راه اندازی کسب و کار با ده میلیون تومان چگونه است؟

امروزه با توجه به اینکه شرایط کار به شدت سخت شده است به همین دلیل افراد در تلاش هستند که با کمترین بودجه کسب و کار خود را راه اندازی نمایید و بتوانند سود خوبی از آن را کسب نمایید. در واقع شما می توانید با یک بودجه ی ده میلیونی یک کار مناسب که مورد علاقه شما باشد نیز انتخاب نمایید. پس در نتیجه می توان گفت که نیازی است که از مبالغ بسیار بالا برای شروع یک کسب و کار آغاز کرد فقط کافی است که شما با مبلغ کم کار خود را آغاز و سپس آن را ادامه دهید.

ما در این مقاله نمونه های از راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان را توضیح خواهیم داد تا بتوانید با دانش بیشتر یک بیزینس مخصوص به خود را شروع نمایید برای تحقق این امر پیشنهاد می شود که این مقاله را تا انتها مطالعه فرماید و اطلاعات خود را نیز در خصوص شغل مدنظرتان بالا ببرید.

 

1. آانلاین شاپ

یکی از کارهایی که شما می توانید با 10 میلیون آن را شروع کنید، آنلاین شاپ های مختلف است که با هر سرمایه ایی امکان انجام آن هست. در واقع درست است که هرچه سرمایه شما بیشتر باشد فروش شما نیز بالاتر خواهد رفت اما ذکر این نکته لازم است که شما چه محصولی را در فروشگاه خود بفروشید. چرا که هر چه محصولاتتان متنوع باشد، پس سرمایه بیشتری را هم نیاز خواهید داشت ولی چنانچه محصول کمی را بخواهید بفروشید در آن صورت می توان گفت که می شود با این مبالغ کاری از پیش ببرید و به صورت آنلاین فروش داشته باشید.

 

مقاله مرتبط: آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین

 

2. نویسندگی

از شغل های دیگری که به سرمایه خیلی کم نیاز دارد، نویسندگی است چرا که می توان گفت نویسندگی از جمله مهارت هایی است که شخص در طول چندی سال بدست آورده و به شکل امروزی خود حرفه ایی شده است. در واقع نویسندگی یکی از مهارت  هایی است قبل از نیاز به سرمایه برای شروع آن، به تخصص کافی در این زمینه نیاز است.

بسیاری از شرکت ها وسایت های خصوصی نیاز به نویسنده خوب دارند و یا اینکه می توانید برای سوشال مدیا نیز شروع به نویسندگی و کسب درآمد نمایید.

از طرفی دیگر نیز می توانید برای خود سایت زده و سپس در آنجا محتوا تولید نمایید .

 

3. تدریس زبان انگلیسی در منزل

 

یک سری از مهارت ها هستند که شما می توانید در منزل خود آن را به راحتی از طریق بسترهای فضای مجازی تدریس و در قبال آن شهریه مورد نظر خود را دریافت کنید.

شما می توانید این کار را از طریق سایت، اینستاگرام و سایر پلتفرم های دیگر آموزش و یا تبلیغات نمایید.

در واقع شما در مرحله اول تبلیغات و ویدیوهای مشابه خود را در اینستاگرام معرفی می نمایید و سپس از افراد ثبت نام به عمل آورید.

 

4. شمع سازی

از دیگر هنرهایی که می توان از طریق آن به درآمد رسید این است که شما می توانید شمع های مختلفی را در منزل خود ساخته و سپس آن را در سایت به فروش برسانید که این کار را می توان با هزینه بسیار کم انجام داد.

5. درست کردن محصولات خانگی

این شغل جزو راه اندازی کسب و کار با ده میلیون است که البته می توان گفت که این کار با هزینه های متفاوت نیز صورت می گیرد و بسته به خود شماست که این کار را به چه صورت انجام دهید و در نهایت بایستی الزامات بهداشت را در این مورد رعایت فرمایید.

 

6. کارگزاری بیمه

کارگزاری بیمه جزو دسته راه اندازی کسب و کار با ده میلیون است که شما حتی با سرمایه بسیار کمتر می توانید زیرمجموعه شخص دیگر قرار بگیرید و از برند آن بیمه برای جذب مشتری استفاده کنید و در نتیجه می توان گفت که شما از طریق لینک شدن با شخص دیگر که نمایندگی این کار را برعهده دارد شروع کرده و بابت هر شخص پورسانت خود را کسب خواهید کرد.

 

7. طراحی اپلیکیشن های موبایل

 

طراحی اپلیکیشن نیازمند مهارتی است که شما از قبل آن را فرا گرفته اید و حال با توجه به آن می خواهید آن را ارائه و با گرفتن پروژه های مختلف با قیمت های گوناگون کسب درآمد نمایید و سپس تلاش نمایید تا با برند سازی خود در بازار کار بیشتر مطرح شده و سپس از این طریق پروژه های بیشتری نیز کسب نمایید.

این شغل نیز جزو راه اندازی کسب و کار با ده میلیون است که شما  با امکاناتی نظیر لپ تاپ وی دیگر موارد  لازمه می توانید این کسب و کار را شروع کرده و در نتیجه به درآمد خوب در آینده نیز برسید.

 

8. فروش کتاب های دست دوم

از دیگر مواردی که شما می توانید با سرمایه مناسب آن را شروع نمایید، فروش کتاب های دست دوم است چرا که بسیاری از افراد به دلایل زیاد از جمله: قیمت های بالای کتاب ها،پیدا نکردن کتاب های مورد نظر خود و در نتیجه خرید نسخه های قبلی، مجبور هستند که کتاب های دسته دوم را خریداری نمایند.

پس شما می توانید این شغل را در دسته راه اندازی کسب و کار با ده میلیون قرار دهید.

 

9. راه اندازی سایت آموزشی

یکی از کسب وکارهایی که می توان به راحتی در منزل آن را شروع کرد، راه اندازی سایت های آموزشی است که در موضوع های گوناگون قابل اجرا است و شما می توانید در منزل خود تولید محتوا و مقاله نویسی آن را انجام دهید  و راه اندازی کسب و کار با ده میلیون را آغاز نمایید.

در واقع سایت های آموزشی در ابتدای کار هزینه زیادی را نیاز ندارد و شما باید وقت بیشتری را گذاشته تا سایت خود را تقویت نمایید.

 

10. صنایع دستی

یکی دیگر از مواردی که افراد می توانند در منزل خود به راحتی از آن پول دربیاورند درست کردن هنرهای دستی مانند: تابلوهای نقاشی، نقاشی و طراحی لباس،طراحی پرتره از جمله صنایع دستی است که با فرد با توجه به هنر خود می تواند از طریق سایت و اینستاگرام از مشتریان خود سفارش بگیرد و پیگیر خرید آنان باشد.

 

11.  بازاریابی و ادمین در شبکه های اجتماعی

 

امروزه اینستاگرام و شبکه های مجازی به صورت تخصصی در خصوص فروشگاه های مختلف فعالیت دارند و باعث افزایش فروش و بازاریابی بیشتر محصولات خواهند شد و در نتیجه می توان گفت که این نوع از بازاریابی بیشترین بازخورد را برای صاحب برند و محصول خواهد داشت. به همین دلیل شما با یادگیری مهارت های مختلف می توانید ادمین یک یا چند شبکه مجازی  مختلف شوید و از آن طریق درآمد به دست آورید  و تنها چیزی که شما برای  این کار نیاز دارید، گوشی موبایل است که با کمترین  هزینه نیز می توانید آن را تهیه و شروع به فعالیت نمایید.

 

کلام آخر

امروزه با توجه به اینکه افزایش قیمت را به صورت مداوم شاهد هستیم، راه اندازی کسب و کار با مبالغ پایین را بایستی در اولویت خود قرار دهیم و از این کار نیز ناامید نشویم و در نتیجه ما در سایت استاد ماهان تیموری در خصوص راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان صحبت کرده ایم و مشاغل گوناگونی را به عنوان مثال برای شما آورده ایم که می توانید با بررسی آنها و در نظر گرفتن علایق خود، شروع به راه اندازی آن نمایید و در نهایت با تلاش مدام به سود مدنظر خود برسید.

 

 

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید