بهترین فروشگاه های اینترنتی

 

  برای انتخاب بهترین فروشگاه اینترنتی معیار های بسیاری وجود دارد. برخی از مشتریان ممکن است، سرعت تحویل سفارشات را معیار اصلی تحویل کالا در نظر بگیرند برخی دیگر قیمت پایین‌تر نسبت به سایر فروشگاه‌ها و تخفیفات را معیار برتری در نظر بگیرند. بعضی از مشتریان هم داشتن تنوع محصولی را یکی از معیارهای انتخاب فروشگاه اینترنتی خود در نظر دارند. در این مقاله سعی داریم بهترین فروشگاه های اینترنتی را به شما معرفی کنیم.

 

دیجی کالا

دیجی کالا

دیجی کالا جز نسل اولی‌های فروشگاه اینترنتی در کشور است. به این صورت که دیجی کالا توانست فرهنگ خرید اینترنتی را در کشور جا بیاندازد. بسیاری از مردم از طریق دیجی کالا بود که رفته رفته به خرید اینترنتی اعتماد پیدا کردند. 

دیجی کالا پیش از آنکه تبدیل به فروشگاه اینترنتی شود، تا مدت‌ها تولید محتوا انجام می‌داد. دیجی کالا درباره اصالت و خصوصیات وسایل دیجیتال تولید محتوا می‌کرد. تا از این طریق کلاه سر مشتریان نرود و بتوانند کالای اصل را از فرع تشخیص دهند. 

دلیل راه‌اندازی دیجی کالا این بود که روزی برادران محمدی( صاحبین دیجی کالا) برای خرید دوربین به بازار رفته بودند، ولی دوربینی که خریدند خراب بود و مشکلاتی داشت. برادران محمدی برای این که این اتفاق برای سایر افراد رخ ندهد، شروع به کسب اطلاعات برای پیدا کردن و تشخیص کالای اصل از فرع کردند و این محتوا را از طریق سایت دیجی کالا به مشتریان ارائه کردند. 

آنها پس از مدتی توانستند کاری کنند که بسیاری از مشتریان به آنها اعتماد کنند. همین موضوع باعث شده بود. مشتریان پیش از آنکه بخواهند به بازار سر بزنند، به سایت دیجی کالا می‌رفتند و اطلاعات لازم را کسب می‌کردند و با توجه به آن اطلاعات برای خرید اقدام می کردند. 

پس از مدتی دیجی کالا قابلیت مقایسه کالاها را به سایت خود اضافه کرد. در نتیجه مشتریان اگر میان انتخاب دو محصول شک داشتند، می توانستند از این گزینه سایت دیجی کالا استفاده کنند و اطلاعات را به صورت کاملاً منسجم و یکجا راجع به کالاهای مختلف بررسی کنند و در نهایت تصمیم نهایی را بگیرند. 

 

راه اندازی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

حال که تمام مخاطبان به دیجی کالا اعتماد داشتند بهترین زمان بود که دیجی کالا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کند. دیجی کالا در ابتدا محصولات دیجیتالی پرداخت و روز به روز حوزه فعالیت فروشگاه خود را افزایش داد. 

امروزه شما می توانید هر چیزی را که می خواهید در دیجی کالا پیدا کنید. به عبارتی می توان گفت که تنوع محصولات بالای دیجی کالا از جمله بزرگترین مزایای دیجی کالا است که آن را در دسته بهترین فروشگاه اینترنتی قرار داده است. 

برخی از پلن‌های دیجی کالا توانست این فروشگاه اینترنتی را بسیار نسبت به سایر فروشگاه‌ها پیش بیاندازد. برای مثال سیستم همکاری در فروش یا افلیت مارکتینگ دیجی کالا باعث شد که افرادی که رسانه‌ای داشتند، ترغیب شوند که محصولات دیجی کالا را تبلیغ کنند. آنها از طریق تبلیغ و دعوت به خرید محصولات دیجی کالا می توانستند سود بسیاری زیادی را به دست بیاورند. 

مزایای فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

 

تجربه کاربری فوق العاده و توانایی جستجو سریع

تخفیفات جذاب

خبر دادن به مخاطبان بابت کالاهای موجود شده

نرم افزار موبایل‌های هوشمند

۷ روز گارانتی

محتوای دقیق و کاربردی برای معرفی محصولات

نرم افزار مناسب گوشی هوشمند

 

معایب استفاده از دیجی کالا

عدم پیگیری مانند گذشته 

تحویل با تاخیر اجناس

عدم ارائه خدمات ارزشمند به مخاطبانی که سبد کالایشان را پر کرده‌اند

تمام معایب فوق چیزی از ارزش برند دیجی کالا و خدماتی که او به بازار ارائه کرده است کم نمی‌کند. در صورتی که دیجی کالا معایب خود را برطرف کند، بی شک بهترین فروشگاه اینترنتی کشور خواهد بود. 

 

فروشگاه اینترنتی موبایل 140

فروشگاه اینترنتی موبایل 140

برند موبایل 140، برندی است که در چند ماه اخیر توانسته نام خودش را جز یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی میان مردم باز کند. موبایل 140 که هنوز در ابتدای تبلیغات گسترده برای کسب و کارش است. قیمت بسیار پایینی نسبت به سایر رقبایش دارد. همین قیمت پایین‌تر در کنار تجربه 20 ساله‌ای که در زمینه فروش موبایل و کالاهای دیجیتال کسب کرده است توانسته است به سرعت اعتماد مردم و مخاطبان را جلب کند. 

از طرفی باید توجه کنیم که موبایل 140 در تبلیغات خود از چهره علی دایی استفاده کرده است. 

علی دایی به تنهایی اعتبار زیادی به این برند بخشیده است و بسیاری از مخاطبان به دلیل اعتبار علی دایی، به این برند اعتماد کرده‌اند.

یکی دیگر از بزرگترین مزیت‌های موبایل 140، روش های ارسال متنوع آن است. اگر شما در شهرستان باشید می توانید انتخاب کنید که محصولی که خریداری کرده‌اید به وسیله تیپاکس یا پست ظرف مدت دو روز تا یک هفته به شما تحویل داده شود. 

 

از طرفی اگر در تهران باشید و پیش از ساعت 14، سفارش خود را ثبت کنید، همان ساعت سفارش ارسال شده و حداکثر تا ساعت 21 شب به دست شما خواهد رسید. 

همچنین خریداران می توانند با مراجعه به ساختمان موبایل 140 جنسش را تحویل بگیرد. 

 

مزایای موبایل 140

قیمت پایین‌‌تر از بازار

پیگیری پس از خرید

تنوع بالای کالای دیجیتال

ارسال سریع برای شهر تهران

سابقه زیاد در بحث فروش موبایل

 

معایب فروشگاه اینترنتی موبایل 140

دریافت هزینه ارسال

فعالیت کم در حوزه فروش اینترنتی

عدم داشتن جامعیت و تنوع در محصولات

 

سایت خانومی

سایت خانومی

فروشگاه خانومی، بهترین فروشگاه اینترنتی برای بانوان است. خانومی توانسته به یکی از دوستان بانوان کشور تبدیل شود زیر می توان هر محصول آرایشی بهداشتی را در آنجا به راحتی پیدا کرد. فروشگاه اینترنتی خانومی دسته بندی محصولی بسیار گسترده‌ای دارد. به طوری که شما می توانید میان آنها جستجو کنید و با مقایسه آنها در نهایت بهترین تصمیم را بگیرید.

در صورتی که کالای آرایشی پس از ۷ روز خراب شده باشد، به راحتی می توانید این کالا را مرجوع کنید. اگر هم به هر دلیل دیگری با محصول مشکلی داشتید، می توانید به شرط اینکه پلمپ محصول باز نشده باشد، کالای خود را مرجوع کنید. 

یکی دیگر از مواردی که سایت خانومی را به یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی تبدیل کرده است، مقالات است.  این سایت، مقالات بسیاری جامعی در خصوص معرفی انواع محصولات و نکات آرایشی و بهداشتی که بانوان به وسیله آن می توانند

 

مزایای خرید از سایت خانومی

مزایای بسیاری برای خرید از سایت خانومی وجود دارد که می توانید به وسیله آنها 

ضمانت اصالت کالا

ضمانت تاریخ انقضا

ضمانت دریافت کالای سالم

شرایط ضمانت بازگشت رایگان کالا

پیشنهادات جذاب به مخاطبان وفادار

ارسال رایگان در تهران با سقف ۳۵۰ هزار تومان

تحویل کالا بسته به ۳ تا ۵ روز کاری

داشتن قسمت بلاگ

 

معایب سایت خانومی

طراحی کاربری پیچیده

 

 

 

فروشگاه اینترنتی ترب

فروشگاه اینترنتی ترب

مهم ترین ویژگی ترب در شعار این برند نهفته است. ترب، بهترین قیمت بازار. ترب از ابتدا با استراتژی ارزان‌ترین قیمت بازار فعالیت خود را شروع کرد و امروز که چند سالی از تاسیس این وبسایت فروشگاه می‌گذرد، هنوز هم به این شعار پایبند بوده است. فروشگاه اینترنتی ترب به همین دلیل بهترین فروشگاه اینترنتی کشور است. 

انواع فروشندگان قیمت های خود را وارد می کنند و در نهایت مشتریان انتخاب می کنند که از کدام فروشنده خرید کنند. 

دسته بندی محصولی کامل از مهم‌ترین مزایای فروشگاه اینترنتی ترب است. ترب فروشگاهی است که می توانید محصولات خانگی، پوشاک، لوازم سفر و گردشگری، ابزار آلات ساختمان، کودک و نوجوان، ارز و طلا، محصولات نگهداری از حیوانات، خودرو و وسایل نقلیه، ورزش و سرگرمی، تجهیزات صنعتی، سلامت و پزشکی، فرهنگ و هنری را در آن پیدا کنید و با بهترین قیمت سفارش خود را نهایی کنید. 

 فروشگاه ترب در سال 93 توسط گروهی از دانشجویان دانشگاه شریف و با هدف ایجاد بستری که در آن مخاطبین می توانستند قیمت های مختلف یک کالا در بازار را مشاهده 

کنند، ایجاد شد. این بستر در سال 1395 رشد کرد و به سایت فروشگاهی تبدیل شد. 

 

مزایای سایت ترب

دسته بندی متنوع محصولی

امکان فروش محصول در سایت

امکان یافتن پایین‌ترین قیمت بازار

موجود بودن گزینه تخفیف 

 

کلام آخر

معیارهای بسیاری برای مشخص کردن بهترین فروشگاه اینترنتی وجود دارد. تمام فروشگاه‌هایی که در این مقاله به آن اشاره کردیم، سعی‌ کرده‌اند که مزیت های قابل توجهی را به مخاطبین ارائه کنند. پشتیبانی و ضمانت مناسب، تحویل به موقع و طبق تاریخ معین شده، ضمانت اصل بودن کالا، دسته بندی متنوع و… از جمله مزایای تمامی فروشگاه‌های ذکر شده بود. 

از شما کاربران سایت ماهان تیموری درخواست داریم که تجربه خودتان را از خرید اینترنتی که از این فروشگاه ها داشتید، برایمان بنویسید. 

 

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید