آموزش راه اندازی کسب و کار تولید لیوان کاغذی

کسب و کار تولید لیوان کاغذی از آن دسته کسب و کارهایی است که برخلاف آنچه ظاهرش نشان می‌دهدجز یکی از شغل های درآمد زا است که سود خوبی دارد. از طرفی هزینه راه اندازی این کسب و کار نسبت به سایر کسب و کارها، بسیار کم است و شما می توانید به راحتی آن را راه ا ندازی کنید . از دیگر مزایای این کسب و کار این است که نیاز به تخصص خاصی ندارد. اگر بخواهید به صورت عمده فعالیت کنید می توایند هر لیوان را به قیمت ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان به فروش برسانید و قیمت فروش عمده آن هم کمی پایین تر از این مقدار است. همانطور که روز به روز از محبوبیت لیوان پلاستیکی به دلیل سرطان زا بودن و آسیب به محیط زیست کم می شود، به محبوبیت لیوان های کاغذی اضافه می شود. در این مقاله تلاش کرده ایم که به معرفی صفر تا صد کسب و کار لیوان کاغذی بپردازیم.

کسب و کار تولید لیوان کاغذی در فضاهای مختلف و به شکل های مختلف استفاده میشود، که هم می توانید لیوان کاغذی تولید کنید و هم بشقاب کاغذی. این کسب و کار زمانی که اعلام کردند که لیوان های پلاستیکی سرطان زا هستند، خیلی رونق گرفت. میزان سرمایه اولیه برای شروع این کسب و کار، در صورت استفاده از دستگاه استوک میتوانید از 70 تا 80 میلیون تومان باشد. این دستگاه ها بین 2300 تا 2500 عدد در ساعت تولید می کنند.

میزان هزینه تولید لیوان دانه ای 200 تومان با احتساب کلیه هزینه های برق و اپراتور است که شما میتوانید، آن را در بازار با قیمت 350 تومان بفروشید. این دستگاه به طور متوسط میتواند دو شیفت کاری کار کند و میزان کمترین درآمد در یک شیفت بین 345 تا 375 هزار تومان به صورت روزانه می باشد. نکته  مهم این است که این کسب و کار نیازی به سوله یا کارخانه ندارد و میتوانید در یک اتاق 12 متری نیز کارتان را شروع کنید.

 

هزینه های کسب و کار تولید لیوان کاغذی

هزینه های کسب و کار تولید لیوان کاغذی

برای راه اندازی کسب و کار تولید  کاغذی، به یک فضای 10 تا 12 متری، کاغذ، دستگاه تولید لیوان کاغذی نیاز دارید. با توجه به اینکه قیمت اجناس مختلف روز به روز تغییر می کند، نمی توانیم هزینه ثابتی برای تولید لیوان مشخص کنیم. در حال حاضر قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی میان 180 تا 350 میلیون بسته به برند و کارایی متغییر است.

خوشبختانه برای تولید لیوان کاغذی نیاز به فضای زیادی ندارید و می توانید به راحتی در یک اتاق 12 الی 20 متری کسب و کار خود را شروع کنید.

 

راه های دیگر کسب و کار تولید لیوان کاغذی

در سیستم بازاریابی امروز خود لیوان ها به عنوان بستر تبلیغات حرفه ای شناخته می شوند. اگر شما بتوانید در حوزه تبلیغات نیز کار بگیرید برای هر لیوان شما می توانید بین 1000 تا 2000 تومان قیمت گذاری کنید.

مزایا ی این کسب و کار 

ساده بودن

یست و دردسر عجیبی ندارد و حتی  یک اپراتور میتواند با لباس خودش هم اینکار را انجام بدهد. سختی زیادی هم ندارد و یک خانم از عهده آن برمیاید. مهمترین مزیت این کسب و کار این است که به محیط زیست آسیب نمیزند و شما می توانید آنرا به عنوان شغل دوم و یا شغل اول خود انتخاب کنید.

آسیب نرساندن به محیط زیست:

این لیوان های کاغذی بر خلاف لیوان های پلاستیکی به طبیعت آسیبی نمی زنند. این لیوان های می توانند در مدت زمان کم تری نسبت به لیوان های کاغذی در طبیعت تجزیه شوند.

پیشنهاد ما به شما: کسب و کار اینترنتی

سرطان زا نبودن:

لیوان های کاغذی بر خلاف لیوان های پلاستیکی سرطان زا نیستند. در واقع لیوان های کاغذی دو جداره هستند و همین دلیل باعث شده است که سرطان زا نباشند. همین عامل باعث محبوبیت این لیوان هاست.

مناسب برای نوشیدنی های سرد و گرم:

لیوان های پلاستیکی فقط مناسب نوشیدنی های سرد هستند و اگر از آن لیوان ها برای نوشیندنی های گرم استفاده کنید، خاصیت سرطان زایی خواهند داشت. اما شما می توانید با خیال راحت برای نوشیدنی های گرم نیز از  لیوان های کاغذی استفاده کنید.

لیوان های کاغذی به دلیل دو جداره بودن می توانند گرمای نوشیدنی را برای مدت زمان بیشتر حفظ کنند. و این مورد یکی از مهم ترین مزیت های کسب و کار تولید لیوان کاغذی می باشد.

 

معایب این کسب و کار 

نیاز به تولید کاغذ:

 از معایب این کار، می توان به مصرف کاغذ اشاره کرد. در گذشته  این مشکل بسیار جدی بود ولی در حال حاضر تعداد تولید کننده های کاغذ نیز افزایش یافته است. شما در کنار این دستگاه می توانید، دستگاه تولید بشقاب کاغذی را نیز تهیه کنید و از هر دو شیوه ثروت خود را افزایش دهید.

افزایش درامد با راه اندازی تولید لیوان کاغذی

چطور درآمدمان را در کسب و کار تولید لیوان کاغذی افزایش دهیم؟

در هر زمینه ای که مشغول به  فعالیت هستید باید این نکته را در نظر داشته باشید که شما می توانید از طریق ارتقای دانش و مهارت هایتان،‌ درآمدتان را به صورت چشمگیری افزایش دهید. کسب و کار تولید لیوان کاغذی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اگر هنوز برای خودتان کسب و کار راه نینداخته اید به شما پیشنهاد می کنیم که درابتدا کسب وکارتان را راه اندازی کنید و پس از آن از طریق راهکارهایی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم، درآمدتان را رشد دهید.

 

تاثیر خلاقیت در کسب و کار لیوان کاغذی:

اصولاً خلاقیت در هر بیزینسی باعث می شود که آن بیزینس نسبت به سایر رقبای خودش پیشی بگیرد و در نهایت با تولید محصولات جدید قسمت اعظمی از بازار را به خودش اختصاص دهد. خلاقیت در کسب و کار تولید لیوان کاغذی تاثیر بسیار زیادی دارد و اصولاً اگر شما به این کسب و کار علاقه داشته باشید و دستی هم در طراحی داشته باشید می توانید طرح های بسیار جذاب و هیجان انگیزی روی لیوان ها چاپ کنید.

با چاپ طرح های زیبا روی لیوان های کاغذی می توانید، این لیوان ها را به عنوان نمونه کار به فروشگاه های فروش لوازم پلاستیکی و کافه ها نشان دهید و در نتیجه ساده تر آن ها را متقاعد کنید که از این پس با آنها کار کنید.

در هر زمینه ای که مشغول به  فعالیت هستید باید این نکته را در نظر داشته باشید که شما می توانید از طریق ارتقای مهارت های خودتان درآمد خودتان را به صورت چشمگیری افزایش دهید. کسب و کار تولید لیوان کاغذی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

 

شناخت بازار هدف:

برای مثال شما اگر بتوانید مهارت برند سازی و روان شناسی مشتری و روان شناسی رنگ و … را به خودتان اضافه کنید و بتوانید بازار هدف کافه را به خوبی ترسیم کنید.  می توانید به کسب و کار خودتان بخش مشاوره را نیز اضافه کنید و به کافه ها با توجه به اهداف کافه و سلیقه مشتریان برای طراحی لیوان های کاغذی بیرون برشان مشاوره بدهید. مشاوره دادن همیشه درآمد خوبی دارد.

اینستاگرام:

یکی دیگر از کارهایی که می تواند به شما کمک کند تا در کسب و کار تولید لیوان کاغذی موفق باشید، اینستاگرام است. شما می توانید لیوان های خودتان را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. البته محتوای شما باید طوری باشد که واقعاً مخاطبین با دیدن این لیوان ها هوس نوشیدنی کنند و  در نهایت از این طریق از شما سفارش دهند. هر چه بتوانید بیشتر احساسات مخاطب را از طریق محصولاتتان بیشتر ترغیب کنید در نهایت بیشتر می توانید بفروشید و از این طریق کسب و کار تولید لیوان کاغذی خودتان را رشد می دهید.

کلام آخر

اگر به طرح های موجود در سوپر مارکت توجه کنید، با برخی از طرح های تکراری رو به رو می شوید. اگر به طراحی علاقه دارید می توانید طرح های خودتان را روی لیوان طرح کنید و تنوعی را به بازار ببخشید. تنوع در محصولات می تواند باعث تمایز شما نسبت به دیگران شود. هرچه طرح های بهتر و لاکچری طراحی کنید احتمال انتخاب شدن لیوان های شما برای مراسمات بیشتر خواهد بود. مراسم های مختلفی وجود دارد. برای مثال می توانید برخی از طرح های خود را برای تولد کودکان ایجاد کنید، برخی را برای مراسمات ختم، برخی برای جشن های بزرگسالان، برخی برای تولد های جوانان و…

پس از مدتی متوجه می شوید که مانند هر کسب و کار دیگری شما اگر در کارتان استمرار داشته باشید و خسته نشوید تا بتوانید ایده های پولسازی خود را عملی کنید،قطعا در آن کار به موفقیت می رسید. کسب و کار تولید لیوان کاغذی نیز از این قاعده مستثنی نیست. زمانی که تصمیم به کاری گرفتید ، تا آخر بروید حتی وام برای تولید لیوان کاغذی هم می توانید از بانک دریافت کنید که البته شرایطی دارد که باید از آن اطلاع پیدا کنید که بسته به نوع بانک شرایط و قوانین تفاوت دارد .

حالا که تصمیم به کارآفرینی گرفته اید ،باید تمام سختی ها و مشکلات آن را به جان بخرید و در این راه کم نیاورید و این موضوع را بدانید که دعای خیر تیم ماهان تیموری به دنیال شماست.

 

 

 

سوالات متداول :

قیمت پخش لیوان کاغذی 150 تومان در بازار می باشد و تا قیمت 200 تومان هم  به فروش می رسد.اما این درصورتی است که خودتان بخواهید ویزیتوری کنید. که با اینکار کسب درآمد شما به 600 هزار تومان به صورت روزانه خواهد رسید.

مانند اکثر کسب و کارها تنها راه موفقیت در این کسب و کار ،داشتن تداوم و استمرار در این حوزه می باشد. به طوری که شما در تمامی لحظات به کا رخود ادامه دهید و ناامید نشوید.

همین حالا شروع کن!

99 پاسخ

 1. تمام این مواردی که اینجا نوشته شده فقط تئوری هستش و روی کاغذ میتونه بهتون سود بده ولی در عمل وواقعیت اینطور نیست. برای شروع در این کسب وکار حتما باید از قبل با بازار آشنایی داشته باشید. برای شروع کار نزدیک به 5 میلیاردتومن حداقل باید سرمایه داشته باشید.بنده به عنوان تولیدکننده فعال در این حرفه این تجربیات رو دراختیارتون گذاشتم .موفق باشید

  1. درود بر شما وقت بخیر
   بله درسته ولی ثروت بدون علم و دانش هیچ سودی برای اون شخص نداره
   سپاس گذاریم بابت ب اشتراک گذاشتن تجربیات خوبتون

  1. سلام و روزتون بخیر
   کارتون رو شروع کردین؟
   اگه نیاز به کمکی دارین، شمارتون رو بذارین.
   درخدمتیم
   ارادتمند

  2. درود بر شما وقت بخیر شماره همراه خودتون رو راسال بفرمایید جهت مشاوره با شما ارتباط بگیرند ارادتمند شما

  1. درود بر شما وقت بخیر شماره همراه خودتون رو راسال بفرمایید جهت مشاوره با شما ارتباط بگیرند ارادتمند شما

  1. تمام این مواردی که اینجا نوشته شده فقط تئوری هستش و روی کاغذ میتونه بهتون سود بده ولی در عمل وواقعیت اینطور نیست. برای شروع در این کسب وکار حتما باید از قبل با بازار آشنایی داشته باشید. برای شروع کار نزدیک به 5 میلیاردتومن حداقل باید سرمایه داشته باشید.بنده به عنوان تولیدکننده فعال در این حرفه این تجربیات رو دراختیارتون گذاشتم .موفق باشید

  2. درود بر شما وقت بخیر
   بله درسته ولی ثروت بدون علم و دانش هیچ سودی برای اون شخص نداره
   سپاس گذاریم بابت ب اشتراک گذاشتن تجربیات خوبتون

 2. سلام .
  لطفا در مورد مواد اولیه ‌وقیمت دستگاه
  بیشتر توضیح بدین
  بنده هم می‌خواهم خرید دستگاه انجام بدم ولی هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم
  ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این مورد بزارید .

  1. سلام دوست عزیز اطلاعات بیشتر رو میتونید از طریق انجمن این صنف به دست بیارید

  1. سلام دوست من
   متشکرم که تجربتون درباره کسب و کار لیوان کاغذی رو به اشتراک گذاشتید.
   به شما پیشنهاد می کنم که مقاله ” مقاله موفقیت در کار ” رو مطالعه بفرمایید.

  2. سلام.من مدتی هست دارم تحقیق میکنم و الان قصد خرید دستگاه دارم.ممنون میشم اگر از تجربیات تون بتونم استفاده کنم.

  1. سلام دوست عزیز
   امیدوارم عالی باشید
   مواد اولیه تولید لیوان کاغذی و ظروف کاغذی را، کاغذ پلی اتیلن «pe coted» یا کاغذ روکش دار پلی اتیلن تشکیل می دهد. در کارخانه های کاغذ سازی، پس از تهیه ی رول کاغذ در گرماژ های ( وزن ) متفاوت، به وسیله دستگاه های coted به ازای هر متر مربع 18gr پلی اتیلن روکش می شود. سپس این رول های عظیم در ابعاد مختلف برای مصارف گوناگون برش داده می شوند. 80% مواد اولیه ی ظروف کاغذی در کشور ایران وارداتی است. این واردات از کشورهای کره جنوبی، چین، اندونزی و هندوستان صورت می گیرد. که در این میان مواد اولیه تولید لیوان کاغذی چینی هم از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و کیفیت مناسبی دارد.
   شروع این کسب و کار نیازمند اطلاعات بیشتر و دقیقتر در این زمینه هست
   که از صنف این حوزه باید پرسید
   موفق و مانا باشید

  1. سلام دوست عزیز امیدوارم عالی باشی
   ریحانه ی عزیز چون مارک های خوب زیادی وجود داره بنده نمیتونم اسم مارک خاصی رو به شما بگم لطف کنید در مورد این موضوع خودتون تحقیق کنید و به نتیجه برسید . امیدوارم موفق باشید.

  1. سلام دوست عزیز به این علت که احتمال داره دوستمون کامنت شما رو نبینه که بخواد پاسخ بده، خوشحال میشیم اگر سوالتون رو بپرسید تا با همفکری سایر دوستان به شما پاسخ بدیم

 3. سلام
  آقای تیموری عزیز ، من توصیه شما رو عمل کردم و این کار رو استارت کردم امیدوارم از عهده اش بربیام .
  از مهندس کاظمی مدیر شرکت آذین گستر ( فروشنده دستگاههای تولید لیوان کاغذی ) هم تشکر میکنم که دستگاههای خوبی به من داد .

 4. سلام وقت بخیر
  ببخشید می خواستم بدونم دستگاه های تولید لیوان کاغذی از کجاها میتونم تهیه کنم ؟ و کیفیت قطعات این دستگاه هارو چطور تشخیص بدم ؟!
  سوال بعدیم اینه که کاغذ با کیفیت که من تحقیق کردم گفتن کاغذ گلاسه 2لایه کره ای خوبه رو چطور و از کجا با بهترین قیمت میشه تهیه کرد ؟!
  و اینکه برای برش کاغذ های باید دستگاه خاصی تهیه کرد یا مثلا چاپ خونه ها دارن دستگاه رو ؟

  ممنون میشم که منو بیشتر راهنمایی کنید . متشکر

 5. سلام خسته نباشیدمن میخوام توشهرستان بیله سوارمغان استان اردبیل تولیدلیوان کاغذی راه اندازی کنم به نظره شماچقدسرمایه لازم دارم وآیامیتونم توشهرستان موفق بشم لطفا راهنماییم کنیدباتشکر

 6. با سلام،بنده تولید لیوان و پیشدستی کاغذی ست تولدی دارم و از نظر فروش و مشتری بسیار عالی و پررونق است ولی چند وقتی هست که مشتری چک مدت دار میده و از اونجایی که کاغذ و مواد اولیه نقدی میخرم به مشکل خوردم،،لطفا همکاران و دوستان که پیشنهادی دارن بگید تا گره کار ما باز بشه الان دنبال وام هستم اگر کسی میتونه راهنمایی کنید؛از همکارها اگر کسی دستمزدی خواست کار بده من در خدمتم با تشکر..09122619545,,,09386821160 تلگرا

  1. تمام این مواردی که اینجا نوشته شده فقط تئوری هستش و روی کاغذ میتونه بهتون سود بده ولی در عمل وواقعیت اینطور نیست. برای شروع در این کسب وکار حتما باید از قبل با بازار آشنایی داشته باشید. برای شروع کار نزدیک به 5 میلیاردتومن حداقل باید سرمایه داشته باشید.بنده به عنوان تولیدکننده فعال در این حرفه این تجربیات رو دراختیارتون گذاشتم .موفق باشید

  2. درود بر شما وقت بخیر
   بله درسته ولی ثروت بدون علم و دانش هیچ سودی برای اون شخص نداره
   سپاس گذاریم بابت ب اشتراک گذاشتن تجربیات خوبتون

 7. سلام من میخوام این کسب و کار رو راه بندازم ولی قبلش میخوام به چند جا که این کارو انجام میدن سر بزنم تو شهر خودم همچین جایی نیست میخواستم اگه میشه چند جا معرفی کنید که من برم از نزدیک کارشونو ببینم
  برای فروش محصولات هم میخواستم منو راهنمایی کنید
  ممنون از راهنماییتون

 8. سلام اقای تیموری
  بنده تمام فیلم های کانالتان و سایت رو نگاه کردم .
  توی فوت کوزه گری که تمام کار ها رو بررسی کردم مثلا همین لیوان یک بار مصرف کاغذی .
  الان اکثرشون اشباع شدن . و بعضی ها دیگه جواب نمیده
  و یک سوال دیگه شما توی یکی از کلیپ های اموزشیتان فرمودین که انشجو هم استخدام میکنید .شرایط استخدامتون چیه؟

 9. به نظر من کار خیلی خوبیه و میتونه شغلی بشه واسه همسر ادم که اینکارو در خونه انجام بده و بشه مشتری هایی پیدا کرد که لوگوهای کارشون رو بدن رو لیوان یا بشقاب بزنیم که دیگه بهتره

  1. باسلام وقت بخیر اطفا” خهت بازکردن یک کارگاه تولیدی کوچگ وباسرمایه کم وبدون اخز مجوز ماراراهنمائی بفرمایید

 10. سلام.ممنون از نظرات دوستان..
  ممنون میشم اگه ادرس یه مرکزی در اصفهان بزا خرید این دستگاه معرفی کنید..در ضمن آقا سعید رنجبر اینکه گفتید تماس بگیرید مسایل ریز به ریز توضیح داده میشه لطف میکنید یه شماره تماس بدید…با تشکر

  1. 09124614338 برای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی به قیمت همکار تماس حاصل فرمایید ((بازرگانی ماروت))

 11. سلام، ممنون از کلیپ آموزشی خوبی که گذاشتید
  به نظرم یک نکته اساسی توی کار تولید این محصول و محصولات مشابه جا افتاده، علاوه بر سرمایه راه اندازی، سرمایه در گردش بالایی این کار می خواد، یعنی اگر شما روزانه 30000 عدد لیوان تولید بشه، روزانه یک میلیون تومان سرمایه در گردش که بصورت نقد هست لازم داره و این کالا از مرحله تولید تا مرحله فروش (به بنکدار یا مصرف کننده مستقیم) و برگشت سرمایه حداقل سه ماه زمان می بره که تقریبن صد میلیون تومان هم سرمایه در گردش لازم داره.

  1. سلام
   گردش مالی در این حد نیاز نداره
   چرخه تولید تا بازگشت سرمایه هم ۳ماه زمان نمیبره
   دوست عزیز تماس بگیرید با هم صحبت کنیم

 12. سلام سینا جان. مرسی بابت جواب شما.
  مسئله اصلی بازار فروش این محصول نیست. نکته مهم حاشیه سود پایین این محصول و توزیع اون به تعداد زیاده. همونطور که در بالا ذکر شد هر شخص اگر بخواد به تنهایی کسب و کاری رو از این طریق به راه بندازه باید در درجه اول به اعتقاد بنده ماکزیمم سود نهایی روزانه کسب و کارشو رو حساب کنه و بازده کاری خودش رو با ذکر یک درصد منطقی در این سود محاسبه کنه. این رو هم در نظر بگیره که این کسب و کار، کار یک روز و یک ماه نیست بلکه نیاز به پشتکار هر روزه تا چند سال داره تا بخواد نتیجه قابل قبول و امیدوارکننده بگیره.
  اصل حرف من اینه که دوستان خودشون در مورد کسب و کار، خیلی منطقی و شدنی، تحقیق کنن و بعد ریسک سرمیه گذاری محدودشون را انجام بدن. در غیر این صورت خیلی از فرصت های سرمایه گذاری رو ممکنه از دست بدن.

 13. با سلام خدمت جناب آقای تیموری و سپاس از تلاش بیکرانشون در معرفی کار و شغل برای هموطنان عزیزم.
  درمورد این شغل من تحقیق کردم. بد ندونستم که با شما درمیون بذارم.
  هزینه ها:
  45 میلیون تومان هزینه خرید دستگاه
  300 تا 500 تومان اجاره ماهانه اتاق 12 الی 20 متری
  12میلیون تومان وانت جهت توزیع محصول تولید شده
  قیمت تمام شده هر لیوان 35 تومان و قیمت فروش اگر با ویزیت خودتان از مغازه ها صورت گیرد 45 تومان و اگر فروش به بنک دار باشه 40 تومن. یعنی سود هر لیوان 5 الی 10 تومان. در نظر داشته باشید خیلی از فروشنده های لیوان های کاغذی خودشان تولید کننده هستند.
  ظرفیت تولید شما با این دستگاه در بهترین حالت 30000 عدد (30 کارتن) در روز می باشد. اگر یک روز زمان تولید و یک روز زمان بازاریابی و توزیع در نظر بگیرید با سود 10 تومان به ازای هر لیوان ماهانه با کسر هزینه های اجاره، 4 میلیون تومان درآمد خواهید داشت. این در صورتیست که شما توانایی توزیع 30 کارتن لیوان و یافتن 30 مشتری در یک روز را داشته باشید. در غیر این صورت درآمد شما کمتر از مقدار فوق خواهد بود.
  امکان تولید محصول در منزل وجود ندارد چون دستگاه یک تکه می باشد و جابجایی دستگاه به داخل منزل امکان پذیر نیست مگر اینکه پارکینگ منزل در دسترس باشد. بنابراین نیازمند به اجاره کارگاه کوچک اطراف تهران را دارید.
  با تشکر

  1. سلام شهروز عزیز امیدوارم هر جا که هستی عالی باشی
   ممنون از همراهی و نظر خوبت.
   در هر کسب و کاری اگر هوشمندانه عمل کنید موفق خواهد بود شما باید دنبال جاهای خالی هر کسب و کار باشید و آن را پر کنید.برای مثال در این کسب و کار به جز لیوان های عادی به وسیله تولید لیوان های کوچک مخصوص بستنی های تک اسکوپ میتوان فروش را بالا برد.

  2. سلام با چند تا از صحبت هایی که دوست عزیزمون کردند مشکل دارم
   وسیله نقلیه مثل وانت برای اینکار نیاز نیست.
   ظرفیت تولید دستگاه ساعتی ۲۵۰۰ عدد میباشد که ۲۴ ساعت هم میشه کار کرد.من میتونم دوربین مدار بسته برای یک ماه گذشته نشون بدم که دستکاهها۲۴ ساعته کار کردند.
   تعدادی هز مسائل مطرح شده حرفه ای نیستند و دوستان حضوری تشریف بیاورند مسائل ریز به ریز صحبت میکنیم

 14. با سلام و ارادت و احترام، بزرگوار با سخاوت ، اگر محبت بفرمایید سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی. تولید لیوان کاغذی را بطور تقریبی بفرمایید ممنون میشم ،ارادتمند(بزرگزاد )

  1. قیمت دستگاهها:
   اکبند 53 میلیون همراه با یکسال گارانتی تعمیرات و 10سال خدمات پس از فروش
   دست دوم 38تا43 میلیون همراه با ضمانت سالمی دستگاه ویکسال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش
   به غیر از هزینه دستگاه حدود ۱۰تا۱۵ میلیون جهت مواد اولیه نیاز هست

 15. سلام بنده با تولیدش مشکلی ندارم ولی دغدغه من و امثال من فروش نولیدات هست.با یه شیفت کاری روزانه حداقل 20000لیوان تولید میشه .برای من که شهرستان هستم حداکثر حداکثر تولید سه روزش رو هم تو شهرستان پخش کنم که برای مصرف یه ماه هست .با بقیه تولیدات چکار کنم .همین مقدارم بدم شهرستان مجاور اگه از جای دیگه خرید نکنن.شرکت فروشنده دستگاه میگه تولیداتو میخریم با قیمت کمی کمنر بنکداری ولی همونم تضمینی نیست که وقتی دستگاهو فروختن جوابگو باشن یا نه.لطفا در این مورد اطلاعاتی در اختیارم قرار بدین ممنونم

  1. سلام کدوم شهر هستید؟
   برای خرید تضمینی محصولات ضمانت هم در صورت عدم اطمینان میتوانیم ارائه کنیم.
   شماره تعدادی از دوستانی که از ما خرید کردند هم میتونم در اختیارتون بذارم

  1. سلام
   دستگاه لیوان کاغذی استوک‌ اگر قصد خرید دارید،حتما از کسی بخرید که با گارانتی به شما بفروشه.
   اگر دوست داشتید تهران در خدمت شما هستیم

 16. آقای تیموری از شما بعیده با معرفی کردن همچین آدمی برای این کار اعتبار خودتون رو ببرید زیر سوال . ایشون تا وقتی پول نگرفتند بسیار خوب پاسخگو هستیند. وقتی پول از مردم بگیرند نه پاسخی می دن و نه جنسی… برید تو اینستاگرامشون ببینید پول چند نفر رو خورده ایشون… دعا خیر درست کنید برای خودتون با معرفی مشاغل با انسان های سالم . نه امثال ایشون

 17. سلام. خیلی کلیپ خوبی بود.

  1- نوع کاغذی که استفاده میشه اسمش چیه و در دسترس هست همیشه؟
  2- کاغذها طرح های مشخصی دارن و به ما تحویل داده می شن؟
  3- تو کلیپ گفتین که می تونیم رو کاغذها تبلیغات چاپ بشه، چه جوری باید تبلیغات رو چاپ کرد؟ به تامین کننده کاغذ سفارش داد؟ هزینه اش سفارشی سازی چقدره؟
  4- خدمات و تعمیرات دستگاه چگونه تامین میشه؟

  ممنون

  1. سلام
   1.بله کاغذش همیشه در دسترس هست و جدیدا این نوع کاغذ در ایران تولیو میشود
   کاغذ با روکش یک رو پلی اتیلن یا کاغذ pe معروف هستش
   2.بله کاغذهای چاپ و برش خورده تحویل شما داده میشه و این طرح ها شامل قهوه،نسکافه،چهارخونه،خال خالی،… میباشد که هر ماه تغییر میکنند
   3.کلیه چاپخونه هایی که چاپ افست داشته باشند میشه این کاغذ چاپ کرد و برش داد.مثل بقیه کاغذها چاپ میشه فرقی نداره انگار شما دارید تراکت یا کارت ویزیت چاپ میکنید
   4.دستگاه یکسال گارانتی دارند و در طول مدت گارانتی ظرف 48 ساعت تعمیرکارها با دریافت هزینه ایاب و ذهاب کلیه مشکلات دستگاه را رسیدگی میکنند
   شایان ذکر است که کلیه دوستانی که از این دستگاهها خریداری کردند هیچکدام بطور کامل از گارانتی استفاده نکردند و بعد از چند ماه با اموزش های لازمه اقدام به برطرف کردن مشکلات دستگاه نمودند

  1. سلام دوست عزیز، میشه آدرس خرید دستگاه در استان اصفهان رو برام ارسال کنی:ممنون میشم..

 18. سلام استاد عزیز…مرسی از مطالب مفیدتون.
  بفرمایید بازاریابی این محصول چطوره؟
  چون مهمترین رکن برای هرکاری بازار خرید اون هست‌.
  چه کسانی خریداران این محصول هستن.
  ایا این کار اشباع نشده است؟

  1. سلام دوست عزیز
   این کار هنوز درست و حسابی جا نیفتاده چه برسه به اشباح شدن.روز به روز تو همه رسانه ها دارن فرهنگسازی در این زمینه انجام میدن تازه.
   الان دیگه جوری شده تو کلیه مراکز و فروشگاهها عرضه میشه
   یکبارمصرف فروش های عمده و جزیی
   پلاسکو ها

   اگر بخوام ریز تر بهتون بگم حتی یوپر مارکتها
   بوفه دانشگاهها و کلیه مراکز

   از طرفی لیوان کاغذی بخاطر این مزیت که میشه روش چاپ زد دیگه همه ارگانها و ادارات و سازمانها
   رستورانها و تالارها و…

 19. باسلام درود براستادعزیزوگرانقدر
  بفرمایید که کارچاپ باهمین دستگاه انجام میشه؟یاتوسط دستگاه دیگه قابل انجام میباشد؟قیمت دستگاه چاپ چقدره؟
  بسیارممنون وسپاسگذارم بابت زحمت وخدمتی که ارائه مدهید

  1. سلام
   برای هر سایز قالب جداگانه داره.
   ولی روی دستگاهها الان یک دست قالب لیوان 220 سی سی که پر فروش ترین هست نصب هستش.هر دست قالب حدود 4تا5 میلیون قیمت داره

  2. سلام
   کار چاپ با این دستگاه انجام نمیشه
   مواد اولیه ای که تهیه میکنید بصورت چاپ و برش خورده تحویل شما داده میشود.چاپش هم چیز خاصی نیست با دستگاههای چاپ افست انجام میشه
   قیمت دستگاه چاپ که بالاست و قیمتی حدود 1تا7 میلیارد قیمت داره

  1. سلام.خیلی ممنون که ویدیو فوت کوزه گری رو در سایت قرار دادید.چند تا سوال داشتم راجع به این کار.
   1.مواد کامل برای تولید لیوان کاغذی چه موادی هستند و از کجا باید تهیه کرد؟
   2.نحوه ی عملکرد دستگاه به چه صورت هست؟
   3.چاپ طرح روی لیوان ها به چه صورت هست؟
   4.لیوان ها را به کجا باید عرضه کنیم؟

  2. سلام روزبخیر دوست عزیز امیدوارم حالت عالی باشه،سالم و سلامت و پراز انرژی باشی،در همون صنف اطلاعات کسب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز