چرا در ایران فرصت زیاده؟ ایده های پولساز چه چیز هایی هستن؟ برای خوندن این مقاله و 3 ایده ی پولساز لطفا با ماهان تیموری همراه باشید.

ایده های پولساز | چرا در ایران فرصت زیاده؟!

سلام ماهانی عزیز خیلی ها این روزا به دنبال یه ایده پولساز برای کسب و کار هستند. من تو این مقاله میخام بهت چند ایده پولساز رو معرفی کنیم که میتونه تو مدت زمان کوتاهی، تو رو به ثروت نزدیک تر کنه :

چگونه به ایده های پولساز برسیم؟

3 نکته طلایی برای ایده پردازی و پولساز بودن

چرا در ایران فرصت پولسازی زیاده؟

برای کسب ثروت، همیشه نیاز نیست که سخت کار کنیم..گاهی به جای انجام یه کار سخت، نیاز داریم که نوع دیدگاه و تفکر خودمان رو نسبت به درآمد زایی تغییر بدیم..بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کسانی که در دنیای تجارت، به موفقیت های بزرگ رسیده اند،.هیچ گاه تن به کارهای سخت نداده اند،.بلکه تنها با تفکر و استفاده از ایده های پولساز،.به موفقیت های بزرگ رسیده اند.

اما سوال اصلی ای که این وسط پیش میاد،.اینه که ما چگونه می توانیم به ایده های پولساز برسیم و چگونه می توانیم بدون صرف زمان بسیار و بدون سخت کار کردن،.به یه درآمد خوب،.با یه تفکر خوب برسیم . برای اینکه به این مهم دست پیدا کنیم،.باید چند نکته رو رعایت کنیم. نکاتی که می تونن دیدگاه ما رو به کلی در باب ثروت تغییر بده. 

چگونه به ایده های پولساز برسیم؟

برای دستیابی به ایده های پولساز، باید پیش از هر چیزی روی سبک زندگی خودمان کار کنیم..تا زمانی که ما دید سنتی خودمان رو نسبت به کسب و کار و نسبت به ثروت سازی تغییر ندهیم،.رسیدن به ایده های پولساز تقریبا امر محال و دور از انتظاری است..برای تغییر سبک زندگی و رسیدن به ایده های پولساز،.استاد ماهان تیموری، 3 نکته ی طلایی رو به ما پیشنهاد می کنند. 

3 نکته ی طلایی برای ایده های پولساز | چرا در ایران فرصت زیاده؟ ایده های پولساز چه چیز هایی هستن؟ برای خوندن این مقاله و 3 ایده ی پولساز لطفا با ماهان تیموری همراه باشید.

1. بر روی باورهایت کار کن 

اگر باور ما بر این باشه که ما تنها با سخت کار کردن و با تلاش بسیار می توانیم به موفقیت برسیم،.هیچ گاه نمی توانیم به دنیای ایده های پولساز راه پیدا کنیم..ما پیش از هر چیزی باید به این نتیجه برسیم که دنیای تجارت امروز و دنیای کسب و کار امروز،.دیگر روش سنتی رو طی نمی کنه و همه چیز بر روی ایده ها و یه تفکر درست بنا شده است..اگر ما بتوانیم دریچه های تفکر خودمان رو نسبت به تجارت و کسب و کار تغییر دهیم.طبیعتا رسیدن به ثروت و ایده های پولساز نیز برای ما راحت تر خواهد بود. 

2. آموزش ببین

ما باید از تجربیات بزرگان و از درس هایی که آن ها به ما هدیه می کنند،.استفاده کنیم. برای ورود به هر مقوله ی جدیدی و برای تجربه ی یه بستر جدید.در کسب و کار ما باید اطلاعات مان رو به روز کنیم و همیشه در مسیر توسعه فردی باشیم. اگر آموزش درست در اختیار داشته باشیم و اگر از تجربیات بزرگان استفاده کنیم، ذهن ما به طور خود به خودی،.به پرورش افکار پول ساز می رسه..پرورش ایده های پولساز، چیزی است که تحت تاثیر آموزش به دست می آید و ذهن تربیت می شه. تیم آموزشی ماهان تیموری، ساعت ها آموزش رایگان و مجموعه ای کامل از آموزش های مالی رو برای شما فراهم کرده است.که می توانید از آن ها استفاده کنید تا ذهن خود رو در مسیر رسیدن به ایده های پولساز تربیت کنید. 

3. نیازها رو شناسایی کن و برای آن ها راه حل پیدا کن

اگر نگاهی به سیر پیشرفت کسب و کارهای بزرگ داشته باشید،.می بینید که همه ی کسب و کارهای بزرگ از یه نقطه ساده شروع کرده اند و آن چیزی نیست.جز پیدا کردن دغدغه های زندگی بشر یا همان نیازها و پاسخ گفتن به آن ها. اگر شرکت آمازون، بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا رو یه مثال خوب در نظر بگیریم،.می بینیم که خرید اینترنتی و بدون نیاز به رفتن به فروشگاه که یه نیاز بزرگ برای جامعه ی جهانی بوده است.رو شناسایی کرده و با پاسخ گفتن به این مسئله تونسته،.یکی از ده شرکت برتر دنیا باشه و مدیر عامل آن یعنی جف بزوس،.امروزه در صدر ثروتمندترین مردان دنیا قرار داره. 

معرفی ایده های پولساز 

تیم آموزشی ماهان تیموری، همیشه یه هدف بزرگ داشته است.و آن معرفی فرصت هایی برای رسیدن به یه زندگی بهتر و ثروتی که حاصل ایده های پولساز بوده است..در ادامه شما رو با چند ایده ی پولساز آشنا می کنیم تا که بتوانید.یه شمای کلی از مسیر راه ایده های پولساز در ذهن داشته باشید. 

چرا در ایران فرصت زیاده؟ ایده های پولساز چه چیز هایی هستن؟ برای خوندن این مقاله و 3 ایده ی پولساز لطفا با ماهان تیموری همراه باشید.

1. تاسیس مجموعه ی آموزشی آنلاین

حدود بیست سال پیش ، که هیچ کس حتی فکر نمی کرد روزی اینترنت تا به این حد همه گیر شه،.یه خانم 40 ساله تصمیم می گیره،.سایتی رو افتتاح کنه که از طریق آن به مردم خدمات آموزش آنلاین ارائه دهد. خانم لیندا وینمن، موسس شرکت آموزشی لیندا، که هم اکنون بزرگترین بستر تولید محتوا.و آموزش های آنلاین است، تنها با استفاده از یه ایده پولساز،.یعنی ایجاد بستری آنلاین برای آموزش همگانی توانست در کمتر از پنج سال یه تحول بزرگ.در سیستم آموزشی دنیا ایجاد کنه و میلیون ها دلار ثروت کسب کنه. امروزه در ایران چندین بستر آموزش آنلاین وجود داره،.اما هیچ کدام از این بسترها، تا به امروز نتوانسته اند آنطور که باید.و شاید برای جامعه ی فارسی زبان،.کاربردی باشند. شاید این ایده ی پولساز،.همان چیزی باشه که شما باید به دنبال آن باشید.

فرقی نمی کنه که چه شغلی دارید،.شما می توانید یه دانشجو باشید که با همکاری دیگر دوستانتان یه بستر آموزش آنلاین افتتاح کنید.و یا یه معلم بازنشسته که دوست دارید تجربه ی سالیان سال خودتان رو در بستر اینترنت به اشتراک بگذارید. این رو در ذهن داشته باشید که کمتر از چند سال دیگر، بستر آموزش در ایران با تحول بزرگی روبرو خواهد شد.و اولین نشانه های آن در آموزش آنلاین ظهور می کنه..پس این از اولین ایده های پولساز ما. 

2. تولید غذاهای ارگانیک

افزایش میزان بیماری های خطرناک مثل سرطان در ایران یکی از هشدارهایی است که دولت و جامعه رو به فکر انداخته است.که اصلاحی در سیستم غذایی مردم به وجود بیاورد..همانطور که اطلاع  دارید غذاهای ارگانیک و طبیعی،.یکی از راه های پیشگیری و اصلاح سیستم خورد و خوراک جامعه می باشه و این درحالی است که هنوز پس از سالها بررسی این طرح و حمایت های مستمر دولت،.مجموعه های کمی در این حوزه فعالیت کرده اند.

تولید غذاهای ارگانیک، یکی از آن ایده های پولساز است که بستر آن در ایران کاملا وجود دارهرو می توان با کمترین سرمایه اون رو  راه اندازی کرد..البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که علاوه بر فروش در ایران،.با توجه به مشکلات کشورهای همسایه در زمینه ی تامین غذاهای طبیعی به دلیل مسائل سیاسی گوناگون،.می توان تولیدات انجام شده در کشور رو نیز به دیگر کشورهای همسایه صادر کرد و کسب درآمد دلاری نیز داشت. برای دست یافتن به ایده های پولساز در زمینه ی تولید مواد غذایی ارگانیک،.کافیست کمی مطالعه کنید و به چند مرکز آزمایشگاهی در حوزه ی خوراک و کشاورزی سر بزنید.

شروع کنین به تولید!

آموزش های لازم رو ببنید و بعد با کمترین سرمایه و حمایت های مستمر دولت،.یه کسب و کار بسیار پولساز رو شروع کنید..خوبی این دسته از کسب و کارها اینه  که هیچ گاه نیاز مصرفی آن ها کم نمی شه. در واقع خوراک چیزی است که همیشه طرفدار داره.و در صورتی که محصول خوبی تولید کنید و مردم به سمت آن اقبال داشته باشند، کم کم کسب و کارتان به سمت شرکت های بزرگ هم میل می کنه و بسیاری از برندهای معتبر،.از شما محصول اولیه تهیه می کنند و این باعث می شه که در مدت زمان کوتاهی،.هم به یه ثروت بزرگ دست پیدا کنید و هم کسب و کارتان رو هر روز گسترده تر کنید.

ولی پیش از هر چیز باید باور کنید که همه چیز از کاشتن اولین بذر شروع می شه..شاید یه مدت صبر نیاز داشته باشید،.اما وقتی که گردونه ی تولید شما و چرخه ی فروش شما ایجاد بشه،.درآمدی کسب می کنید که شرکت های بزرگ برای کسب آن درآمد باید سالیان سال مسیر برند سازی رو طی کنند. این ویژگی یه ایده ی پولساز است  ایده های پولساز،.مسیر رسیدن به موفقیت و تجارت رو به شکل معجزه آسایی کوتاه می کنند و راه رسیدن به ثروت رو هموار می سازند. 

3. تورهای گردشگری بین المللی

این روزها کمتر کسی وجود داره که به سفر علاقمند باشه و هدی رستمی رو نشناسد..هدی رستمی، جهانگرد ایرانی است که این روزها پس از سالها مطالعه در باب حوزه ی گردشگری،.بزرگترین شرکت مستقل گردشگری در ایران رو داره و به جرئت می توان گفت.که درآمدی بالغ بر چند میلیارد تومان در یه سال رو از آن خود می کنه. او کسی است که ایران رو به خارج نشین ها معرفی کرده و این باعث شده است که مسافران زیادی رو از کشورهای دیگر به ایران بیاورد.و با ایجاد یه بستر گردشگری مناسب، به درآمد زایی بپردازد..اما این کار، در ظاهر ایده خاصی نداره و هر کسی می تونه آن رو انجام دهد،.اما اینکه وی پروژه ای به نام ” فم تریپ ” رو راه اندازی می کنه.و به صورت مستقل، خارجی ها رو با زندگی بافت سنتی ایران آشنا می کنه،.ایده ای است که می توان به آن لقب ایده های پولساز رو داد.

اما یقینا او آخرین کسی نیست که در این حوزه می تونه فعالیت کنه و حوزه ی گردشگری در ایران آنقدر جای کار داره که هر کسی می تونه با یه ایده ی نو، به گردشگری داخلی و خارجی در ایران رونق بسیار بدهد. کافیست شما روی موسیقی ایران تمرکز کنید و تورهای موسیقایی بگذارید. یا اینکه روی بازی های محلی ایران تمرکز کنید و بدین وسیله جذابیت هایی رو ایجاد کنید که توریست ها رو به ایران بکشاند و آنگاه شما بتوانید با خدماتی که به آن ها میدهید، کسب درآمد میلیاردی کنید.

چرا در ایران فرصت زیاد است؟

در واقع این کار نه تنها از آن ایده های پولساز است،.بلکه از آن ایده هایی است که در کنار کار کردن یه زندگی مفرح و شاد هم برای شما فراهم میکنه..پس از همین امروز به این فکر کنید که از پتانسیل های چهار فصل بودن ایران.و فرهنگ غنی کشور عزیزمان برای رسیدن به ایده های پولساز در صنعت گردشگری و توریسم، بهره بگیرید. حتی می توانید کارتان رو با نوشتن یه کتاب و یا تاسیس یه وبلاگ شروع کنید..برای این کار می توانید یه تیم تشکیل دهید..می توانید یه عکاس، یه تولید کننده محتوا، یه مترجم داشته باشید و کار تاسیس یه وبلاگ یا یه صفحه ی اینستاگرام رو از همین حالا شروع کنید.و به این کار ورود کنید. البته هستند کسانی که همه ی این هنرها رو با هم دارند،.شاید یه نمونه ی عالی آن خود هدی رستمی باشه. 

حرف آخر

همه ی مثال هایی که در بالا برایتان زدیم و نام هایی که برایتان ذکر کردیم،.همه کسانی هستند که تنها با نیروی فکر و با تغییر مسیر زندگی شان به سمت تفکری جدید به موفقیت رسیده اند. پس اگر شما هم قصد دارید به موفقیت برسید.و اگر قصد دارید مسیر زندگی خود رو به سمت ثروت آن هم به کمک ایده های پولساز تغییر دهید،.اولین هدف شما باید تغییر درون و تفکر شما باشه..چرا که باید باور کنید، رسیدن به ثروت، نیاز به کار فیزیکی سخت نداره،.بلکه باید مسیر ذهنی شما برای رسیدن به ثروت تغییر کنه. برای تغییر این مسیر، بهترین راه توسعه ی فردی است.و این جمله ی طلایی استاد ماهان تیموری رو به یاد داشته باشید که:.“تا می توانید روی آموزش خودتان سرمایه گذاری کنید.”.همه چیز از یادگیری یه کلمه شروع می شه و کلمه ها در کنار هم ایده های پولساز رو به ما هدیه میده. 

هوش مالی پلاس

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
profile avatar
6 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
profile avatar
فروغ
1 year ago

سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
استاد شما واقعا یه انسان ماه به تمام عیار هستید
???????????

profile avatar
جواد
1 year ago

سلام دوستان کسی درمورد دستگاه بلوک زنی وراه اندازی کارگاه ان اطلاعاتی داره

profile avatar
اسماعیلی
2 years ago

سلام یه تعداد پادکست صوتی از قصه هایی ک خودم گفتم تهیه کردم. مایلم در اختیار سایتها و کاناهای کودک برارم
Saram.movahed@gmail.com

profile avatar
سجادخدادادی
3 years ago

آقا دمت گرم همین.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x