نحوه خرید ارز دیجیتال و فروش آن

این روزها تب و تاب فروش و خرید ارز دیجیتال به واسطه سودهای بسیاری که در زمینه رمز ارزها وجود دارد ،خیلی ها به فکر سرمایه گذاری در این زمینه هستند. چون خیلی از افراد در این زمینه ارز دیجیتال ،توانستند سودهای بسیار خوبی کسب کنند پس نشان می دهد که این بازار ،همچنان ظرفیت رشد و تکامل دارد.

با گسترش تکنولوژی و آماده شدن دنیا برای تغییرات بنیادی ارزهای دیجیتال به وجود آمدند. ماهیت این ارزها به این گونه است که هیچ دولت و یا کشوری نتواند آن ها را کنترل کند و افراد بتوانند به راحتی در این بخش سرمایه گذاری کرده و در نهایت به اهداف مالی خود دست پیدا کنند.

سرمایه گذاری در بازارهای مالی دنیا می تواند برای خیلی از افراد جذاب باشد، زیرا به دست آوردن پول به صورت دلاری طعمی متفاوت دارد . اما این درصورتی است که فرد آموزش های لازم را در این مورد ببیند و در نهایت بتواند با علم بر این بازارها کسب درآمد کند.

این بازار پتانسیل هایی بسیار خوبی برای ثروتمند شدن افراد دارد اما  همان‌گونه که فرصت در اختیار افراد قرار می دهد ، می تواند سرمایه افراد ناشی را از بین ببرد و باعث شکست افراد شود. به همین خاطر  قصد داریم در این مقاله آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال، نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دهیم.

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال

نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که برای خرید ارزهای دیجیتال راه های زیادی وجود دارد که شما باید بهترین راه را انتخاب کنید. به عنوان مثال شاید سایت هایی وجود داشته باشد که شما را دعوت به خرید ارزهای دیجیتال از شبکه آن ها کنند . این درحالی است که ممکن است این وب سایت ها کلاهبرداری یا اسکم بوده و سرمایه شما از بین برود به همین خاطر  شما باید وسواس زیادی برای این موضوع داشته باشید.

از طرفی شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیازی به مراجعه به مکانی ندارید به همین خاطر می توانید با خیال راحت در خانه بنشینید  هر ارزی را که مد نظر دارید را بخرید و یا بفروشید. اما قبل از اینکه بخواهیم اقدامی انجام دهید  لازم است مهارت هایی را یاد بگیرید.

 به عنوان مثال شما باید مهارت هایی مانند تحلیل تکنیکال و مارکت خوانی، تحلیل بنیادی و روانشناسی بازار را به خوبی یاد بگیرید تا در نهایت بتوانید به موفقیت در این بازار دست پیدا کنید .بنابراین برای این کار می توانید آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال را دریافت کنید. به عنوان مثال شما می توانید در قسمت سرمایه گذاری آموزش هایی را در این باره دریافت کنید.

روش های کسب سود

شما به چند روش می توانید از این بازارها کسب سود کنید. به طور مثال شما می توانید با خرید و نگه داشتن این ارزها کسب درآمد کنید و یا با خرید و فروش آن به ثروت دست پیدا کنید . هر روشی که شما انتخاب کنید بسته به اخبار و تحلیل هایی که انجام می دهید صورت می گیرد.

همان طور که می دانید ما دو نوع ارز داریم ، ارزهای دیجیتال و ارزهای کاغذی .ارزهای دیجیتال همان گونه که از نامشان مشخص است وجود فیزیکی ندارند و با فرآیندها و پروژه هایی که انجام می دهند، ارزش پیدا می کنند که در بازارهایی به نام کریپتو کارنسی  خرید و فروش می شوند.

اما ارزهای کاغذی که به صورت فیزیکی هستند در بازاری به نام فارکس خرید و فروش می شوند . همچنین در بازار فارکس برای شما این امکان وجود دارد که سهم هایی مانند سهام نزدک ، نفت ، طلا و نقره را خریداری کنید و در نهایت از آن ها کسب درآمد کنید.

ارزهای دیجیتال رهبر

ارزهای دیجیتال رهبر

 

همان طور که می دانید بیت کوین معروف ترین و اولین رمز ارزی است که به وجود آمد. به همین خاطر هر تغییری که در قیمت این رمز ارز اتفاق می افتد روی بیشتر ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد و می تواند قیمت بقیه ارزها را به شدت بالا و پایین ببرد به همین خاطر رهبر یا لیدر بازار ارزهای دیجیتال به حساب می آید.

اما یک ارز دیگر وجود دارد که پتانسیل این را دارد که به یک رهبر دیگر در این بازار تبدیل شود  که به آن اتریوم گفته می شود . این ارز هم در حال رشد است و هم پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری دارد. اما همان طور که گفتیم بدون آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال و تحلیل ورود به این بازارها و خریدآن ها  بسیار خطرناک است.

 

حال اگر میخواهید در دنیای ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید ولی نمی دانید باید از کجا و چطوری  می توان طریقه خرید ارز دیجیتال را یاد بگیریم؟ 

سرفصل های این مقاله :

 • خرید ارزهای  دیجیتال از صرافی ها
 • مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال از صرافی
 • طریقه خرید  و فروش ارز دیجیتال در فارکس
 • نحوه خرید ارز دیجیتال در فارکس

سرمایه گذاری در ارز‌های دیجیتال، چند سالی هست که در ایران خیلی رونق زیادی پیدا کرده است و خیلی ها در این حوزه ورود کردند و در این حوزه سرمایه گذاری کردند. اکثر این افراد هم سودهای خیلی خوبی از این بازار گرفتند و این نشان میدهد که این بازار ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری دارد.

 

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال

من در مقاله‌های مختلفی که در مورد ماهیت ارز دیجیتال، انواع ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در ارز دیجیتال، با شما صحبت کردم که می توانید در بخش آموزش و مقالات سایت آنها را مطالعه کنید. اما امروز می‌خواهیم به طور تخصصی در مورد خرید ارز به صورت دیجیتال با شما صحبت کنیم.

یکی از مشکلاتی که اکثر افراد در بخش سرمایه گذاری ارز دیجیتال دارند این هست که به دلیل تحریم‌هایی که در ایران هست نمی توانند مستقیما خرید داشته باشند و این باعث شده که خیلی‌ها که علاقمند این حوزه هستند از این بازار بزرگ محروم بشوند.

اما باید بگویم که در سالهای اخیر این مشکل کاملا حل شده است و کاملا قانونی شما می‌توانید طریقه خرید ارز دیجیتال داشته باشید و در این بازار فعالیت کنید. فقط کافی هست آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال را دیده باشید و بدانید که از چه راهی میشود مطمئن در این بازار سرمایه گذاری کرد.

پیشنهاد ما به شما : هوش مالی

خرید ارز دیجیتال از صرافی ها

1- طریقه خرید ارز دیجیتال از صرافی ها

اولین راه برای اینکه در بازار ارز‌های دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم و… ، سرمایه گذاری کنیم این هست که از صرافی‌ها استفاده کنیم. صرافی‌ها چی هستند؟ ببینید همونجوری که ما برای خرید ارز مثل دلار، یورو وارد بازار میشویم و از یک صرافی خرید می‌کنیم، یا وقتی که طلا می‌خواهیم می رویم صرافی، برای خریدرمز ارزها  هم می توانیم برویم صرافی و مستقیما از صرافی‌ها خرید کنیم.

در ایران ما دو نوع صرافی برای ارز دیجیتال داریم. یک صرافی‌های حضوری که شما طبق معمول همیشه می توانید بروید و به صورت حضوری خرید رمز ارز  داشته باشید و یک نوع صرافی اینترنتی که خب کاملا آنلاین میتوانید کل مراحل خرید کردن ارز‌های دیجیتال را در آن طی کنید.

2-صرافی های آنلاین برای ارز های دیجیتال

اما روشی که من به شما توصیه می‌کنم این هست که اگر می خواهید که راحت تر ارز دیجیتال خودتان را مدیریت کنید، از صرافی‌های آنلاین استفاده کنید. چرا؟ به این دلیل که وقتی شما می روید حضوری خرید می‌کنید، عمدتا هیچ پنل کاربری در اختیارتان نیست که قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال را ببینید و صرفا باید اخبار را دنبال کنید تا ببینید که الان قیمت مثلا بیت کوین چقدر هست و شما چقدر سود کردید یا ضرر کردید.

اما اگر از صرافی‌های آنلاین  نحوه خرید ارز دیجیتال داشته باشید، به شما یک پنل می‌دهند که حساب کاربری شماست و شما می توانید کاملا آنلاین ببیند که چقدر خرید داشتید، چقدر سود کردید، از چه ارز دیجیتالی چقدر دارید و این باعث می شود که یک دید کلی نسبت به سرمایه گذاری خودتان داشته باشید.

یک خوبی دیگه‌ای که در صرافی‌های آنلاین هست این هست که شما می توانید با استفاده از پنل کاربری خودتان، به نمودار و چارت ارزهای دیجیتال و بازدهیشان در بازه‌های زمانی مختلف هم دسترسی داشته باشید. و این چه ویژگی‌ای دارد؟

این باعث می شود که شما هر زمان که احساس کنید که الان مثلا بیت کوین میخواد بریزد و یک ریزشی داشته باشد همان جا آنلاین بیت کوین خودتان را بفروشید و هر جا که احساس کردید که مثلا یک ارز دیجیتال دیگر مثل اتریوم قرار است که روند صعودی داشته  باشد، می توانید خرید رمز ارز   اتریوم داشته باشید.

خب این یعنی نقد شوندگی سرمایه‌ی شما در روش آنلاین به مراتب بیشتر از اینه که شما تشریف ببرید حضوری در یک صرافی خرید کنید و یک برگه‌ای بگیرید که شما فلان قدر ارز دیجیتال دارید و هر زمان که به پولش نیاز داشته باشید، برید حضوری این پول رو بگیرید. این روش برایتان به صرفه نیست و کلی از شما وقتتان را می گیرد و نقد شوندگی را به شدت پایین می اورد.

خب حالا سوال اینجاست که ما چطوری میتوانیم از یک صرافی آنلاین خرید رمز ارز داشته باشیم؟

آموزش مراحل خرید و فروش ارزهای دیجیتال

طریقه خرید و فروش ارز دیجیتال  از صرافی آنلاین

برای خرید رمز ارز ، از یک صرافی شما باید مراحل زیر رو طی کنید. ضمنا این رو بگم به شما به این دلیل که نمیشه همه‌ی صرافی‌ها رو بررسی کرد و مسئولیت سنگینی هم داره، من صرفا روش‌ها رو میگم و به هیچ وجه نمیتونم اسم صرافی خاصی رو ببرم.

1-ایجاد یک کیف پول

اولین کاری که شما باید برای خرید رمز ارزها انجام بدید این هست که یک کیف پول برای خودتان بسازید. کیف پول چیست؟ و اصلا ماجرای آن از چه قرار است؟ بگذارید با یک مثال کیف پول ارز دیجیتال را برایتان توضیح بدهم.

کیف پول درست مثل حساب بانکی شماست. وقتی شما می‌خواهید مبادلات پولی داشته باشید، دو راه بیشتر ندارید. یا اینکه پول نقد همراهتان باشد یا اینکه بروید یک حساب باز کنید و از طریق شماره حسابی که بهتون می دهند جابجایی پول داشته باشید.

خب توی ارز دیجیتال که به طور کلی هیچ پول نقدی وجود ندارد. یعنی اساس ارز دیجیتال این هست که کاملا آنلاین می باشد و هیچ پول نقدی در کار نیست. خب پس فقط می ماند یک راه و آن این هست که که بروید و از طریق آنلاین یک شماره حساب برای خودتان درست کنید. به همین خاطر است که طریقه خرید و فروش ارز دیجیتال متفاوت است.

بعد از طریق این شماره حساب، مبادلات پولی داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما : هوش مالی چیست

این کیف پول چه شکلیه؟

ببینید اگر بخواهم خیلی راحت به شما بگویم، باید به این نکته اشاره کنم که کیف پول ارز دیجیتال یک آیدی یا شناسه اعتبار به شما می دهد که شما می توانید از طریق این آیدی هر جای دنیا که هستید معاملات ارز دیجیتال خودتان را داشته باشید.  

برای ثبت نام و افتتاح یک کیف پول، شما باید به یک سری سایت‌های خارجی بروید که مستقیما این خدمات رو ارائه میدهند. یادتان باشد  که هیچ سایت ایرانی‌ این کار را برای شما نمی کند و اصولا این بستر در ایران هنوز فراهم نیست.

خب معتبرترین کیف پول‌های دنیا را می توانید از سایت‌های اتمیک والت و تراست والت تهیه کنید. این سایت‌ها معتبرترین سایت‌های جهانی برای باز کردن یک کیف پول هستند و می توانند هم امنیت شما را تامین کنند و هم اینکه به شما این فرصت رو بدهند که با خیال راحت معاملات خرید ارزهای  دیجیتال داشته باشید.

2-پیدا کردن یک صرافی معتبر

دومین قدمی که شما برای نحوه خرید ارز دیجیتال باید پشت سر بگذارید این هست که یک صرافی معتبر پیدا کنید. برای پیدا کردن یک صرافی معتبر هم دو تا گزینه جلوی روی شماست. یکی  صرافی‌های داخلی و یکیش صرافی‌های خارجی.

خب من اول یک توضیح کوتاه در مورد صرافی‌های خارجی بدهم و بعد بروم سراغ ایرانی‌ها. برای خرید رمز ارز ها از صرافی‌های خارجی، شما باید به دلار یا به یک ارز معتبر دیگه مثل یورو این خرید رو انجام بدهید و لازمه این کار این می باشد که شما یک حساب خارجی داشته باشید یا اینکه مستر کارت و ویزا کارت داشته باشید و یا اینکه حداقل یک حساب پی پال داشته باشید.

همه‌ی مواردی که بالا براتون گفتم، برای ایران تحریم هست و برای بدست آوردن هر کدام از این حساب‌ها یا باید مقیم کشور دیگه‌ای باشید و یا اینکه باید خیلی هزینه کنید تا همه‌ی این تحریم‌ها رو دور بزنید که اصلا کار مطمئنی نیست.

به همین خاطر میخواهم بگویم که فکر خرید ارز دیجیتال از صرافی خارجی را تا اطلاع ثانوی فراموش کنید. و این قول را هم از من داشته باشید که هر زمان که این شرایط مهیا شد، من در آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال برایتان کاملا توضیح میدهم که چطوری و طی چه مراحلی باید  ارزهای دیجیتال را  از صرافی‌های خارجی بخرید.

صرافی معتبر برای خرید ارز دیجیتال

صرافی معتبر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

اما پیدا کردن یک صرافی معتبر در ایران، باعث میشود که همه‌ی مشکلات کاملا برطرف بشود. اول از همه اینکه شما وقتی به یک صرافی مطمئن می رسید، خیالتان راحت می شود که هر زمان که بخواهید می توانید با ریال خودمان خرید کنید و هر زمان که بخواهید هم می توانید به ریال برداشت کنید.

مبنای محاسبه سایت‌ها و صرافی‌های آنلاین هم این می باشد که قیمت لحظه‌ای دلار را لحاظ می‌کنند و بر طبق اون خرید و فروش را انجام می دهند. پس دیگر اینجا هیچ مشکلی برای طریقه خرید و فروش ارز دیجیتال ندارید و می توانید این کار را انجام دهید.

یک خوبی دیگه‌ای هم که هست این می باشد که وقتی که شما از یک صرافی داخلی خرید می‌کنید، خیالتان راحت هست که همه پنل شما فارسی می باشد، هر زمان که به مشکلی خوردید میتوانید تیکت بزنید یا تماس بگیرید و مشکلتان را برایتان حل می کنند.

 • احراز هویت

بر اساس قانون کشور ما، هر فعالیت ارزی که از طریق صرافی‌ها انجام میشود باید از طرف خریدار یا فروشنده احراز هویت صورت بگیرد. البته احراز هویت هم کار سختی نیست. همان جوری که شما میروید بانک و میخواهید یک کار بانکی انجام بدهید، کارت ملی نشان می دهید.

در صرافی‌ها هم همینطوری باید احراز هویت کنید. البته این خودش یک نکته‌ی امنیتی محسوب می شود که شما وقتی احراز هویت می شوید امنیت خاطر بیشتری هم از سوی صرافی و هم از سوی شما به وجود می آورد.

برای احراز هویت هم نیاز نیست کار سختی انجام بدید. یک عکس از خودتان می خواهید، کارت ملی و کارتی که با آن دارید معامله انجام میدهید. وقتی این روند را طی می کنید، حساب کاربریتان فعال می شود و می توانید به هر اندازه‌ای که می‌خواهید ارزهای  دیجیتال بخرید.

طریقه خرید و فروش ارز دیجیتال

آخرین مرحله هم که طبیعتا مربوط می شود به جایی  که شما باید ارز مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. بودجه خودتان را ببینید. و با توجه به بودجه‌ای که دارید، بهترین ارز دیجیتال را برای خرید انتخاب کنید.

البته به این نکته هم توجه کنید که شما برای خرید ارزهای دیجیتال ، اول از همه باید آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال دیده باشید و بدونید که چه نقطه‌ای ورود یا خروج کنید. البته با کمی تجربه، می‌توانید یک تحلیل چشمی داشته باشید روی نمودار و خرید یا فروش خودتان را انجام بدهید.

خرید ارز دیحیتال در فارکس

طریقه خرید و فروش ارز دیجیتال در فارکس

یک شیوه‌ی دیگری که ما می توانیم خرید داشته باشیم این هست که از طریق فارکس این کار را انجام دهیم. فارکس یا بازار جهانی سهام، می تواند به ما کمک کند که با استفاده از قدرت تحلیلمان، درست مثل یک نماد بورسی، ارز‌های دیجیتال را خریداری کنیم و از آنها سود بگیریم.

خوبی فارکس این هست که یک بازار دوطرفه است و شما می توانید توی منفی‌ها هم سود بگیرید. چطور؟ به این دلیل که توی بازار فارکس شما نسبت یک ارز به یک ارز دیگر را خریداری می‌کنید. یعنی وقتی می خواهید خرید ارزهای دیجیتال انجام بدهید.

نسبت بیت کوین به دلار را میخرید و این باعث می شود که بازار برای شما دو طرفه باشد و این دو طرفه بودن به شما سود‌های خوبی میدهد. البته این بازار، خیلی پر ریسک می باشد. و توصیه می شود که حتما اول کار آموزش‌های لازم را ببینید و بعد وارد این بازار بشید.

برای خرید و فروش رمز ارزها در فارکس، مراحل خاصی را نیاز نیست طی کنید. کافی هست که به یکی از کارگزاری‌های فارکس در ایران مثل آلپاری برید و یک حساب کاربری باز کنید و بعد واریز پول داشته باشید و کارتان را در فارکس شروع کنید.

برای خرید این ارز هم کافی هست که نماد هایشان را یاد بگیرید. به عنوان مثال وقتی که می‌خواهید بیت کوین خرید کنید و می خواهید در بازار فارکس از طریق نسبت بیت کوین سود بگیرید، باید نماد BTC/USD که نماد بیت کوین به دلار هست را انتخاب کنید و معامله خودتان را انجام بدهید.

معامله در بازار فارکس دو خوبی دارد. یک اینکه شما درآمد دلاری کسب می‌کنید و دو اینکه بازار دو طرفه است و شما می‌توانید هم در روند صعودی و هم در روند نزولی، کسب سود کنید.

نتیجه گیری در ارتباط با نحوه خرید ارز های دیجیتال

نتیجه گیری در ارتباط با نحوه خرید ارز های دیجیتال

طبیعتا اگر تا اینجا آمدید و به دنبال طریقه خرید ارز دیجیتال هستید، یعنی تصمیم خودتان را گرفتید که در این مورد تحقیق کنید و وارد بازار ارز‌های دیجیتال بشوید. اما چیزی که باید به آن توجه کنید این هست که بازار ارزهای دیجیتال هم مثل هر بازار دیگه‌ای نیاز به آموزش دارد.

بازار رمز ارزها هم درست مثل بازار بورس، طلا، مسکن و… می ماند و اگر شما بدون هیچ اطلاعی وارد این بازار بشوید، به شدت ضرر می‌کنید. چون بر خلاف بورس ایران یا سرمایه گذاری در مسکن، شما در ارز دیجیتال این امکان برایتان وجود دارد که کال مارجین بشوید و پولتان صفربشود.

پس اگر به دنبال یک آموزش درست و حسابی  هستید و دوست دارید صفر تا صدمراحل خرید ارز دیجیتال را یاد بگیرید و از این بازار یک سود چند صد میلیونی بگیرید، دوره هوش ارز دیجیتال را جدی بگیرید. دوره هوش ارز دیجیتال، اولین دوره جامع آموزشی در ایران هست که توسط تیم ماهان تیموری طراحی شده و در ایران نظیر ندارد.

فرقی نمی کند که چقدر سواد دارید و یا چه قدر در بازارهای مالی بودید. مهم این هست که شما با شرکت در این دوره میتوانید از یک کسی که هیچی از طریقه خرید و فروش ارز دیجیتال نمی داند، تبدیل به یک تریدر و معامله گر حرفه‌ای و کسب سود از اون بشوید.

سخن پایانی:

طریقه خرید و فروش ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دادیم . به همین خاطر از اینکه تا پایان این مقاله همراه من بودید از شما سپاس گزارم ، در این مقاله سعی کردیم که به صورت کامل و مفصل نحوه خرید ارز دیجیتال و مراحل خرید  و فروش ارز دیجیتال را برایتان توضیح بدهیم و دیگر نکته و یا مطلبی نمانده باشد که شما از خرید رمز ارزها  ندانسته باشید. اگر درباره ی این مقاله صحبت و یا نظر خاصی دارید ،می توانید در بخش نظرات برایمان بنویسید و مطمئن باشید که کارشناسان مجموعه ماهان تیموری با اشتیاق پاسخگو شما خواهند بود.

سوالات متداول

برای استفاده از صرافی های خارجی شما باید مسترکارت و یا یک ویزا کارت و یا حداقل یک حساب پی پال داشته باشید.

کیف پول ارز دیجیتال یک آیدی یا شناسه اعتبار به شما میدهد که شما میتوانید از طریق این آیدی هر جای دنیا که هستید معاملات ارز دیجیتال خودتان را داشته باشید.

 

 

همین حالا شروع کن!

32 پاسخ

  1. درود بر شما وقت بخیر شماره همراه خودتون رو راسال بفرمایید جهت مشاوره با شما ارتباط بگیرند ارادتمند شما

  1. درود خدمت شما دوست عزیز. راه حل شما فقط تمرین و تمرین هست . و این مشکل فقط با همین تمرین کردن حل میشه

 1. شما برای آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال پکیج آموزشی تهیه کردین یا نه ؟ !!!
  هر کسی یدونه پکیج آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال داره از این همه هیچ کدومشو نمیشه تشخیص داد کدومشون دزدن کدومشون واقعی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ا

  1. دورد خدمت شما دوست عزیز ممنون از توجه و نظر ارزشمند شما .برای خیلی از افراد سواله که چطوری می تونن با این ارزها کار کنن و یا حتی اون ها رو خریداری کنن.با این وجود ارزهای دیجیتال انواع مختلفی دارند که با آگاهی از برنامه ها و پتانسیل هایی که دارند می شه رو اون ها تمرکز کرد.

  1. درود خدمت شما همراه و دوست گرامی . ممنون از نظر ارزشمند شما . دقیقا همینطوره هر فردی که می خواد وارد این حوزه بشه باید آموزش ببینه تا هم ضرر نکنه هم بتونه سود خوبی از این بازار به دست بیاره.

  1. سایت هایی مثل
   کوین نیک ، والکس ، رمزینکس
   سایت هایی هستند که اکثر ایرانی ها ازش استفاده میکنند
   ولی باز تحقیق کنید در رابطه باهاشون

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز ممنون از همراهی شما. ما در مجموعه دوره هایی در مورد ارز دیجیتال و فارکس برگزار می کنیم که شما می تونید با شرکت در این کلاس ها به صورت حرفه ای در بازارهای مالی کار کنید.

  1. سلام دوست عزیز بله میتونید
   اما خیلی مهمه که شما اطلاعات و اموزشهای درست رو از کجا به دست بیارید
   امیدوارم موفق باشید

 2. سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدون که آیا در این دوره نحوره خرید ارزهای دیجیتال در فارکس آموزش داده میشه؟
  آیا تحلیل های تکنیکال اموزش داده میشه یا اینکه نیازمند آموزش های بیشتر می باشد؟

 3. سلام. جناب آقاي تيموري عزيز. ممنون از اطلاعات بسيار گرانبهاي شما.
  من سوالم اين است كه آيا محدوديت قانوني جهت فعاليت در زمينه ارز ديجيتال در ايران وجود ندارد؟
  من كارمند بخش دولتي هستم و علاقمند به يك اين فعاليت هستم.
  سوال بعد اينكه شروع اين دوره كي مي باشد و مبلغ دوره چه قدر است.
  با سپاس

  1. سلام درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   تا امروز 7 مرداد سال 1398 این موضوع جرم نیست اما باید برای این که در این تخصص وارد بشید و به صورت قانونی و درست فعالیت بکنید، باید ابتدا آموزش ببینید و با اطلاعات کامل وارد این موضوع بشید.

   دوره اختصاصی ارز های دیجیتال توسط تیم آموزشی ماهان تیموری برای شما عزیزان آماده شده که میتونید از طریق لینک زیر اطلاعات دوره مشاهده و ثبت نام فرمایید :

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز