه خواری آنطور که باید و شاید بین مردم فراگیر نشده است. همین موضوع باعث شده است که این کسب و کار به یک فرصت تبدیل شود.
شما باید سعی کنید غذاهایی با ترکیب مناسب مواد غذایی و عطر و طعم خوب ایجاد کنید. برای تولید محتوای خود باید بر دو جنبه تمرکز کنید. اولین کار این است که شما باید از طریق ویدیو لذت استفاده از این مواد غذایی را به مردم انتقال دهید. دومین کار هم این است که مدام به مزیت های استفاده از غذاهای گیاهی اشاره کنید.

سوالات متداول

این بخش از کار در منزل، بیشترین انگیزه را به کسانی می دهد که می خواهند یک کسب و کار خانگی داشته باشند. با کارمند بودن در یک مجموعه، شما یک درآمد ثابت دارید و هیچ وقت فرصت رشد کسب نخواهید داشت. اما وقتی که کار در منزل را برای درآمد زایی انتخاب می کنید، می توانید تا بی نهایت درآمد زایی کنید .

 • برنامه ریزی انعطلف پذیر- محیط کاری دلخواه- لباس های راحت- هزینه حمل و نقل به صفر می رسد- زمان بیشتری را در کنار خانواده سپری می کنید- فرصت رشد نامحدود دارید.

 

گردونه را بچرخان و جایزه بگیر

 

شانس

همین حالا شروع کن!

95 پاسخ

 1. کسب و کارهای کوچک پرسود خانگی به نظرتون چقدر میتونند سود اوری داشته باشند و با چقدر میشه شروع کرد من کلا ۲۰ میلیون تومن پول دارم به نظرتون چه کاری رو شروع کنم که داخل خونه باشه

 2. بازتاب: درآمد بالای 7 میلیون با کسب و کار خانگی : ماهان تیموری - همیار وب
  1. درود خدمت شما دوست عزیز. هر فردی که کسب و کاری راه میندازه با یک شور و اشتیاقی این کار رو انجام میده. اما در ادامه برنامه ای برای مدیریت و ایجاد استراتژی های لازم برای فروش بیشتر نداره به همین خاطر با مشکلات زیادی روبرو می شه و اگه دقیق تر به این موضوع نگاه کنیم می بینیم ما در این راه به یک مشاور، کوچ یا منتور نیاز داریم تا به ما کمک کنه راه درست را پیش بگیریم.

 3. خیلی محتوا جذابی بود من سوالی که داشتم این بودش که اصول راه اندازی کسب و کار خانگی چیه ؟ آیا حتما باید ایده های خاصی باشد که در شرایط کرونا بیشترین بازدهی را داشته باشد چون به طور مثال عرض میکنم برای کسب و کاری که مربوط به تهیه غذای خانگی می شود شاید به دلیل این شرایط بازدهی خوب نباشد لطفا راهنمایی بکنید

  1. درود خدمت شما دوست عزیز. ممنون از نظر ارزشمند شما. همون طور که می دونید بعضی از کسب و کارها بخاطر کرونا دچار مشکل شدن اما همین موضوع برای خیلی از کارهای دیگه فرصت های زیادی ایجاد کرده و تونسته اون ها رو به یک کسب و کار موفق خانگی تبدیل کنه. پس لزوما نمی شه گفت حتما باید کسب و کار غذای خانگی خوب هست یا بد، اماتوی همین کسب و کار خانگی هم میشه اینطور خدمات را ارائه داد که با رعایت تمام پروتوکل های بهداشتی و به صورت خرید اینترنتی و یا ارسال درب منزل هم هم صورت بگیره.

  1. درود خدمت شما دوست عزیز. خیلی مهمه که شما مهارت ها و استعدادهایی که دارید رو مورد بررسی قرار بدین و اون ها را با هم ترکیب کنید و سعی کنید با نیازسنجی بازار از اون ها استفاده کنید و کسب و کار خانگی خودتون رو راه اندازی کنید. پروژه های کسب و کارخانگی زیادی وجود داره که شما می تونید با جست وجو در گوگل اون ها را پیدا کنید و با بررسی اون ها و تطبیقی که می تونن با مهارت ها و استعدادهای شما داشته باشن کسب وکارخودتون رو راه اندازی کنید.

 4. یکی از بهترین مزایای انواع کسب و کار خانگی اینه که وقتت به صورت مستقل در اختیار خودته و واقعا با ایده های این مقاله ادم میتونه تحقیقات خودشو شروع کنه.مرسی از ایده های قشنگتون

 5. به نظر من بهترین شغل برای خانم هایی که عادت به کار در خارج از منزل ندارند ، کسب و کار خانگی هست تا بتونن هم از نظر مالی مستقل باشند هم اعتماد به نفس بیشتری تو جامعه پیدا کنند.

  1. سلام دوست من
   خوش حالیم که تونستید کسب و کار خودتون رو راه بندازید و از اون درآمدزایی کنید، موفقیت شما عزیزان آرزوی ماست.

  1. سلام دوست من
   بله ، ممنون از پیشنهاد خوبی که برای کسب و کار خانگی دادید،نظر شما رو سعی میکنیم که اعمال کنیم.

  1. سلام ممنونم که مقاله کسب و کار خانگی پردرآمد رو مطالعه کردید.
   به شما توصیه می کنیم که با مشاوران کسب و کار صحبت کنید تا بتوانید بهترین تصمیم رو در زندگی خودتون بگیرید.

  1. سلام دوست من
   بله حتما این موضوع امکان پذیره اما قبلش باید برنامه ریزی درستی برای پیج اینستاگرامتون داشته باشید.

 6. کسب و کار خانگی دخترانه هم داریم ؟ اخه من تازه امتحاناتم رو تموم کردم و دلم میخواد یک کاری رو شروع کنم که بتونم هم تجربه بدست بیارم و هم اگر بشه پول تو جیبیم تا حدی جور بشه
  ممنون از راهنمایی شما

  1. سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   شما میتونید از طریق مجموعه مقالات فوت کوزه گری ما ایده های کسب و کار اینترنتی خودتون رو الگو بگیرین.

  1. سلام زهرا عزیز
   کسب و کارهای موفق خانگی بستگی به علاقه ،استعداد و مهارت فرد داره
   اگر این سه قسمت به درستی شناخته بشه موفقیت بسیاری به بار میاره

  2. سلام دوست من
   برای شروع شما بهتره که اول علاقه خودتون رو در نظر بگیرید و از تجربیات شخصی که کسب و کار مورد نظر شما رو انجام می دهد استفاده کنید.

  1. سلام عزیز
   خوشحالیم که مقاله کسب و کار خانگی پر درآمد را مطالعه کردید
   با توجه به تیپ شخصیتون اون موردی که علاقتون هست رو استارت بزنید و ادامه بدین

 7. سلام من دوست دارم کسب و کار کوچک خانگی داشته باشم و از آن درآمد زایی کنم.خیلی از هم سن و سالانم رو دیدم که کارگاه خانگی پر درآمد برای خودشان ایجاد کرده اند و خیلی تو زمینه فعالیت خودشون رشد کردند و به سودآوری رسیدند.کار خانگی در بیشتر مواقع می تونه بیشتر از کار بیرون درآمد زایی کنه و به تولیدات خانگی پر سودی برسه.
  مرسی از مقاله خوبی که گذاشتید.

  1. سلام ممنونم از این که نظر و تجربیاتتون رو به اشتراک گذاشتید ، بله در مواقعی مسلما همین طور است که می گویید.
   خوش حالیم که مقاله کسب و کار خانگی پردرآمد مورد پسند شما قرار گرفته است.

  1. سلام دوست من ، چرا که نه !
   اما برای رسیدن به درآمد خوب ،شما باید تبلیغات خوبی هم برای کار خود در نظر بگیرید.
   امیدوارم با ارائه کار با کیفیت و تبلیغات عالی ،درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

  1. سلام دوست من
   شما باید در ابتدا علاقه و مهارت خودتون رو در نظر بگیرید ، چون هر کسب و کار نیازمند صبر ، علاقه ، مهارت و حوصله است.
   وقتی کاری رو با این 4 خصوصیت انجام دهید ، می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را راه اندازی کنید.

 8. سلام دوستان نیاز نیست که به خودتون سختی بدید و از راه سخت پول در بیارید به خدا پول دراوردن آسونه دنبال هزینه کردن هم نباشید، من خودم با 2تومن شروع کردم تو ارز دیجیتال و تو چند ماه این پولمو بیش از 15 برابر کردم فقط کافیه یخورده ترید کردن رو یا بگیرید.

  1. سلام دوست بله حق با شماست ارز دیجیتال یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری هستش، به شرطی که اول اموزش ببینیم و بعد واردش بشیم

  1. سلام دوست عزیز امیدوارم حالت عالی باشه. اینستاگرام می تونه خیلی برات مفید باشه. در پست های اینستاگرام انواع آش ها رو آموزش بده و سعی کن که از اونجا مشتری به دست بیاری. همچنین می تونی به صورت ویزیتوری به انواع رستوران ها و یا به شرکت‌های مختلف محصول خودت رو نشون بدی و با اونها قرارداد ببندی و محصول خودت رو بهشون نشون بدی و سعی کنی که اونها رو به مشتری های خودت تبدیل کنی. الآن یه فرصت خوبی به نام ماه رمضان جلوته پس سعی کن که آماده کنی خودت رو. همچنین می‌تونی در ماه رمضان به افراد نزدیک و فامیل و دوستان هم بفروشی برای شروع کارت

 9. سلام دوست عزیز سپاسگزارم که اطلاعاتتون رو در اختیار ما میزارید .
  اما به نظر من هر کاری که بخوای بکنی به سرمایه نیازی داری حالا اون سرمایه میتونه پول دانش یا استعداد یک نفر باشه پس میشه نتیجهئ گرفت که اگه میخوایم پیشرغت کنیم باید تحصیل کنیم و یاد بگیریم یاد بگیریم یاد بگیریم.

 10. سلام
  من بافندگی میکنم سودشم خوبه ولی هم زحمت زیاد داره هم تولید پایین هست
  مثلا در ماه دو کار میتونم تحویل بدم دیگه خیلی وقت وانرژی بزارم ۳ کار…یعنی سود خالص حدود۲۰۰ تومن
  چیکار کنم که سودم به میلیون برسه؟

 11. سلام ممنون ایده هاتون خیلی خوبه درصورتی که مردم قدرت خرید داشته باشن مثلا درزمینه غذا باید مردم بخرن که متآسفانه بااین درآمد کم وهزینه های بالا نمیتونن غذا از بیرون منزل خریداری کنن ویکساله که این ویروس منحوس همه چیو نابود کرده خیلی دنبال کار تولیدیم اما با این اوضاع نمیشه باید اول مشتری باشه دستش پر باشه تا ازتولید کننده هر چیو خرید کنه !!!!!

  1. سلام دوست عزیز
   تولید محتوا در اینستاگرام و آموزش دادن به دیگران یکی از راه هایی هست که به شما این امکان را میده که درآمد های زیادی رو در حرفه‌ای که هستی به دست بیاری. می تونی یک صفحه اینستاگرام راه بندازی و روش های خیاطی آسان و در خانه رو به دیگران آموزش بدی. می تونی که در اینستاگرام نمونه کارهات رو بزاری و پس از یه مدتی از مشتریان سفارش های زیادی بگیری و همین سفارش‌ها برای تو پول بیشتری خلق خواهد کرد. پس از گذر چند ماه یا یکی دوسال که به مخاطبینت آموزش دادی می تونی یک کار دیگه هم انجام بدی و همچنین فروش محصولت رو هم انجام دادی نوبت به این میرسه که پکیج آموزش خیاطی تولید کنی و از این طریق هم به مخاطبینت به بهترین شکل خیاطی یاد بدی و به اونهایی که شغلی ندارند کمک کنی که کار کنند و هم برای خودت یک منبع درآمد جدا از فروش محصولات خودت ایجاد کنی.

 12. سلام خسته‌ نباشید‌ من۳۲سال دارم من صدمیلیون سرمایه دارم میخواستم‌ یک تولیدی پوشاک‌ بچه گانه یا لباس زیر بزنم‌ ومیشه‌ بااین سرمایه تولیدی زدودستگاهش ازکجا تهیه‌ کنم یاشماآشنا دارید‌ دستگاهاش باهزینه کم ترخرید ممنون‌ میشم‌ که کمک کنید

  1. سلام دوست عزیز لازم نیست که در ابتدا با و خریدن ۴یا۵ چرخ خیاطی شروع کنی. اول برای خودت و یک خیاط دیگه چرخ تهیه کن و به جز چرخ ضروری ترین وسیله ای که برای خیاطی وجود داره رو تهییه کن. بعد سعی کن که یک نفر رو استخدام کنی، اگر حرفه‌ای بود که هیج اگر هم نه یک مقدار بهش آموزش بده و کارت رو شروع کن. برای سفارش گرفتن هم می‌تونی در اینستاگرام پیج بزنی و نمونه کارهای خودت رو بزاری، هم می‌تونی از مغازه های عمده فروشی سفارش بگیری. علاوه بر اون می تونی به عنوان تولید کننده با مغازه های تک فروشی قراداد ببندی و به اون ها هم محصول بفروشی. برای اینکه بتونی دستگاه با قیمت کم بخری بهتره که در اینترنت و بازار به خوبی بگردی و در نهایت محصول داشته باشید.

 13. سلام خیلی عالی بود ولی من یه مشکلدارم اصلا دل ندارم کاری رو شروع کنم میدونم هم اگه شروع کنم میشه ولی توکل ندارم الان من توی روستا زندگی میکنم و ایده پرورش نهال رو خیلی دوست دارم ولی چه کنم به نظر شما؟

  1. با سلام وقت بخیر,
   لطفا با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایتون کنند
   تلفن تماس: 02143000203

  2. سلام دوست عزیز خداوند گفته از شماحرکت از من برکت……. ضمنا اگر روستا هستی میتون چند کار انجام بدی شما براحتی میتونی بوقلمون یا مرغ بومی تخمگذار پرورش بدی ودر بازارهای محلی بفروشی از کم شروع کن در عرض یکی دوسال فنون کار را یاد میگیری بعد یواش یواش گسترشش میدی همه این مرغداریها اول از کم شروع کرده اند باید محکم باشی خدا یارو یاورت

  1. سلام و درود دوست من
   امیدوارم عالی باشی
   بسیار خرسندیم که مورد توجه تو دوست خوبم و برات مفید واقع شده
   رسالت ما هر جه ثروتمند تر شدن مردم عزیز ایران هست
   سلامت، شاد، موفق وسربلند باشید !

  1. سلام و درود دوست من
   امیدوارم عالی باشی
   بسیار خرسندیم که مورد توجه تو دوست خوبم و برات مفید واقع شده
   رسالت ما هر جه ثروتمند تر شدن مردم عزیز ایران هست
   سلامت، شاد، موفق وسربلند باشید !

  1. سلام و درود دوست من
   امیدوارم عالی باشی
   بسیار خرسندیم که مورد توجه تو مفید واقع شده
   رسالت ما هر جه ثروتمند تر شدن مردم عزیز ایران هست
   سلامت، شاد، موفق وسربلند باشید !

  2. سلام و درود دوست عزیز
   شما قدم اولتون برای راه اندازی کسب و کار خانگی پر درآمد ، راه اندازی پیج اینستاگرامتون باشه
   و آموزش هایی رو تو حوزه ای که تخصص دارید قرار دهید .
   موفق وسربلند باشید

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   اصلا نگران نباشید . کلی محتوای آموزشی رایگان و کاربردی براتون آماده کردیم.

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

 14. سلام ، وقت بخیر
  دوستان من دو سال پیش ورشکست شدم و دار و ندارم از دستم رفته در حدی هستم که نتونستم اجاره خونه رو بدم و خونه ام را به یک خانه ۵۰ متری در حاشیه شهر منتقل کنم ۳ تا بچه محصل دارم و واقعا دیگه به آخر خط رسیدم تو رو خدا کمک کنین یه راهی جلو پای من بذارین بتونم صاحب درآمد بشم تو همین خونه با اینکه کوچیکه ولی یه کاری شروع کنم یا هر راهی که آشنا هستین خواهش میکنم راهنمایی بکنین،ممنون

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   اصلا نگران نباشید . کلی محتوای آموزشی رایگان و کاربردی براتون آماده کردیم.

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

  2. سلام دوست عزیز نگفتین تو چه کاری ورشکست شدین تا بیشتر بتونیم راهنماییتون بکنیم

  1. سلام ، درود بر شما امیدوارم عالی باشید
   بهتون پیشنهاد می کنم حتما مقالات زیر رو مطالعه فرمایید :
   1- مقاله بازاریابی چیست ؟ :

   2- مقاله 3 استراتژی موفق بازاریابی :

   3- وظایف مدیر بازاریابی :

   4- آمیخته‌ی بازاریابی چیست؟ :

   5- آموزش 6+1 فنون بازاریابی :

   با آرزوی موفقیت شما دوست عزیز
   سلامت ، شاد و ثروتمند باشید !

دیدگاهتان را بنویسید