کسب و کار نجات غریق

کسب و کار نجات غریق یکی از شغل هایی هست که هنوز رواج  پیدا نکرده و این موضوع می تونه یک فرصت عالی برای افرادی باشه که می خوان کسب و کار خودشون رو راه اندازی کنن . برای اینکه این کسب و کار را راه اندازی کنید بهتره اول شنا کردن رو در سطح حرفه ای یاد بگیرید . قطعا توی شهری که زندگی می کنید مراکزی هستند که این شغل را آموزش می دن.

با این حال آموزش این موضوع می تونه 5 تا 6 ماه زمان ببره اما بعد از اون شما می تونید به یک غواص حرفه ای تبدیل بشید. همچنین  این شغل پتانسیل های زیادی داره  که هم داخل کشور و هم خارج کشور بازار کار بسیار فوق العاده ای داره و به قول معروف توی این کار دست زیاد نشده به همین خاطر یک کسب وکار بکر  و جز شغل های درآمد زا محسوب می شه.

با این حال درسته که این شغل هنوز بکره و می تونه پتانسیل درامدی بالایی داشته باشه اما  تنها با آموزشه که می تونید در این شغل حرفه ای بسید و کسب وکار خودتون رو راه اندازی کنید.

با این توضیحات فوت کوزه گری این هفتمون راجب کسب و کار نجات غریق می باشد. این کار بیشتر به کار دانشجویان و مجردها میاد. این کار هم لذت بخشه و هم موجب افزایش ثروت می شه. می گی چطور الان براتون توضیح میدم.

راه اندازی کسب و کار غریق نجات

 

راه اندازی کسب و کار غریق نجات و مربی شنا

 

برای راه اندازی این کار باید یک نجات غریق حرفه ای باشید. برای حرفه ای شدن 6 ماه زمان لازم دارید. اما قبل اینکه شما بخواین غریق نجات بشین باید به یک شناگر خوب تبدیل بشین و آزمون هایی رو بگذرونید.

باید اول سه آزمون رو برای ورود به کلاس نجات غریقی بگذرونید که داخل کلیپ به طور کامل آن را توضیح دادم، شما باید یکسری رکورد ها را بزنید.

طبق تحقیقاتی که کردم هزینه آموزش شنا حرفه ای در دو دوره انجام میشه که مبلغ آن سیصد هزار تومان می باشد. کلاس نجات غریق نیز چهارصد هزار تومان برای شما هزینه دارد، تا اینجا جمعا یک میلیون تومان شما خرج کردید. بعد 6 ماه مدرک نجات غریقی به شما داده میشه و حالا می تونید کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

اگر در هر کسب و کاری آموزش ببینیم و به درستی عمل کنیم مطمئن باشید که نتیجه می گیریم.به عنوان مثال موسس دیجی کالا که یکی از صاحبان دیجی کالا می باشد با آموزش و استراتژیک درستی که داشته است توانسته کسب و کار خود را راه اندازی کند.

حداقل کسب درآمد این شغل در هر ساعت بین هفت تا ده هزار تومان می باشد. یعنی اگه از ساعت 5 تا 10 شب برید به عنوان ناجی داخل استخر بیاستید، ماهیانه بین یک تا یک میلیون و پانصد هزار تومان درآمد خواهید داشت. حال اگه بخواین کلاس آموزشی شنا بگذارید درآمد شما حداقل پنج میلیون تومان ماهیانه می باشد.

سود بیشتر در کسب و کار نجات غریق

 

سود بیشتر در کسب و کار نجات غریق

 

اما این راضیتون نمی کنه می تونید کلاسای غواصی صنعتی شرکت کرده و اونقوت می تونید از این کسب و کار به کشورهای اروپایی و کانادا و… برید و استخدام بشید و درآمدی بین ده تا سی هزار دلار داشته باشید. این میزان به واحد پول کشور خودمون حدود نهصد میلیون تومان ماهیانه خواهد شد و اونوقته که می تونید از کسب و کار نجات غریق ثروت چشمگیری را برای خودتون رقم بزنید و گامی بزرگ به سوی پولدار شدن بردارید.برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید آموزش بازار جهانی را دنبال کنید و به صورت حرفه ای بازار کسب و کار خودتان رو رشد دهید.

توی این کسب و کار شما هم یاد می گیرید، هم آموزش می دید، هم استخر میرید، ورزش می کنید و هم کمک زیادی به افزایش سلامتتیون برای کسب آرامش می باشد، و از همه مهم تر باعث افزایش  اعتماد به نفس شما خواهد شد.

 

سوالات متداول :

شما می توانید علاوه بر اینکه به حرفه نجات غریق مشغول هستید، می توانید به آموزش دادن نیز بپردازید و از این راه هم به درآمدزایی بپردازید.

بهترین روش برای بازاریابی در این شغل ، استفاده از فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام است. شما می توانید در اینستاگرام به تولید محتوا بپردازید و از این طریق بتوانید مخاطب جذب کنید.

 

 

همین حالا شروع کن!

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید