فهرست مطالب این مقاله

کسب و کار پوشاک در ایران و نحوه راه اندازی آن از زبان استاد تیموری

کسب و کار پوشاک

کسب و کار پوشاک در ایران و نحوه راه اندازی آن از زبان استاد تیموری

در این بخش از فوت کوزه گری قصد داریم توضیح مختصری در مورد کسب و کار پوشاک، چگونگی راه اندازی آن و  شاخه های شغلی مرتبط با این کسب و کار در اختیار شما عزیزان همیشگی همراه با این بخش قرار دهیم.

در این بخش به فوت و فن‌های کسب و کار لباس می‌پردازیم تا بتوانید طرح کسب و کار پوشاک خود را با آگاهی بیشتری طراحی کنید. پوشاک زیرمجموعه‌های متفاوتی مانند مانتو، لباس عروس، لباس مجلسی، کت و شلوار، لباس کودکان، سیسمونی و… دارد. نکاتی که در ادامه بررسی می‌کنیم مربوط به تمام این زیرمجموعه‌ها هستند و می‌توانید با استفاده از آن‌ها، طرح کسب و کار پوشاک خود در هر یک از این زمینه‌ها را بنویسید.

و البته طبق معمول هر کسب و کار، مهارت شما حرف اول را در کسب درآمد می زند. در کسب و کار پوشاک مهارت شما در بازاریابی و مهارت شما در فروش می تواند پلی برای رسیدن به درآمدهای بالا برای شما باشد،پس تا می توانید سعی کنید مهارت و توانایی های خودتان را در این دو بخش تقویت کنید.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید: کسب و کار کیف چرم 

کسب و کار پوشاک و مزایای آن:

کسب و کار پوشاک یکی از اصلی ترین نیازهای افراد جامعه را تامین می کند .شغلی است که شما با کسب آگاهی در مورد آن میتوانید سودهای کلانی را به دست آورید. شما برای ورود به این شغل نیاز به شناخت انواع سلیقه ها و پوشاک مورد پسند درحیطه کاری خود دارید.

چون کسب و کار پوشاک دقیقا ارتباط مستقیمی با نیاز مخاطب دارد ،پس اگر بتوانید نیاز مخاطب را در این حوزه به خوبی شناسایی کنید ، می توانید درآمدهای بسیار خوبی کسب کنید.

کسب و کار پوشاک

این صنف به چند دسته تقسیم میشود:

پوشاک مردانه

پوشاک زنانه

پوشاک بچه گانه

لباس زیر

شال، کلاه ،دستکش و جوراب

که خود اینها نیز به مواد اولیه برای ساخت نیز نیاز دارن؛

این کار شغل بسیار وسیعی است و شما میتوانید در شاخه هایی همچون زیپ، دکمه، نخ، تجهیزات خیاطی و بسیاری از موارد دیگر نیز فعالیت کنید و درآمدهای بالایی بدست آورید. امروزه بسیاری از صاحبان این کسب و کارها به موفقیت های مالی رسیده اند. برخی از آن ها در کار فروش، تعدادی در زمینه تولید و عده ای در زمینه پخش پوشاک مشغول به فعالیت هستند.

همچنین پیشنهاد می شود : کسب و کار آرایشگری مردانه

برای شروع کسب و کار پوشاک از ابتدا باید به چند نکته مهم توجه کنید :

1-در ابتدا برای کسب و کار پوشاک خود نام تجاری انتخاب کنید:

اگر در کسب وکار پوشاک مهارت دارید و فکر می کنید که می توانید در این حرفه رشد قابل قبولی داشته باشید ،پس بهتر است که در ابتدا یک نام تجاری مناسب برای خود انتخاب کنید. زیرا کسب و کار شما در ابتدا مثل یک کودکی هست که تازه به دنیا آمده ،پس باید برایش یک اسم مناسب انتخاب کنید.

چون شما را باید در بازار با نام تجاری خودتان بشناسند،پس سعی کنید که نام مناسبی برای کسب و کار خودتان انتخاب کنید.این نام در آینده ،هویت شما را در بازار می سازد، پس برای آن خیلی زمان بگذارید و سعی کنید نام مناسبی برای برند خودتان انتخاب کنید.

2-بازار هدف خود را بشناسید:

کسب و کار پوشاک روز به روز در حال توسعه است ،پس سعی کنید در ابتدا کاملا بازار و مخاطب هدف خود را شناسایی کنید تا بتوانید نسبت به اتفاقاتی که در حوزه تخصصی کار خودتان اتفاق می افتد، واکنش مناسبی داشته باشید.

رقیبان خودتان را در کسب و کار پوشاک شناسایی کنید ، نقاط ضعف و قوت و آنها را شناسایی کنید. سعی کنید کاملا از رقیبان خودتان تحلیل کامل داشته باشید،زمانی که نقاط ضعف آنها را شناسایی کردید ،تمرکز خودتان را روی آنها بگذارید تا بتوانید سهم بزرگ تری از بازار را در اختیار خودتان بگیرید.

3- روش قیمت گذاری خودتان را مشخص کنید:

در کسب و کار پوشاک ، روش قیمت گذاری می تواند سکوی پرتاب شما برای رسیدن به درآمدهای بسیار بالا باشد.

روش‌های متفاوتی برای قیمت‌گذاری محصولات وجود دارد و شما باید بهترین روش را با توجه به شرایط و اهداف خود انتخاب کنید. برخی از این روش‌ها عبارت‌اند از: قیمت‌گذاری بر اساس بهای تمام شده، قیمت‌گذاری بر اساس رقبا، بر اساس ارزش کالای تولیدی، بر اساس تقاضای بازار، بر اساس عرف بازار و غیره. تحقیق کنید که کدام یک از این روش‌ها برای کسب و کار پوشاک مناسب‌تر است و بازده بیشتری در مراحل ابتدایی کار دارد.

کسب و کار پوشاک

4-در فضای مجازی شروع به فعالیت کنید:

با گسترش روز به روز کاربران در فضای اینترنت ، اکثر مخاطب ها (مشتری ها) تمایل دارند که به صورت آنلاین خرید خودشان را انجام بدهند . در کسب و کار پوشاک می توانید در ابتدا در فضای اینستاگرام فعالیت کنید و بازار کار خودتان را روز به روز گسترش بدید،مشتری های ثابت و وفادار برای کسب و کار خودتان بسازید و بعد از آن وب سایت خودتان را راه اندازی کنید.

وب‌سایتی راه‌اندازی کنید، با راه‌اندازی وب‌سایت می‌توانید پیام خود را با روش بهتری به مخاطبان برسانید و به میزان بیشتری با آن‌ها در ارتباط باشید. در گذشته مشتریان وقتی از یک فروشگاه یا خیاطی لباسی می‌خریدند، ارتباط کسب و کار و مشتری قطع می‌شد و این موضوع هم به مشتریان و هم صاحبان کسب و کار ضرر می‌رساند؛ اما در دنیای امروز با اینترنت می‌توانید همیشه با مشتریان خود در ارتباط باشید، محصولات جدید خود را به آن‌ها معرفی کنید، رضایت مشتری را افزایش دهید و در کل درآمد خود را افزایش دهید.

عکس‌های زیبا و باکیفیتی از محصولات خود در سایت قرار دهید. بخشی در سایت ایجاد کنید که مشتریان بتوانند با شما صحبت کنند و انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کنند. همچنین می‌توانید اخبار کسب و کار خود را در این سایت منتشر کنید. کسب و کار اینترنتی پوشاک یکی از پربازده‌ترین کسب و کارهای امروزی است و از این طریق می‌توانید در مدت زمان کوتاهی مشتریان زیادی از سراسر کشور جذب کنید.

با حضور شما در فضای اینترنت دیگر فروش شما محدود نیست،برای مثال اگر شما مغازه ای که در یکی از مناطق شمالی تهران اجاره کنید،در بهترین حالت ،نهایتا بتوانید به افرادی که در آن منطقه زندگی می کنند ،بازاریابی کنید و محصول خود را به فروش برسانید.

اما در فضای اینترنت ،شما می توانید به مخاطب هایی که حتی در یک شهر هم قرار ندارید محصولات خودتان را به فروش برسانید. پس حضور در فضای مجازی و استفاده از بستر اینترنت را در کسب و کار پوشاک جدی بگیرید و برایش استراتژی داشته باشید.

کسب و کار پوشاک

                                                                                                                                                                                                             5-سرمایه اولیه برای کسب و کار پوشاک در ایران:

کسب و کار پوشاک بسته به نوع آن نیاز به سرمایه اولیه برای اجاره مغازه، دکوراسیون و خرید اجناس دارد که مبلغ100 میلیون به بالا را تخمین زده ایم.

در زمینه تولیدی فرد باید مدل های لباس را برای تولید و طبق آمار تولید کنندگان بشناسد.

امروزه سعی دارند از اجناس ترک و برندهای معروف برای تولید لباس ها کپی برداری کنند.

البته بسیاری از تولیدکنندگان داخلی لباس هایی با کیفیت بسیار بالا تولید می کنند، اما با توجه به علایق مردم نسبت به اجناس ترک و خارجی مجبورند اجناس خود را با برند خارجی و حتی کاتالوگ و مانکن هایی با چهره خارجی روانه بازار کنند، این کسب و کار نیز نیاز به سرمایه 50 میلیون به بالا دارد.

اما برای افرادی که سرمایه اولیه کمی دارند یا اصلا ندارند میتوانند در زمینه پخش فعالیت کرده و نقش یک رابط را بین تولید کننده و فروشنده ایفا کنند. خیلی از افراد از این راه به درآمدهای بالایی دست یافته اند.

کسب و کار پوشاک

ویدیو زیر را مشاهده کنید و در مورد این کسب و کار سوالات خود را در پایین همین ویدیو برای ما ارسال کنید تا

توسط مشاورین ارشد تیم آموزشی ماهان تیموری به شما پاسخ دهیم.

شاد و پیروز و سر بلند باشید.

مقالات مرتبط

کسب و کار مبلمان

درآمد زایی از کسب و کار مبلمان

سلام ماهانی عزیز. امروز می خواهیم راجع به کسب و کار مبلمان صحبت کنیم، کسب و کاری که می تواند بسیار بسیار پر درامد

کسب و کار تولید لیوان کاغذی

کسب و کار تولید لیوان کاغذی

سلام ماهانی عزیز. موضوع فوت کوزه گری این هفتمون راجع به کسب و کار تولید لیوان کاغذی می باشد. من در این هفته این

کسب و کار سوسیس و کالباس خانگی

کسب و کار سوسیس و کالباس خانگی

سلام ماهانی عزیز. امروز باز هم با یک فوت کوزه گری دیگه باهاتون همراه هستیم که خیلی خاصه. می خوام در مورد یک کار

کسب و کار تی آر ایکس TRX

کسب وکار مربی گری تی آر ایکس TRX

سلام ماهانی عزیز. در این قسمت از فوت کوزه گری قصد دارم کسب و کار مربیگری تی آر ایکس TRX را خدمت شما دوستان

کاشت گیاه آلوئه ورا

پرورش و کاشت گیاه آلوئه ورا

سلام ماهانی عزیز. کاشت گیاه آلوئه ورا حدود ده سال پیش بود که «آلوئه‌ ورا» برای اولین‌ بار به سبد مصرف خانواده‌های ایرانی راه

پول تو بچه هاست | بادکنک کانال

  فوت کوزه گری | بادکنک کانال | پول تو بچه هاست کسایی که سرمایه ندارن ?کارمندی که دنبال شغل دوم هستش ?ویدیوی کامل رو

کوچینگ، فرصت بزرگ کسب و کار در سال 98

کوچینگ، فرصت بزرگ کسب و کار در سال 98   فوت گوزه گری | فرصت بزرگ سال 98 ( کوچینگ ) میتونی خودت با

فوت کوزه گری | کسب درآمد از طلای سرخ ایرانی

با ما همراه باشید با اولین فوت کوزه گری سال 98   فوت کوزه گری | کسب درآمد از طریق طلای سرخ ایران 90

فوت کوزه گری تولید آب معدنی

فوت کوزه گری تولید آب معدنی

دوستان من سلام امیدوارم حالتان عالی و پر از انرژی باشید دوباره با یک کسب و کار جدید در قسمت فوت کوزه‌گری در خدمت

آموزش پرورش زالو ( صنعتی و خانگی )

آموزش پرورش زالو ( صنعتی و خانگی )

آموزش پرورش زالو، بر خلاف تصور خيلی ها، يك شغل راحت و بدون مشكل نيست ، هر كار پرورشی از نوع موجود زنده دارای دردسرهای خاص خودش است و

کسب و کار کفپوش سه بعدی

کسب و کار کفپوش سه بعدی

با سلام خدمت تو دوست عزیزم امیدوارم هر جای ایران یا جهان که هستی حالت عالی باشد. در این هفته در مورد فوت کوزه

کسب و کار پنجره یو پی وی سی

کسب و کار تولید پنجره یو پی وی سی

در این بخش از فوت کوزه گری قصد داریم به معرفی شغل پنجره یو پی وی سی بپردازیم. قرار است که در این مقاله سیر تا

کسب و کار نجات غریق

کسب و کار نجات غریق

با سلام فوت کوزه گری این هفتمون راجب کسب و کار نجات غریق می باشد. کسب و کار نجات غریق بیشتر به کار دانشجویان

27 پاسخ

 1. سلام خسته نباشین بنده تقریبا 6ساله داخل کار فروش پوشاک بچه گانه هستم وحدود 50الی 80میلیون جنس داخل مغازم موجوده ولی درامدم اون چیزی نیست که راضی باشم وهر ساله داره بدتر میشه.اینم بگم که شهری که داخلش کار میکنم جمعیتی حدود 150000نفر داره.ولی نمیدونم کجای کارم مشکل داره ؟از محل کاسبیمه؟اززیاد فعال نبودن داخل کانال اینستا گرام وتلگرامییه؟چون خودم به نظر خودم فروشنده خوبی هستم وبقیه هم همینو میگن؟میخواستم راهنماییم کنید مشکل کارمو؟یکی دیگه اینکه برم داخل کار پخش و اجناس رو پخش کنم بهتره بنظرتون؟اخه داخل پخش همه کسایی که میخوان جنس بگیرن خو خودشون از همون شرکتش میگیرن کاری نداره امارشو دربیارن؟یبار بگیرن دفعه بعد خودشون از همون شرکتش میگیرن به صرفه تره براشون ؟چه کار کنم که این اتفاقها برام نیوفته و بتونم رو به جلو ادامه بدم وپیشرفت کنم ؟باتشکراز اینکه وقت میزارین واز تجربیات ادمای موفق تو این رشته اطلاعات مهمی رو برا پیشرفت کار دراختیارمون میزارین

  1. سلام .
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه .
   این که به چه صورت می تونید این کار رو انجام بدید ، باید کامل و دقیق بررسی بشه . چون با یک نگاه کلی نمیشه کسب و کار شما رو بررسی کرد.
   ازتون می خوام تا با شرکت تماس بگیرید که کارشناسان ما راهنماییتون خواهند کرد:
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 2. سلام آقای تیموری
  من یک فروشگاه پوشاک بچگانه در منطقه خوب شهر دارم.حدود 8 ساله که کارم پوشاک هست.با سرمایه بسیار بسیار کم حدود 4 میلیون تومان شروع کردم و پیشرفت بسیار خوبی داشتم و به یک برند تبدیل شدم بخاطر کیفیت اجناس خوب و قیمت مناسب و تنوع زیاد هر هفته اجناس جدید میاوردم و همیشه فروشگاهم شلوغ بود.باعث دگرگونی در روش فروش در شهرم شدم و قیمتهای پوشاک بچگانه شکسته شد و باعث تحول در صنف پوشاک شدم و کلی مغازه بصورت ارزانسرا باز شد اما باز هم با کیفیت و قیمت فروشگاه ما نبود.
  الان بعد گذشت این سالها و رقابت بسیار زیاد ایجاد شده و شاید 7 یا 8 برابر شدن تعداد فروشگاه ها از فروشم راضی نیستم و کلی هم عقب افتادم و بدهی بانکی دارم از شما راهنمایی میخواستم دوست دارم دوباره به اون روزها رگردم و خیلی هم دارم تلاش میکنم و کارهای مختلف و تحولات انجام میدم اما نمیشه.
  لطفا کمکم کنید سپاسگزارم از راهنماییهاتون

 3. با سلام
  لطفا مراکز عمده فروشی پوشاک در تهران رو معرفی بفرمایید با توجه به اینکه شهرستانی ها اطلاعات چندانی در مورد مراکز عرضه عمده پوشاک ندارند برای تهیه اجناس با مشکل مواجه می شوند

 4. سلام
  من 2 روزه با ساتتون اشنا شدم وا از فایلهای که گذاشتین نهایت استفاده رو بردم
  بهتون خسته نباشید ودست مریزاد میگم
  با عرض معذرت من تولیدی پوشاک در اردبیل رو دارم حدود 5 سال(پیراهن مردانه) هست ولی هیچ پیشرفتی تو کارم کسب نکردم
  اگه لطف کنین راهنمایی کنیین ممنون میشم

 5. سلام
  من یه جوون 20 ساله هستم
  شناخت و سلیقم نسبت به برند ها و مدلینگ خیلی خوبه
  از اونجایی که بین دوستا و آشناها تقریبا هرکسی مدل خاصی برا پوشش تو سرش بامن یه مشورتی میکنه
  من کمبود بازار شهرمو نبود سلیقه بین
  فروشنده ها و بوتیک ها میبینم
  اما پول ندارم ک بوتیک بذارم خودم
  برا همین میخاستم بپرسم که چطور به سایتها و فروشنده های خارجی یا حتی ایرانی لینک بشم برای پخش لباس
  مرسی

 6. سلام.استاد عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه.من خودم در زمینه پوشاک تجربه ندارم اما یکی از دوستان خیلی صمیمی پیشنهاد داده که بریم از جنوب کشور پوشاک کلی بخریم وبیایم مشهد بفروشیم.ایشون در این زمینه خیلی تجربه داره ومیگه بیا باهم بریم تا منم تو این کار تجربه کسب کنم و باهمدیگه شریکی این کارو شروع کنیم.به نظر خودم چالش خوبیه برای افزایش هوش مالی برای منکه کارمندم.در ضمن دوره هوش مالی رو به تازگی شروع کردم.ممنون میشم منو راهنمایی کنید.باتشکر.

 7. اتفاقا من تمایل دارم از پوشاک ایرانی توی مغازم داشته باشم.تا ترک ولی مغازه من توی پاساژه محلیه وتردد در اونجا کمه ومجبورم جنس ترکیه بیارم.که مثلا خاص ومتفاوت باشه.لطفا راهنماییم کنید چطور فروش خوب داشته باشم.گاهی روزها اصلا دشت نمیکنم.

 8. سلام آقای تیموری ممنون از آموزشهای خوبتون و انرژی خوبتون که به همه انتقال میدین
  من تصمیم دارم فروشگاه پوشاک زنونه افتتاح کنم چند ماه که جاشو اماده کردم و مغازه رو بصورت خیلی زیبا و تک دیزاین کردم توی پاساژ نسبتا خوب شهرستان هستش که کسی زیاد روی دیزاین کار نکرده ولی من این کارو کردم و دوست دارم کارهای خاص و ست ارائه بدم که باز خیلی اینجا مرسوم نیست ولی حتما میخوام که جا بندازم این تفاوت مغازه رو با بقیه ولی هیچ تجربه ای تو این زمینه ندارم خرید از کجا انجام بدم از ایران یا مثلا ترکیه یا .. اگر در این زمینه و همچنین برای ادامه اداره کردن فروشگاه و تبلیغاتش میتونین کمکم کنین خیلی خیلی از شما ممنون میشم
  از شما و تیم حرفه ای تون واقعا سپاسگذارم از خدا براتون سلامتی و پیشرفت و برکت فراوا خواستارم

 9. سلام آقای تیموری خسته نباشید،من 32ساله خیاطی میکنم تکی دوزی ازمانتوشلوارگرفته تالباس شب وعروس اما هیچوقت نتونستم پیشرفت کنم بااینکه علاقه زیادی به کارم دارم،همیشه هشتم گرو نهم بوده چندبارتصمیم گرفتم شغلم رورهاکنم اما هربارمنصرف شدم خواهش میکنم منوراهنمایی کنید چکارکنم دراینکارپیشرفت کنم توی شهرمایزد حاضرنیستن اجرت زیادی برای خیاطی بدهند ممنون میشم بهم بگید چکارکنم

 10. سلام استاد
  همسر من توليد كننده پوشاك هست و كارشون پخش به صورت عمده هست
  در حال حاضر چون از توليد كنندگان هيچ حمايتي نميشه شرايط كار شون جوري شده كه اگه ادامه بدن ١٠٠٪‏ ورشكست خواهد شد
  و تصميم داره كه تغيير شغل بده
  واز طرفي هم بسيار تو اين زمينه زحمت كشيدن
  درضمن هر ماه اجاره مغازه خيلي سنگيني پرداخت ميكنن
  هر سال سعي كرد ايراد هاي كار هارو بر طرف كنه از بهترين پارچه ها استفاده كرد و به اندازه توليد كرد تا جنسي نمونه
  اما بهتر نشد كه بدتر شد
  شما فكر ميكنيد بهترين كار چي باشه
  چون توليد رو متوقف كرده و تصميم داره مغازش رو تحويل بده
  ميگه واسطه گري كنم .
  اما خيلي خيلي نگران هست وهر ماه هم مبلغي چك داره كه بايد پرداخت كنه

  1. سلام نگار عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه و سالم و سلامت باشید
   در این قسمت به این سوال نمی شود پاسخ داد ولی راهکار های بسیار وجود داره مکه می تونید
   از اونها استفاده کنید
   به شما توصیه میکنم به اتفاق همسرتون به صورت حضوری از دفتر نوبت بگیرید و پیرامون این موضوع با هم صحبت کنیم
   شاد باشید

  2. سلام شما ب یک بازار یاب حرفه ای نیاز داری تا سلیقه مشتری رو بشناسید اون رو برآورده کنید و نیازهای بعدی رو پیش بینی کنید
   امتحان کنید ان شاالله حتما موفق می شوید.

  3. سلام . وقت به خیر . نظر بنده فقط یک فکر کوچکی هست که امیدوارم بتونه جرقه ای در ذهن شما ایجاد کنه . در فروش محصول پوشاک : کیفیت کالا ، به روز بودن ، نحوه عرضه محصول ، شرایط فروش خیلی موثر هست . لطفا هر کدوم از این موارد رو جداگانه بررسی بفرمایید تا ببینیم مشکل کار در کجا هست . به طور مثال یک کالای خیلی با کیفیت به دلیل عرضه در یک منطقه ضعیف اقتصادی قابلیت رقابتی در بازار رو نخواهد داشت … و در مورد توقف تولید در این شرایط با توجه به اینکه ملک اجاره ای هست نیاز به تصمیم درست و به موقع هست که برای این امر باید اطلاعات بیشتری در اختیار گروه جناب تیموری بگذارید تا بتوانند راهنمابیی دقیق و درست رو انجام بدن .

 11. سلام آقای تیموری. خسته نباشید.
  من مرتضی نبی زاده هستم و در یک تولیدی کوچکی در مشهد کار میکنم.تولیدی ما کت هست.من در حال حاضر پشت کنکوریم ولی امیدی به کنکور ندارم چون پدرم نمیتونه منو حمایت مالی کنه و تقریبا مخارج خانواده با منو برادر بزرگترمه.
  من می خواستم بدونم چقدر دیگه یعنی چند سال دیگه باید این جور زندگی کنم؟
  به قول خود شما وضع زندگی من واقعا بده و من احتیاج دارم که وضع زندگیمو تغییر بدم.ممنون میشم کمکم کنید.
  دوستدار شما مرتضی نبی زاده.

  1. سلام مرتضی عزیز
   با اینکه سوالت برای من نا مفهوم ولی به طور کلی برای اینکه برنامه داشته باشی
   و هدفمند زندگی کنی بهترین زمان همین حالا است یعنی با برنامه پیش برو من شرایط
   شما رو نمی دونم دوست عزیز ولی در دوران دبیرستان هم کار میکردم و تحصیل میکردم
   بنابریاین برنامه ریزی کنید از چه زمانی می تونید برای خودتون کار کنید و این بهترین تصمیم در این
   زمان از زندگیه بهت قول میدم اگر از این سن وارد معقوله موفقیت شدی دردوران جوانی می تونی راحتی
   به استقلال مالی برسی
   منتظر خبرهای خوب در ماه ها و سالهای آیند ه از طرف تو دوست خوبم هستم
   پیروز باشید

 12. سلام آقای تیموری
  خدا قوت
  ممنونم از این ویدیوی عالی واقعا
  من هنر خوندم و کارشناسی ارشد دارم و استاد دانشگاه هستم
  یه برند مانتو سنتی کار دست دارم مانتوش رو خودم طراحی کردم
  بهترین پارچه بهترین دوخت بهترین کیفیت
  یه شو گذاشتم توی شیراز تابستان 95
  ولی متاسفانه چون فقط تبلیغات چاپی انجام دادم
  در حالی که باید تبلیغات انلاین انجام میدادم
  فروش خوبی نداشتم
  دارم یه شو دیگه برای شب یلدا تدارک می بینم
  اگه بهم کمک کنید و ایده دارید بهم بدید ممنون میشمم
  با احترام – فاطمه ق

دیدگاهتان را بنویسید

تخفیف ویژه

50 درصد تخفیف

با تغییر باور های مالی درامدت رو افزایش بده

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد