چگونه به درآمد بالا برسیم؟

در خصوص این که چگونه میلیاردر شدم می خواهم بگویم که ،در طول این سالها ،خیلی از افراد از من راه پول درآوردن را پرسیدند و همچنان از من می پرسند که خودت از چه راه هایی به درآمد بالایی رسیدی ؟ و ما می توانیم از چه راه هایی به درآمدهای خوبی برسیم؟ در این مقاله ،پاسخ تمام سوالاتتان را خواهید گرفت.

رسیدن به درآمد بالا موضوعی است که خیلی از افراد است. به همین خاطر کارهای متفاوتی انجام می دهند تا این اتفاق بیفتد. به‌طور مثال بعضی از افراد به دنبال راه اندازی کسب و کار جدیدی هستند  . با این وجود خیلی از ما دوست داریم که بدانیم چگونه کارخانه‌ دار شویم و در نهایت این موضوع برای ما اهمیت پیدا می کند  که چگونه به درآمد بالا برسیم و در نهایت به این موضوع برسیم که چگونه درآمد میلیاردی داشته باشیم .

به همین خاط می خواهم دراین مقاله به شما بگویم چگونه در مدت 3 سال میلیاردر شدم. تا شما نیز بتوانید از کارهایی که انجام داده ایم ایده بگیرید و شما نیز مانند من به درآمد بالا دست پیدا کنید. به همین دلیل شما بعد از خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که چگونه به درآمد بالا برسید.

خیلی از از ما به این موضوع فکر می کنیم که چگونه می توانیم کارخانه‌دار شویم و کسب و کار بزرگی برای خود داشته باشیم و یاد بگیریم چگونه درآمد میلیاردی داشته باشیم و در نهایت به آزادی مالی دست پیدا کرده ، زندگی رضایت بخشی را تجربه کنیم  و خوب زندگی کنیم و زمین را جای بهتری برای زندگی دیگران کنیم.

پس با من همراه باشید تا به شما بگویم چگونه میلیاردر شدم.

 

 

پیشنهاد ما به شما : آموزش مدیریت سرمایه گذاری

 

میخواهم در مورد یک موضوع بسیار مهم برایتان صحبت کنم, امروز می خواهم درباره ی یک فرصت عالی با همدیگر صحبت کنیم، که با اون به کسب درآمد میلیاردی برسید. همه این سوال ها را  از من میپرسند که من چگونه در عرض سه سال میلیاردر شدم . همه ما لیاقت این را داریم که برای میلیاردر شدن تلاش کنیم و به آرزوهای خود دست پیدا کنیم.

با توجه به اینکه دوره هوش مالی آماده شده است.می خواهم این موضوع را مطرح کنم تا ببینم آیا خودم در جایگاهی هستم که بتونم به طور صحیح به مردم آموزش بدم یا خیر. چون همانطور که میدانید افراد زمانی میتوانند آموزش صحیح بدهند که خودشان راهی را رفته باشند و به موفقیت هایی دست پیدا کرده باشند.

پیشنهاد ما به شما : بابک بختیاری

ولی من چگونه در عرض سه سال میلیاردر شدم

 

چگونه میلیاردر شدم

 

من درسته که الان میلیاردر شدم اما در گذشته شرایط متفاوتی داشتم. سن 15 سالگی تصمیم گرفتم بیام تهران به همراه خواهر و برادرم 2  سال اول زندگی خوب بود خانه بود ولی سه سال بعدش تا سن 20 سالگی من در یک اتاق 5 متری پشت آسانسور زندگی می کردم. که حتی گاز هم نداشت و من زمستان ها از سرما و تابستون ها از گرما اذیت میشدم.هرکاری می کردم تا موفق بشوم تو شرکت های مختلف کار کردم.

نمایشگاه کتاب، شرکت آسانسوری ، گمرک و…

خیلی تلاش می کردم تا بتوانم به موفقیت برسم و تو اون 20 سالگی جز فقیرترین 20 ساله های دنیا بودم. شکست احساسی بسیار بدی داشتم و از نظر مالی خیلی ضعیف بودم. یک روز با دوستام رفته بودم بیرون و بخاطر نداشتن 5 هزار تومان پول خیلی تحقیر شدم. اونجا بود که تصمیم گرفتم زندگیم را متحول کنم، دوباره بلند شوم و زندگی خودم را رقم بزنم

و به رویاهایی که میخواهم برسم.

 

پیشنهاد ما به شما : کاریزما چیست

 

لحظه تغییر جهت زندگی من که میلیاردر شدم

در خصوص این که من چه جوری میلیاردر شدم باید بگم که ،در سن 20 سالگی تصمیم گرفتم زندگیم را برای همیشه تغییر بدهم و دنبال یک نشانه بودم تا شروع کنم. خدا آن نشانه را به من نشان داد و یکی از دوستانم به من گفت که بیا پیک کتاب رو راه بنداز و این کار جدید را شروع کن. زمانی که این کار را شروع کردم خیلی انرژی و انگیزه داشتم. یک روز یکی از دوستانم به نام بهزاد مقدم اومد پیشم و گفت:

مگه تو کار کتاب نکردی؟

گفت میتوانی با تبلیغات مشتری پیدا کنی و کسب و کارت را رونق بدی. و من موسسه پیک کتاب تهران را فقط با 2 تا خط تلفن استارت زدم. من می گفتم تلاش می کنم و می خواهم به اونجایی که می خواهم برسم. خیلی ها من را مسخره می کردند و به خاطر رویاهایی که داشتم تحقیرم می کردند. همیشه می گفتند باشه تو می تونی و لبخند می زدن.

 در واقع اون ها داشتند من را مسخره می کردند اما من از آنها انگیزه می گرفتم ،چون مطمئن بودم که روزی به موفقیت خواهم رسید و به همه این کسانی که الان من را مسخره می کنند ،ثابت خواهم کرد که من می توانم.

پشت اون لبخندشان من می فهمیدم که منظورشان این هست  که من نمیتوانم. من انرژی بیشتری پیدا می کردم تا بتوانم به اونجایی که لایقش هستم، برسم. در عرض سه سال خیلی از کارها را انجام دادم و توانستم به همه خواسته هایم و رویاهایم برسم. برای خودم درآمد غیر فعال ایجاد کردم به نحوی که دیگر لازم نبود کار کنم و ثروت خودش می آمد.

چگونه به درآمد بالا برسیم؟

 

چگونه به درآمد بالا برسیم

 

شاید این سؤال یکی از پر تکرارترین سؤالاتی بود که من همیشه از خودم می‌پرسیدم و یادم هست  که همیشه دنبال جواب اون بودم حتی وقتی ‌که  ایده پیک کتاب را عملی کردم باز هم سؤالاتی از قبیل چگونه میلیادر بشوم را از خودم می‌پرسیدم.

 شما هم اگر  ایده‌ای برای راه‌انداختن کاری دارید و یا اینکه به دنبال ایده هستید این سؤال را  هر روز از خودتان بپرسید  چون سیستم RAS مغز شما را فعال می‌کند و باعث می شود که شما ناخودآگاه نسبت به ایده‌های پولساز و راه‌های پولسازی بیشتر توجه کنید و درنهایت یکی از اونها رو پیدا کنید و ایده خود را عملی  کنید.

درحال حاضر سه تا بیزینس دارم که دارم ازش کسب درآمد می کنم . یک کارخانه در قم دارم (خیابان توانیر) که برادر و پدرم در آنجا مشغول به فعالیت هستند، دوتا شرکت موفق دارم که درآمد اونها روزانه 30 میلیون تومان شده. ولی این که پولدار    شدم سطح خواسته های من نیست. به این دلیل می باشد که خودم را لایق میدانم که بخواهم به دیگران آموزش بدهم.

تا آنها هم بتوانند سطح زندگی خودشان را تغییر بدهند و برای خودشان پول خلق کنند. من یادگرفتم که باید یاد بگیرم و به دیگران آموزش بدهم و این رسالت وجودی من است.

من بعد از اینکه میلیاردر شدم و توانستم برای اولین بار مفهوم درآمد بالا رو درک کنم باز هم این سوال رو می‌پرسیدم اما به شکلی متفاوت، این بار می پرسیدم وقتی که من به درآمد بالا رسیدم سؤالم از چگونه میلیاردر شدم به چگونه درامد میلیاردی داشته باشیم تغییر کرد.

یکی از آفاتی که انسان‌های موفق پس از مدتی با آن روبه رو می شوند، راضی شدن به شرایط فعلی است که در ادامه باعث می شود که اونها متوقف بشوند و دیگه پیشرفتی پیدا نکنند.

شاید این سؤال بود که باعث شد من به همان درآمد پیک کتاب راضی نباشم و من را از این آفت نجات داد. بچه‌ها یادتان باشد همیشه ذهن شما به دنبال جواب‌های سوالات شما می‌گرد.

حتی اگر خودتون خبر نداشته باشید اما ذهن ناخودآگاه شما وظیفه این جست‌وجو را به عهده می‌گیرد و در نهایت شما را به جواب می رسوند. بعدش دیگر به همت و غیرت وتلاش شما برمی‌گردد که چقدر بخواهید تلاش کنید و به جوابی که پیدا کردید عمل کنید.

 

بیشتر بدانید: آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی پر درامد

 

استارت هوش مالی برای  پاسخ  به سوال چگونه درآمد میلیاردی داشته باشم م

همانطور که می دانید دو سال و شیش ماه تمام, کل زندگیم را وقف موضوعی کردم به نام هوش مالی

اما قبل از این که در مورد هوش مالی برایتان حرف بزنم می خواهم در مورد خودم باهاتون صحبت کنم. اصلا چرا من به خودم اجازه ی این را میدهم که در مورد مسائل مالی صحبت کنم؟ به عنوان یک آموزگار و معلم چرا من به خودم این اجازه را میدهم؟

من قبلا هم در مورد گذشته ی خودم صحبت کردم. وقتی از گذشته ی خودم حرف میزنم به همه ی سختی هایی که کشیدم افتخار می کنم. و افتخار می کنم به این جایگاهی که رسیدم.

یک شبه  به ثروت رسیدن

یک شبه پولدار شدن

خیلی ها ما دوست داریم که یک شبه به پول زیادیبرسیم  و به همین دلیل مدام به خودمان می گوییم من می‌خواهم پولدار بشوم و یا اینکه همش سؤالاتی مثل من چگونه درآمد بالا داشته باشیم و یا چگونه به درآمد بالا برسیم را خودمان می پرسیم.

به همین دلیل مدام به دنبال ایده‌های پولساز می‌گردند و بالاخره یک کاری را شروع می کنند و انجام میدهند. تا اینجای قضیه که شما مدام از خودتان بپرسید که چیکار کنم پولدار بشوم و یا هر روز به خودتان تلقین کنید که من می خواهم پولدار بشوم و در نهایت برای خودتان اقدامی  در نظر بگیرید تا به وسیله آن به هدف خود برسید.

چگونه کارخانه دار شویم؟

وقتی که شما این کارها رو انجام میدید نشان دهنده این موضوع هست که شما باور دارید که به پول می‌خواهید برسید. قضیه اونجایی بد می شود که این افراد پس از مدتی که می‌بینند از این کارشان نتیجه نگرفتند پس از مدتی خیلی سریع کار خودشان را رها می‌کنند چون که فکر می‌کنند که این کار نمی‌تواند به اندازه کافی برایشان پول خلق کند و اون ها باید به دنبال ایده دیگه‌ای باشند.

به همین دلیل کارشان را رها می‌کنند و به دنبال کار دیگه‌ای می‌گردند و پس از مدتی اون کار رو هم رها می کنند و این چرخه به قدری تکرار میشود که در نهایت از انجام کار نا امید می شوند و پس از مدتی اون کار را رها می کنند.  و این چرخه بارها و بارها تکرار می شود و در نهایت به جایی می‌رسد که انرژیشون تموم می شود. زمانی که برای اهداف خودمان انتخاب می‌کنیم باید بسیار اصولی باشد و صبر داشته باشیم و سخت تلاش کنیم که تا آن زمانی که مد نظرمان هست اهدافمان رو تیک بزنیم.

بر عکس سؤال چگونه میلیاردر شدم ، گفتن عبارت اگر شرایط مالی خوب شود که ما رو خیلی عقب نگه ‌می‌دارد و نمی گذارد به این سوال پاسخ دهیم که چگونه کارخانه دار شویم  و درآمد میلیاردی داشته باشیم.

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در واقع وقتی که یک یا چند ایده پولساز پیدا می کنید و در مورد آن هم تحقیق می‌کنید و در نهایت بهترین‌ آن ایده‌ها را انتخاب می کنید اما عبارتی مثل اگر شرایط مالی جور بشود این کار را عملی می‌کنم، همینجا بزرگ‌ترین ضربه‌ را به خودتان می‌زنید. بچه‌ها هیچ وقت قرار نیست شرایط جور بشود  بلکه قراره که شما خودتان شرایط را جور کنید. این یکی از موضواعتی هست که باعث شد میلیاردر شدم.

این که الان میلیاردر شدم رو نبینید ! وقتی که من پیک کتاب را شروع کردم هیچ چیز جور نبود و من فقط با دوتا خط تلفن کارم رو شروع کردم. ازتون خواهش می‌کنم که دنبال جور شدن شرایط نباشید بلکه همه تلاشتان را بکنید که خودتون شرایط رو جور کنید.

هوش مالی: فرصتی منحصر به فرد

هوش مالی در حال حاضر یک فرصت در کشور می باشد که باعث شد خود من هم به کمک اون میلیاردر شدم.

در حال حاضر همه در مورد ذهن و ذهنیت صحبت می کنند اما هوش مالی از راهکارهای عملی می گوید. خیلی ها را میشناسم که کار ندارند و بلد نیستند یک کار ساده را راه بندازند و توسط همسرشان تحقیر میشوند. من خیلی ها را میبینم که کارمند هستند و به خاطر حقوق ناچیزشون توسط مدیرشان تحقیر میشوند و حتی نمیتوانند یک خواسته ی فرزندشان را برآورده کنند.

ازت می خواهم همین الان یک تصمیم جدی بگیری و از پایین همین کلیپ با لینک به وبسایت بروید و سوالاتان را بپرسید. هرآنچه در ذهنت هست را بپرس

و من روز 5 شنبه سعی میکنم به همه ی سوالاتتان پاسخ بدهم. خدارو شکر میکنم بخاطر حضور در زندگی من و حضورش در زندگی تو

حس امروزم خیلی خوبه چون اومدم به جایی که از اونجا استارت زدم. و به تمام رنج هایی که کشیدم افتخار میکنم. و به جایگاهی که امروز دارم افتخار میکنم

خدایا شکرت

خیلی خوشحال شدم

علم ثروتمند شدن

اگه میبینید تعداد ثروتمندها روز به روز دارد بیشتر می شود به خاطر این هست که علم ثروتمند شدن آمده است. مردم برای ثروتمند شدن آموزش میبینند.

برای اولین بار آقای ناپلئون هیل در جهان دست به این جور آموزش ها زد. امروزه خیلی ها هستن که برای ثروتمند شدن مردم آموزش میدهند. پس شما خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کنید میتوانید به موفقیت برسید. سوال ها خیلی عالی بود اما اکثرا شخصی بود و درباره ی هوش مالی نبود. با این که من در مورد خیلی از این سوالهای شخصی، در دوره ی هوش مالی، ساعت ها راهکار دادم.

کافی است فقط یک سال راهکارهای من را باور کنید. من به شما قول میدهم اگر نتایج این یک سال را در یک کفه ی ترازو . و نتایج بقیه ی عمرتان را در یک کفه ی دیگر بگذارید، کفه ی این یک سال سنگین تر خواهد بود. من همه ی سوالات شما رو درک می کنم. حتی سوال و کامنت مهدی 16 ساله ای رو که نوشته بود آقای تیموری من استرس آینده م را دارم.

مهدی جان من درکت می کنم چون من هم توی سن 15 سالگی استرس آینده م را داشتم.

 

بیشتر بدانید: بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران

سوالات درباره هوش مالی

خیلی ها پرسیده بودن چطور کارشان را رشد بدهند؟ هوش مالی یعنی اطلاعات مالی. با این حساب این دوره به ما کمک می کند به سوال چگونه کارخانه دار شویم ، چگونه به درآمد بالا برسیم ، پاسخ دهیم.

زمانی که اطلاعات مالیت را بالا می بری یاد میگیری چطوری تبلیغات کنی. و چه استراتژی ای برای رشد کسب و کارت داشته باشی.من به شما قول میدهم اگه فقط از 2 تا تئوری بز و شیر و عنکبوت استفاده کنید … می توانید در عرض 3 ماه درآمدتان  را 2 تا 5 برابر افزایش بدهید مثل همه ی آنهایی که نتایجشان را برای شما در وبسایت و کانال گذاشتیم.

یه ضرب المثل هست که میگه: مسئله چون حل شود آسان شود. زمانی که یاد میگیری چطور بیزینس خودت را راه اندازی کنی مسئله برات آسون میشود.

در قسمت فوت کوزه گری کارهایی رو معرفی کردم  که  شما با سرمایه ی خیلی کم می توانید شروعشان کنید. در ماه دوم از دوره هوش مالی می آیم از هرم مازلو می گویم و می گویم چطور از نیاز های مردم بتوانی کسب درآمد کنید. به دوره هوش مالی یک جلسه اضافه کردم که در آن فوت کوزه گری های خاص را به شما معرفی کردم …

تا بتوانید خیلی راحت کار راه بندازید برای خودتان و درآمدهای خوبی داشته باشید.

اساتید قدرتمند هوش مالی

پروفسور جهانگیری(پدر کسب و کار ایران) توی دوره ی هوش مالی بهت یاد میدهد که چطور کارت را راه بندازی. خیلی ها سوال پرسیدن که ما کارمند هستیم و استرس این را داریم که برای خودمان بتوانیم کار راه بندازیم. باید بهت بگم همه ی کارآفرین های بزرگ اول کارمند بودن مثلا حسین حجازی که به اسم پدر اسانس ایران میشناسنش

تو میتوانی از تئوری امنیت به امنیت استفاده کنی. و کارمندیت را رها کنی و بدون استرس و ترس بتوانی کارت را شروع کنی. بعضی ها پرسیدن که چطور سرمایه گذاری کنند؟ من همیشه گفتم که سرمایه گذاری یک استخر بزرگ هست اما با عمق یک متر. بعضی ها بدون دونستن این نکته، شیرجه میزنن توی استخر و سرشون میشکنه  و مورد تمسخر بقیه میشوند.

من اصول سرمایه گذاری را به شما یاد میدهم و از راهکارهایی میگویم که خودم ازشان نتیجه گرفتم. خیلی ها کامنت گذاشتن که آقای تیموری درآمدم خوبه ولی تا سر برج چیزی برام باقی نمی ماند. باید بگم این مشکل به خاطر این هست که مدیریت مالی رو بلد نیستی. من هرم هوش مالی رو توضیح دادم و گفتم شما تو چه جایگاهی هستی. و از 5 حساب: هزینه های جاری، بخشش، تفریح و شادی، سرمایه گذاری کم ریسک و پر ریسک گفتم

و در این آموزش ها پروفسور رضا تهرانی، استاد دانشگاه تهران(پدر مدیریت مالی ایران) کنار من هستند.

دوست من 

من با خیلی از مولتی میلیاردهای کارآفرین خبره در ارتباطم. و افتخار میکنم که از تجربیات اون ها توی دوره استفاده میکنم. پس کسی که این مطالب را کپی میکند درکی از این مطالب ندارد.

رسالت آموزش

هدف اصلی من پول نیست. رسالت من آموزش و اصلاح زیرساخت های مالی ایران و ایرانیان است. رسالت من این هست که به افراد یاد بدهم چطور درآمدهای فوق العاده ای داشته باشند و چطور پولشان را حفظ کنند و رشد بدهند. با تک تک سلول هام …

بهت قول میدهم اگر به راهکارهایی که میدهم عمل کنی نه تنها خودت را بلکه بقیه ی اطرافیانت را هم متحیر می کنی

اگه به راهکارها عمل میکنی به اون چیزی که دوست داری میرسی

من از فقر به ثروت رسیدم. وقتی در کار آموزش آمدم در برج زندگی میکردم و بهترین ماشین را داشتم. دفتر کار من در برج هست و الان من روی بام این ساختمان ایستادم و کل تهران زیر پام هست. پس من نیامدم که از آموزش فقط درآمدزایی کنم. بلکه اومدم رسالتم را انجام بدم

من از تجربه ها و اشتباهاتم به شما می گویم.

بهت قول میدم اگه اشتباهات من را انجام ندی اگه برای من 3 سال طول کشید تا میلیاردر بشم برای تو کمتر طول می کشد.

من در مسیر تهران به بندرعباس خیلی سختی کشیدم و خار توی پام رفت و حالا برای شما یه جاده ی خوب کشیدم و اطرافش پر از درخت هست و تو میتوانی با سرعت این مسیر را طی کنی. 

ارزش پول

همیشه گفتم که اکثر مردم هر روز دارن پول از دست میدهند چون بلد نیستند چطور پول به دست بیارند . این در صورتی هست که همه ی ما تجربه کردیم زمانی را که والدینمو روی ما سرمایه گذاری کردن. و ما رو مدرسه فرستادن تا ما زمان و انرژی بذاریم و یاد بگیریم. چطور بخوانیم و چطور یاد بگیریم اما به ما یاد ندادند چگونه درآمد میلیاردی داشته باشیم. برای مسائل مالی هم باید زمان و انرژی بذاریم و یاد بگیریم چطور پول به دست بیاریم و پول از دست ندیم.

امروز میخواهم در مورد گذشته حرف بزنم و قبلا هم از گذشته ام گفته ام اما باز هم میگویم چون گذشته ام همان هست و تغییر نکرده است. پدرم همیشه به من میگفت: ماهان همه چیز پول نیست اما وقتی به تهران آمدم و شرایط بد اقتصادی را گذروندم فهمیدم همه چیز پوله !

اگه پول نداشته باشی، پول تمام زندگی تو میشه. در 15 سال اول زندگیم که همراه پدر و مادرم زندگی می کردم … پدرم فقط یک بار به من گفت: پسرم قند عسلم. و اون روز یکی از بهترین روزهای زندگی من بود. اما از وقتی پولدار شدم و برای پدرم کارخونه زدم …

امکان نداره که هفته ای یک بار به من زنگ نزند و حال من را نپرسد همه میگویند مهر مادری بهترین احساس است، اما این مهر رو درک نکرده اند

من وقتی پولدار شدم توانستم مهر مادری رو درک کنم. چون مادرم میدید که نهالی که کاشته، میوه داده است و به من افتخار میکرد

زمانی که پولدار بشی دیده میشی.

من نمیخوام به شما بگویم که پول برات عشق می آورد  اما میتوانم باقدرت بهت بگویم که محرک ترین موضوع برای احساسات، پوله زمانی که پول داشته باشی همسرت بیشتر دوست داره. و پدر و مادرت بیشتر بهت افتخار می کنند و اون موقع  زمانی هست که میتوانی عشق ناب رو درک کنید.

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال

 

اهمیت آموزش دیدن

امروز از شما میخواهم یک تصمیم قاطعانه بگیرید برای خودت و یک بار. برای همیشه زندگی مالیتان را از این چیزی که هست بهتر کنید و برسید به اون چیزی که لیاقتتان هست. اگر میخواهید مدیر خودتان باشید، باید روی خودتان سرمایه گذاری کنید و روی هوش مالی خودتان کار کنید. اگر میخواهید در کسب و کار خودت نامبر وان باشی. و رهبر باشی باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و هوش مالی خودت را تقویت کنی.

اگر میخواهی پولت را از دست ندهی. و فریب نخورید باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و قوانین قراردادها رو یاد بگیری. باید یاد بگیری چطور چک بدی و چطور قرارداد بنویسی. اگه میخواهی عادات مالی نامطلوبت که باعث دور ریختن پولت می شود را ترک کنی باید شیوه ی این کار را یاد بگیری.

اگر میخواهی یاد بگیری که چطور سرمایه گذاری کنی تا پولت برات پول بیاره و به خودت بگی میلیاردر شدم !

باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و هوش مالیت را قوی کنی.

پیشنهاد ما به شما : حمید محمدی دیجی کالا

هوش مالی برای چه کسانی است؟

هوش مالی به درد چه کسی می خوره

خیلی ها پرسیدن که هوش مالی برای چه کسانی هست ؟ هوش مالی رو برای اونهایی که جسارت تغییر و اقدام دارند آماده کردم. برا اونهایی که میخواهند زندگیشان را از این چیزی که هست تغییر بدهند.

 • هوش مالی برای تنبل ها نیست !
 • هوش مالی برای اردک ها نیست
 • هوش مالی برای افرادی هست که بخواهند به راهکارهاش عمل کنند

من هر آنچه را که بلد بودم در دوره هوش مالی گفتم. این رسالت من هست  که بیشتر یاد بگیرم و بیشتر یاد بدهم. هیچ چیزی نمیتواند جای احساسی که من در کارم دارم را بگیرد. همیشه در زندگیم سخت تلاش کردم. حالا هم دارم سخت تلاش میکنم تا بهترین خودم باشم. من میتوانم به تو یاد بدهم چطور بهترین خودتان باشید.

تمام تلاشم این هست  که بتوانم همه ی خردم را برای موفقیت شما به اشتراک بگذارم. با اینکه شرایط مالی به سامانی دارم اما این حد خواسته های من نیست. من دوست دارم از نظر مالی به جایی برسم که بتوانم 95 درصد از درآمدم را بدون چشم داشت ببخشم.

سخن پایانی

از اینکه تا پایان مقاله چگونه میلیاردر شدم ،همراه من بوید از شما متشکرم، در این مقاله سعی کردم که مسیر زندگی خودم را برایتان به طور کاملا شفاف بیان کنم و بگویم که اگر من توانستم ،پس حتما شما هم می توانید فقط کافی است که در مسیر صحیح به درستی آموزش ببینید.

من همه چیزهایی که برای آموزش دیدن در این مسیر و در این فضا نیاز دارید را در دوره آموزشی هوش مالی برایتان مفصل مطرح کردم. فقط کافیست که به خودتان اعتماد داشته باشید و شروع کنید ،من در این مسیر در کنارتان هستم.

ارتودنسی نامرئی چیست

 

سوالات متداول :

تنها راه رسیدن به ثروت در مدت زمان کوتاهی مانند 3 سال ، فقط هوشمندانه به صورت سخت کار کردن است .

در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که چه نیازی را در جامعه می توانید بر طرف کنید ،سپس تمام تمرکز خود را به رفع آن نیاز به بهترین و راحت ترین شکل ممکن بگذارید. حال شما یک ایده ناب در ذهن دارید و یک نیاز که باید برطرف شود و جامعه ای که حاضر است به خاطر آن به شما پول پرداخت کند.

همین حالا شروع کن!

966 پاسخ

  1. درود بر شما وقت بخیر شماره همراه خودتون رو راسال بفرمایید جهت مشاوره با شما ارتباط بگیرند ارادتمند شما

 1. به نظرم به مقاله خودتون بخشی از تجربیات سوپرمارکت داران رو اضافه کنید خیلی می تونه جالب باشه چون هر کسی که ی پولی داشته باشه همون اول میاد یک مغازه خوار و بار میزنه اما خب هیچ تجربه ای نداره و بدون اگاهی است

  1. سلام دوست من
   حقیقتا همین طور هست ، به شما پیشنهاد می کنم که مقاله هوش مالی یا اقتصادی هم مطالعه بفرمایید تا در کسب وکارتون موفق تر باشید.

  1. سلام دوست عزیز، وقتتون بخیر
   افرادی که سنشون پایینتر شماست تعدادشون بالطبع خیلی کمه
   شما هم میتوانید با برنامه ریزی و هدف گذاری و کار کردن روی توسعه فردی به جایگاهی حتی بالاتر از اون افراد برسید

 2. الان اونقد انگیزه دارم که میتونم دماوند زیبا رو جابجا کنم فقط نمیدونم چجوری خب قراره شما بگید چطوری آموزش هوش مالی رو تهیه کنم؟البته من از اینستا برای مهربونی شما به همه در دوره ی رایگان حال خوب مال خوب اومدم و سراز اینجا درآوردم و امیدوارم از دوره رایگان که محبوب خودتون هم هست بهره مند بشم البته خدارو شکر میکنم الان اینجام چون حضورم و حسم میگه جای درستی هستم میدونم که حتی بی اذن وبی اجازه خدا نسیمی توان وزیدن نداره و میدونم به لطف و خواست و اراده ی مطلق خداست که زمین میچرخه و شب و روز و فصل ها و زیبایی ها در کنار تضادها خودنمایی میکنن وبه خواست من و اراده مطلق توانای نامحدوده که اینجام اومدم که تبدیل به ابر من خودم بشم

  1. سلام دوست عزیز، وقتتون بخیر
   خیلی ممنونم از لطف و محبتتون، قطعا آینده از آن شمایی هست که اینقدر برای آموزش دیدن و سرمایه گذاری بر روی خودتان زمان می گذارید. مطمئن باشید اگر این انرژی فوق العاده ای دارید را با آموزش صحیح دیدن به درستی در مسیر صحیح هدایت کنید، به نتایج و دستاوردهای فوق‌العاده ای خواهید رسید. اگر برای تهیه دوره هوش مالی سوالی دارید می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۰۰۰۲۰۳ تماس حاصل بفرمایید تا همکاران ما راهنماییتون کنند.

  2. سلام دوست عزیز، وقتتون بخیر
   خیلی ممنونم از لطف و محبتتون، قطعا آینده از آن شمایی هست که اینقدر برای آموزش دیدن و سرمایه گذاری بر روی خودتان زمان می گذارید. مطمئن باشید اگر این انرژی فوق العاده ای دارید را با آموزش صحیح دیدن به درستی در مسیر صحیح هدایت کنید، به نتایج و دستاوردهای فوق‌العاده ای خواهید رسید. اگر برای تهیه دوره هوش مالی سوالی دارید می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۰۰۰۲۰۳ تماس حاصل بفرمایید تا همکاران ما راهنماییتون کنند.

  1. سلام خانم محمودیان عزیز
   شما باید ببینید که به چه کاری علاقه مند هستید و چه استعدادی دارید
   علاقه به کار باعث ایجاد خلاقیت و بالا رفتن راندمان کاری میشه و کیفیت رو بالا میبره اونموقع هست که شما رو در حیطه کاریتون به موفق ترین فرد تبدیل میکنه
   لذت برد و عشق به کار همیشه سکوی پرتابی هست برای رسیدن به موفقیت
   اما خب در کنار اینها باید از افرادی که در این زمینه موفقیت داشتند هم کمک گرفت که راه رو مطمئن تر طی کنیم
   امیدوار هرچه سریعتر کار مورد علاقتون رو پیدا کنید و در اون موفق باشید

 3. راجبه این که چگونه با 20 میلیون پولدار شویم یه چالش بزرگه که مدتی هست ذهن من رو درگیر کرده.من حسابدار هستم و به رشتم هم علاقه دارم اما نمی دونم با پس انداز کمی که دارم چه جوری می تونم سرمایه گذاری کنم؟شرکت در کلاس ها آیا به من کمک می کنه؟

  1. سلام خانم محمودیان عزیز
   اگر شما محل مناسبی برای سرمایه گذاری پیدا کنید و بدونید کجا و چگونه خرید و فروش کنید تا سود بیشتری کسب کنید
   اصلا میزان سرمایه اولیه شما مهم نیست چون با مهارت و تجربه کافی میتونید سرمایتون رو در مدت زمان کمی به بالاترین بازدهی برسونید
   اما شناخت درست روشهای سرمایه گذاری و موضوعات از این دست خیلی مهمه چون ممکنه همونطور که یک اموزش خوب شما رو موفق کنه یک اشتباه باعث بشه همه سرمایه شما به باد بره
   شرکت در دوره های ماهم به خودی خود ممکنه باعث پیشرفت شما نشه
   مهم این هست که اگر دوره های ما رو شرکت کردید به اموزش ها خوب دقت و عمل کنید
   امیدوارم موفق باشید

  1. سلام امیدوارم عالی باشید
   نمیدونم رشته تحصیلی شما چی هست؟ و آیا بهش علاقه دارید یا نه؟
   و آیا میدونید که به چه کاری علاقه دارید و در چه کاری استعداد دارید؟
   اگر میخواهید با پولتون کاری رو آغاز کنید باید قبلش جواب این سوالات رو بدونید ، بعد از اونکه حیطه کاری رو انتخاب کردید باید خوب در مورد اون کار تحقیق کنید تا از همه زیر و بم های اون و فنونش اگاه بشید و بعد از مطمئن شدن از انجامش شروعش کنید که در این راه باید آموزشهای درستی هم در این زمینه ببینید تا از رموز و فنون کارافرینی ، مسائل مالی و …. آگاهی پیدا کنید .
   اگر هم قصد سرمایه گذاری در کاری رو دارید باید قبل اون با بازار هدفتون آشنایی کامل داشته باشید و باز هم رمز و رازهای سرمایه گذاری ، مواقع درست خرید و فروش و …. بلد باشید و همیشه اطلاعاتتون به روز یا حتی به ساعت باشه که برای این اطلاعات هم باید از مرجع موثق و درستی پیگیری کنید
   امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم
   در خدمتتون هستم

  1. سلام مهدی جان امیدوارم حالت عالی باشه. به خودت بستگی داره که دوست داری از چه طریقی درآمد بیشتری کسب کنی. همچنین باید مشخص کنی که چقدر درآمد می‌خوای. تو می‌تونی در همین حرفه حساب‌داری و در وضعیت کارمندی درآمد خوبی کسب کنی. الان خیلی از حسابدارها هستند که تونستن به حقوق ۱۵ تا ۲۰ میلیون در ماه برسند. برای اینکه در وضعیت کارمندی به این درآمد برسی باید سعی کنی روز به روز مهارت‌های خودت رو افزایش بدی و علاوه بر اینکه مهارت هات رو افزایش مییدی مدام از مدیر شرکتت بخوای که بهت مسئولیت های مختلف رو بسپاره. وقتی که مسئولیت های بیشتری قبول می کنی و اونا رو به نحو احسنت انجام میدی بعد از یه مدت کوتاهی مدیرت بهت اعتماد می کنه و می تونی درخواست افزایش حقوق بهش بدی، اگر مدیر عاقلی باشه قبول می کنه، اگر هم قبول نکرد مشکلی نداره تو الآن کلی مهارت و رزومه موفق داری که می تونی در شرکت های بزرگتر استخدام بشی. علاوه بر مهارت های حسابداری می تونی سرمایه گذاری رو آموزش ببینی و پول خودت رو سرمایه گذاری کنی و پس از یکسال که تقریبا حرفه ای شدی در هر شرکتی که کارمی کردی به مدیرت پیشنهاد بدی که برای شرکتش سرمایه گذاری کنه و این مسئولیت رو خودت بر عهده بگیری و درصدی باهاش کارکنی. یادت باشه برای اینکار حداقل یکسال آموزش و تمرین نیاز ه پس تا وقتی که حر فه ای نشدی اصلاً به این موضوع فکر هم نکن چون مسئولیتش سنگینه.
   راه دوم هم اینه که از تئوری امنیت به امنیت استفاده کنی. یعنی درکنار کارت یک کار دیگه مثل فروش محصول، خدمات، آموزش هر کدوم از اینها رو که می خوای انتخاب کن و شروعش کن و اگر هیچ سرمایه هم نداری از اینستاگرام استفاده کن برای خودت. وقتی که دیدی چند ماه از اینستاگرام خودت اندازه شغل ثابتت درآمد داری می‌تونی اون رو کنار بگذاری و به کار جدیدت مشغول بشی.
   یادت نره برای هرکدام از راه های بالا نیاز به اموزش داری. راه اول که نیاز به آموزش مهارت های حسابداری و سرمایه گذاریه
   راه دوم هم نیاز به اطلاعات عمومی کسب وکار، نیاز به اموزش دیدن و متخصص شدن در حوزه ای که می خوای در اون فعالیت کنی و آموزش اینستا گرام هستش.
   بدون آموزش دیر به نتیجه میرسی و نا امید میشی ولی با اموزش هم شکست های کم تری رو تجربه میکنی، هم زود تر به نتیجه میرسی، هم انرژی بیشتری خواهی داشت.
   از هر استادی که خواستی اموزش ببینی اول سعی کن که آموزش های رایگانش رو ببینی و بعد از اون اگر دیدی آموزش هاش بهت کمک می کنه و به عبارتی باهاش حال می کنی و از طرفی سطح دانش استاده خوبه و تونسته خودش به حرفاش عمل کنه می تونی از آموزش‌ های اون استفاده کنی.
   ما تمام مواردی که بهش نیاز داری رو بهت آموزش دادیم، بهترین آموزش های به نظرم برای تو هوش اینستاگرام، هوش مالی پلاس، هوش سرمایه گذاری پلاس هستش.

 4. سلام و خسته نباشید آقای تیموری من 15سال دارم و قدرت هوش بالایی دارم و هر کاری رو زود یاد میگیرم آدم پرتلاشی هستم و هرکاری رو میتونم با تمرین خیلی خوب انجام بدم فعلا کار نمیکنم و مشغول درس خواندن هستم و به شدت نگران آیندم هستم دوست دارم باعث افتخار خانوادم مخصوصا پدر و مادرم باشم اولش با سایت های شرط بندی میخواستم شروع کنم که بهم حس بدی میداد چون یه جور قمار حساب میشد مادرم همیشه بهم میگفت که این کار درست نیست میخوام شما راهنماییم کنید بالاخره آدم موفقی هستید و امیدوارم که همیشه موفق نیز باقی بمانید بهم کمک کنید تا بتونم حداقل پول توجیبیم رو در بیارم خیلی دوست دارم که بتونم یه پولی داشته باشم که تا جایی که ممکنه روی پدرومادرم فشار نیارم و هرچی بخوام رو با درآمد خودم بخرم واقعا به کمکتون نیاز دارم بهم کمک کنید لطفا

  1. سلام سام عزیز امیدوارم عالی باشی
   پشتکار کم مشکل بسیاری از افرادی هست که به ما مراجعه میککند
   میدونید پشتکار مساله ی مهمی در زندگی ما آدمهاست که نبودش مانع پیشرفتمون میشه
   ما اگر سرمایه دلشته باشیم ، مهارت کافی و تخصص داشته باشیم ولی پشتکار کافی نداشته باشیم قطعا موفق نخواهیم بود
   دوست خوبم شما برای موفقیت بیشتر در کارتون لطفا و حتما در این زمینه خودتون رو تقویت کنید
   پشت کار خوب مهمترین سرمایه هر فرد برای موفقیت هست
   با ازوی موفقیت روز افزون برای شما

 5. سلام ممنون از مطالبی که گذاشتید.
  من شغلم خبرگزاری(خبر اقتصادی) هست، درآمدم خیلی کمه و دوست دارم درآمد دیگه‌ای هم داشته باشم، حالا یه کار اینترنتی… ممنون میشم بهم راهکار بدید.

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم عالی باشید
   باید ابتدا علاقه و مهارت خودتون رو بررسی کنید و نسبت به نیاز جامعه و مخاطب خدمات خودتون رو ارائه بدید، اگر بخوایم این موضوع رو هم به صورت علمی بررسی کنیم شما باید برای راه اندازی کسب و کارتون حتما مدل کسب و کار خودتون رو داشته باشید و با دقت اون رو طراحی کنید. و برای ثروتمند شدن باید روی ذهنیت ، شخصیت و مهارت های خودتون کار کنید و از سمتی با استفاده از ایجاد پول حفظ پول و رشد پول دارایی های خودتون رو افزایش بدید.

 6. سلام من 17 سالمه برنامه نویسم (جونیور) فعلا تومرحله ای نیستم که بخوام پول دربیارم یا در امد خوبی داشته یا اصلا در نمیارم ! فعلا دارم اموزش میبینم برای فول استک شدن بهترین شدن.
  لامصب تو پول داشتی به پوچی رسیدی من بدون اینکه به پولی درامدی چیزی برسم اینجور داغونم به پوچی رسیدم?? واقعا نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟!!

  1. سلام دوست من
   امیدوارم عالی باشه
   کجای متن گفته شده بود استاد تیموری به پوچی رسیده ؟!!! اگر همه ی ما روی ذهنیت خودمون به درستی کار کنیم و مهارت خودمون رو نسبت به توانایی ها و علاقه خودمون افزایش بدیم قطعا می تونیم درآمد خوبی داشته باشیم. استاد تیموری از صفر شروع کردن و خیلی از افرادی که وقت گذاشتن و آموزش دیدن تونستن زندگی شون رو عوض کنن : می تونی توی لینک زیر تعدادی از این افراد رو ببینی :
   https://mahanteymouri.com/?p=40867

 7. سلام آقای تیموری من یکتا هستم ۱۴سالمه اتفاقی وارد این سایت شدم
  من توی زمینه های هنری مثل نقاشی موفق هستم و میدونم اگه تلاش کنم به چیزی که میخوام برسم خانواده من اصلا اوضاع مالیشون خوب نیست واسه همین میخواستم بهم کمک کنید تا بتونم کم کم وارد زمینه هوش مالی بشم واینده خوبی داشته باشم.

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   اصلا نگران نباشید . کلی محتوای رایگان و کاربردی براتون آماده کردیم.
   فقط بخاطر داشته باشید که برای این که بخواید شغلی رو انتخاب کنید باید ابتدا علاقه و مهارت خودتون رو بررسی کنید و نسبت به نیاز جامعه و مخاطب خدمات خودتون رو ارائه بدید.
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

 8. سلام و درود خدمت استاد گرامی ماهان تیموری و تمامی تلاش گران در این زمینه. امروز داستان زندگی شما را خواندم وبغض گلویم را فشرد چون که مشکلات همه ما مثل هم است و من امروز برای حرکت انگیزه ام از قبل هم بیشتر شده .من 40 سال دارم و به نوبه ی خودم همیشه تلاش کرده ام ولی نتوانسته ام موفق شوم و هیچوقت جایگاهی که در خور شأنم باشد ، پیدا نکرده ام ولی با صحبتهای شما گویی قدرت پیدا کرده ام و احساس میکنم میتوانم به اهدافم برسم . یک هفته است که شما را شناخته ام ولی در درونم انرژی و انگیزه ی بزرگی ایجاد شده و من میتوانم از پس تمام مشکلات برآیم و موقعیت زندگی را به نفع خودم ورق بزنم البته اگر بزرگ صحبت نکرده باشم من پیشرفت را فقط برای خودم نمیخواهم بلکه دوست دارم در آینده ای نزدیک به همنوع هایم نیز کمک کنم و هر چه در توان دارم در گرو اخلاص نهاده و تقدیمشان کنم و امیدوارم که آنروز فرا خواهد رسید . استاد گرامی فقط استدعا دارم اگر برایتان مقدور باشد بار دیگر شانس تخفیف را برایمان مهیا کنید تا کسانی که بدلیل مشکلات مالی نتوانسته اند در کلاسهای مفید و آینده ساز شما شرکت کنند ، فرصتی فراهم شود برای پیشرفت . در پایان از لطف و بزرگواری شما عزیزان نهایت تشکر و قدردانی را دارم . همیشه پاینده و موفق باشید . به امید ایرانی آباد و ایرانیه سرافراز . استاد لطفا کمکمون کنید

 9. سلام اقای تیموری
  من ۳۲سالمه واز ۱۳سالگی دارم کار میکنم
  از کارگری شروع کردم وتا ۱۸ سالگی که ازدواج کردم همون دوسال اول کارگریم اوستا کار خودم شدم یعنی رطبه اول کارخودم که چرخ کاری میشه رسیدم
  من در صنعت کفش کار میکنم که یک صنعت بسیار پیچیده وسختی هستش
  خلاصه تا این که سال گزشته با یکی از دوستانم که خیلی هم دوست خوبی هستش حرف از شروع تولید کفش کردیم بهم گفت که تو که توی این کار ماهری چرا تولید نمیکنی گفتم سرمایه ندارم و دوستم گفت که سرمایه اولیه رو میدم شروع کن ومنهم شروع کردم به همه در زدم کارو شروع کردم یکسال شب و روزم یکی شده
  از دل پوری که دارم این مطلب نوشتم براتون خلاصه بعد یک سال هر کاری کردم نشد که نشد زندگیم رفت سرمایه ای که دوستم داده بود رفت زرر کردم الانم در مرز سکته هستم ????

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه دوست من
   دور از جون شما !!! سکته چرا ؟!
   خیلی ها بودن که بار ها و بار ها کارخانه هایی داشتن و ورشکست شدن و بدهی داشتن اما باز هم کسب و کار خودشون رو شروع کردن.
   همین که دوستی که داشتین که بهتون سرمایه داده، خودش یک فرصت بوده .
   حالا اگر بررسی کنید که ببینید چه چیز هایی باعث شده در کسب و کارتون شکست بخورید، و از این به بعد حساب شده برید جلو قطعا میتونید یکی از موفق ترین آدم ها در صنف خودتون باشید.
   شاید بپرسید چطوری ؟
   نگران نباشید .
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   در صورتی که امکان ثبت نام دوره هوش مالی پلاس رو ندارید ، نگران نباشید .
   چرا که خیلی از افراد و دانش آموختگان هوش مالی پلاس ابتدا با آموزش های رایگان شروع کردند.
   برای شروع :
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

 10. با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامي اميدوارم كه هميشه عالي باشين من ٤٣ ساله هستم يك پيمانكار بزرگ و حرفه ايي تو رشته تاسيسات بودم درامدم و زندگي عالي داشتم ٦سال پيش ورشكسته شدم اوضاع كار هم خوب نيستش بد جوري گير كردم اومدم تهران تو شركتي دارم كار ميكنم و مبلغي جزعي پول ميگيرم واقعا از زندگي سير شدم نميدونم چيكار كنم در ضمن كمي هم پول دارم نزديك ٤٠٠ مليون ميخوام تهران دكه اجاره كنم نميدونم كارم درسته يا كه نه ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين خيلي فعال هستم و در ضمن ورزشكار هم هستم

  1. سلام دوست عزیز، لطفا برای اینکه بخواین در حوزه ی کسب و کار حرفه ای شین بیشتر آموزش ببینین و تحقیق کنین . دوره ی هوش مالی پلاس استاد به خاطر نتایجی که داشته خیلی معروفه و میتونین اون رو تهیه کنین.

 11. سلام خدمت استاد تیموری من ۲۹سالمه متاهلم و۳ فرزند دارم شهری که من زندگی میکنم خیر از قاچاقی هیچی به من یاد نداده وهیچ حرفه وکاری غیر از قاچاقی بلد نیستم از لحاظ مالی بدنیستم ولی از شغلم راضی نیستم البته نمیتوان اسمش رو شغل گذاشت چون هیچ آینده ای نداره ولی نمیدونم ازکجاشروع کنم وواقعا چه کاری را انجام دهم تاحالا چندتا ازعزیزانمو تواین راه ازدست دادم خواهش میکنم به من کمک کنید که یه حرفه یا شغلی رابرای خودم دست و پا کنم چون تو نقطه صفر مرزی هستم نمیدونم چکار کنم خواهش میکنم بهم جواب دهید ومنرا هم ببینید

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   نگران نباشید .
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

 12. سلام آقای تیموری عزیز،من 28سالمه متاهلم مدرک تحصیلیم دیپلمه وکارگر یه کارگاه تولیدی هستم،دوس ندارم کارگر باشم میخوام واسه خودم باشم واسه خودم کار کنم وپول دار بشم، اون صاحب کاری که حقوق منو با هزار منت وبدبختی میده آخرشم سر ماه کم میارم دوس دارم سر پای خودم باشم ولی نمیدونم چطوری اگه میشه یه لطفی کنین راهنمایی کنین، باتشکر

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   نگران نباشید .
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   شاد و موفق و سلامت باشید .

 13. من به نویسندگی علاقه دارم ولی دوست دارم کتابی بنویسم و به چاپ برسونم… و میدونم چی بنویسم ولی انگیزه ندارم برای نوشتن و به شدت احساس خستگی میکنم… و اینکه نمیدونم این کتابی که میخوام بنویسم و جملات بازی که داره اصلا به چاپ میرسه یا ن.. راهنمایی کنید لطفا‌.

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   حتما ویدئوی های زیر رو به ترتبیب ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=38880
   https://mahanteymouri.com/?p=38964

   اگر خیلی جاها هم خسته شدید حتما به ای ویدئو نگاه بیندازید :
   https://mahanteymouri.com/?p=40362

   بهترین هارو براتون آرزو مندیم
   شاد و موفق و سربلند باشید .

 14. باسلام خدمت شما استاد گرامی من 24 سالمه واز یه روستای دورافتاده مرزی هستم وتنها کار ومهارتم اینه که ازطریق یکی از دوستانم در تهران در یک شرکت خدمات نظافت مشغول به کارم و ازاین اوضاع زندگی خیلی ناراحتم سر ماه که میشه اجاره خونه قسط وام مخارج زندگی و… حال شما میشه کمکم کنیدویه راهکار وایده ای دارید شما برای من. ممنون میشم اگه کمکم کنید باتشکر فراوان از جنابعالی

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   حتما از کلیپ های رایگان استاد تیموری استفاده کنید .
   اگر این کلیپ هارو چند بار با دقت ببینید و اجراش ک کنید مطمئن باشید که نتیجه خواهید گرفت
   حتما کلیپ های رایگان رو دنبال کن و اجراش کنید و :
   این کلیپ هارو هم حتما ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   بهترین هارو براتون آرزو مندیم
   شاد و موفق و سربلند باشید .

 15. سلام اقای تیموری من اتفاقی به این سایت بر خوردم واگه بتونید بهم کمک کنید خیلی ازتون ممنون میشم من ۱۶سالمه از نظر مالی هم توی خانواده بدی زندگی نمی کنم اما دوست دارم خودم از حالا شروع کنم من به صورت ابتدایی سیاه قلم -عروسک بافی-و چرم دوزی بلدم البته توی کارای هنری کلا خوب عمل می کنم

 16. سلام
  علی حسن زاده هستم یک کارآفرین
  در حال حاضر تولیدی صنایع قلم زنی دارم
  و سود خودم بین ۹ تا ۱۲ میلیون در ماهه
  چجوری میتونم این درآند رو افزایش بدم نه صرفا در کار خودم ….

  1. سلام
   امیدوارم حالت عالی باشه
   با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما راهنماییتون خواهند کرد :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88252009

 17. سلام اقای تیموری
  من یه زن سی ساله هستم متاهلم کارشناسی صنایع دستی دارم و نقاشی و طراحی هم بلدم اما موقعیت اقتصادی خیلی بدی دارم هرچی تلاش میکنم بی نتیجه مونده پول ندارم اموزشگاه یا گالری بزنم و تو خونه نقاشی میکنم ولی کم بفروش میره ..خیلی دوس دارم ثروتمند بشم باید چیکار کنم ??

  1. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   برای انتخاب یک مسیر مهارت ها ، علاقه و شرایط خودتون رو بسنجید .
   هدف خودتون رو بررسی کنید و ببینید آیا هدف شما یک هدف اسمارت هست ؟
   هدف باید قابل اندازه گیری و قابل دستیابی باشه
   ویژگی های کنترل شده داشته باشه
   روی ذهنیت و باور ها و مثبت اندیشی خودتون هم همیشه کار کنید .
   این کلیپ رو هم حتما تماشا کنید :
   https://mahanteymouri.com/?p=44925

 18. سلام.
  لطفا جلسه رایگان هم بگذارید
  من که دلم میخواد زندگیم رو جمع و جور کنم اما هزینه ای ندارم که بخوام توی جلسات شما باشم و استفاده کنم باید چکار کنم
  امیدوارم به فکر ماهم باشید جلسات رایگان حداقل یکبار در ماه یا هر جور که میدونید

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   هم سایت استاد تیموری و هم پیج اینستاگرام ایشون رو اگر دنبال کنید ، پر از محتواهای رایگان ، به صورت کلیپ ، مقاله و … که می تونید از تموم اون ها به صورت کاملا رایگان بهره مند بشید .

 19. سلام خدمت جناب استاد تیموری عزیز
  بمب انرژی خودم
  بنده مهندسی مکانیک خودرو خوندم ۳۳سال دارم و متعهل میباشم
  ۵سال سابقه کارشناسی معاینه فنی خودرو دارم
  ۳سال بعنوان کار دوم ویزیتور گرم موادغذایی بودم
  ۳سال تکنسین تولید در یک شرکت لوله سازی
  از ۳۰ آذر با شرکت تسویه کردیم بدلیل نبود تولید
  در آموزشگاه های رانندگی تدریس فنی خودرو انجام میدهم ولی درامدی نداره
  نتوورک هم ۲ماهی میشه شرو کردم ولی چون فعلا درامدی ندارم فکرم جای دیگه دنبال یه بیزینس برای خودم هستم
  نمیدونم در حیطه خودرو قدم بردارم یا چیز دیگه .من بدنبال درآمد بالا هستم لطفآ راهنماییم کنید .باتشکر

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   توی شرایطی که داری … ببین که مهارت تو در چیه ، به چه چیزی علاقه داری ، و این که آیا از اون مهارتی که الآن داری می تونی ایجاد درآمد کنی ؟ (مهارتت کافیه و یا لازمه آموزش ببینی ) در مورد زمینه شغلی خودت تحقیق کن و ثروتمند ترین هارو در زمینه شغلی خودت پیدا کن ! این طوری می تونی بررسی شون کنی و ازشون یاد بگیری ، اشتباه هایی که اون ها نکردن رو انجام بدی … و خیلی مهمه که بتونی بعد از ایجاد درآمد و حفظ پول خودت ، افزایش درآمد هم داشته باشی ، پس مهارت هایی که داری رو بسنج و بررسیش کن ، با افراد متخصص توی کار و زمینه شغلی خودت مشورت کن . و این که متخصص بودن رو فراموش نکن که تخصص در کار و زمینه شغلی که داری بهترین کاره ! پس از این شاخه به اون شاخه رفتن پرهیز کن و تمرکزت رو حفظ کن

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما آماده پاسخ گویی هستند :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 20. سلام آقای تیموری من یه ورشکسته هستم و اون چیزای که شما گرفتید همش به سر من آمده اوضام خیلی خرابه اگه میشه کمکم کنید بتونم بلند شم هرکاری که بگید کردم ولی نشده چون بی پول هستم

 21. سلام آقای تیموری موفق من بابام کارخانه دارد ومن تک پسرهستم من میخواهم شغل کارخانه داری رو دست بگیرم خیلی هم دوست دارم ونمیخواهم کارخانه بابام رو ادامه بدم میخوام خودم از یک جایی شروع کنم.بابای منم مثل شما با همین دست فروشی ها به اینجا رسیده .من درحال حاضر13ساله هستم.ازشهر یزد.شما اگر میشه راهنماییم کنید تا یک کاری را انجام بدم.مرسی بابت متنتون خیلی عالی بود من که اصلا یک تصمیم دیگری گرفتم

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   با شرکت تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخ گوی شما هستند :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 22. باعرض سلام من یه مغازه دار هستم که از هیچ شروع کردم وهرچی تلاش میکنم باز به بن بست میرسم چون هیچ کس و ندارم و تنها هستم که حمایتم کنه الانم حس میکنم بجای رسیدم تا مغازه جمع کنم ایا رئوشی هست تا از صفر دوباره بشه خودمو نجات بدم ممنونم

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   به خودت و توانایی هات اعتماد کن
   مهارت هات رو بررسی کن
   توی یک رشته متخصص باش طوری که همه تو رو توی کارت بهترین بدونن !

 23. سلام من تکنسین نصب لوازم خانگی در یک دفتر خدماتی مشغول بکار هستم درامد زیاد نیست ولی خوبم نیست متاسفانه چند وقتی هست دچار دردهای مفصلی شدید شدم و مجبورم بادرد و ناراحتی های فکر و فشار زندگی کار کنم و چند وقتی به فکر افتادم که چطور برای خودم کار کنم و از این شرایط دردآور خلاص بشم ازتون میخوام اگر فکری به ذهنتون میرسه در رابط با توسعه کار من منو راهنمایی کنید مرسی

 24. سلام

  من فوق لیسانس مهندسی نفت گرفتم و ۲ سالم سربازی رفتم و بعده اون ۲ سال بیکاری کشیدم………ولی پیش خودم گفتم تا کی بشینم خونه وبیکاری بکشم………حدود ۶ ماه برنامه نویسی کار کردم

  و الان مدت ۲ سال بطور حرفه ای دارم تو یکی از شرکت های بزرگ تهران کار میکنم و از حقوقم هم راضی هستم

  میخوام بگم رشته خودت نشد کار کنی آدم تنبلی نباش و تو هر شاخه دیگری میتونی کار کنی و کار پیدا کنی و شایددد تو این راه موفق تر باشی تا رشته خودت…….

  با آرزوی موفقیت

 25. سلام استاد من امروز به طور خیلی اتفافی مطالب شما رو خوندم درست زمانیکه به فکر تصمیم بزرگی برای زندگیم بودم خدا رو‌ سکر از روند زندگیم راضی هستم. چون به نظر با توجه به حجم کاری که داشتم ارضای روحی به لحاظ درامد داشتم ولی امروز تصمیم گرفتم رو پای خودم وایسم و برای خودم شرکت بزنم و در وکود خودم این توانایی و میبینم خواستم راهنمایی کنید منو

 26. سلام من يه خانم ٤٦ ساله هستم و ميخوام ثروتمند بشم و هيچ كاري تا الان ياد نگرفتم و اخساس ميكنم خنگم ايا شما ميتوني به من كمك كني و خوشبخت بشم چون تنها زندگي ميكنم و يه دختر دارم بايد چيكار كنم

  1. سلام
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   هیچ موقع یادتون نره که اعتماد به نفس و عزت نفس دو اصل خیلی مهمه
   مهارت های مرتبط با علاقتون رو بررسی کنید
   با افراد متخصص و حرفه ای در زمینه های علایق کاریتون مشورت کنید و تحقیق کنید .
   تا بتونید بهترین تصمیم رو بگیرید .
   به خودتون اعتماد داشته باشید و روی باور ها و ذهنیت خودتون کار کنید
   تاکید می کنم که باور ها و ذهنیت بسیار مهمه و حتما روی باور ها و ذهنیت خودتون کار کنید !
   تا بتونید بهترین نتیجه رو بگیرید .

 27. سلام خسته نباشید من میتونم کرم ها و لوازن ارایشی 100دزصد گیاهی و دست ساز و همچنین عطرهای گیاهی درست کنم اما نمیدونم چطور باید بفروشم؟؟ خیلی هم مشکل مالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
  رشته ی تحصیلی خودم هم در همین زمینه بوده زیست گیاهی

  1. سلام
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   هیچ موقع یادتون نره که اعتماد به نفس و عزت نفس دو اصل خیلی مهمه
   با افراد متخصص و حرفه ای در زمینه های کاری خودتون در تماس باشید .
   مقالات زیر هم در مورد فروش هستن که حتما با دقت مطالعه شون کن :
   https://mahanteymouri.com/?p=44717

   https://mahanteymouri.com/?p=44577

   https://mahanteymouri.com/?p=21371

 28. باسلام..بنده 27 سالمه..درحال حاضر نگهبان یک پمپ بنزین نیمه کاره هستم..حقیقتش من توزندگیم هدف بزرگی دارم ولی نمیدونم ازکجا و چجوری باید شروع کنم..الان یکساله که این پمپ بنزین مشغولم ولی صاحبش حقوقما سروقت نمیده الان هفت ماهه هیچی نگرفتم منم فکرم به زمین کناراین پمپ بنزینه که قراره درآینده مجتمع خدمات رفاهی بشه بخاطر همین نمیتونم ازاینجا دل بکنم..فعلا نه سرمایه ای دارم برای شروع کاری و نه حرفه ای بلدم..اگرلطف کنید راهنماییم کنید ممنونتون میشم

 29. سلام میخواستم بگم من شوهرم تازه یک مغازه اجاره کرده جلوبندی ماشین وتعمیرموتور مهارت داره وتازه کارش شروع کرده ولی خانوادم میگن که تعمیر ماشین پولی بدست نمیاره واسم بگین که شوهرم چیکار کنه که در کارش مهارت داشته باشه چون ما در روستا هم نشستیم اگه میتونین کمکمون کنین

 30. من کاردانی معماری گرفتم وبعدش ازدواج کردم،حالا دوساله که کاملا تو خونه هستم و هیچ سرگرمی وبرنامه ای ندارم هرچقدر فکر می کنم که برای ایندم برم چه چیزی رو یادبگیرم که هم بتونم برای خودم درامد واستقلال مالی داشته باشم وهم دوس دارم ازبقیه عقب بیفتم ،درزبان انگلیسی استعداد دارم اما احساس میکنم الان دیگه درشده تابخونمش ومدرکشو بگیرم وتیچر بشم قبلا کلاس زبان میرفتم ،سنمم ۲۵سالمه ،لطفا منو راهنمایی کنین که چه مهارتی ویاد بگیرم تا به روز بشم و پول خوبی هم دربیارم

 31. سلام آقا ماهان ممنون از چشم انداز بزرگتان . بنده داود هستم 35 ساله 14 ساله کارمندم ، متاهل و دارای دو فرزند هستم به شکر خدا . دوست دارم در کنار کارمندی یه شغل دوم پر در آمد داشته باشم . لطفا اگر امکانش هست 2 نمونه کوتاه و مختصر بفرمائید . استعداد بنده در مجری گری هست و بسیار اهل مطالعه هستم . لطفا محبت کنید در صورت امکان مثالهای شفاف و روشنی بزنید . ممنون از محبت شما .

 32. سلام اقا ماهان عزیز،من ی دانش اموز سال اخر رشته کامپیوتر هستم،و ۱۸ سالمه من از همین الان میخوام استارت بزنم و میدونم که وقت طلاست الانشم خیلی دیره چون بنظرم زندگی مفیدی نداشتم میخواستم که در این راه منو راهنمایی کنید و چطور میتونم با کم ترین سرمایه ی کاریو شروع کنم.

 33. سلام خانمی هستم ۳۵ ساله
  ۹سال مربی کودکستان بودم
  ۳سال معلم ابتدایی بودم
  اما متاسفانه لغو قراردادشدم
  خیلی حال روحی بدی دارم
  سرمایه هم میتونم تا ۱۰تومن جور کنم
  چجوری میتونم واسه خودم کسب و کار داشته باشم
  ممنون از راهنماییتون

 34. سلام آقای تیموری وقت بخیر
  اینجانب محمد سراج نجفی دارنده مدرک تحصیلی مهندسی انتقال آب هستم ولی در این زمینه نتونستم کاری پیدا کنم و34 ساله هستم و هم اکنون در یک شرکت پروژه ای نفت باسمت مسئول پشتیبانی در جزیره قشم مشغول کار هستم و حدود سه ماه دیگه پروژه تمام میشه و بیکار میشم و اصالتن اهل خوزستان و شهر دزفول هستم جهت راه اندازی یک شغل مناسب راهنمایی میخواهم

 35. من کارشناس ارشد صنایع غذایی دارم فعلا م مسئول فنی و مسئول کنترل کیفیت یه کارخونه ولی میخوام مستقل باشم برا خودم کار کنم یه سوپ سرماخوردگی م اختراع کردم که عالی همه میپسندن فقط نمی‌دونم چجوری شروع کنم
  سرمایه ندارم

 36. سلام بسیار عالی بود شخصیت و اعتماد به نفس شما ستودنی است من خانمی هستم که قصد اخذ اقامت کوتاه مدت در ترکیه را دارم و میخواهم در اینجا کاری استارت کنم سرمایه محدودی دارم و واقعا نمیدانم اینجا چه کاری را میشود استارت کرد خودم در ایران مدیر منابع انسانی سازمانهای معروفی بودم و بعد هم مشاور منابع انسانی سازمانهای باز هم معروفی بودم با توجه به مقطع لیسانس که مدیریت و برنامه ریزی اموزشی خوانده ام در زمینه اموزش کاملا واردم چون در مقاطعی حتی مدیر اموزش در پارسه، فرهنگ متبن، سیمیا و گاج بوده ام و رزومه بسیار با ارزشی هم دارم و به جدیدترین متد منابع انسانی روز دنیا تسلط کامل دارم زبان ترکی ام بد نیست اما هنوز نیاز به کار دارد بان انگلیسی هم خوب اما حدود یک ماه بخاطر فرار بودن زبان باید رویش کار کنم لطفا ایمیلم منتشر نشود گرچه خودتان هم متدکر شده اید
  با سپاس از راهنمای شما

 37. سلام من خانم کارمندی هستم ک با وام و سختی خودم و شوهرم تونستیم خونه ماشین و یه ساختمون صدمتری بسازیم الان شوهرم بیکار شده و واسه رفتن سرکار هیچ زوقی نداره منم دلم میخواد بتونم شغلی دستوپا کنم هم برای خودم هم شوهرم لطفا راهنماییم کنید من هیچ هنری ندارم

 38. من دوس دارم توی شغل عطاری درآمد کسب کنم و تازه شروع کردم میرم توی یه عطاری که از یه آدم با بیس سال سابقه تمام تجربیات و اطلاعات لازم رو کسب کنم. فقط پولی برا مغازه عطاری زدن ندارم میخام بدونم چه وامی و چطوری میتونم
  بگیرم من حداقل چهل میلیون پول لازم دارم به این شغل هم علاقه خاصی دارم

 39. سلام من یک ماما هستم با 15 سال سابقه ولی دوست دارم از نظر کاری فعالتر باشم ونیز در امد بهتری داشته باشم دوست دارم خدمات بهتری بدهم ومریضهای بیشتری داشته باشم ودرامدم هم زیادتر شود راهنمایی کنید چگونه وچه کاری کنم

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   پیج هوش مالی بانوان رو در اینستاگرام دنبال کنید .

  1. سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   با چه کسی و در چه موضوعی می خواید ارتباط بگیرید ؟

 40. یک سری زمین دارم که از لحاظ موقعیت عالی هستن و به دنبال مشتری براشون هستم ولی نمیدونم چه طوری باید بفروشمشون که اگر بتونم بفروشم اوضاع خیلی اوکی می شودراهش رو لطفا بهم نشون بدین

 41. سلام آقای تیموری.راستش خیلی از کسانی که خودشون رو آدمی معرفی میکنن که با سختی به ثروت رسیدند در آخر تقاضای پول و فروش پکیج های آموزشی شون رو دارن.من یه خواهش از شما دارم اگه واقعا شما روزی ۳۸میلیون تومان درآمد دارید پس فقط بدون پول مشاوره منو راهنمایی کنید پولدار بشم البته اگه کار من به سرانجام رسید حتما هزینه مشاوره شما رو پرداخت میکنم در ضمن من حاضرم خونه کوچکم رو بفروشم و لی بشرطی که پولدار بشم.حالا من منتظر پاسخ مهرآمیز شما می مانم.

 42. تورو خدا من تو یه وعضیت مالی خیلی بدیم شرایطم خیلی بده احساس میکنم هیچ راهی برای موفقیت ندارم کمکم کنید من چطور میتونم پولدار شم خواهش میکنم من فقط یه برادر کلاس پنج و یه مادر پیر دارم چطور میتونم ب موفقیتی برسم خواهش میکنم

  1. سلام
   امیدوارم حالت عالی باشه
   با شرکت تماس بگیر کارشناس های ما راهنماییت می کنند :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 43. سلام اقای تیموری گرامی. من خیلی علاقه مندم که کسب و کار کوچکی برای خودم راه بندازم ولی سرمایه ندارم. تخصصهایی که من دارم تسلط بالا به زبان انگلیسی، به لطف خداوند صدای مناسب و مهارت در گویندگی رادیو (دوره مناسبرا هم گذارندم)، تخصص در تکنیکهای مختلف ازمایشگاهی بخاطر رشته ام(زیست سلولی). علاقه به اموزش دادن. من در حال حاضر گاهی کلاس خصوصی انگلیسی میذارم ولی درامدی ندارم ازش متاسفانه. بسیار دوست دارم از تواناییهام بتونم استفاده کنم ولی راهش رو بلد نیستم..ممنون میشم راهنماییم کنید?

 44. سلام ؛ من دیپلمه هستم ؛ ۵ سال کار بساز و بفروش ساختمان کردم ولی متاسفانه بدلایلی ضرر کردم و مجبور شدم که در پروژه های ساختمانی به صورت حقوق بگیری کار کنم ؛ در پروژه خیلی زود رشد کردم و در ۹۰ درصد پروژه هایی که بودم سرپرست کارگاه بودم ، ولی این حالت حقوق بگیری منو راضی نمیکرد و متاسفانه با تعویق زیاد حقوق پرداخت میکردند ؛ حالا میخوام برای خودم کار کنم میخوام توی بازار یه کاسبی راه بندازم ؛ میوه فروشی ، خواروبار فروشی یا شایدم کباب ترکی ، اگه میشه منو راهنمایی کنید تا راهمو پیدا کنم الان خیلی گیج و سردرگم هستم ، با تشکر از محبت شما

  1. سلام دوست من
   ابتدا نیازهای موجود در بازار و علاقه مندی هاتون رو شناسایی کنین و نسبت به نیاز بازار محصول یا خدمتی به بازار ارئه بدین که راحت تر محصول و خدمتتون از سمت جامعه مورد پذیرش قرار بگیره.
   هدفتون رو مشخص کنین، یعنی کاری که بهش علاقه دارین رو تعیین کنین.
   بررسی کنین که کسب و کار مورد علاقتون پشت باورهای محدود کننده تون گیر نکرده باشه! اگر احساس کردین غیر از اینه پس باورهای اشتباهتون رو پیدا کنین و با باورهای قدرتمندتون جایگزینش کنین.

   موفق باشی دوست عزیز

 45. سلام استاد من شديدا به مشورت شما نياز دارم
  ٢ سالي هست از كار بيمارستان اومدم بيرون كه محل زندگيمو و كارمو عوض كنم چون بشدت از كار بيمارستان خسته شده بودم ولي نشد،الان شديدا به كمك شما نياز دارم از بي پولي و بي هدفي در زندگيم واقعا كلافه م،نميدونم چه كاري شروع كنم چون كار بيمارستان تو حرفه خوبي نبودم و با وجود ١٠ سال سابقه كار ديگه نميكشم برم روزهاي گذشته رو تكرار كنم ميخوام بزنم تو كار آزاد نميدونم چه كاري خوبه و پر درآمد

  1. سلام دوست من ، با شرکت تماس بگیر . کارشناس های ما راهنماییت می کنن :
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۷
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۸
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۹

 46. سلام استاد من میخام یه شغل راه بندازم سرمایم حدود 150 تومنه شهرستان زندگی میکنم رشتم برق صنعتی هست به کاراهی سقف کادب هم خیلی علاقه دارم و همینطور کارای دیجیتال ممنون میشم راهنماییم کنید میخام پولم برام کار کنه نه من برای پول

 47. سلام و عرض خسته نباشید من فوق لیسانس شیمی دارم و پنج سال سابقه کار زیر دست کارفرما با حقوق سیصد شروع کردم و با یک ودویست به کارم پایان دادم در حال حاضر سیو چهار سالمه ساکن کرمانشاهم و تموم سرمایه من بیست تومنه قبلا نقاشی میکردم اما چون درآمد نداشت اونم ول کردم در حال حاضر مهارتم در همون شیمی و نقاشیه و البته قدرت بیانم واسه بازاریابی خوبه من با این سرمایه کم چه کاریو میتونم شروع کنم که حداقل ماهی شش تومن رو داشته باشم با این تورمی که تو جامعه هست لطفا راهنمایی بفرماید.

  1. سلام دوست من ، با شرکت تماس بگیر . کارشناس های ما راهنماییت می کنن :
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۷
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۸
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۹

  1. سلام دوست من ، با شرکت تماس بگیر . کارشناس های ما راهنماییت می کنن :
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۷
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۸
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۹

 48. سلام استاد وقت بخیر
  بنده میثم نظرخانی هستم و رشته کاریم طراحی ساختمان و دکوراسیون منزل هستش و در رشته خودم مهارت لازم رو دارم ولی هیچوقت بازار کاری و وضع مالی خوبی نداشتم میخوام سطحم رو ارتقا بدم ولی نمیدونم چطوری؟
  اگر میشه بنده رو راهنمایی و یا تحت آموزش آموزش قرار بدین خیلی ممنون میشم.

  1. سلام خدمت دوست عزیز شما با نصب و دانلود اپلیکیشن میتونید پاسخ سوالات خود را دریافت کنید و با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید. برای آموزش هم شما میتونید شماره خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود

 49. سلام استاد تیموری

  شما بالا نوشتین 5 تا از مهارت های خودتو بنویس
  مشکل من دقیقا همین اوله که واقعا نمیتونم تشخیص بدم مهارتام چیا هستن!
  چون از 7 سالگی خودمو تو درس خفه کردم و تو هیچ زمینه دیگه ای بطور حرفه ای مهارت ندارم!
  اگه میشه منو راهنمایی کنید که چیکار کنم!مرسی ممنون لطفا جواب بدید

  1. سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه
   اسماعیل عزیز، مهارت اون چیزیه که خوب بلدی انجامش بدی و یا خیلی دوستش داری. شاید تو که این همه درس خوندی تدریس کردن مهارتت باشه و دوست داشته باشی چیزهایی رو که یادگرفتی به دیگران درس بدی و ازش کسب درآمد کنی.
   اما برای شروع بهتره یک لیست از کارهایی که دوستشون داری انجام بدی بنویسی و دومین اقدام، می تونی بررسی کنی که ازش میشه درآمد کسب کرد یا نه و در نهایت اگر نشد بهتره بری مهارتی رو یاد بگیری که هم دوستش داری و هم تحقیق کنی که درآمد خوبی رو برات داشته باشه.
   امیدوارم با این موارد مسیرت رو پیدا کنی.
   لطفا مطالب روی سایت رو بخون و بخش فوت کوزه گری رو هم بررسی کن تا به امید خدا دیدت باز بشه.

   موفق و پیروز باشی

 50. با عرض سلام و خداقوت
  میخاستم از جناب تیموری بپرسم در خصوص فعالیت در بازارهای مالی(فارکس) شناخت دارند یا تحقیق و تفحصی انجام دادند که بتونند راهنمایی و مشاوره بدن برا شروع در این بازار
  منتظر پاسختون هستم
  سپاسگزارم

 51. سلام جناب تیموری من مدتی هست که بازنشست شدم ومیخواهم کاری را شروع کنم ولی کلاف سر در گمم ونمیدانم از کجا باید شروع کنم میخوام وضع اقتصادی خودوخانوادم رومتحول کنم ضمنا ترس از ریسک کردن هم دارم ممنون اگر راهنمایی بفرمایید

 52. سلام من ماشینو می گرفتم واحساس داشتن اونماشین وشفشو کاملا درک میکردم بهخودم می گفتم بعد فروش دوباره اون ماشینو مخرم واون پول رادرکسب وکار وتولیدواموزش استفادهمی کنم خدایا شکرت

 53. سلام استاد من این کلیپ شما را دیدم من راهم را گم کردم تا این یعنی 39 سالگی خوب پول در آوردم ولی با یک اتفاق اینکار که در کما رفتن . لطفاً کمکم کن تا بتونم دوباره شروع کنم. با تشکر

 54. سلام من یک آرایشگرم و در کارم اگر حمل بر خود ستایی نباشه خبره ام آموزش و خیلی خوب دیدم و لی متاسفانه بلد نیستم چطور ازش پول در بیارم البته دراین مسیر با مشکلاتی روبرو شدم که باعث شد منو بی انگیزه کنه با خواندن انواع کتاب هم مشکل من برطرف نشد به یک آموزش صحیح در امر درامدزایی و ایجاد انگیزه نیاز دارم لطفا راهنماییم کنید

 55. سلام من کارمند یه بانک خصوصی به نام قرض الحسنه رسالت هستم که مثل شما بعد از سالها سختی و پشت سرگذاشتن مشکلات زیاد و داشتن شغلهای متفاوت و با کمک همسرم به این شغل رسیدم ولی درآمد ضعیفی دارم که جوابگوی نیازهای عادی زندگیم رو نمیده و با آشنایی مقدماتی با دیدگاهها و نظرات جنابعالی در خصوص اهرم سازی و افزایش درآمد ، برام جالب شد که باشما بیشتر آشنا بشم و از شما راهنمایی بگیرم . فقط این رو بگم که من بسیار علاقمند به آموزش و تدریس و سخنرانی در جمع هستم مثل خود شما ولی کمی کم رو ولی مشتاق ، درصورت امکان راهکارش رو برام روشن کنید خیلی دوست دارم با شما ارتباط بیشتری داشته باشم

 56. سلام . من 35ساله و کارشناسی مهندسی سخت افزار خوندم. توی یک شرکت کارمند هستم و توی زمینه رشته خودم برنامه نویسی و شبکه و پشتیبانی و … فعالیت دارم. از اونجایی که هزینه های یک خونواده به عهده من هست،باید به فکر شغل دوم باشم. من توی sqlserver و مدیریت و تحلیل و طراحی فرایندهای سازمانی مهارت دارم اما این کار فقط به درد همین سازمان ها میخوره که معمولا همه یک نیروی مقیم سازمان برای انجام این کار دارن. سابقا یک شرکت طراحی نرم تفزار داشتم و عده ای پرسنل برنامه نویس رو مدیریت میکردم اما از اونجایی که امکان فروش نرم افزار توی شهرستان به سختی فراهم میشه و ارزش پایینی برای این کار قائل هستن و همچنین هزینه های بالای مدیریت شرکت، مجبور به جمع کردن شرکت شدم. استعداد خوبی هم توی زمینه طراحی لباس و بخصوص لباس کودک دارم ولی بعلت ساعت کاری بالایی که دارم امکان پرداختن به این کار و خیاطی رو ندارم. به نظر شما چه راهی برای افزایش درامد میتونم داشته باشم؟

 57. سلام استاد تیموری
  من 22 سالمه و دانشجوی ترم آخر کارشناسیم
  شما بالا نوشتین 5 تا از مهارت های خودتو بنویس
  مشکل من دقیقا همین اوله که واقعا نمیتونم تشخیص بدم مهارتام چیا هستن!
  چون از 7 سالگی خودمو تو درس خفه کردم و تو هیچ زمینه دیگه ای بطور حرفه ای مهارت ندارم!
  اگه میشه منو راهنمایی کنید که چیکار کنم!

 58. سلام و درود اقا ماهان
  احسان هستم از مشهد همونی که لطف کردی و از طریق پدرتون بامن تماس تلفنی گرفتید راهنمایی که گفتید خاطرتان هست
  تقریباً انجام شد ولی هنوز چالش های زیادی پیش رو هست کمک و راهنمایی بیشتری لازم دارم اگر مقدور بود تماس بگیرید
  اگه بعنوان مشاور بخوام از حضورتان استفاده کنم چه مقدار هزینه باید بکنم و چه زمانی فرصت خواهید داد .
  با سپاس

 59. سلام آقای تیموری . من متولد 72 هستم و لیسانس کامپیوتر دارم و در استان گیلان زندگی میکنم . مثله گذشته شما خیلی زندگی سختی دارم اما کم نیاوردم تلاش میکنم ولی چون بی برنامه یا شاید میشه گفت کم تلاش بودنم باعث شکستم میشه . من تو زمینه مشاور املاک و فست فود سابقه کار کردن دارم که در واقع با چند تا از دوستانم شریک بودیم قبل از خدمت سربازیم مشغول بودم. فروشندگی در زمینه پوشاک زنانه هم در قشم دارم که زیر دست یه استاد فروشنده که جوان موفقی در کسب و کار خودش بود هم تعلیم دیدم هم کار کردم . تو یک سال هم تو شرکت کامپیوتری مشغول به کار بودم که بعد رئیس شرکت منو که به عنوان فرد کوچک مجموعه از لحاظ سنی نسبت به بقیه بودم جانشین خودش کرد . این پاره از توضیحات راجع به خودم بود که نسبت به من یه پیش زمینه ای داشته باشین شاید تو پاسخ دادن سوالام بتونه کمکتون کنه هر چند جسارت نمیکنم . اول اینکه شما فرمودید که 5 تا از مهارت هایی که دارین رو بگین ، 1- مدیریت مجموعه ای که داخلش باشم رو زود به دست میگیرم به خاطر قدرت صحبت کردن یا مدریرت در اون مجموعه 2- مشاوره دادن تو هر زمینه ای که اطلاعات دارم (یعنی مشاور خوب مسایل خانوادگی و اجتماعی ) اقتصادی بسیار ضعیفم چون اگه خوب بودم حداقل یه پیشرفتی داشتم.3- کامپیوتر( در زمینه کامپیوتر هم سر رشته هایی دارم که نسبت به رشته توانمندی هایی رو دارم البته در برنامه نویسی ضعف دارم که میخوام تلاش کنم که یاد بگیرم . 4- سرپرست هفته نامه اقتصادی بازاریابی استان گیلان هم هستم در حال حاضر که چند روزیه مشغول به کار شدم اما بدون هیچ گونه همکاری از سوی طرفین . 5- فروشنده یا فروشندگیم هم خوبه. در ضمن شغل پدرم هم کشاورزی برنجه که خودم به اندازه توانم کمکش میکنم اما سطح وضع اقتصادیمون اصلا خوب نیست .سوالام اینه که 1- توزمینه اقتصادی با این تفاصیری که من شرح دادم شما چه راهکار هایی رو جلوم میذارین ؟ 2- من تو هفته نامه یا هموون کارای تبلیغاتی میخوام پیشرفت کنم اما راهشو بلد نیستم که پول خوبی در بیارم؟ 3- به کامپیوتر خیلی علاقه دارم و دوست دارم بیشتر کارم تو خونه باشه چه شغلی رو شما پیشنهاد میدین؟ 4 – یکی از ارزوهام اینه که چند تا شرکت موفق داشته باشم که بتونم هم سنای خودمو تو زمینه کار به سمت خودم بیارم 5- هیچ گونه پس اندازی ندارم ولی شده پول نزول کنم میکنم تا یه کاری رو راه بندازم و اون کار چی میتونه باشه؟ 6 – در حال حاضر میخوام سایتمو راه اندازی کنم ولی نمیدونم چه مطالبی توش بذارم که پول ساز باشه برام؟
  ببخشید که زیاد وقتتون رو گرفتم ولی چون از بیکاری متنفرم والان روزای کذایی رو پشت سر میذارم برای همین تصمیم گرفتم برای پیشرفتم از ما کمک بخوام. ممنون. منتظره پاسختون هستم .

 60. عرض سلام و احترام خدمت دوست عزیزم ماهان تیموری و گروه بسیار خوب ماهان تیموری و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان و آرزوی موفقیت های بیشتر در این زمینه و کلیه شئون زندگی.
  بسیار از شما سپاسگزارم که این گروه را برای آموزش افرادی چون من راه انداختید و با تمام وجود درک میکنم حس شما را که وقتی میگویید تمام سرمایه و احساس تون رو برای اینکار قرار دادید.
  خوشحالم با شما آشنا شدم و ممنونم.
  علی سهرابی از بندرعباس

 61. سلام استاد تیموری خدا قوت ، به نظر من بزرگترین مشکل کسانی مثل من که قصد راه اندازی کسب و کار داریم و دانش و تجربه ای نداریم اینه که واقعا نمیدونیم از کجا باید شروع کنیم ، اولین قدم چیه ، چطوری استارت بزنیم ؟ شما بارها در مورد اینکه تصمیم بگیریم برای خودمون کار کنیم ، کارمند دیگران نباشیم ، وضعیت مالی مون رو ارتقا بدیم و .. صحبت کردین ، خب این انگیزه رو ایجاد کردید در ما و این تصمیم رو گرفتیم ، حالا باید چیکار کنیم ؟ اولین قدم چیه ؟

 62. سلام اقای ماهان تیموری عزیز سخنان شما رو خیلی قبول دارم من دانشجوی ترم اخر بهداشت مواد غذایی هستم ودر حین درس هم به مدت چن ماهی تو رستوران کار کردم هم رشته خودم رو دوست دارم هم از یه طرف به فکر افتاده برم دنبال کار و اموزش کف پوش های سه بعدی برم فکر می کنم این کارم خیلی عالی تو خیلی سختی کشیدی درک میکنم چون منم همون سختی هارو تحمل میکنم اگه تو این راه منو کمک کنی ممنون میشم دوست و استاد خوبم اقای ماهان تیموری عزیز

 63. با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم
  من یه کارمندم با تمام مشکلاتی که یه کارمند تو جامعه امروز ما داره و مهترینش حقوق کم.وقتی تو صحبتهاتون فرمودید 5 تا از مهارتهاتون رو بنویسید متاسفانه خودم شوکه شدم از خودم .چون هر چی فکر کردم دیدم من مهارت خاص و کاملی ندارم هر کاری رو نصفه نیمه می دونم مثلا دوره حسابداری رو رفتم اما تسلط ندارم و یا زبان هم همینطور.
  من میخواستم ازتون خواهش کنم که راهنمایی کنید که باید چی کار کنم چه دوره ای رو برم یادبگیرم کامل چون واقعا بعد از شنیدن صحبتهای شما فهمیدم که چقدر عقبم و وچقدر نا اگاهانه با تمام مسائل و مشکلات زندگیم چه مادی و چه … برخورد کردم.
  خواهش میکنم کمکم کنید .سپاس

 64. سلام استاد من یه جوان بیست ساله دانشجو ام مدتی با کانالتون آشنا شدم واز ویدئو ها استفاده می کنم .من واقعا خواستار موفقیتم وهمه اش تو فکر آینده ام کی چی میشه من اقعا دوست دارم موفق سربلند بشم چند تا کار مختلف پیش روم هست که نمی دونم کدومشو انتخاب کنم.فکر های مختلفی سراغم میاد ولی هنوز نتونستم عملیشون کنم احساس می کنم هی دارم زمان از دست می دم وهنوز نتونستم با خودم کنار بیام و شروع کنم لطفا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

 65. سلام خسته نباشيد من به صورت اتفاقي ويديوهاي شمارو ديدم
  كارشناسي ارشد معماري هستم و رتبه ١ كنكور ارشدو ٣٥ سالمه و چندين سال سابقه كار تو شركتهاي مختلف وهمچنين با پدرم در زمينه ساخت و ساز دارم و خداروشكر تونستم يه خونه خوب بخرم ولي الان سرمايه اي ديگه ندارم و پدرم هم ديگه به علت سن بالا ديگه تصميم ندارن كار كنن ….الان تقريبا يكسال هست كه واقعا هر روز فكر ميكنم چه كاري انجام بدم …و تو شركتهاي مختلف معماري هم نميخوام كار كنم چرا كه واقعااا درامدي نداره…ممنون ميشم راهنماييم كنين

 66. سلام خوبید من احمد هستم کشاورزی پسته دارم ولی درامدم باخرجم نمیخونه کم میارم سالی پنج تا ده ملیون درامد دارم ولی همیشه عقبم کم میارم ممنون میشم راهنمایم کنید من دوتا بچه دارم و متولد 63هستم چکار کنم یک مغازهم ساختم ولی برای وسایلش موندم هیچی پول ندارم چکار کنم چطور کا ر راه بیندازم و موفق بشم ممنون میشم شمارتونو داشته باشم ماهان خان احتیاج به صحبت با یکی مثل شما رو دارم .

 67. یاعلی
  سلام خداقوت من درشهری هستم که برای اینکه افرادبخوان به یه جای خوش اب وهوا برن از شهر من رد میشن میخواستم بدونم چطور میتونم ازاین موقعیت استفاده کنم ضمنا درنظردارم هوش مالی رابخرم ولی الان شرایطشو ندارم

 68. سلام و خسته نباشی خدمت استاد گرامی.من الان سربازم قبل سربازی به مدت چهار سال از ساعت 8صبح تا 2نصفه شب کار میکردم .الان نمیدونم بعد از خدمت سربازی چطوری کسب و کارمو راه اندازی کنم .لطفا اگه میشه راهنماییم کنید

 69. سلام اقای تیموری من کاکلا حر ف های شما رو درک میکنم و دنبال راه کار با همسرم هستیم .من لیسانس معماری دارم و نقشه کشی و اتوکد بلدمولی علاقع زیادی به زراحی لباس و طراحی داخلی دارم بلد هم هستم ولی نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 70. سلام وقتتون بخیر.همسرمن 33سالشه و سرشراکت توتهران تمام سرمایشو ازدست داد.الان چندماهه اومده شهرستان و ازصفرشروع کرده یه کارگاه ام دی اف زده ک تخصصش ازاول همین بود.ازتون میخام یه جندتاایده بدید ک بتونه درست پول دربیاره و فروشش چندین برابر بشه.
  شمااطلاع دارید ک توایران جایی هست ک بازیافت ام دی اف داشته باشه.ممنون

 71. سلام من دو روزه که توی تلگرام دنبال ثبت نام توی دوره های هوش مالی هستم و کلی بالا و پایین گشتم که بتونم ثبت نام کنم ولی تا الان نتونستم و سوتلم اینه که این دوره ها آنلاین و مجازی هستن یا اینکه حضوری و در ساعات و مکان مشخصی برگزار مبشن و لطفا راهنمایی بفرمایید که بهترین روش برای استفاده از دوره های هوش مالی کدوم روشه .شاد باشید ممنونم

 72. عرض سلام و احترام خدمت استاد گرامی آقای ماهان تیموری عزیز؛بنده فارغ التحصیل دانشگاهیم وآماده به خدمت سربازی درعین حال بی شغلم ۲۵سالمه؛یه خانم محترم وبرنامه ریز هستش که بی نهایت همدیگه رو دوست داریم وکلاً شرایطم رو قبول کرده به انتظارم نشسته؛منم امیدوارم که شغل وکاری داشته باشم کلاً به فکر کاروپروژه ی هستم که ازاین شرایط سخت بیرون بیام،ولی بعضی افراد هی ناامیدم میکنن که کار اشتباهی می کنی زن میگیری واینجور حرفا ؛ ولی چکارکنم بیش ازحد وابسته مه نمی تونم هم که انصراف بدم.

  استادگرامی اگه یه ایده،پیشنهاد،راه حلی برام بزاری خیلی ممنون میشم.

 73. سلام رشته ام زمین شناسی هست ۱۰ سال سابقه دارم که ۸ سالشو توی زمین شناسی نفت با شرکتهای خصوصی کار کردم حداقل ۵۰ کاراموز داشتم که تمامشون الان زمینشناس ارشد شده اند تمام تخصصم روی کار نفت گذاشتم ولی الان ۲ سال بیکار شدم سرمایه و پس انداز هم ندارم قبل از دانشگاه تولید کننده لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی بودم که جمع اش کردم میخوام شما راهنمایی کنید چه کار میتونم بکنم برای کار های اداری و هر کار دیگر سنم که بالای ۴۵ هست مانع شده تازه با کانال شما اشنا شدم .

 74. سلام
  روزتون بخیر
  من یک پیرمرد 27 ساله هستم
  پیرمردی که کلی گزینه برای مهاجرت به اروپا و امریکا داشت
  اما از روی حس وطن پرستی و علاقه زیاد به کارآفرینی دست به تولید و اشتغال زد
  سه ساله تولیدکننده محصولات چرمی دست دوز هستم با حدود 50 هنرمند چرمکار
  رویام داشتن اولین برند تخصصی چرم دست دوز در ایرانه
  6 ماهه برای گسترش کارم دنبال وامم، اما متاسفانه هیچ حمایتی ازم نشد
  الانم تو مرز ورشکستی هستم
  از کاری که شروع کردم پشیمون نیستم
  اما نمیدونم کجای راهو اشتباه رفتم
  ممنون میشم راهکاری بهم پیشنهاد کنید

 75. سلام. فرشاد هستم. 48 ساله از خوزستان. حدود 6 یا 7 ماهه که در کانال تلگرامتون عضوم ولی به علت مشغله زیاد هیچ وقت پیامها رو نمیخوندم. اما چند روزیه که مطالعه میکنم.
  من لیسانس کامپیوترم و فوق لیسانس صنایع. 17 ساله که مدیر شبکه کامپیوتری یه دانشگاهم. ولی به علت اینکه شغلم درآمد کمی داره ، همیشه هشتم گرو نهمه !!!
  یکی دو بار کار شبکه های کامپیوتری رو با دیگران به صورت خصوصی شروع کردیم (در کنار کار کارمندی ) ولی شکست خوردیم و حتی تتمه پولمون هم رفت و ضرر کردیم.
  بعدها حدود سالهای 90 تا 92 در خصوص سلولهای خورشیدی و احداث نیروگاههای خورشیدی مطالعه و اقدام کردم که متاسفانه بازهم نتیجه ای نگرفتم.
  حالا چندتا از کلیپهای افرادی که از روش هوش مالی شما و تکنیکهایی که شما یاد میدید، رو دانلود کردم و دیدم. مثلاً کلیپ آقای فرزاد سیدی از بهبهان که الان تهران ساکنه و کار تولید APP های موبایل رو انجام میده.یا مثلا خانم سپیده صفی خانی. یا آقای سیدمحمد دهقانیان از مرودشت فارس.
  چیزی که برام سواله اینه که اغلب این افراد کار یا ایده داشتن، و با روشهای شما موفقیت شون چند برابر شده. اینکه این تکنیکها، که من هیچ اطلاعاتی از آنها ندارم، آیا ابداع خوتونه یا نه یک سری تکنیک استاندارده؟
  سوال دومم اینکه که با اینکه اطلاعات زیادی در زمینه کامپیوتر و نیز انرژی های نو ( انرژی خورشیدی و بادی) دارم اما نمیدونم چطور باید یه کار رو راه بندازم.با این توضیح که الان وضع مالی خوبی هم ندارم.
  سوال سومم اینه که من اینقدر پول ندارم که بتونم دوره هوش مالی رو بخرم !! آخه مبلغش زیاده !! تازه با تخفیف: 970.000 تومنه !! آیا میشه من سه تا 300.000 تومن توی 3 ماه متوالی بدم و هفتادتومن هم از شما تخفیف بگیرم !؟؟؟
  میدونم شاید شما بگید دارم جسارت میکنم ولی ببخشید ….. شما هم باید برای افرادی که ندارن یکم ببخشی.

  متشکرم

 76. سلام من یک کار گاه تولید دستگاه های سرد کننده دارم قبلا مغازه تعمیرات لوازم خونگی بود درآمد خوبی نداشتم و به سختی امرار معاش می کردم . تغییر شغل دادم و در حوزه سرد کننده ها شروع به کار کردم سال ۹۴ درآمدم خوب بود قراردادها ی خوبی گرفتم ولی طی دو سال گذشته دچار رکود زیادی شدم به حدی که تمام کار گر هام رو رد کردم توان پرداخت حقوقشون را نداشتم وفعلا مقروض هستم ولی هنوز کار می کنم همه نوع تبلیغ کردم ولی رونقی رخ نداده نمی دونم دیگه باید چیکار کنم می خواستم تو دوره شما ثبت نام کنم اما پول دوره رو هم ندارم فقط کلیپ های شماره می بینم .کارگاه اجاره‌ای هست و حتی برا پرداخت اجاره ماهیانه هم مشکل دارم دانش فنی این کاررو دارم فارغ‌التحصیل یکی از دانشگاه های معتبر هستم در رشته برق و الکترونیک ولی در حوزه تبرید هم آگاهی کامل و کافی دارم کارهای بسیار تاپ وخوبی ساختم ولی الان درمانده شدم

 77. سلام
  استاد خسته نباشید
  من یک معمارم اما متاسفانه الان به علت بدهی یکسال و نیم هست که افتادم زندان امروز برای مرخصی آمدم که سایت شما رو دیدم ::برای کمک به یک زندانی که کل دارایی اش را از دست داده و750میلیون بدهی دارد چه راه کاری دارید تا من هم دوباره به زندگي برگردم
  خدا قوت

 78. سلام و تشکر از شما و زحمات جنابعالی بنده کارمند هستم ودر عین حال یک خانم خانه دار که به خانواده ام و فرزندانم بسیار علاقمند در عین حال با شرایط اقتصادی فعلی با مشکلا مادی زیادی گرفتارم ایده ای در سر دارم برای کسب و کار ولی نمیدانم چطوری میتوانم شروع کنم ممنون میشم مرا راهنمایی فرمایید.

  1. سلام روزتون بخیر
   کارهای زیادی هست که میتونید در خانه انجام بدید
   بطور مثال کار ترجمه،ویرایش متون،فروش تلگرامی و کارهای مربوط به خانم ها مثل خیاطی در منزل،آرایشگری در منزل و ….
   میتونید لیستی از کارهایی که در منزل میشود انجام داد رو تهیه کنید ،ببینید علاقه و تواناییتون با کدومشون همخوانی داره و با مشورت همسرتون شروع به فعالیت کنید.
   موفق باشید.

 79. سلام استادوقت بخیر
  من نزدیک ۵ساله خیلی کاراروامتحان کردم وازکارکردن برادیگران ب نتیجه نرسیدم وتازه ی کارکوچیک پوستی راه انداختم توی سالن آرایشگاه ولی هنوزجوابگونبوده ودرآمدوهزینه هام یربه یرمیشه
  خوشحال میشم راهنماییم کنید

  1. سلام اقای تیموری خسته نباشید. بنده از خراسان شمالی شهرستان شیروان پیام میدم و25 سالمه میخام ی کار جدید راه بندازم و گلخونه بزنم الوورا بکارم بخاطر سرمای هوا گلخونه لازمه هزینشم هفتاد تا هشتاد میلیون میشه. من بایکی از افراد موفق در همین مورد کشت الوورا در ارتباطم که ایشون شیرازی هستن بنام اقای کوکبی چون اونجا هوا گرمه نیازی ب گلخونه نیست بنظر شما من در شهر خودمون گلخونه بزنم یا برم سمت جنوب و شیراز بکارم با اقای کوکبی تماس گرفتم ایشون گفتن با سی تا چهل میلیون میتونی بیای اونجا شروع ب کشت کنی نظر شما چیه واقعا سر دوراهی خیلی سختی گیر کردم تو رو خدا جواب بدین. خیلی خیلی ممنون

 80. درود بر استاد بزرگ،من خیلی شرایط شمارو داشتم و سعی کدم رو پای خودم واستم اما نتونستم و از فکر اقتصادی بالایی برخورداررم و خیلیا هم با راهنمایی های من به همه جا رسیدن اما واسه خودم موندم من میخوام به اوج پولداری برسم اگه میشه کمکم کنید سپاسگذارم

 81. 18 سالمه خیلی دوست دارم پولدار شم چون پول عزتو احترام میاره مهم ترین شی تو زندگی پوله چون پول شادی و زیبای رو میاره تو زندگی …تو شرکت بسته بندی کار میکنم با درامد یه تومن دانشگاهم ازاد میرم پدرم فست فود داره ولی درامدش خوب نیس دوست دارم فقط یه مغازه خوب در جای خوب تهران باشه با درامد خیلی خوب گیر بیاریم ولی پول کافی نداریم و میترسم زندگیم تغییری توش به وجود نیاد تروخدا راحل نشون بده

 82. سلام اقاي ماهان تيموري بعضي اوقات فكر ميكنم واقعا كار خدا بود با شما اشنا بشم وبا ايده هاي شما، هنوزكارخاصي انجام ندادم ولي مقالات وايده هاي شما رو مطالعه كردم جناب اقاي تيموري شكر خدا كه شما داراي تمكن مالي هستيد همسرم يك مدرسه غير دولتي را باهزينه شخصي ساخت وامسال تازه راه اندازي شده ولي قرض وبدهي زيادي داره از شما ميخوام ضمن ارائه ايده در ادامه اداره اين مدرسه جهت جلوگيري از شكست مالي درحد بضاعتتون به اين مدرسه كه درمنطقه اي محروم در استان اصفهان است كمك نماييد بديهي است در صورت ياري شماهرگونه مدارك خدمتتان ارائه خواهد شدمن سايتتون را درخانواده فاميل ودوستان معرفي كردم وتمام تلاشم رو براي اشنائي مردم شهرم با سايت شما انجام ميدهم فقط لطفا بعلت بحران مالي شديدي كه اين مدرسه دارد مارا ياري نماييدازشما سپاسگزارم بيصبرانه منتظر پاسخ شما هستم

 83. سلام آقای تیموری عزیز من امروز صبح اتفاقی با کانال شما مواجه شدم خیلی از صحبتهای شما انرژی گرفتم من هم دوست دارم در آینده فرد ثروتمندی شوم و نود درصدش هم به خاطر اینه که بتونم به آدمهای فقیر کمک کنم و رویای اینکه روزی یک انسان خیر بشم همیشه در سرم دارم اما راستش را بخواهی نمیدانم چگونه ؟ در ضمن خانه دار هستم خواهش میکنم راهنماییم کنید

 84. با سلام و خدا قوت ۴۰ سالمه خیلی ترغیب شدم با ورود به کانال شما که یک کسب و کار داشته باشم ولی نمیدونم چه کاری لطفا راهنماییم کنید ده روز هست با کانال شما آشنا شدم سپاسگذارم

 85. سلام استاد عزیزم یه دنیا عشق تقدیم به شما
  بنده امروز کلیپ عالی و فوق العاده زیبای شما رو مشاهده کردم
  یه سوال دارم اینکه بنده یکسال و اندی هست با مباحث موفقیت آشنا شدم کلاس و دوره هم زیاد رفتم لکن هنوز به پول نرسیدم
  دلیلش رو هم نمیدونم
  بنده ۱۸ سال دارم
  و یه جورایی
  جوانترین مدرس زبان هستم در ایران
  حالم عالیه از شغل و کاریم بی نهایت خداوند رو سپاسگزارم
  و استاد عزیز شما هم حق برادری دارن به گردن بنده خیلی راهنمایی های فوق العاده داشتین و دارین
  امیدوارم موفق و موید در پناه ایزد منان
  از صمیم قلبم متشکرم که بنده رو راهنمایی کردین
  یاعلی

 86. با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی اقای ماهان تیموری
  حقیقتش بر سر یه اتفاق با کانال تلگرامی شما آشنا شدم و شما رو همونجا شناختم
  خیلی استفاده کردم از سخنان انگیزشیتون
  بی مقدم بگم جونی تحصیل کرده هستم ک یکبار سال ۹۲ با شروع کردن یک کسب و کار ناموفق شکست خوردم و الانم دارم تاوان پس میدم
  در حقیقت کسی نیستم ک با هر شکستی پا پس بکشم بگم من دیگه تموم شدم نه؛ از نظر روحی خیلی خیلی مثبتم ینی میشه گفت احمقانه مثبتم
  حالا شکر الله ۶ماه هست ک در تولیدی مبلمان که متعلق به پسر عموی خودم هست بازاریابی میکنم و ماهی یک میلیون و ۵۰۰ تومن حقوق ثابت میگیرم و یک و نیم درصد هم از کل فروشی فروشی ک خودم انجام میدم میگیرم
  البته نا گفته نماند من و یک همکارم ک درصد فروشمون یا به اصطلاح همان پورسانت هردومون ۳ درصد هست ک سهم هرکدوممون یکو نیم درصد هست.
  آقای تیموری ۶ ماه هست کار میکنم نمیتونم به اون صورت پس اندازی ک خودم از خودم انتظار دارم رو داشته باشم ینی به نوعی نمیتونم پیشرفت کنم
  خواهش میکنم اگه پیشنهاد بهتری برام در موفقیت ار کارم و پیشرفتم داری کمکم کنید یک عمر لطفتان را فراموش نمیکنم
  ممنون میشم اگه جواب و راهکار مناسب را برایم روشن کنی.
  امیدوارم راهکار مناسب رو برام پیدا کنی ک من کارم را هرچه بهتر پیش ببرم ک به درآمد و خواستم‌برسم
  حتم دارم ک کمکم میکنید مانند تمام کسایی ک بی هیچ گونه چشمداشتی و سخاوتی ک خدت بهتون داده کمکم میکنید ک بتوانم سربلند شم
  به امید سربلندی تمام کسایی از ته دل باور دارند و میخوان موفق باشن
  ارادتمند شما:
  موسی موسی لو از شهرستان خوی.

 87. سلام. من دانشجوی یه رشته مهندسی در یک دانشگاه دولتی روزانه هستم. تقریبا میتونم بگم یکم مثل شمام یعنی تو زندگیم تقریبا رو پای خودم بودم. پدرم کارگر بود و الان دیگه نمیتونه کار کنه. من ۲ تا برادر و یه خواهر دارم و برادرام ادم های خود ساخته ای هستند. و من هم بیشتر توسط اونها تربیت شدم تا پدر و مادرم. پدرم نزدیک ۳۵ ساله که معتاده. البته اعتیاد سنگینی نداره مثل شیشه و … و الانم اوضاعمون خیلی خیلی بهتره خداروشکر. به لطف تلاش های برادرام و ارثی که به مادرم رسید زندگیمون خیلی خیلی بهتر شد. خونه ساختیم و الان خداروشکر دغدغه مالی نداریم. دستمون به دهنمون میرسه. اما من میخوام در مورد خودم بگم. من از بچگی کار میکردم. با پدرم و برادرم به کارگری کشاورزی برای مردم میرفتیم. الان ۲۱ سالمه . و انواع کارگری و شاگردی رو کردم. همیشه میگم که کار عار نیست. تو‌ مبل فروشی تابستونا شاگردی میکردم. و الان که یادم میاد کلی بهش افتخار میکنم. اما الان یه حالی شدم نپیدونم چه جوری. فقط میتونم بگم هدف مشخصی تو ذهنم ندارم. گیجم. میترسم از امتحان کردن کارای جدید. مثل قبل انگیزه برای تجربه کردن کارهای جدید ندارم. واقعا موندم.

 88. سلام و عرض ادب
  من ميخواستم اول به صورت تلفني و يا اگه امكانش باشه و شما وقت داشته باشيد
  بتونم با شما ملاقاتي داشته باشم
  تا بتونم از راهنمايياتون استفاده بهينه رو داشته باشم و به گروهتون ملحق شم.
  سپاسگزارم

 89. در ضمن فراموش کردم این رو بگم خدمتون که تعداد زیادی ویدیوهای آموزشی در خصوص بازار فارکس رو دیدم ومطالعه کردم و تمام عزمم رو جزم کردم تا با آمادگی کافی وارد این کار بشم کما اینکه در اون ۶سالی که کار سازمانی میکردم در زمینه وام وتسهیلات بانکی تجربیاتی دارم

 90. آقای تیموری سلام امیدوارم مثل همیشه عالی باشید وپر انرژی
  من به تازگی با نام شما ،کانال شما وعلم شما آشنا شدم. برام خیلی جالبه که همچین علم ودانشی هم وجود داره. من سابقه طولانیی در موردکار وتمرین تمرکز بر روی باورها وذهنیاتم دارم وتقریبا با خودم ،تصمیماتم وباورها وعقایدم در صلح وآرامشم،۹سال پیش به دنبال بچه دار شدنم سیستم مزخرف وباطل کارمندی رو بدون هیچگونه پشیمانی علیرغم حقوق بالا کنار گذاشتم چون هیچوقت برام قانع کننده نبود. فارغ التحصیل یک رشته هنری هستم و علاقمند به مد وفشن با مهارت کافی در تهیه ودوخت لباس .ولی در حال حاضر به دلیل داشتن بچه دوم که همچنان نیاز به رسیدگی ومراقبت در خانه دارد وتمایل خودم به بیزینس داخل منزل تصمیم دارم وارد بازار فارکس شوم .ولی هیچ دورنمایی از این کار ندارم .این کار مطلوب من نیست ولی به دلیل اینکه در حال حاضر سرمایه ای برای کار در زمینه مد وفشن که از آمال وآرزوهای من هست ،ندارم تصمیم به ورود به این بازار برای کسب سرمایه لازم دارم.حالا سوال من از شما استاد ودوست عزیز این هست که شما این تصمیم بنده رو تایید می کنید؟

 91. سلام جناب تيموري
  من ايران زندگي نميكنم و در يك مغازه كار ميكنم پس انداز اندكي دارم ميخوام سرمايه گذاري كن ماما نميدونم گام اول چيه؟! سراغه چه كاري برم؟!
  ممكنه راهنمايي بفرماييد

 92. سلام اقای تیموری ممنون از وقتی که برا ما میذارید .من لیسانس زبانم بیکار هستم بدلیل داشتن بچه شیر خواره نمیتونم برم بیرون کار کنم به هر دری میزنم برا کار همه چی سرمایه میخواد شوهرم هم تو کار ساختمان همیشه کار نیست میخوایم کار افرینی کنیم نمیشه پول میخواد مثلا خواستیم پرورش بلدرچین راه بندازیم کسی که تواین کار بود گفت صدمیلیون میخواد وگر نه فایده نداره ماحتی یه تومنم پس انداز نداریم چیکار کنیم

 93. سلام جناب مهندس تیموری
  بنده تازه عضو کانال و اینستاگرام شما شدم خوشحال برای وجود همچین افرادی مثل شما

  بنده کارشناسی ارشد محیط زیست هستم شاگرد اول دانشگاه دولتی و مخترع و مقاله و کتاب تحت تالیف و… توی رزومه ام هست تدریس نرم افزار Gisهم بلد هستم رتبه بندی نظام مهندسی هم شدم و پروانه کسب دارم دنبال طرح پژوهشی ارگان های مختلفم هستم ولی معمولا کارام نتیجه خیلی ایده ال نداده سه سال فارغ التحصیل شدم و مدام تلاش کردم بعد دفاع روزی ده ساعت نرم افزار کار می کردم و از طرق مختلف اموزش میدیم ولی خیلی نتونستم درامدی ازش کسب کنم کلا ادم فعالی هستم و پر از انرژی و دنبال کار افرینی و کارای پویا هستم نه روند یکنواخت
  اختراعم رو براورد اقتصادی کردم اما خیلی نتیجه بخش نبود و به بهره برداری نرسید علاقه زیادی دارم در زمینه رشته خودم بهترین باشم هدفم همیشه همین بوده ولی واقعا بعضی جاها سردرگم میشم و گاهی یکم ناامید که خدا رو شکر ناامیدیم زود برطرف میشه ولی نمی دونم دقیق چه چیزس می تونه منو به اون حس مفید بودن درونی برسونه
  لطفا لطفا حتی اگر زمان پاسخ به این سوال تموم شده بنده رو راهنمایی کنید
  سپاس از شما

 94. سلام خوب هستید آقای تیموری من کارمند مرکز بهداشت هستم .دارم تورشته ی تحصیلی روانشناسی عمومی که تقریبا غیر متبط به کارم هست درس میخونم..همه میگن این رشته به درد نمیخوره اما من بعدش میخوام تا ارشدم رو هم بگیرم اگه خدا بخواد مطب بزنم.به تازگی واسه یه شرکت محصولات آرایشی بهداشتی هرمی هم شروع به کار کردم .به نظرتون رو همون درس وکار خودم تمرکز کنم یا این کارو انجام بدم.میترسم.

 95. سلام آقای تیموری من ۴۰ سالمه ومدت ۱۷ ساله توکار نصب آسانسور هستم .نتونستم توی این مدت سرمایه جمع کنم تا برای خودم کارکنم. خسته شدم نمیدونم چطور باید شروع کنم.من توکارم کاملا وارد هستم وصفر تا صد آسانسور را نصب میکنم.

 96. سلام مادر من چند سالی در دفتر فیلمبرداری و آتلیه عکاسی بود و حالا خداروشکر خودش دفتری زده که مستقل باشه من هم علاقه ی زیادی به عکاسی دارم ولی تاحالا پیش مادرم برای آموزش نرفتم میخوام راهنمایی کنید چه طور مادرم در این کار پیشرفت عالی داشته باشه و چه طور تبلیغ داشته باشه و اینکه خودم چه طور در این مسیر بتونم کسب درآمد عالی داشته باشمو من هم پیشرفت کنم..

 97. سلام آقای تیموری..من ۱۹سالمه وخیلی رو وضعیت مالی الان وآیندم حساسم همش استرس دارم و کارم مکانیک خودروهستش تازه کارآموز شدم لطفا راهنماییم کنید که راهی برای سریع تریادگرفتنم هست؟؟یا بعدازاینکه یادگرفتم چه جوری کسب وکاره عالی داشته باشم.مرسی ازلطفتون

 98. سلام من نوجوانی 16 ساله هستم در کامپیوتر بسیار وارد هستم از هر بحثی توی کامپیوتر یک سر رشته دارم از لینوکس تا ابزار تست امنیت و تست نفوز تا میکس و فتوشاپ و تایپ و تعمیرات کیس (البته تعمیرات کیس را کمی بلد هستم) تا حالا 2تا مغازه هم زدم یک گیمنت و یک خدمات کامپیوتری ولی بنا بر دلایلی وقت اداره کردن آن را نداشتم خواستم بدانم من در زمینه ی کامپیتر چه کاری میتوانم انجام بدهم ؟

 99. سلام من دوسالی هست دنبال کار میگردم خودم کاردانی کامپیوتر لیسانس عمران دارم پارسال شرکت هرمی ازم 9 میلیون کلاهبرداری کردن الان هیچی پول نذارم در حال گاو داری میکنم و کارگر بنایی بخدا خسته شدم گاوها هم واسه پدرم هستن من هیچو پوچم نمیدونم چکار کنم هرجا میرم بهم کار نمیدن.. مگن ثابقه و.. من میخام یه کاری واسه خودم راه بیندازم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

 100. با سلام من دوسالی هست دنبال کار میگردم خودم کاردانی کامپیوتر لیسانس عمران دارم پارسال شرکت هرمی ازم 9 میلیون کلاهبرداری کردن الان هیچی پول نذارم در حال گاو داری میکنم و کارگر بنایی بخدا خسته شدم گاوها هم واسه پدرم هستن من هیچو پوچم نمیدونم چکار کنم هرجا میرم بهم کار نمیدن.. مگن ثابقه و.. من میخام یه کاری واسه خودم راه بیندازم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

 101. خسته نباشید من دوسالی هست دنبال کار میگردم خودم کاردانی کامپیوتر لیسانس عمران دارم پارسال شرکت هرمی ازم 9 میلیون کلاهبرداری کردن الان هیچی پول نذارم در حال گاو داری میکنم و کارگر بنایی اهرم دیگرانم بخدا خسته شدم گاوها هم واسه پدرم هستن من هیچو پوچم نمیدونم چکار کنم هرجا میرم بهم کار نمیدن.. میگن سابقه و.. من میخام یه کاری واسه خودم راه بیندازم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید…خیلی نابودم خیلی..

 102. با سلام من دوسالی هست دنبال کار میگردم خودم کاردانی کامپیوتر لیسانس عمران دارم پارسال شرکت هرمی ازم 9 میلیون کلاهبرداری کردن الان هیچی پول نذارم در حال گاو داری میکنم و کارگر بنایی اهرم دیگرانم بخدا خسته شدم گاوها هم واسه پدرم هستن من هیچو پوچم نمیدونم چکار کنم هرجا میرم بهم کار نمیدن.. میگن سابقه و.. من میخام یه کاری واسه خودم راه بیندازم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید…خیلی نابودم خیلی..

 103. سلام خسته نباشید
  اینجانب مسعود احمدی هستم و در شیراز مدت 8سال هست که کارم یا شغلم دکور داخلی و عمده کارم کابینت سازی هست که مدت 4سالش رو شاگردی این کار کردم که تو کارم ماهر و حرفه ایی شوم باز برای بهتر یاد گرفتن و بروزتر شدن هم 3سال دیگر برای شرکت ها و نمایشگاههای مختلف کار انجام دادم. و الان هم به مدت یکسال هست که با گرفتن وام یه کارگاه کوچک با ابزارالات ارزانتر شروع کردم به این کار و
  همون اوایل که شروع کردم همه حتی خانواده هم بهم میگفتن تو نمیتونی تو اشتباه کردی که اینکار کردی تو باید برای مردم کار کنی شاگردی کنی و من با قاطعیت تو صورتشون نگاه میکردم و میگفتم من میتونم من موفق میشم حالا میبینید من در حال حاضر از نظر مالی صفر هستم ولی تا سر سال یه ماشین خارجی 200میلیونی سوار میشم
  حالا انگار دیدم نه حرف اونا درست بود من فقط 3ماه اول سال تونستم خوب کار بگیرم و کار کنم ولی الان بجایی رسیدم که کارکاهم رو باید جمع کنم و برم شاگردی مردم کنم شغل من یه شغلی هست که یا باید خیلی هزینه کنی تا بتونی کار بگیری یا قدیمی باشی تا بهت کار بدن
  سوالم اینه که من چجوری باید تو شغلم موفق باشم باید چیکار کنم
  من حاضرم بیام تهران خدمت شما تو این روزها که دستم خالی خالی هست حتی پول خرید یک دونه نان هم ندارم شاید باور نکنید ولی تو وضعیت خیلی بدی هستم. بیام خدمتتون تا یه مبلغی که بتونم قرض بگیرم هم به شما پرداخت کنم ولی مطمئن باشم که تو شغلم که خیلی هم بهش علاقه دارم بدونم که موفق میشم..سپاس از شما استاد

 104. سلام استادجوان ۳۵ساله ام دیپلمه ازقشرصعیف جامعه پدرومادربیسوادفرزندسوم واخرخانواده ام بعدازدیپلم گرفتنم کارگری و…انجام دادم امامتاسفانه درشغل تاکسی تلفنی که ناخواسته به این شعل افتادم درشهری حدود۲۰۰۰۰نفری باده دفتراژانس درشهرمشغولم وهرکارتبلیعاتی مانندنصب پوستر.بنر.جوایزانجام دادم امامتاسفانه شهرتوان درامدی رانداردالبته تمام اژانسهای شهربه این معضل کم درامدی دچارندبنده ده خودرودردفترم مشعول بکارندبادرامدیک میلیون تومان واقعابمشکل خوردم فکرم هم بجایی نمیرسه لطفاکمکم کنید وباتوجه به عدم تجربه فنی باید چکارکنم تابتوانم یاهمینکارورونق بدم یاکاردیگری کنم ممنون ازکمک شما

 105. سلام من آراس ۳۰ ساله از سنندج
  شغل اصلی من مبل سازیه ۱۰ میلیون پول دارم کل سرمایم شغلهای زیادی رفتمو بلدم شوفاژ کاری لوله کشی ….. ولی جوابگو نبوده به هر دری میزنم نمیشه یه راه جلو من بزار که بشه

 106. سلام اقای تیموری خسته نباشید من یه مقدار پول دارم ولی به خاطر ترس و نداشتن اعتماد به نفس نمیدونم چیکار کنم فقط میزارم بانک و ماهیانه سود ناچیزی میگیرم ولی خیلی دلم میخواد راهنماییم کنین چیکار کنم تا اعتماد به نفسم بره بالا و با این پول به چه کاری دست بزنم که برام سوداور باشه

 107. سلام آقای تیموری اسمم آرمانه و ۱۶ سالمه .من کلیپ های شمارو دیدم .میخوام همه حرفاموساده و واضح بگم.من همه شرایطم دقیقاً مثل شماس.من در یک خانواده کم درآمد در حال بزرگ شدنم.منم آرزو های بزرگی دارم ولی هروقت آرزو هامو پیش دوستان و خانواده مطرح میکنم مورد تمسخر قرارمیگیرم .منم آرزو های خیلی بزرگی دارم.منم میخوام میلیاردر بشم و خیلی میخوام های دیگه.من از هرکس کمک خواستم نشدولی اینبار از شمادرخواست کمک میکنم که منو در رسیدن به آرزو هام کمکم کنین .میدونم الان فک میکنین چطوری ممکنه پسری به این کوچیکی از این حرفابزنه ولی نه .منم رویا هایی دارم که میخوام به اونا برسم.منم میخوام زندگی مرفهی داشته باشم .منم میخوام یکی از چندین نفر میلیاردر های ایران و حتی جهان بشم.درسته هنوز سنی ندارم ولی منم خواسته های نسبت به خودمو دارم.پس بار دیگه ازتون درخواست کمک دارم که منو در راه رسیدن به پله های میلیاردر شدن کمکم کنین.با تشکر از حضرت عالی.

 108. سلام اقایی تیموری .من مغازه ساخت نرده استیل دارم.بعد از 4 سال شاگردی این حرفه رو یادم گرفتم والان واسه خودم کار میکنم شدم مدیرخودم.الان سه ماه کارمو شروع کردم 2ماه اول خیلی خوب کار کردم بطوری که وقت ازاد نداشتم الان یه ماه کار م خیلی کم شده.با اینکه من به راز قانون جاذبه ایمان دارم و تجربه های خوبی باش داشتم و این مغازه ام را بکمک قانون جذب بدست اوردم.الان باید چیکار کنم که وضم بهتر شه منظورم جذب مشتری.یه راهکار مخوام.اگه به نتیجه رسیدم در کلاساتونم ثبتنام مکنم

 109. سلام اقایی تیموری .من مغازه ساخت نرده استیل دارم.بعد از 4 سال شاگردی این حرفه رو یادم گرفتم والان واسه خودم کار میکنم شدم مدیرخودم.الان سه ماه کارمو شروع کردم 2ماه اول خیلی خوب کار کردم بطوری که وقت ازاد نداشتم الان یه ماه کار م خیلی کم شده.با اینکه من به راز قانون جاذبه ایمان دارم و تجربه های خوبی باش داشتم و این مغازه ام را بکمک قانون جذب بدست اوردم.الان باید چیکار کنم که وضم بهتر شه منظورم جذب مشتری.یه راهکار مخوام.اگه به نتیجه رسیدم در کلاساتونم ثبتنام مکنم

 110. بنام خالق هستي ، كه قدرت ، غني بودن، علي بودن ، ولي بودن ، نهاده در سرشت آدميزاد
  عرض ادب و احترام دارم خدمت استاد بزرگوار و گرامي
  استاد عزيز شما ذهن قدرتمندي داريد كه انسانها را جذب خواسته هاي متعارف خود ميكنيد و اين يعني ابر انسان بودن ،
  شما تصميم گرفتيد كنار همنوعتان باشيد و از تمامي رازهاي دروني و بيروني موفقيت هوش مالي را بدون داشتن چشم داشتي به عرصه بگذاريد و اين يعني ابر مرد بودن . شما با راه اندازي اين ديدگاه تفسير زيبايي از عزت ، شرافت ، انسان بودن ، خواستن ،رسيدن را براي ديگران به ارمغان اورده ايد . اجازه بفرمائيد ، خدمت شما عرض كنم كه بنده هميشه دنبال نشونه هاي زندگي هستم و شما بزرگترين نشونه خداوند معجزه گر هستيد . شما با تئوري هاتون من و دو تا فرزندانم را كه به اوج ناميدي رسيده بوديم را اميدوار كنيد .
  ممنونم ، بابت همه چيز از تون ممنونم
  خدا حافظت باشه

 111. سلام جناب تیموری من همین الان با کانال شما آشنا شدم خیلی دوست دارم یه کاری راه بندازم و کسب درآمد بکنم ولی نمیدونم چیکاری و چه جوری من فوق لیسانس حقوق هستم میشه لطفا راهنماییم کنید

 112. سلام استاد تیموری
  اولین وویسی که از کانال تلگرام هوش مالی گوش دادم و باعث شد که سایر فایل های صوتی رو دانلود کنم ، فایلی بود که در اون این جمله را عرض کردید : خواهرم بمن گفت رسالت تو آموزشه. وقتی این رو شنیدم اولین چیزی که از قلبم و از ذهنم گذشت این بود خوشبحال هر کسی که به رسالتش پی ببره .
  چون از نظر من شما خیلی راحت میتونید اطلاعات مالیتون را بیان نکنید و فقط برای بهتر و بهتر کردن زندگی خودتون استفاده کنید ولی شما خلاف این عمل کردید کاری که خیلی ها انجام نمیدند.
  شاید تا چند وقت بعد بتونم دوره را خریداری کنم و امیدوارم در ان زمان هم تخفیف شامل خرید بشه ، یک اعتراف کنم این هست که من بارها بخاطر وجود افرادی مانند شما خدا را شکر کردم و بهترین ها را برایتان از انرژی منبع خواستم . شاید باورش سخت باشه ولی من کلیپ سکوی پرتاب که اعتماد بنفس بوده را 60 بار گوش دادم و همینطور فایلهای صوتی دیگه که کمتر از 10 بار نبوده . قبلا هزینهء ناچیز نتم در حد 2000 نهایت 5000 تومن میتونستم را برای دانلود اهنگ یا نسخه pdf کتابی مصرف میکردم ولی الان اولویت با فایل صوتی کانال شماست.
  عذرخواهی میکنم چون شما خواسته بودید که سوالمون را در مورد هوش مالی بیان کنیم ، ولی من این دیدگاه را فقط برای سپاسگذاری از شما نوشتم .
  شاد و پیروز و سربلند و سربلند باشید .

 113. سلام استاد عزيز ماهان تيموري، من پژهان صفاري با مشخصه ليسانس رياضي كاربردي و فوق ليساسنس بازاريالي داراي تجربه كار آزاد در زمينه هاي ملك و املاك و ساخت و ساز در شمال كشور كلارآباد (پيمانكاري و كار مشاور ملكي) از طرفي مديريت فروشگاه ايران سوغات با توليدي كوكي و كلوچه رو كه متعلق به خودمون بود بر عهده داشتم در حال حاضر در دفتر املاك با چند تا از دوستان مشغولم و اون فروشگاه رو با برادرهام در خال توسعه به يك فروشگاه بزرگ پوشاك هستيم يعني در ساخت و سازش هستيم و تا عيد انشالله افتتاح ميشه، از لحاظ مالكيت نن سهمي ندارم ولي من در راه اندازي اين كسب و كار جديد كمك زيادي بهشون كردم، و قراره در درآمد انجا با اونا شريك بشم، از طرفي كار ملك در شمال ظاهرا خوابيده و من حدودا ٢٠٠ ميليون هم بدهي دارم، نميدونم واقعا چه كار بايد كنم، آرزوهاي بزرگ دارم دوست دارم دكتري بازاريابي بگيرم در كنار كسب و كارم و شركت چند مليتي بزنم و وارد كارهاي بزرگ صادرات و واردات بشرم و از طرفي به همين كار پوشاك و فروشگاه داري علاقمندم چون شمال خيلي كشش و ظرفيت براي اين طور كارها رو داره، مكان ما هم مكان خيلي خوبي هست نمك آبرود جنب ايران كتان ، ولي چون درآمد جاري فعلا ندارم و بدهكار هم هستم حال روز خوبي ندارم، لطفا مرا راهنمايي كنيد، ممنون و سپاسگزارم

 114. سلام ,و عرض خسته نباشید ,
  بنده در حال حاضر با اسنپ کار می کنم و دارم شنا یاد می گیرم و مربی گری و حرفه ای کار کنم خواستم بدونم چطوری باید پس انداز کنم که این رشته رو در کنار اسنپ داشته باشم به صورت مرتب و منظم

 115. استاد من کارشناس پرستاریم استخدام رسمی هم هستم اما به نظرم شغلم با همه سختیها و خطراتی که داره حقوق کافی نداره و آدم بلند پروازی هستم ، همسرم هم سر آشپزه و آشپزخونه سنتی نداره،جرات مدرنیزه کردنشو نداره و چون با پدر و برادرش شریک هست من قدرت مانور ندارم،خودم در زمینه پرستاری کاملا حرفه ای هستم،توانایی تدریس دارم،بیشتر علاقمندم که برای خودم کار کنم،چند بار خواستم مرکز خدمات پرستاری خصوصی بزنم اما ترسیدم،بیشتر دوست دارم کار همسرم رو ارتقا بدم و با اون کار کنم ، نمیدونم کجا سرمایه گذاری کنم و پولی هم ندارم در مورد پوست مو هم اطلاعات ارزشمندی دارم که همیشه مشاوره هام خیلی خوب بوده و از همکار و اطرافیان همه با من مشورت میکنن تا مراجعه به متخصص پوست و مو یا مشاور و دارو ساز

 116. سلام استاد من ، صد درصد بهتون اعتماد دارم ولی امشب تا ساعت 10نمیتونم این مبلغ رو جور کنم ولی آرزومه تو این دوره شرکت کنم راهنمایی کنید خارج از این زمان حاضرم بیشتر هم بپردازم تا از این دوره محروم نمونم لطفا اعتماد کنید شماهم و اجازه شرکت در این دوره بدین به من

 117. سلام آقای تیموری من ۴ سال سالن دارم آرایشگر تخصصی هستم یعنی کل کلاس هامو رفتم یه سالن بزرگ و مجهز دارم ولی نمیدونم چطوری مشتریمو زیاد کنم خیلی از نظر فکری با شما هم عقیده هستم درامد کمو دوست ندارم به درامد میلیونی فکر میکنم نمیدونم چطوری مشتریمو زیاد کنم یه راهنمایی کنید ممنون میشم .در ضمن خیلی بابت سالن خرج کردم .و خیلی دنبال به قول شما خدا گشتم که واقعا یه نگاهی کنه میدونم نگاه میکنه ولی من چون عجولم میخوام تو اوج جونیم به تمام خواسته هام برسم ولی نمیدونم چطوری سریع برسم…….

 118. سلام اقای تیموری خسته نباشی برادر من جوانی۲۲ساله که بیکارم نه که ول بگردم یه کار درست حسابی ندارم توو دامداری استعداد بینظیر دارم ولی هزینه اولیه ندارم که بخام شروع کنم بچه روستا هستم نمیدونم چه کاری توو روستایی که ۴۰۰خانوار میشه درامدش خوبه برا همین گفتم که یه بزرگواری داشته باشید تامن بهرشو ببرم یاعلی در پناه حق

 119. سلام…درمورد پیشگویی استاد باید بگم که اگه بنده اولا دلسوز واحساسی نمیبودم، اگه زود باور نبودم وزود اعتماد نمیکردم،اگه نه گفتن رو بلد میبودم،،،واز همه مهمتر اگه اطلاعات کافی درمورد توانایی بنام هوش مالی، شرایط بازار،نوع کسب وکار،نقاط ضعف خود وقوت بیزنس مندهای موفق میداشتم الان اینجوری ورشکست وبدبخت نمیشدم…استاد تیموری عزیز بنده ورشکسته ام و شدیدا گرفتار بدهی و اجراییه های بانکها وطلبکارای دستی هستم…خیلی برام مهمه نظرتون وپیشگوییتون رو راجع به بنده ابلاغ بفرمایید…ضمنا چندین بار دیگه هم سوال کردم ولی حتی جواب بنده روهم کسی نداد…ولی اینقد سوال میپرسم که بالاخره یکی پیدابشه راهنماییم کنه ومشکل کارمو بگه…ممنون ازفرمایشات بسیاربسیار آموزندتون..

 120. سلام استاد تیموری من فاطمه هستم 20سالمه ترم3 رشته ی مدیریت بازرگانی هستم و هیچ کاری ندارم و دوست دارم از الان کار کنم و مستقل باشم و تو تدریس کردن وبازاریابی توانایی دارم

 121. سلام استاد عزیز ماهان تیموری.
  از دلسوزیت برای جوونا و روحیه دادن به اونا نهایت تشکر رو ازتون دارم و از خدا میخام که جایگاه خوبی داشته باشی پیشش که حتماا همینطوره.
  من یه جوون ۲۴ساله که لیسانس برق قدرت از دانشگاه بیرجند با معدل ۱۷.بعد از فارغ التحصیلی مشغول به کار بازاریابی توی دفتر روزنامه برادرم شدم و حدود ۶ماه اونجا بودم ولی به دلیل اعتماد به نفس کمم و همینطور خرابی بازار اومدم بیرون و توی یه شرکت که کارای برقی انجام میداد مشغول شدم(کنتور هوشمند آب وبرق) و حدود ۲ساله که این شرکت مشغولم و متاسفانه این شرکت هم برشکست کرد والان فقط از ۷۰تا نیرو فقط ۳نفریم که داریم کار میکنین که اونم تا عید قرار داد داریم..تو این دوسال نه کاری یاد گرفتم چون کار سری بود و نه پس اندازی چون هم حقوقش کم بود .۱.۲۰۰و هم همیشه ۲ماه عقبه حقوق.فقط ۵م پس انداز اونم به زور….تو این شرکت خیلی تحقیر شدم و برای همین کار هم کلی منت سرم بود چون همرو بیرون کردن و ۳نفر موندیم ..خاستم یه شرکت تاسیس کنم و کارای برقی انجام بدم ولی میبینم تمام شرکتایی که چن سال کار کردن به خاطر شرایط اقتصادی خراب دونه دونه تعدیل نیرو و اعلام ورشکستگی میکنن من چه امیدی داشته باشم تازه هیچ سرمایه ای هم ندارم برا این کار..روز به روز دارم ناامیدتر میشم و به خاطر این افسردگی و تنهایی و …جذب جنس مخالف شدم و همون چندر قاز رو هم دارم خرج میکنم .خیلی شرایط روحیم خرابه تا حدی که دیشب خاستم خود کشی کنم .لطفاا کمکم کن .

 122. سلام استاد عزیز اقای تیموری.استاد من در سن 22 سالگی با یکی شریک شدم و کار فروش چوب و ام دی اف انجام میدادیم با وجود فروش خوب باز هیچ پیشرفتی نداشتیم که بعد از دوسال منجرب به جدایی ما شد که من نصف سرمایه اولیه هم دستمو نگرفت.والان بعد1سال بلاتکلیفی یه سوپر مارکت راه انداختم که درامدش انچنان خوب نیست ولی از بلاتکلیفی بهتر شده و دوس دارم سوپرمارکتمو به یک یا چند فروشگاه بزرگ تبدیل کنم میشه راهنمایی کنی.من تمام کلیپای شما رو دنبال میکنم.و دوره قبل می خواستم دوره هوش مالی رو خریداری کنم بخاطر شرایط بد مالی نتونستم ولی الان تصمیم دارم تا اخرین لحظه هم که شده خریداری کنم که شرایط مالی اجازه بده.بعدش استاد من مرز نشینم و تا حدودی کار واردات مواد غذای از امارات دبی هم انجام میدیم و یکی از ارزوهام پیشرفت در وارداته.

 123. سلام، از این که تجربه های خودتان را با دیگران به اشتراک می گذارید خیلی خوبه، منتها افکار و اندیشه های خودتان را دسته بندی کرده و در قالب فايلهاي اجرایی تقدیم مخاطبان، کنید، از نظریه پردازی صرف و ارايه طریق کلی و تکیه بر اندوخته های تجربی خودتان، نمی توان انتظار کار بزرگ و گام بلند داشت، موفق باشید،

 124. باسلام خدمت استاد و همکاران زحمت کش ایشون

  استادتیموری خواهش میکنم بازم خواهش میکنم من فعلا برا یه شرکتی کار میکنم حقوقامونودوروبر20م میدن خواهش میکنم تخفیفتون تا20م باشه خواهش میکنم تابتونم محصول هوش مالی روتهیه بکنم خواهش میکنم

 125. با سلام
  من 31 سالمه کارشناسی ارشد روانشناسی .
  خیلی دلم میخواد یه کاری راه بندازم ولی هنوز نتونستم تصمیم درستی بگیرم ..
  تواناییهام مشاوره دادن. زبان انگلیسی. خطاطی با خودکار. هست میخواستم لطف کنید راهنماییم کنید متشکرم… منتظر جوابتون هستم شدیدا…

 126. سلام، هميشه فكر ميكردم هيچ كسى در دنيا وجود نداره كه سرنوشت و مسير من رو رفته باشه … ولى شايد شما هم واقعاً كمى از سختى هاى من رو كه بعدش به اغاز موفقيت رسيد رو رفته باشيد …. بسيار سخت از ١٨ سالگى شروع بكار و تحصيل و خداروشكر شركت خوبى دارم اما به يك مشكل برخوردم !! خيلى هزينه تبليغات دادم و ميدم اما مؤثر نيست و نبوده و كماكان هنوز كارها از روابط شخصى ميگيرم …. براى بهتر شدن ( الان خوبم ) چطور و چه قسمت بازاريابى كنم ، ضمنن در كار و شغل من كار خيييييلى زياد هست ! برخلاف بقيه !! ممنونم

 127. سلام اقای تیموری
  من متاهل و دارای یه فرزند ۳ ساله هستم همسرم کار دارد اما تو این ۷ سال زندگی مشترک همیشه یه کاری رو به حد کمال رسونده همه جوره واسه حفظ کاراش تلاش کرده و شده از استراحتش گذشته و محل کارش و مدیریتهاشو به بهترین حالت ممکن رسونده ولی زمانی که می خواسته از این ارامش استفاده کنه عذرشو خواستند بی دلیل ما نمی تونیم با شما همکاری کنیم و ……
  من هم شاغل بودم اما با تولد پسرم فعلا سرکار نمیرم
  ممنون میشم راهنمایی منید که چگونه پولدار شویم

 128. سلام برادر جان من خیاطم درآمدم کمه ولی علاقه زیادی به کارم دارم چکار کنم درآمدم زیاد کنم خواهشا راهنماییم کنید همسرم هم بیکاره ولی من دوس دارم خودم استقلال مالی داشته باشم

 129. سلام استاد من یه جون ٢٥ سالم یه مدت تو کارگاه شیشه دوجداره داداشم کار کردم نزدیک سه سال داداشم کارگاش جمع کرده من خیلی کارگری کردم از رستوران؛ بگیر تا مجسمه سازی؛ دست فروشی؛ مکانیکی؛ غرفه میوه؛… دیگه از کارگری خسته شده الانم بیکارم می خوام یه مغازه راه بندازم سرمایه مناسبی پدرم با وام برام جور کرده تو کردستانم شهرستان قروه الان تو دو راهیم میترسم این سرمایه خراب کنم شرمنده خانوادم شم تورو خدا کمکم کن فکر کن منم برادر کوچیکتم مرسی

 130. سلام اقای تیموری
  من خیلی شرکتا کار کردم ولی نتیجه نگرفتم یعنی نتیجه ک میخواسم اخرینشم یک شرکت نتورک بود ک اسم نمیبرم و دیگ به هیچ چیز نمیتونم باور کنم احساس میکنم کسایی ک از امید ارزوهای بزرگ میگند تو ایران دنبال سو استفاده اند البته من درمورد شما قضاوت نمیکنم تجربه های گذشتم احساس میکنم همش دروغ اینقد امیدوارم کردند و چنان زمین خوردم ک دیگ نمیتونم باور کنم و جلسه هایی ک داشتندم حرفاشون همین شکلی بود دقیقن منو قانعم کنید ک چرا دوباره وقتمو صرف کنم لطفن به دید گذشته ای ک داشتم نگاه کنید.ممنون.

 131. با سلام خدمت استاد تیموری ، خسته نباشید و از بابت تشویق و کمک در ایجاد انگیزش و شکوفا نمودن پتانسیل داخلی افراد مستعد ، سلامتی و موفقیتان را از خداوند آرزو دارم
  مدت کوتاهیه با کانال شما آشنا و عضو شده ام ، با مدرک فوق لیسانس برق و حدودا بیست سال سابقه ، کارمند ی شرکت معدنی هستم . تنها منبع درآمدم حقوق کارمندی است و این وضع خیلی خیلی خسته و نگران کننده است تلاشم این بود که پس از این مدت کارمندی جهش مالی فوق العاده ای داشته باشم و در زمینه های مختلف فکر کرده ام ولی متاسفانه درگیری کار کارمندی تمام وقتم را گرفته و از اول فرصتم را محدود کرده است اما از زمان آشنایی با کانال شما انرژی مضاعفی گرفته ام و کلیپ هاتون را مرتب دنبال میکنم و با توجه به گفته ها و اظهاراتتون شما را شخصی موفق در دهه اخیر ایران میبینم و واقعا اعتقاد پیدا کرده ام و میخوام از از تواناییهای خودم و برای خودم کسب در آمد مطلوبم را داشته باشم . لطفا بنده را راهنمایی فرمایید برای این خواسته و موفقیت مالی مورد نظرم چگونه و از چه راهی باید شروع کنم گرچه با این تجربه کاری و تحصیلاتم توانمندیهای مختلفی دارم که خودم در بهبود شرایط کسب مالی به آنها فکر نکرده و به باور نرسیده ام البته یقین دارم با این همه مشغله و پیام امکان پاسخ سریع ، صریح و دقیق براحتی امکان پذیر نیست ولی با شناختی که از دیدگاهتون در کمک به بقیه دیدم این انتظار را دارم .

 132. سلام آقای تیموری خیلی خوشحالم که انقدر موفق و شادی انشالله موفقیت همیشه تداوم داشته باشه. من یک زن 37 ساله هستم در حال حاضر کاری رو که میتونم به جرات بگم که به صورت حرفه ای دارم دنبال میکنم دوخت لباس عروس هست ولی مشکلی که دارم اولا برای تهیه متریال کار و مکان انجام کار مثلا مزون سرمایه ای ندارم و هیچ حامی مالی هم ندارم ثانیا که اصلا جرات و جسارت هم ندارم و ترس از اینکه نتونم کارم و به فروش برسونم عین یه ترمز جلوی کارمو گرفته طوری که الان با وجود داشتن همچین مهارتی به نون شبم محتاجم چکار کنم شما بگید ممنون

 133. سلام خدمت استاد عزیز آقای تیموری
  من خیلی دوست دارم تو زندگیم موفق بشم و بزرگترین آرزوی زندگیم این هست که بتونم به دیگران بخصوص خانواده ام کمک کنم. شما گفتید ۵ تا از مهارتهاتون رو بنویسید من تو کارهای هنری مهارت دارم و با اینکه مدرک دوتا از اونها رو هم دارم هیچ کاری نتونستم بکنم با دوتا بچه درحال حاضر وقت هم کم میارم قبلش هم که ازدواج نکرده بودم این مطالب رو نمیدونستم (هوش مالی) همش وقت کم میارم یا وقتی انگیزه انجام کاری رو دارم بعد از دو روز دیگه انگیزه لازم رو ندارم خیلی از درون خسته شدم .بیشتر تو زندگیم تا الان شعار دادم. من یک خانم خانه دار هستم قبل از ازدواج کار میکردم. خیلی دوست داشتم پکیج هوش مالی رو خریداری میکردم بخصوص الان که تخفیف داره ولی باز هم برای من هزینه ش زیاد هست. ممنون از اینکه انقدر پر انرژی وقت میزارید و مطالب اموزنده در کانال میفرستید. من از وقتی با کانال شما آشنا شدم خیلی بیشتر فکرم راجب امور مالی مشغول شده من در واقع کتابهای زیادی خوندم که به گفته شما فقط ذهنی بوده ولی هیچ راهکاری نداشتن .همش راجب ذهنیت مثبت و حس خوب بوده. لطفا من را راهنمایی کنید . با تشکر

 134. با سلام و احترام. کارمند دولتی و نماینده حقوقی یکی از ارگان های دولتی هستم. با عضویت در کانال و دیدن کلیپ ها انگیزه بسیار بالایی برای کسب و کار پیدا کردم طوری که نمیتونم خودم رو کنترل کنم ولی کمی ترس و ندانستن اینکه چه کاری میتونم انجام بدم قفل محکمی به پاهام بسته و متاسفانه به دلیل کمبود بودجه توانایی خرید دوره هوش مالی رو هم ندارم . ضمنا در زمینه مواد غذایی مربوط به طب سنتی کمی کار کردم . اگر میسر است یاری بدهید

 135. با سلام و احترام. کارمند دولتی و نماینده حقوقی یکی از ارگان های دولتی هستم. با عضویت در کانال و دیدن کلیپ ها انگیزه بسیار بالایی برای کسب و کار پیدا کردم طوری که نمیتونم خودم رو کنترل کنم ولی کمی ترس و ندانستن اینکه چه کاری میتونم انجام بدم قفل محکمی به پاهام بسته و متاسفانه به دلیل کمبود بودجه توانایی خرید دوره هوش مالی رو هم ندارم . ضمنا در زمینه مواد غذایی مربوط به طب سنتی کمی کار کردم . اگر میسر است یاری بدهید

 136. سلام خسته نباشید
  من تازه واردکانال شماشدم وهنوز وقت نکردم تمام کانال رومطالعه کنم درضمن باید ببخشید که من العان سوالم روفرستادم چون ایمیل هم نداشتم واقعا بلدنبودم تاامروز یادگرفتم بسازم.
  من یه خانم خانه دار۲۷ساله هستم که خیلی دلم میخوادیه درامدیک دوملیونی اصلا همون یک ملیون درماه داشته باشم که کمک خرجی بشه برای همسرم،برام خیلی سواله اون ادما توی کانال چطوری انقد درامددارن مگه چیکارمیکنن،لطفا راهنماییم کمید.
  من کارچرم روبلدم کیف دستبندجاسویچی و…بلفندگی وگلسازی هم یک کمی بلدم اما اینجا یه شهر کوچیکه وکسی به کاردستی اهمیت نمیده،راستی قبلا داستان مینوشتم اما چون هیچوقت چاپ نمیشدن وبخاطریک اتفاق بدکه برام افتادکنارگذاشتم ودیگه فک نمکم مثل قبل بتونم بنویسم .ممنونم ازاینکه مردم رو
  راهنمایی میکنید.

 137. سلام خسته نباشید
  من تازه واردکانال شماشدم وهنوز وقت نکردم تمام کانال رومطالعه کنم درضمن باید ببخشید که من العان سوالم روفرستادم چون ایمیل هم نداشتم واقعا بلدنبودم تاامروز یادگرفتم بسازم.
  من یه خانم خانه دار۲۷ساله هستم که خیلی دلم میخوادیه درامدیک دوملیونی اصلا همون یک ملیون درماه داشته باشم که کمک خرجی بشه برای همسرم،برام خیلی سواله اون ادما توی کانال چطوری انقد درامددارن مگه چیکارمیکنن،لطفا راهنماییم کمید.
  من کارچرم روبلدم کیف دستبندجاسویچی و…بلفندگی وگلسازی هم یک کمی بلدم اما اینجا یه شهر کوچیکه وکسی به کاردستی اهمیت نمیده،راستی قبلا داستان مینوشتم اما چون هیچوقت چاپ نمیشدن وبخاطریک اتفاق بدکه برام افتادکنارگذاشتم ودیگه فک نمکم مثل قبل بتونم بنویسم .ممنونم ازاینکه مردم رو
  راهنمایی میکنید.

 138. سلام سوال داشتم.من نمایشگاه ماشین سنگین دارم وخدا رو شاکر هستم که درآمد خوبی دارم ولی دارم میبینم که تو کار ما فقط وفقط شانس حاکم هست و احتیاجی به تکنیک هوش مالی نیست چون دارم میبینم اکثر نمایشگاها جهت درآمدزایی منتظر مشتری هستن که بتونن در عرض یک ماه هرچقدر ماشین معامله کردن(بفروشن) به اندازه میزان فروش کمسیون دریافت میکنن و این بستگی به شانس خود آدمه من تنها فقط فکر منفی رو به مثبت تبدیل کردم که شکر خدا فروشم بیشتر شد البته این نظر شخصی من بود ودوست دارم نظر مساعد شما رو جویا بشم با تشکر فراوان

 139. سلام استادمن جوانی 28ساله هستم مهارت ندارم وبیکار هستم دلم می خواهد روی پای خودم بایستم چکار کنم اگر می شود شما را زیارت کنم از نزدیک کمی راهنمایی می کردین ممنون میشدم

 140. سلام استاد تیموری ،من ۱۵سالمه و میخوام راهکارای مدیریت زندگیمو یاد بگیرم
  اطرافیانم خیلی تمسخرآمیز به این مسئله نگاه میکنن که یه دختر تو این سن به همچین چیزایی فکرکنه.
  توی فعالیت های علمی پژوهشی خیلی شرکت دارم و نمیدونم چه استفاده ای میتونم از ایده هام داشته باشم.لطفا کمکم کنید.

 141. سلام استاد عزیز اقای تیموری من ۳ماه با شما و خواهر بزرگوارتون آشنا شدم و طی این چندماه هر روز خداروشکر کردم که همچین موقعیت هایی و اطلاعاتی دراختیار من گذاشته میشه.
  من ۲۰ سالم و دانشجو دانشگاه تهران هستم از سن ۱۴سالگی که باکتاب راز آشنا شدم و طی آن با این علم،همیشه دنبال ارزوهام بودم و از همون سن میگفتم من میرم تهران و یک خیر بزرگ میشم و خیریه میزنم تا روحم آروم شه.
  من با تلاش بسیار با رتبه۱۰۰کشور ازشهرستان های جنوب کشور ۲سال پیش تهران قبول شدم و تازه اول راه آغاز کردم.
  آقای تیموری الان که بااشک این متن مینوسم خسته از دانشگاه میرم سمت خوابگاه……
  من هر روز از خدامیخوام پول این دوره هوش مالی بتونم بدست بیارم و هر ماه حتی شده ۵هزارتومن هم پس انداز میکنم چون واقعا پول ندارم….. شرایط خیلی بدی دارم و فقط توکل دارم و کمک میخوام….
  چندین بار دفترشماتماس گرفتم خواهش کردم که حضوری شمارو ببینم اما هر بار گفتن وقت ندارین اما من یقین دارم بزودی شما میبینم….
  من یک بانو هنرمند و ورزشکار هستم و به خودم افتخار میکنم.
  من واقعا به کمکتون نیاز دارم اگه میشه لطفا هزینه دوره قسطی کنید که هر ماه پس اندازمو تو این شهر غریب که با گرسنکی جم میکنم بتونم پرداخت کنم….
  از شما و خواهربزرگوارتون از صمیم قلب تشکر میکنم. به امید دیدار

 142. سلام . من فاطمه رضایی هستم خیلی دوست دارم بدونم از هوش مالی چطور برای گسترش درآمد در مدارس غیردولتی میتوان بهره برد .دوره های نوشتن کتاب و سخنرانی رو دارم می گذرونم اما هنوز درابتدای کارم .ممنون میشم راه کار ارائه بدین موفق باشین

 143. باسلام شما درباره ی بانوان موفق صحبت نمی کنید لطف به شرایط هر کسی هم توجه کنید من 20 سالمه خانم هستم و ازدواج کردم و دانشجویه رشته ی اموزش زبان انگلیسی هستم اما دغدغه ی ایندم رو دارم هیچ شغلی برام نیست دو ست دارم کسب درامد کنم وتنها مصرف کننده نباشم از طرفی میخوام شغلی رو داشته باشم که به خانوادم لطمه نزنه چون همسرم ارامش محیط خونه براشون خیلی مهمه خواهشا راهنمایی کنید

 144. سلام آقای ماهان تیموری خوش شانس! چرا میگم خوش شانس؟ دلیل دارم برا حرفم! منم مثل شما بلند پرواز بودم و هستم، اما به هیچکدوم از رویااام نرسیدم هنوز و دارم در جا میزنم… لابد میگید خب تلاش نکردی… خدا شاهده تا 30 سالگی زندگیم دست خودم نبود… مگه میشه؟ بوده؟ تو تنبل بودی! بازم اشتباه کردی، نبوده… چرا ؟ باید از همون 15 سالگی شما، یا قبلش بگم براتون…عاشق درس خوندن بودم، اما بابام اجازه نداد تا کلاس پنجم بیشتر تحصیل کنم، با این که شاگرد اول کلاس بودم… بهدشم قالی بافی و کشاورزی می کردم کمک مامان و بابا…. تا 20 سالگی… سنی که به نظر مامانم دیر بود برا ازدواج، ابرا همین از اولین خواستگاری که خوششون اومد ردم کردن… من موندم و یه همسر بد زبون و بد دل و… خلاصه بعدشم 2 تا بچه و… بعدشم به اصرار من جدایی… الام 10 ساله جدا شدم… تو این 10 سال درس خوندم…. درس خوندم… درس خوندم، تا 1 سال پیش لیسانس گرفتم…. و حالا دیگه چیا بهم گذشت تو ی این. ده سال، یه رمان میشه، بماند……20 سال سختی خونه پدر و مادر… 10 سال زندگی زناشویی ناموفق… 10 سال زندگی بعد از جدایی با نداری و بدبختی و بی پولی و بی خانمانی، چی می زاره برا آدم آقای ماهان تیموری؟؟؟؟ من الان چیکار کنم؟ با کدوم انزژی… هزار تا مریضی گرفتم…. 1 ساله درسم تموم شده دارم میدوم دنبال کار، دنبال مجوز برا آموزشگاه زبان…. هر روز به یه مشکلی بر می خورم، خسته شدم سالهاست، بریدم، به رو خودم نمیارم… البته میارم بعضی اوقات، فایدش چی؟؟؟

 145. سلام و خسته نباشید . من لیسانس مدیریت آموزشی دارم در دانشگاهی مشغول به کار هستم . دسترسی به انترنت هم دارم . در زمینه تایپ و کارهای کامپیوتری مهارت دارم . دنبال کاری هستم که بعد از ساعت اداری یا همزمان بتونم انجامش بدم . توانایی خرید پکیج هوش مالی و ندارم . و دوست دارم در زندگی به موفقیت های بسیار بیشتری دست پیدا کنم . تو سایت های مختلف دنبال کارهای که در فضای مجازی بتونم انجام بدم هستم ولی نمی دونم باید از کجا و چه طوری شروع کنم . لطفا راهنمایی بفرمائید .

 146. سلام و خسته نباشید . من لیسانس مدیریت آموزشی دارم در دانشگاهی مشغول به کار هستم . دسترسی به انترنت هم دارم . در زمینه تایپ و کارهای کامپیوتری مهارت دارم . دنبال کاری هستم که بعد از ساعت اداری یا همزمان بتونم انجامش بدم . توانایی خرید پکیج هوش مالی و ندارم . و دوست دارم در زندگی به موفقیت های بسیار بیشتری دست پیدا کنم . تو سایت های مختلف دنبال کارهای که در فضای مجازی بتونم انجام بدم هستم ولی نمی دونم باید از کجا و چه طوری شروع کنم . لطفا راهنمایی بفرمائید .

 147. سلام استاد تیموری خسته نباشید من تازه وارد کانالتون شدم 33سال سن دارم تا حالا هر کاری کردم تو کار شکست خوردم به صفر صفر رسیدم رفتم نتورک کار کردم هیچ کس بهم اعتماد نکرد دیگه خسته وافسرده شدم تو کار بازاریابی هستم اما بیزار شدم از علاقه افتادم ما از خانواده فقیری هستیم خیلی دوست دارم اون بالاها باشم به خانواده کمک کنم ولی هر روز بدتر بدتر میشم هرچی داشتم از دست دادم الان با یه ربات تلگرامی آشنا شدم ولی هیچ کس قبولم نداره نمیدونم چکار کنم خواهشا بهم کمک کنید تا بتونم راهم را پیدا کنم

 148. سلام اقای تیموری عزیز من 26 سالمه از کرمان واقعا دیگه بریدم از زندگی خیلی دوست دارم موفق شم هدف من موسیقی و اون رویا خواننده شدن و مردم روی استیج منو ببینند ولی متاسفانه مالی خوبی ندارم به اونجا برسم دو خواهر بزرگ تر از خودمم دارم ک اون ها هم بیکارن پدر بنده شغل ازاد هست کار هم کردم اما به جایی نرسیدم حقوق های پایین اذیت میکردن و الان میخام به این چیزایی گفتم دست پیدا کنم و بهش برسم ممنون میشم کمک کنین موفق بشم و بتونم بیام تهران .

 149. من خيلي دوس دارم باهاتون صحبت كنم و ببينم چه طوري ميشه آخه؟ من و همسرم دوتا باشگاه بدنسازي داريم
  اما فقط ميتونيم براي ماهمون و خورد و خوراك خوب خرج كنيم
  ولي نه خونه آنچنان و نه ماشين آنچنان
  ولي من كلي آرزوي بزرگ دارم كه دلم ميخاد تو سن كم بهش برسم
  خيلي حس و انگيزه گرفتم با ديدن كليپتون
  حال وحشتناك خوبي دارم

 150. سلام.برای خودم یه کارگاه کوچولو راه انداختم که به ساخت بدلیجات مشغولم.شهرستان.زندگی میکنم.دیروز. رفتم تهران و دوره های گوهر شناسی رو ثبت نام کرکردبه توصیه ی فوت کوزه گری و علاقم.و چون متاهلم و بچه دارمچیک دارم ازشون خواستم که فشرده تو یک روز برام کلاس بذارن تا بتونم یه روزه از قائمشهر برم تهرانو و به کلاسم برسم. راستش هم خوشحالم هم ناراحت.خوشحال برای اینکه قدمی برداشتم و ناراحت چون نمیدونم با فروش بدلیجات میتونم از پس مخارجِ کلاس بر بیام یا نه.از طرفی منتظر تخفیف پکیج بودم تا بتونم تهیه کنم.حالا که همه ی پولم برای کلاس رفته تخفیف خورده.خیلی دلم گرفته.من باید آینده ی مالیم رو عوض کنم.کاش بتونم.اما واقعا با داشتن بچه ی کوچیک راهم سخت ترِ.امیدوارم روزی بتونم از همه اطلاعات شما که خالصانه در اختیارمون گذاشتید نهایت استفاده رو بکنم.راحت نوشتم چون جنبه ی دروِ دل داشت و میدونم نمیخونیدش راحت احساسات و مشکلاتم رو بیان کردم.

 151. سلام استاد عزیز من ۳۸سالمه و کارمند هستم . فوق لیسانس حسابداری هستم . خیلی دوست دارم درآمدم زیاد بشه. میخواستم بدونم این پیک کتابتونو اگه بخوایم راه بندازیم چه طوری باید شروع کنیم ممنون

 152. سلام اقایی تیموری خسته نباید من ارمان هستم 18سالمه
  اقایی تیموری من خیلی علاقه خاصی ب تجارت دارم ولی هیچ پشتیوانی ندارم نمیتونم ب کسی تکیه کنم حداقل یه نفر هم باشه کمکم کنه ک استارت بزنم بخدا علاقه خیلی زیادی دارن ب خودم مطمیۓنم ک در مدت کمی یاد میگیرم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم اگه میشه یه راهی نشونم بدین ممنون میشم

 153. سلام
  آقاماهان عزیز دل ، وقتی دیدگاها و نظرات دیگران رو میخونم از دنیا سیر میشم مطالبی رو که حاضر کرده بودم برات بنویسم نا خداگاه از ذهنم پاک میشه .
  من به شانس هم خیلی موتقدم ، داریم کسایی مثل شما که اگر دست به سنگ سیاه بزنند طلا بشه کسانی هم هستند مثل من که به طلا دست بزنن . . .
  من خودم رو خیلی فنی میدونم اگر خود ستایی نباشه اونقدر هم استعداد دارم که اگر کاری رو بلد نباشم مثل برق و باد قلق اون کارو بدست بیارم .
  ولی توان ریسک رو ندارم مالو منالی هم ندارم خودم مستاجر هستم بی سرمایه و بی پشتوانه هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ کسوکار .
  اگر خواستی راهنمایی و کمکم کنی یاعلی .

 154. سلام خدمت استاد تیموری عزیز
  استاد من قبل از اینکه 5 ایده برتر چالش پول نقد ببینم،فکر میکردم که حتما 5 ایده خیلی خاص هستند
  ولی اگه من پول داشتم با توجه به اینکه کارم نجاری فضای باز هست،میرفتم مناطقی که آب و هوا ی خوبی داره،زمین میخریدم اون مناطق چون مجوز ساخت ندارن قیمتاشونم ارزونه،بعد یه خونه خیلی شیک چوبی (چون مجوز نمیخواد )میساختم و خیلی سریع با یه سود خیلی زیاد میفروختم . هم از زمین سود میکردم هم از کاری که برای کارگاهم ایجاد کرده بودم .انشاءالله

 155. سلام اقای تیموری که همیشه پرانرژی صحبت میکنید وواقعا از صحبتهاتون انرژی میگیرم وبهتون خسته نباشید میگم.جناب تیموری من حدود سه ساله که یک کاری رو راه اندازی کردم که جزو هنرهای دستی نسبتا خاص به حساب میاد ویه غرفه کوچیک هم تو شهر توریستی رامسر دارم میخوام کارم رو گسترش بدم بیشتر کارهام دیده شه و لی نمیدونم باید از کجا شروع کنم وچه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

 156. سلام خدمت استاد تيموري عزيز
  فكر كنم من جزء اولين نفراتي هستم با شما و كانالتون آشنا شدم.تقريبا من يكسال و نيمي هست كه دارم راهكاراتونو نگاه ميكنم و گوش ميدم.از خيلي از راهكاراتون موفقيت كسب كردم ولي الان به ميخام جضوري لطف كنين و بهم وقت بدين كه ملاقاتتون كنم.خيلي خيلي ضروري هست.ممنون از شخص شما و تيم پر كارتون

 157. سلام استاد امیدوارم همیشه سر بلند و سر افراز باشین
  من احسان قاسمی 21 ساله از اهواز هستم خدمت سربازیم 9 ماهه که تموم شده و سرمایه ی زندگیم در حال حاضر صفر هست اما به کمک اراهنمایی های شما یک کار جدید راه اندازی کردم کلی زحمت کشیدم تا کمی پول جمع کردم میدونم این شغل درامد خوبی داره و
  عالیه اما نمیدونم چرا جوابی نمیگیرم

 158. سلاااااااااااام
  هنوز سایتتون مشکل داره ها!!! تعداد نظرات بالاتر ازینحرفاس خیلیا پشت در میمونن!!!!!!!!!
  من یکشنبه پکیجو میگیرم راجب هوش مالی سوالی ندارم!
  ولی یه سوال
  رسالتتو تو چه سنی پیدا کردی شما ؟؟! همون 23 که به موفقیت رسیدی یا بعدتر؟! سخنرانی و سمینارای موفقیت مختلفو کی وقت کردی بری، بعده ماجرای رسالت؟ چقد طول کشید کلا بعده کشف رسالت تا اجرایی شدنش

 159. سلام استاد
  خدا قوت
  استاد من خیلی در زندگیم شکست خورده ام
  10 ساله بازاری هستم
  در چندین شهر مغازه داری کرده ام
  از جمله -کیش، قشم، عسلویه، شیراز، کنگان
  و الان هم بعد ی شکست که یکسال خانه نشین شدن و همه اش فکرم و تمرکزم این بود که کجای کار من میلنگه؟
  چطور که من بهترین فروشنده هستم برای دیگران ولی برای خودم نمیتونم کاری بکنم؟
  البته اغراق نمیکنم که بهترین فروشنده هستم چون الان هم در قشم پیسنهاد کار در مغازه با حقوق 3 میلیون با اجاره خانه و سه وعده غذایی و سه ماهی دو هفته مرخصی داشته ام

  ولی نپذیرفتم و با خودم عهد کرده ام که گار و کاسبی و تمام تجربباتم را برای خودم استفاده کنم
  با همه مشکلاتی که داشتم ببخشید مشکل نه چالش
  ی فرصتی گیر اورده ام که یکی از دوستانم که مالکیت مغازه برای خودش هست با اندک سرمایه ای که در اختیارم قرار داده و شریک شده ام که کار کنیم

  دو ماه از کار کرد مغازه میگذره
  ولی نتیجه کار اصلا مطلوب نیست

  با این توصیفات چگونه میتونم در کنار کار خرده فروشی. اجناس را بصورت عمده بفروشم؟
  منظورم اینه که چطوری بازاریابی کنم که اجناس را به صورت عمده پخش کنم

  من در بندر عباس مغاره دارم و شهر بندر هم شهری هست که از شهرهای اطراف برای خرید اجناس میایند

  البته من چندین شهر را برای بازاریابی حضوری مد نظرم هست ولی نمیدونم چطوری نظر مغازه دار و مشتری را جلب کنم ؟
  اگه تاکتیکی و تکنیکی یاد آوری کنید ممنون میشم

 160. سلام به همه دوستانی که در این جا پست گذاشتن و از ادمین خواستن که یه راهی جلوی پای اون ها بزاره.دوستان منم مثل شما یه عالم گیر و گور تو زندگیم دارم ولی از ادمی که ادعا میکنه روزی 50 میلیون در امد داره ولی داره واسه فروش پکیج هوش مالیش خودشو به زمین و اسمون میزنه کمک نمیخام،این ادمین که شما اونو استاد خطاب میکنید اصلا استاد چیه؟ چرا از خودتون سوال نمیکنید که چرا این افراد به قولی استاد که ادعا میلیاردر شدن میکنن چرا کلاس و پکیج های گرون گرون میفروشن.این ادم ها که تعدادشون روز به روز در حال بیشتر شدنه فقط یک سری مفت خور کلاش هستن که دارن از درد مندی من و شما سو استفاده میکنن تا خودشون پولدار تر بشن.برای اثبات گفتارم همین بس که هیچ راهکاری جلوی پای من و شما نمیزارن چون نمیتونن که بزارن.این جور افراد به قولی استاد کتاب های برایان تریسی و انتونیو رابینز میخونن و ایرانیزش میکنن و به خورد منو شما میدن یا اقای حلت خودمون که بیست سال مجله موفقیت میفروشن ولی دریغ از یک راهکار که به درد بخوره.هم وطن عزیز اگر به کردار خودمون نگاه کنیم به این نتیجه میرسیم که باید هم نباید به ثروت برسیم چون با حجم بالای وقتی که به دیدن سریال های ابکی و بی سر و ته تلویزیون اختصاص میدیم یا زیر و رو کردن این همه کانال های سر گرمی و فروارد کلیپ های صد من یه غاز برای عزیزانمون دیگر وقتی برای کسب اطلاعات مفید یا فرا گیری یه مهارت جدید نمیمونه.ما به جای بالا بردن دانشمون و یادگیری و مطالعه کتاب های علمی مرتبط با شغلمون،با پرسه زدن در کانال های فروش پکیج موفقیت طلب کمک و گشایش مشکلات مالیمون را از ادمین های بی اطلاع از کسب و کار را داریم.برادرها و خواهران عزیز هیچ وقت یک نسخه به درد دو مریض نمیخوره.و هیچ کس نمیتونه یک نسخه رو برای این همه ادم گرفتار در گرداب مالی تجویز کنه.این اقای تیموری اگه راست میگه و به فکر من و شماست بیاد این پکیج های قشنگشو به صورت رایگان در اختیار ما قرار بده وما بعد از رسیدن به ثروت پول پکیج با ده برابر قیمت بهشون پس میدیم.

 161. سلام، آقای تیموری اول اینکه خیلی از زحماتی که میکشید تا علمتون رو به ما انتقال بدید متشکرمممم بعد سوالی که داشتم اینه که من در زمینه طراحی وتولید پوشاک مهارت دارم چونکه طراح خیاطم اما سرمایه برای ارتقا شغلم ندارم به نظر شما چطور میتونم سرمایه بدست بیاورم مرسی.

 162. سلام آقای تیموری .1 ماهه که عضو کانال شما شدم و خیلی انگیزه گرفتم .طوری که 19 آذر به تهران میام برای گذراندن کلاسهای گریم و ….. چند سالی هست که میگم بزار آرایشگاه رو جا به جا کنم و مدام پشت گوش مینداختم ولی حالا میدونم باید خیلی وقت پیش این کارو انجام میدادم . به من همت دادین. از شما میخوام راهنمایی هاتون رو از من دریغ نکنید. باسپاس و درود فراوان

 163. سلام و درود و خسته نباشید به گروه ماهان بنظرمن شما شانس بالایی دارین و خدا کمکتون کرده که چنین گروهی دارین منو بیشتر یاد سریال جمونگ میندازین اونم خیلی سختی کشید ولی با گروهی که تشکیل داد تونست به موفقیت برسه شماهم بهمین شکل ، من قبلا تکنسین داروخانه بودم و بعد هفت سال کار تو این داروخانه کار داروخانه بخوبی یاد گرفتم و با پیشنهاد یه شرکت که داروخانه دارند بعنوان مدیر داروخانه الان کار میکنم و برای موفقیت تو کارم باید بتونم نیروهایی که دارم رو آموزش مناسب بدم ولی مشکل اینجاست که 70 درصد نیروها تحمیلی هستن و کار منو برای موفقیت در داروخانه سخت میکنه و من با تمام انرژی که دارم تلاش میکنم تا شکست نخورم من از شما میخوام منو کمک کنین تا بتونم تو چنین شرایطی نتیجه خوب بگیرم البته میدونم شما احتمال اینکه مطلب منو بخونین کم هست ولی ای دوستانتون میخوام این ایتم در نظر داشته باشند و در مورد چگونه گروه ایده آل تشکیل بدیم صحبت کنه.

 164. سلام خدمت استاد محترم
  بنده كارمند اداره دولتى هستم ولى كلاً نهصد هزار تؤمن حقوق ميگيرم كه اجاره و قسط رو همون ميتونم بدم ، خيلى شرايط سختى دارم با داشتن يه فرزند و همچنين هزينه هاى سنگين درمان بيمارى خودم ، ميخوام بعدازظهر ها يه كار ديگه اى داشته باشم ميخوام پولدار باشم و خانوادم سختى نكشن ميخوام درامد ميليونى داشته باشم و ميدونم كه ميتونم ولى چطور و إز كجا …

 165. سلام آقای تیموری عزیز
  خیلی خیلی اتفاقی از طریق یکی از کانال ها با شما آشنا شدم
  از صحبت هاتون فهمیدم که سختی زیادی کشیدین
  دقیقا عین خودم
  براتون مثال بزنم (فشار حرف های خانواده، دوستان، و …) من 21 سالمه و یکی دو سال پیش در یکی از استخدامی ها (نیروی انتظامی) شرکت کردم و قریب به 2 میلیون تومان براش خرج کردم، اما به نتیجه ای نرسید!!!
  الآن که دارم این متن رو می نویسم، توی یک کافی نت مشغول به کارم، درآمدم چنگی به دل نمی زنه ماهی 400 تومن
  خیلیا پیشنهاداتی رو به من می دن که بیا فلان کار رو شروع کن؛ مثال می زنم (پرورش دام، لوله کشی گاز و …)اما خب بالاخره باید علاقه ای هم وجود داشته باشه مگه نه؟!؟!
  ازتون یه خواهشی دارم، اون هم اینکه “لطفاً راهنماییم کنید” دارم توی این «اقیانوس فکر و خیال» غرق میشم.

 166. سلام آقای تیموری من محمدرضام و سیزده سالمه
  و کسب و کار لوگو سازی در کانالم @logo_chanel_maker
  شروع کردم و یکی از دوستام ازم یکی از لوگوهای خرید به نظرتون چیکار می‌تونم بکنم که مثل شما با لوگو سازی میلیاردر بشم
  یا اصن این کسب و کار من خوب هست یانه؟

 167. سلام من هم کارهایی ک تجربه و علاقه داشتم امتحان کردم و هم کارهایی ک تجربه وعلاقه نداشتم.تو هیچکدوم موفق نبودم و باور موفقیت برام سخته.ازکجا شروع کنم ک حداقل ب موفقیت امیدوار شم؟

 168. سلام
  خدا قوت استاد تیموری.ایده ها و صحبتهاتون بی نظیره
  من 34سالمه مجرد هستم و خیلی کار کردم ولی همه پس اندازم و خرج کردم .زیاد مسافرت میرفتم .الان به این سن که رسیدم نه پس اندازی دارم و نه کار درستی وکه درامد خوبی داشته باشم
  در حال حاضر در دفتر املاک یکی از اشنایان مشغول به کار هستم ولی شرایط خیلی بدی وجود دارد در بازار کار ما و در امد ما بسیار پایین امده هدفهای بسیار بزرگی در سر دارم ولی متاسفانه به حدی درگیری ذهنی وجود دارد که قدرت تفکر و تصمیم گیری رو ازم گرفته
  لطفا راهنماییم کنید که بهترین راه به رسیدن هدف چیست
  افسردگی گرفتم بخاطر عدم وجود کار و درامد خوب
  سپاس از توجهتون

 169. سلام آقای تیموری برای خرید فروش سیب زمینی احتیاج به 20 میلیون دارم شما میتونی بهم قرض بدی؟ ان شاالله من سره 5 ماه بهتان پس میدم. هر چند سود کنیم نصف لطفا کمکم کنید تا کارم رو راه بین‌المللی من الان 30 سالمه چند بار شکست خوردم و میخوام باز از صفر شروع کنم لطفا اگر در مقدور بود کمکم کنید. ان شاالله سره موقع پولتان رو پس میدم. جزاک الله خیرا. فرهاد عزیزیان استان کردستان شهرستان قروه روستای چمقلو گنجی

 170. سلام آقای تیموری برای خرید فروش سیب زمینی احتیاج به 20 میلیون دارم شما میتونی بهم قرض بدی؟ ان شاالله من سره 5 ماه بهتان پس میدم. هر چند سود کنیم نصف لطفا کمکم کنید تا کارم رو راه بین‌المللی من الان 30 سالمه چند بار شکست خوردم و میخوام باز از صفر شروع کنم لطفا اگر در مقدور بود کمکم کنید. ان شاالله سره موقع پولتان رو پس میدم. جزاک الله خیرا. فرهاد عزیزیان استان کردستان شهرستان قروه روستای چمقلو گنجی

 171. سلام استاد ماهان . من یه پسر ۱۶ساله هستم و خیلی دوست دارم برای خودم یه کسب و کار ساده راه بندازم . من تصمیم گرفتم که برای خودم یه بدلیجات راه بندازم و بعداز چند وقت خواستم این تصمیممو به بقیه بگم تا نظر اونو هم بدونم ولی متاسفانه همه منو مسخره میکنن و نمیزارن من به آرزوم برسم و من بهشون‌گفتم که خودم میرم سرکار و هزینه رو برای مغازه زدن پیدا میکنم ولی بازم نذاشتن و الان میخوام‌ که شما منو برای رسیدن به آرزوم راهنمایی کنید.
  @Mohammadho3inmr0935 این آیدی تلگرام منه و اگر دوست داشتید منو راهنمایی کنین به تلگرامم بیایین .خیلی ممنون از شما و یقیه دوستانتون

 172. با سلام و درود به همه شما عزیزان
  من کارهای زیادی انجام دادم ولی بازدهی که میخواستم از کارهام نگرفتم. و همه پولم در یک کار از دست دادم
  وقتی ویس شیر و عنکبوت رو در کانالتون شنیدم،تصمیم گرفتم برم تو کار خرید و فروش
  300هزار تومن قرض گرفتم و تعدادی جنس آوردم و خداروشکر با تبلیغاتی که انجام دادم٬ تونستم اجناسمو راحت بفروشم.
  ازتون ممنونم به خاطر آموزش و انگیزه ای که میدید.
  ما اگه همین چیز هایی که می‌دونیم رو بهش عمل کنیم قطعا به موفقیت میرسیم. یک درصد استعداد و ۹۹درصد عمل مارو به موفقیت می‌رسونه.
  به امید روزی که ایرانی ثروتمند داشته باشیم

 173. سلام آقای تیموری
  من 27 سالمه و متاهل هستم. در ماه یک میلیون و نیم قسط دارم. الان سه ماهه که قسطام رو نتونستم بدم. چون بیکارم. همه کلیپ هاتون رو دیدم. و خیلی دوست دارم دوره هوش مالی رو بگیرم ولی متاسفانه پول ندارم. خواهش میکنم کمکم کنید و بهم بگید چجوری و از کجا شروع کنم. کمکم کنید تا من هم مثل شما خوشحال باشم.واقعا نمیدونم باید چکار کنم و ازتون کمک میخوام. منتظر کمکتون هستم.

 174. ممنون از اطلاعات مفید و کار خوبتون، فقط به نظر من تبلیغات زیاد به نظر من تاثیر منفی داره. من وقتی ویدیوهای افراد در کانال نتایج خانواده رو می بینم یاد تبلیغات موسسه قلمچی میفتم که با نفرات برتر کنکور مصاحبه می کنه. معمولا کسایی که کنکور براشون مهمه و هدفشون اینه که رتبه خوبی بیارن تو قلمچی هم ثبت نام می کنن. بنابراین نفرات برتر کنکور احتمالا تو موسسه قلمچی یا آینده سازان یا … ثبت نام کردن. اما هرکسی که توی این موسسه ها ثبت نام می کنه لزوما نفر برتر کنکور نخواهد شد. من سالی که کنکوری بودم تو هیچ موسسه ای ثبت نام نکردم چون وقتی تبلیغات زیاد می شد از لحاظ روانی تاثیر خیلی بدی داشت. خدا رو شکر تلاشم رو کردم و رتبه خیلی خوبی هم اوردم.

 175. سلام استاد تیموری عزیز. ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شما وهمکارای محترمتون. بنده مهندس عمران بایازده سال سابقه کار هستم. از آنجا که بازار کارمون خراب شد تصمیم گرفتم کار خدمات سیستمهای امنیتی (دزدگیر اماکن دوربین وامور الکتریکی و…)رو به جهت وابسته نبودن به غیر بصورت مستقیم ونقدی بودنش انتخاب کنم. ابتدای کار فوق العاده بود چند برابر حقوق مهندس بودنم درآمد داشتم اما الان بجهت اومدن فصل سرما و… بگم درآمدی ندارم ودارم هر روز شرمنده زن وبچم میشم بیراه نگفتم . در این زمینه میشه راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان . موفق باشید.

 176. سلام آقای تیموری خوشحالم که از فرش به عرش رفتید موفقیت روز افزون واستون دارم .به هر جایگاهی که رسیدید حقتون بوده چون که نابرده رنج گنج میسر نمیشود.
  من ۲۹ سالمه تصمیم گرفتم یه کتاب بنویسم داستان نویسیم خوبه البته دختر عمه م تشویقم میکنه وقتی شوهرم این موضوع رو فهمید برخورد بدی کرد و منو مسخره میکنه و تو ذوقم میزنه ولی من دوست دارم به استقلال مالی برسم چون که حتی یه هزاری هم از خودم ندارم شوهرم از صبح تا شب سرکار من می خوام یواشکی بنویسم وقتی چاپ شد اون وقت تعجب میکنه و خوشحال میشه چون همیشه مسخرم میکنه میگه نمی تونی تو باس پول بدی چاپ کنن نداری اصلا واسه چاپ هم پارتی میخواد که تو نداری . هر دفعه یه تصمیم میگری مریم آدمو عصبانی میکنی بشین به خونه زندگیت برس به دوقلوهات برس …..
  آقای تیموری من ایده های خوبی دارم ولی چون پشتوانه مالی ندارم عمل نمیکنم واسه اینه که شوهرم منو باور نداره
  اما به تازگی به حرف شما رسیدم که میگید رو سرمایه درونیتون کار کنید ….
  نوشتن فعلا هزینه نداره تا بعدشم خدا بزرگه من توکلم خیلی زیاده
  سوالی که از شما دارم اینه که به نظرتون نوشتن رو استارت بزنم رمان داستان سوژه هم پیدا کردم ایا پول ازش درمیاد من خیلی گناه دارم که پول ندارم اخه من تک فرزندم بابام کارگر از نظر مالی خیلی ضعیفه من می خوام پولدار باشم تا پدر و مادرم هم ساپرت کنم .لیسانس حسابداری هم دارم . قدم اول نویسندگی قدم دوم آشپزخانه بیرون بر .و بعدش پولم سیو کنم باغ تالار بزنم این سه تا شغل رو می خوام در اینده داشته باشم و یکی از ثروتمندترین زنان ایران باشم .
  به شما گفتم چون مطمعنم شما مسخر نمیکنی و حتی کمک فکری هم بهم میکنی تا مریمی که یه هزاری هم نداره به ثروتمند ترین زن ایران تبدیل شه .و نه تنها پدر مادرم بلکه تمام فامیل و دوستان فقیری هم که میشناسم ساپرت کنم این ارزوی قلبی منه.

 177. سلام بر آقای تیموری پرانرژی و پرانگیزه، من مشکل چه جوری پول دربیارم ندارم!! مشکل اصلیم اینه که انگیزه ای برای بهبود شرایط مالیم ندارم، وقتی صحبت میکنید و شما و خیلیییی از آدمهای دیگه رو میبینم که چه رویاهایی برای زندگیشون دارن این سوال برام پیش میاد که چرا من همیشه از شرایطم که خیلی هم معمولی هست راضی بودم و نخواستم ارتقا بدم! شاید بشه گفت نمیتونم اهدافی برای زندگیم بسازم!

 178. استاد بزرگوار سلام واقعیت من 18سالمه و از 10سالگی به طور پراکنده کار کردم الانم جدیدا رفتم سره یه کاره دیگه و از بهمنم دانشگام شروع میشه ولی پول دانشگامم ندارم پسنداز کردنو بلد نیسم از طرفی دیگه من خیلی کار کردم ولی واقعا نمیدونم مهارتم توی چه زمینه ایه لطفا کمکم کنید حداقل خودمو پیدا کنم بابت کلیپ ها و حرفاتونم خیلی متشکرم

 179. سلام اقاي تيموري
  من دوس دارم در دوره هاي شما شركت كنم
  و يا چند جلسه ي خصوصي باهاتون مشورت كنم
  ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد تا بدونم چه جوري مي تونم باهاتون تماس بگيرم

 180. به نظرم با عقل جور در نمیاد که اولا از راه درست پول در آورده باشی و حقی رو ناحق نکرده باشی تا به ثروتی که میگی دست پیدا کرده باشی . دوما به نظرم اگه واقعا پول دار شده باشی قانون اول پول دار شدن اینه که راز دار باشی پس دلیلی برای افشای این رازها نداری مگر اینکه با سر کار گذاشتن مردم و فروش جملات سنگین قصد پول در آوردن داشته باشی . سوال من از شما اینه . گیرم اینقدر پولدار شده باشی که دستت به دهنت برسه و رابینهود بازی بخوای در بیاری و به همه هم یاد بدی . در نهایت کل آرزوت در این بازه ی زمانی تولد تا مرگت فقط پول در آوردن و حال و حوله ‌. این که خیلی مسخره است چون با مرگ تموم میشه و هیچی ازش واست نمی مونه پس درک زنده بودن و زندگی کردنت چی میشه ؟ وجدانی فقط به پول فکر میکنی ؟ که چی بشه پول داشته باشی و زنده بودنت رو درک نکنی . همه چیز از دست رفتنیه ولی لا اقل توی همین زمان کوتاه بد نیست به بودنمون هم فکر کرده باشیم . دوست من چیزی که به شما کمک میکنه آسایش ناشی از ثروت نیست . آرامش درک بودنته

 181. سلام .من کارگر یک شرکت هستم و قبلا کار فیلمبرداری و میکس میکردم .به عکاسی علاقه زیادی دارم .الان میخوام یه شغل پر درآمد راه اندازی کنم .ولی نه سرمایه زیادی دارم ونه میدونم چیکار کنم.تورا به خدا کمکم کنید.

 182. سلام استاد تيموري ما حدود سه ماهه يك فروشگاه لوازم قنادي راه اندازي كرديم، تبليغات در تلگرام و اينستاگرام داريم و هر روز توي خيابان تراكت پخش ميكنيم تا مردم بيان داخل كوچه و فروشگاه ما را ببينند، خيلي خيلي براي راه اندازيش وقت و انرژي گذاشتيم اما فروشمون هر چند بهتر از قبل شده اما جوابگوي مخارج و… نيست با كمبود پول براي خريد جنس مواجه ايم و هر روز دغدغه پرداخت اقساط وام هايي كه گرفتيم را داريم، من مقالات شما را در مورد تبليغات خوندم و كليپها را ميبينم اما واقعا با اين بي پولي نميدونيم چطور تبليغاتمون را گسترش بديم ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

 183. سلام اقای تیموری دست علی ب همراهتون، من دختر 19ساله هستم رشتم طراحی مد ولباسه بینهایت ب رشتم علاقه دارم استعداد فوق العاده ای هم دارم ،میخوام صاحب یک برند لباس کودک باشم و ب عنوان یک طراح لباس بین المللی مطرح شم این ارزومه و یک هدفی هم دارم یک چیزی توی ذهنمه ک نمیتونم اینجا بگم ولی برای رسیدن ب هدفم باید اول برند سازی کنم اما واقعا نمیدونم چجوری و از کجا باید شروع کنم چون خیلی با محیط بیرونم اشنا نیستم نمیدونم دقیقا از چی شروع کنم کی به هدفم میرسم ،خیلی ب اینچیزا فکر میکنم سردرگمم باید یکی هولم بده راهنماییم کنه ولی کسی نیس ،تصمیم گرفتم تو دوره های شما ثبت نام کنم ولی نمیدونم با اینکار میتونم از الان شروع کنم؟

 184. من کارمند رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری هستم.تخصص من خوانندگی است و در محضر بزرگترین اساتید آواز شاگردی کرده ام.در کنار کار اداره که ازش متنفرم در شهرهای مختلف مثل اصفهان ،شیراز و شهرکرد تدریس می کنم.ماهیانه حدود هشت میلیون تومان درآمد دارم که بیش از نیمی از اون بابت اقساط وامی که برای خرید خونه گرفتم صرف میشه.ناگفته نماند صاحب هشت آلبوم موسیقی با بزرگان موسیقی ایران زمین هستم.حقیقتأ با توجه به رزومه هنری ام و ایمانی که به توانمندی های خودم دارم از این درآمد اصلا راضی نیستم .چون هر هفته مجبورم برم شیراز و یا دو روز در هفته میرم اصفهان چون کلاس دارم و این طی مسافت ها و استهلاک روح و روان و خستگی های ناشی ازاون واقعا آزارم میده، در کشکشور ما چون قانون کپی رایت رعارعایت نمیشه و چون اجرای کنسرت به دلیل سخت گیری های زیاد و چهره نبودن بسیارببسیار سخت و هیچ درآمدی هم نداره، چیکار کنم که بتونم با توجه به رزومه هنری قوی وتوانم در آواز به رراحتی ماهیانه سی میلیون تومان درآمد داشته باشم؟

 185. سلام،من هم تقریبا شرایطی مثله شما داشتم با این تفاوت که شما در پایتخت بودین و رشد شما سریعتر بوده.
  تا دو سال پیش در یک رستوران مشغول به کار بودم اما الان یک رستوران دارم در شهرستان ولی در این بازار سخت رقابتی خیلی درگیر روزمرگی شدیم و دنبال ایده ها و هر چه سریعتر کسب کردن موفقیت هستیم.

 186. با سلام وسپاس بابت آموزشهای خوب شما ، جناب تیموری میخواستم بدونم اگر کسی در زمینه آموزش و سخنرانی انگیزشی علاقه و استعداد داشته باشه چطور میتونه از نظر مالی قوی بشه و هم در راستای علاقه خودش اثرگذ ار باشه

 187. باسلام و احترام اینجانب یک بیزینس غیر فعال در کنار شغل خودم که پارچه فروشی میباشد طراحی و در نظر گرفته ام و خیلی خیلی دارم روش تحقیق میکنم که امیدوارم اول به امیدوکمک خدا و دوم با مشاوره و تجربه شما بتونم آن ایده ام را اجرایی کنم تا به ارزوی خودم برسم که کمک کردن به ملتم میباشد ولی لیکن از جنابعالی اولین مشاوره ای که میتونم داشه باشم در مورد تبلیغات واستارت کار در تبلیغات در تلگرام و انستگرام و طراحی پکیچ هوش مالی که قابل دانلود نمیباشد حدودا چند سرمایه لازم میباشد و همچنین این موضوع هم به شما بگویم بیزینس من به خداوندی خدا قسم اصلا کپی برداری یا به بیزینس شما مربوط نمیشه بنده منتظر پاسخ جنابعالی هستم قبلا از بذل و عنایت جنابعالی و همکاران محترمتان نهایت تشکر و قدر دانی مینمایم ارادتمند شما امیری

 188. سلام.استاد تیموری عزیز
  من.کشکول هستم
  بچه خوزستان ساکن.کرج
  خیلی ساله دارم برای ارزوهام و ایندم.تلاش میکنم.خیلی زمین.خوردم.و خیلی حقمو.خوردن ولی دست از تلاش برنداشتم
  الان که با تیم.شما اشنا شدم حس خوبی دارم و خودمو چند قدمیه شروع موفقیتهام.میبینم
  کارهایی که بلدم فن بیان و قدرت مکالمم خوبه ولی ایرادهاییم دارم
  بازاریابی کردم.کمابیش
  کارهای فنی تمام.کارهای دکوراسیون داخلی کما بیش کارکردم.و سررشته دارم
  نقاشی و طراحی خوبی دارم
  ولی علاقه و عشقی که دارم.تو ورزشه و رزمی و اموزش هم داشتم شناهم در حد ناجیگری بلدم ولی کارت نگرفتم.تو ورزش استعداد خاص و علاقهدشدیدی دارم.

 189. سلام من خانه دار هستم لیسانس بهداشت محیط دارم اندکی ذوق و سلیقه در در نقاشی و طبع شعر و داستان نویسی و البته شعر هم میگم و خوب مینویسم و به نظر خیلی از دوستان مشاور خیلی خوبی هم هستم و اکثرا وقتی کسی با من درددل میکنه و یا راهنمایی میخواهد خوب میتونم آرومش کنم واقعا از ته دل میخواهم شروع به یک فعالیت کنم و خودم رو از این سکون نجات بدم با عرض خسته نباشید و تشکر از شما میخواهم من رو راهنمایی کنید شادکام باشید

 190. سلام استاد ماهان عزيز.اول از هرچيزي اميدوارم پيام منو بخونين.من فست دارم دارم ماهيانه من تقريبا ٥ ميليون تمنه ولي با اين درامد ب جايي ك ميخوام نميرسم يكم هدفامو گم كردم بعضي هميشه توو جيبم پول هست ولي حس خوبي ندارم جايگاهي ك هستم اوني نيست ك من ميخواستم ،سال ٨٩ تا ٩١ چندين بار توو دانشگاه چند طرح يا بهتره بگم اختراع داشتم ولي حقمو خوردن نزاشتن بالا برم ،از گرماي زير كاپوت تونستم برق توليد كنم ولي توو جشنواره بهم گفتن اين طرح به درد نميخوره اگه ب درد ميخورد كمپاني بنز يا شركت هاي ديگه به اين فكر ميرسيدن هرچقدر تلاش كردم بي فايده بود البته خودمم ديگه سست شدم ،ميخواستم باهاتون يكم صحبت كنم اميدوارم بتونم ببينموتون ،با سپاس

 191. سلام استاد
  من تازه با گروه شما اشنا شدم
  ممنون از نظرات شما
  من با داداشم شريكم و تونستيم بعد چند سال تو شهرستانمون اولين هايپر ماركت تخفيف دار رو راه اندازي كنيم ولي بعد يسال من بمشگل خوردم و نميتونم با داداشم تو يجا كار كنيم از هر لحاظ با مشگل داريم
  ميخوام بيام تخرون يه ارزون سراي كوچيك راه اندازي كنم تا اينده شغلي مو تضمين كنم
  چون متاهلم خانومم راضي نيست بيام
  تو شهرمون هم بمونم نميتونم تو حرفه مون ادامه شغل بدم چون ظرفيت نداره
  سرمايه ام هم تقريبا شصت هفت تومني دارم
  يه ايده جالب بهم بيشنهاد بدين در شهرمون با تو تهرون بيام با سرمايم بزنم
  ممنون ميشم

 192. باعرض سلام بنده مغازه دار هستم اوایل کار خوب بود بطوری که تونستم در چند سال مغازه رو بخرم خونه بخرم ماشین بخرم و وسایل خونه هم جور کنم ولی این یکسالی هست خیلی کاسبیم کسات شده بطوری که این چند ماهی هست دارم از سرمایه میخورم از اینده بسیار میترسم و مطمعن هستم با این روال تا چند وقت دیگه برشکست میشم همکاران دیگه نسبت به سرمایه خیلی کاسبیشون خوبه ولی بنده جنس مغازه ام ناقص شده و روز به روز هم داره بد تر میشه لطف کنید اگه امکانش هست راهنمایی کن بنده خوزستان هستم نمیدونم یکدفعه چه اتفاق افتاده البته یک مغازه جا به جا شده ام و دو مغازه عقب تر امده ام این میتونه تاثیر داشته باشه

 193. سلام استاد من سربازی ام تموم شده و قصد راه اندازی کسب و کاری را دارم ولی هنوز ایده خاصی ندارم قبلتر هم سابقه شاگردی در مغازه های مختلف را داشتم در ضمن تمام فایل های تلگرام شما را خوندم الان هم دارم مقالات سایت شما دنبال می کنم بعد از ظهر ها هم در حال آموزش و یادگیری بورس هستم لطفا راهنمایی بفرمایید

 194. سلام استاد من مغازه دارم مغازه از خودم دارم خونه و ماشین هم دارم اوایل کار ودرامدم خوب بود ولی الان چند وقت هست دارم از سرمایه میخورم از اینده میترسم چون در هر صورت سرمایه تمام میشه و مشکل میخورم جنس مغازه نتقص شده همکاران که تو پاساژ جنسشون جوره فروششون خوبه میشه رهنمایی کنید ایا شما راهکاری برای برون رفت از این کسادی دارید

 195. سلام .من یوسف بدری هستم از کرمانشاه.اتفاقا من افتخار اینو داشتم که استاد ماهان رو در سونای باران کرمانشاه ملاقات کنم .تلبته به طور اتفاقی .استاد عزیز شما به من گفتید در چه زمینه ای فعالیت دارید.ولی من خیلی دیر به فکر افتادم .والان که این پیام رو دارم نایپ میکنم .کاملا به بنبست رسیدم .من چهل و هفت سال سن دارم و تکنسین برق هستم .ومدتی هم هست که بی کارم.متاسفانه تنبلی هم به تمام صفات بد من اضافه شده.و خیلی بی انگیزه شدم .لازم به ذکره که زن دارم و یه دختر پانزده ساله هم دارم.با وجود اینکه خیلی نگران اینده دخترم هستم باز هم نمیتونم خودمو متحول کنم .خواهش میکنم کمکم کنید

 196. سلام اقای تیموری دنیا صداقت هستم ۱۸ساله الان سه ساله که کار میکنم ۱۳۰نفر نیرو دارم در زمینه پوشاک ..بدلیجات..و وسایل کادویی..کیف چرم…گیوه…میخواستم تشکر کنم بابت اموزشای خوبتون هوای ما جوونا رو داشته باشید چندین بار به دفترتون تماس گرفتم اما کسی جواب نداد من هم دوس دارم ازم بگید در کانالتون امیدوارم به دستتون برسه چون خیلی وقته ک دارم تلاش میکنم پیامم بدستتون برسه .
  ۰۹۳۰۷۱۸۷۲۷۵

 197. سلام جناب تیموری. من هم در زندگی تلاش زیادی کردم اما فقط به یک دلیل نمیتونم موفق بشم. این سوال همیشه در ذهن من بوده و تاحالا از کسی راجع بهش سوال نکردم یا راهنمایی نخواستم چون فکر میکردم هیچ کس نمیتونه جوابش رو به من بده.
  من فقط هدف ندارم که اصول هر زندگی موفقه. نمیدونم چی میخوام به چی علاقه دارم و چه کاری رو ادامه بدم. اصلا نمیدونم چی دوست دارم. شایدم اشتباه میکنم که فکر میکنم ححتما باید به کاری که میکنم علاقه داشته باشم تا موفق بشم.
  فکر میکنم مشکل ازینجاست که خودم رو خوب نمیشناسم یا به اندازه کافی دانش ندارم. مرتب به این فکر میکنم که داره دیر میشه دیگه و باید چکار کنم.
  خیلی خسته شدم اینقدر که فکر میکنم ولی در عمل فقط میشینم و نمیدونم چکار کنم و حرص میخورم که چرا کاری انجام نمیدم.
  خیلی گم شدم. احساس میکنم این دنیا اصلا صاحبی نداره یا اگه داره منو فراموش کرده. کاش یه نفر به من کمک میکرد که اگه کنه من از سخت کوشی هیچ وقت کم نمیزارم و تا تهش میرم.
  بسیار سپاسگذارم.
  نگار

 198. سلام آقای تیموری
  واقعا بهتون تبریک می گم به خاطر تلاش و پشتکار خوب و موفقیت های عالی که در زندگی تون کسب کردین .
  آقای تیموری من الان دوماهه کانال فروش پوشاک زنانه و مردانه زدم. سفارش لباس می گیرم برای یک شرکت در تهران. تبلیغات زیاده اما نتونستم زیاد مشتری جذب کنم . تعداد اعضای کانال خوبه ولی مشتری کم. فکر می کنم در جلب اعتماد مشتری زیاد موفق نیستم.اگه می شه در این زمینه راهنمایی کنید ممنون.
  عضو کانال تون هستم و بیشتر ویدوهای شما رو دیدم. ممنون می شم منو راهنمایی کنید‌

 199. سلام من امروز هر دوتا کلیپ رو گوش دادم سوال اصلی من از شما این هست که من اصولا نمیدونم باید از چی و از کجا شروع کنم؟ من هم مثل شروع شما ، تازه از مشهد به تهران اومدم و در اصل برای کمک به برادرم برای اینکه بتونه شرکت بازرگانیش رو گسترش بده و فروش شرکتش رو بالا ببره اومدم تهران ولی الان یک سال هست که نتونستم کار مهم و مفیدی انجام بدم. لطفاً راهنمایی بفرمایید

 200. سلام. بنده علاقه ام به خریدوفروش ملک وکارهای فنی بسیار علاقه دارم وتولیدو توسعه. درحال حاضر تلاش برای خرید یک ملک کوچک با وام هستم .جناب اقای ماهان تیموری ضمن تشکر ازشما که درمن تحول ایجاد کردید وبه من جان بخشیدید. لطفا من راراهنمایی بفرمایید
  باز هم متشکرم.

 201. با سلام آقای تیموری
  من 19سالمه و2میلیون سرمایه دارم و دارم زبان انگلیسی و آلمانی یاد میگیرم
  با 2میلیون سرمایه از کجا شروع کنم؟؟؟
  یه مغازه 56متری داریم زمینش 153متره فروش نمیره
  منم نگران آینده ام
  پدرم شغلش تجهیزات مجالس است
  لطفا کمک کنید

 202. سلام استاد تیموری عزیز
  من ارزو داشتم از بچگی یه میلیاردر بشم و کمک کنم کمک کردن رو خیلی خیلی دوس دارم و اصلا هم بخیل نیستم خدارو شکر میکنم کهبا کمک شما یواش یواش پیشرفت میکنه خیلی سختی هم کشیدم
  من دارم گارگاه تولیدی شرکع میکنم کارگاه تزیناتی ظروف چطور شروع کنم؟

 203. سلام و عرض ادب من 19 سال دارم و دانشجو روان شناسی هستم هنر هایی مثل..نقطه کوبی.ویترای.طراحی چهره . مینا کاری. ساخت دکوری منزل دارم فقط اموزش دیدم درامد کسب نکردم حالا میخواهم از این هنر ها درامد کسب کنم چه طور و از چه طریقی میتوان تبلیغ کرد اصلا درامدی میتوان از این ها کسب کرد با توجه به این که در شهرستانم. غرفه های صنایع دستی هم استقبال نمیکنند به خاطر فروش کم . و اینکه چند ساعت در روز را صرف این کار کنم که به درسم لطمه وارد نشود.متشکر

 204. وقت بخیر سلام استاد خداقوت 5توانایی:1-نقاشی2-خوب حرف زدن3-درک افراد و مشاوره خاستن داوطلبانه از طرفشون4-انواع کارهای هنری5-خلاقیت تا حالا خییییلی تلاش کردم ک فروش کالاهامو بالا ببرم ولی موفق نشدم بسیار مشتاقم هوش مالی رو تهیه کنم من بهتون ایمان دارم و واقعا بهتون افتخار میکنم مشتاقانه منتظر لطف شما و راهکار هستم پرواز آرزوی منه بسوی اوج آرزوهام الهی همیشه ب این پرواز زیبا ادامه بدید.خدانگهدار

 205. سلام خدمت اقای ماهان تیموری امیدوارم هرکجا که هستین سالم و موفق باشین . من کارمند بازنشسته هستم که به قول شما صبح زود با بی میلی سرکار رفتم و بعدازظهر بر گشتم بدون هیچ مهارتی . هیچ مهارتی. چون ما کارمندها طوری تربیت کردن که هیچ مهتاری بلد نباشیم و قدرت ریسک نداشته باشیم و ترسو باشیم . من با کانال شما اواخر مهر امسال اشنا شدم . متاسفانه خیلی دیر. من از اون دسته کارمندهایی که همیشه حقوقم تا ۱۵ و ا ۲۰ ماه به زور میرسه و بعدش منتظر یارانه ایم. خیلی دلم میخواست هوش مالی رو خریداری کنم و هر چه قدر هم پس انداز میکنم بازم نمیشه . فقط کلیپهای شما روز چند بار گوش میدم ولی بازم هیچ مهارتی باد نیستم و اصلا نمیدونم چه کاری از دستم برمی اید. ای کاش سمینار برگزار میکردین تا از این طریق بتونم صحبتهای شمارو بیشتر بشنوم. پولی کمی از بازنشستگی بهم رسید که از ترسم گزاشتم توی بانک و با سود اون دارم ندگی میکنم . چون یه بچه ی دانشجو دارم و خرجش زیاده. ولی دلم میخواد به قول فرمایش شما از این آکواریوم بیام بیرون . تاهم از نظر مالی قوی بشم و هم از اینکه راکد و بی حرکت نشستم توی خونه خلاص بشم . وقتی کلیپهای شمارو گوش میدم از خودم بدم می یاد که چرا تا حالا به فکر پول و پس انداز و کار جدید نبودم. من برای خودم و کارمندهایی که مثل من بودن متاسفم که اینقدر بی فکر بودیم که حتی توانیکبار مسافرت رفتن در طول سال هم نداریم. لطفا راهنمایی کنید چون خیلی احتیاج به راهنمایی دارم . ممنون و بازم ممنون

 206. سلام آقای ماهان تیموری من ۱۶ سالمه و به شدت دنبال کار گشتم اما در آخر تصمیم گرفتم که خودم ی کاری انجام بدم و تولید پیراشکی به ذهنم رسیده که انجام بدم و در مدرسه ها و مغازه ها پخش کنم
  اگه شما ایده ی بهتری از من دارید ممنون میشم بگید یا توصیه هایی در همین زمینه بکنید
  خیلی ممنون