فورتونا یک فرصت آموزشی عالی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ماهان تیموری

آموزش هوش مالی و رسالت زندگی من

تصمیم گرفتم در این شرایط سخت به رسالت خود عمل کنم و هوش مالی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهم. هوش مالی مجموعه ای است حاصل تجربیات من از مسیر درآمد روزانه ۱۰۰۰ تومان تا ساختن کسب و کاری که هر روز دستاورد های بزرگی را خلق می کند و دانشی که در این سالها به دست‌ آورده ام. در هوش مالی شما یاد می گیرید چطور باور های خودتان را تقویت کنید، با صفر تا صد راه اندازی کسب و کار آشنا می شوید، بر انواع فوت و فن های قرارداد و چک مسلط می شوید، می توانید عادت های پولساز را با عادت های غلط جایگزین کنید و در کل هرچیزی که برای رسیدن به موفقیت مالی را نیاز دارید دسترسی پیدا می کنید.

مشاوره رایگان

راه های درآمدزایی | آپدیت 2021

خلاصه مطلب

سلام ماهانی های عزیز؛ وقتتون بخیر این روزها اکثر افراد به فکر راه اندازی یک کسب و کار و یا داشتن یک شغل دوم
5/5

سلام ماهانی های عزیز؛ وقتتون بخیر

این روزها اکثر افراد به فکر راه اندازی یک کسب و کار و یا داشتن یک شغل دوم برای درآمد بیشتر هستند، اما نمی دانند که کار خود را از کجا شروع کنند و یا حتی ایده ای برای شروع و رشد کسب و کار ندارند. و یا راه های درآمدزایی از کسب و کارشان را نمی دانند؛ شاید بعضی ها هستند که به دنبال شغل دوم برای درآمد بیشتر هستند اما نمی دانند که چه شغلی می تواند برایشان مناسب باشد؟

حتی بعضی از افراد از آینده شغل جدیدی که انتخاب کرده اند ،اطلاعات دقیق و جامعی ندارند و حتی نمی دانند که تا چه میزان می توانند در این کسب و کار به درآمد برسند؟ و چگونه می توانند راه های درامد زایی بیشتری برای کسب و کارشان بسازند؟

 

پیشنهاد ما به شما : سیستم سازی

 

امروز می خواهیم در این مقاله بهترین راه های درامد زایی را به شما معرفی کنیم.

راهکارهایی که در اختیارتان می گذاریم، هم مخصوص افرادی است که جویای کارند و یا افرادی که به دنبال شغل دوم برای درآمد بیشتر هستند و هم مخصوص مدیرانی که مجموعه ای را مدیریت می کنند و کسب و کار خودشان را دارند و می خواهند راه های درامد زایی و روش های درآمدزایی کسب و کارشان را بدانند.

 

پیشنهاد ما به شما : مدیریت سرمایه در بورس

 

راه های درآمدزایی در سال 2021

خیلی از افراد می پرسند که ما بیکار هستیم باید چه کاری انجام دهیم؟ البته در رنج سنی ۱۶ تا ۳۰ سال این سوال را بیشتر می پرسند. به این موضوع فکر کردم که اگر من واقعاً در جایگاه این افراد بودم چه کاری انجام میدادم؟ تصمیمی که من با توجه به دانشم و در سال ۹۷ در کشور می گرفتم. این بود که می رفتم و به مدت دو سه ماه زمان می گذاشتم. در طول روز ۱۷ – ۱۸ ساعت کار می کردم تا یک مهارت خوب و به روز به دست بیاورم.امروزه کسب درآمد اینترنتی هم می توانیم جز یکی از راه هایی درآمدزایی در سال جدید استفاده کنیم.

 

پیشنهاد ما به شما : چگونه به درآمد میلیاردی برسیم

 

برای مثال برنامه نویسی اندروید. یا برنامه نویسی IOS که الان درآمدهای خوبی دارند.زدر حال حاضر اگر کسی برنامه نویسی اندروید بلد باشد. به راحتی می تواند در ماه درآمدی بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان داشته باشد. اگر کسی برنامه نویسی IOS بلد باشد می تواند در بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان کسب در آمد کند.

هدف

من تصمیم می گرفتم و می رفتم مهارتم را افزایش می دادم. اگر هنوز تفکر قدیمی خود را داشتم چه تصمیمی می گرفتم؟ من در سن ۱۴ – ۱۵ سالگی یک مدت بیکار شدم. در آن زمان در قم زندگی می کردم به پاساژ الزهرا رفتم.

 

پیشنهاد ما به شما : کاریزما یعنی چه

 

به یک موبایل فروشی گفتم که می خواهم اینجا به صورت رایگان کار کنم. ماه اول را رایگان کار کردم. از ماه دوم گفتم که من پورسانت می گیرم. از آنجایی که با تلاش کار می کردم. با دقت کارها و رفتار صاحب مغازه با مشتریان را می دیدم و کار را از او یاد گرفتم. هدف من هم همین بود که یک ماه رایگان کار کنم و کار را یاد بگیرم. صاحب مغازه با گرفتن پورسانت موافقت کرد و من توانستم در ماه دوم یک مو تورسیکلت بخرم. این موضوع باعث افزایش اعتماد به نفس من شد و بعد از یکی دو ماه من به تهران آمدم.

خوب است بدانید که یکی وظایف مدیران عالی ، داشتن هدف و انگیزه برای انچام کار ها می باشد.

 

پیشنهاد ما به شما  : کسب و کار خانگی زنانه

یادگیری مهارت

پس باید به دنبال یادگیری مهارتی باشید. حتی اگر شده برای چند ماه به جایی بروید و کار یاد بگیرید. بیکاری یک نوع مرض و بیماری است پس بیکار نمانید.نباید این مشکل را به گردن دولت، جامعه و یا پدر و مادر بیاندازید.

شاید این افراد هم نقش داشته باشند. اما در نهایت تو مسئول هستی. مسئولیت زندگی خودت را قبول کن. یکی از این دو کار را انجام بده. پدرم همیشه می گفت حتی اگر می خواهی کارگر یا کارمند هم باشی کارگر یک آدم پولدار و موفق باش. اگر می خواهی بروی و جایی کار یاد بگیری به شرکت و کسب و کاری برو که پولساز و موفق باشند. نه اینکه به جایی برای کار بروی که طرف خودش راه های درامد زایی مناسبی ندارد. چه برسد که بخواهد به تو سود بدهد. ولی توصیه من به شما این است که اگر جویای کار هستید به دنبال یادگیری مهارت بروید حتی اگر لازم باشد که ۱۷ – ۱۸ ساعت در طول روز زمان صرف کنید.

 

پیشنهاد ما به شما : کسب و کار پوشاک

 

هوش مالی و راه های درآمدزایی

در دوره هوش مالی و در ماه دوم یک قسمت خیلی جذاب داشتیم. به نام هرم مازلو شاید شما هم نام هرم نیازهای مازلو را شنیده باشید. در سن ۱۷ – ۱۸ سالگی با یک کارآفرینی صحبت می کردم. به او گفتم که من خیلی دوست دارم پولدار شوم چه کاری باید انجام دهم؟

او پاسخ داد که کار سختی نیست ، سعی کن نیاز مردم را برطرف کنی !

من پرسیدم یعنی چی؟

جواب داد فرض کن تهران ۱۰ میلیون جمعیت دارد. ۵ میلیون از آن ها هر کدام به تو ۱۰۰۰ تومان سود برسانند.

چه اتفاقی خواهد افتاد؟ من یک لحظه فکر کردم و جواب دادم میشه ۵ میلیارد تومان. از اون شب من در این فکر بودم که چطور می توانم یکی از نیازهای مردم را برطرف کنم. پیک کتاب یکی از نیازهای آن زمان را برای مردم برطرف کرد و من ثروتمند شدم.

در واقع این شروع درآمدزایی من بود و من داشتم راه های درآمدزایی خودم را کشف می کردم.

پیشنهاد ما به شما : پروفسور بوزان 

شروع  کسب و کار جدید و راه های درآمدزایی

اگر دوست دارید که راه های درامد زایی را بدانید و یک کسب و کار جدید را راه بیاندازید. از نیازهای مردم استفاده کنید.ببینید چه خدمتی را می توانید برای مردم انجام دهید و یا چه کالا و خدماتی به درد مردم می خورد.

مردم حاضرند به شما پول بدهند. برای مثال نیازهای هرم مازلو شامل نیازهای فیوزیولوژیک، امنیت اجتماعی، احترام و خود شکوفایی است که بدین ترتیب از پایین به بالا می رود. نیازهایی که در قسمت پایین هرم قرار می گرند نیازهای اساسی مردم هستند و پول زیادی در آنها وجود دارد. البته نیازهای قسمت های بالایی هرم نیز گاهاً می تواند بسیار سودآور باشد. برای مثال نیازهای فیزیولوژیک عبارت است از خوراک، پوشاک و سلامتی.

 

پیشنهاد ما به شما : کسب و کار پولساز

 

ایده خوب برای شروع و راه های درآمدزایی

من در مورد هرم مازلو در دوره های هوش مالی بیشتر از ۳۰ – ۴۰ ایده داده ام. بعضی از ایده هایی را که داده ام تنها ۳ – ۴ نفر در ایران انجام داده اند. برخی از این ایده ها را هنوز کسی در ایران راه اندازی نکرده است.الان می خواهم یک ایده به شما بدهم که در دوره ها نیز آن را نگفتم . چرا که دیروز با توجه به مطالعاتی که داشتم. ترجمه برخی از مقالات خاص که از آن ها استفاده می کنم می خواهم این ایده را به شما بگوییم.

 

پیشنهاد ما به شما : بهترین زمان برای مطالعه

 

ببینید دوستان در ایران سیستم پزشکی چگونه کار می کند؟

من می خواهم در مورد نیازهای فیزیولوژیک یک کار به شما معرفی کنم. که در ایران کسی آن را انجام نداده و به صورت یک ایده است. در ایران سیستم پزشکی بدین صورت است که افراد بعد از مریض شدن به پزشک مراجعه می کنند و درمان می شوند و پولی در این بین رد و بدل می شود.

 

پیشنهاد ما به شما : آموزش تندخوانی

 

زیرساخت های مناسب و راه های درآمدزایی در کسب و کار 

در کشورهای پیشرفته بدین صورت است که: با داشتن زیرساخت مناسب اعتقادشان بر این است که هزینه پیشگیری بسیار کمتر از درمان است. پس یک بودجه دولتی را برای پیشگیری درنظر می گیرند. برای مثال می گویند که مردم می توانند به صوت ماهیانه برای چکاپ مراجعه کنند. و دکتر توصیه هایی را برای سلامتی به آنها ارائه کند. بدون شک در کشور ایران افراد زیادی هستند که مانند من حاضرند سالیانه مبلغی مثلا ۱ – ۲ میلیون تومان بپردازند که کسی به صورت ماهیانه آن ها را چکاپ کند .

چرا که به صورت معمول افراد تا مریض نشوند پیش دکتر نمی روند. حتی زمانی سیگار را ترک می کنند که به آن ها بگویید در صورت کشیدن سیگار خواهند مرد. برخی نیز به دلیل مشغله وقت نمی کنند که به این مسئله بپردازند.پس شما مشتریان احتمالی زیادی خواهید داشت.

زمانی که شما به راه های درامدزایی فکر می کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که بتوانید یک نیاز را برطرف نمایید ،بنابراین در این روش شما نیاز پیشگیری بهتر از درمان را برطرف خواهید کرد.پس شما مشتریان احتمالی زیادی خواهید داشت.

پیشنهاد ما به شما : کار تولیدی

1-راه اندازی

می توانم به شما بگویم که همه افرادی که ماشین های لوکس سوار می شوند. می توانند مشتریان احتمالی شما باشند. چنین افرادی حاضرند که سالیانه چند میلیون هزینه کنند. تا شما مراقب سلامتی آن ها باشید و از مریضی های احتمالی پیشگیری کنید. پس به این موضوع دقت کنید که شما می توانید چنین شرکتی را راه اندازی کنید.

افرادی مانند من اگر بخواهم آزمایش و یا چکاپ بدهم  باید ۴۰۰ – ۵۰۰ تومان هزینه کنم. اگر شرکتی راه اندازی شود که یک سری از تجهیزات و وسایل را خریداری کند شما بتوانید روزانه از ۳۰۰ – ۴۰۰ نفر آزمایش بگیرید. هزینه آزمایش برای شما بیشتر از ۴۰ – ۵۰ هزار تومان نخواهد شد. افراد حاضرند سالیانه چند میلیون هزینه کنند که شما از آن ها هر چند مدت یکبار آزمایشاتی بگیرید. و توصیه هایی را در مورد سلامتی به آن ها بدهید.

پیشنهاد ما به شما : فواید یادداشت برداری

2-تقویت هوش مالی

اگر می خواهید راه های درامد زایی خوبی داشته باشید بر طبق نیازهای مردم کسب و کار خود را راه اندازی کنید. برای مثال خوراک یکی از نیازهای اصلی است و به همین خاطر است که در کل جهان در این بخش پول زیادی وجود دارد.برندهای بزرگی مثل کوکا و پپسی مربوط به بخش خوراکی ها هستند که جز نیازهای فیزیولوژیک محسوب می شوند.

اگر شما بر روی نیازها تمرکز کنید در واقع دارید هوش مالی خود را تقویت می کنید.

دوست دارم به مدیران یک نکته را بگویم. به نظر من مدیران شرکت ها و مدیران سازمان ها مالک شرکت های خودشان نیستند.  این فروشندگان هستند که مالک شرکتها و سازمانها می باشند.نکته ای که وجود دارد این است که تقویت هوش مالی می تواند مجر به درمان حافظه کوتاه مدت شود.اصولا افرادی که در بازار های رقابتی هستند دارای ذهن های قوی هستند. 

پیشنهاد ما به شما : فوت کوزه گری ماهان تیموری

3-تشکیل تیم فروش خوب و راه های درآمدزایی

اگر شما مدیری هستید که تیم فروش خوبی ندارید. فرقی نمی کند که کار شما چه چیزی باشد. حتی اگر در اطراف حرم امام رضا(ع) یک مغازه کوچک داشته باشید. اما فروشنده خوبی نداشته باشید کسب و کار شما به درد نخواهد خورد. فروشنده خوب یک ارزش است. پس اگر شما یک مدیر هستید یک تیم فروش قوی تشکیل داده و فروشندگان خوبی را پرورش دهید. به فروشندگان خوب حقوق های خوبی بدهید. من فروشنده ای را می شناسم که ماهانه بین  20 – 25 میلیون تومان درآمد دارد.

پیشنهاد ما به شما : آموزش تجارت ارز دیجیتال

پیشنهاد ما به شما : رشته مدیریت صنعتی

4-مهارت فروش و بازاریابی و راه های درآمدزایی

اگر شما شخصی هستید که مهارت خاصی ندارید بهتر است مهارت فروش و بازاریابی  را یاد بگیرید .قطها یکی از راه های درآمدزایی کسب مهارت فروش و بازاریابی می باشد. فروش خیلی زیبا است. اگر کسی از بازاریابی و فروش بدش می آید به این دلیل است که آن را به خوبی و به صورت اصولی یاد نگرفته است

در مورد فروش این نکته را باید بگویم که دولت های ما اسم های مختلفی را مانند دولت تدبیر و یا دولت امید و یا دولت انتظار انتخاب می کنند.اگر دولتی اسم خودش را دولت فروش بگذارد:

باید هزینه ای برای آموزش مردم کشور در نظر گرفته شود. که فروش و ارتباط بین المللی و فروش در خارج از کشور را یاد بگیرند.ما منابع زیادی داریم که می توانیم به بسیاری از کشورها بفروشیم. من در آینده در این ارتباط صحبت می کنم و حتی به کشورهای دیگر می روم و از آنجا برای شما کلیپ ضبط می کنم. مطمئن باشید فروش غوغا خواهد کرد.

5-تاثیر شبکه های اجتماعی

مورد دیگری که باید بگویم این است که چند روز پیش به کافه ای رفته بودم و آقایی که خیلی به من محبت داشت و من از ایشان ممنونم  در حین صحبت به من گفت که استاد من وقتی کتاب می خوانم یا ویدئو می بینم یاد نمی گیرم.

من پرسیدم چرا؟ وقتی دلایلش را گوش کردم، فهمیدم که این مسئله طبیعی است.

دوستان اگر کتابی می خوانید و آن را حس نمی کنید. یا ویدئویی می بینید. یا در کلاسی شرکت می کنید و آن را درک نمی کنید. نیاز است که آن را چند بار تکرار کنید. من به شما توصیه می کنم. تا الان هر چه ویدئو در مورد هوش مالی در جاهای مختلف مانند کانال، سایت و اینستاگرام قرار دادم چند بار دیگر ببینید. 

من محصولی درست کردم با نام گفتگو با میلیونرها این محصول را بالای ۱۰ -۱۵ بار تماماً گوش دادم. که هر کدوم حدود ۲۰ مصاحبه است. هرموقع که آن را گوش می دادم بیشتر درک می کردم و بیشتر یاد می گرفتم.

پیشنهاد ما به شما : افزایش فروش در اینستاگرام

6-شناخت اسطوره ها

شما خودتان را با ابن سینا مقایسه کنید. ابن سینا کتاب ارسطو را با نام ما بعد الطبیعه را ۴۰ بار می خواند اما درک نمی کند. ما از ابن سینا که هوشمان بالاتر نیست. تکرار برای یادگیری یک چیز طبیعی است. همین مقاله را اینقدر بخوانید که باورتان بشود و آن را درک کنید. من به شما قول میدهم که اگر یک سال به راهکارهایی که به شما گفتم عمل کنید. نتیجه ای که در زندگی خواهید گرفت فوق العاده است. هر مقاله و ویدیو را بارها بخوانید و ببیند تا باورتان بشود و آن را درک کنید. بعد از آن می توانید به آن عمل کنید و نتیجه حاصل خواهد شد.شما می توانید از فیلیپ نایت الگو بگیرید.

چگونه کسب و کار خودمان را گسترش دهیم؟

یکی از راه های درآمدزایی ، می تواند گسترش شکسب و کار خودمان باشد. زمانی که ما صاحب یک کسب و کاری هستیم که سود اندکی برایمان دارد ،یا حتی سود قابل قبولی دارد اما می خواهیم آن را افزایش دهیم ،پس باید به فکر گسترش کسب و کارمان باشیم. تا بتوانیم به کسب و کار خودمان رونق بدهیم.

ارزش کار خود را بالا ببرید و به همان اندازه شاهد رونق حرفه خود باشید. آدم‌های موفق در یک محیط کاری جدید به شغل خود همانند یک محصول مهم تجاری می‌نگرند، هرگز ارزش‌های آن را دست کم نمی‌گیرند و به خوبی آگاهند تا زمانی در محیط کارشان ارزشمندند که بتوانند سودآوری داشته باشند، چه برای خود و چه برای شرکت یا کارفرمایی که برای آن کار می‌کنند.

بنابراین به خوبی به محصولات خودتان آگاه باشید و ببنید که آیا محصولتان نیازی را از مخاطب برطرف می کند.؟ اگر پاسختان به این سوال آری است. دیگر با اطمینان و با اعتماد به نفس به معرفی محصولتان بپردازید و مطمئن باشید که از این راه می توانید به درآمدهای بسیار خوبی برسید.

بنابراین زمانی که تمام توان و تمرکز خودمان برای کسب و کارمان قرار دهیم، می توانیکم راه های درامد زایی خودمان را افزایش دهیم و حتی دیگر به یک منبع تامین درآمد هم قانع نباشیم.

سوالات متداول : 

1-بهترین راه درآمدزایی در سال 2021 چیست؟

قطعا با توجه به رشدی که بازارهای مالی در این چند سال اخیر داشته اند ،می توان گفت که یکی از بهترین روش ها برای درآمدزایی،سرمایه گذاری کردن است.

2-چه طور درآمد خود را افزایش بدهیم؟

برای اینکه بتوانید درآمد خودتان را افزایش بدهید ،در ابتدا نیاز است که یک مهارت جدید در خودتان ایجاد کنید،گاهی اوقات فقط با کسب یک مهارت جدید ،می توانید درآمد خودتان را تا 70 درصد افزایش دهید.

3-چه طور کسب و کار خود را راه اندازی کنید؟

در ابتدا می بایست یک ایده مناسب را در ذهن خود پرورش دهید ،سپس بر روی ایده تمرکز کنید و سعی کنید که یک نیاز را در جامعه حل کنید. حال تمام تلاش خود را برای رشد کسب و کار خودتان انجام دهید.

پیشنهاد ما به شما : فروش کالباسی 

نتیجه گیری و سخن پایانی

همین الان از شما می خواهم که این مطلب را برای دوستان خود که جویای کار یا مدیر هستند. یا کسی که فکر می کنید آن را درک می کند و می خواهید به آن کمک کنید بفرستید. قانون جهان این است که از هر دست بدهید از همان دست پس خواهید گرفت.اگر شما در مورد دیگران کار خیر کنید. به آنها محبت کنید و به آنها یاد بدهید. این خیر برای شما بر خواهد گشت. امیدوارم که این قانون را به خوبی اجرا کنید.

از اینکه تا پایان مقاله راه های درآمدزایی با من همراه بودید از شما بسیار متشکرم، سعی کردیم که در این مقاله بهترین راه های درآمدزایی را برایتان بدون هیچ چشم داشتی مطرح کنیم.

 اگر صحبت و یا نظر خاصی درباره ی این مقاله دارید ،می توانید در بخش نظرات برایمان بنویسید و مطمئن باشید که کارشناسان مجموعه ماهان تیموری با اشتیاق پاسخگو شما خواهند بود.

امیدوارم هر جا که هستید شاد و پیروز و سربلند باشید.

نویسنده : ماهان تیموری

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

43 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که مقاله راه های درآمد زایی براتون مفید بوده .امیدواریم که بتونید تو کسب و کارتون از نکات این مقاله استفاده کنید.

  1. سلام دوست عزیز
   امیدوارم عالی باشید
   وقتی صحبت از راه‌اندازی کسب‌وکار به میان می‌آید، بیشترِ افراد با حسرت به این موضوع نگاه می‌کنند. آن‌ها متصورند که تا سرمایه بزرگی نداشته باشند، نمی‌توانند موفق شوند.

   راه‌اندازی کسب‌وکاری پُرسود برای بیشترِ افراد همان سنگ بزرگی است که علامتِ نزدن است؛ در نتیجه انگیزه‌شان را از دست می‌دهند و بی‌علاقگی به شغل فعلی‌شان را تحمل می‌کنند.

   اگر بگوییم بدون سرمایه هم می‌شود به کسب‌وکار پرسودی رسید، شاید عجیب به نظر برسد، ولی واقعاً این‌طور نیست. افراد زیادی در دنیا هستند که بدون سرمایه یا با سرمایه بسیار اندک، به کسب‌وکارشان رونق بخشیده‌اند.

   لازمۀ رسیدن به این موفقیت، داشتن آگاهیِ کافی است. در این مقاله می‌خواهیم به روش‌های کسب درآمد بدون سرمایه بپردازیم و خیال‌تان را راحت کنیم که لازم نیست حتماً سرمایه بزرگی داشته باشید تا به سود فراوان برسید.

   افزایش مخارج و هزینه‌های گذران زندگی، کافی‌نبودن درآمد بسیاری از مشاغل و کار زیاد و درآمد پایین، افراد را به فکر پیدا‌کردن شغل تازه می‌اندازد و در این میان، فکر‌کردن به شغلی که خودت آن را راه انداخته باشی، ایدۀ وسوسه‌کننده‌ای است.

   در‌عین‌حال نداشتن سرمایۀ زیاد و در‌نظر‌گرفتن احتمال شکست و ناکامیِ راه‌اندازیِ کارِ جدید موجب می‌شود افراد به روش‌های کسب درآمد بدون سرمایه فکر کنند تا ریسک کمتری را متحمل شوند. هرچند این کار، ایدۀ هوشمندانه‌ای است، ولی باید آگاهی بیشتری نسبت به آن کسب کنید.

   مزایا و معایب کسب درآمد بدون سرمایه

   یادتان نرود برای آغاز هر کسب‌وکاری، تنها داشتن ایده و چشم‌انداز زیبا کافی نیست. باید برنامه‌ریزی کنید و این امر امکان‌پذیر نیست، مگر زمانی‌که مزایا و معایب آن را بدانید.

   مزایا

   همین که نیازی به داشتن سرمایه‌ای هنگفت برای راه‌اندازی کسب‌وکار ندارید، مزیت بزرگی است و انگیزه‌تان را برای حرکت در مسیر زیاد می‌کند. بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک، بدون سرمایه‌ اولیه به سود بالایی می‌رسند و چه چیز مهیج‌تر از این؟!

   بسیاری از کسب‌وکارهای بدون سرمایه به شکل اینترنتی یا کار در منزل و دورکاری هستند و این خودش امتیازهایی دارد. در این کارها شما می‌توانید زمان را مدیریت کنید و به قول معروف «رییس خودتان باشید».

   چنین مشاغلی نیاز به حضور فیزیکی در محل کار مشخصی ندارد و در نتیجه شما انرژی و هزینۀ‌ رفت‌و‌آمدتان را نیز ذخیره می‌کنید. دست‌تان برای ایده‌پردازی هم باز است و می‌دانید هر چقدر تلاش کنید و راه‌های خلاقانه‌تری را پیش بگیرید، به درآمد بالاتری می‌رسید.

   معایب

   با در‌نظرگرفتن تک‌تک مزایای راه‌اندازی کسب و کار بدون سرمایه، نمی‌توان این موضوع را کتمان کرد که اگر سرمایه وجود داشت، شاید بسیار سریع‌تر کارتان را گسترش می‌دادید.

   اگرچه در همه حال باید زمان صرف کنید تا میوۀ درختی را که کاشته‌اید، بچینید اما اگر سرمایه خوبی وجود داشته باشد، ممکن است زمان رسیدن به نتیجه کمتر شود، زیرا امکانات و موقعیت‌های بیشتر و بهتری در دسترس دارید.

   حتی می‌توانید ایده‌پردازان و بازاریابان زیادی را استخدام کنید و به درآمد بیشتری برسید، در مقایسه با زمانی که یکّه و تنها هستید یا با گروه کوچکی همکاری می‌کنید. اما این موضوع اصلاً نگران‌کننده نیست چرا‌که با تلاش و خلاقیت می‌توانید کارتان را آن‌قدر قوی کنید که دیگران روی شما سرمایه‌گذاری کنند.

   از سوی دیگر می‌توانید زمان رسیدن به نتیجه را با شناخت مخاطب و نیازهایش و گزینش راهکارهای مؤثر، کمتر کنید.

   روش های کسب درآمد در ایران

   با توجه به مزیت‌هایی که روش کسب درآمد بدون سرمایه، پیش پای ما می‌گذارد نمی‌توان آن را نادیده گرفت. مسیرهای متنوعی برای کسب این نوع از در آمد وجود دارند.

   قبل از پرداختن به آنها، لازم است که نکته‌ای را با هم در میان بگذاریم. وجود روش‌های متنوع برای کسب درآمد بدون سرمایه به این معنی نیست که شما می‌توانید بدون هیچ مقدمه‌ای و در طول یک شب، میلیاردر شوید.

   میوه در آمد کسب‌وکار بدون سرمایه، زمانی شیرین و خواستنی می‌شود که نهالش را کاشته و آن را پرورش داده باشید. برای هر اقدام جدیدی باید تلاش، تمرکز و برنامه‌ ریزی را به کار بگیرید.

   خب، حالا با توجه به این نکته، به سراغ معرفی روش‌های کسب درآمد بدون سرمایه می‌رویم:

   اجاره ملک مانند: اجاره خانه، مغازه یا زمین کشاورزیاجاره انواع ماشین‌ آلات مانند: مثل بتن‌ریز، ویبراتور، کمپرسی و تراکتورسرمایه‌ گذاری در بازارهای مالی مانند: بازار سکه، طلا، ارز و بورسمشارکت در کسب‌ و کارهاکسب درآمد اینترنتیکسب درآمد از فعال کردن روش‌های جدید و نوپای در آمد زایی (حداقل در ایران)

   اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر داشتید لطفاً با شماره تلفن ۴۳۰۰۰۲۰۳ تماس بگیرید همکاران ما شما رو راهنمایی خواهند کرد.
   موفق و مانا باشید

دیدگاهتان را بنویسید

جادوی اثر مرکب در تکنیک های مذاکره

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد