میلیاردر شدن از طریق طلا

خلاصه مطلب

میلیاردر شدن از طریق طلا چن فاشو(Dhen Fashu)، مؤسس گروه نیوهوادو است که در سال 2010 از سوی مجله فوربز با ثروت 4/3 میلیارد
تیم تولید محتوا ماهان تیموری
تیم تولید محتوا ماهان تیموری
5/5
فهرست مطالب

میلیاردر شدن از طریق طلا

چن فاشو(Dhen Fashu)، مؤسس گروه نیوهوادو است که در سال 2010 از سوی مجله فوربز با ثروت 4/3 میلیارد دلار به عنوان دویست و هفتاد و هفتمین ثروتمند جهان معرفی شد.‌این گروه صنعتی در زمینه املاک و دارایی‌ها، خرده فروشی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، معدن و ماشین‌آلات فعالیت می‌کند. چن فاشو همچنین در زمینه سرمایه‌گذاری فعال است.

پیشنهاد ما به شما : تئوری بز

کسب درآمد چن فاشو :


برای میلیاردر شدن از طریق طلا با ما همراه باشیم

چن فاشو در سال 1961 در فوجیان در چین به دنیا آمد. از زندگی چن‌فاشو اطلاعات اندکی در دست است. او که گفته می‌شود زمانی تنها یک خواربار فروش بوده، ثروت خود را از طریق تبادلات سهام به دست آورده است. چن فاشو بخش بزرگی از ثروت خود را از شرکت معدن زیژین‌، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های غیردولتی چین با تمرکز بر طلا و فلزات پایه به دست آورده است.‌ این شرکت در بازار سهام هنگ‌کنگ نیز حضور دارد.

چن فاشو در حال حاضر رئیس و مدیرعامل گروه نیوهوادو است. دفتر مرکزی ‌این شرکت در فوجیان در چین واقع شده است. چن فاشو در ژوئن سال 2008 مدیریت امور روزانه شرکت نیوهوادو را به مدیر سابق شرکت شاندا‌ اینترکتیو تانگ سپرده است. وی سهام خود در شرکت زیژین را کاهش داده و بخشی از سهام شرکت تولید نوشیدنی‌های تسینگ تائو را خریده است. فاشو با فروش 50 درصد سهام خود در زیژین توانسته ثروت خود را از 48 میلیون یوآن به 20 میلیارد یوآن افزایش دهد. چن فاشو همچنین در سال 2010 مبلغ 25 میلیون دلار را در 4 شرکت تکنولوژی اطلاعات سرمایه‌گذاری کرده است. به‌علاوه وی بخش زیادی از سهام شرکت یونان بای‌ یائو را در اختیار دارد.

پیشنهاد ما به شما : گرمایش جهانی

چن فاشو یک صندوق خیریه عظیم را تاسیس کرده که گفته می‌شود برای جلب توجه عموم برای اجتناب از مالیات بوده است. او 45 درصد از دارایی شخصی خود را به‌ این بنیاد خیریه که می‌تواند بزرگ‌ترین بنیاد خیریه کشور باشد، اهدا کرده است. روزنامه‌ها اعتقاد دارند که فاشو به دلیل ‌اینکه به خاطر کلاهبرداری مالیاتی در یک معامله مورد بازخواست بوده‌این کار را انجام داده و کارهای خیریه او بیشتر برای نجات او از اتهام کلاهبرداری مالیاتی بوده است. اما خود چن‌فاشو ‌این اتهام را تکذیب کرده و گفته که هرگز از سوی دولت اتهامی‌علیه او صادر نشده است. او می‌گوید که امید دارد بنیادی مانند بنیاد خیریه بیل و ملیندا گیتس را بنا کند.

همچنین در این خصوص می توانید زندگی نامه افراد موفقی مثل دن بیلزرین رو مطالعه کنید.

پیشنهاد ما به شما : تئوری لامپ

راز میلیاردر شدن از طریق طلا چن فاشو این گونه است که شما با تمرکز ذهن بر هدف از زندگی و مدیریت کسب و کار می توانید برای گسترش و توسعه کسب و کارتان در انواع کسب و کارها در یک زمینه فعالیت داشته باشید و کسب درآمد کنید.با تمرکزکامل بر یک کار و کسب  فوت و فن های آن کار،  وارد شدن  به کسب و کار جدید درآن حوزه آسان تر می شود و می توانید کسب و کار موفق داشته باشید.

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

2 پاسخ

    1. سلام سیما عزیز
      در هر کاری اگر یک سری اصول و قواعد بیزینس رو رعایت کنیم بسیار موفق خواهیم بود
      اینکه این اصول و قواعد رو از چه کسی و به چه طریق آموزش میبینیم بسیار مهمه ، سابقه بیزینسی فردی که ازش آموزش میبینیم و تاثیر علم اقتصادیش بر زندگیش می‌تونه کمک خوبی برای ما در انتخاب ما باشه

دیدگاهتان را بنویسید

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد