چگونه در عرض ۳ سال میلیاردر شدم | بنیانگذار هوش مالی

چگونه در سه سال میلیاردر شدم

دوست من سلام. امیدوارم حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی. امروز حس و حالم خیلی خوبه و حال درونیم عالیه

میخوام در مورد یه موضوع بسیار مهم براتون صحبت کنم, در واقع یه موضوع ویژه می خوام در مورد یه فرصت باهاتون صحبت کنم. که با اون به کسب درآمد میلیاردی برسید. همه این سوالو از من میپرسن که من چگونه در عرض سه سال میلیاردر شدم . همه ما لیاقت اینو داریم که برای میلیاردر شدن تلاش کنیم و به آرزوهای خود دست پیدا کنیم.

با توجه به اینکه دوره هوش مالی آماده شده. می خواهم این موضوع رو مطرح کنم تا ببینم آیا خودم در جایگاهی هستم که بتونم به طور صحیح به مردم آموزش بدم یا خیر. چون همونطور که میدونید افراد زمانی میتونن آموزش صحیح بدن که خودشون راهی رو رفته باشن و به موفقیت هایی دست پیدا کرده باشن.

ولی من چگونه در عرض سه سال میلیاردر شدم

سن ۱۵ سالگی تصمیم گرفتم بیام تهران به همراه خواهر و برادرم. ۲ سال اول زندگی خوب بود خونه بود ولی سه سال بعدش تا سن ۲۰ سالگی من تو یک اتاق ۵ متری پشت آسانسور زندگی می کردم. که حتی گاز هم نداشت و من زمستونا از سرما و تابستونا از گرما اذیت میشدم.هرکاری می کردم تا موفق بشم تو شرکت های مختلف کار کردم.

نمایشگاه کتاب، شرکت آسانسوری ، گمرک و…

خیلی تلاش می کردم تا بتونم به موفقیت برسم و تو اون ۲۰ سالگی جز فقیرترین ۲۰ ساله های دنیا بودم. شکست احساسی بسیار بدی داشتم و از نظر مالی خیلی ضعیف بودم. یه روز با دوستام رفته بودم بیرون و بخاطر نداشتن ۵ هزار تومان پول خیلی تحقیر شدم. اونجا بود که تصمیم گرفتم زندگیمو متحول کنم، دوباره بلند شم و زندگی خودم رو رقم بزنم

و به رویاهایی که میخوام برسم.

لحظه تغییر جهت زندگی من که میلیاردر شدم

سن ۲۰ سالگی تصمیم گرفتم زندگیمو برای همیشه تغییر بدم و دنبال یه نشونه بودم تا شروع کنم. خدا اون نشونه رو بهم داد و یکی از دوستانم بهم گفت که بیا پیک کتاب رو راه بنداز و این کار جدید رو شروع کن. زمانیکه این کار رو شروع کردم خیلی انرژی و انگیزه داشتم. یه روز یکی از دوستام به نام بهزاد مقدم اومد پیشم و گفت:

مگه تو کار کتاب نکردی؟

گفت میتونی با تبلیغات مشتری پیدا کنی و کسب و کارتو رونق بدی. و من موسسه پیک کتاب تهران رو فقط با ۲ تا خط تلفت استارت زدم. من میگفتم تلاش می کنم و می خوام به اونجایی که می خوام برسم. خیلی ها منو مسخره می کردن و به خاطر رویاهایی که داشتم تحقیرم می کردن. همیشه میگفتن باشه تو می تونی و لبخند می زدن.

پشت اون لبخندشون من میفهمیدم که منظورشون اینه که من نمیتونم. من انرژی بیشتری پیدا می کردم تا بتونم به تونجایی که لایقش هستم برسم. در عرض سه سال خیلی از کارها رو انجام دادم و تونستم به همه خواسته هام و رویاهام برسم. برای خودم درآمد غیر فعال ایجاد کردم به نحوی که دیگه لازم نبود کار کنم و ثروت خودش میومد .

درحال حاضر سه تا بیزینس دارم که دارم ازش کسب درآمد میکنم . یه کارخونه تو قم دارم (خیابون توانیر) که برادر و پدرم کار میکنن اونجا. دوتا شرکت موفق دارم که درآمد اون روزانه ۱۸ میلیون تومان شده. ولی این که پولدار    شدم سطح خواسته های من نیست. به این خاطره که خودم رو لایق میدونم که بخوام به دیگران آموزش بدم.

تا اونا هم بتونن سطح زندگی خودشون رو تغییر بدن و برای خودشون پول خلق کنن. من یادگرفتم که باید یاد بگیرم و به دیگران آموزش بدم و این رسالت وجودی منه.

استارت هوش مالی میلیارد شدم

همونطور که می دونید دو سال و شیش ماه تمام, کل زندگیم رو وقف موضوعی کردم به نام هوش مالی

اما قبل از این که در مورد هوش مالی براتون حرف بزنم می خوام در مورد خودم باهاتون صحبت کنم. اصلا چرا من به خودم اجازه ی این رو میدم که در مورد مسائل مالی صحبت کنم؟ به عنوان یک آموزگار و معلم چرا من به خودم این اجازه رو میدم؟

من قبلا هم در مورد گذشته ی خودم صحبت کردم. وقتی از گذشته ی خودم حرف میزنم به همه ی سختی هایی که کشیدم افتخار می کنم. و افتخار می کنم به این جایگاهی که رسیدم.

گذشته ی مالی سخت

سن ۱۵ سالگی بزرگترین تصمیم زندگیم رو گرفتم. به همراه برادرم و خواهرم اومدم تهران. و اومدم رشد کنم

اومدم به رویاهام برسم. تا سن بیست سالگی. دو سال اول رو پیش خواهر و برادرم زندگی می کردم

و سه سال بعدش رو توی یه اتاق ۵ متری زندگی می کردم. امروز اومدم خیابون کریم خان تا در همون اتاق براتون فیلمبرداری کنم. ولی اون جا رو اجاره دادن و نتونستم اونجا فیلم بگیرم اما تو همون ساختمون هستم. تا سن ۲۰ سالگیم خیلی کار کردم.

کارهای مختلفی کردم …

کارهایی مثل تور لیدری و کار توی لوازم آرایشی بهداشتی و کار کتاب. کتاب می خریدم و می رفتم تو پارک های مختلف و روی میز میذاشتم کتابارو و میفروختم.

تا ۲۰ سالگی شرایط سختی داشتم. و یکی از فقیرترین ۲۰ ساله های ایران بودم. شکست احساسی خورده بودم.

شرایط مالی بدی داشتم. یادمه یه بار به خاطر نداشتن ۵ هزار تومن تحقیر شدم

همه چیز یه جوری درست شده بود که منو اذیت کنه. به خودم گفتم تو اومدی تهران به چی برسی؟ 

 • تو اومدی به رویاهات برسی؟
 • تو اومدی به اون جا که لیاقتته برسی؟
 • شرایط روحیم بد بود و دائم دنبال خدا می گشتم

و این جمله همیشه توی ذهنم بود که خدا میگه یه قدم بردار من ۱۰ قدم بهت نزدیک تر میشم. سن ۲۰ سالگی تصمیم گرفتم زندگیمو برای همیشه تغییر بدم و دنبال یه نشونه بودم تا شروع کنم. خدا اون نشونه رو بهم داد و یکی از دوستانم بهم گفت که بیا پیک کتاب رو راه بنداز و این کار جدید رو شروع کن

زمانیکه این کار رو شروع کردم خیلی انرژی و انگیزه داشتم .

راه اندازی پیک کتاب میلیارد شدم

یه روز یکی از دوستام به نام بهزاد مقدم اومد پیشم و گفت:مگه تو کار کتاب نکردی؟

گفت میتونی با تبلیغات مشتری پیدا کنی و کسب و کارتو رونق بدی. و من موسسه پیک کتاب تهران رو فقط با ۲ تا خط تلفت استارت زدم

من میگفتم تلاش می کنم و می خوام به اونجایی که می خوام برسم. خیلی ها منو مسخره می کردن و به خاطر رویاهایی که داشتم تحقیرم می کردن. همیشه میگفتن باشه تو می تونی و لبخند می زدن. پشت اون لبخندشون من میفهمیدم که منظورشون اینه که من نمیتونم. من انرژی بیشتری گیدا می کردم تا بتونم به تونجایی که لایقش هستم برسم.

چگونه در عرض ۳ سال میلیاردر شدم

در عرض سه سال کارهایی رو انجام دادم که شاید یک فرد معمولی در ۴۰ سال از عمرش نتونه اون کارارو انجام بده. انقدر به موفقیت مالی رسیده بودم که میتونستم خودمو تو سن ۲۳ سالگی بازنشست کنم. چون درآمد های غیرفعالم خیلی زیاد بود

و می تونستم تا آخر زندگیم فقط بخورم و بخوابم. با این که از نظر مالی خیلی شرایطم خوب بود اما شرایط روحی خوبی نداشتم. از دورن حال خوبی نداشتم. برای همین زنگ زدم به فرشته ی زندگیم : به خواهرم که اولین بانوی سخنران انگیزشی ایرانه

رسالت آموزش میلیارد شدم

گفتم خواهرم من که از نظر مالی به خیلی چیزها رسیدم پس چرا از درون از خودم راضی نیستم؟ گفت بیا پیشم :

روی من یه تکنیکی زدن به اسم تکنیک رسالت توی اون تکنیک من می دیدم که دارم یاد میگیرم و یاد میدم

دیدم احساس خوبی دارم با این کار و رسالت من این شد که یاد بگیرم و آموزش بدم .

پس وارد این کار شدم و در سال ۹۴ در بیشتر از ۲۰ تا از شهرهای ایران سخنرانی کردم. بیشتر از هزار نفر رو آموزش دادم. که این هزار نفر نتایج فوق العاده ای گرفتن. الانم خداروشکر رو به موفقیتم سه تا شرکت دارم. شرکت پیک کتابم سمت میدون انقلابه و خیلی بزرگتر شده و از  ۲ تا خط به ۹ تا خط رسیده.

یه کارخونه دارم توی قم که پدر و برادرم به همراه ۶ نفر دیگه کار میکنن. و یه شرکت دارم که درآمدش به بیشینه ی ۳۸ میلیون سود در روز رسیده

اما این حد رویاهای من نیست. من دوست دارم به جایی برسم که بی دریغ بتونم ۹۵ درصد از درآمدم رو ببخشم. پس وقتی من درباره ی مسائل مالی صحبت میکنم صلاحیتش رو دارم. دوست دارم حاصل تجربه و مطالعاتم رو به اشتراک بذارم. و این موضوعیه که هوش مالی رو به وجود آورد

هوش مالی: فرصتی منحصر به فرد

هوش مالی در حال حاضر یه فرصته در کشور

در حال حاضر همه در مورد ذهن و ذهنیت صحبت می کنن اما هوش مالی از راهکارهای عملی میگه. خیلی ها رو میشناسم که کار ندارن و بلد نیستن یه کار ساده رو راه بندازن و توسط همسرشون تحقیر میشن. من خیلیا رو میبینم که کارمندن و به خاطر حقوق ناچیزشون توسط مدیرشون تحقیر میشن و حتی نمیتونن یه خواسته ی فرزندشو برآورده کنن میلیارد شدم

و من میشناسم مدیرایی رو که استرس اینو دارن که حقوق کارمنداشونو چطور بدن و چطور فروششون رو بالا ببرن. و حتی آخر ماه استرس اجاره رو دارن. و همه ی این هایی که گفتم مربوط میشه به ضعف هوش مالی. امروز اومدم تو خیابون کریم خان و تو همون ساختمونی رو گفتم که توی یه اتاق ۵ متریش زندگی میکردم.

دوست داشتم توی همون اتاق ۵ متری کلیپ رو ضبط کنم اما اونجا رو اجاره دادن. این کلیپو گرفتم تا به همه ی سوالای دهنتون درباره ی هوش مالی پاسخ بدم. اگه بیکاری یا کارمندی,  همین الان ۵ تا از مهارت های خودت رو بنویس. توانایی تو میتونه ساز زدن یا نقاشی کردن و یا هرکار دیگه ای باشه. و من بهت یاد میدم چطور بتونی از توانایی هات پول به دست بیاری.

یا حتی اگه کار داری بهت یاد میدم کجا میتونی برای کسب و کارت تبلیغات کنی

نتیجه ی این بخش …

ازت می خوام همین الان یه تصمیم جدی بگیری و از پایین همین کلیپ با لینک به وبسایت بری و سوالاتتو بپرسی. هرآنچه در ذهنت هست رو بپرس

و من روز ۵ شنبه سعی میکنم به همه ی سوالاتتون پاسخ بدم. خدارو شکر میکنم بخاطر حضور در زندگی من و حضورش در زندگی تو

حس امروزم خیلی خوبه چون اومدم به جایی که از اونجا استارت زدم. و به تمام رنج هایی که کشیدم افتخار میکنم. و به جایگاهی که امروز دارم افتخار میکنم

خدایا شکرت

خیلی خوشحال شدم

ازت میخوام همین الان بیای و سوالت رو بپرسی

خیلی از انسان ها دارن سختی میکشن چون کسب و کاری برای خودشون ندارن. خیلی ها کارمندن و توسط مدیرشون به خاطر حقوق ناچیزشون تحقیر میشن. خیلی از مدیرا دارن سختی میکشن چون بلد نیستن چطور کسب و کارشون رو رشد بدن. در صورتیکه موفقیت خیلی آسون تر از اون سختی هاییه که دارن می کشن.

علم ثروتمند شدن

اگه میبینی تعداد ثروتمندها روز به روز داره بیشتر میشه به خاطر اینه که علم ثروتمند شدن اومده. مردم برای ثروتمند شدن آموزش میبینن

برای اولین بار آقای ناپلئون هیل در جهان دست به این جور آموزش ها زد. امروزه خیلی ها هستن که برای ثروتمند شدن مردم آموزش میدن. پس تو خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کنی میتونی به موفقیت برسی. سوالا خیلی عالی بود اما اکثرا شخصی بود و درباره ی هوش مالی نبود. با این که من در مورد خیلی از این سوالهای شخصی، در دوره ی هوش مالی، ساعت ها راهکار دادم.

کافیه فقط یک سال راهکارهای منو باور کنی. من به شما قول میدم اگه نتایج این یک سال رو توی یک کفه ی ترازو . و نتایج بقیه ی عمرتون رو توی یه کفه ی دیگه بذارین، کفه ی این یک سال سنگین تر خواهد بود. من همه ی سوالات شما رو درک می کنم. حتی سوال و کامنت مهدی ۱۶ ساله ای رو که نوشته بود آقای تیموری من استرس آینده م رو دارم.

مهدی جان من درکت می کنم چون من هم توی سن ۱۵ سالگی استرس آینده م رو داشتم.

سوالات درباره هوش مالی

خیلی ها پرسیده بودن چطور کارشون رو رشد بدن؟

هوش مالی یعنی اطلاعات مالی.

زمانی که اطلاعات مالیت رو بالا می بری یاد میگیری چطوری تبلیغات کنی. و چه استراتژی ای برای رشد کسب و کارت داشته باشی

من بهتون قول میدم اگه فقط از ۲ تا تئوری بز و شیر و عنکبوت استفاده کنی … می تونی در عرض ۳ ماه درآمدت رو ۲ تا ۵ برابر افزایش بدی مثل همه ی اونهایی که نتایجشون رو برای شما توی وبسایت و کانال گذاشتیم.

یه ضرب المثل هست که میگه: مسئله چون حل شود آسان شود. زمانی که یاد میگیری چطور بیزینس خودتو راه اندازی کنی مسئله برات آسون میشه

در قسمت فوت کوزه گری کارهایی رو معرفی کردم بهتون که با سرمایه ی خیلی کم می تونید شروعشون کنید. در ماه دوم از دوره هوش مالی میام از هرم مزلو میگم و میگم چطور از نیاز های مردم بتونی کسب درآمد کنی. به دوره هوش مالی یه جلسه اضافه کردم که توی اون فوت کوزه گری های خاص رو بهتون معرفی کردم …

تا بتونید خیلی راحت کار راه بندازید برای خودتون

اساتید قدرتمند هوش مالی

پروفسور جهانگیری(پدر کسب و کار ایران) توی دوره ی هوش مالی بهت یاد میده که چطور کارتو راه بندازی. خیلی ها سوال پرسیدن که ما کارمند هستیم و استرس این رو داریم که برای خودمون بتونیم کار راه بندازیم. باید بهت بگم همه ی کارآفرین های بزرگ اول کارمند بودن مثلا حسین حجازی که به اسم پدر اسانس ایران میشناسنش

تو میتونی از تئوری امنیت به امنیت استفاده کنی. و کارمندیو رها کنی و بدون استرس و ترس بتونی کارتو شروع کنی. بعضی ها پرسیدن که چطور سرمایه گذاری کنن؟ من همیشه گفتم که سرمایه گذاری یه استخر بزرگه اما با عمق یک متر. بعضی ها بدون دونستن این نکته، شیرجه میزنن توی استخر و سرشون میشکنه مورد تمسخر بقیه میشن.

من اصول سرمایه گذاری رو بهت یاد میدم و از راهکارهایی میگم که خودم ازشون نتیجه گرفتم. خیلی ها کامنت گذاشتن که آقای تیموری درآمدم خوبه ولی تا سر برج چیزی برام باقی نمیمونه. باید بگم این مشکل به خاطر اینه که مدیریت مالی رو بلد نیستی. من هرم هوش مالی رو توضیح دادم و گفتم شما تو چه جایگاهی هستی. و از ۵ حساب: هزینه های جاری، بخشش، تفریح و شادی، سرمایه گذاری کم ریسک و پر ریسک گفتم

و در این آموزش ها پروفسور رضا تهرانی، استاد دانشگاه تهران(پدر مدیریت مالی ایران) کنارم

دوست من 

من با خیلی از مولتی میلیاردهای کارآفرین خبره در ارتباطم. و افتخار میکنم که از تجربیات اون ها توی دوره استفاده میکنم. پس کسی که این مطالب رو کپی میکنه درکی از این مطالب نداره.

رسالت آموزش

هدف اصلی من پول نیست. رسالت من آموزش و اصلاح زیرساخت های مالی ایران و ایرانیه. رسالت من اینه که به افراد یاد بدم چطور پول در بیران و چطور پولشونو حفظ کنن و رشد بدن. با تک تک سلول هام …

بهت قول میدم اگه به راهکارهایی که میدم عمل کنی نه تنها خودت رو بلکه بقیه ی اطرافیانت رو هم متحیر می کنی

اگه به راهکارها عمل میکنی به اون چیزی که دوست داری میرسی

من از فقر به ثروت رسیدم. وقتی تو کار آموزش اومدم توی برج زندگی میکردم و بهترین ماشین رو داشتم. دفتر کار من توی برجه و الان من روی سقف این ساختمون ایستادم و کل تهران زیر پامه. پس من نیومدم که از آموزش فقط درآمدزایی کنم. بلکه اومدم رسالتمو انجام بدم

من از تجربه ها و اشتباهاتم بهتون میگم

بهت قول میدم اگه اشتباهات منو انجام ندی اگه برای من ۳ سال طول کشید تا میلیاردر بشم برای تو کمتر طول می کشه.

من توی مسیر تهران به بندرعباس خیلی سختی کشیدم و خار توی پام رفت و حالا برای شما یه جاده ی خوب کشیدم و اطرافش پر از درخته و تو میتونی با سرعت این مسیر رو طی کنی. هر موقع باهات صحبت میکنم خیلی خوشحالم

چون میدونم چی دارم میگم

ارزش پول

همیشه گفتم که اکثر مردم هر روز دارن پول از دست میدن چون بلد نیستن چطور پول به دست بیارن. این در صورتیه که همه ی ما تجربه کردیم زمانی رو که والدینمو روی ما سرمایه گذاری کردن. و ما رو مدرسه فرستادن تا ما زمان و انرژی بذاریم و یاد بگیریم. چطور بخونیم و چطور یاد بگیر برای مسائل مالی هم باید زمان و انرژی بذاریم و یاد بگیریم چطور پول به دست بیاریم و پول از دست ندیم

امروز میخوام در مورد گذشته حرف بزنم و قبلا هم از گذشته م گفته م اما باز هم میگم چون گذشته م همونه و تغییر نکرده. پدرم همیشه به من میگفت: ماهان همه چیز پول نیست اما وقتی به تهران اومدم و شرایط بد اقتصادی رو گذروندم فهمیدم همه چیز پوله !

اگه پول نداشته باشی، پول تمام زندگی تو میشه. در ۱۵ سال اول زندگیم که همراه پدر و مادرم زندگی می کردم … پدرم فقط یک بار به من گفت: پسرم قند عسلم. و اون روز یکی از بهترین روزهای زندگی من بود. اما از وقتی پولدار شدم و برای پدرم کارخونه زدم …

امکان نداره که هفته ای یک بار به من زنگ نزنه و حال منو نپرسه همه میگن مهر مادری بهترین احساسه، اما این مهر رو درک نکردن

من وقتی پولدار شدم تونستم مهر مادری رو درک کنم. چون مادرم میدید که نهالی که کاشته، میوه داده و به من افتخار میکرد

زمانی که پولدار بشی دیده میشی.

من نمیخوام بهت بگم که پول برات عشق میاره اما میتونم باقدرت بهت بگم که محرک ترین موضوع برای احساسات، پوله زمانیکه پول داشته باشی همسرت بیشتر دوست داره. و پدر و مادرت بیشتر بهت افتخار میکنن و اون موقع س که میتونی عشق ناب رو درک کنی

اهمیت آموزش دیدن

امروز ازت میخوام یک تصمیم قاطعانه بگیری برای خودت و یک بار. برای همیشه زندگی مالیت رو از این چیزی که هست بهتر کنی و برسی به اون چیزی که لیاقتته. اگه میخوای مدیر خودت باشی باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و روی هوش مالی خودت کار کنی. اگه میخوای در کسب و کار خودت نامبر وان باشی. و رهبر باشی باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و هوش مالی خودت رو تقویت کنی

اگه میخوای پولت رو از دست ندی. و فریب نخوری باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و قوانین قراردادها رو یاد بگیری. باید یاد بگیری چطور چک بدی و چطور قرارداد بنویسی. اگه میخوای عادات مالی نامطلوبت که باعث دور ریختن پولت میشه رو ترک کنی باید شیوه ی این کار رو یاد بگیری.

اگه میخوای یاد بگیری که چطور سرمایه گذاری کنی تا پولت برات پول بیاره

باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و هوش مالیت رو قوی کنی

هوش مالی برای چه کسانی است؟

خیلیا پرسیدن که هوش مالی برای کیاس ؟ هوش مالی رو برای اونهایی که جسارت تغییر و اقدام دارن آماده کردم. برا اونهایی که میخوان زندگیشون رو از این چیزی که هست تغییر بدن.

 • هوش مالی برای تنبل ها نیست !
 • هوش مالی برای اردک ها نیست
 • هوش مالی برای افرادیه که بخوان به راهکارهاش عمل کنن

من هر آنچه رو که بلد بودم توی هوش مالی گفتم. این رسالت منه که بیشتر یاد بگیرم و بیشتر یاد بدم. هیچ چیزی نمیتونه جای احساسی که من توی کارم دارم رو بگیره. همیشه در زندگیم سخت تلاش کردم. حالا هم دارم سخت تلاش میکنم تا بهترین خودم باشم. من میتونم به تو یاد بدم چطور بهترین خودت باشی

تمام تلاشم اینه که بتونم همه ی خردم رو برای موفقیت تو به اشتراک بذارم. با اینکه شرایط مالی به سامانی دارم اما این حد خواسته های من نیست. من دوست دارم از نظر مالی به جایی برسم که بتونم ۹۵ درصد از درآمدم رو بدون چشمداشت ببخشم.

نتیجه

خدارو شاکرم به خاطر این همه نعمت

خدارو شاکرم به خاطر حضورش در زندگی من و حضورش در زندگی تو

شاد باشی و خدا نگهدار

926 دیدگاه برای “چگونه در عرض ۳ سال میلیاردر شدم | بنیانگذار هوش مالی

 1. profile avatar
  مبین تاجیک گفته:

  سلام ماهان عزیز خداقوت
  من مغازه موبایل فروشی دارم ودر امدم حدود ۲ تا ۲.۵۰۰ در ماه میباشدکه باوجود اینکه متاهل هستم چیزی پس انداز نمیشه کرد. وخیلی وقته درامدم در همین حدود مانده میخواستم راهنمایی کنی تا درامدم خیلی بیشتر از اینها بشه ممنون..

 2. profile avatar
  حامد رضا حيدرى گفته:

  سلام خدمت استاد عزیز ، وقتتون بخیر
  استاد میخواستم بگم که لطفا تکنیک رسالت و اینکه چجورى ازش استفاده کنیم تا بتونیم رسالت و هدف اصلی زندگی خودمون رو پیدا کنیم رو توضیح بدید
  خیلی ممنونم

 3. profile avatar
  ازاده اقبال گفته:

  سلام اول ممنونم بابت این حس زیبایی که به دوستان میدین خدا قوت من سوالم اینه که سرمایه کاریتون چقدر بود و اول از همه سراغ کدوم یک از مهارتهایمان باید برویم

 4. profile avatar
  بهناز گفته:

  سلام اقای تیموری.من دختری هستم که بزرگترین تواناییم اینکه با تلاش و پشتکار به هر چیزی بخوام میرسم همیشه تو دانشگاه شاگرد اول بود و همیشه همه بهم میگفتن در اینده خیلی موفق میشم چون وقتی میگفتم من اینو چیزو میخوام قطعا با تلاش زیاد به دستش می اوردم. ولی الان مشکلم اینکه نمیدونم چی میخوام.واقعا نمیدونم از زندگیم چی میخوام.نمیدونم چه چیزیو واقعا دوست دارم.سر در گم شدم.من کساورزی دانشگاه تهران خوندم.بعدش رفتم پرتو پزشکی خوندم کارهای مختلفی کردم الانم تو هتل ویدا کیش کار میکنم ولی هیچ کدوم از کارایی که کردمو واقعا دوست ندارم و حس میکنم این جایگاه من نیست.اگه راهمو پیدا بکنم مطمئنم با پشتکار و جدیتم خیلی موفق میشم ولی راهنو هنوز تو ۲۷سالگی پیدا نکردم.خواهش میکنم کمکم کنید که فرصتامو دارم از دست میدم

 5. profile avatar
  سمیه اسدی گفته:

  سلام ماهان عزیز همیشه با حرف هاتون انرژی میدین به ادم
  من توانایی های زیادی دارم مدیریتم هم بد نیست ولی خیلی کلافه هستم نمیدونم چکار کنم
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید

 6. profile avatar
  گلناز صالحی گفته:

  سلام. شما بسیار عالی هستید و من پیج اینستاگرام و کانالتون رو دنبال میکنم… واقعیتش اینه که دقیقا ما قدرت استقاده از توانایی هامون رو نداریم. مثلا من فوق لیسانس زیست تحقیقاتی هستم و هرچی فکر میکنم نمیتونم برای خودم کاری انجام بدم البته با هزینه کم وگرنه با هزینه زیاد که امکان پذیره. از طرفی شعر میگم و خیلی کارهای جزئی دیگه ولی هوش مالی صفرررررر ? امیدوارم شما بتونید به من کمک کنید … سپاس آقای تیموری

 7. profile avatar
  حسین پیکانی گفته:

  سلام استاد مهربون و گرانقدر ،من امروز بالاخره بعد چند هفته یه قدم جدی برای کار برداشتم. من تو ذهنم راه اندازی یه مغازه لوکس و اسپرت ماشین بودش و الانم دارم کارایه اونو انجام میدم از قبیل خرید جنس و ویترین مغازه و … فقط یه مشکل که هست مغازه من تو خیابان اصلی نیستش تو یکی از فرعی های خیابون اصلی هستم من و نمیدونم دقیقا چجوری تبلیغات کنم واسه اول کارم. در ضمن من خیلی به فکر موفقیت هستم و ایشالا پول دستم بیاد پک هوش مالی شمارو میگیرم. ?

 8. profile avatar
  ویدا کوزلی گفته:

  سلام وقتتون بخیر.
  متنی رو که نوشته بودین من مطالعه کردم . خیلی جاها رو شبیه به زندگی خودم میبینم. و اینکه مربی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستم البته به صورت پاره وقت. از ۱۰ سال پیش کلا خیلی هنرها رو تجربه کردم دانشگاه گرافیک خوندم ولی بلد نیستم از هنرهام کسب درآمد کنم و به قول معروف همیشه هشتم گرو نه ام بوده. بیشترین هنرهایی که الان درگیرش هستم و واردم نقاشی. ویترایی. پویانمایی. سفال و گلیم بافی هستش. البته به لحاظ نرم افزاری خیلی برنامه های گرافیکی و معماری رو بلد هستم. کانال و پیج شما رو دارم دنبال میکنم. سوال اصلی من اینه که چطور کسب درآمد کنم ؟
  الان راستش بیشتر دارم فکر میکنم یه شرکت پویانمایی داشته باشم. و یه جورایی میخوام روی این قضیه تمرکز کنم.
  ممنون میشم راهنمایی ام کنین.

 9. profile avatar
  حامد تاروردي گفته:

  سلام میکنم به بهترین مرد روی زمین که انتهای بخشش و دل گندگی هست استاد ماهان تیموری
  خیلی حال بدی دارم استاد من پخش کننده لوازم ارایشی هستم تا ٢ سال پیش در امد بسیار خوبی داشتم میانگین در امد من ماهی ٢٠ تا ٢۵ میلیون بود و تونسته بودم به موفقیت خوبی برسم و پارسال یه خونه ۴٠٠ میلیونی خریدم و تقریبا نصف سرمایه ام رفت ولی چند ماه بعد یک مشتری ١٢٠ میلیونم رو خورد و فراری شد و از اون طرف دولت حسابی به کالای قاچاق گیر داده و فروش من خیلی پایین امده کسی که در امد ٢٠ میلیونی داشت الان با بدبختی ٧ میلیون در میاورم و پول سنگینی هم از دست داده ام و بدهکار مردم شده ام و امروز نمیدونم باید چیکار کنم
  ممنونت میشم استاد بتونی کمکم کنی

 10. profile avatar
  مصطفي گفته:

  سلام جناب تیموری
  امروز برای اولین بار زنگ زدم به موسسه شما برای گرفتن وقت ملاقات با شماوصحبت حضوری با جنابعالی ،همکارانتون فرمودند اگر پکیج شماروتهیه کرده باشم امکان ملاقات وجود خواهد داشت وازین موضوع کمی ناراحت شدم
  بنده دوروزه که با نام ورسالت شما اشنا شدم ودراین مدت مطالب سایت وکانال تلگرام شما روپیگیری میکنم
  میدونم که برای کسب هرچیزی باید هزینه ای پرداخت اما هزینه ملاقات باشما خرید پکیج اموزشی میباشد ایا؟
  خیلی سوال دارم که دراین جا مجال گفتن نیست
  لطفا عنایت بفرمائید راهنمایی کنید بنده ازکجا باید شروع وچه کاری انجام دهم؟
  اقا ماهان تیموری لطفا اگرامکان داره خودت جواب منو بده ممنون وسپاسگزارم

 11. profile avatar
  رضا خانی گفته:

  سلام استاد گرامی
  من فرصت حضور در همایشاتون رو ندارم و همچنین فاصله مکانی زیادی باهاتون دارم که شرایط رو سخت میکنه ولی بسیار مشتاق هستم که از ایده ها و تجربه های شما بهره مند شوم لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

 12. profile avatar
  پوریا خیرالهی گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما جناب تیموری و تیم زحمت کشتون. من ۲۹سالمه متاهل ۱بچه ام دارم چون خیلی فشار مالی داشتم من پدرم ۳سال پیش یه ملک که کارخونه قالیشویی بود فروخت ۴۰۰میلیون در اختیارم گذاشت و من چون اصلا تو عرصه بازار نبودم و بلد نبودم باید چطور استارت بزنم چطور هوش مالیم بالا ببرم که باعث شد به یکی از اشناهام که تو کار املاک بود اعتماد کنم پول در اختیارش بذارم که اونم بالا کشید الان زندانه واقعا تمام زندگی خودم و پدرم الان بخاطر ندانم کاری من ازهم پاشیده خیلی اوضاعم خراب شده.میخام واقعا راهنماییم کنی دستم بگیری که باید چیکار کنم الان تو این برهه از زمان اصلا فکرم کار نمیکنه و داره زندگیم از هم میپاشه.میخام بعنوان یه هم نوع کمکم کنی که از این منجلاب راهی پیدا کنم.معذرت طولانی بود اما در دلم بود جناب تیموری.

 13. profile avatar
  مجتبی میراحمدی گفته:

  سلام ماهان جان من آرزوی اینو دارم ک کسب و کارم رو شروع کنم و مستقل بشم ایده های خوبی دارم کاش قبل از ترک شغل قبلیم با شما آشنا میشدم من بعد از ترک کارم کارهای زیادی کردم و متاسفانه موفق نشدم الان هم ایده های جدیدی دارم اما بودجه ندارم ک شروع کنم زمانی ک قیمت بسته اموزشی شما ۹۶۶تومن بود من میخواستم بخرم اما پول نداشتم حالا ک پول جور کردم متاسفانه قینت بسته شما زیاد شده و من توان خرید ندارم خواستم ازتون خواهش کنم ک دوباره offبذارین تا بتونیم راحت تر خرید کنیم خیلی ممنون از شما و تیم خوبتون

 14. profile avatar
  رحیم ش گفته:

  سلام آقا تیموری من تو یه شرکتی مشغول به کارم با یه حقوق ماهی ۱/۵ متاهلم چند وقتی هست با کانال و گروه شما آشنا شدم من من رشته ام لیسانس جوش هست خیلی وقته میخوام روی خودم سرمایه گذاری کنم و دوره های تخصصی رشته خودمو شرکت کنم ولی به علت شرایط کاری و آزاد نبودن وقت نمیتونم فعالیت خاصی خارج از شرکت داشته باشم و این مسئله خیلی آزرم میده پیشنهاد شما برای من چیه؟ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید

 15. profile avatar
  مهرداد گفته:

  دروود به آقای تیموری گل
  من تا ۲ماه پیش تمام ویدیوها را تمام و. کمال میدیدم
  هیچکس از درامد میلیاری بدش نمیاد
  ولی با این وضع مالی که ما داریم،ترس داریم که به کاری دست بزنیم;ترس از. اینکه بدبخت تر. بشیم،میترسیم که کار را شروع کنیم.
  خودم به شخصه بکارهای خیلی زیادی فکر کردم،کارهای خیلی خوبی هست ولی می ترسم.
  یکی از. کارها ،فروش محصولات باغ خودمون هست که درامد. حداقلی ۵۰%داره که سالانه هست ، امسال نفع ۱۰۰%داشت که نهایتا ۳ماه کار. داره.درنهایت به این نتیجه رسیدم که از کار کم شروع کنم و همین الان باشه مثل سوپرمارکت،ماشینم هم واسه فروش گذاشتم
  ولی هنوز میترسم و خیلی دلهره دارم،فکر. و خیال داغونم کرده مخصوصا اینکه اطرافیانم میگن نمیشه و نمیتونی و همین یه ماشین هم به باد فنا میدی ?
  میخواستم کمکم کنی که چه کاری راه بیاندازم که دراینده بشه خوب روی اون مانور داد?

 16. profile avatar
  پیمان یامی گفته:

  سلام استاد
  من رشتم برق هست ولی هنوز کار خوب پیدا نکردم
  سرمایه هم کم دارم کمتر از یک میلیون
  می خام یه کار خوبی شروع کنم
  به سیستم صوتی بزرگ و لوازم برقی و کار فنی علاقه دارم
  کامپیوتر و انگلیسی هم آشنایی دارم
  می خام خرید و فروش کنم و پیشرفت کنم
  لطفا راه کار بهم بدید
  با تشکر
  موفق باشید

 17. profile avatar
  مصطفي گفته:

  سلام جناب تیموری
  سوالم اینه ازکجا شروع کنم وچطورشروع کنم؟
  واقعا نمی دونم چیکارکنم اما میخام بلند شم میخام وضع مالیم خوب شه

 18. profile avatar
  محدثه گفته:

  سلام استاد..وقت بخیر
  من کارمند هستم و دنبال بهود وضعیت درآمدیم.خیلی هم درگیر این هستم که شغل دومی رو برای خودم دست و پا کنم که در آمدم بیشتر بشه.ولی متاسفانه یا با عدم بودجه مواجه میشم یا راه کار شرو کردن یه شغل جدید رو بلد نیستم.اگه بتونین شغل هایی رو پیشنهاد بدین که سرمایه اولیه ی کمی رو بخواد و راه کار شروعش رو توضیح بدین ممنون میشم.(تاکیدم روی توضیح دادن گام به گام شروع یه شغله…ایده زیاد دارم،ولی متاسفانه الفبای راه اندازی کار رو بلد نیستم)ممنون از توجهتون

  • profile avatar
   محدثه گفته:

   البته اینم بگم که من معلمم و از نظر قدرت بیان و سخنوری مهارت خوبی دارم..
   تو این چند وقت چند تا شغل به ذهنم رسیده که بتونم اونا رو یاد بگیرم و بصورت نیمه وقت کار کنم..
   یکیش حسابداری و دیگری برنامه نویسی اندروید..
   ولی خب متاسفانه اگه بخوام یکی از این دو مهارت رو انتخاب کنم،وقتم به طور کامل پر میشه و از طرفی شاید وضعیت مالیم بهبود پیدا کنه ولی حقوق ایده آلی رو نمیتونم بدست بیارم.
   من واقعا چند ماهیه ذهنم به شدت درگیره..دنبال تغییرم..پر از انرژی..ولی اینکه نمیدونم چی کار باید بکنم،مدام دچار بهم ریختگی ام
   من ۲۳ سالمم هست.و هر روزم که میگذره و من اقدامی برای کاری نمیکنم،احساس میکنم ۱۰۰سال از عمرم رفته…
   من الان تو طلایی ترین دوران زندگیمم…لطفا کمکم کنین که از این آشفته بازار فکری بیام بیرون…
   یک دنیا ممنووون

 19. profile avatar
  @aziran گفته:

  سلام جناب تیموری با دیدن این کلیپ واقعا خوشحال شدم شما اولین نفری هستید که من دیدم به این سادگی تمام زندگی نامتون رو از اول تا الان گفتید و خیلی خوشحالم که این کلیپ رو دیدم
  جناب تیموری من حدود ۳ سال هست در زمینه نرم افزار موبایل فعالیت دارم رسما کارم رو از اردیبهشت استارت زدم در یک مغازه موبایل فروشی هر چی حساب میکنم این راهی نیست که من رو به اهدافم برسونه اخه با ماهی ۹۰۰تا ۱۲۰۰ نمیشه خونه خوب خرید ماشین خوب سوار شد نمیدونم چی کار کنم متاسفانه در کار من دست زیاد شده ینی الان هر کی رو میبینی رفته موبایل فروشی زده نمیدونم چی کار کنم میخوام حوزه شغلیم رو عوض کنم برم تو یک شاخه با درامد بیشتر ولی میترسم که همین حقوق کم رو از دست بدم و در اون نتونم موفق بشم
  لطفا کمکم کنید

 20. profile avatar
  راویه شیرزاد گفته:

  سلام
  من چطور میتونم توی خونه با دوتا بچه کاری کنم کارستون
  همسرم نمیزاره بیرون از خونه کار کنم اینم بگم ارایشگری میکنم هراز چندگاهی اما تابلو نمیتونم بزنم و به همین دلیل مشتری زیادی نمیاد چطور توی خونه گسترشش بدم یا شغل وبگه ای انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید دلم میخواد تیلیاردر بشم

 21. profile avatar
  محمدتراز گفته:

  سلام خسته نباشید آقای تیموری
  محمد تراز هستم از قم دانشجو حسابداری هستم و برا خرج دانشگاه کار میکنم جا دارم میخوام پرورش قارچ بزنم ولی نه آشنا دارم نه سرمایه ونه میدونم از کجا شروع کنم شما یا هر کس دیگه که تخصص داره راهنماییم کنه ممنون میشمام طبه بالا خونمونه

 22. profile avatar
  اسماعیل کریمی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما و دوستانتان من مهندس عمران هستم و علاوه بر مهارت های مهندسی در تمام شاخه های ساخت و ساز ساختمان اعم از قالب بندی آرماتور بندی بنایی و … مهارت کامل دارم اما دریغ از یک پلاک زمین که شروع کنم. بجز این در رشته پرورش زنبور عسل هم تجربیات و اطلاعات کافی برای کسب درامد از این طریق هم دارم اما آخرین کندوهامو برای پرداخت اقساط معوقه حدود سه سال پیش فروختم. ایده های زیادی هم در شاخه های مختلف کشاورزی تو ذهنم دارم اما زمین ندارم اداره منابع طبیعی رفتم برا اجاره زمین کشاورزی گفتن مجوز برا تامین آب بیار مجوز هم نه برا برداشت از رودخانه زاینده رود میدن نه برا حفر چاه خلاصه در حال حاظر شدم راننده کامیونت و با ماشین چینی و اقساط بانکی و لیزینگ دست و پنجه نرم میکنم اگه راهی هست که من نمیبینم راهنماییم کنید. اسماعیل ۲۹ ساله از باغبهادران اصفهان

 23. profile avatar
  احسان برات زاده گفته:

  سلام برادر من با دیدن تو خودمو میبینم تو ۱۴ ماه گذشته ۲۲۰ ملیون قسط دادم و امروز اخریشو دادم و مثل شما سهم من بیشتر از زندگی الانم تو این ۴ سال نزدیک به ۵۰۰ ملیون قسط دادم و او ۵۰۰ ملیون به ۱.۵ میلیارد رسیده ولی باز میخام از نظر مالی پیشرفت داشته باشم و همه دورو بریام میگن دیگه بسه ولی خودم راضی نیستم میدونم تا ۲. ۳ سال آینده خیلی خیلی بهتر میشم ولی الان چه کنم .در ضمن ماشینت ماشینی بود که شب عروسیم خواستم و خریدم ممنون اگه راهنمای کنیم

 24. profile avatar
  شایان فکوری گفته:

  سلام آقای تیموری. من چندین ایده بسیار جالب دارم ولی نمیدونم چطوری شروعشون کنم از کجا شروع کنم اگه بشه راهنماییم کنید ممنون میشم.

 25. profile avatar
  راویه شیرزاد گفته:

  شما تمام موفقیتتونو استحقاقشو دارین چون تلاش کردین و البته یک مرد هستین و آزاد نه مثل ما زنا مسول زندگی و محکوم در خانه ماندن

 26. profile avatar
  حمید سلمان پور گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیز جناب مهندس ماهان تیموری عزیز. من با ۵۳ سال سنم هنوز بلد نیستم بیزینس کنم برایتان مفصل نوشته ام ولی فکر کنم درست ارسال نشده به همین خاطر خیلی خلاصه خدمتتون عرض کنم که من با تخصص های فراوان از قبیل قالب سازی و مدل سازی و ریخته گری فلزات سبک سرب آلومینیوم و طراحی و ساخته سایبان های متحرک وثابت و طراحی و ساخته ایده های مختلف از قبیل منقل بدون برق وبادخیلی سریعتر از بادبزن آتش خود را گداخته میکند و کباب زن برای افراد آماتور کباب میزند همه به یه سایز و اندازه از قبیل گوشت قرمز و یا گوشت مرغ ویا ماهی رو داخلش ریخت و با چندتا برش از دو طرف همه پس از زدن سیخ آماده میشود و طراحی و ساخته افلاک نما به شکل کاملا نیم کره بصورت ثابت و متحرک واشنایی کامل به ساخت وساز ساختمانی دارم و نقاشی ساختمان و طراحی داخلی ساخت شومینه های خاص که به صورت هوشمند گرما وسرما ساز باشند میتوانم به رجعت بگم اولین نفری هستم که در دنیا میتوانم برای حرم مطهر حضرت رضا علیه السلام وسحن های بزرگ سایبانهایی بدون پایه که تمامی سخت های بزرگ روبه صورت کاملا هوشمندبزنم وهمچنین اولین نفری هستم که در ایران دستگاه تنظیم پمپ و انژکتور و عیب یاب پمپ سه گوش را ساخته ام و مشارکت در ساخت موتور تک سیلندر بنز ایرانی رو ساخته بودیم که آلمان درسال ۶۴ لیسانسش رو ازم میخرید ولی می‌خواستیم که به عنوان بنز ایرانی به ثبت برسه ودر زمینه های مرغداری دستگاه کود خشک کن را ساخته ام و الان در دستم برای کولرها پمپ بدون نیاز به برق رو ساخته ام و تنها طراح و سازنده سایبانها ی فوق سبک با ۲۰سال گارانتی هستم و مدت هشت سال نقشه برداری و طراحی و اجرا و نصب شبکه های برق رسانی ضعیف و متوسط و۲۰ kw و ۶۰ kw در سیستان و بلوچستان به تعداد حدود ۶۰۰ روستا و منطقه روبرقرسانی کردم و حدود ۴۰درصد از روستاهای استان خراسان رو طی مدت چندین سال نقشه برداری و راه سازی واب رسانی وغیره انجام دادم به صورت پیمانکار دسته سه ولی بعد از این همه مدت و ساخت ده ها طرح ابتکاری بیزینس بلد نیستم و همیشه مشکل مالی داشته و دارم از شما دوست عزیز تقاضا دارم که به خاطر خدا کمکم کنید تا بتوانم اول کار آفرین خوبی برای ملتم و بازتاب تلاشم رو بدست بیاورم راه درست کسب وکار روشنان بدین الان در بدترین شرایط ممکن زندگیمو اداره میکنم لازم به ذکر است که راه کار بخشش رو هم خوب بلدم وبا خدا معامله کردم و میکنم واینکه خدا شما عزیزان رو برای راهنمایی و هدایت من و همسالانم بسیج کرده انشاالله در رسالتتون پیروز و موفق باشید. یه توضیح اینکه من تمامی این هنرها واطلاعات رو بصورت تجربگی بدست آوردم و تحصیلات راهنمایی دارم و هیچ گاه موفق به درس خواندن نشدم . درضمن من همیشه برایتان دعا میکنم واز خداوند متعال بهترینها رو برایتان ارزومندم خداوند به شما خیر دنیا واخرت اعتا کند انشاالله قربانتان حمید سلمان پور تلفن

 27. profile avatar
  مهدی احمدی گفته:

  سلام و ارادت خدمت جناب تیموری
  از صمیم قلب با آرزوی شادی و سلامتی بیکران تلاشهای صادقانه شما جهت راهنمای امثال بنده را قدر میدارم…
  بنظر من اینکه شما زودتر به موفقیت رسیدید علاوه بر هوش و زکاوت با خوش شانسی هم همراه بودید چرا که ما هم از ۱۵ سالگی تا به حال به سختی کار کرده و درس هم خوندیم و هنوز ّآس و پاسیم…
  سوالی که از خدمتتون دارم اینکه آیا همه ی مشاغل رو اگه تا آخر اصولی بریم جلو انتهاش موفقیت هست !؟؟؟ یا باید بین مشاغل گزینشی عمل کرد!؟؟؟

 28. گفته:

  سلام استاد تیموری … من یه مغازه دارم و کسب کارم ماهی ۸۰۰تومان سود دارد چطور مشتری زیادی داشته باشم و درآمدم را چند برابر کنم … با تشکر

 29. profile avatar
  بهروز محمودنژاد گفته:

  سلام وقتتون بخیر استاد تیموری عزیز
  خیلی راجب اینکه بتونم از طریق اینترنت کسب درآمد کنم تحقیق کردم و میکنم یا یه کسب و کار دیگه ای که هوش مالی مو قویتر کنه
  مطالب شما و سایتتون واقعا عالی هستن
  دوراهی که موندم اینه که واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم و چطوری شروع کنم کارشناسی حقوق دارم و شغلمم ۷ساله دندانساز تجربی هستم اما بخاطر نداشتن پروانه مطب خیلی دارم اذیت میشم
  کلی انرژی و انگیزه دارم برای موفقیت و پیشرفت اینکه روزایی رو ببینم که تو اوج موفقیت و قدرت هستم
  لطفا راهنماییم کنین واقعا سر درگمم
  تازه نامزد کردم و تو اینکه بخوام و چطوری شروع کنم از کجا شروع کنم باچی شروع کنم گنگ هستم
  اسمتونو گذاشتم ((رهبر و پیام آور)) که به یه عده گمراه از مسائل و مشکلات ذهن رهبری و راهنمایی میکنه انشالله به رسالتی که دارین هرچه زودتر و پربارتر از قبل برسین ماهم باکمک شما وراهنماییاتونو رهبریتون ممنون از اینهمه انرژی مثبتی که دارین.

 30. profile avatar
  مهدی مستاجران گفته:

  سلام خدمت استاد بزرگوار که تجربیاتشان به صورت رایگان در اختیار دیگران قرا رمیدهند استاد تولیدی اجاق گاز دارم در شغل م هم رقیب قوی وجود دارد هم رقیب ضعیف به همین خاطر مجبور هستم با سود اندک تولید خود را بفروشم تا بتونم درکار کنم جنابعالی در مورد مشگل من چه پیشنهادی دارید

 31. گفته:

  سلام ماهان جآن نمیدونی چقد خداروشکر میکنم که بسیار اتفاقی باهات آشناشدم و فوق العاده دوست دارم(ازتون خاهش میکنم پیام منو به دست اقای ماهان تیموری برسونین میتونم کسی بشم که بهم افتخار کنه)
  من پیام پیمانکار هستم دانشجوی دندان پزشکی ترم ۵ به هرکی بگی دانشجودندان پزشکی هستی میگه پس قراره کلی پول به جیب بزنی ولی من راضی نیستم من میخام از همین الان بیزنسی که نمیدونم چی هس و اسمش چیه راه بندازم هرروز فکر میکنم راجبش هرروز کتاب میخونم مقاله میخونم که هوش مالیم بره بالا
  در حال حاظر مث خودت در حال فروش کتابای علوم پزشکی هستم که واسه استارت راضیم و روز به روز دارم گسترشش میدم
  فقط خاهشم این بود ازت:ببین ماهان من راجبه پکیجه هوش مالیت خیلی با پدرمادرم صحبت کردم حتی کارمون به جروبحث و سروصدا کشیده شد
  من ادمی نیستم زیر بار قرض برم ولی میخام این بار برم
  لطفن پکیج هوش مالیتو یه نسخم به من بده
  من با پولی که تو هرماه در میارم همرو حتی کم به حسابت میریزم و تو یه سال همشو میدم بهت
  اعتبارمو واست گرو میذارم ماهانه عزیزم
  خوشحال میشم حتی اگر جوابت منفیه پیاممو خودت بخونی
  برات هروز ارزوی موفقیت میکنم
  دوست دارم
  پیام پیمانکار

 32. profile avatar
  كامران گفته:

  سلام اقای تیموری من یک ادم ورشکسته هستم کلی بدهکاری دارم و واقعا دیگه جوابگوى طلبکارها نیستم میخوام از شهر خودم بزارم برم مشهد ی مغازه لوازم ارایشی بزنم و اگر ماهیانه ۵ میلیون بتونم درامد داشته باشم ب یکسال میتونم کل بدهی هایم را بدم حتی ب خانوادم نمیخوام بگم میرم مشهد چون نمیزارن براشون سخته واگر تو شهر خودمم بخوام کاری کنم طلبکارها نمیزارن نظر شما چیه من واقعا احتیاج ب مشاوره با شما رو دارم خیلی دوست دارم بتونم حضوری ببینمتون چون تنها کسی هستید ک ایمان دارم میتونید کمکم کنید ممنون میشم واهنمایم کنید کاش بشه ببینمتون

 33. profile avatar
  Jeren گفته:

  سلام استاد بزرگوار جناب تیموری
  من jeren هستم سالن زیبایی دارم منتها از این هنرم درامدی خیلی کمی دارم که اصلن قابل حساب نیست ۲۰۰ الی ۲۵۰ هزارتومان چون در منطقه محروم و مذهبی که در حاشیه شهر واقع هستش سالن دارم و مشتری برای دادن هزار تومان هم دستش میلرزه همسرم یکی از شاعران خوش قریحه هستش که انصافن کلیپهای شعرش عالیه و مخاطبینش هم راضی هستن با این وجود ایشون هم درامدی از شعرش نداره چون بخاطر عشقش به مدنیت رایگان منتشر میکنه تا جاییکه هنوز بخاطر مشکلات اقتصادی نتونسته کتابشو چاپ کنه استاد عزیز ایشان میگه که من باید سالنی اجاره کنم در شهر
  ضمنن ممنون میشم راهکاری برای همسرم ارائه بدین که چطور میتونه از این هنر نابش بهره ببره ما به توانایی شما ایمان داریم و میدونیم نیت پاکی دارین و هدفتون کمک به همنوع هستش امیدوارم ما را هم از راهنمایی خودتون بهره مند سازین لازم به ذکره که سه دختر داریم و باید به فکر آینده آنها باشیم همسرم در ماه حقوقی برابر با ۱۳۶۸۰۰۰ تومان داره که میشه گفت یک میلیونش صرف اقساط ماهانه میشه

 34. profile avatar
  رضا رضوی گفته:

  سلام استادتیموری خسته نباشین من دانشجویم ودوس دارم ثروت مندی شم وخیلی دارم روی افکار ورفتارم کارمیکنم وتوی رشته های کشاورزی وبدنسازی مهارت دارم وروابط عمومی خوبی وفقط معتقد هستم میتونم از بهتر خودم کمک واستفاده کنم وفقط میخواهم بدونم از کجا شروع وراستی خیلی دوستدارفهمیدن امور مالی هستم

 35. profile avatar
  حسین سالاری گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی جناب تیموری
  اینجاب حسین سالاری ۳۹ ساله متاهل دارای دو فرزند دختر. در رشته خیاطی مهارت خوبی دارم و از سال ۸۰ شروع به کار تولید پوشاک مجلسی زنانه کردم و بدون پشتیبان مالی و به کارگاه تولیدی حدود بیست نیروی کار آمد رسیدم و در سال ۸۷ وارد عرصه ی بنک داران پوشاک زنانه مجلسی شدم و طی چند سال گذشته با تلاش و همت فراوان به موفقیت های نسبی رسیدم. در حال حاضر دارای چهار شعبه ی تک فروشی پوشاک و یک دفتر پخش پوشاک به صورت اجاره ای رسیدم و هم اکنون یک مغازه به قیمت حدودا ۵۰۰ میلیون و یک منزل مسکونی حدودا ۵۰۰ میلیون و یک ماشین ۲۰۶ اس دی دارم. از حدود دوماه قبل که به کانال شما پیوستم تحولی عظیم در من ایجاد شده است کارگاه های خیاطی که هزینه زیادی برای من داشتند در حال جمع اوری است و در کنار کار خودم شروع به تولید پوشاک مردانه هم کردم.
  با صحبت های شما و پیش زمینه ای که از قبل در نظرم بود تصمیم گرفتم برای پیشرفت کاریم طی سه سال اینده به تهران بیایم.
  به نظر شما راهکار مناسبی را انتخاب کردم؟
  لطفا راهنماییم کنید
  با تشکر حسین سالاری از مشهد مقدس

 36. profile avatar
  ابراهیمی گفته:

  سلام.واقعا ممنون.من بخاطرشرایط بدمالیم درسم روکنارگذاشتم.ومث شما هرکاری کردم نشد.الان تویه کارخونهذکارمیکنم باحقوق ۱٫۵ازبس ازلحاظ روانی خسته شدم که توسن ۲۶سالگی رفتم کارخونه تایه حقوقرثابت داشته باشم.باورتون نمیشه من خیلی تلاشکردم.نشد.انگارخدانیخواد من همینحوربمونم.بخدانمیدونم چه کارکنم.الان میخوام ازدواج کنم.نه پس اندازی.نه امنیت شغلی.هیچ هیچ.هرجام که رفتم خواستگاری تافهمیدم کارگرم.قبول نکردن.من خسته شدم.فک کنم بهترین راه خودکشیه

 37. profile avatar
  محمد کابلی گفته:

  سلام. خسته نباشید. . استاد گرامی ، ازتون میخام که منو راهنمایی کنید چون واقعا دیگه موتورم نمیکشه ،کم آوردم بخدا.حدود پانزده تا شانزده ساله که تو کار ام دی اف هستم ولی رشد قابل توجهی نداشتم یعنی اصلا نداشتم. هر کار میکنم فقط بخور نمیری میرسه که امورات زندگی رو به سختی بچرخونم. عاجزانه خواهش میکنم که کمکم کنید تو رو خدا ?با تشکر

 38. profile avatar
  احسان ک گفته:

  سلام.
  میخواستم بدونم یک فرد که رشتش معماری هست تو سن ۲۰ سالگی چجوری میتونه پول در بیاره؟الان هم در حال آموزش مبانی معماری هستم که یک سال طول میکشه!

 39. profile avatar
  سجاد گفته:

  سلام آقای تیموری
  من دانشجو هستم یه گاوداری خیلی خیلی کوچیک دارم البته اجاره کردم خیلی خیلی دوست دارم که توسعه اش بدم نمی دونم باید چکار کنم در حال حاضر زیر فشار زیادی هستم و از شما تقاضای کمک دارم،
  و اینکه من این شغل رو خیلی دوست دارم،

  البته فکر نمی کنم با این حجم از پیام هایی که براتون میاد پیام من دیده بشه،

  و من الله توفیق

 40. گفته:

  سلام استاد عزیزم ، می خوام ۵ تا از ویژگی های خودم براتون بنویسم . از نوجوانی عاشق داشتن یه شخصیت کاریزماتیک بودم و از نوجوانی هم شروع کردم به بازیگری شخصیت در صحنه نمایش خودم در این نقش الان که ۲۴ سن دارم تقریبا بهش رسیدم . پس ۱- شخصیت کاریزماتیک —— دارای جذابیت خاصی هستم به طوری طرف مقابل وقتی برای اولین بار نگاهم می کند اکثر اوقات مجذوب میشود و سریع با من دوست میشود . ۲- جذابیت ————– یه وقتایی تو زندگیم حس اینده نگری دارم نمیدونم چجوری توصیف کنم مثال یه نمونش وقتی با خدا صحبت می کنم صدای خدا رو میفهم از طریق دلم مثلن میگه نگران نباش ، این کار کن ، اون کار به صلاحت نبود صداشو حس میکنم یا یه مثال دیگه ایده هایی تو مغزم ناخوداگاه بوجود میاد که فکر می کنم دنیا مثلشو ندیده اما سریع از ذهنم پاک میشه که گاهی اوقات خودم متحیر میشم .۳-احساس ادراکی قوی ۴- رهبری کردن رو در خودم می بینم اما یه سری نقطه ضعف ها نمیزاره بیام بالا خیلی چیزا که تو زندگی هر ادمی هست و ۵- اینکه تجربه های دارم علمی که دارم ( هر چند هم تجربه و هم علمم خیلی کم هستن ) اما همون یکمی هم که دارم تو زندگیم کلی میگم به دیگران با جزئیات ریز و دقیق تری اموزش میدم و حتی وقتی یاد می گیرم دوست دارم طرفم به زبان ساده و با جزئیات دقیق بهم یاد بده .. – راستش دوست دارم دنیا رو بگردم تجربه بدست بیارم سفر کنم زبان ملت ها رو صحبت کنم اما قبلش باید درامد داشته باشم و ته دلم یه روشنی خاض یه ارامش خاص با تمام نا امیدی هایم بهم میگه تو خواهی رسید نگران نباش . تو زندگیم خیلی نقطه ضعف ها دارم خیلی چون از نوجوانی شکسته شدم و کارهایی بزرگی که بهشون فکر کرده بودم رو رها کردم تسلیم شدم و هیچ کاری رو به ثمر نرساندم منتظر هیچ دستی نیستم که دستم را بگیره و می دانم خداوند حواسش بهم هست .می خوام بلند شم دیگه بسمه می خوام برم به دل خطر دل ترس زمین بخورم بشکنم بترسم اما همینجوری جلو برم قطعا نه تنها من بلکه همه انسان ها میدونن که کسی که حرکت کنه بالاخره یه یه یه کاروانی با کوله بارش به مقصد می رسد .ممنون از گوش دادنتون استاد عزیزم .

 41. profile avatar
  مهدی حسینی گفته:

  درود بر تو ماهان عزیزم واقعا باعث شادی و افتخار من ایرانی هستی به همت بلندت و اراده راسخت افتخار میکنم مطمئنم که روزی از امثال برایان تریسی که در ایران هم تدریس میکنن و رفت و آمد دارن موفق تر میشی تو معرکه ای پسر ازت میخوام با قدرت به راهت ادامه بدی تو بذر امیدو تو دل جوان ها پیکاری فقط از ت میخوام بهشون بگی عجول نباشن و با اراده حرکت کنن دوستدار تو مهدی حسینی

 42. profile avatar
  سید حامد عظیمی گفته:

  سلام خوب هستید خسته نباشید من سه سال متوالی در کار فروش لباس بچهگانه مشغول هستم ولی موفق نیستم .هنوز به استقلال مالی نرسیدم به نظر شما چیکار باید بکنم که موفق باشم

 43. profile avatar
  مهدي حسني گفته:

  سلام
  من یه فرد مجرد ٣٧ ساله ام،فوق دیپلم کامپوتر دارم ولی از کار فنی پول اندکی در میاورم،به این صورت که در کارخانه تولیدی پدرم(کارخانه تزریق پلاستیک و تولید لوازم ساده آشپزخانه و حمام و …مثل انواع سبد و آبکش و پارچ و سطل و…)-چندین سال است که بیهوده به صورت یک سر کارگر مشغول کار هستم.آدم کمال گرایی هستم و با پشتوانه مالی پدرم بزرگ شدم و همین باعث شده که الان احساس پوچی کنم چون نه درآمد زیادی دارم و نه موفقیتی تو زندگیم به دست آوردم،ازتون کمک میخوام ولی واقعاً گیجم و احساس خیلی بدی دارم.چطور میتونم برای کارم با جیب خالی تبلیغات کنم و اصلاً از کجا باید شروع کنم؟در مورد زندگی خودتون و روشهای موفقیتتون بیشتر بگویید و واضحتر.ممنون

 44. profile avatar
  زهره گفته:

  سلام جناب تیموری من تازه با کانال شما آشنا شدم .من استعداد تو زمینه های مختلف دارم و تا حدودی سرمایه برای شروع کار هم دارم اما دوست دارم کاری انجام بدم که از نظر اجتماعی پرستیژ خوبی داشته باشی چون شهرستان زندگی میکنم و با توجه به کوچک بودن محیط دوست ندارم به هر کاری دست بزنم.فوق لیسانس شیمی دارم و در حال حاضر توی یه شرکت مشغولم و شرایط خوبی دارم اونجا.اما کمال گرا هستم و نمیتونم قناعت کنم پیشرفت را دوست دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید

 45. profile avatar
  زهره بهمني گفته:

  سلام جناب تیموری من تازه با کانال شما آشنا شدم .من استعداد تو زمینه های مختلف دارم و تا حدودی سرمایه برای شروع کار هم دارم اما دوست دارم کاری انجام بدم که از نظر اجتماعی پرستیژ خوبی داشته باشی چون شهرستان زندگی میکنم و با توجه به کوچک بودن محیط دوست ندارم به هر کاری دست بزنم.فوق لیسانس شیمی دارم و در حال حاضر توی یه شرکت مشغولم و شرایط خوبی دارم اونجا.اما کمال گرا هستم و نمیتونم قناعت کنم پیشرفت را دوست دارم.ممنون میشم راهنمایی کنید

 46. profile avatar
  اناهیتا توکلی گفته:

  سلام من حرفای شما رو شنیدم و زندگی من خیلی شبیه شماست البته قسمت تلخش…..
  من هر جایی کار میکنم میتونم اون کار رو ارتقاع بدم اما نمیتونم برای خودم کاری داشته باشم به خاطر نداشتن سرمایه باید کار کنم
  توانایی راه اندازی و مدیریت خیلی از کار ها رو دارم

 47. profile avatar
  فاطمه فرزان پور گفته:

  سلام استاد من قصد راه اندازی پرورش بوقلمون وبلدرچین را دارم اما هیچ تجربه ای ندارم وهمه میگن فروشش بعد پرورش خیلی سخته راهنمایی میخواستم راجع به چگونگی راه اندازی واستفاده از تجربه دیگران وچگونگی فروشش

 48. profile avatar
  عباس نادعلیزاده گفته:

  سلام استاد من با توجه با حرفهای شما ی کاری را شروع کردم من فقط میخوام بدونم چطوری مشتریام را زیاد کنم چطوری مدیریت پس انداز داشته باشم من ازت خواهش میکنم تو رو به اون خدا ی شرایطی را فراهم کن بتونم شما را ببینم من ی ادم خاصم باید شخصا با خودتون صحبت کنم لطفا کمکم کنید پول نمیخوام میخوام راهنماییم کنید من ارزوم صحبت از نزدیک باشماست یا علی مدد

 49. profile avatar
  مجيد همتي گفته:

  سلام و خدا قووت خدمت ماهان عزیز و تیم همراهش؛
  خیلی خوشحالم از اینکه شما نقش مهمی توی زندگی من داری؛ذهن من پراز سوال از شما در مورد موفقیت هست و نیاز خیلی شدید به پاسخ و راهنمایی دارم،
  من الان شغل طلا فروشی دارم که الان سال سومم هست که کار میکنم ولی هر سال از سرمایه ی اولیم هی کتر میشه من به راحتی دارم ضرر میکنم چون متاسفانه درآمد خوبی نداره و از اینکه وام های بانکی دارم پرداخت میکنم کم کم مالم داره از بین میره و حساب و کتاب خاصی ندارم سر دوراهی موندم که جم کنم بزنم توی یه کار دیگه یا راهی دیگه برای همین شغل ایجاد کنم،من واقعا نیاز به راهنمایی شما دارم ازتون خواهش میکنم به راهنمایی خوب به من بدین لطفا???

 50. profile avatar
  حامد اصغرزاده گفته:

  سلام جناب استاد تیموری من ۲۶ سالمه ۲ سال به طور حرفه ای نتورک مارکتینگ کار کردم و اونجا با هدف و پشتکار و ذهنیت بد کارمندی و کم نیاوردن و … به طور عملی آشنا شدم و درکشان کردم و کتاب های زیادی در مورد اقتصاد و قدرت فکر و ذهن و … خوندم و فایل های زیادی در مورد هدف و… دیدم و همونا باعث شدن توو نتورک هم موفق شم و الان به خاطر دلایلی به مدت ۷ ماهه نتورک کار نمی کنم و از اون موقع نزدیک به ۱۴ شغل رو بررسی کردم و برای هر کدوم ایده هایی پیدا کردم ولی آخر سر دیدم اونی نیست که بتونه منو به هدف های بزرگم برسونه من دنبال شغلی یا ایده ای هستم که برای خودم کار کنم و و حاضر همه جوره بهاشو بدم دنبال یه کار پردرآمد چون واقعا نمیتوانم دیگه چیزای کوچک رو بپذیرم و حاظرم بابتش هر سختی که داشته باشه به جون بخرم و انجامش بدم تا حدی هم می تونم سرمایه جور کنم لطفا کمک کنید تا یه کسب و کار پر درآمد راه بنداز
  بسیار ممنون از این همه انرژی مثبت که به مردم عزیز و شریف ایران می دین و بهش ثابت می کنین که هیچ محدودیتی وجود نداره و و فقط کافی بخوان
  منتظر جوابتان هستم.
  ارادتمند حامد اصغرزاده
  سپاس

 51. profile avatar
  محمد گفته:

  سلام استاد تیموری
  من یک معلمم با بیست سال سابقه تو یکی از شهرستانهای آذربایجان غربی دوست دارم یه کار دیگه رو شروع کنم چون خیلی فشار اقتصادی رو خودم وخانوادمه با وام تونستم یه خونه معمولی و یه ماشین تهیه کنم اونم تا ۴سال دیگه باید قسط وام بدم توانایی خاصی هم ندارم از معلمی خسته شدم مدتیه دارم نوشته ها و حرفهای شمارو میخونم و گوش میدم انگیزه پیدا کردم ولی نمی دونم چکار کنم تنها پولی هم که میتونم تهیه کنم از فروش ماشینمه لطف کنید به من بگید چیکار کنم چون میدونم شما میخواید به ما کمک کنید اجرتون با خدا

 52. گفته:

  برادر بزرگوارم جناب تیموری

  باسلام

  احتراما،باتمام وجودم،عمق صداقت،تابش انرژی مثبت ،تغییراندیشه،زنگ بیدارباش زندگی،ریسک غلبه بر خائن زندگی وآن نگاه مهربان وامید بخشت وآن زیبای حست را می ستایم وتحسین وآفرین .مرحبا را برشما مردی غیرتمند از تبار مرز بوم ایران زمین می سروایم .
  شایان ذکر است اکثر کلیپ های فوت کوزه گری وسایت شمارو چندین بار گوش داده ام وبه شدت دنبال می کنم و خودم میدانم همان عقابی هستم که در خانواده اردک ها بزرگ شده ام
  باتوجه به اینکه فارغ التحصیل دانشگاه تهرانم .درطول سوابق کاری بیش از ۱۶بار تغییر شغل داده ام . ودر حال حاضر مدیر عامل یک شرکت خصوصی هستم هنوزم نمی توانم ارام بگیرم همیشه بی قرارم واحساس می کنم من یک شخصیت خاصی هستم ویه فرقی با بقیه دارم در صورتیکه هنوز خود واقعی خودم رو پیدا نکردم چندین بار به فعالیتهای ازاد تلنگر زدم ولی بدلایلی موفق نشدم دلیل اصلی هم باید خودم باشم .دوست دارم در بدست اوردن ثروت به حد کمال برسم .نه اینکه عاشق ثروت وپول باشم برای اینکه بتوانم ببخشم بتوانم کمک کنم بتوانم تغییر ایجاد کنم .بتوانم به وجود خودم افتخار کنم بتوانم در اخرت جلو پروردگارم روسفید باشم.
  درحال حاضر باتوجه به حفظ شغل و سمت خودم درکارم تصمیم قاطع گرفته ام ودر حال جمع اوری اطلاعات هستم که دوتا از فوت کوزه گری رو به اجرا دراورم.
  ۱- سخن وری وسخنرانی . چون در ذات من نهفته است.
  ۲- راه اندازی کارواش سیار نانو تکنولوژی.
  سوال بنده از شما این است که اینجانب رو چگونه توصیف میکنید؟ در هیچ شرایطی دوست ندارم بنده را بدون دلیل تحسین کنید .همیشه عاشق واقعیت درزندگی هستم هرچند همیشه تلخ باشد.
  در پناه خالق اندیشه وتفکر همیشه شاد وقبراق باشید

 53. profile avatar
  بهزاد گفته:

  سلام استاد ،بسیار تاثیر گذار بود حرفاتون ، من ۲۴ سالمه ،بنا به صحبت های شما هر دلیلی برای موفق نبودن من جز بهانه نیست ،مهم ترین عالم موفق نبودن من نداشتن تمرکز و پشت کار بوده، اما واقعا شروع کردم، بلند شدم که بسازم ، تغییر بدم ، تو یک شرکت تخصصی که ربطی به رشته ام نداره پذیرا شدم که به عنوان کارشناس فروش فعالیت کنم، از همون اول به مدیریت کسبو کار و کار افرینی علاقه داشتم ودارم، اما مهارت های لازم رو برای مدیر فروش موفق ندارم، درسته که مهارت با تجربه بدست میاد اما موفقیت مالی شما تو بازه ی کمتر از ۳ سال به نظرم چیزی فراتر از صرفا تجربه است ،مشتاقانه منتظر ایده و نصایح شخص بزرگوارتون هستم ، ممنونم

 54. profile avatar
  ونوشه حقانی گفته:

  سلام،از شنیدن داستان میلیاردر شدن شما لذت بردم،واقعیتش رو بگم حتی اشک تو چشام جمع شد و از ته دل آفرین گفتم بهتون؛
  شما گفتین بشینین و قابلیتهای خودتونو بنویسین،خب من خودم فکر می کنم توانایی اینکه یه سخنران بشم رو دارم،وقتی با کانالتون آشنا شدم متوجه شدم شما یه دوره دراین رابطه برگزار می کنین،رفتم سراغش ولی واقعیتش دیدم از پس هزینش برنمیام؛ اگه پیامم رو خوندین لطفا بهم بگین از چه راه دیگه ای وارد بشم؟
  ممنون

 55. profile avatar
  سارا صالحی گفته:

  من کارم حسابداریه تجربمم بالا موسسه زدم نچرخید چرا ؟ خودم میدونم مشتری نداشتم چرا؟ خودم میدونم تبلیغات نداشتم چرا ؟ خب معلومه تبلیغات پول میخواست که با این همه قسط نمیتونستم هزینه کنم حالا میتونید راهنمایی کنید بسم الا.
  همسرمم کارش تاتو هست خیلی ام دوستداره کارشو خیلی ام حرفه ایه نمیتونه کار کنه چرا چون دستگاهش ۵ میلیون اینو از کجا بیاره حالا اومد اونم جور شد با این وضع بگیر بگیر چجوری کار کنه حالا نگیرن . چطوری مشتری پیدا کنه چون تبلیغات ازاد نمیتونه داشته باشه حالا راه کار بلدی یا علی

 56. profile avatar
  سید هومن رحمتی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد موفق ماهان تیموری و همکاران گرامیشون
  بنده ۲۴سال سن دارم و حدود یک سال است که در کانال شما عضو هستم و همه کلیپهاشونو میبینم و درحال حاظر حراست یک شرکت در شیفت۸ساعته شب هستم با حقوق میانگین۱۵۰۰درماه که نصفی از روز رو میخوابم و نصف روز هم به اموزشگاه برای یادگیری فن پیرایش مردانه و گرفتن مدرکهای مربوط به این رشته مشغول هستم یعنی رو خودم دارم سرمایه گذاری میکنم و تقریبا این روال هرروزه داره تکرار میشه خواسستم نظر استاد رو در این مورد بدونم چون نظراتشون خیلی برام مهمه پیشاپیش ممنونم از توجهتون و وقتی که میذارید

 57. profile avatar
  ندا گودرزی گفته:

  من کارم حسابداریه تجربمم بالا موسسه زدم نچرخید چرا ؟ خودم میدونم مشتری نداشتم چرا؟ خودم میدونم تبلیغات نداشتم چرا ؟ خب معلومه تبلیغات پول میخواست که با این همه قسط نمیتونستم هزینه کنم حالا میتونید راهنمایی کنید بسم الا.
  همسرمم کارش تاتو هست خیلی ام دوستداره کارشو خیلی ام حرفه ایه نمیتونه کار کنه چرا چون دستگاهش ۵ میلیون اینو از کجا بیاره حالا اومد اونم جور شد با این وضع بگیر بگیر چجوری کار کنه حالا نگیرن . چطوری مشتری پیدا کنه چون تبلیغات ازاد نمیتونه داشته باشه حالا راه کار بلدی یا علی

 58. profile avatar
  احسان بابامحمدی 09155094800 گفته:

  درود و عرض ادب
  عذر خواهم که نمیتونم استاد خطاب کنم شما رو چون در محضرتون کسب فیض نکردم. اما برای شما احترام خاصی قایل هستم بخاطر سخت کوشی وانتشار دانش و اطلاعات خودتون.
  از نظر من شما شخصیت اکارد در کتاب ثروتمند ترین مرد بابل رو دارید.
  مدتی بود تو فکر راهی بودم تا بتونم با شما مستقیم ارتباط بر قرار کنم و همه راه ها به بن بست ختم میشد تا اینکه این پست رو دیدم .
  چند درصد از ثروت خودتون را از پیک کتاب و چند درصد رو از راه درامد غیر فعال یا انتشار اطلاعات و دانش خودتون بدست اوردید.
  من بیزنس های متفاوتی رو انجام دادم ولی نتایج خوبی نگرفتم از نظر تخصص و دانش هم در سطح خوبی هستم فینالیست اولین دوره مسابقات مهندسین کشور در رشته خودم شدم و محصولی که تولید میکنم کلا ۵نفر تولید کننده در کشور هستند ومحصول یه جنس وارداتی اما تو چالشهای مالی بشدت گیر افتادم.
  لطفا با من تماس بگیرید که سخت به کمک و راهنمایی شما نیازمندم. احساس میکنم یه گره کور هست که با راهنمایی شما باز میشه ،.هیچ چیز اتفاقی نیست ،. شاید این راه ارتباطی که شما امروز ارائه دادین برای گوش کردن به درد دل من بوده .
  صمیمانه سپاسگذارم لطفا راه های ارتباط با خودتون را بیشتر کنید .

 59. profile avatar
  F.Shah گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب تیموری
  دختری ١٩ ساله هستم تمام کلیپ های کانال رو تماشا کردم و ممنونم بابت کار ارزشمندی که برای پیشرفت کشورمون انجام میدید
  اما نکته ای رو میخواستم عرض کنم که منو یکم مشغول کرده و اونم اینه که ما وقتی سرنوشت بزرگان و تجربیات افراد موفق رو میبینیم متوجه میشیم که اون افراد نبوغ شخصیت خودشون رو پیدا کردند و اون رو دنبال کردن با تمام وجود و در واقع چیزی رو که واقعا راضیشون میکرد و دوست داشتند انجام میدادن بدون در نظر داشتن پول و انگاه ثروت و موفقیت به دنبالشون اومده
  با تمام احترامی که قائلم براتون فکر میکنم به جای پیشنهادات شغلی و یا افزایش هوش مالی همه افراد در وهله اول احتیاج به یافتن اون نبوغ و شور و علاقه درونیشون دارند بدون اون زندگی حتی با وجود ثروت بی معنی خواهد شد و اون احساس رضایت واقعی رو به ادم نمیده این رو تمام ثروتمندان دنیا در سخنرانی هاشون اشاره کردند
  من به شخصه از نظر مالی مشکلی ندارم و از نظر هوش و توانایی در رتبه بالایی قرار دارم ولی متاسفانه هنوز قادر به پیدا کردن شوق درونی و چیزی که واقعا منو به رضایت برسونه نبودم پیشنهادات شغلی زیادی دارم با وجود استعدادی هم که دارم در کارهایی که انجام دادم موفق بودم ولی در حال حاضر بدلیل اینکه کارهایی که انجام دادم برام اون رضایت درونی رو نداشتند رها کردم و فعلا بیکار هستم فکر میکنم اگه یه جوری به افراد کمک کنید که استعداد و نیوغ درونیشونو در وهله اول پیدا کنند مشکلات مالی و عدم موفقیت دیگه معنایی نخواهد داشت زیرا همه افراد کاری رو که انجام میدن از روی عشق و علاقه و شور درونی هست و نه یک چیز بیرونی مانند اجبار یا صرفا پول
  ممنون میشم اگه راهنمایی یا کمکی برای من دارید
  شاد و موفق باشید با ارزوی بهترین ها

 60. profile avatar
  حسین توپریز گفته:

  باسلام وخسته نباشیدمحضرتویاورگرامی ویابی یاران وتیم تلاشگرتون..شماروخدافرستاده..من ۲ماهه توکانال تلگرامی شماعضوم وتمام کلیپ هاتونوگوش دادم خیلی چیزارویادگرفتم.یه رستوران کوچیک کنارجاده دارم که خانوادگی کارمیکنیم.تازگیهاتبلیغات زیادی هم کردم .قیمتهاروبیش ازاندازه پایین اوردم پیک بیرون برم داریم که خودمون میبریم ولی هرچی کارمیکنیم اونی که میخوام نمیشه.یعنی نمیتونم فروشم روزیادبالاببرم.توروبه اون اعتقادی که دارین منوراهنمایی کنین ویه راهکارمناسب برام بدین که تاعمرم داریم منوخانوادم دعاگوی توعزیزمهربان باشیم.ازدوردستتون رومیفشارم وانرژی میگیرم ازمهربانیتون..بعدازلطف خداوندامیدمنوخانوادم به شمامهربونه..سپاس ازشماوزحمات بیدریغتون

 61. profile avatar
  جواد گفته:

  سلام من تسلط کامل به زبان ترکیه ای و حدودا ۵۰ درصد به زبان انگلیسی دارم اما هیچ استفاده ای از لحاظ مالی نمیتونم ببرم از اینا و همچنان یه کارمند ساده ام

 62. profile avatar
  نفیسه اکبریان گفته:

  سلام آقای تیموری،منم واقعا دوست دارم به اون جایگاهی که دوس دارم و خودم رو لایقش میدونم برسم،من در منزل کار ناخون انجام میدم،مشتری زیادی ندارم،دوس دارم سالن بزنم،اما بودجه ندارم،کارای دیگه آرایشگری رو بلدم اما مدرک ندارم،خیاطی تا حدودی بلدم اما مدرک ندارم،فن بیان خوبی دارم،و روابط عمومی بالا دارم،به کار آرایشگری به خصوص ناخون علاقه دارم،تبلیغات محلی کردم اما بازخوردی دریافت نکردم،اشانتیون رو کارام گذاشتم،فایده نکرد،لطفا راهنماییم کنید،دوس دارم پیشرفت مالی خوبی داشته باشم

 63. profile avatar
  سعیده ستوده نیا گفته:

  سلام من مهارت های زیادی دارم زیبا ترین و خاص ترین شیرینی هارو خلق میکنم وی نمیدونم چطوری تبلیغ کنم چطوری بایدسفارش بگیرم و شروع کنم. منو راهنمایی کنید

 64. profile avatar
  احسان فروتن گفته:

  سلام استاد عزیزم.امیدوارم ک همیشه خوش و سر حال باشی و ی خسته نباشید هم ب تیم عزیز و با انگیز تون میگم.واقعا تلاشتون .عالیه.من ی پسر ۲۵ ساله هستم‌.تو یکی از شهرای بندری جنوب زندگی میکنم.دس رسی ب چین .دبی .تایلند.ترکیه .و … هم دارم.یعنی بلدم چجوری برم برای خرید .جنس .تو شهر ما بازار خوبی هست.تو بازار بزرگ تهران هم چنتا اشنا دارم ک براشون جنس میفرستم ..ولی تعدادشون کمه.بعدش سرمایه هم از خودم ندارم.در حد ۲۰ ملیون دارم.میخواستم اگه میشه راهنماییم کنید چجوری کارم رو گسترش بدم .یا نظرتون رو بهم بگین .ک چجوری ارتباطم رو بیشتر کنم.ممنونم از زحماتتون.ببخشید زیاد حرف زدم.

 65. profile avatar
  نورگلدی مرادی گفته:

  سلام اقای تیموری خسته نباشید من از دوران نوجوانی مستقل شدن و دنبال پول در اوردن و پس انداز بودم بعد ازدواجم بیکار بودم گفتم یه کاری بزنم و با طلاهای زنم یک گیمنت در روستای خود زدم و رشته منم کامپیوتر بود کنارش کامپیوتر درست میکنم و خیلی کارهای دیگه خداروشکر پول نسبتا خوبی رو هم دارد اما نمیتونم پس انداز کنم اخه نقدی میاد اونم خرج میشه و امروزا هم خیلی از مغازم خسته شدم چون یجا نشستن خستم میکنه و شاگرد هم نمیتونم بگیرم راهنمایی کنید و من بیشتر به کار تزیینی و زیبایی علاقه دارم هر چیزی که بتون درست کنم و زیبا باشه یا نقاشی کنم خطاطی کار دستی هرچیزی که بتونم خودم درست کنم دستی و علاقه زیادم باعث شد به فکر زدن کارگاه صنایع دستی اما کوچک در منزل شروع کنم اما پول اولیه ندارم به فکر فروشش نیستم چون خدا باماست و به دلم افتاده که این بهترینه و رضایت بخش اما پول ندارم میخوام گیمنتو بفروشم مشتری نیست راهنمایی کنید و این پست منو لطفا در سایت نشان ندهید و اگه زحمتی نیست به ایمیلم جواب بدید و ازتون میخوام یکم راهنمایی کنید و یک دستورل عمل به من بگید تا با اون حرکت کنم به موفقیت برسم اگه این کمه کل زندگیمو توضیح مدم فقط به من کمک کنید دوستتون دارم و از خدا میخوام از اینم بیشتر بهتون بده

 66. profile avatar
  میلاد محمدی گفته:

  سلام استاد امیدوارم هر جا که هستی حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی
  جناب تیموری من قبلا هم توی اینستا پیغام دادم من برای پدرم کار میکنم در تولیدی پوشاک الان اوضاع مالی تولیدی به هم ریخته شده و من هم آلودش شدم و مشکل مالی هممون رو درگیر کرده و من میخوام نجات پیدا کنم و مستقل بشم برای خودم و درامدی کسب کنم که بتونم یک روزی حتی مشکلات مالی پدرم رو هم بر طرف کنم من تنها سرمایه ای که دارم یه ۲۰۶ هستش که حدود ۳۰ میلیون ارزش داره میخوام بفروشمش و یه استارت و حرکتی بزنم و در خودم هم میبینم که میتونم توی تولید و یا واردات پوشاک موفق باشم ولی سرمایه من که ۳۰ میلیون هستش خیلی برای این کار کم هستش
  من خواهش میکنم از شما عاجزانه خواهش میکنم که یه راهکار به من یاد بدید که من بتونم با این سرمایه کم یه حرکتی بکنم و به رویای پولدار شدن برسم
  ممنون میشم کمکم کنید?

 67. profile avatar
  نغمه غفاري گفته:

  سلام..وقتتون بخیر..من کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست هستم ازدانشگاه تهران.چندسال سابقه کار در امور خریدو فروش ضایعات اهن دارم ولی دوسه سالی هست دور شدم و ازپس انداز خودم هزینه هامو میدم یا سود پولم…مدارک کامپیوتر و حسابداری دارم و مدارک مربیگری و داوری پینگ پنگ.وشرکتی ثبت کردم که بتونم باهاش کارکنم ولی متاسفانه فعلا موفق نشدم درواقع نمیدونم ازکجا و چه جوری شروع کنم.خیلی دلم میخواد وارد بازار و بیزینس بشم…دلم میخواددرامد بالایی داشته باشم و امنیت شغلی بالا.من فن بیان و روابط عمومی بالایی دارم.مقدارب نقدینگی دارم ولی نمیدونم چیکار کنم و چه جوری باید کاری رو شروع کنم.

 68. profile avatar
  علی بهشتی زاده گفته:

  سلام خدمت اعضایه گروه هوش مالی و به خصوص ماهان تیموری من یه جوان ۲۸ ساله هستم کارم هم پرده دوزی هست گارگاه دارم اما دوخت نصب انجام میدم راضی نیستم چون پول خوبی در قبالش نمیدن من هر چی میخریدم که بعدش سود بکنم ضرر میکردم سگه طلا خریدم چند سال بعد تعقیر نمیکرد میفرختم همینکه میفرختم گرون میشد طلا خام هم خریدم همینجور ماشین خریدم همینجور الانم که یه واحد آپارتمان خریدم که کلاه سرم گذاشتن که افتاد تو این بازار رکود که به قیمت مفت میخان بخرن الان من چکار بکنم خواهش میکنم جواب بدین ممنون میشم خدا قوت بهتون بده که اطلاعاتتون رو در اختیار مردم میزارین و چه جور هوش مالیمو ببرم بالا

 69. profile avatar
  الهه ح گفته:

  تبریک جناب تیموری.
  من یه ایده خیلی خوب و و برای اون یه تخصص دارم . اما نمیدونم چطور باید به پول برسونمش. ممنون میشم راهنمایی کنید.

 70. profile avatar
  حسن زنگنه گفته:

  سلام استاد خدا قوت بده من یه شاگردیم تو مغازه پوشاک تو شهرستان کار می کنم ۱۵ساله که هیچ حرکتی رو به جلوی نداشتم حالا یه یک ماهیه با کانال شما آشنا شدم خیلی بهم روحیه وامید دادیدطی این یک ماه میخوام حرکتی رو به جلو کنم به امید به خدا میخوام یه کم کمک فکری میخوام از شما و همکاراتون ممنونم .

 71. profile avatar
  ا ح گفته:

  تبریک جناب تیموری.
  من یه ایده خیلی خوب و برای اون یه تخصص دارم . اما نمیدونم چطور باید به پول برسونمش. ممنون میشم راهنمایی کنید.

 72. profile avatar
  یاسر اصفهانی گفته:

  سلام آقای تیموری من شغلم دکوراسیون داخلیه ولی وضع کارم خوب نیست راهنمایی کنید چهجوری تو کار خودم موفق بشم یا تغییر شغل بدم

 73. profile avatar
  جواد گفته:

  سلام از شهرستان بهبهان
  بنده دانشجو هستم می خوام کسب کاری راه اندازی کنم و نمیتونم بسته هوش مالی تونو خریدار کنم می خواستم بهم بگین چیکار کنم گواهینامه دارم میخوام یه وانت بخرم اگه شد روش کارکنم نظرتونو میخواستم
  می خوام اگه شد صندلی هم بخرم کرایه بدم کلا وسایلی که تو عروسی های ما شهرستانی ها نیاز میشه رو کرایه بدم نظرتون چیه؟خوبه؟
  راستی بهبهان تو استان خوزستانه
  (من میخوام تو شهر خودم یه کسب کاری را اندازی کنم)

 74. profile avatar
  ناصر گفته:

  وقتی منی که ۲۵ سالمه یه قرون پول ندارم و ۷ میلیون هم قرض دارم به برادرم، این وضع کاغذ بازی ادارت و سنگ اندازی برای یه وام کوچیک واسه اشتغال رو ندارم، هر چقدر هم مهارت داشته باشم دلسرد میشم و ناامید، اصلا مهارت ارزش داره مگه توی اینجا؟؟؟ اینجا فقط اختلاس و زرنگ بازی ارزشمنده. به قول حسن ریوندی، بهترین راه پیشرفت توی ایران اینکه بری خارج.

 75. گفته:

  سلام،جناب ماهان تیموری،کلیپ ها و متن های شما رو دنبال میکنم،خیلی اثر گذار هست،ممنونم از شما که وقت میذارید و آدمهایی که دنبال تعغیر تو زندگی هستن بهشون امید میدین و کمک میکنید

 76. profile avatar
  آزیتا غفاری چراتی گفته:

  سلام جناب تیموری شبتون بخیر کلیپ امشبتونو دیدم واقعا درکتون کردم چه روزای سختی رو گذروندین.انشالله شاهد موفقیت روزافزونتون باشیم
  من و همسرم یکی از طرفدارانتونیم چه تو برنامه اینستاگرام چه تلگرام.جناب تیموری ما یه سال ازدواج کردیم با پول عروسی و جهازمون یه خونه ۴۰متری تونسیم بخریم همراه با وام ۸۰تومانی مسکن تو تهران.همسرم دیپلم رشته معماری هست دو ترمم دانشگاه رفته ولی به خاطر مشکل مالی نتونست ادامه بده الان نزدیک ۱۲سال هست که تو کار نصب و تعمیرات و فروش کولر گازی یا همون اسپلیت هست حتی دوره فنی هم گذرونده مدرکشو داره.ولی درامدش خیلی پایین هست به خاطر فصلی بودن کارش یه جورایی تو فصل پاییز و زمستون خیلی برامون سخت میگذره .امسال هم نتونست پول اجاره مغازه رو بده .الان رفته تو کار اسنپ چند وقته .بازم خدا روشکر حداقل محتاج مردم نیستیم ولی با این وضعیت نمیشه زندگی خوبی رو داشت.خواستم یه راهنمایی راجع به شغل همسرم کنید تا از این وضع راحت شیم.من خودمم این ترم مدرک فوق لیسانس حقوق رو میگیرم اگه خدا بخواد.خیلی دوست دارم شاغل بشم ولی هر جا که رفتم یه جورایی فهموندن که بدون پارتی نمیشه.تو رو خدا یه ایده برای همسرم بدین که بتونه موفق بشه.دلم نمیخواد پیش خانوادم سرشکسته باشه بخاطر وضع شغلیش.
  ممنون از لطفتون منتظر پاسختون هستم.شبتون بخیر

 77. profile avatar
  احسان بابامحمدی گفته:

  درود و سلام
  جناب تیموری عزیز مطالبی که شما در کلیپها میفرمایید برای من خیلی اشناست چون هم در کتابهای موفقیت خوندم و هم با پوست و خون لمسش کردم بعنوان مثال از اکواریوم بیرون بیایم در سال ۹۰ با اینکه استخدام رسمی بودم استعفا دادم و شروع به شغل دومی که چند سال قبل راه انداخته بودم کردم اما نوسانات بازار و تغییرات اقتصادی جامعه ما براحتی قابل پیش بینی نیست . و از اونجا رونده و از اینجا مونده شدم البته من بلد بودم پنیر خودمو جابجا کنم و زمینه کار را عوض کردم دو سه شغل سرمایه گذاری کردم ولی هر دفعه ضرر شد و با ریسک بیشنر اومدم اونو جبران کنم ولی بدتر شد.
  البته الان یه کار جدید که از ۹۳ شروع کردم و محصول که وارداتی هست رو بومی سازی کردم و لی بازار و دلالان براحتی نمیذارن تولید در کشور استمرار پیدا کنه متاسفانه.
  البته میدونم وقتت خیلی کم اما اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.چون مطمئن هستم با اشارتی گره کور باز میشه . در خانه اگر کس است یک حرف بس است . با سپاس و ارزوی بهترینها

 78. profile avatar
  فریبا کلاته گفته:

  سلام استاد خدا قوت من خودم توی فوت کوزه گری طراحی عروسک رو دارم تبلیغ میکنم که انجامش بدم البته بعضی جا ی جوری به ادم نگاه میکنن ولی من اصلا برام مهم نبود ولی همسر خیلی میترسه که بخواد ی کاری رو انجام بده فعلا که حرفشو زده که پیک موتوری یا دفتر خدماتی رو راه اندازی کنه کدومش بهتره البته خودشم پیک موتری هست و لیسانس حسابداری داره سنشم ۴۳ساله لطف راهنمایمون کنید واز همه مهم تر چقدر سرمایه لازمه و دارمش چطوره و کدام منطقه تهران بهتره

 79. profile avatar
  عسکر محمودی گفته:

  سلام و وقت بخیر من مدیر کار خودمم … ب دلیل شکستای مالی که خوردن نمیتونن تصمیم قاطع بگیرم و نمیدونم چطور مشتریامو بیشتر کنم لطفا راهنمایی کنید

 80. گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب تیمورى ، من یه جوان ٢٢ ساله هستم و درون بازار امام رضا ( ع ) مشهد مشغول به کار هستم و فروشنده نسبتا خوبى هستم اما میخواهم بعد ۴ سال سابغه براى خودم کار کنم اما به نسبت هزینه زیاد و نبود پشتوانه و ترس از بازار از زدن مغازه براى خودم ترس دارم در حال حاضر هم ماهى ٢ ملیون حقوق میگیرم چون مغازه که شاگرد هستم مدیریت رو به من سپردن لطفا راهنمایى کنید ممنون میشم .

 81. profile avatar
  مهرداد سیفی گفته:

  سلام و خدا قوت
  من ۲۹ سال سن از خدا گرفتم
  تا امروز خوب و بد گذشته
  الان که بعد حدود ۱۰ سال کار تو یک مجموعه ۲ ماهه به خاطر مشکلات مالی شرکت تعدیل شدم فشار مالی و فشار مشکلات باهام کاری کرده که میخوام از الان هم شده کاری کنم کارستون…
  من تو زمینه خدمات IT ، طراحی و راه اندازی مراکز تلفت voip، به خاطر کار با پدرم کار با دستگاه نوار پرده ، و خوشبختانه به خاطر نعمت هوش که خدای متعال بهم عطا کرده کاری نیست که بخوام و یاد نگیرم…
  ولی متاسفانه تو اکثر کارهایی که سراغ دارم سرمایه حرف اول رو میزنه …
  اونایی هم که سرمایه چندانی نمیخواد نیاز به رابطه داره ..
  اگر لطف کنی و راهنماییم کنی خیلی خیلی ممنونت میشم و به قول حضرت علی ع بنده‌ی آنم که مرا علمی آموخت???

 82. profile avatar
  مهدي فروغي گفته:

  من شرکت نصب و فروش تامیرات دستگاه ویدیو پرژکتور دارم داخل کرج چون که این سیستم بیشتر مراکز اموزشی کاریرد داره به نظر من بین مردم جز نیوفتاده فقد باید با ارگان های دولتی کار کرد که اونم خودتون خبر دارید سیستم چجوریه شما برای درامد بهتر چه ایده ایی دارید استاد در زمینه برق و صوت تصویر هم همه چی بلد هستم حالا هرچی که میخاد باشه چه کانپیوتر چه دوربین و… چه ایده ایی دارید برای درامد بیشترریا چه شغل دیگه ایی

 83. profile avatar
  احسان بابامحمدی 09155094800 گفته:

  درود مجدد
  جناب تیموری برای عضویت در سایت باید حتما پکیچ رو خریداری کر ده باشیم .
  ایا جمعه سیاه در اخر ماه نوامبر خواهید داشت برای خرید پکیج و ایا میشه پکیج تخفیف دار رو باز هم سه نفری خرید اخه اینطوری قیمتش کاملا مناسب خواهد شد .
  ایا خود سیستم شما نمیتونه تیم سه نفره برای خرید پکیج معرفی کنه که تسهیل بشه این کار فکر کنم این مدلی فروش رو هم بالاتر ببره

 84. profile avatar
  مهرداد سیفی گفته:

  جناب تیموری البته یه موضوع از دستم در رفت …
  من تو ساخت تابلوهای led و به طور کل عرض کنم سیستم سازی هم یعنی جمع کردن چند جزء برای ساخت یک سیستم از دستم بر میاد .
  ممنون

 85. profile avatar
  سامان ملک زاده گفته:

  سلام آقای تیموری عزیز من مغازه لوازم آرایشی دارم ولی بدلیل اجاره ای بودن مغازم و دپو انباری که دارم علارغم اینکه سرمایه کاری زیادی دارم ولی وضعیت فروشم عالی نیست .. نمیدونم ایراد کارم کجاست ولی فقط میتونم توو ماه به اتدازه هزیته های زندگیم و اجاره ام سود کنم و هنوز نتونستم طی این ۷سال پس اندازی داشته باشم لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکد

 86. profile avatar
  جواد خزاعی گفته:

  سلام و عرض ادب
  جوانی هستم از ترشیز
  استاد شما که درامد میلیاردی دارید.دومیلیون که چیزی از شما کم نمی کنه؟
  من حتی پول خرید شارژم را ندارم
  میشه خواهش کنم یک پکیج هوش مالی به من بدهید
  خواهش میکنم استاد

 87. profile avatar
  پدرام نیک گفتار گفته:

  کتابهای مرجع افزایش سواد مالی کدامند؟
  بغیراز کتابهای استاد کیوساکی در این زمینه چه کتابهایی داریم که با زبان ساده در مورد هوش مالی باشند؟

 88. profile avatar
  فریبا کلاته گفته:

  سلام استاد خدا قوت من خودم از فوت کوزه گری طراحی عروسک رو خوشم اومد دارم اونو تبلیغ میکنم اگه بشه انجامش بدم ولی بعضی جاها میرفتم برخورد خوبی نداشتن ولی من اصلا برام مهم نبود ولی همسرم اصلا ریسک نمیکنه واین خیلی منو اذیت میکنه پیک موتوری کار میکنه ولیسانس حسابداری هستش و پیشنهاد خودش برا کار پیک موتور و دفتر خدماتی باز کنه به نظرتون خوبه چقدر هزینه لازمه برای هر کدومش و درامده کدام بهتر انشالله همیشه سلامت و پایدار باشید خوشا به سعادت پدر و مادرتون که همچنین فرزنده بخشنده ای دارن بدرود

 89. profile avatar
  محمد گفته:

  با سلام
  ۲۶ سالمهپیتزا فروشی دارم درامدم درحدود ۲۰ میلیون ماهیانه هست اما مشکل مالی شدیدی دارم به دلیل مسائلی کلی بدهکاری و چک برگشتی بالا اوردم حالا شبو روز ندارم مرسی از همراهی و دلگرمی هاتون

 90. profile avatar
  حامد عقیلی گفته:

  سلام استاد
  من دوتا ایده عالی دارم
  خواستم بدونم بهتره که تمرکزم رو فعلا روی یکی بزارم و رشدش بدم یا هر دو رو بصورت موازی استارت بزنم؟
  با توجه به اینکه این دو ایده هیچ ربطی به هم ندارن

 91. profile avatar
  فاطمه رضای سرخ آبادی گفته:

  با سلام هنوز هم نمیدونم پیامم براتون ارسال شده یا نه چون من زیاد بلد نیستم از اینجا با کسی ارتباط برقرار کنم فقط اگر بتونم شماره خودمو بذارم گه شما پیغام بذارین خودم تماس بگیرم ممنون میشم واقعا به کمکتون احتیاج دارم یه دختر ۲۲ ساله هستم و نمیدونم برای موفقیتم چه کنم هر چه سریعتر بهتر با تشکر.

 92. profile avatar
  محمد طحانی سعدی گفته:

  سلاک ماهان
  وقتت بخیر
  من محمد طحانی سعدی هسم، ساکن شیراز.
  ۲۲ سال دارم و بعد از چند سال کارای مختلف انجام دادم، به علاقم، یعنی کار کتاب رو آوردم.
  همیشه آرزوم بوده و هست که اول به ثبات مالی برسم، از پس مایحتاجم بر بیام و بعد به مردم خدمت کنم. کسی رنج های منو نکشه و بتونم پله ای بشم واسه بهتر شدن مردم، بهتر شدن جامعه و دنیایی ک توش زندگی میکنم. واسه همین آشنایی با کتاب، کتاب خوندن و فروشش به نظرم بهترین نقطه شروعم بود.
  بعد از فوت بابام، تمام مسؤولیت خونواده رو دوش منو داداشم افتاد و خواهرم معصومه، برعکس خواهر تو ناامیدم میکرد. و متاسفانه بابام جز بدهی چیزی از خودش نذاشت حتی بیمه هم نبود. و من هیچ سرمایه اولیه ای نداشتم و ندارم و تنها با وام تونستم کارم رو شروع کنم.
  الان هرچی تلاش میکنم توی کار کتاب، توی غرفه ای ک توی پارک خلدبرین برپا کردم نتیجه نمی گیرم. توی تلگرام و اینستاگرام تبلیغ کردم، کتابایی ک خوندمو معرفی کردم و با موتور به صورت پیک رایگان به دست مشتری ها رسوندم اما رشد مالی نداشتم و مدام بدهی و وام ها اضافه شد.
  روی خودم بیشتر تمرکز کردم، فهمیدم توانایی هایی مثل “فن بیان و خوش برخوردی با مشتری”، “شم ادبی و قدرت نویسندگی به خصوص داستان نویسی”، “میل به اشتراک گذاشتن دانسته ها و داشته هام با دیگران و تدریس”، “شنونده خوبی بودن و درک دیگران و کمک بهشون” و “طرز تفکر و جهان بینی و خلاقیت بالا” یی دارم.
  نمیدونم با کارم چیکار کنم و چجوری به درآمد برسم.
  نمیدونم تو زندگی جایگاهم کجاست و باید چیکار کنم و معنی زندگی چیه.
  با خدا قرار گذاشتم، گفتم من تموم تلاشمو میکنم، ببینم تو چیکار میکنی.
  برام جالب بود که نقاط مشترکی با شخصیتت دارم، با اینکه اولین باره توی سایتت اومدم و ناامید بودم و شکست خورده و اولین بار بود ک ویدئویی ازت می دیدم، اما به خودم گفتم شاید این نشونه ای توی زندگیم هست که ارزش امتحان کردن داره.
  فکرایی که واسه بهبود کارم به ذهنم می رسه:
  گرفتن غرفه ای جدید توی معابر پر رفت و آمد: که متاسفانه چندین ماهه به شهرداری شیراز مراجعه میکنم اما جواب منفی میگیرم.
  میخواستم کتابفروشی سیار بزنم، اما هیچ اورگانی باهام همگام نشد به خصوص شهرداری و البته ریسک مالی زیادی داره واسه من.
  همکاری با خیریه ها جزو برنامه هامه چون خیلی برش دارن توی شهرداری اما اونا فقط دنبال سود خودشونن و میخوان در اولین فرصت منو حذف کنن و فشار زیادی وارد میکنن.
  الان نه دیگه از پس هزینه اجاره غرفه بر میام نه میتونم کتای تهیه کنم و غرفه رو پر کنم.
  نمیدونم چیکار کنم
  ممنون میشم بهم پیشنهاد بدی که چیکار باید بکنم.
  ممنون که وقت میذاری برام

 93. profile avatar
  ارش فیضی گفته:

  سلام خدمت ماهان عزیز
  من مدرک مهندسی کشاورزی دارم و در حال حاضر در شرکتی که متعلق به خودم و با سه نفر از رفیقام هست کارهای قراردادی انجام میدیم .ولی درامدم کمه و در جامیزنم صدای خوبی دارم به موسیقی علاقمندم خط خوبی دارم طراحیم هم خوبه از لحاظ فنی هم در زمینه تعمیرات و کارهای خلاقانه با استعداد هستم مهارتهای
  بدنیم هم خوبه و اعتمادبه نفس خوبی دارم ولی از لحاظ
  مهارتهای ارتباطی ضعیف هستم .یه پسر دارم که نگران ایندهاش هستم .دوست دارم از تجربیات شما استفاده کنم
  ممنونم

 94. profile avatar
  محمد پاکدامن گفته:

  من یه فرد ورشکسته ام که هزاران ایده مختلف برای کسب و کار دارم اما سر در گمم نمیدونم باید چه کار کنم.

 95. profile avatar
  فاطمه رضای سرخ آبادی گفته:

  با سلام و وقت بخیر اقای تیموری.من اینجا نمیتونم از مشکلم صحبت کنم ممنون میشم اگه به ایدی تلگرامم پیام بدین donia88با تشکر

 96. profile avatar
  ايرج صادقي گفته:

  با سلام ب اقای تیموری عزیز میخوام ازتون ی خواهشی بکنم واون این ک باشما حرف بزنم خواهش میکنم ازتون ۵دقیقه بتونم باهاتون حرف بزنم

 97. profile avatar
  مهران گفته:

  سلام تو صحبت هاتون گفتید ممکنه یکی از توانایی هامون ساز زدن باشه این دقیقا من هستم فوق لیسانس موسیقی دارم اهنگساز و تنظیم کننده موزیک پاپ با سابقه کار حرفه ای ولی واقعا برای جذب مشتری و ایجاد بازار کار مخصوص خودم مشکل دارم اگه توضیح بدین که مهارت موزیک چطور میتونه ثروت بسازه کمک بزرگی بهم کردین

 98. profile avatar
  مجتبی ملکی گفته:

  Mojtaba maleki Mojtaba Maleki:
  سلام اقای تیموری؛الان که دارم این کلیپ شما رو نگاه میکنم ساعت دو نصفه شبه روز چهارشنبه ست؛من بر عکس شما اصلا حال خوبی ندارم الان؛قبلا بعضی دیگه از کلیپ هاتونو هم نگاه کردم ،من کارمند بیمارستان یه شهر کوچیک سی چهل هزار نفری از شهرستانهای استان کوچیک و محروم ایلام هستم،سقف ارزوهام خیلی بالا بوده و هست ولی هیچ فکری به ذهنم نمیرسه واسه پول دار شدن و زندگی کردن به طوری که الان وقت ازادمو دوباره شروع کردم و درس میخونم برای کنکور مجدد که خودم هم میدونم که یه فرار به جلوست،واقعا نمیدونم که با دو میلیون حقوق چی کار میشه کرد خسته شدم از این زندگی تکراری،۲۹ سالمه و خداییش خیلی انگیزه دارم واسه پول دراوردن،خواهشا خواهشا مثل یه داداش بزرگتر یه مشاوره سریع بهم بدین واسه معرفی ایده یا کاری؛منتظر جوابمتونم؛مرسی؛این چند بیت هم که الان ناراحتم از یه شاعر ایلامی واستون مینویسم؛
  یک جای قرار هم ندارد چه کنم
  نه راه فرار هم ندارد چه کنم
  اخر چمدان ارزوهایم را
  ایلام قطار هم ندارد چه کنم

 99. profile avatar
  محمدفیروزبخت گفته:

  السلام وعلیکم آقای ماهان تیموری استاد عزیز تشکر از راهنماییهاتون الله مهربان دردنیا وآخرت شما رو خوشبخت وروسفید بگردانه بنده مغازه دارم دربندرعباس چادربندری میفروشم همون چادری که خانم عبدالصمدی پوشیده بود وبیشتر مشتریهام اهل هرمزگان هستند راهنمایی ام میکنید که چکاری انجام بدم تا درامدمرو افزایش بدم تشکراز زحمتهای جنابعالی اگه کسی هست بندرعباس معرفی میفرمایید که حضوری باهام مشاوره بدن اجرتون باپروردگار

 100. profile avatar
  آرمین جم گفته:

  سلام خدمت شما.من ۳۲سالمه و فوق لیسانسم و بیکار..هرجا رفتم و هرکاری کردم نشد ک نشد. من تو زمینه online research خیلی کارم خوبه. البته کار تحقیقات مذچربوط به رستم رو هم انجام دادم.باتوجه ب اینکه جستجوگر اینترنتی خیلی خوبی هستم میتونید راهنمایی کنید برای شروع یک کار ک مال خودم باشه با درآمد مناسب؟؟ممنون.اکر جواب رو به ایمیلم بدید ممنون میشم

 101. profile avatar
  داود قربانی گفته:

  سلام آقا ماهان. من کلیپ یا مطالب زیادی از آدمهای موفق دیدم. ولی به آنها اعتقادی ندارم. ولی وقتی حرفهای شما را شنیدم احساس میکنم با صداقت حرف میزنین. گرچه با زهم هدفتون از این تلاشها برای بنده مبهمه. انشالله که خیره.
  بنده کارمندم حدود ۴۱ سالمه, خودم را آدم توانمندی میدونم ولی احساس میکنم شرایط بد کارمندی منو تبدیل به یک آدم مزدبگیر بی خاصیت کرده. خیلی افتخار میکنم با شما آشنا شدم. بعنوان یه دوست ازت تقاضای کمک میکنم.
  به قول خودت در کلیپ روز سه شنبه از بچم خجالت میکشم که نمیتونم چیزی براش بخرم.
  بیشتر در زمینه کارهای کامپیوتر مهارت دارم. لیسانس ict دارم. رانندگی بلدم. دستفروشی تو خیابون هم کردم. کاتریج شارژ کردم. سایت طراحی کردم. بافتوشاپ طراحی کرده و میکنم. البته همه اینها رو در حد جزیی بلدم و تجربی یاد گرفتم. به صداقتت اعتماد دارم که راهنمایی میکنی. امیدوارم که همیشه سالم و موفق باشی.

 102. profile avatar
  فيض اله بخشيان گفته:

  سلام ماهان جان ، استاد من که سهم زیادی در پیشرفت و مغز اقتصادی من ایفا کردی
  امیدوارم همیشه عالی باشی و عالی بمانی
  بیزینس و دو مورد صنعت جدیدی با راهنمایی شما عزیز دل ، شروع کردم یکی طراحی و تولید و ثبت اولین سرویس خوابهای پلی وود در ایران که قابلیت ضد آتش و ضد رطوبت و ضد آب و ضد ضربه دارند و بومی سازی شد و در حال تولید انبوه میباشد و صنعت دوم صنعت تولید سرویس خوابهای ضد زلزله که این کار هم به ترلید رسید و انشااله هدفم بحث صادرات این محصول میباشد که همکاری و همفکری و راهنمایی شما عزیز دلم سهم زیادی برایم داشته و از شما استاد بزرگ درخواست دارم که مرا در این زمینه بیشتر و بیشتر راهنمایی و باعث رشد و پیشرفت دور از انتظارم شوید چون ایده و طرحم را میخواهم جهانی کنم
  انشااله

 103. profile avatar
  Nima-P گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب آقای تیموری , من یه شرکت چند منظوره بازرگانی ( واردات و صادرات ) دارم , اوایل تاسیس شرکتم , یه چند ماهی کار کردم , ولی متاسفانه به علت نداشتن پشتیبان مالی و آشفتگی وضع اقتصاد مملکت , با ضرر زیادی مواجه شدم و مجبور شدم دفتر شرکت رو جمع کنم , خلاصه الان ناامیدانه بیکار توو خوونه نشستم , در حال حاضر هم نه شرایط روحیم خوبه و نه مالیم , لطفا منو راهنمایی کنید تا از این وضعیت زجر آور خلاص بشم , از بابت همه چیز ازتون ممنونم

 104. profile avatar
  آرزو گفته:

  سلام استاد تیموری , من خارج از کشور زندگی میکنم متهل هستم یک بچه ۶ ساله دارم میخوام Rich Mom بشم حرف زدنم خوبه البته در زبان فارسی در زبان انگلیسی بخوبی فارسی نیستم لطفا پیشنهادی بدید که بکار خارج از کشور بیاد, ممنون از راهنمایی تون

 105. profile avatar
  Benjamin Ehsan گفته:

  Salam khaste nabashin khedmate gorohe O personeel hoshe Mali
  Bande chand waghti hast Ke clip video haye shomaro donbal mikonam O kami tante tasir gharar gereftam O delam mikhad Az ye jai shoro konamo dast be kar besham . Ama bande sakene Iran nistamo khili Az sharayet Ha wa azadi hai Ke dar Iran hast Wase kar Inja nist O Az in mitarsam Ke be moshkelati bar bokhoram
  Chand waghte pish Mikhastam Az site Shoma pakket ro bekharam ama Chon hesabe irani nadashtam nashod Az tarighe site O man ham Az Yak taraf tarsidam Ke agar harf hayi Ke to video Ha hasti Inja nashe ejra kard chi ? Kamelan etminan daram be mahan teymouri ama dar sorate Ke dar dakhele keshwar mibodam
  Mikhastam beninam Shoma rahe hali darim Wase man ?
  Ba Tashakor Az zahamateton
  Pishapish sepas

 106. profile avatar
  محمد حسین قهوریجانی گفته:

  سلام جناب آقای تیموری عزیز
  چند تا سوال دارم ازتون ممنون میشم اگه پاسخ بدین
  من پسر ی۱۸ ساله هستم و کارای زیادی بلدم ولی نمیدونم چطور از مهارتهام کسب درآمد کنم ( مادرم هم دقیقا همینطوره مادر من دوره های آشپزی وشیرینی پزی و … زیادیو گذرونده و تقریبا تو کارش خبره هست ولی نمیتونه اونجور که باید کسب درآمد کنه )
  خودمم تو کارهای کامپیوتری مثل کار با پاورپوینت و … و توی تنظیم موسیقی و حتی مشاوره تحصیلی ( چون دورشو دیدم ) مهارت دارم ولی نمیدونم چطور از این مهارتا درآمد کسب کنم

 107. profile avatar
  منوچهر حسن نژاد گفته:

  جوانی ۴۲ساله از مشهد هستم و فایل صوتی شما رو گوش کردم.الان تو تلگرام فقط همین فایل را گوش کردم منم توی کارها حس کمک کردن دارم.وبرای دیگران کار میکنم.بدون پاداش.الان که بیکارم کفش می فروشم.نگهبان شب هتل پدرم هستم.روبرو یه پارکینگ هست که کمک میکنم.کناره هتل یه عکاسی هست که هم پامچال میام و هم فتو شاپ میزنم.تو هتل برای بعضی ها خرید بلیط هواپیما میخرم سیم کارت ایرانسل می فروشم.با ماشینم مسافر میبرم فرودگاه .راه آهن.و زبان عربی در حد معامله بلدم.و دست به آچار هم هستم برای پدرم در هتل.آبگرمکن.و بخاری و غیره.ولی پول تو دست و بالم کم هست.. در ضمن صدای خوب برای مداحی هم دارم اگر کلاس برم خیلی ایده در سر دارم.مثلن.از طریق آنلاین هر کس عکس همسرش را خودش درست کنه به مدت ۱۰ دقیقه آنلاین.یا خودم رو کور فرض میکنم که برای رفتن به حرم خط سیر چراغی باریک به سمت حرم امام رضا درست کنم.و عصای روشندل هر موقع از چراغ دور شد آژیر ریز بزنه.خیلی ایده دارم.ولی زن دو دلی دارم که همیشه بجای تشویق .جمله منفی میگه.و منم ریسک نمیکنم.شاید به زمین بخورم.مثبت در سال ۸۲ برادرم در تهران بر شکست شد او را در کار سوپر شریک کردم که او گفت نکن.ولی من گفتم برادرمه.و خیلی چیزهای دیگر.امید به آینده دارم.ولی خیلی تنبل شدم.هر کاری را نازپرورده میکنم.لطفت در یک فایل. صوتی راهنمایی کنید با تشکر

 108. profile avatar
  هاشم ابراهیمی گفته:

  سلام جناب تیموری.۴۰سال سن دارم.سال ۸۰واردکارفروشندگی نقرهشدم(مشهد,خیابان امام رضاع,نزدیک حرم مطهر)سال ۹۲بااندک سرمایه ۲۰م ازشاگردآمدم بیرون,وشروع کردم به ویزیتوری نقره,یا مقداری از پولم رو مغازه دارهاخوردند,بعضی هم دیر تسفیه کردندکه کلا سودش رفت,مقداری هم بخاطرکسادی بازارخودم ازسرمایه خوردم,چون زن و بچه داشتم ومجبوربودم خرج خانه بدم.سال ۹۵ دوباره مغازه نقره فروشی مشغول شاگردی شدم تا الان.
  در امر ساخت وتولیدانواع نقره,وسنگهای قیمتی و نیمه قیمتی و در امر مغازه داری اطراف حرم,تجربه کافی دارم, حداقل سرمایه برای راه اندازی یه مغازه ۳۰۰م است
  ولی من برای راه اندازی مغازه سرمایه ندارم,چه پیشنهاد می دهید؟؟؟

 109. profile avatar
  محبعلی بهروان گفته:

  سلام استاد…خسته نباشید…بنده هفت ماه هستش که باهاتون آشنا شدم وتمام کلیپهاتونو چندین بار گوش دادم وحتی بااستفاده از راهنماییتون کارعطر روهم شروع کردم وحاشیه سود ایجادکردم…ولی جسارتا”بایدبگم که چندین باربه همکاراتون پیام دادم واصل مشکلمو گفتم ولی نتنها جوابم ندادن بلکه مسدودم کردن…الانم مجدد به عرض خودتون میرسونم چون من خیلی دوستون دارم وثانیه به ثانیه فرمایشاتتونو دنبال میکنم…بنده بنگاه املاک دارم ولی درآمدم بمدت یکساله که میشه گفت صفره چون به دلیل ورشکستگی وبدهکاری خیلی سنگین شدیدا”گرفتارم…چندین بار به همکاراتون التماس کردم که پکیج هوش مالی رو اگه راه داره بصورت اقساطی وپرداخت پول ماه به ماه دراختیارم بذارن بطوریکه از تخفیف ویژه ی ماه قبل هم برخورداربشم ولی اصلا جوابمو ندادن…من خیلی مشتاقم هرچه زودتر ازپکیج هوش مالی استفاده کنم خیلی وقته اپلیکیشن رو روی گوشیم نصب کردم شایدفرجی بشه اما هیچ…،میخوام بااستفاده ازپکیج هوش مالی شاید بتونم خودمو از این ورشکستگی وبدهکاری نجات بدم وبعد به دلیل مجاورت نزدبامرزکشور افغانستان چندتا بیزنس پردرآمد که البته برگرفته از راهنمایی های شماست راه اندازی کنم…لطفا. وخواهشا راهنمایی وکمکم کنید…اصلا یه راهکار درست به من بدین…ممنون

 110. profile avatar
  صادق جعفرپور گفته:

  سلام
  شاید متن من طولانی باشه ولی خواهش میکنم تا آخر بخونید ((خیلی خیلی مهمه ))
  نمیدونم این پیام من‌ به دست شما میرسه یا نه ؟ یا اگه برسه جوابی میدی که مختص به من باشه یا نه ی جواب کلی میدی . اما خب از قدیم گفتن سنگ مفت گنجشک مفت . من آدمی هستم که همیشه به خودم میگم پولدار شدن و تا سن ۳۰ سالگی میخوام که پر از انرژی ام سن که بره بالاتره شاید به دردم نخوره. چون انرژی جوونی و ندارم . ماه بعد وارد ۲۷ سالگی میشم . از ۱۷ سالگی خیلی کارایی اعم از کار تو صحافی، شرکت نساجی هلال احمر ، بنایی ، پارتیشن بند نمایشگاه بین المللی ، مراقب بودن تو کانون قلم چی و… انجام دادم همیشه و الان دانشجو فوق لیسانس مکانیک هستم و تو شرکت ایران یاسا ۴ ساله که از ۵ صبح تا ۷ شب و از ۵ غروب تا ۷ صبح در شیفت مخالف (با اعتصاب مسیر رفت و برگشت) دارم کارگری میکنم و تحقیر هایی که باعث شکسته شدن غرورم میشه . دختری و دیوانه وار دوست دارم که ارشد مهندسی پزشکی از امیر کبیر داره و ۳ سال از من بزرگ تره و ایمان دارم اونم من و واقعا دوست داره میخوام باهاش ازدواج کنم و هر لحظه ترس از دست دادنش مثل خوره داره روح منو میخوره خودش میدونه که میخوام باهاش ازدواج کنم اما چون نه پول دارم نه خونه نه ماشین نه حداقل ی کار درست درمون نمیتونم رسمی جلو برم . چون خانواده دختر قطعا قبول نمیکنه دختری با این تحصیلات به من بده . من نمیخوام میلیاردر شم . فقط میخوام تو زمان خیلی خیلی خیلی کم به ی خونه و ماشین برسم که کسی و که دوست دارم از دست ندم و واسه خاطرش همه جوره بجنگم . شاید بگی این همه کار کردی چیکار کردی پول و ، ؟ همش پی خوشگذرونی و ایرانگردی بودم و مسافرت های مختلف ولی الان تمام فکر و ذکر من این دختر شده که فقط این تونسته من یاغی و ی کم سر به راه کنه و بهم ی کم هدف بده .
  آقای ماهان تیموری خودت نداری کشیدی خودت گفتی شکست احساسی خوردی پس خوب متوجه میشی من چی میگم . من ی بار این شکست و تجربه کردم و باخت دادم
  کمکم کن تا دوباره نبازم همه خودم و باورم و و…
  واقعا الان ی معجزه از طرف خدا و ی کمک اساسی از طرف شما لازم دارم
  نزارید کسی که الان ی تیکه از جونمه از دست بدمش
  کمکم کنید چطور تو کمترین فرصت ی بازده خوبی بتونم بگیرم ؟؟؟؟

  منتظر جواب شما هستم با تشکر

 111. profile avatar
  مهدی گفته:

  سلام
  من نمایندگی فروش شرکت اینترنت آسیاتک را دارم
  از تعداد مشترکام ناراضیم و نمیدونم چجوری زیادترشون کنم
  درامدم از شرکت فقط کفاف اجاره مکان دفترا میده و من مجبورم برای گذران زندگی اسنپ کار کنم که تو شهر ما خیلی کرایه ها پایینه و قابل قبول نیست واقعا سرماه استرس اجاره و قسط وام دارم
  انقد داغونم از لحاظ مالی که زبون از بیانش قاصره
  متاهلم و زنم توی شهرستان پیش پدر و مادرم مونده و من مجبورم با یه همخونه تو یه شهر دیگه زندگی کنم.خانومم شاغله ولی درامد آنچنانی نداره اونم هر چی در میاره خرج دفتر خودش میشه
  واقعا در مونده ام
  از طریق تلگرام با ایزی ترید آشنا شدم و با کلی قرض سه و نیم دادم واسه آموزش که اونم احتمالا کلاه بردار از آب در اومد از شانس من.اینم به بدبختیام اضافه شد.البته ورشکست شدنم تو کار قبلیم هم که قصه ای بس طولانی داره
  میخوام بدونم چجوری میشه از این مخمصه با نمایندگیم در بیام.ممنون میشم توی ایمیل بهم جواب بدید

 112. profile avatar
  رضا رحمانی گفته:

  سلام خسته نباشید خدمت شما و تیم تواناتون
  میخواستم خواهش کنم یکم درمورد بازاریابی و نحوه فروش مواد غذایی صحبت کنید,اینکه چطور میتونم مواد غذایی ک خودم تولید میکنمو تو بازار بفروش برسونم,خییلی ممنون میشم از شما و تیم خوبتون

 113. profile avatar
  محمدرضا رمضانی جاوید گفته:

  سلام ماهان عزیز، سوال اصلیم اینه ک من چیکار کنم و کجا برم تا مهارتام رو شه برام و بفهمم مهارتم چیه واقعا سر در گمم و نگران آینده و هیچی از نفس خودم نمیدونم، پیش روانشناس یا…؟ من الان ۱۸ سالمه دانشجو رشته تعمیر و نگهداری هواپیمام ولی خو اصلا ب درس علاقه ندارم دوست دارم کار آزاد کنم وضعیت مالی پدرم متوسط ب خوبه خدارو شکر، معمولا ی اصلی هست ک میگه اونایی ک وضع پدرشون خیلی خوبه میتونن آینده مطمئنی داشته باشن اوناییم ک تو سختین مثل جوونی های شما سخت کار میکنن تا بتونن ب جایی برسن ولی خو من چیکار کنم ک زحمات پدرم ب فنا نره خیلی نگرانم خیلییییی

 114. profile avatar
  farzane گفته:

  درحال حاضر منشی شرکتم.مهارتام:زبان انگلیسی,فن بیان بالا و علاقمند به برگزاری سمینارهای موفقیت و ثروت

 115. profile avatar
  حسن غلامیان گفته:

  سلام ودرود بر استاد تیموری که همیشه بمب انرژی هستی.ازتون یه خواهش دارم کمکم کنی بتونم خودمو پیدا کنم و بتونم پبشرفت کنم تو زندگی .پشت کارم خوبه انگیزم وتسه کار کردن عالیه ولی متاسفانه ایده ای که تکراری نباشه به ذهنم خطور نمیکنه لذا از شما استاد گرامی تقاضا دارم در این راستا کمکم کنی

 116. profile avatar
  هادی کدخدازاده از یزد گفته:

  سلام. دستت درد نکند خیلی حرفات روحیه بخش هست.مطالب دیگران را خواندم.همه به نوعی مشکل دارند.به قول ما یزدی ها دل خش جایی نیست.هر کسی به اندازه‌ی خودش مشکلات دارد.من هم بیکار و … مثل خیلی ها بهشون حال بده و راهنمایی بده.فقط باید جرات داشته باشند ریسک کنند.من هم تا بحال چند بار ناخواسته شغل عوض کردم الان که فکر میکنم اگر اطلاعات کافی و بروز داشتم در هر کدامش موفق میشدم.

 117. profile avatar
  مرتضی پروار گفته:

  سلام آقا ماهان، مرتضی هستم ۲۷ ساله
  از بچگی کاراته کار کردم ولی به اونجا که می خواستم نرسیدم، مهندس عمران هستم ولی باز در شرایطی از مهندسی که دلم می خواد نیستم، تا ۲ هفته دیگه دفاع پایان نامه فوق لیسانس عمران خاک رو دارم، شرایط خوبی هم ندارم، سربازی هم نرفتمو باید برم، چیکار کنم از همین الان درآمد داشته باشم؟ البته ۱ ماه میشه که با کانال تلگرامی شما آشنا شدم و تونستم کتاب ثروتمندترین مرد بابل رو بخرم و بخونم و یک و نیم میلیون سکه خرید کردم، ممنون میشم راهنمایی کنی

 118. profile avatar
  م.م گفته:

  سلام .من بالاترین مدرک دانشگاهی و شغل خوبی دارم ولی هنوز نتونستم کار بیرون انجام بدهم و هر سری شکست خوردم یا ترسیدم علتش رو پیدا نکردم

 119. profile avatar
  ملیحه قلی پور گفته:

  سلام من تو یک موسسه فرهنگی که مدیرش خواهذم هست کار میکنم در زمینه کامپیوتر اما درامدم کمه چون درامد موسسه کمه.
  از وقتی وارد کانالتون شدم ذهنم بشدت درگیره و دقیقا نمیدونم باید چکار کنم. به چند تا توصیتون گوش کردن دزدهای زندگیمو پیدا کردم و همچنین پولامو بیشتر ذخیره میکنم.
  حالا ازتون میخام کمکم کنید چند تا راهکار برای افزایش هوش مالی بدید راستش تمایل دارم پکیج هوش مالی رو بخرم اما …..
  اینو هم بگم که من قبل ازاشنایی با شما مشغول خواندن کتابهای برایان تریسی و رابرت کیوساکی در مورد هوش مالی بودم.احساس میکنم همیت روند پیش بره سر از تیمارستان در بیارم چون خیلی فکرم درگیر شده.
  اینو هم بگم من مادر یک پسر دو ساله هستم و بشدت مشتاق افزایش درامد و رسیدن به اهدافم هستم.
  خواهش میکنم کمکم کنید تا کمی از این سردرگمی در بیام

 120. profile avatar
  یونس گفته:

  سلام.ویدعو تون منو خیلی تحت تاثیر قرار داد.بقدری که همین الانم اشک چشمم خشک نشده.چیزی که من فهمیدم اینه که شما ادم خیلی خیلی خوبی هستی.گفته بودین سوال دارید بپرسید.من سوالی ندارم فقط دوست دارم شما برام دعا کنید وپولدار بشم تا بتونم ایده های تو سرمو عملی کنم.خیلی میخوامتون

 121. profile avatar
  هلیا گفته:

  سلام استاد عزیز.آقای تیموری من دختری ۲۱ ساله م و مدت ۲ ساله که کار میکنم و خدا رو شکر تو این مدت رشد خوبی تو کارم داشتم و در حال حاضر مدیر یک فودکورتم.همیشه تو ذهنم بوده واسه خودم کار کنم ولی واقعا نمیدونم چطورگو از کجا شروع کنم و ترسم اینه همین مقدار پس اندازی م که دارم از بین بره.و همیشه انگیزه م برای ثروتمند شدنم مادرمه و واقعا برام ویژنه.مهارت هایی که دارم :روابط عمومی فوق العاده بالا به طوریکه کار قبلیم فروش تلفنی و نمایشگاهی بود و من سقف زدم.نقاشی،آشپزی،کاشت مژه،و از هیچ کار سختی نمیترسم و با دل و جون انجامش میدم.لطفا منو راهنمایی کنید و بفرمایید که چطور میتونم رو هوش مالیم کار کنم

 122. profile avatar
  مهدی مقدس گفته:

  سلام ایده های خوبی در زمینه کسب و کار بخصوص اینترنتی دارم ولی ب دللیلی چون کارمند بودن ، نداشتن سرمایه و حامی مالی این ایده ها مثل ابر توی ذهنم از هم می پاشه 🙁

 123. profile avatar
  ج-نظری گفته:

  با سلام خدمت استاد عزیز آقای تیموری،
  من کارشناس رشته عمران هستم و بعداز تموم کردن درسم تونستم نزدیک به ۲سال در یک شرکت مهندسی مشاور کار کنم و به خاطر رکود در کارهای عمرانی و حقوق پایین ازون کار بیرون اومدم والان نزدیک ۱/۵ساله که برای یکی از دوستام کار بازاریابی عسل ارگانیک رو در کرج انجام میدم،حقوقش از کار قبل کمی بهتره ولی بازهم خیلی کمه،
  چطور میتونم الان تو ۳۳ سالگی درآمدم رو افزایش بدم،
  با تشکر از راهنمایی های بسیار عالی شما.

 124. profile avatar
  محدثه نغمه سنج گفته:

  سلام صبحتون بخیر.من معمارم. و کارم رو دوست دارم.با خیلیا شریک شدم.اما شرکای خوبی نداشتم.ن دلسوز بودن و موندگار.چندتا هم ک خوب بودن.بخاطر کم بودن کار تو این زمینه تو این چن سال.رفتن تو کارهای دیگ.اما من موندم.خیلی تلاش کردم ک کارم زیاد تر بشه .اما بکیر نگیر داره.گاهی هست گاهی اصلا نیست. واقعا دیگ نمیدونم چیکار کنم ک هم بتو کار بیشتری بگیرم و پول بیشتری دربیارم.هم به کار دومم فکر کنم .شهر ما کوچیکه.و معمار زیاد داره.اما من بازم تلاش کردم.ولی چندان نتیجه ای نگرفتم.هبچ پارتی هم ندارم.خودمم و خودم.ممنون میشم راهنماییم کنین

 125. profile avatar
  مهدی سابقی نژاد گفته:

  سلام دوستان خوبم امیدوارم هر جا هستن پر توان پر انرژی باشیین برای پیشرفت کردن از زمان حالت بگذری به آینده فکر کنی ۶ماه زمان بذارید کتاب زیاد بخونید مهم نیست چند تا کتاب بخونید مهم اینه اطلاعاتون داره زیاد میشه من اعتماد دارم به آقای تیموری به من آموخت برو دنبالش منتظر نمون تا یکی بیاد به دادت برسه کسی نمیتونه کسی تغییر بده فقط وقتی که خودت بخوای زندگیت عالی میشه دوستان ۱۸سالمه بلد نبودم خوب سخنرانی کنم بلد نبودم بنویسم خوب ی روز دفتر برداشتم تمام مغاله های ماهان تیموری نوشتم فقط می نوشتم تا ۱۰روز گذشت دیدم معجزه شده عین استاد حرف میزنم مینویسم
  دوستان من قول میدم تو سن ۲۱سالگی یکی مولتی میلیاردرها باشم فقط سه سال دیگه دوست خوبم بخواه پیشرفت کنی
  سخنران حرفه ای ایران
  نویسنده معرف ایرلنی
  متخصص NLP
  مستر یوگای خنده
  خیریه فردای روشن
  آین بخشی هدف های کوچک من هست بدون مدرک تحصیلی حداقل با سیکل رکورد میزنم من میتونم
  تشکر می کنم از استاد عزیزم ماهان تیموری
  :دوستان میخواین نابغه دیونه خطاب بشین حتما به ما بپیونید
  اگه میخوایین فقیر بمونین فقط موفقیت های آدم های موفق ببنید حرف های من ندارم نمیشه میترسم همش بهونه هستن ضمیر ناخودگاه تو یعنی همون پیر چند هزار ساله بیدار کن
  یه نشونه خدا داد بهت برو دنباش دوست من نشین مهر تایید دیگران به دلت بشیننه

 126. profile avatar
  رویا رحیمی گفته:

  سلام من معلم خصوصی ریاضی هستم یه کانال پشتیبان ریاضی هم زدم ولی تعداد اعضای کانال اولا کم دوما همون تعداد هم فقط بیننده هستن کاملا غیر فعال من ساکن کرج هستم با اینکه خیلی با کیفت عالی تدریس میکنم و بابت حق الزحمه کم میگیرم و این من و راضی میکنه خواستم راهنماییم کنید تا به کسب و کارم رونق بدم

 127. profile avatar
  سید خشایار عظیمی گفته:

  سلام
  متولد سال ۶۸ هستم در سال ۸۳ با قانون جذب آشنا شدم سالهای زیاد از عمرم رو با اعتقاد به این مسأله گذروندم چیز های کوچیکی رو جذب کردم اما هرگز در جذب مسائل بزرگ و موفقیت ها موفق نبودم . از همون سال های دبیرستان به دنبال کشب درآمد بودم و آرزوم ثزگروت مند شدن بود . دوست داشتم خوشبختی رو برای خانواده ام به ار مغان بیارم . به تهران آمدم و در مجتمع فنی تهران با نرم افزار ۳دی مکس کار کردن را آموختم اما هرگز درآمدی ازش نداشتم.به موسیقی علاقه داشتم و خداوند به من صدایی هدیه داده بود شروع به یادگیری موسیقی کردم و درس را رها کردم چند سال بعد ماشین خانواده ام را فروختیم و به کمک پدرم یک استودیو ضبط موسیقی زاه انداختم اما ۳ سال بعد با چیزی نزدیک به ۵۰ میلیون بدهی ورشکست شدم . اعتقادم به قانون جذب را از دست دادم و به این نتیجه رسیدم که این آموزش ها فقط برای بدبخت کردن مردم بود . معتقدم انسان اگر بخواد به جایی برسد باید تلاش فراوان کند . چطور هوش مالی ام را فعال کنم چطور اعتماد به نفسم را بالاتر ببرم تا بتوانم دست به اقدام بزنم تا به رویاهای خودم برسم .

 128. profile avatar
  محمود كرباسيه گفته:

  سلام جناب تیموری محمود کرباسیه هستم ٢۶ ساله راستش توی بخش سوالتون حرفم رو نوشتم ولی گفتم این قسمت هم بنویسم ، متاسفانه مدتی هست بیکارم با این شرایط کار که پیدا نمیشه و تحصیلات بیشتر میخواد دوست دارم لااقل خودم بتونم کاری رو شروع کنم و به یک استقلالی برسم ، با اینکه پشتوانه مالی ام ندارم حالا مثل خیلی ها مشتاقم که از این حال خسته و نا امید کننده رهایی پیدا کنم ، میدونم سختی های خودشم داره اما حرفی نیست آدم باید بهای هر چیزی رو پرداخت کنه ، خلاصه اینکه اگر جای راهنمایی داره ممنون میشم لطف کنین

 129. profile avatar
  اکرم غفاری گفته:

  سلام ممنون که وقتتون رو در اختیار مردم قرار میدید …من ی عالمه هنر و توانایی دارم ولی نمیدونم چکار باید کنم ..ی شرایط تولید مانتو رو دارم ولی فقط تعداد کمی ادم دارم هر چی هم تلاش میکنم نمیشه..

 130. profile avatar
  زهرا صفدری گفته:

  سلام خداقوت من به همه نکاتی که گفتین رو انجام و گوش دادم وخیلی دوست دارم شروع کنم ولی نمی دونم چه طوری و حتی نمی دونم باچی تازه من خیلی هم کتاب های رازهای ثروت و موفقیت خوندم ولی تا الان هیچ نتیجه ای ندیدم از خودم. حتی فکر میکنم هیچ توانایی خاصی یا استعداد خاصی ندارم که بخوام باهاش پول دربیارم

 131. profile avatar
  زهرا صفدری گفته:

  سلام خداقوت من به همه نکاتی که گفتین رو انجام و گوش دادم وخیلی دوست دارم شروع کنم ولی نمی دونم چه طوری و حتی نمی دونم باچی تازه من خیلی هم کتاب های رازهای ثروت و موفقیت خوندم ولی تا الان هیچ نتیجه ای ندیدم از خودم. حتی فکر میکنم هیچ توانایی خاصی یا استعداد خاصی ندارم که بخوام باهاش پول دربیارم. میشه یک اموزش کلیپی کامل بزارید که تو همه روش های پول دار شدن رو دقیق و واضح و اسان گفته بشه

 132. profile avatar
  asgharfx گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید به استاد گرانقدر جناب اقای ماهان تیموری .واقعا از سخنان گویای شما لذت بردم با اینکه فقط چند روزی مطالب شما رو دنبال میکنم وایده های خوبی به ذهنم اومد تنها چیزی که مرا اذیت میکنه کارمند بودن به اصطلاح دوستان امنیت شغلی داشتن ولی من این امر رو فقط مثل پردندگان در قفس می پندارم در حال حاضر دو ایده خوب در ذهن دارم یکی برای کسب کار خودم ودیگری برای کمک به مردم می باشد. از جنابعالی خواهشمندام یه راهی پیش رو کارمندان قرار بدین تا از این امنیت شغلی دل بکنن و کسب ، کار خودشون رو دنبال کنن. با تشکر اصغر

 133. profile avatar
  مهدی منوچهری گفته:

  درودبراستادتیموری.باشماوکانال شمااشناشدم.بسیارانرژی گرفتم وخوشحال هستم.ولی درسخنان شماصحبت ازیک نکته هست وان مهارته که بسیارصحیح است .بنده فرهنگی هستم با۲۵سال سابقه بایک مهارت متاسفانه، وان هم تدریس .دقیقا ان مواقعی که همه بهترین وقت خودرادنبال کسب مهارت بودندوبازار،مامعلمین درکلاس بودم وازکسب انواع مهارتهای تجاری بی بهره.بااین اشکال به نظرشماچگونه میتوان نقابله کرد.البته خودوضع معیشتی اکثرفرهنگیان راقاعدتامیدانید….

 134. profile avatar
  علي موسوي گفته:

  سلام جناب تیموری خسته نباشید میگم به شما و تیمتون.من میخوام بدون هیچ پولی و با استفاده از اعتباری که دارم خرید و فروش برنج کنم کاری که الان یک ماهه انجامش میدم و تقریبا ٨میلیون سود کردم کا البته نصف سود به من میرسه و همچنین میتونم خرید و فروش سیب هم داشته باشم ممنون میشم نظرتون رو بدونم و اینکه چطور میتونم تو این کار به موفقیت برسم با تشکر

 135. profile avatar
  رضا بالائی گفته:

  سلام استاد تیموری ، امیدوارم حالتون عالی باشه . استاد بنده فوق لیسانس نرم افزار دارم و در شرکت نفت مشغول به کار بودم که درهم ریختن پروژه ها و اتمام اخرین پروژه باعث شد نتونم اون کار رو ادامه بدم …بنده قبل از اون استودیو داشتم و واسه خیلی از افراد ترانه ، اهنگسازی میکس و مستر انجام میدادم چه بسا که تا به امروز هم این کار رو انجام میدم ، اما در آمدم به صورت خالص نیست و اینده و اعتماد شغلی ندارم .تو سخت افزار ، نرم افزار ، و کامپیوتر گرفته تا اهنگسازی و تنظیم ! یه جورایی اچار فرانسه ام به قول فامیل …اما خوب چرا بعد این همه زحمت ، چرا با اینکه من فعل خواستن رو خوب صرف میکنم باز هم نمیشه . تو شغل عطاری تخصص خاصی دارم اما حتی ۲۵ملیون سرمایه ندارم که… ازتون کمک میخوام استاد و مدیونتون میشم اگه وقت بذارید و کمکم کنید . با تشکر

 136. profile avatar
  فرهاد قاسم پور گفته:

  سلام خدمت استاد عزیز آقای تیموری من در یکی شهرهای استان گیلان مشاوراملاک زدم میخواستم ازتون بپرسم بابت افزایش راندمان کاریم با استفاده از هوش مالی چه راهکاری به من پیشنهاد میدهید ممنون از اینهمه لژهای مثبتتون

 137. profile avatar
  فرشته گفته:

  سلام. شما گفتین از مهارتاتون پول دربیارین
  کسی ک توی خودش مهارتی نمیبینه چی؟
  من نقاشیم خوبه ولی حرفه ای نیستم نمیتونم ب عنوان‌مهارت روش حساب کنم

 138. profile avatar
  مسعود شاه باقي گفته:

  با سلام و احترام خدمت جناب ماهان تیموری
  با تشکر از مطالب خوب تون،
  من از سال ٩۵ بعد از ٢٢ سال سابقه کاری بالا بیکار شده ام،علتش هم بیشتر اینه که در پستهای مدیریتی بوده ام و الان با حقوق پایین نمی تونم کار کنم،کارشناس ارشد سازه هستم،عضو انجمن بتن ایران،طراح و سازنده قالب های دیوار بتنی پیش ساخته،یک عنوان کتاب با انجمن بتن ایران دارم و فعالیتم در زمینه افزودنی های بتن در واقع بلوکه شده چون رکود بر کار ما تاثیر گذاشته و بازار هم به نوعی از مهندسان جوان اشباع است،فقط کار نظارت ساختمان برایم باقی مانده که اون هم در سال جمعا یکماه بیشتر نیست،الان می خواهم کار آفرینی کنم اما نمی تونم ریسک کنم،چون مقداری پول در بانک دارم و از سود اون زندگی می کنیم،لطفا من رو راهنمایی بفرمایید

 139. گفته:

  سلام جناب تیموری
  من برنامه نویس هستم (اندروید و وب و ربات تلگرام) ، در شهرستان کاشان هم هستم ، از مهارتهای دیگه م هم تا حدودی نویسندگی هست. یک شغل کارمندی هم دارم که از آن راضی نیستم. دنبال ایده ای هستم که بتوانم به عنوان استارت آپ در شهر خودم آن را شروع کنم. ولی نمیدانم چطور ایده خوب و پربازده را پیداکنم. ضمنا در حوزه نویسندگی ایده داستانی را دارم که میتواند در حد هری پاتر معروف و موفق شود ، ولی از آنجا که اوضاع اسف بار کتاب در جامعه ایرانی امروز را میبینیم و از انجا که نویسندگی وقت زیادی میگیرد و نمیتوانم کارم را کنار بگذارم (متاهل هستم) ، پیشنهاد شما برای آن چیست؟

 140. profile avatar
  ریحانه جباری گفته:

  سلام روزتون بخیرخوشحالم که باشما اشنا شدم سعی میکنم مطا لب شما را بخونم من از بچگی در گیر کارم اما نمیدونم چرا همیشه از دیگران عقبترم الان که ۵۳ سالمه و۵ فرزند دارم هنوز در گیر کارم از خیاطی گرفته تا شیرینی پزی وکمی ارایشگری وخرید وفروش ومغازه دغری وهم اکنون کشاورزی رفتم امابه خاطر نداشتن پولی که کارتو گسترش بدی تو پله اول میمونم با توجه به اینکه ۱۶ ساله که سرپرستی بچه ها همبا من بوده خیلی دوست دارم موفق باشم تا جایی که بتونم به خیلی ها کمک کنم از خدا ممنونم چون تا به حال همراهم بوده لطفا راهنماییم کنیید. ممنون از نگاهت

 141. profile avatar
  س.ع گفته:

  سلام خداقوت آقای تیموری بزرگوار .من تو همه دوران دانشجویی و حتی بعد اون با جون و دل کار کردم ولی برای دیگران .حالا نمیدونم باید چکار کنم تقریبا ۲ساله که کارندارم .دارم دیوونه میشم . دلم نمیخواد بقیه عمرمو ۲شیفت واسه بقیه کار کنم باحقوق ناچیز. من چطور میتونم بدون پول و پشتوانه مالی و بدون حتی ۱ذره حمایت معنوی خانواده کارکنم .ممنون از لطفتون.سپاسگزارم .

 142. profile avatar
  saeed faghani گفته:

  سلام استاد روزت بخیر امیدوارم همیشه پر از افکار خوب و روبه رشد باشین.من میخوام بزودی شمارو ببینم لطفا راهای ملاقات با خودتونو برام بگین باید مستقیما باهاتون حرف بزنم.سپاس گزارم

 143. profile avatar
  سید امیر میری گفته:

  سلام ماهان جان
  من ۳۲ سال سن دارم متاهل و یک دختر هم دارم
  همه این چیزای که راجب تحقیر گفتی رو کامل درک میکنم
  من صندلی سازی یعنی جوشکاری رویه کوبی صندلی صنعتی رو کامل بلدم و درحال حاضر ب مدت ۵سال داخل یک شرکت تبلیغاتی ناظرچاپ هستم یک بارم رفتم برا خودم کار کنن موفق نشدم
  و همون شرکتی که داخلش کار میکردم ازم درخواست کرد که برگرد
  فوق العاده آدم ترسویی هستم ممنون میشم منو راهنمایی کنی
  ممنون

 144. profile avatar
  ميترا احمدي گفته:

  سلام،جوان موفق،وازه ها نمی توانند کویای حس خوشحالیه من برای تو باشند،من به حضور تو افتخار می کنم ،ما هان عزیزم :من خواهر ٣۶ساله تو وبزرکتر از تو هستم و ١سال بیش فهمیدم که فیزیک کوانتوم میکه همه جیز از افکار ما شکل می کیره ،من مطمین هستم بزودی یکی از میلیاردرهای زن ایران عزیزم خواهم بود،انرزی تو به من و بسر ٩ساله من توان مبارزه با سختیها رو میده ،از خوب شرایط در حال حاضر خرید بکیج هوش مالی فراهم نیست ،اما کلیب ها و اموزش های بی دریغ تو برای افراد جویای ثروت مانند من فراهم هست و سباس خدای مهربان را،برای خلق تفکرات با فرکانس بالای تو ومن:ماهان جان می خواستم در نشر و جاب کتابم کمکم کنی ،نمی دانم از کجا باید شروع کنم و راهکار جیست؟من تواناییهای بسیاری دارم اما همان خنده های تلخ مانع از برداشتن قدم اول شده ،شرایط بسیار برای هر دوی ما سخت شده اما من حاکم بر افکارم هستم و می دانم وباور دارم با اموزه های تو لطف خدا به زودی زود من بی شک از زنان توانکر سرزمینم خواهم بود،همیشه برای تو عزیزم انرزی مثبت می فرستم و امیدوارم برکت و فراوانی بیشتر وبیشتر بر زندکیت وارد شود تو لیاقت بهترینها را داری،به من راهکاری بده تا به عنوان یک زن مستقل سربرست خانواده و یک مادر بهترین باشم در نوع خودم ،ممنون از تو عزیز،

 145. profile avatar
  فرشته گفته:

  سلام دانشجوی رشته عمران هستم دلم میخواد خونه بسازم و بفروشم چطور میتونم موفق شم البته با بچه کوچیک

 146. profile avatar
  مهين خليلى گفته:

  سلام من هنر قلاب بافى بافتنى دومیل واشپزى ایرانى ومحلى وخیاطى گلدوزى بادست مهارت دارم دوست دارم درامد میلیونى داشته باشم لطفا راهنمایی کنید
  ممنونم

 147. profile avatar
  محمد رضا مهری گفته:

  سلام استاد من جوانی ۲۳ساله متاهل مدرک تحصیلی فوق دیپلم اوستا کارسیار لوله کشی ساختمان راهنمای شما برای پیشرفت کآرم چیست من واض مالی خوبی ندارم به نظر شما تبلیقات بیشتر کنم ممنون از کمکتون

 148. profile avatar
  لیلا رضایی گفته:

  سلام آقای تیموری. من همه ی کلیپ های شمارو دیدم و هر روز منتظر و مشتاق کلیپ های بعدیتون هستم.۴سال دارم کار میکنم و کل پس اندازم ۲۰میلیون تومنه. از کارمندی خسته شدم.اما ریسکه بیرون اومدن از کارم رو ندارم چون تجربه مغازه آرایشی رو داشتم و با ضرر جمعش کردم.ممنون میشم اگه کمکم کنید.???

 149. profile avatar
  علی محمد ونایی گفته:

  سلام استاد تیموری من خیاط ورشکسته ام ۳۳ سالمه الان هم هر چی کار میکنم هشتم .نه نمیشه یه جورایی شبیه این شعر شدم که میگن …
  به حال ان شخص باید گریست..
  که دخلش بود نوزده خرج بیست..
  خیلی دوست دارم سخنران انگیزشی درجه ۱ باشم .شلوار مردانه شخصی دوزی خیلی واردم .دوخت و دوز مانتو و پالتو زنانه خیلی واردم صدای خوانندگیم خوبه ولی خیلی کم رو هستم ..نقاشی سیاه قلم چهره قبلا کار کردم خیلی دوست دارم ورزشو رزمی خیلی دوست دارم ولی شخصیت پولساز ندارم و به خاطر خالی بودن حساب بانکی همیشه اعتماد بنفسم پایینه .. در ضمن شمارو به خاطر شخصیت پولسازت خیلی خیلی دوستت دارم خداقوت …

 150. گفته:

  برادر بزرگوارم جناب تیموری
  باسلام
  احتراما،باتمام وجودم،عمق صداقت،تابش انرژی مثبت ،تغییراندیشه،زنگ بیدارباش زندگی،ریسک غلبه بر خائن زندگی وآن نگاه مهربان وامید بخشت وآن زیبای حست را می ستایم وتحسین وآفرین .مرحبا را برشما مردی غیرتمند از تبار مرز بوم ایران زمین می سروایم .
  شایان ذکر است اکثر کلیپ های فوت کوزه گری وسایت شمارو چندین بار گوش داده ام وبه شدت دنبال می کنم و خودم میدانم همان عقابی هستم که در خانواده اردک ها بزرگ شده ام
  باتوجه به اینکه فارغ التحصیل دانشگاه تهرانم .درطول سوابق کاری بیش از ۱۶بار تغییر شغل داده ام . ودر حال حاضر مدیر عامل یک شرکت خصوصی هستم هنوزم نمی توانم ارام بگیرم همیشه بی قرارم واحساس می کنم من یک شخصیت خاصی هستم ویه فرقی با بقیه دارم در صورتیکه هنوز خود واقعی خودم رو پیدا نکردم چندین بار به فعالیتهای ازاد تلنگر زدم ولی بدلایلی موفق نشدم دلیل اصلی هم باید خودم باشم .دوست دارم در بدست اوردن ثروت به حد کمال برسم .نه اینکه عاشق ثروت وپول باشم برای اینکه بتوانم ببخشم بتوانم کمک کنم بتوانم تغییر ایجاد کنم .بتوانم به وجود خودم افتخار کنم بتوانم در اخرت جلو پروردگارم روسفید باشم.
  درحال حاضر باتوجه به حفظ شغل و سمت خودم درکارم تصمیم قاطع گرفته ام ودر حال جمع اوری اطلاعات هستم که دوتا از فوت کوزه گری رو به اجرا دراورم.
  ۱- سخن وری وسخنرانی . چون در ذات من نهفته است.
  ۲- راه اندازی کارواش سیار نانو تکنولوژی.
  سوال بنده از شما این است که اینجانب رو چگونه توصیف میکنید؟ در هیچ شرایطی دوست ندارم بنده را بدون دلیل تحسین کنید .همیشه عاشق واقعیت درزندگی هستم هرچند همیشه تلخ باشد.
  در پناه خالق اندیشه وتفکر همیشه شاد وقبراق باشید ( مجددا ارسال شده چون یادم رفته بود ایمیل بدهم پاسخ دریافت نکردم )

 151. profile avatar
  آرزو کیوانفر گفته:

  با سلام خدمت شما
  خیلی خوشحال جناب تیموری که اینقدر فعال وپر انرژی هستید و هر آنچه دارید رو به دیگران انتقال میدین امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید .
  من کارشناسی هنر دارم و نقاشی و مجسمه سازی میکنم ، البته نقاشی در حد نمایشگاه ولی مجسمه سازی در حد دانشگاهی و در زمینه کاشت ناخن و دیزاین مهارت دارم که البته به تازگی به این مهارت رسیدم و مدام در حال تمرین هستم تا بتونم بهترین و ارائه بدم چطور میتونم درآمدم و به بالاترین مبلغ با ارائه بهترین کار داشته باشم ؟
  خوشحال میشم من رو راهنمایی کنید .

 152. profile avatar
  ناصر سیدآبادی گفته:

  با سلامی دوباره عرض خسته نباشید خدمت شما و اعضای تیمتون.یک مسئله هست که ذهنمو خیلی در گیر کرده و اون اینه که چطوری رو خودمون سرمایه گذاری کنیم؟منظورتون از این که رو خودمون سرمایه گذاری کنیم چیه؟

 153. profile avatar
  m;s گفته:

  سلام و عرض ادب
  سوآل اول :این انرژی مثبت و حال خوب باعث رشد میشه؟
  ۲:چنتا راهکار برا فروش بالاتر تو مغاز’ه فروش گوشت سفید بهم میدین انگیزه بگیرم؟
  ۳:واسه شروع ی کسب پاره وقت دیگه کمترین سرمایه میتونه چقدر باشه،؟

 154. profile avatar
  عبدالرسول خادمی گفته:

  سلام وقت بخی روزگار به کام استاد عزیز وتمام همکاران محترم شان کلیپ شما را تاآخر دیدن وصحبتهای شما را شنیدم سن من چهل ساله دوبچه دارم واز نظر مالی بشدت درتنگنا وبسیاری از حرفهای استاد درباره تحقیر شدن ازجانب دیگران راباتمام وجودم درک میکنم.اینها رافقط برای این گفتم که شما باتوجه به این مسایل من راراهنمایی کنی الان دریک شرکت پخش اقلام آرایشی مشغولم یعنی ویزیتور هستم اما دریافتی وفروش مطلوب راندارم.استاد ازعدم مدیریت وهوشمالی خودم آگاه هستم درباره پول وثروت عقیده خوب ندارم.نکته مهم این است که رسالت وتوانایی واینکه توچه راهی استعداد پیشرفت را دارم رانمیدانم و درباره آن نمی دانم چگونه باید تصمیم بگیرم.ازشمامیخواهم مراراهنمایی کنید تا این چالش را حل کنم

 155. profile avatar
  بلوكات گفته:

  سلام و ادب
  من کارشناس ارشد مدیریت هستم ولی از آنجایی که سه فرزند دارم نمیتونم ساعت طولانی سرکار باشم و مهمتر اینکه سابقه کاری ندارم و همه جا برای شغل دلخواهم ۵سال سابقه لازمه.اصلا علاقه ای به کار کردن برای دیگران ندارم و دوست دارم خودم کاری راه بندازم.عاشق آموزش و تدریسم،لطفا راهنمایی بفرمایید.

 156. profile avatar
  جابر گفته:

  سلام خسته نباشی دوست من..اقای تیموری چند سالی هست ک پیش پدرم کار میکردم شغلش مکانیکی بود..با کنایه ها و سخره گرفتن من زدم بیرون و رفتم شرکت ..ویزیتوری حقوقش نمیکشه برام..اما تنها چیزی ک میدونم قدرت بیان بالایی دارم و پتانسیل زیاد.چون چندبارم تو جلسات ک مدیران بودن بهمم گفتن قدرت بیانت خیلی قویه..واقعا خسته شدم.جایگاهمو نمیخوام.و میدونم این جایگاهی ک من الان دارم مال من نیست.حق من بهتریناس.اولین باره حرفامو نوشتم..امیدوارم وقت داشته باشین نگاهی به پیام منم داشته باشین.موفق و سربلند باشین

 157. profile avatar
  اینار احترای گفته:

  سلا اقای تیموری من یه حسابدار تو یک شرکت هستم و میخوام تو زمینه نقاشی که استعدادشو دارم پیشرفت کنم لطفا راهنمایی کنید

 158. profile avatar
  صادق حیدری گفته:

  سلام خسته نباشید.۲۰ سالمه فوق دیپلم معماری.معاف سربازی.ولی بیکارم.از فروشندگی خیلییی خوشم میاد.چند وقته بادکنک ارایی میکنم.پلان طراحی میکنم.ولی دنبال یه شغل خوب و پر سودم.میشه کمک کنید.راهنمایم کنید چی کار کنم.منم ۲۰ سالمه.مثلد۲۰ ساله شما بدجور دنبال یه شغلی هستن

 159. profile avatar
  حمیدرضا گفته:

  سلام استادعزیراقاماهان تیموری کلیپ نمیذارید دیگه توضیح بدی چجوری حوله یکبارمصرف باید تولیدکرددستگاه داره

 160. profile avatar
  Ali گفته:

  سلام اقای تیموری.من میخام دست بکاربزنم سرمایه ندارم حتی همون مبلغ اولیه باخانواده مشورت میکنم منصرفم میکنن الان خودم به این باور رسیدم که توهرکاری موفق نمیشم خیلی ایده های خوبی داشتم الان ندارم

 161. profile avatar
  افشین یوسفی گفته:

  سلام استاد روز بخیر
  روزگارتان پر شکوه – اول یک پیشنهاد دارم جسارتا البته
  شما فرموده بودید میشه پکیج چند نفره تهیه کرد – برای خیلی ها که عضو کانال و اینستاگرام هستند خرید امکان پذیر نیست به دلیل مسائل مالی
  اون چند نفر شما تو یک مجموعه با هم لینک کنید عالی میشه مثلا من نمیدونم و نمیتونم همچین مبلغ در حال حاضر فراهم کنم . و اینکه با آقا یا خانم x وصل بشم تو یک مجموعه میتونم از پکیج سود ببرم .

  استاد من ۱۵ سال کارم طراحی و چاپ بوده . دفتر و دستک داشتم . ماشین های که خودم الان فکرش میکنم هنگ میکنم – استاد یکباره همچی بهم ریخت – الان بدهی تا خرخره دارم – دچار روزمرگی شدم تو زندگیم – همون هم کسر میاد – الان کارمند یک مجموعه ام برای طراحی و چاپ . میخواهم ولی چون متاهل شدم قدرت ریسک ضعیف شده و ترسم بیشتر شده و اون روزمرگی که درگیرشیم اجازه نمیده بپرم – استاد ایده ها و نحوه بیانتون عالی و یکم موشکافانه برای دوستانی که دچار روزمرگی اند هم راهکار بگید که پس نیوفتیم. استاد میخواهم به زندگی خوبی که قبل داشتم برگردم . ولی مشکلات بیشتر نیمکره مغز گرفته – آدم ورشکسته هم باشی هر چه قدر هم توانایی داشته باشی اعتبارت پول ونداشتنش داغونی به بار میاره .

 162. profile avatar
  عبدالرسول خادمی گفته:

  سلام روز بخیراستاد عزیز وتیم همکار شادوتندرست باشید
  کلیپ شما را دیدم عالی وانگیزه بخش بود برای همین من درصدد برآمدو این پرسش رااز شما بزرگوار بپرسم نمیدانم از پس چه کاری برمیام واستعداد وتواناییم چیه؟بعبارت دیگه رسالتم چیه بااینمه درتنگنای شدیدمالی هستم ولی انگیزه لازم برای کسب ثروت ندارم کمک کنید خودم را بشناسم

 163. profile avatar
  فرزانه کوه پیما گفته:

  سلام . من فوق لیسانس معماری هستم و میخواهم از یه جایی کارم و شروع کنم اما نمیدونم اولش باید چطوری شروع کنم و باید چیکار کنم . استارت کار برام خیلی سخته . ممنون میشم راهنمایی ام بفرمایید .

 164. profile avatar
  محمودرضا خواجه علی گفته:

  با سلام صمیمانه و تشکر ویژه از زحمات فراوانتان
  من پنج کتاب با موضوعات مختلف از جمله سلامتی، اخلاقی – اجتماعی، معنوی – مذهبی تدوین کرده ام و در فروش و نشر آنها مشکل دارم لطفا راهنمایی فرمایید. با سپاس بسیار

 165. profile avatar
  کبرا صفاری گفته:

  سلام وقتتون به خیر یه خانم ۴۶ ساله هستم که درحال بازنشستگی هستم حدودا یکساله کانال فروش لباس راحتی اینترنتی زدم ولی فروشم اصلا خوب نیست خیلی جاها تبلیغ کردم ولی بی فایده لطفا منو راهنمایی کنید ممنون از لطفتون زنده وپایدار باشید

 166. profile avatar
  مرتضی قربانی کنگ گفته:

  سلام استاد عزیز
  من قربانی ام از مشهد
  خیلی اوضام خراب به مرز خود کشی رسیدم وارزو مرگ بهترین آرزو من هستش .کاری واسم بکنید .۴ فرزند دارم وخرجی ندارم .
  لیسانس عمرانم .وبیکار

 167. profile avatar
  محمدی گفته:

  سلام آقای تیموری من۲۷سالمه دارم کارم نتورک مارکتینگ انجام میدم شب و روز به در و دیوار میزنم سعی میکنم مطالعه کنم فنونشو یادبگیرم ولی تاثیری نداره همش عقبگرد دارم

 168. profile avatar
  مهدی آرین گفته:

  سلام آقای تیموری وقت بخیر من درآمد دارم منتهی نمیدونم کجا سرمایه گزاری کنم که بیشترین بازده رو از پولم بگیرم لطفا راهنماییم کنید
  باتشکر

 169. profile avatar
  امین کرم نژاد گفته:

  سلام ، ببخشید من دانشجوی شیراز هستم ، میخواستم بپورسم چجوری میتونم دوره هاتونو ببینم یا سیدی های آموزشیتونو از کجا باید بگیرم؟؟؟

 170. profile avatar
  علي شجاعي گفته:

  سلام ، استاد من میخوام سخنران بشم ؟ فقط بهم بگین باید چیکا کنم ؟
  سخنران تو حوزه ی موفقیت و تغییر تحول فردی ، کسب ثروت و خلق هدف ، ….
  اینتننننقد علاقه دارم که گاهی تو خونه که تنها میشم کت شلوار میپوشم و برای خودم سخنرانی میکنم و حرف میزنم

 171. profile avatar
  بهاره گفته:

  سلام خدمت استاد تیموری عزیز و تیم پرانرژیشون من حدود سه ماه پیش به صورت کاملا اتفاقی با کانال شما اشنا شدم دوره هوش مالی رو خریدم به لطف خدا و شما استاد عزیز تاثیرات خیلی خوبی رو در کارم دیدم درامدم چندبرابر شده هنوز هم هر شب فایل های دوره رو حتی تکراری میبینم و با هر بار دیدن مجدد راهکارجدیدی رو یادمیگیرم دست از تلاش برنمیدارم تا تموم ارزوهام رو تو مشتم بگیرم و امیدوارم بقیه هم به اون چه که میخوان برسن ممنون از شما بابت زحماتتون

 172. profile avatar
  رضا فایض گفته:

  سلام آقای تیموری کارمندم -از اوضاع مالی راضی نیستم -خونه دارم تا ۳۵۰ میلیون می ارزه – توی چهارباغ کرج ۱۰۰۰ متر زمین دارم ۳۰ میلیون می ارزه – هنر نی نوازی دارم – همسرم طراحی ویترای بلده (طراحی روی شیشه) -می خوام ثروتمند بشم. راه رو نشونم بده ممنونم.

 173. profile avatar
  علی اسکندری گفته:

  سلام خدمت استاد عزیزم. من کارمند شرکت نفت هستم. بعد از آموزش هایی که در دوره شما دیدم (البته فعلا تا فصل دوم رو دیدم) کسب و کار فروش اینترنتی رو به عنوان کار دومم انتخاب کردم. به یک برند جدید لوازم دیجیتال و هوشمند علاقه زیادی دارم که تصمیم گرفتم وب سایت فروش محصولات همون برند رو راه اندازی کنم. ازتون میخوام در مورد راه ها و تکنیک های تجارت و واردات از کشور های دیگه مثل چین و اینکه بتونم محصولات رو با قیمت کمتر تهیه کنم راهنمایی بفرمائید. اگر محصولی رو جهت بحث تجارت بین الملل بتوانید تهیه کنید خیلی عالی میشه . ممنونم از زحمات بی دریغ شما.

 174. profile avatar
  مرى محمدپور گفته:

  سلام و عرض أدب من صاحب یک باشگاه ورزشى بأنوان هستم.امروز بطور خیلى اتفاقى در تلگرام أین ویدیو شما را دیدم خیلى برام جالب بود که چطور تونستم جواب سؤال هاى اصلى در زمینه کسب و کارم را تا حدودى اینجا پیدا کنم.همون حس شمارو دارم برأى کسب درأمد و….من برأى گرفتن مشاوره ازتون وقت میخوام با تشکر

 175. profile avatar
  مجید لطفی گفته:

  m
  استاد روز خوش
  من ۱۴ساله فروشگاه فروش و خدمات کامپیوتر دارم چند ساله رقابت خصوصا اینترنتی تو کار ما زیاد شده و کسب وکار ما رو از رونق انداخته
  سال به سال درآمدم کمتر میشه مشتریهای زیادی رو از دست دادم دیگه امیدی به ادامه این شغل ندارم لطفا کمکم کنید

 176. profile avatar
  فرزین پوربایرام گفته:

  درود آقای تیموری من تازه با ایده ها و افکار شما آشنا شدم خیلی خوب وجذاب هستش و چون خودم بیست سالی هستش با تکنولوژی فکر آشنا هستم و مطالعات فراوانی از کتابهای دکتر علیرضا آزمندیان و آنتونی رابینز داشتم و من تنها چیزی که باعث عقب ماندن مردم از پیشرفت میشه عدم حرکت بطرف پیشرفت هستش و این افراد با وجود داشتن اطلاعات هوش مالی ولی به دلایل مختلف مانند راحت طلبی و عدم پذیرش سختیهای راه خود را قانع میکنن که ادامه حرکت بیخود میباشد من به دوستان عزیزم توصیه میکنم مثبت فکر کنن و از دوستان منفی دوری کنن و با مشاهده پیشرفت کسی حسادت نکنن وبا تمام قوا بسوی پیشرفت حرکت کنن و در صورت هر پیروزی حتی کوچک خدا را شکر کرده و قدری از سود حاصله رو ببخشن به نیازمندان و در صورت ایجاد مانع در مسیر پیشرفت باز خدا را شکر کنین و به راه ادامه بدین و اصلا سرد نشین ودر اخر عرض میکنم تفاوت فقیر و ثروتمند در پول نیست بلکه در تفکر هست

 177. profile avatar
  علی اینانلو گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید به آقای تیموری بنده ۳۶ سالمه وکارمند پیمانکار متروی کرج هستم با۹ماه حقوق معوقه از وضعیت خسته شدم پروژه کرج ۲ساله خوابیده درگیر دعواهای مدیریتی شهرکرجه ازاین وضعیت خسته شدم میخواستم کاری رو شروع کنم نمیدونم از کجا شروع کنم.پدرم نانوایی داره که نصفش برای من و برادرمه اما درآمدزیادی نداره و اجاره دادیم.پدرم باغ وگاوداری شهرستان داره که مسافتش زیاده و رفت و آمدسخته خودم الان سرمایه ای ندارم بابت خونه ای که خریدم ۲۲ میلیون بدهکارم البته نانوایی رو برای فروش گذاشتیم تا پولی دستم بیاد اما بازارخریدوفروش هم خوابیده به نظر شما درحال حاضربنده چه کاری باید بکنم.بازهم ممنون از شما وتیم خوبتون این اطلاعات رو بدون هیچ چشم داشتی دراختیارماقرارمیدید همیشه موفق باشید

 178. profile avatar
  سمیرا.م گفته:

  سلام استاد
  من چند بار تاحالا واستون کامنت گذاشتم
  کار کیف های چرمی انجام میدم ، کارم خوبه ولی بلد نیستم چجوری پول جمع کنم
  در حدی هست که بتونم از خیلی جاها سفارش بگیرم یعنس مردم استقبال میکنن ولی اون کارو بخوام انجام بدم نیاز دارم به اینکه نیرو بگیرم، ولی استرس این رو دارم که نتونم حق کارمندم رو به موقع بپردازم واسه همین خیلی نتونستم کارمو گسترش بدم
  الان خودم و همسرم همه کارها رو انجام میدیم
  پکیج هوش مالی تون رو نتونستم تهیه کنم ولی همه کلیپ هاتون رو میبینم
  میخواستم یه راهنمایی کنید که چند درصد از هر کیف رو پس انداز کنم و چند درصد واسه ابزار و وسایل کنار بذارم
  من همه پولی که درمیارم رو ابزار و چرم میخرمو هیچی نمیمونه برام
  نمیدونم باید این رو به حساب به اصطلاح خاک خوری بذارم یا کارم رو اشتباه دارم انجام میدم
  ممنونم ازتون

 179. profile avatar
  احسان گفته:

  سلام استاد تیموری .ممنون بابت مطالب وآموزشهای خوب وانگیزشی که دارید.من یک آرایشگرم در جنوب شرق تهران از وقتی با شما وکانل و فایلها و… آشنا شدم انگیزه زیادی در من ایجاد شد وخیلی منو به فکر وا داشت من دوره هوش مالی رو نگرفتم که استفاده کنم ولی با فیلمها و آموزشهای کانال خیلی هوش مالیم زیاد شده به طوری که در فکر اینم به جز آرایشگاهی که دارم بتونم یک ویا حتی دو مغازه دیگر در یک صنف دیگر راه اندازی کنم که البته یک کم فعلا باید پول سرمایه کنم که بتونم این کارو انجام بدم ولی مشکل اینجاست فکری که من دارم یکم واسه محلمون فکر میکنم زیاد باشه یا این که میترسم جواب نده از اونجای که محل ما محل زیاد بزرگ و ثروتمندی نیست شک دارم که این کارو انجام بدم .ممنون میشم راهنمایم کنین که باید چکار کنم ؟یا چکاری اصلا بهتر هست با این وضعیت؟ممنون از لطف شما…

 180. profile avatar
  مهدي خوئيني گفته:

  سلام اقای تیموری .من زنبورداری بلدم میخواستم بدونم میشه با این صنعت کسب و کار خوبی راه انداخت میشه با این کار رشد کرد ممنون میشم راهنمایم کنید

 181. profile avatar
  هادی خوش ضمیر گفته:

  سلام . من تو کار درب و پنجره یو پی وی سی هستم . کارگاه ندارم ولی چند آشنا دارم که کارگاه دارن و کارامو تولید میکنن . چطوری میتونم درامد و مشتری هامو بیشتر کنم من تو دوره هاتون شرکت کردم توی سالن فجر بود و اون موقع خیلی ایده به ذهنم دادید ولی الان باز احساس میکنم ک درجا میزنم و پیشرفتی ندارم

 182. profile avatar
  سیاوش فرتوت گفته:

  سلام استاد تیموری عزیزم
  اصبحتون بخیر و شادی و خدا قوت به تمام تیمتون و خودتون.
  من دوست دارم یه رهبر اموزشی مثل شما باشم.
  ۱:بازاریاب و دوست دارم بهترین باشم.
  ۲:دوست دارم مربی بشم در امر فروش و سازمان بزرگی داشته باشم.
  ۳:خانمم ارایشگری بلده و دوست دارم براشون شرایط رو فراهم کنم.و یه واحد اپارتمان هم هست برای اینکار.فقط پول نیست.
  ۴:الان در حال حاضر راننده تاکسی هستم و اصلا از وضعیتم راضی نیستم ؛چون لیاقتم این نیست؛ نسبت به هوشی و توانایی که دارم.
  ۵:خیلی دوست دارم پکیجتون رو تهیه کنم ولی اونقدر چاله چوله و قسط هست ؛واقعیت نمیتونم همه رو یکجا بدم و این منو اذیت میکنه چون خرد خرد باید جمع کنم تا برسه به اون مبلغ و اینجا زمانم رو از دست میدم.اگر امکان داشته باشه یه جوری بهم قسطی بدید و من ماهیانه پرداخت کنم چک هم دارم.لطفا کمکم کنید.
  ۶:خیلی خیلی دوست دارم شما مربی من باشید…چون ایمان دارم به صدا تون و حرفهاتون.
  خودم ارزو دارم کوچ بشم و این رو توی خودم میبینم و حس میکنم.
  بهترینها رو براتون ارزو میکنم.
  به امید دیدار

 183. profile avatar
  مصطفی جهانی گفته:

  سلام استاد
  روز تون خوش
  من کارشناس عمران هستم.بعلت رکود وضع مالیم خوب نیست.در شهرستان شبستر اذربایجانشرقی زندگی میکنم.
  مهارتهای من در رشته هنرهای رزمی و منبت چوب و سررشته ای از گلفروشی دارم .لطفا راهنماییم کنید.ممنون
  دوستتون دارم

 184. profile avatar
  حمید رضایی گفته:

  با سلام من مدیر عامل ماشین سازی باقدمت۲۳سال با ۱۰تا نیرو در زمینه بسته بندی بیسکویت چای ادکلن تنباکو و… هستم. الان درزمینه فروش بیشتر میخوام فعالیت کنم .چون امکان تولید بیشتر را دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید.
  ممنون از شما استاد عزیز

 185. profile avatar
  مهدی ملائی گفته:

  سلام استاد امیدوارم همیشه موفق وثروتمندوسالم وسلامت باشین.من چندین ساله که مشغوله کار در تولیدی کیف زنانه هستم البته گارگری برا دیگران.اولا اصلا به این کار علاقه ای ندارم ۱۷ الی ۱۸ساله که دررفت وآمدتواین کارم وتو مدت یه ۶سالی وکار درفروش برقی درلاله زار تهران مشغول بودم یاد گرفتم و۸ماه تا مغازه زدن تواینکاریکی پول مارو خورد دیگه با فشار مخارج دیگه نتونستم ادامه بدم جمع کردم وموقع شروع کار لاله زار خیلی انرژی داشتم ولی بعد شکست یه جورایی انگیزه مثله اونموقع رو ندارم احساس بی تفاوتی بیشتر میکنم چون هر چی میره جلو بدهیام بیشتر میشه.واینقدرم تو این سایتا دروغ میبینم که اینحوری میشه ثروتمند شدانگیزه ای ندارم.خیلی دست وپا میزنم که زندگیمو یه جوری درست کن تا الانم خانونم کمکم کرده یه جورایی وحملم کرده‌.ولی چیزایی که بهشون علاقه دارم وبلدم ساندویچی.تهیه ترشی.تهیه ماست .اطلاعات عمومیم خوبه یه بار به این فکر افتادم که یه سایت بزنم ویه محصولی درست کنم ولی نمیدونم چه جوری بلد نیستم.و واسه انجام دادنش سرمایه کافی ام ندارم.یکی ازمشکلاتم اینه که اگه شروع کنم یه کاری رو دو روز دیگه یا ۴روز دیگه دلسردمیشم وخودم توجیه میکنم تا بهم بزنم کارو خرابش میکنم.نمیدونم چکار باید بکنم تا درستش بکنم.همه اینایی که گفتم درصورتیکه به هرچی وکه میخواستم دست میزدم انجام میشد .دوست دارم از درو دیوار برام بریزه بعضی موقع ها همچین حسی تو افکارم میچرخه.ولی امروز راهمو گم کردم نمیدونم چکار باید بکنم.ممنو میشم راهنماییم کنیین تا ما با اون دنیای قشنگ آشنا بشیم .

 186. profile avatar
  مصطفی جهانی گفته:

  سلام استاد
  من کارشناس عمران هستم
  بعلت رکود در مسکن وضعیت شغلی مناسبی ندارم
  مهارتهای من در هنرهای رزمی و منبت چوب و کمی از گلفروشی

 187. profile avatar
  فاطمه صمدی گفته:

  با سلام خدمت شما استاد عزیز
  راستش من دارم یه کاری رو استارت میزنم. و با علاقه ای که داشتم دارم شروع میکنم. یکی هم بهم راهنمایی کرد که چیکار کنم. اما هنوز ترسی تو وجودم هست که احساس میکنم اون بیانی که باید داشته باشم برای جذب مشتری ندارم. اگر بتونم با شما بیشتر در ارتباط باشم ممنون میشم

 188. profile avatar
  ح ک گفته:

  باسلام. اینجانب فردی مذهبی هستم و افتخارم اینه که مداح اهل بیت .ع. هستم. و حقیقت اینه که بخاطر نوع شخصیت و عزت و احترامی که دراجتماع و شهرمان به خاطر اهل بیت.ع. به بنده داده میشه هرکاری رو نمیتونم بکنم. و حس میکنم‌ در شان اهل بیت نیس. خودم لیسانس مکانیک دارم و ۸ سال سابقه ی کاردر زمینه ی نفت و گاز وپتروشیمی دارم. ولی الان در حال حاضر بیکارمطلق هستم. وبالا عرض کردم به هرکاری یه جورایی نمیتونم دست بزنم….. ولی از شما کمک واقعی میخوام . بخاطر پارت بازی که در شرکتها و اداره جات میشه صلب اعتماد شده!!! …. از شما میخوام بنده را که یه دختر ۵ ساله هم دارم خوب راهنمایی کنید تا به موفقیت مالی و کاری خوب برسم.

 189. گفته:

  سلام آقای تیموری، روزتون به خیر و خسته نباشید از این همه تلاش. ممنونم از روشنگریهاتون و نشر اطلاعاتتون برای همه افراد. سوال من اینه که قصد مشارکت در یک واحد تولیدی MDF را دارم، اول اینکه شما در یکی از کلیپهاتون گقته بودید کار MDF در کشور رو به افوله، علتشو میخواستم بفرمایید؟ و دوم اینکه من نیاز به ۲۰۰ میلیون پول نقد دارم.به نظرتون چطور میتونم تهیه کنم؟ از راهنماییتون سپاسگزارم، با آرزوی توفیق روزافزون

 190. profile avatar
  رضا صابر گفته:

  سلام من از ۱۳سالگی در کار ساختمان هستم تا الان که سنم به ۳۴سال رسیده بیشتر کارهای ساختمان هم بلد هستم از جمله،کاشی کاری کف و بدن نما سنگ آجر کاری پله فرش موزائیک تا سال ۱۰،۹۳کار میکردم از اون تاریخ به بعد دیگه کار گیرم نیامد.و به ناچار مجبور شدم در آژانس واسنپ شروع به کار کردم در شیراز زندگی میکنم و همیشه دوست داشتم در زندگیم در کار ساخت و ساز ساختمان فعالیت داشته باشم .فردی سالم هستم بدون اعتیاد متاهل هستم و ۲فرزند هم دارم،از شما دوست عزیز درخواست کمک دارم که بنده چی کار کنم؟ راه کاری به من نشان بدهید.یه پس انداز ۴۵۰۰۰۰۰۰میلیونی هم دارم،که چطوری میتوانم در کارم موفق باشم با تشکر فراوان از زحمات شما.

 191. profile avatar
  سجاد معنوی نیا گفته:

  سلام ..من ۲۶ سالمه به دلیل مشکلات مالی نتونستم تا اونجایی که دلم میخواد ادامه تحصیل بدم من سطح علمی خیلی خوب دارم وحافطه کاملا قوی ومسلط..رشته تحصیلی من علوم تغذیه ..ومربی مشاور پرورش اندامم هستم ازلحاظ علمی سطح علمی بالایی دارم میخواستم بدونم چطور میتونم توزمینه مشاوره تغذیه موفق باشم ممنون میشم راهکاری پیشرفت تواین کارو بهم بگین من هم وضع مالی خوبی ندارم وسختی زیاد کشیدم

 192. profile avatar
  fateme گفته:

  سلام خدمت استاد ماهان تیموری عزیز
  خیلی دوست دارم مثل شما باشم ، یک فرد موفق که زندگیش رو میتونه مدیریت کنه
  آشنایی با شما این باور رو در من ایجاد کرده که من میتونم اگر بخواهم و با خواست خدا شروع کردم و به مدد آموزش های شما بسیار امیدوارم که روزی هم بشه که من مثل شما موفقیت هامو به اشتراک بگذارم

 193. گفته:

  سلام استاد گرامی جناب آقای ماهان تیموری عزیز علی نوری هستم مدرس ساز سنتور هستم و از کامپیوتر و نصب و راه اندازی آن تا حدودی سر در میارم اما تق و لنگ صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۴ در شرکتی که خدمات اینترنت داره مشغولم با ماهی ۸۵۰ هزار تومن که بهم میدن و بعد از ظهرها هم در بعضی از روزها که آموزشگاهها ۵ شش تایی هنرجو دارم برای تدریس به اون آموزشگاهها می رم ولی درآمدش زیاد خوب نیست و نسبت به تلاشی که می کنم نتیجه ای در بر نداشته و همین طورفمن یعمل داریم گذران زندگی می کنیم هنرجوهایی هم از طریق اینترنت دارم از داخل و خارج از کشور که باهاشون بصورت مجازی کار می کنم ولی هزینه های آپلود و دانلود هم برکتی برام نمیزاره هر ازگاهی هم تعمیرات کامپیوتری باشه و نصب ویندوزی و نرم افزار باشه و باهام تماس بگیرن انجام میدم نصب و راه اندازی شبکه هم در حد شبکه های کوچک رو انجام میدم ولی با این همه هشتمون گرو نهم مون هست آخر شب هم خسته و کوفته و بی رمق عازم خونه هستیم و روز از نو روزی از نو چند سال قبل هم همراه با یکی از دوستام یه مغازه خدمات کامپیوتری زدیم جواب نداد جمع کردیم ۹ سالی هم در آزانس تاکسی تلفنی کار کرده ام و اونم جوابی نداد ولش کردم و ۱۳ سالی هم از سال ۷۶ تا ۹۰ در شرکت آهنگری تراکتور فعالیت داشتم که اون کار هم حمالی کردنی بیش نبود و اصلا کار در اون ۱۳ سال در اون شرکت هیچ برکتی در زندگیم نداشت و آخر سر کلا ولش کردم و اومدم بیرون آدم بریز و بپاشی هم نیستم دست به کار فنی گریم درحد قابل قبولیه به کارهای فنی و انجام اونا علاقه دارم و مخصوصا در کامپیوتر بیشتر در امر نصب و راه اندازی شبکه البته در حد شبکه های کوچک مهارت نسبی دارم ولی اونقدر در این کارها دست زیاده که ….. در مورد اموزش سنتور هم که در آموزشگاهها انجام میدم در هر آموزشگاهی باز سه تا چهار تا و در بعضی یک نفر هنرجو بیشتر ندارم به هر حال کار قشنگ پیش نمیره اخیرا هم یه سایت تجارت الکترونیکی از دوستام برام معرفی کردن و در اون هم ثبت نام کردم البته پولی ازت نمی گیرن فقط از بابت ثبت نام خودشون ۵ دلار به حسابت می زنند و از بابت جذب هر نفر توسط خودت ۵ دلار دیگه به حسابت ریخته می شه و از اول دسامبر هم فعالیت اصلیش و خرید و فروش درش آغاز می شه مثل بیت کویین نمی دونم اینا درسته یا نه ولی چون از جیب هزینه نمی کنی درش ثبت نام کرده ام و تعدادی هم زیر مجموه تونستم درش جمع کنم به هر حال اگر که کمکی بتونید به من بکنید ممنون می شم و دعاگوتون خواهم بود ببخشید که توضیحاتم به درزا کشید انشالله که همیشه سلامت و برقرار باشید و همین طور با انرژی به کارتون ادامه بدید

 194. profile avatar
  مهدی طهرانی گفته:

  سلام
  جناب ماهان عزیز . من مشتاقانه تمام ویدو کلیپ های شما رو میبینم و همه رو دانلود کردم و بارها مرور میکنم . مثل خودتون که میگفتید هر موقعی احساس یاس میکنید فیلم به سوی خوشبختی و جنگجوی درون رو میدید . من کلیپ های شما رو میبینم و انرژی میگیرم . من دارای کسب و کار هستم و در این بازار دچار خساراتی شدم ولی بزرگترین امتیازم این که نامید هیچ وقت نمیشم و به فردا امیدوارم و از تلاش کردن وانمیستم .سه سوال داشتم .
  ۱.آیا بسته هوش مالی میتونه به من کمک کنه که چگونه کسب و کارمو سربع تبدیل به بیزنس پر سود کنم .
  ۲. من کارم ام دی اف و دکوراسیون هست و کلیپ فوت کوزه گری کارگاه مبلمان و سقف های سه بعدی رو مرتب دیدم . خیلی علاقه مندم با راهنمایی شما کارگاه و نمایشگاه مبلمان بزنم و مرتب در حال بدست آوردن تجربه از افرادی مانند آقای اعرابی هستم . نیاز به مشاوره و کمک شما دارم .
  ۳.آیا با بسته تلگرام و تبلیغات شبکه ای که بسیار به ان علاقه مندم، میشود بیزینس پر سود در کنار کارم راه بندازم. آیا تلگرام و اینستا به واقع چنین راه کاری را دارند.
  با آرزوی موفقیت هر بیشتر برای شما ماهان تیموری و گروه پر تلاششون.

 195. profile avatar
  سارا بیات گفته:

  سلام خدمت استاد ماهان تیموری عزیز
  خیلی دوست دارم مثل شما باشم ، یک فرد موفق که زندگیش رو میتونه مدیریت کنه
  آشنایی با شما این باور رو در من ایجاد کرده که من میتونم اگر بخواهم و با خواست خدا شروع کردم و به مدد آموزش های شما بسیار امیدوارم که روزی هم بشه که من مثل شما موفقیت هامو به اشتراک بگذارم

 196. profile avatar
  رضا کاظمی گفته:

  باعرض سلام درود خدمت اقا ماهان گل گلاب داداشی تمام جوونای ایران که اطلاعات مفیدشو رایگان در اختیار ما میزاره …
  داداشی من یک کارمندم که دارم در کنار کارم کار افرینی میکنم .داداشی من یک شرکت پخش و بسته بندی برنج و خشکبار و حبوبات دارم .من در یکی از ارگانهای نظامی کار می کنم در استان هرمزگان .راستشو بخوای تمام اون تحقیرات و تشویقات و مشکلات کار کارمندی رو تجربه کردم .استعداد های زیادی دارم که بارز ترین اونها فن بیان و سخنوری هست .من هر چیزی رو می تونم بفروشم و در عرض یک مدت کوتاه در بازار این منطقه جا افتادم .خواستم بدونم علاوه بر تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتمایی و به کار گیری ویزیتور چه تبلیغات دیگه و چه روش های فروش دیگه ای منتهی به فروش میشه ؟

  در پایان خواستم ازت تشکر کنم .تمام کلیپاتو می بینم چون بهم انگیزه میدن .ممنون میشم جوابمو بدی .
  ارادتمند شما رضا کاظمی ۹۶/۹/۱ بندرعباس

 197. profile avatar
  خانم حسینی گفته:

  سلام اقای تیموری…من کلیپ چالش میلیونی رو دیدم ..خواستم بگم من دوتا ایده خیلی جالب دارم اما نمیدونم باید اونا رو چطوری عملی کنم …اصلا نمیدونم چقد سرمایه لازم داره…نمیدونم از چه راهی باید باهاتون تماس بگیریم..تا کمکم کنید.

 198. profile avatar
  علیرضا گرامی گفته:

  سلام اقای تیموری ما تو شمال زندگی میکنیم .
  یک قطعه زمین ۳۵۰ متری توی منطقه پزشکان داریم که بر کمی داره . برای افزایش برش زمنی کناریمون با قیمت سه برابر مالشو میخواد بهمون بفروشه موندیم چیکار کنیم .یه زمین دو هکتاری هم توی یکی از داهات ه داریم که تا امسال درخت کاشته بودیم امثال اونو قطع کردیم .الان بلا استفاده مونده نمیدونیم چی رو بکاریم که بیشترین سود رو بکنیم.
  خودمم دانشجوی ترم ۳ حقوق هستم .توی سخنوری هم خوبم . اعتماد به نفس زیادی هم دارم خداروشکر .
  یه سرمایه ی نقدی هم دارم .
  پدر بنده بازنشسته هست . به دلیل حقوق بالایی که داره زیاد رغبت به کار ازاد نداره .
  ا اونجایی که کل فامیلمون کارمند هستن ویه بازاری نداریم نمیدونم چیکار کنم .پدر فقط دنبال خرید زمین وملک هست و خودم زیاد از این وضع راحت نیستم .یه جورایی دوست دارم بهتر از این باشه …
  از یه طرف با توجه به اوضاع بازار الان بی ریسک ترین کار هم خرید ملک هست .
  از یه طرف هم میترسم برم توی کار به خاطر شرایط بازار زمین بخورم .
  اینم بگم اینجا باغ چایی و مزرعه برنج هم داریم .خواستم توی زمینه ی برندینگ چایی کر کنم . با توجه بهه شرایط بازار و مالیات و اوضاع مردم .فکر نکنم بتونه موفق بشه . چون کلا من اعتقاد به محصول ضعیف ندارم . کلا تو زندگیم اینجوریم یا کاری نمیکنم یا اگه هم انجام بدم به بهترین نحو ممکن نجام میدم . مثلا توی چایی نمیام با چایی های دیگه قاطی کنم . سعی میکنم بهترین محصول رو ببرم تو زمینه ی برنج هم همینطور به همین خاطر قیمتش افزایش پیدا میکنه و از دسترس خیلی از مردم خارج میشه . پدرم زمانی که تهران بود برنج هم میفروخت . ولی خب به خطر اینکه همه بتونن بخرن . شاید روی هر کیلو ۵۰۰ تومن میکشید و میفروخت . به همین خاطر سودش خیلی کم میشد . شما چه پیشنهادی دارین ؟

 199. profile avatar
  نیلوفر راد گفته:

  سلام استاد ممنون از تلاش شما و انرژی خوبتون …شما الگوی خوبی برای جونا هستید امیدوارم همیشه سلامت باشید ..من عضو کانالهای شما هستم و کلیپارو میبینم عالیه بهم انگیزه میده …دوست دارم کاری شروع کنم که اشباع شده نباشه بتونم با سرمایه کم به درامد بالا برسم در این زمینه دوره هوش مالی میتونه به من کمک کنه …

 200. profile avatar
  مرتضی شرقی گفته:

  سلام استاد ماهان تیموری امیدوارم حالتون خوب باشه،بنده میتوانم نزدیک به پنجاه میلیون تومن ردیف کنم ولی نمیدونم تاکسی بخرم یا یه کسب کاری را بیندازم،میگن تاکسی روزی صد تومن داره ولی کسب کار هم ریسک دار،سی پنج سالمه،لطفا حتما راهنمایی کنید،خیلی عزیزی استاد ماهان،ممنونم،مازندران بابلسر

 201. profile avatar
  فرزانه گفته:

  سلام استاد تیموری عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه و سالم و پرانرژّی باشین استاد من تمام کلیپهاتون دیدم فقط اینکه تئوری شیر و عنکبوت چیه چه اموزشی میده که این همه طرفدار داره همه میگن ما استفاده کردیم نتیجه گرفتیم.
  ممنون میشم توضیحات لازم بدین

 202. profile avatar
  مهدی بیکی گفته:

  سلام و عرض ادب
  فعالیت فعلی من در حوزه تجارت الکترونیک و تبلیغات محیطی هسش،الانم تو شهر یزد دارم تبلیغات بدنه اتوبوس ک ب صورت استیکر نصب میشه رو انجام میدم، سوالم اینه چطور مشتری بگیرم واسه کارم؟؟ مخصوصا کارخونه های بزرگ
  ممنون

 203. profile avatar
  Mahdida گفته:

  سلام استاد وقت بخیر
  من مهندس عمران هستم تا همین چند وقت پیش کارمند بودم ولی از کارمندی رضایت نداشتم و اومدم بیرون و الان هم دارم ارشد رشته مدیریت کارآفرینی دانشگاه روزانه میخونم، امتیاز یک پیش دبستانی رو دارم که خداروشکر بالای صد نفر نوآموز داره و جزو برترین پیش دبستانی های مشهد هست ولی هنوزم به نظرم کم هست و قصد دارم شعبه اضافه کنم و امتیاز دبستان بگیرم، ازتون تقاضا دارم چند تا شیوه نوین تبلیغاتی موثر رو بهم پیشنهاد بدین که بتونم گسترشش بدم، و همینطور خودم هم زبان قوی ای دارم ولی مدرک زبان ندارم یک مدتی هم ترجمه زیرنویس فیلم انجام میدادم ولی پول داخلش نیست و یا خیلی کمه، از کار در تولیدی لباس گرفته تا ویزیتوری محصولات آرایشی و حتی پخش تراکت هم در نوجوانی و جوانی انجام دادم، الان هم چند تا ایده ی عالی دارم ولی سرمایه گذار ندارم که بتونم اجراییش کنم، ازتون واسه پیشرفت و گسترش و موفقیتم راهنمایی میخوام ، ممنون میشم کمکم کنین، در ضمن ویدئو هاتون فوق العاده اس، حرف ندارین، بازم مثل همیشه نامبر وان هستین،

 204. profile avatar
  رامین گفته:

  درود بر شما استاد تیموری گرامی و با آرزوی موفقیت های روز افزون برای شما
  بنده پکیج هوش مالی رو تهیه کردم . سوال بنده اینه که یک ایده دارم برای تولید یک محصول ولی مجبور به داشتن شریک کارآمد برای مراحل تولید ، فرمول و پرونده سازی هستم و تمایلی به داشتن شریک ندارم سپاسگزارم میشم بهترین راهکار و پیشنهاد شما را بدونم .

 205. profile avatar
  الهام ثقفی گفته:

  سلام..ماهان تیموری عزیز..از اینکه یکی مثل خودم و موفق تر دیدم خوشحالم..من هم مانند شما پوست انداختم در برابر مشکلات ولی امید به خدای خودم و فراموش نکردم و پشتکارم و زیاد ولی هنوز به هدف اصلی خودم نرسیدم.یک تولید کننده هستم در زمینه قطعات خودرویی و کلی سوال از استاد بزرگی مثل شما..لطفا یک راه راحتر برای دسترسی به شما معرفی کنید…

 206. profile avatar
  محمد ا گفته:

  سلام اقای تیموری من یک پسر ۱۵ ساله مخترع هستم و چند چیز ابتکاری خیلی باحال طراحی کردم در این زمینه کمکم کنید

 207. profile avatar
  رضامالمیر گفته:

  سلام استاد عزیز خیلی آقایی آقاتیموری حاضرم در مورد کشاورزی هر کمکی ازدستم بیاد براتون انجام یه سمینار توشهرمون بذاری خوشحال میشیم

 208. profile avatar
  فرنود گفته:

  سلام استاد
  یکبار یک جمله از رندی گیج شنیدم که وضعیت مالی و روحی و فکری…ما میانگین ۵ نفری هست که بیشترین تعامل رو با اونها داریم به خاطر اینکه بهتون دسترسی ندارم هر شب قبل از خواب و هر روز صبح موقع صبحانه حرفاتونو گوش میدم و حتی خیلی وقتها منقلب میشم چون احساسات گذشتتون رو که میفرمائین من خیلی هاشو تجربه کردم و میخوام اون روی سکه رو هم ببینم
  من در حال حاضر درامد ۲ ۳ میلیونی دارم که شاید خیلی از جوونای شهرم ارزوشو دارن ولی من به شدت عذاب میکشم از این مبلغ ناچیز
  در فکر تولید یک محصول غذایی هستم در خانواده بستنی که مشابهش رو در ایران ندیدم هم از لحاظ ظاهری هم از لحآظ کیفیت میخوام با یه بسته بندی بسیار شیک تکمیلش کنم ولی خیلی میشنوم که در ایران تولید فایده ای نداره و جسارتا هر کی اشغال میفروشه برنده هست و هر کی جنس خوب میده ورشکست میشه
  نه که اینحرفها باعث بشه جا بزنم ولی تو ذهنم سوال ایجاد میشه که تو این بازار که مردم بیشتر دنبال جنس ارزانتر هستن من چطور با شرکتهایی که در صد بالایی از محصولاتشون اسانس هست و تیراژ بالایی دارن رقابت کنم
  تمام سعیم اینه هزینه تولید رو از لحاظ مواد اولیه پایین بیارم اما نمیدونم باز اختلاف قیمت ۳۰ ۴۰ درصدی رو که شاید بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰تومن میشه رو برای عموم مشتریان جا بندازم که همگی مشتریان حاضر بشن مثلا ۱۰۰۰ تومن بیشتر بدن و بستنی چندبرابر با کیفیتتر وسالم بخورن
  این محصول اگه روش کار بشه قابلیت برند هم داره که فکر کردم مثلا تعدادی کیوسک در سطح شهر و ارائه اون محصول با لوگو خاص ولی از لحاظ هزینه در حد راه اندازی کار با تیراژ بالا هستم و سرمایه بیشتری ندارم
  خواهش میکنم منو تا حد امکان راهنمایی کنین
  که حداقل بتونم با هایپر مارکتها کار کنم
  ممنونم از لطف همیشگیتون

 209. profile avatar
  محمد گفته:

  سلام من بیست سال دارم و دانشجوحسابداری هستم تقریبا تو یه خانواده از لحاظ در آمد متوسط رو به ضعیف هستم .
  اکثر فامیل و دوست وآشنایان ما یا تاجر هستند یا شرکت دارن وخلاصه وضعیت به نسبت خوب مالی دارن
  من‌الان تو ی مغازه فروشندم و اصلا از کارم راضی نیستم
  من شخصا میخام ی کار بیزینسی انجام بدمو با توجه ب این همه آشنا و دوست و فامیل و اعتباری که پدرم داره و مشاوره هاشون و خوودم در توانایی هام هست که این کارو انجام بدم اما نمیدونم چجوری مطرح کنم لطفا میشه راهنمایی کنید چگونه خودمو پرزنت کنم؟

 210. profile avatar
  سید نصراله میری گفته:

  سلام جناب تیموری عزیز.من ۳۳سالمه.زندگی مالی پرفراز و نشیبی داشتم.همیشه هم برای خودم کار کردم.حدود ۱۰سال در زمینه تبیلغات و مخصوصا سمپلینگ و پرموشن فعالیت دارم.امروز قدرت خوبی تو مازندران دارم.درآمد ماهیانه من میانگین۴تا۶تومان هست میخ ام این درآمد رو بالای ۱۰تا پایان سال برسونم پیشنهاد شما چیه؟استعداد بالایی در مذاکره و آموزش و انتقال حس دارم و در خرید و فروش هم استعداد خوبی دارم.ولی نقدینگی در حال حاضر ندارم.

 211. profile avatar
  منوچهر جعفرزاده گفته:

  سلام. استاد تیموری عزیز صادقانه بگویم در کلمه بکلمه و حرف حرف بیاناتت صداقت پاکی مشهود است بهمین خاطر بدل مینشیند .مطمینام جهانبینی خاص و مرام خودت را داری . اولا از این بابت سپاسگذارم که بی غل و غش درصدد انتقال اموخته هایت بمردم اطرافت هستی. بنده سردفتر اسناد هستم تا ظهر سرکارم .ولی بعلت اوضاع و شرایط خاص م درامد آنچنانی دستم نمیماند هرچند شاکر خدای مهربان هستم ولی بعدازظهر بیکارم دوستدار م کاری شروع کنم افزایش درامد کنم .سرمایه چندانی نتوانستم جمع کنم چون صرف اداره سه خانواده و بیمه کارکنان و مالیات و غیره میشود اما مطمئنا م اگر مقداری بتوانم پس انداز کنم قادرم مدیریت کنم و چندان برابرش کنم …پیشنهاد شما برای من با این جایگاه شغلی چیست چکاری انجام دهم عصرها …تخصص در قالیبافی هم دارم دوران کودکی تعطیلات پیش دایی این فن را یاد گرفتم میتونم تابلو فرش ابریشم ببافم نظرتان…؟؟؟ تردید در بازار فروشش دارم ..وبصرفه بودن هزینه و درامدش….مجددا بابت انرژی مثبتی که به اطرافت سخاوتمندانه می پراکنی سپاسگذارم..ارزو دارم بیشتر از اینها عایدتان شود و به اهدافتان برسید که لیاقتش را دارید ….زنده باد ماهان

 212. گفته:

  با سلام خدمت شما
  من فایل های شما رو دیدم خیلی انرژی مثبت دریافت کردم واقعا تشکر میکنم من یه کسب و کاری با برادرم دارم انجام میدم کار پخش عطر به سوپر مارکت ها و مغازه های فروش لوازم آرایشی و بهداشتی از شما راهنمایی میخواستم برای گسترش کار و نحوه بهتر بازاریابی
  با تشکر حیدری

 213. profile avatar
  مصطفی گفته:

  سلام ماهان جان من ۳۳ سن دارم از همون ۱۵ سالگی مثل شما کار کردم بخاطر شرایط بد خانواده مجبور بودم ترک تحصیل کنم تو این مدتم فقط تودوتا شغل کار کردم اولیش گلدوزی دومیشم اینکه تو تولیدی ضعیف سر پرستم نزدیک ۱۵ ساله فقط با پس اندازو بیچارکی تونستم خونه بخرم الانم دوتا بچه دارم واقعا از این شرایط بی پولی دایم خسته شدم خودم دوست دارم برم تو کار پوشاک بچه گانه میدونم سوده خوبی م داره ولی با دست خالی خیلی سخته بهتر ه بگم اصلا نمیشه پیشنهادت چیه ؟؟؟واقعا از لحاظ فکری درگیرم

 214. profile avatar
  احسان بردیان گفته:

  سلام.من خیلی میخوام موفق باشم و تو کسب و کار خودم(موبایل)چند دفعه استارت زدم و دوباره شکست خوردم.لطفا راهنمایی کنید آقای تیموری.
  با سپاس

 215. profile avatar
  علی جعفرزاده گفته:

  Ali:
  سلام. استاد تیموری عزیز صادقانه بگویم در کلمه بکلمه و حرف حرف بیاناتت صداقت پاکی مشهود است بهمین خاطر بدل مینشیند .مطمینام جهانبینی خاص و مرام خودت را داری . اولا از این بابت سپاسگذارم که بی غل و غش درصدد انتقال اموخته هایت بمردم اطرافت هستی. بنده سردفتر اسناد هستم تا ظهر سرکارم .ولی بعلت اوضاع و شرایط خاص م درامد آنچنانی دستم نمیماند هرچند شاکر خدای مهربان هستم ولی بعدازظهر بیکارم دوستدار م کاری شروع کنم افزایش درامد کنم .سرمایه چندانی نتوانستم جمع کنم چون صرف اداره سه خانواده و بیمه کارکنان و مالیات و غیره میشود اما مطمئنا م اگر مقداری بتوانم پس انداز کنم قادرم مدیریت کنم و چندان برابرش کنم …پیشنهاد شما برای من با این جایگاه شغلی چیست چکاری انجام دهم عصرها …تخصص در قالیبافی هم دارم دوران کودکی تعطیلات پیش دایی این فن را یاد گرفتم میتونم تابلو فرش ابریشم ببافم نظرتان…؟؟؟ تردید در بازار فروشش دارم ..وبصرفه بودن هزینه و درامدش….مجددا بابت انرژی مثبتی که به اطرافت سخاوتمندانه می پراکنی سپاسگذارم..ارزو دارم بیشتر از اینها عایدتان شود و به اهدافتان برسید که لیاقتش را دارید ….زنده باد ماهان

 216. profile avatar
  جلال گفته:

  سلام اقای تیموری خسته نباشید و موفقیتتون چشمگیرتون تبریک میگم من دانشجوی ترم شش هستم و امسال اصلا هیچ انگیزه ای واس ادامه تحصیل نداشتتم و ب اجبارخونواده دارم ای ی سال باقی موندرو طی میکنم و دوس دارم برم ی کاریو شروع کنم ولی نمیدونم چکارکنم و ازکجا شروع کنم و دوس دارم ک الان روپای خودم وایستم

 217. profile avatar
  سینا کریمی گفته:

  سلام اقای تیموری من ۲۷سالمه اهل ارومیه هستم من تو مغازه بابام به کار سیگارهای خارجی تنباکو و قلیان مشغولم خودمم لیسانس برق هستم ولی انچنان درامدی نداره مغازمون موقعیتش طوری هست ک اطرافمون پراز کافه و رستوران هست چیکار کنم ک ب مشتریام اضاف بشن یا من هم متل شما باید جامونو عوض کنیم برم ی شهر دیگه

 218. profile avatar
  محمد گفته:

  سلام
  عذر میخوام که یه کم رک صحبت میکنم، اما شما اگه واااقعا این کار رو یه رسالت میدونى و براى رضایت خدا و بخاطر مردمت انجام میدى، نباید یه همچین هزینه ى زیادى رو در ابتدا دریافت کنى، مطمئن باش اگر کسى رو به اون جایگاه مالى و موفقیت و شادى رسوندى و خیر خواهانه کمکش کردى، ٩٩٪؜ از اون افراد وقتى پولدار شدن چند برابر اون هزینه رو فقط جهت تشکر و بعد از اتمام دوره به شما پییییشکش میکنن!.. و همچنین از دوستان و یاران حقیقى شما تا آخر عمرتون میشن! اما منِ جوونِ نوعى که الان ندارم این مبلغ رو بدم و رومم نمیشه که از پدرم بگیرم باید چیکار کنم؟؟! پس لطفا اسم این کارتون رو رسالت نذارید! چون این هم یه بیزینس هست مثل بیزینس هاى دیگتون که توش موفقید، که البته شایستش هم هستید، چون انسان خوب و توانایى هستید و زحمت کشیدید.
  دوست شما، محمد!
  متشکرم

 219. profile avatar
  ثمین صادقی گفته:

  سلام به بزرگترین راهنمایی من در زندگی … استاد عزیزم جناب تیموری
  خوشحالم خیلی هم خوشحال که یک استاد به تمام معنا و بامعلومات روبه زندگیم جذب کردم،مدت مدیدی بود که دچار سردرگمی بودم برای انتخاب بهترین استاد و رهنماتوی زندگیم که بتونم ازشون الگو بگیرم و تجربیاتشون رو توی زندگیم بکار ببرم. خدا رو شاکرم که توی انتخابم عالی عمل کردم و بهترین رو انتخاب کردم چون در حال حاضر اساتیدی که توی زمینه فعالیت میکنند خیلی زیاد هستند و انتخاب اصلح ترین واقعا سخت بود. خوشحالم که با کمک شما به خواسته هام میرسم… زنده و پاینده باشید.

 220. profile avatar
  مهین اقاهادی گفته:

  سلام خسته نباشید استاد من معماری خوندم و در زمینه دکوراسیون داخلی مهارت دارم و به نقاشی هم میکشم خیلی دوست دارم برای خودم کار کنم و طراحی دکوراسیون انجام بدم ولی اصلا نمیدونم چطور این کار رو بدون سرمایه انجام بدم خیلی از شرکت ها هم حاضر شدم بعنوان کاراموز کار کنم اما هیچ جارو پیدا نکردم الان ۳۹ساله هستم و یه دختر دارم و ارزوی مستقل کار کردن .وامیدوارم بتونید به من هم جواب بدید .پاینده باشید

 221. profile avatar
  رضا نظامی پور گفته:

  سلام
  من یه گوهر شناس هستم که یه مغازه سنگ داشتم اونقدر بازار خراب شد و من نتونستم اجاره مغازه و خونم رو بدم که یه بدهی هشتاد میلیونی بالا آوردم
  الان دارم کاری رو که قبلا ها بلد بودم یعنی نقره کوبی روی تسبیح ه انجام میدم
  ولی باز نمیتونم خوب بفروشم

 222. profile avatar
  مقدمی گفته:

  سلام. خانم مقدمی هستم ازقم. چندوقت پیش اومدم دفترتون برای مشاوره وراه اندازی شرکت خدماتی. خداروشکرشرکت وراه اندازی کردم والان خوب پیش میره. فقط حدود۶ماه تاسیس شرکت درآمدثابت داریم ونتونستم پیشرفتش بدم. الان نزدیکه عیده وکارمانظافت وپرستاری وشستشوی فرش ومبل و…
  ممنون میشم برای پیشرفت وبازدهی بیشتر نظریه وراهنماییم کنید.
  باسپاس

 223. profile avatar
  عباس صادقی گفته:

  سلام
  صادقی هستم از بابلسر
  من چند تا مشکل اساسی دارم به حرفا وراه کارا عمل میکنم ولی خیلی زود برنامه هام خراب میشه
  برای جمع کردن سرمایه از راه کار چهار حساب استفاده کردم ولی چون مشکل شدید مالی دارم رکورد این کار ده روز بود
  دوم اینکه راه غلبه شعار بر شعور فکر میکنم دقیقا مشکلم همین جاس

 224. profile avatar
  محمدعلی میرزایی گفته:

  سلام استاد تیموری وقتتون بخیر
  من کلی ایده دارم برای شروع کسب وکارم و خیلی روی اونها کار کردم و با اموزش های دوره مخصوصا مباحثی که در رابطه با نیاز ها مطرح کردید مخصوصا معرفی مشاغل در این زمینه ، ذهنم واقعا باز شده و تمام تلاشم رو دارم میکنم و مطمعنم که جواب میگیرم .
  مرسی از شما

 225. profile avatar
  آرمین مهرآشنا گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  من یه مغازه تخصصی چراغ ولامپ باز کردم تو ارومیه. سرمایم کم هستش. کارهایی که کردم کانال زدم تو تلگرام. تو فضای مجازی تبلیغاتی کردم. ولی اکثرا پولی هستن. کار من بیشتر با صافکار و باطری ساز هستش. تو این کار هم سود کالا کمه. نمیتونم بهشون قوله پورسانت بدم. میخواستم پیشنهادتون بشنوم.
  با تشکر

 226. profile avatar
  محمد پاکدامن گفته:

  سلام استاد.ممنون بابت انرژیتون.من کارگر شرکت خودرو سازی هستم در مشهد.درکار مکانیک خودرو و لوازم یدکی تقریبا ماهرم.وچون به کارم علاقه دارم بعد از ساعت کاری در نمایندگی یکی ازدوستان کار میکنم.ولی به قول خودتون ازترس امنیت تا بحال وارد بازار کار بیرون نشدم. ناگفته نماند چون عشق زیادی به این کار دارم با وجود خستگی بعد از ساعت کاری به این کار مشغولم.لطفا راهنمایی کنید چطوری واسه خودم یه کسب وکار راه بندازم.وآیا در مورد مشاغل دیگه تحقیق کنم یا در همین رشته خودم مشغول به کار بشم.به قول خودتون چگونه از امنیت برسم به امنیت.ممنون میشم راهنمایی کنید.

 227. profile avatar
  M.sahradard گفته:

  سلام بخاطر موفقیتی که کسب کردین خیلی بهتون تبریک میگم من از سن۱۸سالگی شروع بکار کردم از کارگری تا طراحی سفال هزینه دانشگاهم خودم پرداخت میکردم الانم لیسانس حسابداری دارم همیشه میخواستم وضع مالیم خیلی خوب بشه ک بتونم ب خانوادم کمک کنم الان ۲۵ سالم و حسابدار منشی تو۱شرکت خصوصی هستم اولش خیلی خوشحال شدم ک اینکار پیدا کردم اما بخاطر حقوق کم ب خواسته هام نمیتونم برسم ازتون میخوام کمکم کنین تا ب منبع درآمد خوبی برسم ب ارزوهای ک داشتم لطفا کمکم کنین مرسی

 228. profile avatar
  amir jafari گفته:

  باسلام خدمت استاد تیموری و هم دوره ای هام که در حمایت از استادی هستن که روشنگر راه است
  نهایت تشکر رو دارم از شما به خاطر دو تئوریه بی نظیرتون و خدارو شکر میکنم به خاطره وجود شما استاد مهربان و تیم پر انرژیتون

 229. profile avatar
  mohammad nematzade گفته:

  سلام استاد جان
  استاد بنده زمانی که مسابقه چالش برگزار شد نظرم رو نتونستم از وب سایت ارسال کنم و در تلگرام به پی وی خودتون ارسال کردم ولی شما هیچوقت نخوندین وجواب هم ندادین اگه امکانش هس لطفا بخونید ونطرتون را بگین…سپاسگزارم

 230. گفته:

  سلام استاد روزتون بخیر من بیش از دو ماهه که کانال وسایت رو دنبال میکنم وتمام کلیپ هاتونم دیدم ازهمون اول تصمیم گرفتم زندگیمو عوض کنم درحال حاضر تو داروخانه سرکار هستم امااز حقوق ناچیز ومخارج زیاد زندگی راضی نیستم دلم پیشرفت میخواد برای همین دنبال ایده هاتون رفتم بنظرم طراحی عروسک ایده ی بسیار خوبی اومد اماهیچ مهارتی برای عروسک درست کردن ندارم البته یکم خیاطی بلدم برای همین بفکرافتادم تاواسطه بین مهدکودک و خیاطی بشم اما بنظرتون بااین شراکت چه جوری میتونم هم سود کنم همم پول خیاط رو بدم لطفا راهنماییم کنید ممنونم از شما و تیم خوبتون

 231. گفته:

  سلام من تا اول سال ٩۶ تو شرکت بابام کار میکردم (شرکت ساختمانی) یهو تصمیم گرفتم رو پای خودم وایسم ولی متاسفانه همچنان بیکارم احساس میکنم هیچ هنر و کاری بلد نیستم فقط ریاست بلدم چکار باید بکنم من واقعا دویت دارم لذت پول دراوردنو حس کنم لطفا کمکم کنید

 232. profile avatar
  Alfa گفته:

  سلام جناب تیموری دانش اموزی ۱۶ ساله هستم و به شدت علاقه مند به یادگیری کسب و کار به ویژه کار افرینی می خواستم کمکم کنید تا بدونم که از کجا باید شروع کنم و چه جوری من به تازگی عضو کانال شما شدم .از مطالب ارزنده تون هم بسیار متشکرم

 233. profile avatar
  الهام ملک گفته:

  با سلام خدمت استاد عزیز و هم دوره ای هام که در حمایت از استادی هستن که روشنگر راه است
  نهایت تشکر رو دارم از شما به خاطره دو تئوریه بی نظیرتون و خداروشکر میکنم به خاطره وجود پرانرژیتون که همیشه در کنار ما هستین

 234. profile avatar
  Zahra.hoseiny گفته:

  سلام جناب تیموری،قبلا سایتتونو دیدم ولی رغبتی برای حضور نداشتم،اما وقتی اسمتونو بعنوان دوست آقای امیر شریفی شنیدم،خب راغب شدم وارد کانالتون بشم،چند مدتیه دنبالتون میکنم،سوالم اینه که من همسرم وارد هر کاری میشه همش می ناله،غر میزنه،از زمین و زمان شاکیه،هیچ موقع از موقعیتش راضی نیست،درآمدمونم جالب نیست،تو این دوسالی که ازدواج کردیم،این سومین کاریه که عوض میکنه،نمیدونم باید چیکار کنم؟دنبال کارآفرینی هستم،اما نمیدونم از کجا؟چطوری؟اصلا علاقه ام چیه؟استعدادم کجاست؟نمیدونم چطور باید یه کاری برای خودم داشته باشم؟از صبح تا شب بیکارم تو خونه نشستم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم؟که حداقل بتونم با شروع یه کار برای خودمون ،همسرمم نجات بدم،میتونم درکش کنم که از کار کردن برای دیگران بدش میاد ولی دقیقا داره همین کارو میکنه و همیشه در حال غر زدن و عصبانیت و عدم رضایت .پلیز هلپ می

 235. profile avatar
  محمد رضا آزاد گفته:

  سلام استاد تیموری بزرگوار من دانشجوی رشته ی مدیریت دولتی هستم و الان که مدرک ارشدمو دارم میگیرم استادام بهم میگن که یه کسب و کاریو خودت راه بنداز تا زود تر به پول و خواسته هایی که میخوای برسی. من الان تقریبا نزدیک به ۲۰۰ ملیون پول دارم ولی میترسم یه کاریو راه بندازم و نمیدونم چه کاری برام خوبه و تنها مهارتمم اینه که ریاضیات قوی دارم و چند سالی کلاس خصوصی میزاشتم که واقعا درآمد خوبی برام نداشت و وقت زیادی ازم میگرفت و نمیتونستم به کارهای دیگم برسم.

 236. profile avatar
  علی مدنی گفته:

  ]
  سلام استاد خسته نباشید…در زمینه تبلیغات مشکل دارم دوست دارم تبلیغات جدید و بروزی برای کارم داشته باشم چطور میتونم ازتون کمک بگیرم ..

 237. profile avatar
  حسن فکری گفته:

  با سلا و احترام
  من توانایی مشاوره دادن رو در خودم میبینم ولی نمیدونم چجوری باید کار کنم روش و تو شهر ما هم مشاورای خوبی نیستن که ازشون راهنمایی بگیرم.
  چون اساسا بیزینس هایی که دارم یک حالت مشاوره ای داره برای پول درآوردن بیشتر و من حس خوبی پیدا میکنم وقتی یکی رو کمک میکنم با مشاوره خوب من نتیجه بگیره.
  فقط یکم ضعیف عمل کردم تا الان و نمیدونم چجوری باید این موضوع رو حل کنم
  با تشکر از شما و تیم خوبتون

 238. profile avatar
  علی گفته:

  سلام اقای ماهان تیموری و خسته نباشید بابته این کلیپ زیبا ده دقیقه که ده سال میتونه فردیو جلو بندازه و مطمعنم ادمی که دلش پاک باشه و تنها دله کسیو نشکونه خدا باهاشه و نمیگذاره هیچ وقت زمین بخوره ولی سختی از درون زیاد میکشه من سنهوچندانی ندارم اقای تیموری ولی به خاطره سختی هایه زیادی که کشیدم مغزم و روحیاتم و طوره برخوردم با زندگی از خودم بیست سال جلوتره و اگر بخوام از مهارت هایی که دارم بیان کنم چهره و استایله مدلینگو دارم اما نمیدونم چه جوری خودمو معرفی کنم و نوع حرف زدنم مناسبه و مشاوره خوبی هستم که هرفردی میتونه اروم کنه تما خودش دچار مشکلاته بسیاره و بنده خودم در کاره خبر نگاری و عکاسی فعالیت میکنم و اینو همش ته ذهنم دارم که خدا یه روزی دستمو میگیره از این مرداب بلندم میکنه❤?
  ممنون و سپاس از شما

 239. profile avatar
  مهدی دهقانی گفته:

  سلام من برنامه نویسی اندروید رو به صورت متوسط بلدم و داخل خرید و فروش هم خیلی خوب هستم میشه بهم راهنمایی کنید چه طور پولدار بشم

 240. profile avatar
  معین اعتماد گفته:

  سلام آقای تیموری من با پدرم کار می‌کنم درامدم داره ولی مشکل کادم اینه که فصلیه فقط تو فصل پایز و زمستان چنسمان به فروش میرسه

 241. گفته:

  درود بر استاد عزیز م و تیم پشتیبانی خیلی خوبتون
  استاد عزیز من برای تهیه ی دوره ی شمادو دل بودم و نمیدونستم که این مبلغ رو هزینه کنم یا خیر
  یعنی نتیجه ایی میگیرم از این دوره یا اینکه بیشتر تبلیغی هستش برای فروش محصول
  از چندین نفر که این دوره رو تهیه کرده بودند مشورت گرفتم و نظراتشون رو پرسیدم و بعد از اینکه اطمینان حاصل کردم خریداریش کردم. نمیتونم بهتون بگم که چقدر از اشکالاتی رو که توی رفتارای مالی ام داشتم برطرف شده. البته یه سری ها رو نمیدونستم که اشکال هستند و از همون جاها داشتم ضربه میدیدم ولی الان وضعیتم خیلی فرق کرده و تونستم فقط با رفع همین اشکال های رفتاریم درامدم رو ماهیانه بین ۷۰۰ الی ۱ میلیون افزایش بدم.
  در نهایت میخوام از محصول خیلی خوبتون کمال تشکر رو کنم چون خیلی بیشتر از این قیمتی که روی محصول گذاشتین می ارزه و کاربرد داره.
  منتظر بقیه ی محصولاتتون هم هستیم. پیروز باشید

 242. profile avatar
  ندا رحمانی گفته:

  ]
  سلام استاد انرژی.. به قول خودتون امیدوارم حالتون عالی باشه ..وای وای از کلیپاتون لذت میبرم ..بارها کلیپارو میبینم …صداتون بهم انرژی میده خوب و راحت حرف میزنید ..دوست دارم ببینمتون ..براتون حرف بزنم از خودم از کارم …دوست دارم توی هر مرحله از زندگیم با شما مشورت کنم …..امیدوارم شاد باشی همیشه شاد و سلامت باشید ..

 243. profile avatar
  آوات گفته:

  با سلام
  من یک فروشگاه اینترنتی در حوزه فروش لوازم آشپزخانه دارم ، خداروشکر هم از لحاظ وبسایت هم تعداد اعضای اینستاگرام و تلگرام و همچنین فروش پیشرفت خوبی در عرض شش ماه از شروع کار دارم ، اما متاسفانه از لحاظ مدیریت مالی بسیار ضعیف عمل میکنیم و با وجود اینکه در یک ماه فروش بیش از بیست میلیون داشتیم اما اصلا نمیتونم میزان سود یا فروش رو تعیین کنم راهکار شما برای من چیه جناب تیموری؟

 244. profile avatar
  زهرا یزدی گفته:

  سلام برادر خوبم اقای تیموری من هنر زیاد دارم هنر کیف دوزی نقاشی به روی شیشه ساخت ساعت های تزیینی چراغ خوابهای بسیار زیبا دوخت رو بالشی ارایشگری پرورش زنبور عسل وکلی هنرهای دیگه همه راهم به شکل احسند انجام میدم جوری که هرکس میبیند مگوید توفوق العاده ای ولی همه در مقیاس کم انجام دادم راستش بلد نیستم چطوردر ابعاد گسترده کار کنم وبازاریابی کنم تمام کلیپ های شما روهم دیدم ولی از شرایط زندگی هم راضی نیستم بخاطر شرایط زندگیم که فقط سرگرم بشم اونم بخاطر فراموش کردن غمهای بزرگ زندگیم رو به هنر می ارم وقتی شما از سختی هاتون صحبت میکنید راستش خنده ام میگیره شما یه مرد با کلی ازادی اونم تو دل شهر با کلی امکانات راستش اگه بخوام قصه زندگیمو بگم تازه میفهمی چقدر خوشبخت بودی تو اوج نوجوانی وفقرمالی حتی کودکی الانم که خداشکر خدا از دریای بیکران فضل ورحمتش غرقتون کرده اگه دیدن این دیدگاه ها عمومی نبود حتما مینوشتم که خدا برای اینکه فقط مال خودش ومتوجه خودش باشم چه امتحانات سرسختی هر روزهرروز ازم گرفت دوست دارم یه روز انقدر پولداشته باشم که طعم ازادی روبکشم ویه سقف یک اتاق بالا سرم از خودم داشته باشمانقدر که نیاز روزانه خودم تا زمان مرگم داشته باشم زیر بار منت کسی نباشم وبتوانم به امثال خودم کمک کنم لطفا برای شیوه بازاریابی وکسب درامد از صفر تا صدش برام توضیح بدیدممنونم خوش حال سربلند وشاکر باشی

 245. profile avatar
  مهدی صالحی نیا گفته:

  سلام استاد گل دوست داشتنی.با کلیپ اخرت گریه کردم.منی که روزگار سختی رو داشتم و درک کردم نداشتن ۵ هزارتومن پول رو استخونای بدنم تیر کشید.خوشحالم که الان با این روحیه و انرژی اینجا هستی.من یک شرکت کار میکردم که به دعوت دوست دوران کودکی و همسایه قدیمی مون از سبزوار به مشهد اومدم.سه سال باهم بودیم تا این که پارسال این عزیز و حامی رو از دست دادم.ایشون در سن ۳۲ سالگی بر اثر سکته قلبی فوت کردن.۴ ماه تو خونه افسرده و بیکار بودم.چند ماهی بازاریابی رفتم و بخاطر روابط عمومی خوبم موفق بودم.ولی پولی کمی
  به دست میوردم. بعد تصمیم گرفتم یه کاری بزنم که تولید کننده نباشم با تجربه ای که داشتم.و یک واسته باشم.لوازم دکوری منزل به فکرم رسید.چون خانم ها راحت تر از اقایون پول خرج میکنن.خدارو شکر تو این ۶ ماه کارم خوب بوده .ولی محله قوی نیستم .که با خودم میگم کاش شجاعت این رو داشتم و یه مکان خوب مثل پاساژ میرفتم . با تبلیغ روزنامه و تبلیغ تلگرامی هم کار کردم.روزنامه اصلا جواب نداد.ولی تلگرام بهتر بود.حالا یه راهنمایی میخوام.
  ۱ رقبا بیشترشون وارد کننده هستن و قیمت های مناسب تری نسبت به من دارن
  ۲ محله رفت امد خوبی نداره.برای بیشتر دیده شدن و معروف شدن چیکار باید کنم
  اجناس لوکسی دارم به طوری که هرکی از جلو مغازه رد میشه شروع به تعریف میکنه ولی پول برای خرید ندارن.میخوام یه کمکی کنید که فروشم چند برابر بشه.ممنون از وقتی که برای من و دوستان میزارید.دست بوس شما مهدی صالحی نیا

 246. profile avatar
  هدیه اکبری گفته:

  با سلام و خدا قوت
  اموزش های ناب و تکان دهنده ی شما در دوره در ارتباط با مدیریت هزینه ها واقعا بی نظیر بود . بارها گوش کردم و یک خلاصه برداری کامل ازش داشتم
  تشکر میکنم از شما و تیم پر انرژیتون

 247. profile avatar
  سید محمد امین حسینی گفته:

  سلام بنده سید محمد امین حسینی هستم بنده در شرکت پگاه مشغول بکار شدم و در عرض ۶ ماه سرپرست منطقه یک تهران شدم و بعد هم در مراکز خاص مشغول بکار شدم در حال حاضر بنا به دعوت شرکت مرداس عرضه کننده شکلات در این شرکت مشغول به فعالیت هستم و رویای من داشتن یک شرکت پخش قوی و بزرگ هست و بدنبال تولید کنندگانی که جنس خاص و نو هستند میباشم که بتوانیم یک شراکت خوب و پرسود داشته باشیم با تشکر لطفا کمک کنید

 248. profile avatar
  شرفی امین گفته:

  سلام آقای تیموری من ۲۸سالمه وشوهرم کارمندهستن.اماحقوق ایشون جوابگوی مخارج زندگی نیس.ودوس دارم شغل دیگری داشته باشن ودرآمدشون افزایش پیداکنه.ما ۲۰ت پس انداز داریم ولی نمیدونیم چکاری باهاش راه بندازیم.لطفا مارو راهنمای کنین.باتشکر

 249. گفته:

  سلام استاد عزیز.
  خدا را شکر که این دوره را تهیه کردم و به راه کارهایی که گفته بودین عمل کردم
  استاد عزیزم من تونستم برای خودم یه کسب و کار کوچیک راه بندازم و درامدم به ۳میلیون تومان در ماه رسیده
  من یک بچه ی کوچیک دارم که تامین مخارج و ساختن آینده اش شدهبود دغدغه ی زندگیم ولی خدا رو شاکرم که با دو نفر دیگه این دوره رو تهیه کردم و الاندارم نتیجه شو میبینم. استاد انگیزه ی من خیلی زیاد شده و مطمئنم تا سال آینده حداقل درآمدم ۲ تا ۳ برابر بیشتر میشه و همه ی اینها رو بعد از خدا به شما مدیونم. از خدا میخوام به تمام خواسته های دلتون برسید.

 250. profile avatar
  ارش سلطانی گفته:

  سلام . خسته نباشید .
  کلیپ ترس رو که دیدم ، خواستم وارد کسب و کارم بشم و ریسک کنم . کار من پخش ابمیوه طبیعی بین کافه و رستوران هستش . من ابمیوه ها رو از یک نفر میخرم و با بیست درصد سود ( هر لیتر هزار تومان سود ) میفروشم . قدرت فروش خوبی دارم . ولی در این فصل ، در این منجلاب بی پولی مردم و کم خرج کردن در محیط کافه و رستوران ، وضعیت فروش منم خیلی کم هستش . هر چی سود کنم مجبورم بابت هزینه رفت و امد بخاطر فاصله زیادی که بین خریدارام هستش پرداخت کنم . عملا بعضی وقتا بدهکار هم میشم و چون انباشته میشه بهتره بگم همه روز بدهکارم . دیدن کلیپ ترس من رو وا داشت یک غرفه اجاره کنم و به صورت خرده ابمیوه بفروشم . یه فروشنده براش گرفتم ، با وجود اینکه وضعیتم اینجوریه و بدهکارم . خودم بخاطر مشاوره و راه اندازی کافه ، دارم به دوستم کمک میکنم و مجبور شدم فروشنده بگیرم . حال نمیدونم چیکار کنم ، فشار زیادی که بابت تسویه خرید ابمیوه ها رو دوشم هست ، نمی تونم پس انداز کنم . اگه این کارم انجام بدم ( مخارجی که وجود داره ، اجازه نمیده بهم ) موندم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا ریسک کردم و پشیمون نیستم . ولی از اخر ماه و نحوه پرداخت اجاره غرفه و حقوق فروشنده هراس دارم . زمستونه و خیلیا سفارش نمیدن ( حتی کافه و رستوران ) . خیلی از کافه و رستوران ها بخاطر وضعیت هوا سفارش نمیدن ، بخاطر وجود اون شخص که من ازش ابمیوه میخرم و تفاوت بیست درصدی داره بلحاظ قیمت ازم خرید نمی کنن . جدا از اون شخص و من ، یه شخص دیگری هم هست با کیفت پایین تر و قیمت نسبتا پایین تر از ما ، ازم خرید نمی کنن . اقای تیموری رفتم تو باتلاق و دست و پا زدن بدترش می کنه . دیگه توان و انگیزه تبلیغ ندارم . بخوام تبلیغ کنم مجبورم ازونا خرید کنم و همین خرید بدهیامو زیاد میکنه ، جدا از هزینه ای که بابت رفتن ازین کافه به اون رستوران میکنم . چیکار کنم ؟ من با اپراتور شرکتتون صحبت کردم و شرح حال رو بازگو کردم . اما جوابی که گرفتم ( استاد وقت ندارن و درگیریاشون زیاده ) و راهکاری که بهم پیشنهاد کردن ، خرید پک هوش مالی بود . با کدام پول ؟ باید پانزده لیتر اب انار بفروشم بدون اینکه برا من هیچ هزینه داشته باشه تا بتونم یک جلسه رو خریداری کنم . پانزده لیتر ناچیزه . اما همین تحویل دادن پانزده لیتر به مشتریا خودش هزینه داره ، همین پانزده لیتر تحویل گرفتن از خود اون ادم هم برام هزینه داره . دیگه چه برسه به پخشش . چیکااااااااار کنم ؟؟؟

 251. profile avatar
  ژيلا گفته:

  سلام و ممنون از ارتباط خوب و سازندتون. من ١١ سال مدیر فروش و بازرگانی یک شرکت خصوصی معتبر بودم کار ایده آلم بود اما از لحاظ درآمد اصلا خوب نبود و بلاخره خسته شدم و اومدم بیرون و دنبال هنر که خیلی در اون استعداد داشتم رفتم دوره های طراحی لباس و اجرا و دوخت را مدارکش را گرفتم. سوالم اینه که چه جوری بازار کار داشته باشم میدونید کارم خوبه اما در حوضه ی لباس شب و لباس عروس بازار رقابتی هستش.
  لطفا منو راهنمایی کنید.
  با تشکر فراوان از شما استاد گرامی

 252. profile avatar
  راحله درخشنده گفته:

  با سلام
  من ارشد کامپیوتر هستم تا وقتی که توی شهر خودم بودم شاغل بودم ولی بعد از ازدواج اومدم شیراز و بیکار دنبال کار هم رفتم ولی حقوق ها ناچیز بود به نسبت زحمت و می اومدم بیرون تا اینکه مادر شدم و به دلیل اینکه کسی رو نداشتم که بچه ام رو نگه داره خونه نشین شدم ولی هم بیکاری اذیتم می کرد هم شرایط اقتصادی اجازه بهم نمی داد که بیکار بشینم به همین دلیل شدم مترجم متون انگلیسی اینترنتی برای شروع عااالی بود توی خونه نشسته بودم سفارش می گرفتم از یه شرکت ترجمه و اونها به ازای اون بهم پول می دادن ولی این هم زحمتش نسبت به حقوقش قابل مقایسه نبود تو این فاصله بخاطر خرید اینترنتی پوشاک برای پسرم به گروهعای اینترنتی که از کشورهای خارج جنس وارد می کردن آشنا شدم یک مدت مشتری بود تا اینکه به این فکر افتادم منم برای خودم گروه بزنم و منم این کار رو. راه بندازم اول با اینستا شروع کردم ولی فروش خوب نبود در کنارش کانال زدم باز هم راضیم نمی کرد تا اینکه گروه زدم و بلاخره به یه درآمدی که بشه اسمش گذاشت درآمد رسیدم البته فکر مبلغ بالا نکنید اول اینکه متغییر هست بعد اینکه خیلی که خوب بفروشم ماهی ۵٠٠/۶٠٠ هست ولی برای من که بدون هیچ سرمایه مالی شروع کردم راضی کننده هست ولی به دلیل اینکه من سفارش ها رو به مسی که رابط داره اون طرف می دم که بخره به همین دلیل سودم هم ناچیز هست روی هر جنس ، ولی خوب در حال حاضر بهتر از بیکاری و بدون درآمد بودن هست با اینکه اصلا در شان خودم این کار رو نمی دونم ولی بخاطر مسائل مالی انجامش می دم البته بگم که چون عاشق خرید لباس برای بچه ام هستم تا حدودی عشق هم می کنم از این کار

  حالا سؤال من اینه به نظرتون تو همین حرفه ایی که شروع کردم کارم رو ادامه بدم؟؟ تو فکر هستم یه کانال با ممبر بالا خریداری کنم تا فروشم بالا بره ولی خوب باید پول بزارم برای اینکار ، آیا ارزش ریسک رو داره؟؟؟ یا سود چند ماهم رو خرج نکنم و بعد با همون پول خرید کنم؟؟
  سؤال زیاد دارم بعد ازتونمی پرسم ببخشید اگر متنم طولانی شد

 253. profile avatar
  محمد گفته:

  سلام.۱۹ساله ام استاد.نمیدونم استعدادم تو چه کاریه.ولی خیلی دوست دارم از طریق یه لپ تاپ شروع به کار کنم و از طریق همین لپ تاپ بعده دو سه سال به درامد مولتی میلیاردی برسم..ایا این خواسته شدنیه..اگر هست چیکار باید انجام بدم..به راهنماییتون محتاجم

 254. profile avatar
  حنا گفته:

  سلام
  من مامان یه کوچولوی ۲ ساله هستم و این یعنی امکان فعالیت بیرون از خونه فعلا برام مهیا نیست.
  اما مهارتهام به نظر خودم کم نیست:

  مسلط به زبان انگلیسی هستم همه جوره!
  به همه جور کارهای کامپیوتری واردم. اگر لازم باشه برنامه نویسی رو هم زود یاد می گیرم چون قبلا کمی انجامش دادم.
  مهارتهای خانمانه متعددی دارم:
  خیاطی بلدم البته نه مثل یک خیاط حرفه ای ولی وضعم بد نیست
  بافتنی های ساده بلدم
  نقاشی روی پارچه (یعنی روی لباس، وسایل آشپزخونه و رومیزی ها و خلاصه هر پارچه ای!)
  طراحی رو دوست دارم و نسبتا خوبم تو این کار
  گلسازی
  سلیقه و کار تزییناتم معمولا مورد علاقه دیگرانه
  ایده های بازی و سرگرمی برای کودکان دارم. خوب می تونم سرگرمشون کنم اگر حوصله اش رو داشته باشم

  فعلا همینارو یادم میاد.
  و البته هر کاری دستم باشه به خاطر احساس مطئولیت و سختگیری ای که دارم معمولا عالی انجامش میدم.

  از اینکه از تواناییهام نمی تونم استفاده کنم ناراحتم. تعدادشون بد نیست و دیگه قصد اضافه کردن بهشون رو ندارم فعلا.
  پیشنهادی دارید؟

  من ساکن خارج از ایرانم. این هم یک مقدار محدودم کرده
  و البته شاید خودش دریچه دیگه ای باشه که من هنوز کشفش نکردم.

  ممنون میشم راهنمایی هاتونو در هر دو حالت ساکن ایران و خارج از ایران بودن داشته باشم.

 255. profile avatar
  بهزاد کریم خانی گفته:

  سلام آقای تیموری عزیز منم عین شما کتابفروش هستم و فروشنده یک کتاب فروشی.خیلی دنباله اینم که یه کسب و کار برای خودم پیدا کنم اما همش امروز و فردا میکنم و میگم از شنبه.از این وضعیت خیلی خسته شدم و نمیدونم چیکار کنم خیلی ممنون میشم ازتون که راهنماییم کنید.

 256. profile avatar
  بهزاد ک گفته:

  سلام آقای تیموری عزیز منم عین شما کتابفروش هستم و فروشنده یک کتاب فروشی.خیلی دنباله اینم که یه کسب و کار برای خودم پیدا کنم اما همش امروز و فردا میکنم و میگم از شنبه.از این وضعیت خیلی خسته شدم و نمیدونم چیکار کنم خیلی ممنون میشم ازتون که راهنماییم کنید.

 257. profile avatar
  فرشاد گفته:

  سلام استاد عزیز ماهان تیموری واقعا دستتون درد نکنه با این فایلهای تلگرامتون من از سن خیلی پایین علاقمند به روانشناسی موفقیت بودم ومیتونم بگم اکثر کتابها ی ای ن رشته را مطالعه کردم ولی از نظر مالی خیلی موفق نبودم نزدیک به هفده هیجده ساله حسابدارم ولی چون شرایط خانوادم اجازه نمیداد جرات نکردم کارم را عوض کنم وآنطور باید وشاید پیشرفت نکردم تغییر فیلد دادم وفوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرفتم تا شاید بتونم وضعیت خودم را بهبود ببخشم نمیدونم دیگه سنم هم رفته بالا و من فقط کتاب می خونم نمی دونم چیکار کنم گاهی وقتها فکر می کنم که من عرضه ندارم یا شانس نداشتم نمی دونم نمی دونم رسالتم بقول خانم تیموریان چیه

 258. گفته:

  سلام استاد
  من قبلا کارمند بودم الان دو ماهه از کارم اومدم بیرون برای اینکه بتونم ۱ شرکت بازرگانی یا موسسه خیریه تاسیس کنم ولی هنوز نتونستم به دلیل هزینه های سنگین تو این دو ماه خیلی افسرده شدم و تو خانه فشار زیادی بر من حاکم شده و مغز اقتصادی ام دیگه کار نمیکنه من عاشق کار بازرگانی هستم ولی نمیدونم از کجا و چطوری باید شروع کنم ممنون از کلیپ های زیباتون

 259. profile avatar
  امراله رستمی از فارس گفته:

  سلام خدمت آقای تیموری
  ۱_شما نگفتید که با چه سرمایه ای شروع کرده اید واز کجا آن سرمایه را تامین کرده ایدوچه کارهایی را انجام داده ایدکه درطول سه سال میلیارد شده ای ؟
  ۲_ آیا شما حاضر هستید که جوانی درآن کارمهارت دارد سرمایه‌گذار ی کنیدیا خیرچون یکی از مشکلات جوانان مشکل مالی میباشد.
  ۳_من توانایی مدیریت یک واحد دامپروری را دارم ولی متأسفانه توان مالی راه اندازی آن را ندارم لطفا راهنمایی کنید آیا شما کمک به راه اندازی آن می کنید ویا خیر به صورت شراکتی .
  ۴_ برای تبلیغات بیمه های خصوصی در جامعه که فقط به بیمه ایران اعتماد دارند چگونه تبلیغات انجام دهیم ِ

 260. profile avatar
  محمد ژیان زارع گفته:

  سلام آقای تیموری.من خیلی علاقه به کارای کامپیوتری دارم.مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل هم دارم ولی زیاد وارد نیستم نمیدونم چرا هر کاری میخوام شروع کنم بعد از چند روز که رد میشه دیگه حال رفتن ندارم همش با خودم میگم تو که با این حقوق کم پولدار نمیشی تا اخر عمرتم نمیتونی مثل اینا مول در بیاری علاقه به کار هم دارم تنبل نیستم ولی فکرای پوچ منو از کار کردن میترسونن نمیدونم یه اخلاق بدی دارم وه نمیتونم زیر دست کسی کار کنم نمیتونم از کسی دستور بگیرم همیشه دلم میخواد واسه خودم کار کنم ولی نه کاری بلدم نه سرمایه ای.مادرم کار میکنه پرستار کودک در منزل پدرمم فوت کرده بدجور تو فشاریم از لحاظ مالی شهرمام یه طوریه که کسی رو به بردگی میگیرن با حقوق بسیار کم زیر ۴۰۰ تومن تو سبزوار میگم.کلا همیشه فکرای ناامید کننده میکنم حتی هر کاری رو میرم یا ورزش به یه ماه نرسیده ول میکنم و میگم برو بابا اینا پول دارن که همچین بدنای خوشگلی دارم بدنسازی پول میخواد و تو که نداری الکی نرو.تورو خدا کمکم کنید از این فکرای پوچ خلاص بشم خیلی هم اعتماد به نفس پایین دارم.مرسی

 261. profile avatar
  محمدرضا گفته:

  سلام خدمت استاد تیموری عزیز
  من ی جوان ۲۹ساله هستم لیسانس عمران ساکن مرودشت دوساله عقد کردم قبلا توی دفتر داداشم کار میکردم خرجم ب دخلم نمیخورد اومدم بیرون که پیشرفت کنم از اونجایی که فقط کار تصفیه اب وارد بودم رفتم ی وام ۳۰ملیونی گرفتم ی مغازه راه اندازی کردم در شیراز الان ی مشکلی که هست من از همجا ارزانتر میدم کیفت کارمم خوبه ولی مغازم محیطش مناسب نیس قشر ضعیف هستن منم پول ندارم که برم ی جای خوب مغازه کرایه کنم و با این اوضاع بازار میترسم تغییر جا بدم فقط الان درامدم برجی یک تا ییکو نیم هست که اونم میشه قسط وام و استهلاک، قرار داد این مفازه هم ۳ماه دیگه تمومه
  خودم تنها هستم کسی هم نیست کمک بده یا بخام منشی بگیرم
  پیشنهادتون راجب کار من چی هست که پیشرفت کنم پسنداز کنم بتونم عروسیمو بگیرم و خونه بخرم بتونم جلو خانوادهها سرمو بالا بگیرم
  تنها چیزی که دارم ی جوان سالم با خدا هستم همیشه هم امیدم خدا بود حقیقتش کسی هم نیس راهنماییمون کنه و تنهای تنها در رسته کاریم از نظر کاری هم ۲سال سابقه دارم

 262. profile avatar
  طاهره خطیبی گفته:

  سلام استاد تیموری
  من تقریبا فایلهای کانال شمارو دیدم.خیلی عالی هستن.ولی خودم لیسانس حسابداری هستم.جاهای مختلف کارکردم.ولی الان میخوام واسه خودم کارکنم تو کارم بهترین باشم.با درامد بالا.ازنظرمالی صفرمطلقم.کسی حمایت نمیکنه.حتی خانواده نه میشه از جای وام گرفت.
  ب نظرشما باید چکارکنم.برای شروع چه کاری انجام بدم.سپاس.

 263. profile avatar
  نجمه مزروعی گفته:

  سلام و وقت به خیر من ۳۰سال سن دارم و بیکار هستم اصلا نمیدونم چیکار کنم و چه حرفه ای را یاد بگیرم مهندسی صنایع شیمیایی خوندم هیچ حرفه ای هم تخصصی بلد نیستم اصلا نمیدونم چی برم یاد بگیرم و از کجا شروع کنم

 264. profile avatar
  میرحسین موسوی گفته:

  سلام
  یک
  من مهندس مکانیکم توی پروژه های ساختمانی کار میکنم اما هرچی سعی میکنم که کار خودمو راه بندازم این اتفاق نمیافته هم گرفتن پول سخته و هم گرفتن کار
  دوم اینکه شغل پدریم پوشاکه که خودم خیلی کار کردم اما الان سرمایه برای انجامشو ندارم و نمیدونم درسته من کار فعلیمو رها کنم برم دنبال اون چون تایمم رو اون کار بزارم میتونم با سرمایه کمتر انجامش بدم اما میترسم روحیه ای کم بیارم بعد بخاطر همین شروعش نکردم
  مطلب بعدی اینکه برای افزایش اعتماد بنفس و تجربه توی ی املاک خوب بعد از ظهرا کار میکنم که نمیدونم بعضی وقتا فک میکنم دارم تایمم حدر میدم که املاک میرم اما بخودم میگم موقعیت خوب پیش بیاد میگیرمش
  حالا نمیدونم کارام اشتباه چکار باید کنم

 265. profile avatar
  رضا گفته:

  سلام مربی
  من از سن ۱۴ سالگی کار کردم و مثل شما رویاهای بزرگی داشتم من تو سن ۲۴ سالگی تونستم به درآمد ماهانه ۴۲، ۴۳ میلیون برسم
  ولی به خاطر حماقتم به خاطر بی تجربگی نمیدونم هر چی که اسمشو میزارین بزارین الان که ۲۵ سال دارم درآمدم صفره و هیییییچ دارایی ندارم و الان نامزد هستم که قرار یود ۶ ماه پیش عروسی بگیرم واقعا دارم عذاب میکشم و الان دقیقا مثل شما دارم هر روز دنبال خدا میگردم و نمیدونم چیکار کنم
  الان سه ساله تو زمینه رشد شخصی تلاش میکنم و بزرگترین مهارت من حرف زدن تو جمع بزرگی از آدماست و فکر میکنم این کار رو بهتر از هر آدمی تو ایران تاکید میکنم بهتر از هر شخصی انجام میدم،
  ازتون سوال دارم الان چطور ازین مهارتم که عاشقشم استفاده کنم؟
  واقعا نیاز دارم به جوابتون و منتظر جوابتون هستم

 266. profile avatar
  امير ملكي گفته:

  سلام استاد عزیز. من یه تولید کننده هستم. ٢٧ سال سن دارم. تا پارسال درآمد معقولی داشتم. اما متاسفانه امسال خیلی از مشتریام رو از دست دادم و کسب و کارم ضعیف شده. و حقوق پرسنلم عقب افتاده. دوست دارم تلاش کنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم …

 267. profile avatar
  mahdi bachideh گفته:

  سلام وعرض ادب واحترام خدمت شما اقا ماهان بنده کاسب قدیمی بودم به علت بی توجهی شکست خوردم واز زمانی که با کانال شما اشنا شدم لباس دست فروشی میکنم لفطا بنده را راهنمای بفرماید که چگونه فروش وفعالیتم را راجب پیشرفت و جذب مشتری بصورت فروش زیاد خدمت رسانی کنم متشکرم

 268. profile avatar
  ابراهیم گفته:

  سلام آقا ماهان عزیزم خدا رو سپاس که شما رو در مسیر زندگیم قرار داد من چندین ماهه که با کانال آقای امیر شریفی عزیز وقانون جذب آشنا شدم وواقعا زندگی خوب من خیلی خیلی عوض شده وبسیار زیباتر چون به ثروتمند شدن دائم فکر میکنم خدای بزرگ شما رو سر راه من قرار داد نمیخوام خیلی طولانی حرفامو بگم ولی من الان حدود ۲۰۰ میلون تو بانک دارم واصلا دوست ندارم اونجا بمونه ولی دقیقا هم نمیدونم باهاش چیکار کنم ،فکر هایی به ذهنم میزنه ولی نمیدونم واقعا چیکار باهاش کنم مثلا خریدو فروش ماشین تو این رنج قیمتی رو که تو کلیپ فوت کوزه گری گفتین رو دوس دارم ولی سر رشته ای ازش ندارم .اگه راهنمایی کنین وپیشنهادی بدین ممنون میشم اگه اینکارو نکنین هم بازم خیلی دوستون دارم واز خدا بازم سپاسگذارم واز شما هم که ابزار خدا هستین خیلی سپاسگذارم .چون صحبت که میکنین به من انرژی زیادی میدین که میدونم از روحتون میاد .خیلی خوبین

 269. profile avatar
  فرازنده علی شهرکرد گفته:

  سلام استاد خوبم علی فرازنده هستم تور به خدا یه مشورت کوچک با شما می تونم داشته باشم من از شما پکیج خریداری کردم جز ۲۰۰ نفر اول هستم ولی مشکلی دارم تا به حال نتونستم کاری کنم و نمی تونم اگه بشه باهم صحبتی داشته باشیم ممنون شما هستم کمکم کنید مرسی

 270. profile avatar
  مهدی گفته:

  سلام جناب تیموری .بنده شغلی در زمینه پخش لوازم دندانپزشکی دارم .و خودم میدونم پتانسیل بالایی برای رشد اینکار وجود داره ولی من در یه روزمره گی فرو رفتم.راهکاری برای رشد هوش مالی ام بهم بفرمایید یا کتابی معرفی کنید که از این وضعیت بیرون بیام .

 271. profile avatar
  فاطمه گفته:

  سلام وقتتون بخیر من ٢٢سالمه ساکن کرجم فارغ التحصیل رشته حقوقم بلافاصله بعدفارغ التحصیلی وارد محیط کار شدم ولی بعد ٣ماه بدون دادن حقوق و با دادن ١میلیون تومن إخراجم کرد بعد از این موضوع ضربه بدی خوردم خانوادم نزدیک به ١٠میلیون برای ثبت نام کلاس برای آمادگی شرکت در ازمون کانون وکلای دادگستری هزینه کردن ولی الان که ٢روز مونده به آزمونم خیلی ناامیدم چون ازمون خیلی سختیه و من میخوام اول به یک استقلال مالی نسبی برسم چون شرایط واسم خسته و با خیال راحت سال دیگه کل وقتمو بزارم برای درسم و وکیل موفقی بشم خیلی اتفاقی در اینستاگرام با کانال تلگرامیتون آشنا شدم خیلی دلم میخواست در کلاسهاتون شرکت کنم ولی به لحاظ مالی واقعا نمیتونم و ازتون میخوام منو راهنمایی کنین که چیکارکنم واقعا ازتون ممنونم

 272. profile avatar
  میثم صفائیان گفته:

  سلام آقای ماهان تیموری ..برنامه ها و راهی که در پیش گرفتین عالیه …ولی یه خورده قیمت این دوره هوش مالی شما بالاست …حالا که این همه هوش مالی شما خوبه و موفق شدی و فرمودی میخام به اون حد انتظار برسم ۹۵ درصد داریی خودمو ببخشم ..لطف کن برا دست تنگ ها وبی پولها یه خورده بیشتر در سایت و تلگرام توضیح بده …احمد حلت میگه اگه از هزارتومن پونصد تومن اشو بخشیدی بخشنده ای اگه تیلیاردر شدی که دیگه بخشندگی در اون اهمیتی نداره ….لطفا یه خورده بیشتر توضیح بده واز این موضوع زیاد واهمه نداشته باش …میثم صفائیان خوزستان اندیمشک

 273. profile avatar
  محمدرضا گفته:

  سلام ، جناب تیموری هر روزتان موفق تر از روز قبل باشید ، من٢٩ سالمه ، فوق دیپلم برق دارم، یه پس انداز خیلی کم ، چند سال پیش از دانشگاه وین پذیرش گرفتم ولی مادر راضی نبود که برم و نرفتم ، اما دوستم که اونجا ادامه تحصیل داد خیلی موفقتر از من داره پیش میره ، الانم تازه محیط کاریم عوض کردم ، شرایط خوبی هست اینجا ولی رضایت کامل ندارم ، کار اینجا تولید هست و زمینه پیشرفت خوبی داره ، اما میخوام هر چه زودتر موفقیت بدست بیارم ، نمیخوام ۴٠ سالگی موفقیت ببینم ، هر چه زودتر بهتر ، مهارت هم ندارم ، ولی خوشبختانه توی هر محیط کاری سریع کار یاد میگیرم و صادقانه و با تمام توان کارم انجام میدم ، فوق العاده کار بازرگانی دوست دارم حالا چه واردات باشه و چه صادرات ، یه بدی هم که دارم صبر کمی دارم در صورتی که اینجا که مدیر عامل برادر دوستم هستش میگه نتیجه فقط با صبر حاصل میشه
  و در اخر هم یه مقدار خستم از لحاظ روحی ، امیدوارم توضیح کامل داده باشم تا بتونید مسیر راهنماایی تون واضح و کامل برام بگید

  باز هم ممنون از این همه لطفتون و براتون موفقیت بی نهایت ارزو دارم

 274. profile avatar
  امیرعلی باستانی گفته:

  سلام استاد خسته نباشین . حقیقتش من مهارت مشاوره دادن و ترانه گفتن و ایده پردازی دارم اما توو هیچ کدوم هیچ مدرکی ندارم و نمی دونم چه جوری می تونم ازشون به پول و موفقیت برسم . اما می دونم که توی این سه مورد واقعا مستعدم و بهم سالها ثابت شده . مهارت یا استعداد های دیگه ای هم دارم مثل گیتار زدن و قدرت آهنگسازی اما امکانات آهنگسازی ندارم . رشته ی دانشگاهیمم بازیگریه اما می دونم که آینده ی تضمین شده ای نیست و بهتره که اول برم دنبال پول و بعد برگردم و بازیگری رو ادامه بدم . خواهش می کنم راهنماییم کنین استاد♥️

 275. profile avatar
  مهدی عباسی گفته:

  سلام اقای ماهان من خیلی کار با کامپیو تر یا خرید فروش کامپیوتر یا خرید فروش خیلی از چیزارو من دوست دارم الان شدم فروشنده یک مغازه پوشاک در بازار تهران من الان بخوام یه کاری یا به بالاتر بروم چی کار باید بکنم من اخرای سال ۹۵ دوماه مونده بود به سال ۹۶ اون موقع هیچ کاری نداشتم دوست داشتم کار کنم دیگه درسموادامه ندادم چون بوی کار رو کشیده بودم دوماه قبل از عید تصمیم گرفتم تا برم دستفروشی کنم تا چند روز بعدش رفتم شال یاروسری کنارهای خیابون می فروختم ۲ماه بعد از عیدهم تصمیم گرفتم با پول های که بین این چند ماه که رفتم دست فروشی مغازه بزنم مغازه رو زدم روز اول به خدا با ۵هزار تومان فروش کردم که الانا تا ۴۰۰ هزار هم اومده ایشالا که بیشتر هم بشه و هم مغازه دارم مادرم وایساده و خودمم تو کار فروشنده گی پوشاک در بازار تهران هستم اگر بشه شما کمک کنید ببیند می تونم به جاهای بالا برسم یا همون میلیونر شوم یا ملیاردر می خوام ببسنم چی کار کنم الان تا به جاهای بالا تر برسم مممنون من الان ۱۶ سال سن دارم و تا اول دبیرستان ادامه دادم می خوام ببینم کار خوبی هست یانه اداکه بدم موفق می شوم یانه همش در مغز من اره یا نه هستش می خوام اونارو بزارم کنار لطفا کمکم کنید ممممنون

 276. profile avatar
  مهدي دست پاك گفته:

  استاد وقتی صحبت ار مهاجرت به تهران و شرایط سخت میکردین انگار داشتین زندگی من رو ورق میزدین با ایت تفاوت که من الان مهندس عمران هستم و در رشته تحصیلی خود تخصص هم دارم ولی متاسفانه هنوز نتوانستم به انجا که ارزو داشتم برسم به خاطرخدا اگر میشن به من کمک کنید چون که خیلی ایده ها در سر داشتم ولی هیچ وقت عملی نکردم نمیدونم مشکل شاید همیشه نداشتن سرمایه بوده

 277. profile avatar
  مسعود مهدی پور گفته:

  سلام استاد خسته نباشید میگم به شما و تیم محترمتون
  من مسعودم ۱۹ سالمه از اواسط اردیبهشت ماه تا الان توی کانالتون هستم.
  شاگرد بودم اما اواخر خرداد ماه با صفرتومن پول تصمیم گرفتم کار راه بندازم ۵۰۰ تومن از خانوادم قرض کردم یه بوفه توی باشگاه که خیلی خیلی پایین شهره اجاره کردم. راضی بودم حداقلش این بود که پول شام و ناهارم توی جیبم بود دیگه از خونواده پول نمیگرفتم اما همش سرزنش هایی که از طرف صاحب باشگاه بودو تحمل کردم تا اینکه ۳۸ ملیون تومن تقریبا دوهفته پیش پول دیه تصادف پارسالمو زدن به حساب. ۳۶ملیونو ۵۰۰ش رو به اجبار خانوادم ازم گرفتن که برنامه ریزی کنن که تا ۵ ۶ ماه دیگه خونه بخرن با وام و مقداری از پولای خودشون. ناراحت بودم اما….. کاری نمیتونستم بکنم جز اینکه پولو بدم
  یکونیم ملیون واسم موند ۹۰۰هزارتومنش رو وارد کارم کردم دستگاه خریدم. و مابقیش رو بخاطر یه مشکلی که خیلی جزئی بود از دست دادم ولی الان فقط ۸۰ هزارتومن ازش مونده واسه خودم.
  یه بوفه بهتر دیدم وسط شهر که گفتن آقا آخر ماه میتونی بیای اینجارو اجاره کنیو کار کنی. این موضوع رو با باشگاه سابقم درمیون گذاشتم که دیگه از شنبه بیکار شدمو گفتن برو. الان اون باشگاه جدید هم گفته احتمال ۱۰درصد بوفه دار قبلیمون میره اگه تو بخوای بیای و الان موندم که چیکار کنم چون الان بیکار بیکارم حالمم اصلا خوب نیست.
  اوضاع مالیم جوری بود که اگه کسی یه آب معدنی ازم میخرید هزارتومن میداد ۵۰۰تومن توی جیبم نداشتم که بهش پس بدم اما تونستم.
  الان هرچی تلاش میکنم که بوفه بهتری واسه خودم دست و پا کنم انگار نمیشه انگار یه چیزی مانع کارم شده اما نمیدونم چی.
  حتی میخواستم دوره هوش مالی رو خریداری کنم بعد ازینکه ۳۸ ملیون پول به دستم رسید اما خانواده نزاشتن.
  میدونم کلیپاتون مدت زمانش محدوده و مجبورید به طور کلی و خلاصه جواب همه رو بدید اما لطفا اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید حتی درحد ۱۰ ثانیه هم که شده.
  به جرعت میتونم بگم الان با سرمایه کمتر از یکونیم ملیونی که جمع کل دستگاهامه میتونم ماهیانه ۲ملیون درآمد صافی و سود خالص داشته باشم. اما احساس میکنم به بن بست خوردم هرچی تلاش میکنم بازم هیچی به هیچی.
  ممنون میشم اگه درصورت امکان راهنماییم کنید.
  خدا قوت

 278. profile avatar
  فریبا صدیق رضوانی گفته:

  سلام . شوهر من فوق دیپلم عمران با ۱۵ سال سابقه کار اجرایی در بتن ریزی ساختمان و قطعات پارک مثل سردر و صندلی و میزهای بتنی و ارماتوربندی و همچنین اجرای صفر تاصد مسکن ولی یکسال هست که بیکار هست و میگه سرمایه ندارم نمیشه کار کرد و هیچ نشسته خونه . من شاغل هستم در امور مسافرت شرکت ملی نفت عسلویه و تخصص من رشته مدیریت بازرگانی و امور پروازی . و دوسال هست در رزرو هتل و کارهای هتل با برادرم همکاری میکنم .

 279. profile avatar
  زهره زينلي گفته:

  سلام به استاد عزیز،من خانم ٢۵ ساله هستم متاهل ساکن تهران،من تقریبا یک سال دارم دوره کلاسای طراحی و دوخت لباسو میبینم و یک ترم مونده از آموزشم،من از بچکی به لباس و خوش پوش بودنو ست کردنو دوختن لباس و… علاقه داشتم به طوری که با خورده پارچه های مامانم واسه عروسکام لباس میدوختم،خلاصه تمام فکر و ذهنم این رشته است و استعدادم هم تو همین زمینه است،اما نمیدونم چطوری شروع کنم مه متفاوت باشم نسبت به بقیه و چطور تبلیغات کنم و چطور بفروشم، من پکیج هوش مالیتونم خریداری کردم تازه ماه دوم هستم، و میخواستم از شما مشورت بگیرم که به نظر شما من با یکی از دوستام که با من این رشته رو میخونه با هم شروع کنیم و شریک بشیم یا اینکه تنهایی شروع کنم؟ ایده ای هم که دارم اینه که اول به تعداد ۴ تا ٨ عدد مثلا مانتو طراحی کنیم و یک کانال تشکیل بدیم و تمام کسیو که میشناسیم توش عضو کنیم و ببینیم که عکس العمل بقیه نسبت به طرحامون چیه وچقد میفروشه بعد اگر نتیجه خوبی داشت طراحی کنیم وبدیم چندتا خیاط که میشناسم برامون بدوزن که بیشتر تولید کنیم و بفروشیم، اولش گفتم خودمون بدوزیم که کمتر ضرر کنیم و پول خیاط ندیم، میخوام نظر شما رو بدونم و اینکه راهنماییم کنید که چطوری بهتر شروع کنم، ممنونم به خاطر تمام وقتی که میزارید برای راهنمایی و کمک برای هر چی بهتر زندگی کردنمون

 280. profile avatar
  علی خاکساری گفته:

  سلام استاد
  شما چندین بار تو کلیپ های مختلف در مورد این تکنیک رسالت گفتید ولی نگفتید چه جوریه چی کار باید کرد کجا میشه این تکنیک رو انجام داد
  من به شخصه حاضرم بیشتر از یک میلیون تومن هزینه کنم تا رسالت زندگیم رو بفهمم چون واقعا از این شاخه به اون شاخه پریدن خسته شدم
  خواهش میکنم استدعا میکنم که در مورد این تکنیک بیشتر توضیح بدید و اینکه کجا میشه انجامش داد و چجوری
  میخوام از سردرگمی رها شم
  ممنون

 281. profile avatar
  محی گفته:

  سلام روزتون بخیر من یه دختر سی ساله و کارمندم و از کارم متنفرم ولی مجبورم ادامه بدم چون سرمایه ام خیلی کمه در حد ۵۰ میلیون و نمیتونم کاری باهاش شروع کنم و راستش اصلا اعتماد به نفسی ندارم دست تنها کاری رو شروع کنم. به کارای هنری خیلی علاقه دارم ولی تو هیچ کدوم اساد نیستم اما از هر کدوم یه ذره بلدم. در حال حاضرم مشغول طی کردن دوره های مربیگری پیلاتسم تا بتونم مربی بشم اما درامد اون هم خیلی مناسب نیست و قطعا از همین الانم کمتره. چون نه بیمه داره نه عیدی و سنوات. خانما هم دنبال مربی خصوصی نیستن.من چیکار کنم که بتونم یه درآمدی برای خودم داشته باشم؟؟ ممنون میشم جواب بدید

 282. profile avatar
  محدثه روکی گفته:

  سلام استاد عزیز بنده علاقه شدیدی به سخنرانی کردن دارم و میخواستم بدونم برای شروع چیکار کنم و اینکه درامد ان چقد است و بعد چه مدت به درامد خواهم رسید و ایا کسی یا جایی هست که اموزش های لازم رو بده یا کمکم کنه بنده در شهرستان گرگان زندگی میکنم ممنون میشم اطلاعاتی رو بهم بدین .مرسی

 283. profile avatar
  م. آقازاده گفته:

  سلام بر ماهان تیموری عزیز و تیمش.
  کار هر روزم سر زدن به کانال اینستاگرام و سایت شماست.یه انگیزه مضاعف هم برام دارید که منم توی قم زندگی میکنم و همسن شما هستم و وقتی از خودتون میگید بیشتر حس میکنم چقد شبیه ما زندگی میکردید اما راهتون رو یافتید و زندگیتون رو ساختید.
  خیلی خیلی دوس دارم دوره هوش مالی رو تهیه کنم توی تخفیف قبلی نمیتونسم خرید کنم.یاز هم تخفیف بزارید لطفا.
  آقای تیموری من مهندسی برق خوندم و کارمند هستم.خیلی رشتم رو دوست دارم ولی نمیدونم توی رشتم چه کار کنم.نمیخوام خارج از رشتم کار کنم.
  خواهرم با استفاده از عروسک نمدی کسب و کار زد و خیلی موفق شد.اما من همچنان کارمند و نگرانی و ترس های یک کارمند رو دارم.از طرفی نمیخوام کاری بی ربط به رشتم و علاقم کنم.ایده هام ته کشیدن،اینقد که میشنوم صنعت بازار نداره.
  میشه نمونه ای از ایده های تخصصی در رشته های صنعتی هم بفرمایید که با سرمایه کم قابل اجرا باشه

 284. profile avatar
  Javad.n گفته:

  سلام استاد، واقعا زندگی شما به من انگیزه میده، اینکه بخوام از توانایی هام استفاده کنم.ولی هر چی فکر میکنم که با نقاشی کشیدن چ کار میشه کرد ک به درامد رسید ،هیچی به ذهنم نمیرسه .به موسیقی و آهنگ سازی علاقه ای زیادی داشتم اما چون هزینه شرکت در کلاساشو نداشتم دور اونو خط کشیدم.میدونم با اینکه ۲۱ سالمه خیییلی از زندگیم عقبم و مطمعنم اگر حتی یه ذره مثل شما عمل کرده بودم به موفقیت میرسیدم.اما نمیدونم چطور شروع کنم از کجا شروع کنم.متاسفانه نه روحیه مناسبی دارم که رو خودم سرمایه گذاری کنم و ن پولی دارم.خیلی احساس شکست میکنم.

 285. profile avatar
  نوروزیان گفته:

  سلام جناب تیموری عزیز
  بنده دفتر پیشخوان دولت دارم ولی متاسفانه مدتی است که دفتر ما هیچ گونه درامدی نداره و تمامش هزینه است به همین دلیل در چند سال اخیر دچار بدهی های سنگینی شده ام که توان پرداخت انها را ندارم و هروز این بدهی ها بیشتر میشن و زندگی کاملا از کنترل من خارج شده توانایی صحبت کردن و سخنرانی فوق العاده ای دارم ولی متاسفانه نتوانستم از ان استفاده کنم همچنین لیسانس صنایع و ارشد مدیریت اجرایی دارم.مشکلاتم بسیار بزرگ و حل نشدنی شده.لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم ؟چطور این همه بدهی که هروز بیشتر قد میکشن رو پرداخت کنم؟!
  ممنون

 286. profile avatar
  حمید خوب بین خوش نظر گفته:

  استاد تیموری عزیزم
  عرض سلام و ارادت
  بنده معلم هنر بازنشسته ، ۶۱ ساله ، ورزشکار و بسیار پر انگیزه….
  دو هفته قبل این توفیق رو داشتم ۳ دقیقه تلفنا” از محضرتون بهره متد بشم
  عرض کرده بودم بیزینسی در خصوص زیباسازی راه انداختم و زیاد موفق نبوده. راهنمایی مختصری در محدوده زمانی ممکن محبت فرمودید ، با توجه به مشغله فراوان شما بسیار بسیار سپاسگزارم
  بنده به طور مقطعی با مشکلات فراوانی مواجه هستم که مهمترین اون کفالت مادر سالمندم هست که چند نوع بیماری داره و من به عنوان فرزند بزرگتر مشغول مداوای چند جانبه ایشون هستم
  سوال بنده از حضرتعالی اینه: برای اینکه در چنبره مشکلات نفسی تازه کنم آیا برای حضرتعالی مقدور هست ۱۰ الی ۱۵ میلیون به عنوان قرض الحسنه محبت بفرمایید و اینجانب طی یک فقره سفته در تاریخ یک سال بعد خدمتتون مسترد کنم؟
  استدعا دارم این نامه خصوصی تلقی شده و در معرض رویت عموم قرار نگیره.
  با سپاس بی پایان – حمید خوب بین ، ساکن تهران

 287. profile avatar
  عفت بتواز گفته:

  سلام آقای تیموری خسته نباشید امیدوارم هر کجا که هستید شاد و پیروز و پرانرژی باشید
  من ۳۸ سالمه یه دختر ۴ ساله دارم و زندگی خیلی خیلی سختی رو پشت سر گذاشتم میتونم بگم هیچ کدوم از آرزوهای بزرگم تا به الان برآورده نشده . خداروشکر هنرهای زیادی دارم ولی بلد نبودم و نتونستم رو یکیشون زوم کنم و پیشرفت کنم . به خاطر شرایط مالی بد گذشته نتونستم دانشگاه و تو رشته مورد علاقم درس بخونم و پیشرفت کنم . کار کردم با حقوقهای بسیار کم و عمرم و وقتم رو گذروندم . بعد ازدواج کردم و صاحب بچه شدم ولی همچنان به رویاهام و آرزوهام فکر میکردم . تا اینکه ۳ ماهه با شما آشنا شدم ولی خدایی نتونستم برنامه های خوبتون رو خریداری کنم و همیشه با حسرت مطالب زیبای کانالتون رو میخونم که چرا من نباید پول داشته باشم و بتونم خریداری کنم پکیجاتون رو . خیلی راهها رو امتحان کردم خیلی سختی کشیدم مخصوصا تو این ۴ سال چون شوهرمم ۳ سال رو بیکار بود یعنی زندگی من به صفر رسید که فقط اول خدا و بعد خانواده خودم بودن که از همه نظر هوامو داشتن . الان هم هنوز که هنوزه مسکل مالی داریم شوهرم ۳ ماه توی پالایشگاه کار میکنه ولی شرکتشون به خاطر اینکه بینشون نکنه اخراجشون کرده و تو یه شرکت دیگه داره کار میکنه و میدونم به خاطر پرداخت نکردن بیمه اونا رو مثه توپ فوتبال هر ۳ ماه پاس میدن به شرکتهای مختلف . خیلی دوست دارم از نظر مالی پیشرفت کنم و زندگیمون رو عوض کنم .
  و بتونم تمام محبتهای خانوادم رو تا دیر نشده جبران کنم . و بتونم به تمام کسایی که شرایط من رو دارن بهشون کمک کنم .
  همیشه اینو از خدا میخواستم که با کانال شما اتفاقی آشنا شدم .
  ولی میگم چون پولی تو دست ندارم نمیتونم پکیجهای خوبتون رو خریداری کنم .
  ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنین تا به اون آرزوهای قشنگم برسم و تمام زحمات شما رو هم جبران کنم .
  ان شالله همیشه سالم و سلامت باشید .
  در پناه خدا
  یا علی

 288. profile avatar
  بهمن گفته:

  سلام خدمت استاد عزیزی که منواز هرلحاظ دگرگون کرد.من دارای لیسانس الکترونیک هستم وتاه سربازیم تموم شده ومیخوام هم ارشدموبخونم وهم کاری روشروع کنم.اولی ن سوالم اینه که ایا کاردرستی میکنم که درس میخونم چون اکثردوستام میگن برودنبال کسب وکار وهیچی تو ارشد نیس وبعدا بعد دوسال درس خوندن بیکاری.من علاقه زیادی به درست کردن وسایل دارم وواقعا توش ماهرم.وقتی که توجمع ازخودم بزرگترم میشینم میتونم بگم که واقعا راحت مجلسو تودستم میگیرم ودرمتقاعد کردن مردم با کلامم استعداددارم وهمه به حرفام گوش میدن.میخوام شغل کفپوش های سه بعدی رو انتخاب کنم چون باشناختی که از خودم دارم حس میکنم توش موفق میشم ولی میترسم چون هیچ پولی ندارم وجالب اینجاس که شاید باورم نکنید ولی باهرکسی که درموردکاری حرف زدم ولی خودم به علت نبودسرمایه نتونستم اجراش کنم میبینم همون نفر که سرمایه داشته انجامش داده والان خیلی وضعش خوبه ومن حتی برای کرایه تاکسی رفتن به بازارازپدرم پول میگیرم ووضع مالیم افتضاحه.حتی بخدا برای همون چالش پول نقدقبل اینکه شما جوابشو بدید دقیقا منم میگفتم کاریو مینم که بعدا شما گفتید ولی به دلیل نبود ایمان کافی به شما وتیمتون جرات نکردم که در اون چالش شرکت کنم وخیلی دوس دارم که دوره هوش مال شمارو تهیه کنم ولی…خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا بهش نیاز دارم.

 289. profile avatar
  سید علی حسینی گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت استاد تیموری عزیز.
  دغدغه من اینه که استعداد ذاتی خودمو پیدا کنم روش سرمایه گذاری کنم ولی هنوز نمیدونم عاشق چه کاری هستم.خواهشا راهنمایی بفرمایید تا بتونیم شغل مورد علاقه مونو پیدا کنیم.همانطوری که شما رسالت زندگیتون پیدا کردید.

 290. profile avatar
  زهره گفته:

  سلام جناب تیموری
  با آرزوی سلامتی وموفقیتهای بیشتر
  من نمایندگی بیمه دارم ولی ازدرآمدم راضی نیستم البته قبلا یه شرکت دیگه بودم تازه اومدم شرکت جدید ولی دوست دارم تو کارم رشد کنم و شرکت خدمات بیمه ای ثبت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.
  ممنون از وقتی که میذارید.

 291. profile avatar
  آرش کاشانی گفته:

  با درود و سپاس
  در حال خواندن کتابهای زیادی در مورد انسانهای موفق.نحوه نگرش و تفکر آنها مدیریت افکار و احساسات و حتی هوش مالی هستم. هدفم مربی شدن است و بهش ایمان دارم که میرسم. در حال تبدیل شدن و یادگیری با شور و اشتیاق زیادی هستم.به جز سرمایه گذاری بر روی خودم پس انداز ۳۰۰ میلیون دارم.در سوعد زندگی میکنم و ترجیح میدهم این پول در تهران به عنوان درآمد غیر فعال سرمایه گذاری کنم. نظر شما چیست؟ در این کشور اگر هر فعالیتی , احداث شرکت و… انجام بدید باید ۶۰ درصد مالیات بدهید که اصل منطقی نیست.
  ممنون
  آرش

 292. profile avatar
  محمد امین بهاری خوب گفته:

  سلام آقای تیموری.
  من ۲۹ سالمه و کارشناسی رشته حسابداری دارم با معدل خوب . متعهد به کارم و بسیار باانگیزه هستم و مهمتر از همه اینه که رشته تحصیلیم و خیلی دوست دارم ولی هنوز نتوانستم کار خوبی پیدا کنم .
  چند وقت پیش تصمیم گرفتم ار ایران به سوئد برم ولی بنا به دلایل مالی شرایط فراهم نشد.
  حالا تصمیم گرفتم که بیام تهران و اونجا کارم رو شروع کنم .
  میخواستم در این رابطه اگه ممکن باشه براتون این داداش کوچکتر خودتون رو راهنمایی کنید.

  سپاس

 293. profile avatar
  علی صداقت کیش گفته:

  سلام اقای تیموری.من تو کار پخش قطعات موبایل هستم یه دفتر هم دارم که خدارو شکر ۴نفر به غیر از خودم هم تو دفترم مشغول هستن.اما با این درامد نمیتونستم به ارزوهام برسم.برام جالب بود که شما هم ارزوتون این بودکه به قدرت مالی برسید که بی نهایت بتونین کمک کنید .من هم با همین ارزو و هدف بازاریابی شبکه ای رو در شرکت بادران در کنار شغلم شروع کردم که بتونم به قدرتی برسم که بتونم برای همه موجودات زنده اطرافم مفید باشم.چون معتقدم ارزش و توانایی انسان بیشتر از این که هر کس به فکر زندگی خودش باشه و نصبت به جهان اطرافش بی تفاوت باشه.که در این صورت کشیدن لقب اشرف مخلوقات به دوشمون حقمون نیست.ممنون میشم در مورد انتخاب شغل دومم نظرتون رو بدونم

 294. profile avatar
  محدثه تیموری گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت استاد گرانقدر من ۱۹ سال دارم و دانشجو روان شناسی هستم و هنر هایی نظیر: طراحی چهره . نقطه کوبی.ویترای. مینا کاری. ساخت وسایل دکوری منزل را دارم اما تا به حال از این عوامل در امدی کسب نکردم و فقط اموزش دیدم حال چه طور میتوانم از این هنر ها درامد کسب کنم وچطور ودر چه مکانی میتوانم تبلیغ کنم یا بهترین راه تبلیغ در این موارد ذکر شده چیست با توجه به این که در شهرستان زندگی میکنم و غرفه های هنر های دستی هم استقبال نمیکنند چون فروش ان چنانی ندارند و من مستقیما نمی خواهم این وسایل را بفروشم مثلا در بازارچه ای و … ایا از این هنر ها میتوان درامدی کسب کرد و چه زمانی را صرف این کار کنم که به درسم لطمه وارد نشود.با تشکر فراوان

 295. profile avatar
  محمد امیری گفته:

  سلام اقای تیموری تولیدی پوشاک دارم شلوار جین و‌کتان ولی ب شدت بازارش خرابه برا همین پاره وقت دارم با اسنپ کار می کنم خواهش می کنم کمک‌کنید

 296. profile avatar
  محمد متین گفته:

  سلام دوست عزیز جناب تیموری.
  من در کارخانه خط تولید کار میکردم امروز چهارشنبه هست که متوجه شدم بدلیل مشکل واریس عذرمو خواستن چون کارکردن اونجا سرپا میباشه. حدود سه ماه هست که بازاریابی چند سطحی شروع کردم. در فروش محصول موفق بودم و مشتریان راضی دارم. و مجموعه سازی ام هم به خوبی اما با سرعت کم داره رشد میکنه. حس نیاز به زیرمجموعه هام انتقال ندادم که فک کنن محتاج آنهام و اینو میخوام همانند سازی کنم.
  میخوام بازاریابی شبکه ای رو فول تایم و جدیتر بگیرم.
  نظر شما برام مهم هست.
  سپاس.

 297. profile avatar
  احسان گفته:

  سلام آقای تیموری من پسری هستم که اینقدر سختی کشیدم توی زندگی که خودم نمیدونم چرا هنوز سرپا هستم من خیلی فقیر هستم اینقدر که نهایت نداره الان ۲۵ سالمه ولی هنوز کار ندارم نمیدونم شاید مشکل از منه من خیلی تلاش کردم ولی شکست خوردم و دیگه نتوتستم بلند بشم خانوادم بهم میگم بهتره تو خونه بشینی کاری نکنی بهتره تو همش به ما ضرر میزنی اینقدر سختی کشیدم که صبرم تموم شد چند سال دنبال کار بودم ولی حتی منو به عنوان شاگرد هم قبول نمیکردند و میگفتن احتیاج به کسی نداریم حتی چند بار کسب برای خودم راه انداختم که چون تجربه نداشتم حدود۸۰میلیون که مال خانواده من بود از دستم رفت اینقدر سر همین موضوع من تحقیر شدم که چند بار راهی بیمارستان شدم و برای این پولی که ازدست دادم مشکل قلبی پیدا کردم.بعد چند مدت سوپر مارکت زدم اونم نچرخید و کلی ضرر کردم…دیگه تحملم تموم شده بود و اینقدر پدر و مادرم بهم سرکوفت زدن که از ایران خارج شدم و برای کار اومدم ترکیه چند ماهی بودم ولی اینجا هم کار نتوتستم پیدا کنم و راهی کشور سوئد شدم من تصورم از اینجا جور دیگه ای بود که اینجا هم شکست خوردم و فریب یک کلاه بردار که وکیل بود رو خوردم و الان میخام برگردم کشورم سر خورده و شکست خورده واقعا نمیدونم چی بگم کار هم ندارم تو ایران اصلا نمیدونم چکار کنم فقط ۳۰ ملیون بیشتر ندارم که اینم اگه برگردم بخام کار شروع کنم شاید بره و دیگه نتونم بلند بشم…این داستان منه که پر از درد و رنجه…در آخر خیلی خوشحالم که شمارو پیدا کردم چون بهم امید میدین وقتی اومدم ایران میخام کارم رو شروع کنم یک چیز هایی توی ذهنم هست یک ایده دارم ولی اینو به یک نفر از دوست هام تعریف کردم منو مسخره کرد گفت تو هنوزم آدم نشدی با کلی شکست.ولی من میخام اینو بهتون بگم ولی نمیدونم چطوری خصوصی بهتون این نظریه خودم رو بگم…امید وارم که جواب منو بدید.

 298. profile avatar
  نیرالسادات والاتبار گفته:

  سلام من تازه به سایتتون اومدم بازنشسته ام لیسانس مترجمی زبان اسپانیایی هستم بیست و سال واندی فارغ التحصیل شدم و فراموش کردم حرف زدنو متاسفانه بعلت مشکلات زندگیم و بیماری مادرم و بزرگ کردن برادرزاده ام مجبور به بازنشسته شدن ۲۷ سال شدم که حاصلش ۱ میلیون تومان درآمد است سنم ۵۷ ستل است قبلا کار پروژه ای کامپیوتر در خانه میکردم بعلت آرتروز و پول زیاد ندادن کار نمیکنم دوره های شیرینی پزی یاد گرفتم خیلی عالی شیرینی و کیک درست میکنم متاسفانه تزئین روی شیرینی بلد نیستم از طرفی هم بخاطر نگهداری مادرم که پیر و مریض و مشغله کار منزل و بزرگ کردن برادرزاده ام و داشتن آرتروز کمر نمیتونم شیرینی برای ببرون درست کردم احتمالا الان شما خواهید گفت پیر شدید درسته ولی ازتون کمک میخوام برای افزایش درآمدم ناگفته نماند ۴۰ میلیون سرمایه ۳ شیفت کارم ذخیره کردم تو بانک گذاشتم کمک خرجی اونم خدای نکرده میترسم مثل حساب آرمان بشود خواهش میکنم کمکم کنید شما گفتید ۵ تا از تواناییهایتان را بنویسید خودم چیزی به فکرم نمیاید منتظر راهنماییتان هستم خدا اجرتان بدهد

 299. profile avatar
  حمیده گفته:

  با سلام خدمت استاد تیموری ..
  مدتها بود که میخواستم سوالامو بپرسم خدارو شاکرم بخاطر این فرصت
  منم مثله شما خیلی کارهارو تجربه کردم اما قانعم نمیکرد مدرک شیمی محض دارم.چند سال مدیر کیفی بودم بعلت حساسیت مواد شیمیایی ادامه ندادم بعد با دو نفر شریک شدم کارگاه تولیدی لحاف و روتختی و پرده راه انداختیم .بعد مجوز مشاغل خانگی گرقتم تو خونه تنهایی ادامه دادم کارم عالی و باکیفییت بوداما نمیتونستم مشتری زیادی بگیرم از چک و‌چک بازی خسته شدم.توی باشگاه ورزشی به عنوان مربی بصورت نیمه وقت مشغول به کار شدم و کارهایی از قبیل بیمه عمر و صدور بیمه نامه و غیره..خلاصه توانایی کاری زیادی دارم ولی انرژیم هدر میره..یک تصمیم اشتباه باعث شد به اطرافیانم بخصوص بانک بدهکار شم
  حالا میخام از ابتدا ولی گام درست شروع کنم بعد از کار کردن روی خودم متوجه شدم به کار خیاطی دوختن لباس شب و لباس عروس خیلی علاقه دارم اینجوری میتونم به خیلی از عروس خانم هاخدمت کنم..باور پولی غلطی داشتم در حال کار کردن روی باورهام هم هستم..
  میخام کارمو شروع کنم ابزار کار هم دارم فقط یه چندتا مهارت میخاد یاد بگیرم..سوالم اینه که اگه دنبال مهارت یرم چه جوری قسطامو جواب بدم؟ومهارت هم کسب کردم چه جوری شروع کنم؟که پایه های محکمی بنا بشه یعنی کوچیک شروع کنم وکم کم افزایش بدم
  میخام هوش مالیم رو بالا ببرم و توان خرید دوره هوش مالی شمارو فعلا ندارم لطفا راهنماییم کنید که بزرگترین کمکیه که به بنده خدا میکنید.شماهم طبق قانون جذب در مسیر ارتعاش من قرار گرفتید..سپاس از همکاری شما وبا ارزوی موفقییت های بیشتر برای شما و تیم فعالتون..

 300. profile avatar
  کیارش احمدی گفته:

  سلام من ویدیو شما رو دیدم ولی نمیدونم این هوش مالی که میگید چی هست و چقدر میتونه به منه جوانی که نه حمایت خانواده دارم نه پولی برای راه اندازی کار کمک کنه مهارت روز دنیا رو هم دارم کسب میکنم و کمتر از یک ماه مونده تا بتونم مهارت خوبی رو داشته باشم ولی واقعا برای بعد نگرانم

 301. profile avatar
  مهدیه پیرزاده گفته:

  سلام.بنده یک مدیر داخلی فروشگاه فرش هستم نمیدونم چجوری میشه فروش و درآمد رو ببریم بالا تا بتونیم شعبه های بعدی رو بزنیم صرف درآمد نه صرف اشتغال زایی بیشتر لطفا راهنمایی بفرمایید

 302. profile avatar
  شهاب گفته:

  ۲۷سالمه
  مهندس عمرانم با پنج سال سابقه کاری موفق
  مهارت رانندگی خوب
  مهارت مدیریت بالا
  مهارت کنترل بحران و مدیریت بحران
  مهارت ارتباط با دیگران
  مهارت زیادی در ورزش مثل (فوتبال و والیبال و پینگ پنگ)

 303. profile avatar
  محمددارابی گفته:

  سلام اقای تیموری
  من محمدهستم۲۶سالمه از شیراز
  مهندس الکترونیک هستم؛اما توانایی من در تدریس موسیقی و نوازندگی ویولن و مقداری هم آهنگسازی هست(۱۵ساله سازمیزنمو۶سال درس میدم) و بشدت عاشق کارمم اما درآمدم خیلی کفاف حتی ی زندگی عادی رو نمیده
  ی مدت بازاریاب شرکت اسانسوری بودم بعدشدم مدیرفروش شرکت؛اما بخاطر بدهی۱میلیاردی و مشکلات مدیرعامل نتونستم شرکت رو نجات بدم و ورشکست شد.
  وضعیت تدریس و موسیقی خیلی نامناسبه؛با همه شرایط بد تونستم توو این مدت تقریبا۵۰میلیون پس انداز کنم و بماند اینکه حدودماهی۲تومن قسط دارم
  میخاستم با این۵۰تومن مغازه خوراکی(فست فود و‌کبابی) راه بندازم اما نه تنها خانوادم کمکم نمیکنند بلکه چوب لای چرخم میذارن
  میخاستم کمکم کنید و منو راهنمایی کنید تا بتونم کار موسیقی رو گسترش بدم و کنارش بتونم کارهای دیگه ای انجام بدم که پشتوانه مالی ایده ال داشته باشم
  من بخاطر بی پولی خیلی از عزیزانمو از دست دادم نمیخام این اتفاق دوباره تکرار بشه
  از وقتی که برام میذارید پیشاپیش ازتون متشکرم?

 304. profile avatar
  کامران مرادی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما و اعضای محترم تیم ماهان تیموری.من به صورت اتفاقی با کانال شما آشنا شدم و حرفای شما ب من انگیزه .من در زمینه شهر بازی و خانه کودک فعالیت میکنم و میخوام شعبه های بیشتری راه اندازی کنم .سرمایه اولیه من همش وام بوده که چندین سال گذشته گرفتم و سر رسیدهر وام را با وام جدیدی که میگیرم فک میکنم و هر چقدر در میارم صرف هزینه سود وام میشه و این که نمیتونم رشد کنم و همش برا بانک کار میکنم انگیزه را از من میگیره .ممنون میشم بک پیام به من بدین که سرلوحه کارم قرار بدم .ممنون میشم.با تشکر.

 305. profile avatar
  وحید گفته:

  سلام دوست عزیز آقا ماهان تیموری بنده شدیدا نیاز به کار دارم چند تا سوال برام پیش اومده . نمیدونم با سی تومن چکاری میتوان کرد ۲ چطوری تبلیغات کنم در کانال عضو کانال رو از کجا پیدا کنم وفعالیت کنم که بلوک نشم

 306. گفته:

  با سلام و احترام،
  بنده ۲۷سال دارم.** مدیر ساخت و تولید تجهیزات پزشکی یک شرکت هستم که به همراه برادرم ثبت کردیم.
  ***— ما بعد از سالها تلاش و بیخوابی، با خواست *خداوند* موفق به ساخت اولین دستگاه *شوک قلب*، *سیگنال قلب* و *باتری قلب* برای اولین بار در کل کشور شده ایم.
  دستگاه ما از برند Philips هلند هم پیشرفته تره. مراحا استاندارد OEM رو داریم طی میکنیم.
  *******ولی متاسفانه هیچ پشتوانه مالی برای تولید انبوه در سطح کشور و انشالا صادرات به خارج در اختیار ما نمیگذارند!!!! حتی بانک و موسسات!!!
  .
  آیا راه حلی میشناسید تا از این کوه عبور کرد؟؟
  با تشکر و آرزوی موفقیت!

 307. profile avatar
  هادی ایزدی گفته:

  سلام استاد خوبم ماهان تیموری من همش تو خوابم رویا پردازی میکنم شب شده که تا ساعت ۱ شب بیدار موندم من یک دانشجو هستمهمش به فکر یک شرکت یا کار خانه هستم اما نمی دانم چه شرکت یا کارخانه ای خوبه یک شرکت پول ساز میخواهم که تمام خواسته هایم برسم من خیلی کار سراغ دارم ولی میتر سم انجام بدم چون فکر میکنم نمیشه استاد من به حرف های شما اعتماد دارم لطفاخواهش می کنم جواب منا بدید به خواسته هایم بهتر بگم رویا هایم برسم استاد یک کار به من معرفی کنید که به تمام رویا هام برسم خیلی پیام دادم ولی هیچ کدوم جوابشون به دستم نرسیده استاد خیلیییییی دوسستت داااااررررم

 308. profile avatar
  زهرا گفته:

  سلام باعرض سلام وخسته نباشید به شما ودست اندر کاران .من خانمی ۳۹ ساله هستم یک لباس فروشی کوچک درمحدوده یافت آباد دارم.فروش دارم ولی نه آنطوری که توقع دارم وسرمایه هم ندارم فوقش ۲۰۰ یا ۳۰۰ خواهش میکنم منم مثل خواهرتون معصومه خانم بدونید .۳تا پسر دارم پسربزرگم میخواد بره خدمت هیچ پس انداز نداریم خواهش میکنم راهنمایی کنید ممنون

 309. profile avatar
  قربان گفته:

  سلام خسته نباشید. من کارمند هستم با حقوق کارمندی ناچیز خانه ای ساختم با این که نتوانستم تکمیل کنم اما نزدیک به ۱۷ میلیون بدهکارم نصف حقوقم صرف قسط وام هایی میشود که گرفتم دو فرزند دارم و خرج زندگی برایم سخت شده دو باغ دارم مدتی تصمیم گرفتم پرورش قارچ راه بندازم اما به سرمایه نیاز داشت که ندارم حال از شما میخواهم راهکاری برای افزایش درامد به من پیشنهاد کنید ممنون

 310. profile avatar
  وحید گفته:

  سلام آقا ماهان ایشالاه مثل همیشه موفق ببینیمت خوشحالم که در بدترین شرایط های سخت که امروزه شامل حال ما ایرانی ها فقط شده دوستانی همچون شما داریم
  چند سوال برام پیش اومده اینه که من ۳۰ تومن دارم
  ۱ نمیدونم چه کاری رو شروع کنم
  ۲ برای کار چه تبلیغاتی کنم
  ۳ برای کانال که درست کنم چطور عضو پیدا کنم
  ۴ اینستاگرام چطوری عضو پیدا کنم

 311. profile avatar
  محسن احمدزاده گفته:

  سلام آقا ماهان
  من مهندس عمران هستم و یک دفتر نظام مهندسی هم دارم
  سوالی که دارم این است که به نظر شما چه کاری باید انجام بدم تا بتونم کارفرماهای بیشتری جذب کنم
  فقط نکته این است که دفتری که کرایه کردم طبقه پایین خیابونی که شهرداری درش هست
  ترسم از این که اگه دفترم را طبقه بالا بیارم خوب قطعا باید کرایه بیشتری بدم و شاید نتونم کرایه را پرداخت کنم
  شما چی به نظرت میرسه?
  با کمال تشکر از حضرت عالی

 312. profile avatar
  مجتبی حاتمی کیا گفته:

  با سلام. من لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم و تازه خدمت سربازیمم تموم شده.تا به امروز هم ،دانشجو که بودم برای رفع مشکلات مالیم کارای متفرقه میکردم مثلا برنامه نویسی و پروژه های دانشجویی ،دیوار نویسی،طراحی و کارای تبلیغاتی و حین خدمتم به توزیع قطعات خودرو مشغول بودم ولی از هیچی راضی نیستم و برای آیندم خیلی سردرگمم..مهارتهایی که دارم هم اولیش برنامه نویسی کامپیوترو کلا هرچیزی که به کامپیوتر ربط داشته باشه چه نرم افزار و چه سخت افزار بعدیش کارای تبلیغاتی از طراحی لگو گرفته تا بنر و بروشور و..خوشنویس هم هستم نفر دوم خوشنویسی بین دانشگاهی استان کرمان سال ۸۹ هم شدم.در حال حاضر هم سرمایم یه موتور سیکلت و یه لپ تاپه . من دزفول زندگی میکنم و اینجا هم تکنولوژی کامپیوتر هنوز مثل کلانشهرا جا باز نکرده و فن هایی که من توشون مهارت زیادی دارم بدردم نمیخورن.. بنظر شما چه میشود کرد؟لطفا اگه چیزی بنظرتون میرسه که باعث اول درآمد و بعد پیشرفتم میشه رو جلوم بزاریم. ممنون.

 313. profile avatar
  محمد علی لاهوتی گفته:

  سلام جناب تیموری خسته نباشید. من یک پسر ۱۷ ساله هستم اهل تهران و از نظر مالی خداروشکر مشکلی ندارم. منتها خودم تشنه ثروت هستم و دلم میخواد به همه خواسته هام برسم. خیلی در مورد زندگی افراد موفق تحقیق کردم و خیلی دنبال روش های کسب و کار بودم و در نهایت به این حرف شما که فرمودید توانایی‌های خودتون بنویسید و از آنها ثروت کسب کنید رسیدم. منتها هر چی فکر کردم استعداد و مهارت خاصی توی خودم ندیدم. من از هر چیزی که بشه اسمش رو گذاشتم مهارت فقط یکم بلدم. برای مثال من علاقه زیادی به گوشی و کامپیوتر و هر چیز در مورد آی تی دارم.
  اما به طور مثال نمیتونم برنامه نویسی اندروید انجام بدم یا مثلا فتوشاپ رو به صورت حرفه ای انجام بدم که بعد تحقیقاتی که انجام داد فهمیدم با این اطلاعات کم من هیچ شغلی امکان پذیر نیست. به علاوه من فکر می کنم که کار کردن در چنین شاخصه هایی جای پیشرفت ندارد یعنی من هر چقدر که بخوام فوتوشاپیست حرفه ای باشم یابرنامه نویس اندروید حرفه ای هم که باشم نمیتونم بیشتر از ماهی ۳ میلیون تومان درآمد داشته باشم.منظورم اینه که این کار در این شاخه هایی که من علاقه دارم جای پیشرفت ندارد و مثل یک کارمند باید تا آخر عمرم حقوق ثابت داشته باشم.راهی که من علاقه کسب درآمد از آن را دارم کارآفرینی و مدیریت و چنین شاخه‌هایی است.در کل خواستم بگویم که استعداد خاصی ندارم به نظر شما من بدون داشتن مهارت چه کار می‌توانم بکنم؟؟

 314. profile avatar
  سيد مهدي حسيني گفته:

  سلام خدمت استاد تیموری
  من از سن ١۴ سالگی کار کردم
  لیسانس مهندسی عمران
  مدرک MBA و DBA رو هم دارم
  سال ٩٣ و ٩۴ کارآفرین برتر و جوان برتر شهرم شدم
  ٢٣ سالگی کارخانه قطعات بتن زدم
  ولی الان بعد از ۴ سال تصمیم به فروشش گرفتم
  دچار تشویش ذهنی و احساس پوچی هستم
  خیلی نیاز دارم یه نفر از بیرون منو راهنمایی و دوباره اون انرژی و شور و نشاط چند سال پیش رو پیدا کنم
  مطمئنم اگر اون شور و انرژی قبل رو پیدا کنم هیچ چیز و هیچ کاری توی دنیا برام غیر ممکن نیست
  اگر امکانش بود من تلفنی باهاتون صحبت کنم
  من در استان کرمان و شهر سیرجان هستم

  ممنون از لطف شما
  برادر کوچیکتون
  مهدی

 315. profile avatar
  رضایی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  جناب آقای تیموری تقریبا یک ماهه که با سایت شما آشنا شدم و پیگیر تمام کلیپهای شما بودم.راستش غیر از سایت شما پیگیر صحبت های چند استاد دیگر نیز هستم شما روی هوش مالی کار میکنید و آنها روی باورها و ذهن .
  بنده مهندس مکانیک هستم و زبان را هم تا سطح advance خوانده ام.حدود ۶ سال کارمند بودم تو رشته خودم و ۲ ترمی هم زبان تدریس کردم اما هیچ کدام منو راضی نمیکرد میدونید چرا؟؟؟چون به شدت کمال گرا هستم و از اینکه کسی به من دستور بده متنفرم.در استانه ۴۰ سالگی هستم و میخواهم بیزنسی واسه خودم راه اندازی کنم و دقیقا مثل شما حس میکنم رسالتی برگردنم هست که بایستی اموزش ببینم و اموزش بدهم چون همیشه به افراد دور و بر خودم مشاوره های خوبی میدم و به قول خودشون اگه این زمان را میخواستن برن پیش یه مشاور واقعی بایستی کلی هزینه میکردند.عضلات تصمیم گیری من قوی نیستند و خیلی طول میکشه تا یک تصمیمی بگیرم و بعصی مواقع این طولانی بودن باعث میشه اصلا از انجام اون کار پشیمون بشم.و دلیل دیگه ای که همش تعلل میکنم اینه که ایده های خیلی زیادی تو ذهنم میاد که گیج میشم و نمیدونم ذهنم را به کدامیک معطوف کنم. پشتکار زیاد ،نظم،سخنوری،دقت بالا،مطالعه فراوان و..از خصوصیات فردی من است اما با این وجود چند ساله هیچ درآمدی نداشتم.البته همیشه از این ترسیدم که اگر کاری را شروع کنم و نشه و اعتماد به نفسم از دست بره دیگه بعدش چیکار کنم.
  اگه راهکاری ارائه بدید که من از سردرگمی دربیام ممنون میشم.

 316. profile avatar
  ابوالفضل شهركي گفته:

  سلام استاد خسته نباشی
  من ابوالفضل شهرکی هستم ١٩ سالمه و بدلیل شرایط خانوادم خرج و مخارج ٢تا خواهرم و برادرم رو باید بدم تا الان هم هر کاری که فکر بکنید رو کردم و واقعا دوست دارم به اون جایگاهی که مد نظر خودمه و به اون درآمدی که دوست دارم برسم ولی متاسفانه نمیدونم چکار کنم گیج و گنگ هستم و تا الان اکثر کلیپ های توی کانال تلگرامتون رو نگاه کردم و ازتون میخوام راهنماییم کنید
  با تشکر استاد و همچنین خسته نباشی به تیمتون

 317. profile avatar
  ناصر ن گفته:

  سلام جناب تیموری.
  من مغازه کیف و کفش زنانه دارم. یه مغازه خیلی کوچیک اما با موقعیت مکانی عالی. من علاوه بر سرمایه اولیه بدلیل نبود فروش چندین بار برا پاس کردن چک پول تزریق کردم. حتی اجاره رو هم نمیتونم دربیارم. تا الان کلی قرض و بدهی بار آوردم. من میدونم مشکل از مغازه کوچیک منه میدونم یه مغازه نسبتا بزرگ بتونم اجاره کنم زندگیم و درامدم کلا عوض میشه اما تا حدی منفی هستم که هیچ پولی ندارم برا پول پیش مغازه بزرگتر. من قابلیت و انرژی بالایی دارم تو بحث فروش تو بحث ویترینی که برا کیف و کفش میزنم. شدید نیاز دارم به راهنماییتون تا موفق بشم تا فروشمو ببرم بالا. لطفا راهنماییم کنین. سپاس

 318. profile avatar
  سینا سقیانی گفته:

  سلام استاد عزیز من خیلی تغییر تونستم تو زندگیم ایجاد کنم با پکیجی که در اختیارمون گزاشتین اما متاسفانه نمیدونم هنوزم گنگم که چیکار کنم که درامد داشته باشم بنده شغلم عکاسی هست اما تا الان حتی ۱۰۰۰ تومن هم ازش در نیاوردم و علاقه شدیدی دارم دحدی که توانایی اموزش هم دارم اما متوسفانه اجازه اموزش دادن ندارم .چیکار کنم هرروز فکر میکنم و در اخر هیچی هیچ چیزی نمیشه حتی تبلیغات اینستاگرامی تلگرامی دارم میگم مجانی بیاین عکس بگیرم کسی استقبال نمیکنه مشکل من چیه دوسدارم بدونم واقعا من درامدم صفره و پول کرایمم ندارم حتی.منتظر پاسختونم بیصبرانه

 319. profile avatar
  مجتبی دارینی گفته:

  سلام؛پنج مهارت من این هاست:
  ۱-توانایی ساخت هواپیمای مدل ساده و کوچک با چوب بالسا البته بدون موتور و پرتاب با دست و کش.
  ۲-نویسندگی و ویراستاری متن البته به جز نوشتن چند متن ادبی و شعر در دوران مدرسه که جایزه هم گرفتم تابه حال کار ویژه ای دراین رابطه نداشته ام اما این توانایی را دارم.
  ۳-در گفتگوهای دونفره و دوستانه شنونده بسیارخوب و شیرین سخن هستم و البته رازدار ومیتوانم طرف مقابلم را به خوبی درک کنم و به او پیشنهادات خوبی برای حل مشکلش بدهم.
  ۴-با شماره سه تلفیقش کردم.الان هرچی فکر میکنم مهارتی به ذهنم نمیاد که جایگزینش کنم.چون کلا آدم فنی نیستم.لطفا به مورد بعدی توجه کنید.?
  ۵-زبان آموز بسیار توانایی هستم.زبان های انگلیسی،فرانسوی و بسیارکم چینی را کار کرده ام.در این کلاسهای زبان درهمان ترم اول سوالاتی که می پرسیدم استاد را مجبور می کرد که برای پاسخش برود و به دوستش در پاریس ایمیل بزند و از او بپرسد تا جلسه بعد پاسخش را به من بدهد.

  ،،،۲۴ ساله و بیکار و فوق دیپلم شیمی که رویش حساب نمی کنم و ادامه اش نمیدهم.
  قصد تحصیل در رشته روانشناسی را دارم.

 320. profile avatar
  مهدی.ی گفته:

  سلام استاد من دانشجو هستم و۱۹سالمه.دارای مهارت فروش خیلی خوبی هستم.کارهای ساختمانی هم چندتایی بلدم.دوست دارم در کنار دانشجویی کاری داشته باشم.ایده ای که به ذهن خودمدرسیده اینه که.تو خوابگاه لوازم آرایشی بهداشت.واکس.خمیردندان ومسواک و…بفروشم.اماگفتم نظر شمارو بپرسم.آیا شما ایده بهتری میتونید بهم معرفی کنید؟؟

 321. profile avatar
  سمیرا گفته:

  سلام
  خیلی از صحبت های شما رو دنبال میکنم بهم انرژی میده از این بابت ازتون ممنونم ، یه سوال داشتم :نمیدونم با ۲۰ میلیون پس اندازی که دارم از کجا شروع کنم ؟؟

 322. profile avatar
  ff گفته:

  سلام استاد عزیزی من سی سالمه در یکی از شهرهای مرزی کرمانشاه کار زندگی میکنم نزدیک به ده سال تو مرز کار قاچاق کار میکنم البته منظورم از قاچاق جنس های هست که در بازار رواج داره وبه صورت قاچاق وارد میشن مثل لوازم تصویری…درامدش خوب بود خیلی وقتا پنجا ملیون گیرم اومده ولی بعد ی اتفاق مثل گرفته شدن توسط دولت یا سقوط بار یا هر چیز دیگر دوباره کف گیرم خورده ته دیک بارها این اتفاق برام افتاد دیگه واقعن خسته شدم الان نزدیک به دوساله تو خونه نشستم وچون اونجا میانگین شبی سیصد چهارصد تومن درامد داشتم الان اصلا نمیتونم با روزی پنجا شسصت تومن کارکنم متسفانه مهارت خاصیم ندارم ولی به خودم ایمان دارم میتونم از پس هرکاری بر بیام چون کار مرز از هر کاری سخت تر و پر استرستره.تقریبا ی ماه که دارم کانال شمارو دنبال میکنم خیلی بهم انرژی داده مطمنم منم اگه ی ایده ی داشته باشم میتونم موفق بشم .اگه راه حلی یا پیشنهادی برام دارید ممنون میشم .درضمن از دوره هوش مالی تونم فعلا استفاده نکردم

 323. profile avatar
  سارا ميرشكاري گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمتتون عرض میکنم.جناب تیموری من مهندسی مخابرات خوندم و خیلی دنبال کار گشتم ولی نتونستم پیدا کنم خیاطی رو در نوجوانی یادگرفته بودم بنابراین از نو رفتم خیاطی یاد گرفتم الان یه خیاط حرفه ای هستم توی خونه کار میکنم ولی هیچ فایده ای نداره پولش کمه و بیشتر فامیل دوزی و مزد کم هست.خیلی خسته هستم.سال ٧٩دیپلمه ریاضی و زبان انگلیسی همزمان بودم.نقاشی گلدوزی گلسازی هر هنری که فکر کنین وقتی ١٨سالم بود داشتم الانم همه هنری دارم ولی متاسفانه همه اونها به در بسته میخورن نمیدونم چرا؟!همیشه فکر میکردم فرد خیلی موفقی میشم الان ظاهرا هستم خیلیها منو واسه بچه هاشون مثال میزنن ولی از نظر خودم نه خودم به جایی رسیدم نه تونستم واسه بچه هام کاری انجام بدم .شما چه پیشنهادی به من میکنید؟واقعا دلم میخواد بدونم شخصی با این تواناییها چرا بیکار و بی پوله?؟!

 324. profile avatar
  Sahebeh hoseini گفته:

  باسلام
  اقای تیموری بنده ارایشگر هستم و حدودا ۱۰ساله که تو شهر کوچیک مون مشعول کار هستم و خیلی تلاش دارم که بتونم سطح کارم رو بالا ببرم و به درامدی بالا دست پیدا کنم .ممنون میشم از راهنمای تون

 325. profile avatar
  شيوا مرادي گفته:

  جناب اقای تیموری سلام
  من ٧ سال است در تجهیزات پزشکی کار فروش انجام میدم و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستم
  حقوقم روز اول خیلی ناچیز بود ولی الان خداروشکر خوبه ولی من دوست دارم بهتر بشه و با توجه به اینکه پورسانت دریافت میکنم دلم میخواد کسب و کار خودم رو داشته باشم، و بتونم دغدغه برای دریافت پورسانت نداشته باشم چون هرماه نگرانم که حقوقم کمتر نشه و ترس تسویه نکردن بیمارستان و نگرفتن پورسانتمو از شرکت دارم
  من حقوق ثابت ندارم و دوست دارم پیشرفت داشته باشم و درامدم زیاد بشه

 326. گفته:

  سلام استاد من دانشجو هستم و۱۹سالمه.دارای مهارت فروش خیلی خوبی هستم.کارهای ساختمانی هم چندتایی بلدم.دوست دارم در کنار دانشجویی کاری داشته باشم.ایده ای که به ذهن خودمدرسیده اینه که.تو خوابگاه لوازم آرایشی بهداشت.واکس.خمیردندان ومسواک و…بفروشم.اماگفتم نظر شمارو بپرسم.آیا شما ایده بهتری میتونید بهم معرفی کنید؟؟

 327. profile avatar
  فاطمه سادات گفته:

  سلام استادبزرگوار
  من توانایی شعرگفتن دلکلمه گفتن خوبی دارم ومتن های زیادی ازخودم دارم همیشه ازطرف دوستانم تاییدشدم امانمیدونم چطورباید ازاین توانایی استفاده کنم
  وسوال دیگه ای ک ازخدمت شما داشتم اینک چگونه کارکتاب وپیک کتاب روانجام دادید میشه برای منم توضیح بدید؟

 328. profile avatar
  رضاسهرابی گفته:

  سلام استادتیموری عزیزخداقوت خدمت شمابزرگوارافتخارماایرانیان هست که رسالتت رابا تمام تلاش با همکارانتان ایجادمی کنیدمتشکرم من ازایدهام چگونه درامدزای کنم احتیاج مشاوره دارم پک شماراخریدم

 329. profile avatar
  Pouya گفته:

  سلام استاد تیموری،من و یکی از رفقام یک کسب و کار دکوراسیون داخلی راه انداختیم ولی نمیتونیم مشتری کسب کنیم حتی کار رایگانم زدیم اما مشتریامون زیاد نمیشه،به نظر شما چیکا کنیم کسب و کارمون رونق بگیره

 330. profile avatar
  منصور رستم نژاد گفته:

  سلام استاد تیموری عزیز : درود بر شما ایرانی با غیرت که تجربه منحصر به فرد خودت را عاشقانه در اختیار هم نوعان قرار میدی دقیقا در زمانی که هیچ کدام از انهاییکه وظیفه اصلی این کار را بعهده دارن بی تفاوت فقط نظاره گر رنج مردم هستند : واما بعد : حقیر ۵۰سال دارم در تهران ساکنم شغلم درب و پنجره ساز الومینیوم هستم بدلایل مختلف ۳سال هست که کارگاه را تعطیل کردم و با دفتری که در خ مرز داران اجاره کردم فعالیتم را از الومینیوم به پی وی سی گسترش دادم تبلیغات هم زیاد میکنم اما کمتر موفق میشم همه مشتریانی که برایشان کار میکنم از من راضی هستند اما با همه این اوصاف در امدم اندک است و با هزینه های زندگی هم خوانی ندارد یه دختر دانشجو دارم و یه دخترم فوق لیسانس شیمی است : راهنمایی بفرمایید سپاس

 331. profile avatar
  سانازتمجید گفته:

  با سلام
  من کارمند هستم خداروشکر حقوقم بد نیس اما شغل بسیار پر استرس وپر زحمتی دارم که هر لحظه فکرم اینه که یجوری شرایط کارم رو تغییر بدم تحقیق هم کردم راه هایی وجود داره برای تغییر شغل فعلیم ولی زمان خیلی زیادی در حد پنج شیش سال تحمل سختی میخاد وبنظرم مدتش زیاد هست ومقدار کمی حقوقم بالاتر میره.خودم به کارم علاقه ای ندارم ولی چون ادم منفی گرایی نیستم در بین همکارام همه فکر میکنن خیلی علاقه مند به کارم هستم .علاقه من از دبستان تا الان که چهار ساله مشغول به کار هستم به اموزش بوده وهمیشه ر اینده خودم رودرحال تدریس میدیدم.در حرف زدن وسخنرانی مهارت دارم وهمچنین در بازی های هوشی وحل مسائل ریاضی وفیزیک مورد تحسین همه بودم وعلاقه ام دبیری فیزیک بوده…از وقتی با وب سایت شما اشنا شدم احساس میکنم باید تغییری در زندگیم انجام بشه احساس میکنم باید کاری راه بندازم که هم علاقه داشته باشم بهش وهم درامد خوبی داشته باشه ولی دقیقا نمیدونم چطور واز کجا شرو کنم واصلا درچه زمینه ای وقت بذارم .همه مطالب وب روخوندم و انجام دادن خیلیا برام ممکنه ولی نمیتونم درعمل کاری انجام بدم اینکه کدوم کار رو انتخاب کنم بهتره ودرامدش تو شهر من خوبه وهزار تا سوال دیگه …راهنماییم کنید باتشکر

 332. گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشی خدمت استاد خوبم و همچنین تیم پر انرژی استاد ، ابوالفضل شهرکی هستم ١٩ سالمه بخاطر شرایط خانوادم باید من خرج و مخارج دوتا خواهر و برادرم و مادرم رو بدم و تمایل خیلی زیادی برای ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت دارم من تا الان هر کاری که فکرش رو بکنید انجام دادم ولی نتونستم به اون چیزی که میخوام برسم کلیپ های کانال تلگرامتون رو هم تقریبا اکثرشونو نگاه کردم و خرج و مخارج خونه هر روز از روزی دیگه بیشتر روم فشار میاره ازتون راهنمایی میخاستم لطفا کمکم کنید.

 333. profile avatar
  مهديه پويان منش گفته:

  چطور در کارم که برای دندانپزشکان (کارت ویزیت،سرنسخه،…)و جذب دندانپزشکان برای خرید از شرکت ماست،موفق بشم؟چکار کنم که پشت سرهم سفارش داشته باشم؟

 334. profile avatar
  آتيب گفته:

  سلام آقای تیموری مرسی که به ما کمک میکنید من میخواستم بدونم چطور میشه بدون سرمایه و تخصص پولدار شد!

 335. گفته:

  سلام استاد، مهارت مون نوشتیم بعدش چیکار کنیم؟ من ک از بس کلیپ و کتاب مثبت اندیشی خوندم واقعا ازین جور چیزا دارم زده میشم اصن ایده ب ذهنم نمیرسه اگه ایده داشته باشم فک میکنم خیلی بدرد نخوره

 336. profile avatar
  اشكان كريمي تفرشي گفته:

  سلام جناب تیموری بنده دقیقا خیلی از بیانات شما رو تجربه کردم از ١٨ سالگی به طور مستقل زندگی کردم و هر کاری بگی کردم:)) ولی اینبار یه مشکلی برام پیش اومد که خیلی دوست داشتم از شما مشورت بگیرم شاید بتونم با کمک شما انتخاب راه بهتری بکنم تشکر

 337. profile avatar
  ناصر نوعی گفته:

  سلام جناب تیموری.
  من مغازه کیف و کفش زنانه دارم. یه مغازه خیلی کوچیک اما با موقعیت مکانی عالی. من علاوه بر سرمایه اولیه بدلیل نبود فروش چندین بار برا پاس کردن چک پول تزریق کردم. حتی اجاره رو هم نمیتونم دربیارم. تا الان کلی قرض و بدهی بار آوردم. من میدونم مشکل از مغازه کوچیک منه میدونم یه مغازه نسبتا بزرگ بتونم اجاره کنم زندگیم و درامدم کلا عوض میشه اما تا حدی منفی هستم که هیچ پولی ندارم برا پول پیش مغازه بزرگتر. من قابلیت و انرژی بالایی دارم تو بحث فروش تو بحث ویترینی که برا کیف و کفش میزنم. شدید نیاز دارم به راهنماییتون تا موفق بشم تا فروشمو ببرم بالا. لطفا راهنماییم کنین. سپاس

 338. profile avatar
  علي كمال پور گفته:

  خب این مجموعه هوش مالی تضمینی هست!؟حس میکنم پولمو ممکن دور بریزم و اینو بخرم بعد هیچ تاثیری نداشته باشه.

 339. گفته:

  سلام جناب تیموری بنده هم از سن ١٨ مستقل بودم و هر کاری بگین کردم و اینکه در حال حاضر تو بیزینسم به مشکلی بر خوردم که دوست داشتم از شما مشورت بگیرم و بهترین تصمیم رو بگیرم تشکر

 340. profile avatar
  حمید قیاسی گفته:

  با سلام خدمت استاد عزیز تشکر میکنم از زحماتتون . من سالانه ۳۰ الا ۴۰ میلیون درامد دارم ولی نمیتونم پولم رو جمع کنم مشکلم اینه که خیلی رودرباستی دارم با مشتری هام چون اکثرا فامیل هستند چطور میتونم این مشکل رو حل کنم لطفا جواب بدید

 341. profile avatar
  محسن تیموری گفته:

  سلام استاد تیموری ، من محسن ۲۳ ساله از مشهد هستم
  من به صحبت های شما گوش دادم چندین بار و حرف های شما روی من خیلی تاثیر گذار بود . واقعیت اینه ک‌ من کلا ده میلیون پول داشتم بعد از گوش کردن به حرف های شما دلم قوت گرفت و تصمیم گرفتم یک فروشگاه اینترنتی انگشتر راه بیندازم . امروز رفتم لوازم عکس برداری و دوربین و تجهیزاتشو خریدم شد هفت میلیون و سیصد و میخوام برم یک‌کامپیوترم حدود یک میلیون و پانصد بخرم شروع کنم به راه انداری یک دفتر فروش اینترنتی .تقریبا نه میلیون و پانصد از پولی ک داشتمو یعنی ۹۵ درصد پولمو تا الان لوازم گرفتم و قراره بگیرم . منم میخوام مثل شما یک ادم موفقی بشم و تمام تلاش خودمو میکنم . من از تمام چیزی ک دارم میزارم برای کسب و کار امیدوارم موفق بشم و کسب کارم بگیره . یاد حرف شما افتادم ک‌گفتید با ترس هاتون مقابله کنید برای منی که تمام پولم ده میلیون بود ۹میلیون و ۵۰۰ یعنی تمام چیزی ک داشتمو گذاشتم . بقیه میگن اگه نگیره چی . باز خرابه ک این حرفا . ولی من دلمو زدم ب دریا و میخوام به ترسم قلبه کنم و به سمت چیزی برم ک ازش میترسم یعنی شکست . امیدوارم یک روزی بتونم مثل شما افتخاری باشم هم برا مملکتم و همه برای شما ک معلم من هستید . خیلی زیاد دوستتون دارم دلم میخواد ک منو راهنمایی کنید ک بتونم فرد موفقی بشم منتظرتون هستم استاد

 342. profile avatar
  وفاح گفته:

  سلام اقای تیموری من از. استرالیا براتون پیام میدم من در. یک کارخانه بزرگ دولتی مشغولم و همسرم در. یک مغازه ی بزرگ قصابی نمیدونم از اقتصاد کشور. استرالیا خبر. دارید یا خیر. اما واقعا این کشور یکی از قویترین و بهترین اقتصادهای دنیا رو داره طوری که ما با این دو شغل نه تنها مخارج و ولخرجی زیاد بلکه پس انداز هم میتوانیم جمع کنیم اما در واقع من سوالم از شما راجع به کسب و کار خودم بود ما دوست داریم علاوه بر شغلمون یک بیزینس هم بزنیم و نه تنها برای سود بلکه برای کمک به اقتصاد این کشور
  خوب من قبلا فکر به راه انداختن لاندری یا همان خشک شویی سکه ای (منظور شست و شو و. خشک کردن لباس هست )که نیاز به وجود. خودمون نداره داشتم اما دوستان گفتند. خرابی دستگاه ها زیاده البته دستگاهها بیمه میشن ولی کلا چند نفر گفتن سود دهی نداره بعد به فکر خرید و فروش ماشین افتادم اما واقعیتش نه من نه همسرم از ماشین سر در نمیاوریم و ماشینهای خودمون هم صفر گرفتیم که شک و شبهه نداشته باشه الان هم فکر. حواله پول و دلار به ایران و استرالیا (که خیلی ها این کار رو کردند?)خرید. خونه هم واقعا سود دهی هست که خیلی سرمابه میخواد.
  شما در کلیپتون فرمودید پنج مهارتتون رو بنویسید منو همسرم با هم پنج مهارت رو مینویسیم
  ۱–من واقعا عاشق نوشتن هستم نه نوشتن رمان یا ….نه !!!نوشتن برنامه ریزی یا نوشتن دلنوشته و …..
  ۲–درس دادن کتاب خوندن واقعا برام لذت بخشه
  ۳—رقصیدن بهم ارامش میده
  ۴–همسرم حرفه ای کار. قصابی رو بلده و با تمام دستگاههای قصابی کار میکنه
  ۵—قبلا در ایران همسرم کار نقره سازی داشت و حرفه ای بود
  اابته که کارهای فیزیکی هر دو عالی هستیم اما واقعا نمیدونم چه کاری سرمایه گذاری کنم
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید

 343. profile avatar
  امیررضا غفوریان نژاد گفته:

  سلام . وقتتون بخیر و زندگیتون خوش و شیرین . خیلی تشکر میکنم از شما بابت کانال و وبسایت خوبتون .
  یک سوال داشتم . من یک پسر ۱۵ ساله هستم . اساتید و اطرافیانم میگن که من از قلم قدرت مندی برخوردار هستم .
  میخواستم بپرسم که آیا من ازین راه میتونم کسب درآمد ، هرچند ناچیز و کوچیک داشته باشم .

 344. profile avatar
  ساجده فیروزبخت گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما آقای ماهان تیموری.من دانشجوی دکتری رشته فلسفه هستم و در حال حاضر بیکار. متأسفانه در مملکت ما این رشته فاقد ارزش هست ولی من با علم به این مسئله و با توجه به علاقه ای که داشتم ادامه دادم و تا اینجا خودم رو رسوندن.شما فرموده بودید پنج مهارت خودتون رو اعلام کنین تا بهمون اعلام کنین که چطور میتونیم از مهارت هامون به پول برسیم. فارغ از کلیه مهارت ها هرچند اندک، اولین مهارت من خوب صحبت کردن، القا کردن و قانع نمودن هست.توانایی بالایی در این زمینه دارم و چندین دوره دیدم. فن ترجمه متون تخصصی، تایپ، خوشنویسی و مدیریت کردن هم از بقیه مهارت های من هست.
  من دوست دارم در زمینه رشته خودم کار کنم و نتونستم توی چالش ایده هاتون شرکت کنم.من اگر سرمایه داشتم با همکاری دوستانم یه پژوهشگاه می‌زدم و حداقل در زمینه تحصیلی خودم مشغول می‌شدم.البته نا امید نیستم و برای تدریس و یا پژوهشگر و مترجم به موسسات مراجعه کردم ولی بیفایده است…..نمیدونم مشکل کار کجاست و نمیدونم کی قراره خبری بشه. خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم
  بازهم متشکرم

 345. profile avatar
  نرگس عابدین زاده گفته:

  سلام و خداقوت وتشکر فراوان بابت اطلاعات خوبتون که در اختیار ما میزارین,من تازه اموزش هنر خیاطی رو اغاز کردم,چطور میتونم همزمان با اموزش و پیشرفت روزافزون یه درامد هم در زمینه کارم داشته باشم,و روز بروز بیشترش کنم?

 346. profile avatar
  یسنا گفته:

  سلام جناب تیموری شما امید تمام روزهای من شدید
  من یه دختر ۲۵ سالم که پدرم من و خواهر و مادرم رو توو ۱۰ سالگی رها کرد و هیچ خبری ازش ندارم ومن توسط مادرم وخواهرم که یه دختر ۱۸ ساله دچار بیماری دوقطبی بود اداره میشدم توو خونه کارای نصب قطعات مدار میکردم که چون بچه بودم عملا همه مدارا میسوخت و بدتر بدهی بالا میومد خواهرم با هرکاری منو تحقیر میکرد و مادرم هی خودکشی میکرد و من تا امروز درس خوندم و با معدل بالا فارق و تحصیل شدم اما توو همین حین خواهرم منو توو بی پولی کامل ول کردو اونم خانواده رو ترک کرد و من که تازه تحصیل کرده بودم دیدم نمیتونم هیچ پولی در بیارم بادرسم و درست نمیدونستم برای پول ازدواج کنم و ادممو فقط بخاطر پولش بخوام کاری که خواهرم کرد
  توو همین حین درس خوندن ارایشگری یاد گرفتم و توو ارایشگاه ها دستیار بودم ولی هی بیرون مینداختنم نمیدونم بدون سرمایه چجوری کار کنم و چجوری تبلیغات کنم و حقیقت اش دلم میخواد از بورس سر دربیارم تا بتونم از چند جا کسب درامد کنم خوب میتونم حرف بزنم و ادم سرزنده ایم اما راهی بلد نیستم که پولدار شم خیلی هم سعی کردم دوره هوش مالی و تهیه کنم اما امرارمعاش نذاشت ممنون میشم راهنماییم کنید

 347. profile avatar
  ali گفته:

  salam man ye tala foroshi daram vali modate3 mahe tatilesh kardam va maghazaro dadam ejare vali alan kheyli dost daram kari anjam bedam choon nemitonam bikar basham albate tala foroshim choon sarmaie az khodam nabood kheyli khoob daramat nadashtam be khatere hamin mozo bastamesh mamnon misham rahnamaeim konim

 348. profile avatar
  امير علي مادري گفته:

  سلام جناب تیموری من ٣٠سالمه دانشجو هستم کناف کاری و اپوکسی بلدم ولی متاسفانه با این بازار خراب اصفهان فقط بدهی رو بدهی بالا میارم خواهشا راهنمایی کنید

 349. profile avatar
  معصوم سوری گفته:

  سلام۲۸سالمه فوق لیسانس برق دارم هنوزهیچ کاراداری نتونستم پیدا کنم سه سال پبش تعمیرات موبایل ویاد گرفتم تاشاید فرجی بشه یکسال باهزینه زیاد مغازه موبایل سازی زدم ولی جز ضرر چیزی نداشت تا مغازه رو جمع کردم الان شش ماه بیکارم لطفا راهنمایم کنید.

 350. profile avatar
  ابوالفضل پهلوان گفته:

  سلام جناب تیموری
  من کارمند نیروی انتظامی هستم همینجوری که گفتید خیلی تو سری میخوردم تا اینکه کلیپ شما رو دیدم و واقعا امید به زندگی کردن پیدا کردم. ایده های زیادی بعد دیدن کلیپ های شما به ذهنم اومد و خیلی خیلی ذوق زده شدم که میتونم ازشون پول دربیارم و یکیشو انجام دادم اونم نون وایی آنلاین هستش اسمش هم ( نون بیار) هستش که از توی کافه بازار میتونید دانلودش کنید . در حال حاضر توی خراسان شمالی استارت زدم و همین الان میتونم برای هر کسی توی هر شهری که هست شغل ایجاد کنم و بهش نمایندگی بدم تا اونم مثل من یه کار داشته باشه.تصمیمی که دارم اینه که از شغل کارمندیم بیام بیرون واقعا دیگه مغزم به این همه توهین و تحقیر جواب نمیده.
  راهمو پیدا کردم خواهشی که دارم اینه که منو با راهنماییاتون هول بدین جلو
  راستی محیا کوچولو هنوزم میگه( ماهان جون دوستت دارم) انشالله میارمش از نزدیک ببینه شما رو
  مرسی

 351. profile avatar
  احسان هوشمند گفته:

  من عکاسی بلدم
  من فیلمبرداری بلدم
  من الان مدیریت یک تالار ممتاز دستمه
  اما درامدم کمه چیکار کنم
  من مشهد هستم

 352. profile avatar
  علی گفته:

  سلام استاد
  من دنشجوی ترم اخر کار شناسی کامپیوترم
  مشکل مالی بشدت زیاده من مربی دفاع شخصی هم هستم هم چنین یک کافینت اجاره کردم البته تو کوچس و مشتری زیادی نداره وب سایت پنل پیامکی هم دارم ولی مشتریاش به شدت از بین رفته طوری که سالی ۲ تا به نظر شما چطور میشه از این هنرایی که دارم بهترین بهره برداری رو بکنم

 353. profile avatar
  صمد خان پناه گفته:

  سلام،جناب تیمور ى عزیزازاینکه راه به جوانان نشان میدهیدممنونم ولى من بازنشسته بانک هستم یکسال پیش بازنشسته شدم و۵٣ساله ام ،من بااین سن خودقهرمان کشتى پیشکسوتان جهان شدم یعنى توانایى خودم راخیلى بیشترازسن خودمیدانم هفته اى شش جلسه تمرین میکنم وباسرمایه اندکى که دارم دربانک وحقوق بازنشستگى روزگارمیگذرانیم خواستم راهنمایى کنیدوقدرت ریسک من بالاتررودوواردبازارکارشوم ممنون میشوم راهنمایى کنید،،،،

 354. profile avatar
  Shiva khalafi گفته:

  Salam man 26salame Lisandro mamayi hastam dar shahrestan mamasani ostan fars zendegi mikonam va 2sal tarh dar bimarestan gozarondam va alan pasandaz nadaram va vaghean dost daram be khasteham beresam bimarestanhay dige ham niro nemikhan va alan sharayet mali khobi nadaram tanha maharati ke daram yeki marbot be reshte tahsilim hast yeki ham kar ba kampiyoter baladam va alan khiiilii sardargom

 355. profile avatar
  باران اميني گفته:

  سلام استاد عزیز ،خسته نباشید و خدا قوت؛
  واقعأ با گوش دادن به صحبتهای شما کلی انرژی مثبت بهم میده،کلی هم امیدوار میشم،
  استاد عزیز بنده ٣٧ سالمه و چون دوران مجردی بنا به دلایلی نتونستم مدرک تحصیلی خوبی داشته باشم و بعد از ازدواج هم موقعیت نشد ،تازه چن سالیه که شروع به تحصیل کردم ،تابستون امسال کاردانی حسابداری گرفتم ،الان هم مشغول تحیل برای کارشناسی هستم،خیلی خیلی توی زندگی خصوصی گرفتارم،و حتمأ حتمأ دوست دارم یه کاری رو شروع کنم،کلی هم ایده دارم اما نمیدونم چرا اجرایی نمیشه،البته سابقه کاری دارم حدود یکسال حسابداری توی شرکت خصوصی ،یکسال مربی چرم دوزی،یک سال مربی مهد قرآنی،سه سال مسئول ثبت نام و مسئول خانه اموزش شهروندی توی سرای محله،الان هم بیکار توی خونه،
  خیلی دوست داشتم میتونستم در مورد ایده هام با خودتون صحبت کنم و از شما کمک و راهنمایی بگیرم.
  ان شالله که شما این پیامم رو بخونید و پاسخگو باشید.
  بازم ممنون از شما بخاطر اینهمه امید

 356. profile avatar
  باقر رحیمی گفته:

  سلام . وقت بخیر . مدت یک سال است درگیرتولیدقطعه ای از آسانسور در شیراز هستم که رقیبانم چندسال در این زمینه از من جلو تر هستندکه مشتریان از آنها خرید میکنندالبته از تهران و تبریز که با حداقل سود می فروشند برای اینکه بتوانم بازار فارس را بگیرم از لحاظ تبلیغات چه چیزیرا پیشنهاد میکنید

 357. profile avatar
  حمدی گفته:

  سلام استاد خوبین خسته نباشین استاد جان خواستم اول از همه از شما تشکر کنم و اینکه بگم من از وقتی با شما اشنا شدم تونستم به درامد بالایی برسم به گفته شما تبلیغات عوض کردم از راه تبلیغاتی جدید شغلمو معرفی کردم من از شما تشکر میکنم بابت اموزشهای کامل و تخصصی تون ممنونم خیلی نتیجه بخش بو د

 358. profile avatar
  زینب تندکی گفته:

  سلام‌ آقای تیموری وقتتون بخیر،اقای تیموری همسر بنده برا اولین بار تصمیم گرفت دیگه برا کسی کار نکنه و خودش یه کاروکاسبی راه بندازه و الان یه سوپرمارکت زده اما اونجور که انتظار داشتیم دخل خوبی نداریم و ما الان نامزدیم و همسرم باید بتونه کلی پس انداز کنه تا از پس مخارج بربیاد,اگه میشه لطف میکنید یه راهکاری پیشنهاد بدید که همسرم بتونه از یه سوپرمارکت دخل بیشتری داشته باشه،چون برا اولین باره که همسرم همچین ریسکی کرده یکم فکر اقتصادیشون ضعیفه،ممنون میشم یه راه کار خوب پیشنهاد کنید.

 359. profile avatar
  نگار سعادتی گفته:

  سلام استاد تیموری …من یه مشکل اساسی دارم نمیتونم پولمو چه کم باشه چه زیاد پس انداز کنم ..زیاد ولخرجی میکنم ..مدیریت مالیم خیلی ضعیفه لطفا راهنمایی کنید ..با سپاس فراوان

 360. profile avatar
  پارسا م گفته:

  استاد خداقوت یه سوال خیلی مهمی داشتم که فک نکنم بهش اشاره کرده باشین…..
  دقیقن منم الان ۲۰ ساله هستم از فقیرترین افرادی که در اصفهان و حتی ایران شاید باشه ….حتی یک میلیون هم ندارم …. خانوادم هیچ پولی حتی یک میلیون هم قرض نمیدن و شرایط خانوادگیم به هم ریخته و کاملن تنها شدم… میخواستم بیام تهران ولی ترسیدم و پول اتوبوس رو هم نداشتم… بعد از دیدن دوره ی هوش مالی میخواستم با کسی شراکت کنم و در شهر اصفهان مغازه ی ….. بزنم که متاسفانه به هم خورد و الان اوضوعم بدتر شده… شما در اون شرایط چجوری تونستین سرمایه ی اولیه بدست بیارین که پیک کتاب راه اندازی بکنین ؟ آیا پیشنهاد میکنین که یه مدت کارمند یا کارگری بکنم تا حد اقل زنده بمونم؟ ممنونم

 361. profile avatar
  پارسا م گفته:

  استاد خداقوت یه سوال خیلی مهمی داشتم که فک نکنم بهش اشاره کرده باشین…..
  دقیقن منم الان ۲۰ ساله هستم از فقیرترین افرادی که در اصفهان و حتی ایران شاید باشه ….حتی یک میلیون هم ندارم …. خانوادم هیچ پولی حتی یک میلیون هم قرض نمیدن و شرایط خانوادگیم به هم ریخته و کاملن تنها شدم و خانوادم حمایتم نمیکنند جز این که غذا بدن و من زنده بمونم اونم با منت… میخواستم بیام تهران ولی ترسیدم و پول اتوبوس رو هم نداشتم… بعد از دیدن دوره ی هوش مالی( که پولش رو قرض کردم )میخواستم با کسی شراکت کنم و در شهر اصفهان مغازه ی فست فود( با ایده ی جالب ) بزنم که متاسفانه به هم خورد و الان اوضوعم بدتر شده… شما در اون شرایط چجوری تونستین سرمایه ی اولیه بدست بیارین که پیک کتاب راه اندازی بکنین ؟ آیا پیشنهاد میکنین که یه مدت کارمند یا کارگری بکنم تا حد اقل زنده بمونم؟ ممنونم

 362. profile avatar
  پارسا م گفته:

  استاد سلام خدا قوت …. استاد کاش کنار دوره ی هوش مالی یک دوره ی حضوری یا غیر حضوری مشاوره هم میدادین …. منم واقعا نمیتونم یک میلیون و خورده ای هزینه ی مشاوره بدم واقعیتش سختمه …. چکار کنم که بتونم حتی شده یکم با شما مشورت بکنم؟

 363. profile avatar
  یعقوب زاده گفته:

  سلام خدمت استادتیموری.بنده دوره هوش مالی رو تهیه کردم ولی هنوزم که هنوزه نمیتونم کارهایی که گفتین رو انجام بدم.چون انقد اعتماد به نفسم پایین هست که همش توی خونه هستم و نمیتونم زیاد برم بیرون.خانواده ام همش بهم سرکوفت میزنن ولی دیگه حرفاشون برام عادی شده.نمیتونم درست حرف بزنم و با کسی نمیتونم ارتباط خوب برقرار کنم روز به روز هم دارم بیشتر توی باتلاق فرو میرم.هوش مالی رو هم شاید هفته ای یه دونه از کلیپ هاشو ببینم ولی عمل نمیکنم.فقط یه روزی یه ایده اپلیکیشن اومد به ذهنم درباره ش پرس و جو کردم و برای ساختش بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون هزینه میخواد.

 364. profile avatar
  هادی امیری گفته:

  سلام استاد من سنگ فروشی دارم الان ۷ساله که این شغل رو دارم ولی پیشزفتم خیلی ضعیف هست چه جوری میتونم تو تین صنف پیشذفت کنم

 365. profile avatar
  علیرضا شجاعی گفته:

  سلام اقای تیموری،راستش رو بخوایید تا الان فکر می کردم شما بیشتر باهدف تبلیغات و درامد این سایت و پیج رو راه انداختید،البته بازم مطمعن نیستم،ولی وقتی اون قسمت از نوشتتونو خودندم که گفته بودید ۹۵درصد از در امدتونو به مردم بدید دیدم نسبت به شما عوض شد.خلاصه،یکی از راه های که دوست دارم اینه که مثل شما بتونم به مردم انگیزه بدم،تا به خواسته هاشون برسن.?

  اقای تیموری من تو زمینه ورزش استعداد دارم و علاقه هم دارم ولی فکر می کنم سنم یرای شروع ورزش دیره من۲۲سالمه،و مورد دیگه اینکه من معلم هنرستان هم هستم تو رشته تاسیسات،خیلیم دوست دارم که تو این زمینه به جای برسم ولی نمی دونم چرا هرچقدرم مطالعه می کنم فراموش می کنم،و حس می کنم دارم درجا میزنم.متشکر میشم کمکم کنید

 366. گفته:

  به نام خدا
  سلام به بزرگترین و دلسوزترین استادی که تا به حال داشته ام
  فوق العاده خوشحال و خرسندم هستم از اینکه توانسته ام به یکی از خواسته هایم که خرید بدوره ی هوش مالی بوده برسم و سپاسگذارم از شما استاد گرامی که برای رشد ایران وایرانی تلاش میکنید و نتایج تحقیقاتتون رو بدون چشم داشت در اختیار ما میزارید.
  قطعا حضور شما توی زندگی من بزگترین موهبت هست. از خدا ممنونم که تونستم با همراهی شماطرز فکرم نسبت به زندگی و نحوه ی کسب درامدم رو عوض کنم.

 367. profile avatar
  سعید رضوی گفته:

  سلام استاد عزیز من تازه چند روزه با تئوری شما اشنا شدم و خوشحال هستم از این بابت خوشحالم .همینطور که در سخنانتون گفتید تمام حلسات و اموزه های این روزها بر تکنیکهای ذهنی Nlp و از این دست هستند .در رابطه با هوش مالی من دوست دارم بیشتر بدونم و اینکه واقعا کنجکاو شدم.ممنون میشم من و بیشتر با تئوری خودتون اشنا کنید. با تشکر از شما و رسالت زیبایی که دارین

 368. profile avatar
  گودرزی گفته:

  سلام به استاد عزیز مثل همیشه پر انرژی و پر قدرت .استاد ماهان تیموری من کارمند هستم و الان دوماه که پیگیر کانال شما هستم با صحبتهای شما واموزشهایی که میدین ایده هایی به ذهنم رسیده میخوام عملی کنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم ایا دوره هوش مالی میتونه کمکم کنه برای عملی کردن ایده هام

 369. گفته:

  بنام او که زیباست وزیباییو دوست دارد سلام به شما آقای تیموری وخسته نباشید خدمت شما که احساس میکنم مثل شما پرانرژیم حالا شما یک انسان موفق ولی من ناموفق.خدایا اول از هر چیز باورم نمیشه که دارم برای شما مینویسم واینکه ثانیا باور ندارم که خدا نظری به من کرده وحتما واقعا دعا کارسازه بگذریم .از خودم میگم ۴۳سالمه ودر زندگی به قول شما هرکاری کردم تمام چیزایی که میگفتید انگار خودم بودم باهمه کارها باهمه ی تمسخرها وبا همه ی تلاشها ولی نتونستم موفق بشم چون راههارو اشتباه رفتم ولی هنوز سرپام .خودم توشهری که زندگی میکنم وقتی فکر میکنم باور کنید احساس میکنم باهمه فرق دارم چون دلم میخواد یک زن موفق ویک مادر نمونه باشم من سه فرزند دارم ومطلقه هستم به خاطر مشکلاتم پسرم بزرگم که واقعا درسشم خوب بود درگیر دوستاش شد واشتباه بزرگی انجام دادوالان زندان وبااین احوالات پس نتونستم مادر نمونه ای باشم پس میخوام زن موفقی باشم ولی دیگه خسته شدم آقای تیموری شکستی توزندگیم خوردم وبدهکار شدم من خودم خیاطی ومزون لباس عروس داشتم وکارهایی انجام دادم که به شکست منتهی شد وحدود ۱۵۰تا ۲۰۰میلیون تومان بدهکار شدم وهر کاری میکنم به هردری میزنم به هرارگانی میرم که خواهش میکنم یه مبلغ وام بدون بهره با وام پایین بهم بدن تا بتونم کارکنم وقسطشو پرداخت کنم اما همه ی درها به رویم بسته شد همه میگن کاری نمیشه کرد بخدا زن پرانرژیی هستم تمام روز دارم بهدصحبتهاتون گوش میدم حتی بیرون هم که میرم هنسوری توگوشمه وبه صحبتتون گوش میدم شما گفتید توسن ۲۰سالگی چطوری بودید الان من همون شرایطو دارم شما گفتید خدایا من یک قدم میام جلو وخدا ۱۰قدم ولی من به گفته شما میگم خدایا من یک قدم میام چون مشکلاتم زیاده تو ۲۰ قدم شما تواون سن تنها بودید وباز میشد تنهایی تحمل کرد اما من باهمه مشکلات غیر از پسرم که زندان دوپسر دیگه هم دارم یکی سال آخر ریاضی ویکی ۸ساله وخدا میدونه الان سه روزه پسرکوچیکم تب داره وتنهایی خونست ومدرسه هم که میره بدون ناهار میره خلاصه من برنامه ی زندگیمو گم‌ کردم تمام حرفهای شمارو گوش میدم وتا اونجایی که میخوام ومیتونم عمل میکنم ولی اونقدر بدهکارم که وقتی طلبکارا میان دم مغازه وخونه دیگه انرژیی برای آدم نمیمومه از یه طرف طلبکارا از یه طرف بانک دیگه اونقدر به هردری زدم که همه ی درها به روم بسته شده همیشه میگم‌خدایا شنیده بودم که میگن وقتی انسان بمیره همه چی تموم میشه ودیگه نمیشه کاری کرد اما انگار الان من تواین دنیا هر چی دستو پا میزنم انگار هیچکس متو نمیبینه ودیگه خسته شدم بریدم وقتی امروز درمورداین مطلب شما که صحبت کردید گوش کردم باز گفتم نکنه که خدا به فرصت دیگه بهم داده زیاد بلد نیستم باگوشی کار کنم منتظر موندم تا پسرم بیاد برام ردیف کنه تا براتون بنویسم یعنی امروز از صبح که رفتم بیرون ساعت ۳ اومدم خونه حتی یه لیوان آب هم نخوردم وخدا خدا میکردم که نکنه وقت تموم بشه ونتونم باشما صحبت کنم اونقدر دعا کردم تا پسرم آماده کرد که بنویسم حتی برای استادهای دیگه هم گفتم که مشکلی برام پیش اومده خواهش کردم که راهی جلوی پام بگذارن اما در جواب بهم میگفتن با طلبکارا صحبت کنید تا کم کم پولشونو بدید آیا واقعا میشد دیگه از ترس اینکه زندان برم وبچه هامو دست کی بسپارم یااینکه بچه هام سرخورده نشن شب وروز ندارم همه بهم میگن که فرار کن واز این شهر برو اما من نمیتونم اینکارو بکنم یک به خاطر آبرو دوم بخاطر اینکه آدمایی که بهم اعتماد کردن وضامنم شدن توبانک وبهم پول قرض دادن نمیخوام اعتمادشون ازبین بره ومن باعث بشم که دیگه ضامن شخص دیگه ای نشن خلاصه باهر بدبختیی که شده از هر سوراخی که فکرشو میکنید دارم این دست اون دست میکنم تاراهی باز بشه ودیگه راهی برام نمونده ودیگه چاره ای ندارم سرتونو به درد آوردم چون گفتید هرچی تودلتون هست بنویسید من نوشتمونمیدونم ربطی به مسائل کاری داشت یانه فقط میخوام کمکم کنید بخدا خیلی انرژی دارم اما راهشو بلد نیستم وشاید شما آخرین شخصی باشید که کمک میخوام ازتون چون دیگه راهی برام نمونده نه چیزی دارم بفروشم نه مغزم میکشه فقط میخوام اگه میتونید یه وامی چه میدونم‌مبلغیو که نیاز دارم یه جوری برام ردبف کنید تا بتونم جواب طلبکارا رو بدم ویه مقداریشو در کلاسهای آموزشیهدشما ثبت نام کنم تا مثل شما البته جثارت نمیکنم کلا یک خانم موفقی بشم خیلی دوست دارم اوج بگیرم وهمه ی این مشکلاتمو باجانو دل میخرم اگه راهی باشه فقط کمک میخوام یکی کهدراهنماییم بکنه تا از این منجلاب در بیام وقتی ویسهای شمارو گوش میدم خودم لذت میبرم وبه بچه هام میکم گوش کنید میگن مامان دروغه چون خودم شکست خوردم وهمیشه دم از موفقعیت زدم دیگه بچه هام هم نمیتونن باور داشته باشن هر چی میگم من راهو اشتباه رفتم نمیتونم قانعشون کنم پس اگه واقعا انسانهارو دوست دارید وچیزی که تو صحبتتاتون میگید خواهش میکنم التماس میکنم نمیدونم چه جوری فقط کمکم کنید بخدا اونقدر کار میکنم تا همه چیو درست کنم فقط به راهنماییو کمکتون نیاز دارم شما هم مثل دیگران خواهشا نگید باطلبکارا صحبت کنید نه فقط باید مبلغی جور بشه تا بهشون بدم واز اونطرف کار کنم تا قسطشو پرداخت کنم نمیدونم چی بگم‌فقط کمکم کنید میخوام موفق بشم توروخدا دست رد به مت نزنید خواهش میکنم میخوام همانطور که حرفاتون به آدم انرژی میده خواهشا اعتمادمو ازبین نبرید نمیگم‌کمک کنید نگیرید فقط دستمو بگیرید آبروی منو بچه هامو حفظ کنید من کار میکنم ایندفعه از شکستم تجربه کسب کردم وبا کمک شما روشمو تغییر میدم فقط کمکم کنید متتظر جوابتون هستم فقط شما آخرین کسی هستید که دارم میگم آخرین چون به همه جا سر زدم وهمه جا رفتم ممنونم که حرفامو گوش کردید بازم نمیدونم امیدوارم که بخونید خدایا به امید تو نوشتم شاید چاره ای بشه آمین متشکرم

 370. profile avatar
  محمد حسین فروغی گفته:

  سلام خدا قوت میخواهم یگاوداوی بزنم ازخدای مهربون خواستم که کمکم کنه باجدیت تمام اماده ام هرروز وهرشب بهش فکر میکنم بااین گاوداری میخوام به چند خوانواده نوون بدم ناامید نیستم کمکم کنید هیچ بودجه ای ندارم گارگرشرکتم قربانتون منطزرم خدا چه میخواد .قربانتون یاعلی.

 371. profile avatar
  داود فروتن گفته:

  سلام آقای تیموری تو رو به خدا هیچ وقت خسته نباشین و رسالتتون را ادامه بدبن داود فروتن هستم کارمندم ساکن استان گلستان شهرستان گنبدکاووس روستای قورچای خیلی زحمت کشیدم به اینجا رسیدم ولی از درون راضی نیستم چرا که نیاز شدید به استقلال و هوش مالی دارم و تقریبا یه ماهه با شما آشنا شدم و تفکر خود اشتغالی را قبلا هم داشتم و از موقعه ای که با شما آشنا شدم انگیزه ام خیلی بالاتر رفته و در حال حاضر در شهرستان مراوه تپه مشغول به خدمت می باشم و وضع مالیم هم خوب نیست چرا که از صفر شروع کردم تو رو به خدا کمکم کنین.

 372. profile avatar
  امید رحیمی گفته:

  سلام استاد ماهان تیموری من از ۱۱ سالگی شروع به کار کردم و الان ۲۰ سالمه ۹ ساله تمام رو همیشه یجا کارکردم و هیچ کار دیگه ای بلد نیستم سوادمم تا سوم دبستانه الان ک دارم به وضع خودم نگاه میکنم میبینم هیچی ندارم ن پس اندازی ن حقوق خوبی ک بتونم آیندی باهاش داشته باشم لطفا کمکم کنید بتونم شرایط زندگیمو عوض کنم هیچ امیدی به آینده ندارم خاهش میکنم کمکم کنید!!!!!!!!

 373. profile avatar
  ایرانمنش گفته:

  درود به استاد گرامی
  من راهکارهای شمارو در کارم اجرا کردم و شما رو سر لوحه ی زندگی خودم قرار دادم
  زمانی رو به تباهی بودم و الان مثله شما فرد موفقی شدم
  هیچ وقت شما و اموزش هاتون رو فراموش نمیکنم و همیشه مدیون شما خواهم بود

 374. profile avatar
  سپیده محبی گفته:

  سلام جناب تیموری خدا قوت کلییی که سه شنبه فرستادین خیلی به آدم انگیزه میده بارها بهش گوش دادم من یک خانم ۳۵ ساله متاهل هستم وخیلی دوست دارم استقلال مالی داشته باشم و۴ساله لیسانس مدیریت بازرگانی دارم وهمچنان بیکارم سرمایه ای هم ندارم که بخوام کاری راه بیاندازم اگر شما پیشنهادی برا من و امثال من دارین بگین ممنون میشم

 375. profile avatar
  لیلا مروتی گفته:

  سلام استاد عزیز…آشنایی با شما و عضویت در کانال های شما برای من یه اتفاق خوب بود ..دوره هوش مالی رو تهیه کردم و بادقت گذروندم ..روز به روز دارم توی کارم پیشرفت میکنم ..راهکارهای خوبی یاد گرفتم به درامد زایی بالا رسیدم ..امیدوارم بتونم هرچه زودتر شما رو ملاقات کنم…بهترین آرزوهارو دارم براتون استاد تیموری عزیز..

 376. گفته:

  سلام جناب آقای تیموری عزیز و بزرگوار خسته نباشید میگم به بزرگ مرد ایرانی ،جناب اقای تیموری من دیگه هیچ امیدی به زندگی کردن نداشتم تا چند وقت پیش ولی الان خدارو شکر با کلیپهای شما با حرف های شما یکم امیدوار شدم به زندگی ،من درسال ۹۴متاسفانه بخاطر یه چند معامله سر از خود تمام سرمایه ام و شرکتم از دست دادم و بدهی اوردم بالا و بخاطر همین موضوع حدوداً یه یکسالی هم زندان رفتم و تازه ازاد شدم و خواهش میکنم من میخوام باز از صفر یه زندگی و یه شغل شروع کنم، خواهش میکنم کمکم کنید حقیقتش نمیدونم چه کاری راه بندازم یه کم فشار روحی و عصبی بهم وارد شده
  و یه جوری فک میکنم مورد تمسخر اشنایان و دوستان شدم ، خواهش میکنم مثل یه برادر بزرگتر راهنماییم کنید ممنونم ازتون

 377. profile avatar
  فرشته گفته:

  سلام استاد عزززیزززز شما واقعا عاااالی هستین با انرژی و پر از انگیزه که حتی شنیدن صداتون باعث میشه که آدم ترغیب بشه در راه موفقیت قدم برداره، امیدوارم منم بتونم یه روزی مثه شما به آرزوهام برسم.

 378. profile avatar
  محمد رستگاری مطلق گفته:

  سلام استاد
  من ۳۷ سال دارم ۲۰ میلیون پول دارم حدود ده تا کار فنی در ساختمان رو کار میکنم با اینکه پروژه های زیادی رو به اتمام رسوندم الان به جایی رسیدم که توی خونه بیکارم و کوشی من حتی یک تماس کاری هم نداره اگر هم هست بابت سواستفاده هست
  خیلی خستم و فکرم کاملا بستس لطفا راهنماییم کنید متشکرم

 379. profile avatar
  صابر دستجردی گفته:

  استاد عزیز من چند ماهی هست که با شما و کانالتون آشناشدم. دارم دوره ی هوش مالیتون رو هم آموزش میبینم که خیلی مطالب خوبو عالی رو بیان میکنیدو واقعا راضی ام ازمبلغی که پرداختم.
  استاد این کلیپتون واقعا عالی و محشر بود و پر از انگیزه و امید به زندگی برای ساختن آینده
  وقتی که به صحبت هاتون گوش میکردم به خودم میبالیدم که با چنین استاد مقتدر و قویی آشنا شدم و دارم آموزش میبینم. تمام سعی ام بر اینه که شما الگوی سخت کوشی و تلاش درست من باشید.
  از خدا میخوام که بهتون طول عمر باعزت بدن که همچنان بتونین افرادی مثله من رو راهنمایی کنید که ما هم بتونیم آینده ساز کشورمون باشیم.

 380. profile avatar
  گودرزی گفته:

  سلام به استاد مهربان استاد ماهان تیموری . استاد من شغلم ازاده وچندین شغل دارم باهم انجام میدم درامدم خوبه شکر خدا اما میخوام که این سرمایه یی که دارم توی یه شغل مطمعن سرمایه گذاری کنم به نظرتون چیکار کن

 381. profile avatar
  مهرداد گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما استاد تیموری عزیز
  استاد من دانشجوی ارشد مکانیک هستم و ۲۵ سالمه در حال حاضر مدیر یک تولیدی هستم در زمینه تولید دسته سیم خودرو و ۶ کارمند دارم .خیلی احساس خوبی دارم نسبت به زندگیم و خداروشکر میکنم بابتش و نهایت تشکر و قدردانی رو از شما استاد بزرگوار دارم .من دورانی رو داشتم که اصلا کار نداشتم و با دفترتون تماس گرفتم و گفتم که من حتی هیچ سرمایه ای هم ندارم چه کنم ؟ بعد از آشنایی با شما و آموزش هاتون این ایده به ذهنم رسید که چرا من خودم شخصا تولید نکنم .مدت زمانی مواد اولیه رو به صورت محدود تهیه میکردم و در خونه به کمک برادرم دسته سیم هارو آماده میکردم و به بازار میبردم بعد از اینکه دوره رو تهیه کردم واقعا فهمیدم که بلد نیستم کاملا چکار باید بکنم و شروع کردم به اصولی کار کردن و العان خیلی حالم خوبه خیلی ممنون که اینقدر اینده کشورتون و موفقیت هم وطناتون براتون مهمه .مرسی واقعا

 382. profile avatar
  معصومه گفته:

  سلام جناب تیموری
  میخواستم بپرسم تئوری بز واقعا در امدمون رو ۵ قرار میکنه شما هم از همین تئوری استفاده کردین ؟