آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

فوت کوزه گری تولید آب معدنی

فوت کوزه گری تولید آب معدنیReviewed by باقری on Sep 25Rating: 5.0
 

دوستان من سلام امیدوارم حالتان عالی و پر از انرژی باشید دوباره با یک کسب و کار جدید در قسمت فوت کوزه‌گری در خدمت شما هستم. یک مدت مطالب مربوط به فوت کوزه‌گری را منتشر نمی‌کردیم به دنبال یک ساختار جدید و یک انسان توانمند در این قسمت بودیم که خدا را شکر مهیا شد و من امروز می‌خواهم در مورد یک کسب و کار پر سود با شما صحبت کنم.

 

چرا خیلی از افراد درآمد‌های چند صد میلیونی ندارند؟

 

می‌توانم به شما بگویم که خیلی از آدم‌ها می‌توانند درآمد‌های چند صد میلیونی به دست بیاورند و به خاطر یک سری دلیل درآمد چند صد میلیونی به دست نمی‌آورند. اول اینکه جسارت ندارند دوم اینکه هوش مالی پایینی دارند و سوم اینکه اطلاعات کافی ندارند. می‌خواهم در مورد بیزینسی صحبت کنم که نیازمند سرمایه اولیه زیادی شاید در حد میلیارد است.

[btnForPushNotification]

اما امروز که با شما صحبت می‌کنم خیلی از افراد حتی در پوزیشن کارمندی خانه‌ای که دارند بالای یک میلیارد می‌ارزد پس می‌توانند برای یک بیزینس سرمایه اولیه جور کنند. من همیشه گفته‌ام از خانه نمی‌شود پول به دست آورد اما از کار می‌توان چند عدد خانه خرید.

 

راه‌اندازی کسب و کار آب معدنی

 

فوت کوزه گری تولید آب معدنی

 

آیا می‌دانستید که آب‌هایی که ما به عنوان آب معدنی می‌خریم آب معدنی نیستند و بر روی آن‌ها نوشته شده است آب آشامیدنی؟ اگر به این موضوع دقت کنید عبارت آب آشامیدنی را می‌توانید بر روی این محصولات ببینید. می‌خواهم در مورد این بیزینس با شما صحبت کنم که تبدیل به یک کارخانه‌دار در حوزه آب معدنی با یک برند خاص بشوید. مجوز گرفتن برای این کار یک مقدار خاص است که البته اگر به وظایف خودتان واقف باشید می‌توانید مجوز این کار را ببگیرید.

 

مهمترین موضوع در این کار این است که قالب داشته باشید. به قالب‌ها در این بیزینس پت گفته می‌شود که دارای بیزینس خاصی هستند. برای اینکه قالب سفارش بدهید می‌توانید قالب‌های ایرانی پت را از 30 میلیون تا 150 میلیون سفارش بدهید. و از 150-200 میلیون به بالا می‌توانید قالب‌های آلمانی را سفارش بدهید. شما نیازی نیست دستگاه بخرید بلکه باید قالب بخرید و دستگاه‌ها را به کارخانه‌دار‌ها بدهید تا برای شما تولید کنند.

[btnForPushNotification]

اگر در حال حاضر بخواهید یک پت آب معدنی را تولید کنید با دستمزد پر کردن آن و لیبل و قیمت خود پت تقریبا چیزی بین 425 تا 500 تومان برای شما هزینه خواهد داشت که امروزه 1000 بر روی آن قیمت می‌زنند و 1500 تومان به فروش می‌رسانند. در بدترین حالت شما به یک قالب احتیاج دارید و باید یک درام تهیه کنید که در حدود 300 میلیون است که بحث آن یک مقدار تخصصی است و باید یک مقدار در موردش تحقیق کنید و همچنین به یک چنج پارت احتیاج دارید که قیمت آن 50 میلیون تومان است.

شما برای راه اندازی این بیزینس به 600-700 میلیون به همراه سوله‌ای که قرار است رهن کنید لازم دارید که به طور کلی چیزی در حدود 800 میلیون باید داشته باشید. 800 میلیون در حال حاضر پول خانه خیلی از کارمندان در ایران است پس اگر بخواهند بیزینس راه بیاندازند می‌توانند این کار را انجام دهند.

سود کسب و کار آب معدنی

 

 

حال باید مقایسه کنید که آیا درآمد این بیزیینس نسبت به هزینه‌ای که قرار است صرف کنید می‌ارزد. اگر با کسانی که کارخانه‌دار هستند و در این زمینه فعالیت می‌کنند صحبت کنید، می‌بینید که اگر روزی یک ماشین 10 تن بفروشند که روزی یک ماشین مربوط به بدترین شرایط بازار است من حساب کردم در سی روز درآمدش برابر با 108 میلیون خواهد شد.

بعضی‌ها هستند که روزی 20 ماشین می‌فروشند و بعضی ها هم به کشورهایی مانند عراق و افغانستان صادر می‌کنند. حالا فکر کنید که افرادی که روزی 20 ماشین میفروشند درآمدشان بالای 2 میلیارد تومان در ماه خواهد بود.

 

نتیجه‌گیری

 

ما اگر اطلاعاتمان را بالا برده و هوش مالیمان را تقویت کنیم و وارد حوزه کسب و کار بشویم می‌توانیم درامد‌های چند صد میلیونی که رویای خیلی‌ها است را به دست بیاوریم. من نمی‌گویم که همه توانایی راه انداختن این کار را دارند اما خیلی از خانم‌ها و آقایان و کارمندانی که قبلاً خانه خریده‌اند و با افزایش تورم نرخ خانه‌شان افزایش یافته است می‌توانند این کسب و کار را راه بیاندازند.

البته من به این افراد توصیه نمی‌کنم که حتما این کسب و کار را راه بیاندازند این کسب و کار برای کسی خوب است که می‌خواهد یک کسب و کار مناسب داشته باشد و سرمایه راه‌اندازی آن را هم دارد. پس به این موضوع دقت کنید که خیلی از افراد در ایران درآمد‌های چند صد میلیونی به دست نمی‌آورند و تنها دلیل هم خودشان هستند. چرا که هوش مالی پاییینی دارند، اطلاعات کافی ندارند و جسارت و شجاعت عمل کردن را ندارند.

[btnForPushNotification]

این هم یک مطلب فوت کوزه‌گری جدید و از این به بعد در مورد کسب و کار‌ها بیشتر صحبت می‌کنیم. امیدوارم از این مطلب فوت کوزه‌گری لذت برده باشید. در اپلیکیشن هوش مالی و در زیر این فایل شما می‌توانید سوالاتتان را بپرسید و یکی از همکاران من پاسخ سوالات شما در قسمت فوت کوزه‌گری را خواهد داد. یا حق و خداحافظ.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. امان کاربر می‌گوید

    عالی بود

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس