ماهان تیموری کیست؟ | بنیان گذار بیزینس کوچینگ و هوش مالی در ایران

 

 

ماهان تیموری کیست ؟!

محمد رسول تیموری ملقب به ماهان تیموری بنیان گذار هوش مالی و مستر بیزینس کوچینگ در ایران است. او در یک خانواده معمولی به دنیا آمد. وی از همان دوران نوجوانی دغدغه کسب درآمد و به دست آوردن استقلال مالی داشت  و از همان دوران کارهای زیادی برای رسیدن به درآمد انجام داد. او از کانال سازی کولر در گرما تابستان شهر قم شروع کرد و اولین درآمد ماهان تیموری ۱0۰۰تومان در هر روز بود. پس از مدتی آن کار را رها کرد و به خرید و فروش موبایل مشغول شد و در این میان هم کارهای مختلفی را انجام داد تا اینکه وارد شغل کتاب شد و پیک کتاب تهران را تأسیس و شروع به درآمدزایی کرد.

 

بنیان گذار هوش مالی در ایران

پس از کسب موفقیت در پیک کتاب و به دست آوردن سرمایه زیاد سرانجام رسالت خویش یعنی آموزش دادن و آگاهی بخشی به مردم را پیدا کرد و مجموعه سرای بصیرت دل( ماهان تیموری) را راه اندازی کرد. پس از گذشت چند ماه از راه اندازی مجموعه سرای بصیرت دل، ورشکست شد و سرمایه خود را از دست داد. اما با تلاش و مدیریت درست و اصولی توانست بار دیگر هلدینگ سرای بصیرت دل را احیا کند. استاد تیموری توانسته تا به حال به بیش از ۴۰۰ صد هزار نفر را ۲۰ دوره ای که طراحی کرده است از قبیل هوش مالی، هوش مالی پلاس، هوش سرمایه گذاری و… آموزش دهد. علاوه بر دوره ها استاد تیموری در مدت فعالیتشان ۴۰۰ سمینار حضوری و ۳۶۰ ساعت کارگاه آموزشی برگزار کرده است. هر روز کسانی که از این دوره‌ها نتیجه گرفته‌اند و توانسته‌اند زندگی خودشان را متحول کنند، از خودشان ویدیو نتیجه گرفته و برای استاد می فرستند و یا با خود استاد به صورت حضوری در مورد دستاوردهای خودشان صحبت می‌کنند.

استاد تیموری بیش از ۲۰ تندیس و لوح تقدیر در زمینه های مختلف آموزش به دست آورده اند مثلاً  انتخاب شدن به عنوان کارآفرین برتر سال ۱۳۹۷،  مدیر برگزیده سال ۹۹ در صنعت آموزش، دریافت تندیس رضایت مشتری و…

همچنین استاد ماهان تیموری توانسته است برای بیش از 1100 به طور غیر مستقیم نفر ایجاد اشتغال کند همچنین او در ادامه کارهایش سعی کردبا ایجاد بخش فوت کوزه گری به توضیح و ترویج کسب و کار خانگی و سایر مدل های درامدی بچردازد .

معروف‌ترین جمله استاد تیموری

یکی از معروف‌ترین جملات استاد ماهان تیموری این است که برای ثروتمند شدن روی شخصیت‌، مهارت، ذهنیت و حافظه کوتاه مدت ضعیف خودت کار کن.

در واقع شما هر هدف و خواسته ای که داشته باشید، می توانید با کار کردن روی این سه مورد، خودتان را به طور چشم گیری رشد دهید  و پس از مدتی در حرفه خودتان درامد زیادی را تجربه کنید. برای مثال باید به این نکته توجه خاصی داشته باشید که چطور خودتان را رشد دهید.

پیشنهاد ما به شما : فواید یادداشت برداری

خدمت کردن و بخشش

یکی از ارزش های اصلی استاد تیموری بخشیدن و کمک کردن به دیگران است. ماهان تیموری در بحث مدیریت مالی اعتقاد دارد که باید پول  و درآمد هر ماه خودمان را به پنج قسمت  تقسیم کنیم.

هزینه های جاری

تفریح

بخشش

سرمایه گذاری کم ریسک

سرمایه گذاری پر ریسک

از این رو ماهان تیموری بر خلاف بسیاری از مدرسین، دوره های خود را با قیمت پایین تر عرضه می کند. علاوه بر آن آقای تیموری بسیاری از دوره های خود را به طور رایگان عرضه کرده است. دوره ۲۱ روزه آرامش درون و هدف گذاری به سبک gps   و هوش مالی نمونه هایی از آن است.

ها ماهان تیموری از همان سنین جوانی علاقه خاصی به کمک کردن به افراد ضعیف تر داشت. همیشه سعی کرده است که این علاقه خودش را محقق کند.

چه در زمانی که استاد فقط ۲۳ سال سن داشت و چندین کودک را تحت سرپرستی خود قرار می داد.

نظر خانم نیوشا ضیغمی در مورد استاد ماهان تیموری

 

نظر نفیسه روشن در مورد استاد ماهان تیموری

 

نظر محمدرضا حیاتی در مورد ماهان تیموری

 

چه در سال های بعد که استاد تیموری اعتقاد داشته که آموزش دیدن و رشد کردن مردم بسیار مهم تر از منفعت سازمان ماهان تیموری است. دلیل ارزان تر بودن قیمت و  یا رایگان بودن دوره ها هم این است که افراد زیاد تری بتوانند از آن ها برای رشد دادن خودشان استفاده کنند.

چه در زمان حال که استاد تیموری با اهدای دستگاه ونتیلاتور به بیمارستان مسیح دانشوری، سعی کرد کمی به پزشکان و پرستاران و بیماران این بیمارستان کمک کند و…

اصولاً بخشیدن به دیگران باعث می شود که شما احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید و از این طریق عزت نفس شما بیشتر شود. همانطور که بزرگترین افراد جهان  مثل بیل گیتس( بخش اعظمی از دارایی خود را به خیریه بخشید) به دیگران می بخشند، شما هم باید قسمتی از درآمد خودتان را به دیگران ببخشید.

پیشنهاد ما به شما : آموزش خرید و فروش طلا

 

 

بین المللی شدن

یکی دیگر از خدمات بزرگی که استاد ماهان تیموری به صنعت آموزش کشور عرضه کرد، این بود که با دارن هاردی یک سمینار مشترک تشکیل داد و توانستند با هم به افراد زیادی در سراسر کشور آموزش دهند.

با این کار صنعت آموزش ایران به یک صنعت بین المللی تبدیل شد که در بسیاری از خبر گذاری های خارجی از جمله فوربس و نیویورک تایمز و … از این سمینار یاد شد.

استاد تیموری قصد دارد که اساتید بیشتری را به ایران بیاورد و از این طریق کشورمان را حداقل در صنعت آموزش به دیگر افراد جهان معرفی کند.

 

 

سوالات متداول :

استاد ماهان تیموری یک جمله‎ی معروف دارد که همگی او را به این جمله می‎شناسند: «برای ثروتمند شدن روی سه چیز کار کن:1-ذهنیت 2-شخصیت 3- مهارت

استاد تیموری پس از سالها آموزش دیدن در محضر اساتید بزرگ دنیا و همچنین سالها آموزش دادن به طیف وسیعی از افراد جامعه از قبیل:صاحبین کسب و کار، اساتید دانشگاه ،دانشجویان و... توانسته اند متد ثابتی برای افزایش درآمد ارائه کنند که متناسب با هر گروه جامعه، نیازهای آن دسته را به طور کامل پاسخ بدهد.

پیشنهاد ما به شما : آرایشگر مردانه حرفه ای

کلام آخر

شما هم می توانید از کسی که از یک اتاق پنج متری پشت آسانسور مسیر خودش را شروع کرد و در نهایت یک بیزینس بین المللی راه اندازی کرد، برای خودتان هدف گذاری کنید و با آموزه هایی که استاد تیموری و تیمش به شما می دهد، به بهترین شکل و با کیفیت خوبی به تک تک خواسته های خودتان برسید.همچنین می توانید ایده های پولساز خودتان را عملی کنید و به درآمد چند میلیونی در ماه برسید.

پس از اینکه شما توانستید مسیر قهرمانی خودتان را شروع کنید و به نوبت تک تک اهداف خودتان را عملی کنید، نوبت به این موضوع میرسد که سعی کنید تا به دیگران کمک کنید و آنها را در مسیر رسیدن به خواسته هایشان کمک کنید.

از طرفی زمانی که شما به موفقیت های زیادی برسید می توانید هر چقدر که می خواهید به خیریه های مختلف کمک کنید و از این طریق نه تنها به  آنها کمک می کنید که سطح زندگی بهتری برای خودشان فراهم کنند، بلکه عزت نفس خودتان را تقویت می کنید و همچنین دیگران با دیدن کمک های شما انگیزه می گیرند که به هم دیگر کمک کنند .

همین حالا شروع کن!

69 پاسخ

 1. سلام دوستان من سال 97 دوره هوش مالی رو خریدم و بعد از چند روز گوشیم خراب شد این اپلیکشن مدتها توی گوشیم بوده و خاموش بود/ الان که اپلیکشن رو پیدا کردم نمیتونم از برنامش استفاده کنم راه حلی داره ؟

  1. سلام دوست عزیز امیدوارم عالی باشید لطفا به شماره زیر از طریق واتس اپ پیام بدید کاملا راهنماییتون میکنند
   09059074596

 2. با عرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد عزیزم اقای ماهان تیموری و بقیه تیم زحمت کش و کارکنان بنده به عنوان یه ماهانی جا داره از تک تک زحمات بی پایانتون تشکر کنم و نیز اشاره ای به توسعه فردی خودم با همراهی شما ارجمندان
  دوسال بیشتر از آشنایی من با موسسه ماهان تیموری نمیگذره ولی طی این دوسال به اندازه چندین سال آموزش دیدم و از هوش مالی عالی و… بهره مند شدم
  خیلی ازتون ممنونم
  دوست دارم ماهان جان
  یوسف رسولیان

  1. سلام جناب رسولیان عزیز امیدوارم که عالی باشید
   سپاس از پیام پر از مهرتون
   ما هم مفتخریم که همراهان فهیم و پر تلاشی چون شما عزیزان رو داریم
   انشاالله در تمامی مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید

  1. سلام دوست عزیز شما میتونید در اپلیکیشن اینستاگرام صفحه ی نتایج شما رو دنبال کنید که از مهارت جویان ما و نتایج شرکت در دوره های ما اطلاعات خوبی به دست خواهید آورد

  1. حافظه گوشیتون و مروگر رو برسی کنید و یه سری هم به تنظیمات بزنید گزینه دانلود از موارد دیگه رو فعال کنید

  1. سپاس از شما دوست عزیز. بله یکی از بزرگترین مشکلات ما این هست که فقط اطلاعات برای خودمون جمع می کنیم و در ذهن خودمون انبار می کنیم. ولی تنها زمانی می‌تونیم در زندگی نتیجه بگیریم که به دانسته‌هامون عمل کنیم.

 3. سال گذشته من دوره هوش مالی پلاس رو تهیه کردم. گوشیم چند وقت پیش خراب شد. و الان برنامه ها رو از دست دادم.. رو گوشی جدیدم هم کد فعالسازی رو وارد میکنم میگه تعداد دستگاه های نصب شده بیش از حد مجاز است.! تکلیف چیه ؟

  1. سلام دوست عزیز لطفاً با شماره تلفن 0214300243 تماس بگیرید راهنماییتون می‌کنند.

 4. درود به تیم ماهان تیموری
  گلایه ای دارم
  ۱. اپ از سایت دان نمیصه
  ۲. دانلود هم میکنید از جای دیگر نصب میکنی نمیتونی وارد بشی الان بنده گوشیمو عوض کردم هرکار میکنم اجازه ورود نمیده
  بارها اینستا پیام گذاشتم جوابی نگرفتم لطفا بی اهمیت رد نشید از ما

  1. سلام دوست عزیز لطفاُ با شماره تماس 02143000243 تماس بگیرید، مشاورین ما راهنماییتون می‌کنند.

  2. سلام دوست عزیز
   لطفا شماره تماسی که با اون ثبت نام کردید رو برای من بگذارید تا مشکلتون رو برطرف کنم

   باتشکر🙏🏼🙏🏼

  1. سلام دوست عزیز اول از همه باید مشخص کنی منظورت از ارتقای سطح مالی دقیقاً چیه؟ باید به طور دقیق مشخص کنی که می خوای به چقدر درآمد برسی. وقتی که مشخص کردی باید مهارت هایی که داری رو لیست کنی و همچنین یک لیست هم از مهارت هایی که لازمه برای رسیدن به اون خواسته ات و تو اونا رو بلد نیستی. در نهایت سعی کن برای خودت ماموریت های مختلف ایجاد کنی. ماموریت به این معنی هستش که تلاش کنی اون اتفاقات بزرگ رو کوچیک کنی. برای مثال تو می خوای برای سال آینده خودت سرمایه گذاری رو آموزش ببینی. برای اینکار اولین ماموریت تو پیدا کردن یک دوره آموزشی خوب هست. دومین ماموریت تو ثبت نام در یک کارگزاری، ماموریت سوم تو هم دیدن روزانه یک ساعت اموزش هست. وقتی که اینکار رو انجام دادی یه برنامه شفاف تری در اختیارت میزاره که می تونی از اون برای رسیدن به خواسته هات استفاده کنی

  1. سلام دوست عزیز خیلی به شما تبریک می گم که تونستید خودتون رو رشد بدی. امیدوارم روز به روز بهتر بشی.

 5. سلام . خسته نباشید خدمت تیم خوب ماهان تیموری ، میخواستم بدونم آیا امکانش هست ما دوره ها رو بصورت پک دی وی دی خریداری کنیم یا بتونیم فیلم هارو دانلود کنیم . ممنون میشم این امکان فراهم بشه

  1. سلام دوست عزیز دوره ها رو می‌تونید از طریق نصب اپلیکیشن هوش مالی دانلود کنید. متاسفانه فعلاً امکان درست کردن دی وی دی وجود نداره. سپاس از مشا

  1. سلام دوست عزیز خیلی خوشحالیم که تونستید پیشرفت کنید. امیدواریم همیشه این روندتون رو حفظ کنید.

  1. سلام دوست عزیز خیلی خوشحالیم که این دوره برای شما ثمر بخش بوده و تونسته بهتون کمک کنه. خوشحال میشم اگر نتایجی که از طریق دوره به دست اوردید رو با ما به اشتراک بزارید

  1. سلام دوست عزیز تشکر از شما که به ما انرژی میدید. امیدواریم که همواره در حال رشد دادن شخصیت، مهارت،‌ذهنیت خودت باشی.

 6. سلام خسته نباشید…لیسانس روانشناسی گرفتم هیچ کاری نتونستم باهاش بکنم…بعدیه ماشین گرفتم مسافرکشی و آژانس…نصرفیدبعدسراغ کارخونه رفتم…پدرمودراوردن…سراغ 1000تاشغل رفتم اونی که دلم میخواست نشد…با پیشنهاد داداش ودوستش یه سوپرمارکت بازکردم اول اولاش خوب بود ولی چند بغل پادگان بودم …وپادگان جمع شد یه جورایی ورشکست شدم…مونده بودم چی کارکنم…مغازه روجمع کردم با پیشنهاد یکی ازدوستام که توتهرون با نیسان وانت کارمیکرد ودرامدماهی 10تومن داشت به تهران اومدم ویک پیکان وانت خریدم وشروع به باربری کردم…شکرخدابدنبود درآمدم به ماهی 7و8تومن رسید…ازگفتن 99درصدمسایل صرفنظر میکنم و خلاصه اینکه این کاراولا درسته ارباب خودتی ولی همیشه نیس …تواین زمانه این درامدکمه وضمناکاربشدت کم شده…یک زندگی پیچیده ای دارم…اجاره خونه وچندتاقسط ووام وغیره موندم چیکار کنم…آقای تیموری هم خوب میشناسم…عالین…می‌خوام ماشینوبفروشم…یکاردیگه شروع کنم…یاسرمایه گذاری کنم وغیره..میخام دوره روبخرم یه ذره قیمتش بالاست توروخدا راهنماییم کنیین.‌‌..من ازکارمندی متنفروعاشق کارآفرینی ام…ببخشیدمطلب طولانی شد…همش حرف دلم بود خیلیا مثل من بلاتکلیفی .‌‌‌..ممنون

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   اصلا نگران نباشید . کلی محتوای آموزشی رایگان و کاربردی براتون آماده کردیم.
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   رسالت ما هر چه ثروتمند تر شدن شما مردم عزیز هست
   سلامت ، شاد و ثروتمند باشید !

  1. سلام و درود بر شما. بله برای سنین شما مناسبه چون مطالب رو ساده و با بیان مثال های گوناگون بیان کردیم تا شما به راحتی متوجه ی مفاهیم و مهارت ها بشین. علاوه بر اون شما میتونین نتایج ما رو ببینین ه در لینکی که براتون درج کردم نتایج و توضیحات درج شده :
   https://mahanteymouri.com/?p=46409

 7. با سلام .آقای تیموری عزیز بنده 38 سالم هست وبا وجود اینکه از 19 سالگی وارد بازار کار شدم تا الان نه تنها پس اندازی ندارم بلکه همیشه بدهکار هستم .حدود 10 سال هست که کتابهای خود شناسی وموفقیت زیادی رو مطالعه کردم اما متاسفانه جز صرف زمان وهزینه چیزی عایدم نشده وبه حرف خانواده که میگن این کتابها ومطالب  فقط جهت فروش وسود آوری نویسنده هست رسیدم اما چون میخوام ثروتمند بشم ومطمئن هستم که هر چیزی راهی داره گفتم از شما هم درخواست راهنمایی کنم چون واقعا شرایطم سخت هست.
  با تشکر فراوان وآروی موفقیت روز افزون

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   نگران نباشید .
   برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   شاد و موفق و سلامت باشید .

  1. سلام بر شما
   شامل بسته آموزش غیر حضوری هست که هر زمان نیاز به بازدید مجدد مباحث آموزش داده شده داشتید ، بتوانید مباحث آموزشی را در اختیار داشته باشید
   برای تهیه دوره آموزشی می توانید با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما حتما راهنماییتون می کنند
   تلفن های تماس :
   ۰۲۱۴۳۰۰۰۲۰۳

 8. سلام آقای تیموری من 20 سالمه و تازه وارد اجتماع شدم و هیچ سررشته ای ندارم که باهاش درآمدزایی کنم و واقعا احتیاج به کمک دارم. میخوام یه سمتی انرژی و وقتمو بذارم که نتیجه بده لطفا کمکم کنین

  1. سلام
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   هیچ موقع یادتون نره که اعتماد به نفس و عزت نفس دو اصل خیلی مهمه
   مهارت های مرتبط با علاقتون رو بررسی کنید
   با افراد متخصص و حرفه ای در زمینه های علایق کاریتون مشورت کنید و تحقیق کنید .
   تا بتونید بهترین تصمیم رو بگیرید .
   به خودتون اعتماد داشته باشید و روی باور ها و ذهنیت خودتون کار کنید
   تاکید می کنم که باور ها و ذهنیت بسیار مهمه و حتما روی باور ها و ذهنیت خودتون کار کنید !
   تا بتونید بهترین نتیجه رو بگیرید .

  1. سلام
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   هیچ موقع یادتون نره که اعتماد به نفس و عزت نفس دو اصل خیلی مهمه
   مهارت های مرتبط با علاقتون رو بررسی کنید
   با افراد متخصص و حرفه ای در زمینه های علایق کاریتون مشورت کنید و تحقیق کنید .
   تا بتونید بهترین تصمیم رو بگیرید .
   به خودتون اعتماد داشته باشید و روی باور ها و ذهنیت خودتون کار کنید
   تاکید می کنم که باور ها و ذهنیت بسیار مهمه و حتما روی باور ها و ذهنیت خودتون کار کنید !
   تا بتونید بهترین نتیجه رو بگیرید .

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   با شماره زیر تماس بگیرید
   کارشناسان ما به صورت کامل راهنماییتون خواهند کرد :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 9. سلام آقای تیموری
  من واقعا تعجب کردم از مشاهده پکیج هوس مالی پلاس.
  من مدت ها شما رو می‌شناختم و اسم شما رو این طرف و اون طرف می‌دیدم. اما علاقه ای به مشاهده آموزش های شما نداشتم و میگفتم که شما هم مثل خیلی های دیگه فقط بیل فروش هستید. یعنی که چیزی بلد هستید اما چون از خود اون نمی تونید پول در بیارید اون رو آموزش میکنید و از فروش پکیج پول در میارید.
  آما با مشاهده پکیج دیدم که این آموزش ها، آموزش های کسی است که خودش راهی رو رفته و تجربه داره و به دیگران میگه که شما هم بیایید
  واقعا از شما ممنون هستم و امیدوارم که هر روز موفق تر باشید و آموزش های بهتر بسازید که موفقیت شما در این کار، موفقیت های خیلی های دیگر است
  به امید روز های بهتر برای شما و همه

 10. بنام خدای حقیقت
  باور کنید من تا حالا ماهان تیموری یا همون محمد رسول تیموری رو از نزدیک ندیدم. پک آموزش یا اپلیکیشن هوش مالی پلاس رو تهیه کردم باور کنید فقط و فقط صدای ماهان رو که میشنوم جلا می گیرم بخدا حال میکنم انرژی میگیرم نمیدونم چه قدرت عجیب و منحصر به فردی تو صدا و اجراش هست بنظرم خدادادی و ذاتی هست باور کنید آخر آموزش هوش مالی تو ایران هست…
  عزیز دل من بخدا من مبلغ ماهان نیستم من حقیقت رو نوشتم و نمیدونم چرا اما بخدا قسم من ماهان تیموری رو خیلی دوستش دارم بی نهایت و خیلی عجیب
  پولی که برای تهیه هوش مالی پلاس دادم نوش جونش باشه و حلال حلالش
  من کسی هستم که تو طفولیت پدرم طعمه آتش شد و به رحمت خدا رفت و سایه ی بی پدری و یتیمی روی خونوادم افتاد با دستان خالی از هیچ و پوچ صاحب کارگاهی شدم و تو حوزه ی کاریم حرف اول و شاید چندم رو تو کشور میزدم و بخاطر تلاطم قیمت ها ؛ نداشتن سرمایه کافی و پشتوانه مالی و عدم نقدینگی خیلی مفت ورشکست شدم…
  اما حالا که با ماهان عزیز آشنا شدم فهمیدم که یکی از دلایل شکست من عدم اطلاعات کافی بوده است …
  به تو دوست عزیز توصیه میکنم اگر اقدام به خرید پکیج آموزشی ماهان تیموری یا هوش مالی پلاس با دوستان نمودید دقت کنید که نکته های آموزشی ایشون مثل پندهای پدرانه کارساز هستند و مفید . پس اونها رو جدی بگیرید و از وانا سرسری رد نشوید.
  اگر قصد شروع و یا ادامه شغلی را دارید حتما حتما آموزش های هماهنگ و پشت سر هم ایشون رو دنبال کنید.
  در آخر یک صلوات برای روح پدر من قرایت کنید و صد تا صلوات برای روح اموات خود و برای سلامتی ماهان تیموری و عواملشون هم دعا بفرمایید که اگر پول در میاورند از راه دود و اعتیاد و گمراهی جوانان مملکتمون نیست.خدا نگهدار به امید موفقیت تک تک شما بدرود.

 11. سلام بنده نرم افزار هوش مالی رو قبلا داشتم ولی الان پاک شده دوباره نصب کردم باز نمیشه
  یعنی روی ایکون کلیک میکنم کد رو میخواد برام پیام هم میاد ولی میگه تکراریه خارج میشه
  پیشاپیش متشکرم از راهنمایی شما

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما راهنماییتون می کنند :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 12. سلام. سال گذشته من دوره هوش مالی پلاس رو تهیه کردم. گوشیم چند وقت پیش خراب شد. و الان برنامه ها رو از دست دادم.. رو گوشی جدیدم هم کد فعالسازی رو وارد میکنم میگه تعداد دستگاه های نصب شده بیش از حد مجاز است.!
  من باید چکار کنم؟؟؟؟

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما راهنماییتون می کنند :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 13. سلام
  معرفی اولش عالییییییییی بود…. :)))
  اگرچه به تناقضات درونی خوردم بعد از کمی آشنا شدن با کمی از هوش مالی پلاس، ولی امیدوارم بتونین اوضاع جامعه رو بهبود بدین…
  نه تنها بتونید کسایی که می خوان اوضاعشون رو بهبود بدن و روی خودشون سرمایه گذاری کنند رو کمک کنید،
  بلکه کسانی که هنوز نمی دونن چی هستن و چی می خوان رو هم راهنمایی کنید….

  به امید ظهور حضرت مهدی عج

  1. سلام دوست من کافیه یکم هوش مالی و خلاقیتت رو افزایش بدی از مقاله ها و ویدئوهای استارتو کمک بگیرین

دیدگاهتان را بنویسید