آموزش کسب و کار در یوتیوب

یوتیوب یکی از قدرتمندترین ابزارهای کسب درآمد از پلتفرم گوگل است و در واقع بزرگترین و مهم ترین بستر  فضای مجازی است که می توان از طریق با اشتراک گذاری ویدیو و جذب مخاطب به درآمد بالا رسید. یوتویوب یکی از پربازدیدترین وب سایت های جهان است که از طریق آن روزانه بالای 5 میلیارد ویدیو دیده می شود و به همین دلیل است که اهمیت بسیار فراوانی در قبال دیگر برنامه های مشابه خود مانند اینسنتاگرام دارد. البته بین این دو تفاوت های زیادی وجود داشته ولی به هر جهت هردو پلتفرم محل بارگزاری ویدیوهای مختلف است.

یوتیوب دریایی از اطلاعات است و افراد می توانند از طریق آن به درآمد بالایی برسند و این تفاوت بزرگ میان یوتیوب  و سایر  پلتفرم ها می باشد که می توان با اشتراک گذاری ویدیو ها پول مناسبی دریافت کرد و در نتیجه بهتر است که با  آموزش کسب و کار در یوتیوب  به خوبی آشنا شویم.

متاسفانه یوتیوب در کشور ما به دلیل فیلتر بودن، مشکلاتی را بوجود آورده، اما این دلیل نمیشه که ما از یوتیوب نتوانیم به نتیجه خوبی برسیم. در واقع راه های زیادی برای میانبر زدن تحریم ها وجود دارد که بتوان درآمد حاصل از یوتویوب را به دست آورد و شرکت های زیادی هستند که با گرفتن کارمزد از شما به عنوان واسطه ایی عمل کرده و در نتیجه باعث وصول و پرداخت درآمد دلاری به شما می شوند.

youtube

به چه میزانی می توان از یوتیوب درآمد کسب کرد؟

اینکه شما به چه میزان درآمد کسب کنید کاملا بستگی به خودتان دارد و کیفیت محتوایی که تولید می کنید.پس می توان گفت که هر چه محتوای با کیفیت تر تولید نمایید بیشتر می توانید درآمد مناسبی را کسب نمایید. عوامل زیر به صورت مستقیم با این موضوع در ارتباط است

۱_ مدت زمان ویدیوهای شما بایستی مناسب و کوتاه باشد.

۲- به میزان روند  دیده شدن خود در بازدید اینستاگرام دقت نمایید.

۳- به تعداد فالو کننده های خود بسیار توجه کنید.

۴-ویدیوهای شما به چه میزان لایک میخورد بسیار مهم است که میزان آن چقدر است.

۵-بررسی نمایید به چه میزان ویدیو های شما به اشتراک گذاشته می شود.

۶- سعی نمایید که تعداد کامنت های خود را بالا ببرید.

چنانچه تمام عوامل بالا را رعایت فرمایید میزان بازدید شما از یوتیوب بالاتر خواهد رفت و در نتیجه درآمد بیشتری را کسب خواهید نمود.

 

آموزش یوتویب

نحوه تسویه حساب با یوتیوب

بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که از عزیزان خود  بخواهیم که در خارج از ایران برای ما حساب باز کنند و سپس ما صرفا تولید محتوای پیج را انجام داده و امور مربوط مالی را به عهده آن افراد بگذاریم پس در نتیجه می توان گفت که شما به صورت غیر مستقیم پول خود را دریافت خواهید کرد.

از این رو او پول را به شما خواهد داد و شما نیز در ایران به روند کاری خود ادامه دهید روش دیگری که در این جا وجود دارد این است که شما یک  سرور مجازی تهیه کنید و سپس از طریق پی پال روند کاری خود را ادامه دهید.و سپس همه ی فعالیت های یوتیوب خود را بدین شکل انجام دهید

اما این راه ریسکش خیلی بالاست

و به طور کلی در این خصوص باید یک حساب اصلی داشته باشید که آن حساب خارج از ایران زندگی می کند تا امور مربوط به آن را انجام دهید که این خود نیز مشکلات فراوانی دارد

این سوال به شدت بسیار مهم بوده چرا که فعالیت اکثر اشخاص بر اساس دریافت مبلغ های متفاوت از آن واحد است پس بهتر است که به تمام نکات لازمه توجه نمایید. و به طور کلی مجموع بازدید های شما بایستی بیش از 5 هزار نفر باشد و سپس یوتیوب به شما مبلغی را پرداخت خواهد کرد و شما ترغیب خواهید شد که به فعالیت های خود ادامه دهید.

راه دیگر این است که شما باید گوگل ادسنس داشته باشید و به عضویت آن نیز در بیابید چرا تمام درآمد شما از این طریق پرداخت خواهد شد

نکته قابل توجه این است که بایستی حساب گوگل شما با حساب بانکی که دارید یکی باشد و تمام این موارد بایستی که با ایمیل شما نیز هماهنگ باشد. چنانچه از حساب دوست خود استفاده میکنید مراقب باشید که مشخصات او با حساب یوتیوب مورد استفاده یکی باشد.

اموزش یوتویب

چگونه  حساب یوتیوب خود را فعال کنیم؟

زمانی که یوتیوب خود را راه اندازی کردید بایستی قسمت کسب در . این به این معنی است که یوتیوب اجازه دارد تا در آغاز  ویدیوهایی که انتشار می دهید به خوبی بازدید بخورند. همینطور با فعال سازی کسب درآمد از یوتیوب تمام نمایش های ویدیوهای شما محاسبه خواهد شد. برای این منظور به قسمت تنظیمات کانال یوتیوب رفته و سپس روی گزینه My Channel بزنید و در نهایت Customize Channel را فعال نمایید. سپس در صفحه ایی که براتیان باز شده روی گزینه View additional features بزنید و در نهایت حساب یوتیوب شما فعال خواهد شد.

 

 

 

 

چه ویدیو هایی برای اشتراک گذاری در یوتیوب مناسب تر است؟

ویدیوهای زیادی برای کسب درآمد که در بخش های گوناگون در حال انتشار هستند و در نتیجه می توان گفت که شما می توانید در بخش های مختلفی مشغول به کار شوید و در نتیجه بازدهی و درآمد مناسبی را از این حوزه دریافت نمایید.

1.     ویدیو های آموزشی

یکی از بهترین موضوعاتی که شما می توانید در این زمینه تولید محتوا انجام دهید آموزش دادن است که همچنین شما از این طریق می توانید کسب وکار خود را داشته و یک درآمد ثابت نیز از آن بدست آورید. مانند آموزش دادن در حوزه آشپزی، آموزش زبان، هنرهای دستی و دیگر زمینه هایی که کاربرد فراوان دارد.

2.ویدیوهای مقایسه ایی

یک سری از ویدیوها در زمینه مقایسه اجناس کالا با کالای دیگر است که شخص سعی خواهد نمود کالاهایی که مورد استفاده اشخاص است به راحتی با یکدیگر مقایسه نمایید تا به آن ها کمک نمایید که بهترین خرید را داشته باشند.

3. آموزش گیم و نمایش آن

از ویدیوهای خود نمایشی زیبا تهیه نمایید تا ن ها بتوانند به خوبی در این پلتفرم نمایش پیدا کنند و بازدید خوبی نیز بخورند.

مورد دیگر آموزش این گونه بازی ها است که چون در حوزه سرگرمی است می تواند مخاطبان خود را داشته باشد و افراد زیادی مایل به تماشای این گونه بازی ها هستند پس در نتیجه می توانید بازخورد خوبی از آن بگیریوتویباموزش  یوتویب و کسب درامد از ان

 

بررسی قانون کپی رایت در پلتفرم یوتیوب

 

در هر جای دنیا قانون کپی رایت پایستی که اجرا و به آن عمل شود و هر شخصی که آن را رعایت ننماید، قطعا ویدیو او پاک خواهد شد و مشمول مجازات  قانون نیز می شود.

پس در نتیجه بایستی گفت که شما بایستی ویدیو و یا موزیک شخص را با اجازه او استفاده نمایید و یا اینکه از ویدئوهایی استفاده نماید که مشمول قانون کپی رایت نخواهد شد.

 

کلام آخر

همان طور که گفته شد یوتیوب یکی از پلتفرم های فضای مجازی است که شخص می تواند از این طریق درآمد کسب کند. و همچنین توانایی این را خواهید داشت که بالا بردن بازدیدهای خود به شناخته شدن خود بیشتر کمک کرده و در نهایت برند خود را بهتر و بیشتر معرفی کنید. شما می توانید با توجه به تخصص خود یک موضوع را انتخاب کرده و در نهایت به کار خود به صورت مدام ادامه دهید و استمرار لازم را در کار خود داشته باشید و به یاد داشته باشید که با تلاش مداوم می توانید یک نتیجه عالی خلق کنید.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز