کسب و کار نوتلا

کسب و کار نوتلا یکی دیگه از کسب و کارهای پر سودیه که خیلی ها  هنوز به فکر راه اندازی اون نیفتادن . چند سال پیش این شغل رونق خوبی داشت اما بعد از یه مدت از تاب و تب افتاد. اما این موضوع می تونه این فرصت را براتون به وجود آورده که توی این شغل افراد زیادی نیستند .

به همین خاطر شما می تونید روی این کسب و کار حساب ویژه ای باز کنید و به این فکر بیفتید که این کسب و کار راه اندازی کنید. به علاوه این شغل می تونه پتانسیل درآمدی بسیار خوبی براتون داشته باشه چون مردم علاقه شدیدی به این نوع شکلات خوشمزه دارند چون حس خوبی برای اون ها ایجاد می کنه.

البته برای اینکه شما این کسب و کار رو راه اندازی کنید نیازه که یک سری اطلاعات را به دست بیارید. مثلاً برای راه اندازی این کسب و کار چقدر هزینه لازمه، چقدر می تونه  به ما درآمد بده ،چه ابزارهایی نیاز داره، از چه دکوری باید استفاده کرد و در نهایت به چند متر مغازه نیاز داریم .

 به همین خاطر امروز می خواهم در مورد یک  کسب و کارهای بسیار درآمدزا یعنی، کسب و کار نوتلا باهاتون صحبت بکنم. کاکائو بسیار خوشمزه و بسیار جذابی که هر کسی ازش لذت می برد.

راه اندازی کسب و کار نوتلا:

 

راه اندازی کسب و کار نوتلا

 

می خوام بگم که چطور می تونید از این شکلات پول بدست آورید و چطور می تونید از آن در آمد بسیار بالایی داشته باشید و درآمد بالایی داشته باشید. چند سال پیش باب در تهران و برخی از شهرستان های بزرگ کسب و کار نوتلا باب شده بود. اما به مرور زمان این مغازه ها جمع شدند.

الآن به این دلیل که این مغازه ها مدت زمان خیلی کمی فعالیت کردن و هنوز کشش داشتن می تونه یک حس خوب و قدیمی در مردم ایجاد کنه، دوباره می تونه فرصت خوبی برای درآمد زایی باشه. به خصوص اینکه رقبای تو خیلی کم تر شدن. از طرفی باید بهت بگم که قیمت نوتلا هم بیشتر شده ولی مردم هم به خاطر اون حس خوب حاضرند قیمت بیشتری بپردازند.

 

 • این افراد برند ثبت کردند و شما هم می تونید یک برند ثبت کنید.

این افراد میگن که ما نمایندگیش رو داریم ولی این به نظر من می تونه اشتباه باشه و شما هم می تونید ثبت کنید وقتی می خواین نمایندگی بگیرید از شما 20- 30 میلیون پول دریافت می کنند فقط به خاطر تابلو .

پس خودت اگر می خوای کسب و کار نوتلا رو شروع کنی برو یک برند ثبت کن و اسمش رو بزار نوتلا اصفهان، نوتلا مشهد، نوتلا تهرون و هر چیزی که می خواهی بدست بیار.

 

مقاله‌ی پیشنهادی : کار تولیدی در خانه

 

درآمد این کار چقدره؟

 

کسب درآمد این کار بستگی به نوع راه اندازی شما داره؛ در ادامه توضیح میدم.

چقدر پول می خواد که شما در کسب و کار نوتلا وارد بشید ؟

 

چقدر پول می خواد که شما در کسب و کار نوتلا وارد بشید

 

مغازتون باید یک جای لاکچری باشه (بالاشهر) باشه و بر زیادی داشته باشه، یعنی عرض مغازتون زیاد باشه متراژی که نیاز دارید 25 متر به بالاست. زیر 25 متر کار نگیرید چون به درد نمی خوره .

سر در مغازتون خیلی مهمه، تابلوتون خیلی جذب می کنه. نزدیک به 50 میلیون تومان وسیله نیاز دارید که با 30 میلیون هم می تونید خلاصه اش کنید و بخرید. اما برای دکورتون من توصیه می کنم 20 میلیون تومان خرج کنید. پولی که برای لوازم میدین کمتر باشه ولی پولی که برای دکور میدین بیشتر باشه .

از زمانی که راه اندازی می کنید تا زمانی که می خواین گسترشش بدین در عرض شش ماه می تونید دو یا سه تا مغازه از توی خودش دوباره شعبه بزنید و پول پیش مغازه و اجاره به کنار.

 

مقاله‌ی پیشنهادی : کسب و کار کوچک خانگی

همچنین پیشنهاد ما به شما : تمرین تندخوانی

چقدر سود داره؟

 

از هر 10 هزار تومان شش هزار و پانصد هزار تومان سود دارد.

اگر اجاره باید بدید، از این مبلغ کم بشه؛ علاوه بر اینکه هزینه اجاره هم اگر دارید باید کسر بشه.

 

چقدر فروش می تونیم داشته باشیم؟

 

چقدر فروش نوتلا می تونیم داشته باشیم

 

من با یکی ازعزیزان که در بام تهران مغازه داشتند و همچنین در خیابان اندرزگو تهران با دو تا از این عزیزان صحبت کردم میانگین فروششون بین 2 تا 8 میلیون تومان بود و در نظر داشته باشید از آن دو تا هشت میلیون تومان 65% آن سود خالص سرمایه گذار هست و کاریه که مردم خیلی دوست دارند .

یعنی چی مردم دوست دارند؟ ایده های خلاقانه پولساز چه می توانند باشند؟

کاریه که دارید در شادی مردم کمک می کنید، طعم رو بهشون نشون میدیم.

می تونید به جای نوتلا از شکلات فرمند استفاده کنید اما به هیچ قیمت در هیچ کاری کیفیت کارتون رو پایین نیارید .یعنی مخاطب شما ارزشمند ترین موجودیه که در واقع داره ازتون خرید می کنه، پس بهش احترام بذارید .

مشتری سلطان است.

 

تاریخچه کسب و کار نوتلا:

 

تاریخچه کسب و کار نوتلا

 

بد نیست نگاهی به کسب به شروع کسب و کار نوتلا بندازیم. کسب و کار نوتلا از  رفع یک نیاز شکل گرفت و امروز به جایی رسیده که بیش از ۲۵ درصد تمام فندق جهان در شکلات های این شرکت استفاده می شود. آقای پترو فررو موسس شرکت نوتلا در ابتدا شکلات هایی جامد تولید می کرد و مادران با استفاده از اونها برای کودکان خودشون لقمه درست می کردند.

پس از مدتی مادران متوجه شدند که بچه ها به دلیل خوشمزه تر بودن شکلات ها، نان شکلات را دور می اندازند و همین موضوع باعث شد که فروش این شرکت پایین تر بیاید. آقای پترو فررو تصمیم گرفت برای رفع این نیاز مادران و همچنین حفظ علاقه کودکان، شکلات ها را از جامد به حالت خمیری تبدیل کند.

پاستا فررو بار دیگر یکی از نیاز های مردم را رفع کرد و همین موضوع نیز باعث شد که بتواند کسب و کارش را بسیار بیشتر رشد دهد. با شروع جنگ جهانی دوم بسیاری از مواد غذایی گران شدند و شکلات هم از این قائده مستثنی نبود. بسیاری از کسانی که در این کار بودند به دلیل نبود قدرت خرید در مردم، کارشان را ترک کردند.

درست در همین زمان فررو تصمیم گرفت که برای مردم و بچه هایی که عاشق شکلات بودند اما نمی توانستند به دلیل قیمت زیادش، آن را تهییه کنند، کاری کند. آقای فررو دست به کار خلاقانه ای زد. او تصمیم گرفت که فندق را به شکلات های خودش اضافه کند. فندق به دلیل فراوان بودن قیمت خیلی پایین تری نسبت به شکلات داشت و این مسئله نه تنها باعث کاهش قیمت شکلات ها می شد و مردم می توانستند شکلات بخورند، بلکه طعم مطلوب تری نیز به شکلات می بخشید.

کلام آخر

 • سعی کنید استارت خوبی داشته باشید؛ یعنی چی استارت خوبی داشته باشیم ؟ یعنی وقتی یک شروع هست یک شروع خیلی خوب باشه و یک شو بسیار عالی ای داشته باشید. روز اولی که میخواین شروع کنید نوتلا رایگان بدین- گل بزنید و با بادکنک تزیین کنید. سه میلیون تومان می گیرند که سر در تون رو بادکنک بزنند و اون خیلی جذابیت داره.

امیدوارم که استارت بزنید و شروع کنید.

 

در ضمن ما در پیکیج هوش مالی پلاس صفر تا صد راه اندازی کسب و کار و راه های رشد کسب و کار و کلی مسائل مالی مثل فروش، مذاکره، مدیریت مالی و سرمایه گذاری و … رو به شما یاد دادیم. بهتون پیشنهاد می کنم برای اینکه با خیال راحت تر و امنیت بیشتر کسب و کارتون رو راه بندازید و در مدت زمان کمی بتونید به سود دهی برسید.

سوالات متداول :

سود شما در این کسب و کار بسیار زیاد است، برای مثال اگر شما ده هزار تومان فروش داشته باشید ، شش هزار تومان آن سود می باشد. بنابراین می توان این کسب و کار را یک شغل پر بازده دانست.

مانند تمامی کسب و کارها تداوم و استمرار در بازاریابی می تواند راز موفقیت شما باشد اما علاوه بر آن شما می توانید بازاریابی خودتان را اینستاگرام نیز شروع کنید و در اینستاگرام نیز اقدام به تولید محتوا و جذب مشتری  کنید.

17 پاسخ

 1. سلام آقای تیموری در شهر ما نیست و خیلی توجه منو جلب کرده و میدونم درآمدش عالی هست
  اما حداقل 40 میلیون سرمایه میخواد که من ندارم
  میشه راه نمایی کنید چطوری میتونم سرمایه اولیه رو جور کنم؟ وام یا هرچیز دیگه
  با توجه به پرس و جویی که کردم سرمایه اولیه در عرض 2 ماه بر میگرده.

 2. سلام آقای تیموری صفری هستم از استان گیلان شهرستان لنگرود من کبابی دارم که صبحها صبحانه هم میدهم آیا میتوانم از مغازه ام شروع کنم اگر استقبال داشت مغازه بزرگتر در نقطه بهتر شهر بزنم آیا با نان تست برای مشتری سرود و قیمتش و مکان تهیه اش در تهیه آن در تهران کجاست

  1. سلام دوست عزیز این دو کار هیچ ارتباطی با هم ندارند
   و در خصوص این موضوع که موارد را از کجا تهیه کنید هم باید بگویم
   اکثر مواقع شما می تونید در بازار بزرگ تهران همه نیازها را برطرف کنید
   شاد باشید

  1. سلام مسعود عزیز در بازار تهران بهترین قیمت ارائه می شود و در شرکتهای وارد کنند حتی از بازار هم کمتر می توانید هزینه کنید|
   شاد باشید

  1. سلام سعیده عزیز
   نوتلا آماده هست و شما میتونید تهیه کنید نیازی نیست که درستش کنید
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 3. سلام . ایده بسیار خوبیه . البته تو شهر من یکی دوتا شعبه داره اما هنوز گنجایش شعبات بیشترم هست . واقعا” پیشنهاد جالبی بود . فقط میخواستم خواهش کنم . طرز تهیه رو چطوری میتونم داشته باشم برای استارت کار . متشکرم .

  1. سلام محمد عزیز
   طرز تهیه سختی نداره زمانی که تصمیم بگیرید این کار را انجام بدین با مشاوره گرفتن یا از تیم آموزشی ماهان تیموری
   و یا از یکی از افرادی که این کار را انجام داده به راحتی اطلاعات مورد نیاز را می تونید به دست بیارید
   شاد و پیروز و سربلند باشید

  1. سلام و روزتون بخیر باشه
   اگر کسب وکار خوب راه اندازی و مدیریت بشه فرقی نداره در همه شهرهای ایران جواب میده
   شاد و پیروز و سربلند باشید

دیدگاهتان را بنویسید