چگونه در سه سال میلیاردر شدم

چگونه در عرض 3 سال میلیاردر شدم | بنیانگذار هوش مالی

دوست من سلام. امیدوارم حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی. امروز حس و حالم خیلی خوبه و حال درونیم عالیه

میخوام در مورد یه موضوع بسیار مهم براتون صحبت کنم, در واقع یه موضوع ویژه می خوام در مورد یه فرصت باهاتون صحبت کنم. که با اون به کسب درآمد میلیاردی برسید. همه این سوالو از من میپرسن که من چگونه در عرض سه سال میلیاردر شدم . همه ما لیاقت اینو داریم که برای میلیاردر شدن تلاش کنیم و به آرزوهای خود دست پیدا کنیم.

با توجه به اینکه دوره هوش مالی آماده شده. می خواهم این موضوع رو مطرح کنم تا ببینم آیا خودم در جایگاهی هستم که بتونم به طور صحیح به مردم آموزش بدم یا خیر. چون همونطور که میدونید افراد زمانی میتونن آموزش صحیح بدن که خودشون راهی رو رفته باشن و به موفقیت هایی دست پیدا کرده باشن.

ولی من چگونه در عرض سه سال میلیاردر شدم

سن 15 سالگی تصمیم گرفتم بیام تهران به همراه خواهر و برادرم. 2 سال اول زندگی خوب بود خونه بود ولی سه سال بعدش تا سن 20 سالگی من تو یک اتاق 5 متری پشت آسانسور زندگی می کردم. که حتی گاز هم نداشت و من زمستونا از سرما و تابستونا از گرما اذیت میشدم.هرکاری می کردم تا موفق بشم تو شرکت های مختلف کار کردم.

نمایشگاه کتاب، شرکت آسانسوری ، گمرک و…

خیلی تلاش می کردم تا بتونم به موفقیت برسم و تو اون 20 سالگی جز فقیرترین 20 ساله های دنیا بودم. شکست احساسی بسیار بدی داشتم و از نظر مالی خیلی ضعیف بودم. یه روز با دوستام رفته بودم بیرون و بخاطر نداشتن 5 هزار تومان پول خیلی تحقیر شدم. اونجا بود که تصمیم گرفتم زندگیمو متحول کنم، دوباره بلند شم و زندگی خودم رو رقم بزنم

و به رویاهایی که میخوام برسم.

لحظه تغییر جهت زندگی من که میلیاردر شدم

سن 20 سالگی تصمیم گرفتم زندگیمو برای همیشه تغییر بدم و دنبال یه نشونه بودم تا شروع کنم. خدا اون نشونه رو بهم داد و یکی از دوستانم بهم گفت که بیا پیک کتاب رو راه بنداز و این کار جدید رو شروع کن. زمانیکه این کار رو شروع کردم خیلی انرژی و انگیزه داشتم. یه روز یکی از دوستام به نام بهزاد مقدم اومد پیشم و گفت:

مگه تو کار کتاب نکردی؟

گفت میتونی با تبلیغات مشتری پیدا کنی و کسب و کارتو رونق بدی. و من موسسه پیک کتاب تهران رو فقط با 2 تا خط تلفت استارت زدم. من میگفتم تلاش می کنم و می خوام به اونجایی که می خوام برسم. خیلی ها منو مسخره می کردن و به خاطر رویاهایی که داشتم تحقیرم می کردن. همیشه میگفتن باشه تو می تونی و لبخند می زدن.

پشت اون لبخندشون من میفهمیدم که منظورشون اینه که من نمیتونم. من انرژی بیشتری پیدا می کردم تا بتونم به تونجایی که لایقش هستم برسم. در عرض سه سال خیلی از کارها رو انجام دادم و تونستم به همه خواسته هام و رویاهام برسم. برای خودم درآمد غیر فعال ایجاد کردم به نحوی که دیگه لازم نبود کار کنم و ثروت خودش میومد .

درحال حاضر سه تا بیزینس دارم که دارم ازش کسب درآمد میکنم . یه کارخونه تو قم دارم (خیابون توانیر) که برادر و پدرم کار میکنن اونجا. دوتا شرکت موفق دارم که درآمد اون روزانه 18 میلیون تومان شده. ولی این که پولدار    شدم سطح خواسته های من نیست. به این خاطره که خودم رو لایق میدونم که بخوام به دیگران آموزش بدم.

تا اونا هم بتونن سطح زندگی خودشون رو تغییر بدن و برای خودشون پول خلق کنن. من یادگرفتم که باید یاد بگیرم و به دیگران آموزش بدم و این رسالت وجودی منه.

استارت هوش مالی میلیارد شدم

همونطور که می دونید دو سال و شیش ماه تمام, کل زندگیم رو وقف موضوعی کردم به نام هوش مالی

اما قبل از این که در مورد هوش مالی براتون حرف بزنم می خوام در مورد خودم باهاتون صحبت کنم. اصلا چرا من به خودم اجازه ی این رو میدم که در مورد مسائل مالی صحبت کنم؟ به عنوان یک آموزگار و معلم چرا من به خودم این اجازه رو میدم؟

من قبلا هم در مورد گذشته ی خودم صحبت کردم. وقتی از گذشته ی خودم حرف میزنم به همه ی سختی هایی که کشیدم افتخار می کنم. و افتخار می کنم به این جایگاهی که رسیدم.

گذشته ی مالی سخت

سن 15 سالگی بزرگترین تصمیم زندگیم رو گرفتم. به همراه برادرم و خواهرم اومدم تهران. و اومدم رشد کنم

اومدم به رویاهام برسم. تا سن بیست سالگی. دو سال اول رو پیش خواهر و برادرم زندگی می کردم

و سه سال بعدش رو توی یه اتاق 5 متری زندگی می کردم. امروز اومدم خیابون کریم خان تا در همون اتاق براتون فیلمبرداری کنم. ولی اون جا رو اجاره دادن و نتونستم اونجا فیلم بگیرم اما تو همون ساختمون هستم. تا سن 20 سالگیم خیلی کار کردم.

کارهای مختلفی کردم …

کارهایی مثل تور لیدری و کار توی لوازم آرایشی بهداشتی و کار کتاب. کتاب می خریدم و می رفتم تو پارک های مختلف و روی میز میذاشتم کتابارو و میفروختم.

تا 20 سالگی شرایط سختی داشتم. و یکی از فقیرترین 20 ساله های ایران بودم. شکست احساسی خورده بودم.

شرایط مالی بدی داشتم. یادمه یه بار به خاطر نداشتن 5 هزار تومن تحقیر شدم

همه چیز یه جوری درست شده بود که منو اذیت کنه. به خودم گفتم تو اومدی تهران به چی برسی؟ 

 • تو اومدی به رویاهات برسی؟
 • تو اومدی به اون جا که لیاقتته برسی؟
 • شرایط روحیم بد بود و دائم دنبال خدا می گشتم

و این جمله همیشه توی ذهنم بود که خدا میگه یه قدم بردار من 10 قدم بهت نزدیک تر میشم. سن 20 سالگی تصمیم گرفتم زندگیمو برای همیشه تغییر بدم و دنبال یه نشونه بودم تا شروع کنم. خدا اون نشونه رو بهم داد و یکی از دوستانم بهم گفت که بیا پیک کتاب رو راه بنداز و این کار جدید رو شروع کن

زمانیکه این کار رو شروع کردم خیلی انرژی و انگیزه داشتم .

راه اندازی پیک کتاب میلیارد شدم

یه روز یکی از دوستام به نام بهزاد مقدم اومد پیشم و گفت:مگه تو کار کتاب نکردی؟

گفت میتونی با تبلیغات مشتری پیدا کنی و کسب و کارتو رونق بدی. و من موسسه پیک کتاب تهران رو فقط با 2 تا خط تلفت استارت زدم

من میگفتم تلاش می کنم و می خوام به اونجایی که می خوام برسم. خیلی ها منو مسخره می کردن و به خاطر رویاهایی که داشتم تحقیرم می کردن. همیشه میگفتن باشه تو می تونی و لبخند می زدن. پشت اون لبخندشون من میفهمیدم که منظورشون اینه که من نمیتونم. من انرژی بیشتری گیدا می کردم تا بتونم به تونجایی که لایقش هستم برسم.

چگونه در عرض 3 سال میلیاردر شدم

در عرض سه سال کارهایی رو انجام دادم که شاید یک فرد معمولی در 40 سال از عمرش نتونه اون کارارو انجام بده. انقدر به موفقیت مالی رسیده بودم که میتونستم خودمو تو سن 23 سالگی بازنشست کنم. چون درآمد های غیرفعالم خیلی زیاد بود

و می تونستم تا آخر زندگیم فقط بخورم و بخوابم. با این که از نظر مالی خیلی شرایطم خوب بود اما شرایط روحی خوبی نداشتم. از دورن حال خوبی نداشتم. برای همین زنگ زدم به فرشته ی زندگیم : به خواهرم که اولین بانوی سخنران انگیزشی ایرانه

رسالت آموزش میلیارد شدم

گفتم خواهرم من که از نظر مالی به خیلی چیزها رسیدم پس چرا از درون از خودم راضی نیستم؟ گفت بیا پیشم :

روی من یه تکنیکی زدن به اسم تکنیک رسالت توی اون تکنیک من می دیدم که دارم یاد میگیرم و یاد میدم

دیدم احساس خوبی دارم با این کار و رسالت من این شد که یاد بگیرم و آموزش بدم .

پس وارد این کار شدم و در سال 94 در بیشتر از 20 تا از شهرهای ایران سخنرانی کردم. بیشتر از هزار نفر رو آموزش دادم. که این هزار نفر نتایج فوق العاده ای گرفتن. الانم خداروشکر رو به موفقیتم سه تا شرکت دارم. شرکت پیک کتابم سمت میدون انقلابه و خیلی بزرگتر شده و از  2 تا خط به 9 تا خط رسیده.

یه کارخونه دارم توی قم که پدر و برادرم به همراه 6 نفر دیگه کار میکنن. و یه شرکت دارم که درآمدش به بیشینه ی 38 میلیون سود در روز رسیده

اما این حد رویاهای من نیست. من دوست دارم به جایی برسم که بی دریغ بتونم 95 درصد از درآمدم رو ببخشم. پس وقتی من درباره ی مسائل مالی صحبت میکنم صلاحیتش رو دارم. دوست دارم حاصل تجربه و مطالعاتم رو به اشتراک بذارم. و این موضوعیه که هوش مالی رو به وجود آورد

هوش مالی: فرصتی منحصر به فرد

هوش مالی در حال حاضر یه فرصته در کشور

در حال حاضر همه در مورد ذهن و ذهنیت صحبت می کنن اما هوش مالی از راهکارهای عملی میگه. خیلی ها رو میشناسم که کار ندارن و بلد نیستن یه کار ساده رو راه بندازن و توسط همسرشون تحقیر میشن. من خیلیا رو میبینم که کارمندن و به خاطر حقوق ناچیزشون توسط مدیرشون تحقیر میشن و حتی نمیتونن یه خواسته ی فرزندشو برآورده کنن میلیارد شدم

و من میشناسم مدیرایی رو که استرس اینو دارن که حقوق کارمنداشونو چطور بدن و چطور فروششون رو بالا ببرن. و حتی آخر ماه استرس اجاره رو دارن. و همه ی این هایی که گفتم مربوط میشه به ضعف هوش مالی. امروز اومدم تو خیابون کریم خان و تو همون ساختمونی رو گفتم که توی یه اتاق 5 متریش زندگی میکردم.

دوست داشتم توی همون اتاق 5 متری کلیپ رو ضبط کنم اما اونجا رو اجاره دادن. این کلیپو گرفتم تا به همه ی سوالای دهنتون درباره ی هوش مالی پاسخ بدم. اگه بیکاری یا کارمندی,  همین الان 5 تا از مهارت های خودت رو بنویس. توانایی تو میتونه ساز زدن یا نقاشی کردن و یا هرکار دیگه ای باشه. و من بهت یاد میدم چطور بتونی از توانایی هات پول به دست بیاری.

یا حتی اگه کار داری بهت یاد میدم کجا میتونی برای کسب و کارت تبلیغات کنی

نتیجه ی این بخش …

ازت می خوام همین الان یه تصمیم جدی بگیری و از پایین همین کلیپ با لینک به وبسایت بری و سوالاتتو بپرسی. هرآنچه در ذهنت هست رو بپرس

و من روز 5 شنبه سعی میکنم به همه ی سوالاتتون پاسخ بدم. خدارو شکر میکنم بخاطر حضور در زندگی من و حضورش در زندگی تو

حس امروزم خیلی خوبه چون اومدم به جایی که از اونجا استارت زدم. و به تمام رنج هایی که کشیدم افتخار میکنم. و به جایگاهی که امروز دارم افتخار میکنم

خدایا شکرت

خیلی خوشحال شدم

ازت میخوام همین الان بیای و سوالت رو بپرسی

خیلی از انسان ها دارن سختی میکشن چون کسب و کاری برای خودشون ندارن. خیلی ها کارمندن و توسط مدیرشون به خاطر حقوق ناچیزشون تحقیر میشن. خیلی از مدیرا دارن سختی میکشن چون بلد نیستن چطور کسب و کارشون رو رشد بدن. در صورتیکه موفقیت خیلی آسون تر از اون سختی هاییه که دارن می کشن.

علم ثروتمند شدن

اگه میبینی تعداد ثروتمندها روز به روز داره بیشتر میشه به خاطر اینه که علم ثروتمند شدن اومده. مردم برای ثروتمند شدن آموزش میبینن

برای اولین بار آقای ناپلئون هیل در جهان دست به این جور آموزش ها زد. امروزه خیلی ها هستن که برای ثروتمند شدن مردم آموزش میدن. پس تو خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کنی میتونی به موفقیت برسی. سوالا خیلی عالی بود اما اکثرا شخصی بود و درباره ی هوش مالی نبود. با این که من در مورد خیلی از این سوالهای شخصی، در دوره ی هوش مالی، ساعت ها راهکار دادم.

کافیه فقط یک سال راهکارهای منو باور کنی. من به شما قول میدم اگه نتایج این یک سال رو توی یک کفه ی ترازو . و نتایج بقیه ی عمرتون رو توی یه کفه ی دیگه بذارین، کفه ی این یک سال سنگین تر خواهد بود. من همه ی سوالات شما رو درک می کنم. حتی سوال و کامنت مهدی 16 ساله ای رو که نوشته بود آقای تیموری من استرس آینده م رو دارم.

مهدی جان من درکت می کنم چون من هم توی سن 15 سالگی استرس آینده م رو داشتم.

سوالات درباره هوش مالی

خیلی ها پرسیده بودن چطور کارشون رو رشد بدن؟

هوش مالی یعنی اطلاعات مالی.

زمانی که اطلاعات مالیت رو بالا می بری یاد میگیری چطوری تبلیغات کنی. و چه استراتژی ای برای رشد کسب و کارت داشته باشی

من بهتون قول میدم اگه فقط از 2 تا تئوری بز و شیر و عنکبوت استفاده کنی … می تونی در عرض 3 ماه درآمدت رو 2 تا 5 برابر افزایش بدی مثل همه ی اونهایی که نتایجشون رو برای شما توی وبسایت و کانال گذاشتیم.

یه ضرب المثل هست که میگه: مسئله چون حل شود آسان شود. زمانی که یاد میگیری چطور بیزینس خودتو راه اندازی کنی مسئله برات آسون میشه

در قسمت فوت کوزه گری کارهایی رو معرفی کردم بهتون که با سرمایه ی خیلی کم می تونید شروعشون کنید. در ماه دوم از دوره هوش مالی میام از هرم مزلو میگم و میگم چطور از نیاز های مردم بتونی کسب درآمد کنی. به دوره هوش مالی یه جلسه اضافه کردم که توی اون فوت کوزه گری های خاص رو بهتون معرفی کردم …

تا بتونید خیلی راحت کار راه بندازید برای خودتون

اساتید قدرتمند هوش مالی

پروفسور جهانگیری(پدر کسب و کار ایران) توی دوره ی هوش مالی بهت یاد میده که چطور کارتو راه بندازی. خیلی ها سوال پرسیدن که ما کارمند هستیم و استرس این رو داریم که برای خودمون بتونیم کار راه بندازیم. باید بهت بگم همه ی کارآفرین های بزرگ اول کارمند بودن مثلا حسین حجازی که به اسم پدر اسانس ایران میشناسنش

تو میتونی از تئوری امنیت به امنیت استفاده کنی. و کارمندیو رها کنی و بدون استرس و ترس بتونی کارتو شروع کنی. بعضی ها پرسیدن که چطور سرمایه گذاری کنن؟ من همیشه گفتم که سرمایه گذاری یه استخر بزرگه اما با عمق یک متر. بعضی ها بدون دونستن این نکته، شیرجه میزنن توی استخر و سرشون میشکنه مورد تمسخر بقیه میشن.

من اصول سرمایه گذاری رو بهت یاد میدم و از راهکارهایی میگم که خودم ازشون نتیجه گرفتم. خیلی ها کامنت گذاشتن که آقای تیموری درآمدم خوبه ولی تا سر برج چیزی برام باقی نمیمونه. باید بگم این مشکل به خاطر اینه که مدیریت مالی رو بلد نیستی. من هرم هوش مالی رو توضیح دادم و گفتم شما تو چه جایگاهی هستی. و از 5 حساب: هزینه های جاری، بخشش، تفریح و شادی، سرمایه گذاری کم ریسک و پر ریسک گفتم

و در این آموزش ها پروفسور رضا تهرانی، استاد دانشگاه تهران(پدر مدیریت مالی ایران) کنارم

دوست من 

من با خیلی از مولتی میلیاردهای کارآفرین خبره در ارتباطم. و افتخار میکنم که از تجربیات اون ها توی دوره استفاده میکنم. پس کسی که این مطالب رو کپی میکنه درکی از این مطالب نداره.

رسالت آموزش

هدف اصلی من پول نیست. رسالت من آموزش و اصلاح زیرساخت های مالی ایران و ایرانیه. رسالت من اینه که به افراد یاد بدم چطور پول در بیران و چطور پولشونو حفظ کنن و رشد بدن. با تک تک سلول هام …

بهت قول میدم اگه به راهکارهایی که میدم عمل کنی نه تنها خودت رو بلکه بقیه ی اطرافیانت رو هم متحیر می کنی

اگه به راهکارها عمل میکنی به اون چیزی که دوست داری میرسی

من از فقر به ثروت رسیدم. وقتی تو کار آموزش اومدم توی برج زندگی میکردم و بهترین ماشین رو داشتم. دفتر کار من توی برجه و الان من روی سقف این ساختمون ایستادم و کل تهران زیر پامه. پس من نیومدم که از آموزش فقط درآمدزایی کنم. بلکه اومدم رسالتمو انجام بدم

من از تجربه ها و اشتباهاتم بهتون میگم

بهت قول میدم اگه اشتباهات منو انجام ندی اگه برای من 3 سال طول کشید تا میلیاردر بشم برای تو کمتر طول می کشه.

من توی مسیر تهران به بندرعباس خیلی سختی کشیدم و خار توی پام رفت و حالا برای شما یه جاده ی خوب کشیدم و اطرافش پر از درخته و تو میتونی با سرعت این مسیر رو طی کنی. هر موقع باهات صحبت میکنم خیلی خوشحالم

چون میدونم چی دارم میگم

ارزش پول

همیشه گفتم که اکثر مردم هر روز دارن پول از دست میدن چون بلد نیستن چطور پول به دست بیارن. این در صورتیه که همه ی ما تجربه کردیم زمانی رو که والدینمو روی ما سرمایه گذاری کردن. و ما رو مدرسه فرستادن تا ما زمان و انرژی بذاریم و یاد بگیریم. چطور بخونیم و چطور یاد بگیر برای مسائل مالی هم باید زمان و انرژی بذاریم و یاد بگیریم چطور پول به دست بیاریم و پول از دست ندیم

امروز میخوام در مورد گذشته حرف بزنم و قبلا هم از گذشته م گفته م اما باز هم میگم چون گذشته م همونه و تغییر نکرده. پدرم همیشه به من میگفت: ماهان همه چیز پول نیست اما وقتی به تهران اومدم و شرایط بد اقتصادی رو گذروندم فهمیدم همه چیز پوله !

اگه پول نداشته باشی، پول تمام زندگی تو میشه. در 15 سال اول زندگیم که همراه پدر و مادرم زندگی می کردم … پدرم فقط یک بار به من گفت: پسرم قند عسلم. و اون روز یکی از بهترین روزهای زندگی من بود. اما از وقتی پولدار شدم و برای پدرم کارخونه زدم …

امکان نداره که هفته ای یک بار به من زنگ نزنه و حال منو نپرسه همه میگن مهر مادری بهترین احساسه، اما این مهر رو درک نکردن

من وقتی پولدار شدم تونستم مهر مادری رو درک کنم. چون مادرم میدید که نهالی که کاشته، میوه داده و به من افتخار میکرد

زمانی که پولدار بشی دیده میشی.

من نمیخوام بهت بگم که پول برات عشق میاره اما میتونم باقدرت بهت بگم که محرک ترین موضوع برای احساسات، پوله زمانیکه پول داشته باشی همسرت بیشتر دوست داره. و پدر و مادرت بیشتر بهت افتخار میکنن و اون موقع س که میتونی عشق ناب رو درک کنی

اهمیت آموزش دیدن

امروز ازت میخوام یک تصمیم قاطعانه بگیری برای خودت و یک بار. برای همیشه زندگی مالیت رو از این چیزی که هست بهتر کنی و برسی به اون چیزی که لیاقتته. اگه میخوای مدیر خودت باشی باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و روی هوش مالی خودت کار کنی. اگه میخوای در کسب و کار خودت نامبر وان باشی. و رهبر باشی باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و هوش مالی خودت رو تقویت کنی

اگه میخوای پولت رو از دست ندی. و فریب نخوری باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و قوانین قراردادها رو یاد بگیری. باید یاد بگیری چطور چک بدی و چطور قرارداد بنویسی. اگه میخوای عادات مالی نامطلوبت که باعث دور ریختن پولت میشه رو ترک کنی باید شیوه ی این کار رو یاد بگیری.

اگه میخوای یاد بگیری که چطور سرمایه گذاری کنی تا پولت برات پول بیاره

باید روی خودت سرمایه گذاری کنی و هوش مالیت رو قوی کنی

هوش مالی برای چه کسانی است؟

خیلیا پرسیدن که هوش مالی برای کیاس ؟ هوش مالی رو برای اونهایی که جسارت تغییر و اقدام دارن آماده کردم. برا اونهایی که میخوان زندگیشون رو از این چیزی که هست تغییر بدن.

 • هوش مالی برای تنبل ها نیست !
 • هوش مالی برای اردک ها نیست
 • هوش مالی برای افرادیه که بخوان به راهکارهاش عمل کنن

من هر آنچه رو که بلد بودم توی هوش مالی گفتم. این رسالت منه که بیشتر یاد بگیرم و بیشتر یاد بدم. هیچ چیزی نمیتونه جای احساسی که من توی کارم دارم رو بگیره. همیشه در زندگیم سخت تلاش کردم. حالا هم دارم سخت تلاش میکنم تا بهترین خودم باشم. من میتونم به تو یاد بدم چطور بهترین خودت باشی

تمام تلاشم اینه که بتونم همه ی خردم رو برای موفقیت تو به اشتراک بذارم. با اینکه شرایط مالی به سامانی دارم اما این حد خواسته های من نیست. من دوست دارم از نظر مالی به جایی برسم که بتونم 95 درصد از درآمدم رو بدون چشمداشت ببخشم.

نتیجه

خدارو شاکرم به خاطر این همه نعمت

خدارو شاکرم به خاطر حضورش در زندگی من و حضورش در زندگی تو

شاد باشی و خدا نگهدار

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
عادت های مالی و چالش پول نقد

939 دیدگاه برای “چگونه در عرض 3 سال میلیاردر شدم | بنیانگذار هوش مالی

 1. علی جوادی گفته:

  سلام
  من ۱۷ سالمه
  تولید کننده گل های مصنوعی هستم
  می خواستم بدونم چطور می تونم فروش محصولاتم رو بیشتر کنم

 2. الهام گفته:

  سلام ممنون از مطالبی که گذاشتید.
  من شغلم خبرگزاری(خبر اقتصادی) هست، درآمدم خیلی کمه و دوست دارم درآمد دیگه‌ای هم داشته باشم، حالا یه کار اینترنتی… ممنون میشم بهم راهکار بدید.

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام
   درود بر شما
   امیدوارم عالی باشید
   باید ابتدا علاقه و مهارت خودتون رو بررسی کنید و نسبت به نیاز جامعه و مخاطب خدمات خودتون رو ارائه بدید، اگر بخوایم این موضوع رو هم به صورت علمی بررسی کنیم شما باید برای راه اندازی کسب و کارتون حتما مدل کسب و کار خودتون رو داشته باشید و با دقت اون رو طراحی کنید. و برای ثروتمند شدن باید روی ذهنیت ، شخصیت و مهارت های خودتون کار کنید و از سمتی با استفاده از ایجاد پول حفظ پول و رشد پول دارایی های خودتون رو افزایش بدید.

 3. محمد گفته:

  سلام من 17 سالمه برنامه نویسم (جونیور) فعلا تومرحله ای نیستم که بخوام پول دربیارم یا در امد خوبی داشته یا اصلا در نمیارم ! فعلا دارم اموزش میبینم برای فول استک شدن بهترین شدن.
  لامصب تو پول داشتی به پوچی رسیدی من بدون اینکه به پولی درامدی چیزی برسم اینجور داغونم به پوچی رسیدم🤣🤣 واقعا نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟!!

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم عالی باشه
   کجای متن گفته شده بود استاد تیموری به پوچی رسیده ؟!!! اگر همه ی ما روی ذهنیت خودمون به درستی کار کنیم و مهارت خودمون رو نسبت به توانایی ها و علاقه خودمون افزایش بدیم قطعا می تونیم درآمد خوبی داشته باشیم. استاد تیموری از صفر شروع کردن و خیلی از افرادی که وقت گذاشتن و آموزش دیدن تونستن زندگی شون رو عوض کنن : می تونی توی لینک زیر تعدادی از این افراد رو ببینی :
   https://mahanteymouri.com/?p=40867

 4. یکتا گفته:

  سلام آقای تیموری من یکتا هستم ۱۴سالمه اتفاقی وارد این سایت شدم
  من توی زمینه های هنری مثل نقاشی موفق هستم و میدونم اگه تلاش کنم به چیزی که میخوام برسم خانواده من اصلا اوضاع مالیشون خوب نیست واسه همین میخواستم بهم کمک کنید تا بتونم کم کم وارد زمینه هوش مالی بشم واینده خوبی داشته باشم.

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   اصلا نگران نباشید . کلی محتوای رایگان و کاربردی براتون آماده کردیم.
   فقط بخاطر داشته باشید که برای این که بخواید شغلی رو انتخاب کنید باید ابتدا علاقه و مهارت خودتون رو بررسی کنید و نسبت به نیاز جامعه و مخاطب خدمات خودتون رو ارائه بدید.
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

 5. وحیده گفته:

  سلام و درود خدمت استاد گرامی ماهان تیموری و تمامی تلاش گران در این زمینه. امروز داستان زندگی شما را خواندم وبغض گلویم را فشرد چون که مشکلات همه ما مثل هم است و من امروز برای حرکت انگیزه ام از قبل هم بیشتر شده .من 40 سال دارم و به نوبه ی خودم همیشه تلاش کرده ام ولی نتوانسته ام موفق شوم و هیچوقت جایگاهی که در خور شأنم باشد ، پیدا نکرده ام ولی با صحبتهای شما گویی قدرت پیدا کرده ام و احساس میکنم میتوانم به اهدافم برسم . یک هفته است که شما را شناخته ام ولی در درونم انرژی و انگیزه ی بزرگی ایجاد شده و من میتوانم از پس تمام مشکلات برآیم و موقعیت زندگی را به نفع خودم ورق بزنم البته اگر بزرگ صحبت نکرده باشم من پیشرفت را فقط برای خودم نمیخواهم بلکه دوست دارم در آینده ای نزدیک به همنوع هایم نیز کمک کنم و هر چه در توان دارم در گرو اخلاص نهاده و تقدیمشان کنم و امیدوارم که آنروز فرا خواهد رسید . استاد گرامی فقط استدعا دارم اگر برایتان مقدور باشد بار دیگر شانس تخفیف را برایمان مهیا کنید تا کسانی که بدلیل مشکلات مالی نتوانسته اند در کلاسهای مفید و آینده ساز شما شرکت کنند ، فرصتی فراهم شود برای پیشرفت . در پایان از لطف و بزرگواری شما عزیزان نهایت تشکر و قدردانی را دارم . همیشه پاینده و موفق باشید . به امید ایرانی آباد و ایرانیه سرافراز . استاد لطفا کمکمون کنید

 6. وحیدخیری گفته:

  سلام اقای تیموری
  من ۳۲سالمه واز ۱۳سالگی دارم کار میکنم
  از کارگری شروع کردم وتا ۱۸ سالگی که ازدواج کردم همون دوسال اول کارگریم اوستا کار خودم شدم یعنی رطبه اول کارخودم که چرخ کاری میشه رسیدم
  من در صنعت کفش کار میکنم که یک صنعت بسیار پیچیده وسختی هستش
  خلاصه تا این که سال گزشته با یکی از دوستانم که خیلی هم دوست خوبی هستش حرف از شروع تولید کفش کردیم بهم گفت که تو که توی این کار ماهری چرا تولید نمیکنی گفتم سرمایه ندارم و دوستم گفت که سرمایه اولیه رو میدم شروع کن ومنهم شروع کردم به همه در زدم کارو شروع کردم یکسال شب و روزم یکی شده
  از دل پوری که دارم این مطلب نوشتم براتون خلاصه بعد یک سال هر کاری کردم نشد که نشد زندگیم رفت سرمایه ای که دوستم داده بود رفت زرر کردم الانم در مرز سکته هستم 😭😭😭😭

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه دوست من
   دور از جون شما !!! سکته چرا ؟!
   خیلی ها بودن که بار ها و بار ها کارخانه هایی داشتن و ورشکست شدن و بدهی داشتن اما باز هم کسب و کار خودشون رو شروع کردن.
   همین که دوستی که داشتین که بهتون سرمایه داده، خودش یک فرصت بوده .
   حالا اگر بررسی کنید که ببینید چه چیز هایی باعث شده در کسب و کارتون شکست بخورید، و از این به بعد حساب شده برید جلو قطعا میتونید یکی از موفق ترین آدم ها در صنف خودتون باشید.
   شاید بپرسید چطوری ؟
   نگران نباشید .
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

  • الناز رمضانی گفته:

   سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   در صورتی که امکان ثبت نام دوره هوش مالی پلاس رو ندارید ، نگران نباشید .
   چرا که خیلی از افراد و دانش آموختگان هوش مالی پلاس ابتدا با آموزش های رایگان شروع کردند.
   برای شروع :
   اگر بدهی دارید ، برای برطرف کردن مشکل بدهی ویدئوی زیر رو چند بار به دقت ببینید :
   https://mahanteymouri.com/?p=32927
   حتما ویدئوی های زیر رو هم ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   یادتون نره که همه ی ما برای موفقیت و نتیجه گرفتن باید اقدام کنیم .
   شاد و موفق و سلامت باشید .

 7. رهام طوري گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامي اميدوارم كه هميشه عالي باشين من ٤٣ ساله هستم يك پيمانكار بزرگ و حرفه ايي تو رشته تاسيسات بودم درامدم و زندگي عالي داشتم ٦سال پيش ورشكسته شدم اوضاع كار هم خوب نيستش بد جوري گير كردم اومدم تهران تو شركتي دارم كار ميكنم و مبلغي جزعي پول ميگيرم واقعا از زندگي سير شدم نميدونم چيكار كنم در ضمن كمي هم پول دارم نزديك ٤٠٠ مليون ميخوام تهران دكه اجاره كنم نميدونم كارم درسته يا كه نه ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين خيلي فعال هستم و در ضمن ورزشكار هم هستم

  • الناز رمضانی گفته:

   سلام دوست عزیز، لطفا برای اینکه بخواین در حوزه ی کسب و کار حرفه ای شین بیشتر آموزش ببینین و تحقیق کنین . دوره ی هوش مالی پلاس استاد به خاطر نتایجی که داشته خیلی معروفه و میتونین اون رو تهیه کنین.

 8. Ayuob گفته:

  سلام خدمت استاد تیموری من ۲۹سالمه متاهلم و۳ فرزند دارم شهری که من زندگی میکنم خیر از قاچاقی هیچی به من یاد نداده وهیچ حرفه وکاری غیر از قاچاقی بلد نیستم از لحاظ مالی بدنیستم ولی از شغلم راضی نیستم البته نمیتوان اسمش رو شغل گذاشت چون هیچ آینده ای نداره ولی نمیدونم ازکجاشروع کنم وواقعا چه کاری را انجام دهم تاحالا چندتا ازعزیزانمو تواین راه ازدست دادم خواهش میکنم به من کمک کنید که یه حرفه یا شغلی رابرای خودم دست و پا کنم چون تو نقطه صفر مرزی هستم نمیدونم چکار کنم خواهش میکنم بهم جواب دهید ومنرا هم ببینید

 9. مصطفی گفته:

  سلام آقای تیموری عزیز،من 28سالمه متاهلم مدرک تحصیلیم دیپلمه وکارگر یه کارگاه تولیدی هستم،دوس ندارم کارگر باشم میخوام واسه خودم باشم واسه خودم کار کنم وپول دار بشم، اون صاحب کاری که حقوق منو با هزار منت وبدبختی میده آخرشم سر ماه کم میارم دوس دارم سر پای خودم باشم ولی نمیدونم چطوری اگه میشه یه لطفی کنین راهنمایی کنین، باتشکر

 10. Setareh گفته:

  من به نویسندگی علاقه دارم ولی دوست دارم کتابی بنویسم و به چاپ برسونم… و میدونم چی بنویسم ولی انگیزه ندارم برای نوشتن و به شدت احساس خستگی میکنم… و اینکه نمیدونم این کتابی که میخوام بنویسم و جملات بازی که داره اصلا به چاپ میرسه یا ن.. راهنمایی کنید لطفا‌.

 11. یونس باعزم گفته:

  باسلام خدمت شما استاد گرامی من 24 سالمه واز یه روستای دورافتاده مرزی هستم وتنها کار ومهارتم اینه که ازطریق یکی از دوستانم در تهران در یک شرکت خدمات نظافت مشغول به کارم و ازاین اوضاع زندگی خیلی ناراحتم سر ماه که میشه اجاره خونه قسط وام مخارج زندگی و… حال شما میشه کمکم کنیدویه راهکار وایده ای دارید شما برای من. ممنون میشم اگه کمکم کنید باتشکر فراوان از جنابعالی

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   حتما از کلیپ های رایگان استاد تیموری استفاده کنید .
   اگر این کلیپ هارو چند بار با دقت ببینید و اجراش ک کنید مطمئن باشید که نتیجه خواهید گرفت
   حتما کلیپ های رایگان رو دنبال کن و اجراش کنید و :
   این کلیپ هارو هم حتما ببینید :

   https://mahanteymouri.com/?p=41450
   https://mahanteymouri.com/?p=44000
   https://www.instagram.com/p/B6prfwsnAaO/

   بهترین هارو براتون آرزو مندیم
   شاد و موفق و سربلند باشید .

 12. کوثر زمانی گفته:

  سلام اقای تیموری من اتفاقی به این سایت بر خوردم واگه بتونید بهم کمک کنید خیلی ازتون ممنون میشم من ۱۶سالمه از نظر مالی هم توی خانواده بدی زندگی نمی کنم اما دوست دارم خودم از حالا شروع کنم من به صورت ابتدایی سیاه قلم -عروسک بافی-و چرم دوزی بلدم البته توی کارای هنری کلا خوب عمل می کنم

 13. علی حسن زاده گفته:

  سلام
  علی حسن زاده هستم یک کارآفرین
  در حال حاضر تولیدی صنایع قلم زنی دارم
  و سود خودم بین ۹ تا ۱۲ میلیون در ماهه
  چجوری میتونم این درآند رو افزایش بدم نه صرفا در کار خودم ….

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام
   امیدوارم حالت عالی باشه
   با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما راهنماییتون خواهند کرد :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88252009

 14. زهرا ز گفته:

  سلام اقای تیموری
  من یه زن سی ساله هستم متاهلم کارشناسی صنایع دستی دارم و نقاشی و طراحی هم بلدم اما موقعیت اقتصادی خیلی بدی دارم هرچی تلاش میکنم بی نتیجه مونده پول ندارم اموزشگاه یا گالری بزنم و تو خونه نقاشی میکنم ولی کم بفروش میره ..خیلی دوس دارم ثروتمند بشم باید چیکار کنم ??

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   برای انتخاب یک مسیر مهارت ها ، علاقه و شرایط خودتون رو بسنجید .
   هدف خودتون رو بررسی کنید و ببینید آیا هدف شما یک هدف اسمارت هست ؟
   هدف باید قابل اندازه گیری و قابل دستیابی باشه
   ویژگی های کنترل شده داشته باشه
   روی ذهنیت و باور ها و مثبت اندیشی خودتون هم همیشه کار کنید .
   این کلیپ رو هم حتما تماشا کنید :
   https://mahanteymouri.com/?p=44925

 15. بی نام گفته:

  سلام.
  لطفا جلسه رایگان هم بگذارید
  من که دلم میخواد زندگیم رو جمع و جور کنم اما هزینه ای ندارم که بخوام توی جلسات شما باشم و استفاده کنم باید چکار کنم
  امیدوارم به فکر ماهم باشید جلسات رایگان حداقل یکبار در ماه یا هر جور که میدونید

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   هم سایت استاد تیموری و هم پیج اینستاگرام ایشون رو اگر دنبال کنید ، پر از محتواهای رایگان ، به صورت کلیپ ، مقاله و … که می تونید از تموم اون ها به صورت کاملا رایگان بهره مند بشید .

 16. مصطفی گفته:

  سلام خدمت جناب استاد تیموری عزیز
  بمب انرژی خودم
  بنده مهندسی مکانیک خودرو خوندم ۳۳سال دارم و متعهل میباشم
  ۵سال سابقه کارشناسی معاینه فنی خودرو دارم
  ۳سال بعنوان کار دوم ویزیتور گرم موادغذایی بودم
  ۳سال تکنسین تولید در یک شرکت لوله سازی
  از ۳۰ آذر با شرکت تسویه کردیم بدلیل نبود تولید
  در آموزشگاه های رانندگی تدریس فنی خودرو انجام میدهم ولی درامدی نداره
  نتوورک هم ۲ماهی میشه شرو کردم ولی چون فعلا درامدی ندارم فکرم جای دیگه دنبال یه بیزینس برای خودم هستم
  نمیدونم در حیطه خودرو قدم بردارم یا چیز دیگه .من بدنبال درآمد بالا هستم لطفآ راهنماییم کنید .باتشکر

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   توی شرایطی که داری … ببین که مهارت تو در چیه ، به چه چیزی علاقه داری ، و این که آیا از اون مهارتی که الآن داری می تونی ایجاد درآمد کنی ؟ (مهارتت کافیه و یا لازمه آموزش ببینی ) در مورد زمینه شغلی خودت تحقیق کن و ثروتمند ترین هارو در زمینه شغلی خودت پیدا کن ! این طوری می تونی بررسی شون کنی و ازشون یاد بگیری ، اشتباه هایی که اون ها نکردن رو انجام بدی … و خیلی مهمه که بتونی بعد از ایجاد درآمد و حفظ پول خودت ، افزایش درآمد هم داشته باشی ، پس مهارت هایی که داری رو بسنج و بررسیش کن ، با افراد متخصص توی کار و زمینه شغلی خودت مشورت کن . و این که متخصص بودن رو فراموش نکن که تخصص در کار و زمینه شغلی که داری بهترین کاره ! پس از این شاخه به اون شاخه رفتن پرهیز کن و تمرکزت رو حفظ کن

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما آماده پاسخ گویی هستند :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 17. امیر گفته:

  سلام آقای تیموری من یه ورشکسته هستم و اون چیزای که شما گرفتید همش به سر من آمده اوضام خیلی خرابه اگه میشه کمکم کنید بتونم بلند شم هرکاری که بگید کردم ولی نشده چون بی پول هستم

 18. seyed abolfazl abrishan گفته:

  سلام آقای تیموری موفق من بابام کارخانه دارد ومن تک پسرهستم من میخواهم شغل کارخانه داری رو دست بگیرم خیلی هم دوست دارم ونمیخواهم کارخانه بابام رو ادامه بدم میخوام خودم از یک جایی شروع کنم.بابای منم مثل شما با همین دست فروشی ها به اینجا رسیده .من درحال حاضر13ساله هستم.ازشهر یزد.شما اگر میشه راهنماییم کنید تا یک کاری را انجام بدم.مرسی بابت متنتون خیلی عالی بود من که اصلا یک تصمیم دیگری گرفتم

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   با شرکت تماس بگیرید کارشناسان ما پاسخ گوی شما هستند :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 19. فرهاد گفته:

  باعرض سلام من یه مغازه دار هستم که از هیچ شروع کردم وهرچی تلاش میکنم باز به بن بست میرسم چون هیچ کس و ندارم و تنها هستم که حمایتم کنه الانم حس میکنم بجای رسیدم تا مغازه جمع کنم ایا رئوشی هست تا از صفر دوباره بشه خودمو نجات بدم ممنونم

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالت عالی باشه
   به خودت و توانایی هات اعتماد کن
   مهارت هات رو بررسی کن
   توی یک رشته متخصص باش طوری که همه تو رو توی کارت بهترین بدونن !

 20. محمد گفته:

  سلام من تکنسین نصب لوازم خانگی در یک دفتر خدماتی مشغول بکار هستم درامد زیاد نیست ولی خوبم نیست متاسفانه چند وقتی هست دچار دردهای مفصلی شدید شدم و مجبورم بادرد و ناراحتی های فکر و فشار زندگی کار کنم و چند وقتی به فکر افتادم که چطور برای خودم کار کنم و از این شرایط دردآور خلاص بشم ازتون میخوام اگر فکری به ذهنتون میرسه در رابط با توسعه کار من منو راهنمایی کنید مرسی

 21. محسن گفته:

  سلام

  من فوق لیسانس مهندسی نفت گرفتم و ۲ سالم سربازی رفتم و بعده اون ۲ سال بیکاری کشیدم………ولی پیش خودم گفتم تا کی بشینم خونه وبیکاری بکشم………حدود ۶ ماه برنامه نویسی کار کردم

  و الان مدت ۲ سال بطور حرفه ای دارم تو یکی از شرکت های بزرگ تهران کار میکنم و از حقوقم هم راضی هستم

  میخوام بگم رشته خودت نشد کار کنی آدم تنبلی نباش و تو هر شاخه دیگری میتونی کار کنی و کار پیدا کنی و شایددد تو این راه موفق تر باشی تا رشته خودت…….

  با آرزوی موفقیت

 22. سپیده گفته:

  سلام استاد من امروز به طور خیلی اتفافی مطالب شما رو خوندم درست زمانیکه به فکر تصمیم بزرگی برای زندگیم بودم خدا رو‌ سکر از روند زندگیم راضی هستم. چون به نظر با توجه به حجم کاری که داشتم ارضای روحی به لحاظ درامد داشتم ولی امروز تصمیم گرفتم رو پای خودم وایسم و برای خودم شرکت بزنم و در وکود خودم این توانایی و میبینم خواستم راهنمایی کنید منو

 23. سارا گفته:

  سلام من يه خانم ٤٦ ساله هستم و ميخوام ثروتمند بشم و هيچ كاري تا الان ياد نگرفتم و اخساس ميكنم خنگم ايا شما ميتوني به من كمك كني و خوشبخت بشم چون تنها زندگي ميكنم و يه دختر دارم بايد چيكار كنم

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   هیچ موقع یادتون نره که اعتماد به نفس و عزت نفس دو اصل خیلی مهمه
   مهارت های مرتبط با علاقتون رو بررسی کنید
   با افراد متخصص و حرفه ای در زمینه های علایق کاریتون مشورت کنید و تحقیق کنید .
   تا بتونید بهترین تصمیم رو بگیرید .
   به خودتون اعتماد داشته باشید و روی باور ها و ذهنیت خودتون کار کنید
   تاکید می کنم که باور ها و ذهنیت بسیار مهمه و حتما روی باور ها و ذهنیت خودتون کار کنید !
   تا بتونید بهترین نتیجه رو بگیرید .

 24. اسماعیلی گفته:

  سلام خسته نباشید من میتونم کرم ها و لوازن ارایشی 100دزصد گیاهی و دست ساز و همچنین عطرهای گیاهی درست کنم اما نمیدونم چطور باید بفروشم؟؟ خیلی هم مشکل مالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
  رشته ی تحصیلی خودم هم در همین زمینه بوده زیست گیاهی

 25. GH_M گفته:

  باسلام..بنده 27 سالمه..درحال حاضر نگهبان یک پمپ بنزین نیمه کاره هستم..حقیقتش من توزندگیم هدف بزرگی دارم ولی نمیدونم ازکجا و چجوری باید شروع کنم..الان یکساله که این پمپ بنزین مشغولم ولی صاحبش حقوقما سروقت نمیده الان هفت ماهه هیچی نگرفتم منم فکرم به زمین کناراین پمپ بنزینه که قراره درآینده مجتمع خدمات رفاهی بشه بخاطر همین نمیتونم ازاینجا دل بکنم..فعلا نه سرمایه ای دارم برای شروع کاری و نه حرفه ای بلدم..اگرلطف کنید راهنماییم کنید ممنونتون میشم

 26. فریبا گفته:

  سلام میخواستم بگم من شوهرم تازه یک مغازه اجاره کرده جلوبندی ماشین وتعمیرموتور مهارت داره وتازه کارش شروع کرده ولی خانوادم میگن که تعمیر ماشین پولی بدست نمیاره واسم بگین که شوهرم چیکار کنه که در کارش مهارت داشته باشه چون ما در روستا هم نشستیم اگه میتونین کمکمون کنین

 27. mary گفته:

  من کاردانی معماری گرفتم وبعدش ازدواج کردم،حالا دوساله که کاملا تو خونه هستم و هیچ سرگرمی وبرنامه ای ندارم هرچقدر فکر می کنم که برای ایندم برم چه چیزی رو یادبگیرم که هم بتونم برای خودم درامد واستقلال مالی داشته باشم وهم دوس دارم ازبقیه عقب بیفتم ،درزبان انگلیسی استعداد دارم اما احساس میکنم الان دیگه درشده تابخونمش ومدرکشو بگیرم وتیچر بشم قبلا کلاس زبان میرفتم ،سنمم ۲۵سالمه ،لطفا منو راهنمایی کنین که چه مهارتی ویاد بگیرم تا به روز بشم و پول خوبی هم دربیارم

 28. داود گفته:

  سلام آقا ماهان ممنون از چشم انداز بزرگتان . بنده داود هستم 35 ساله 14 ساله کارمندم ، متاهل و دارای دو فرزند هستم به شکر خدا . دوست دارم در کنار کارمندی یه شغل دوم پر در آمد داشته باشم . لطفا اگر امکانش هست 2 نمونه کوتاه و مختصر بفرمائید . استعداد بنده در مجری گری هست و بسیار اهل مطالعه هستم . لطفا محبت کنید در صورت امکان مثالهای شفاف و روشنی بزنید . ممنون از محبت شما .

 29. یونس کنعانی گفته:

  سلام اقا ماهان عزیز،من ی دانش اموز سال اخر رشته کامپیوتر هستم،و ۱۸ سالمه من از همین الان میخوام استارت بزنم و میدونم که وقت طلاست الانشم خیلی دیره چون بنظرم زندگی مفیدی نداشتم میخواستم که در این راه منو راهنمایی کنید و چطور میتونم با کم ترین سرمایه ی کاریو شروع کنم.

 30. محمود گفته:

  سلام من الان چند سال هستش ک میخوام ی کار آزاد راه اندازه کنم ولی نمیتونم ب نظر شما چ کاری انجام بدم ک بتونم در زمان کم در آمدم خوب یا عالی بشه

 31. سارا پروانه گفته:

  سلام خانمی هستم ۳۵ ساله
  ۹سال مربی کودکستان بودم
  ۳سال معلم ابتدایی بودم
  اما متاسفانه لغو قراردادشدم
  خیلی حال روحی بدی دارم
  سرمایه هم میتونم تا ۱۰تومن جور کنم
  چجوری میتونم واسه خودم کسب و کار داشته باشم
  ممنون از راهنماییتون

 32. محمد سراج نجفی گفته:

  سلام آقای تیموری وقت بخیر
  اینجانب محمد سراج نجفی دارنده مدرک تحصیلی مهندسی انتقال آب هستم ولی در این زمینه نتونستم کاری پیدا کنم و34 ساله هستم و هم اکنون در یک شرکت پروژه ای نفت باسمت مسئول پشتیبانی در جزیره قشم مشغول کار هستم و حدود سه ماه دیگه پروژه تمام میشه و بیکار میشم و اصالتن اهل خوزستان و شهر دزفول هستم جهت راه اندازی یک شغل مناسب راهنمایی میخواهم

 33. فهیمه گفته:

  من کارشناس ارشد صنایع غذایی دارم فعلا م مسئول فنی و مسئول کنترل کیفیت یه کارخونه ولی میخوام مستقل باشم برا خودم کار کنم یه سوپ سرماخوردگی م اختراع کردم که عالی همه میپسندن فقط نمی‌دونم چجوری شروع کنم
  سرمایه ندارم

 34. ف پ ص گفته:

  سلام بسیار عالی بود شخصیت و اعتماد به نفس شما ستودنی است من خانمی هستم که قصد اخذ اقامت کوتاه مدت در ترکیه را دارم و میخواهم در اینجا کاری استارت کنم سرمایه محدودی دارم و واقعا نمیدانم اینجا چه کاری را میشود استارت کرد خودم در ایران مدیر منابع انسانی سازمانهای معروفی بودم و بعد هم مشاور منابع انسانی سازمانهای باز هم معروفی بودم با توجه به مقطع لیسانس که مدیریت و برنامه ریزی اموزشی خوانده ام در زمینه اموزش کاملا واردم چون در مقاطعی حتی مدیر اموزش در پارسه، فرهنگ متبن، سیمیا و گاج بوده ام و رزومه بسیار با ارزشی هم دارم و به جدیدترین متد منابع انسانی روز دنیا تسلط کامل دارم زبان ترکی ام بد نیست اما هنوز نیاز به کار دارد بان انگلیسی هم خوب اما حدود یک ماه بخاطر فرار بودن زبان باید رویش کار کنم لطفا ایمیلم منتشر نشود گرچه خودتان هم متدکر شده اید
  با سپاس از راهنمای شما

 35. Maryam گفته:

  سلام من خانم کارمندی هستم ک با وام و سختی خودم و شوهرم تونستیم خونه ماشین و یه ساختمون صدمتری بسازیم الان شوهرم بیکار شده و واسه رفتن سرکار هیچ زوقی نداره منم دلم میخواد بتونم شغلی دستوپا کنم هم برای خودم هم شوهرم لطفا راهنماییم کنید من هیچ هنری ندارم

 36. Asali گفته:

  من دوس دارم توی شغل عطاری درآمد کسب کنم و تازه شروع کردم میرم توی یه عطاری که از یه آدم با بیس سال سابقه تمام تجربیات و اطلاعات لازم رو کسب کنم. فقط پولی برا مغازه عطاری زدن ندارم میخام بدونم چه وامی و چطوری میتونم
  بگیرم من حداقل چهل میلیون پول لازم دارم به این شغل هم علاقه خاصی دارم

 37. شیرین دالوند گفته:

  سلام من یک ماما هستم با 15 سال سابقه ولی دوست دارم از نظر کاری فعالتر باشم ونیز در امد بهتری داشته باشم دوست دارم خدمات بهتری بدهم ومریضهای بیشتری داشته باشم ودرامدم هم زیادتر شود راهنمایی کنید چگونه وچه کاری کنم

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   پیج هوش مالی بانوان رو در اینستاگرام دنبال کنید .

 38. ملیکا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  خوش به حالتون
  خب چطوری توانایی خودمون رو بشناسیم من نمیتونم روی یه موضوع خاص تمرکز کنم و به این زندگی کارمندی عادت کردم.
  سپاسگزارم

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   با چه کسی و در چه موضوعی می خواید ارتباط بگیرید ؟

 39. ح گفته:

  یک سری زمین دارم که از لحاظ موقعیت عالی هستن و به دنبال مشتری براشون هستم ولی نمیدونم چه طوری باید بفروشمشون که اگر بتونم بفروشم اوضاع خیلی اوکی می شودراهش رو لطفا بهم نشون بدین

 40. فرزاد گفته:

  سلام آقای تیموری.راستش خیلی از کسانی که خودشون رو آدمی معرفی میکنن که با سختی به ثروت رسیدند در آخر تقاضای پول و فروش پکیج های آموزشی شون رو دارن.من یه خواهش از شما دارم اگه واقعا شما روزی ۳۸میلیون تومان درآمد دارید پس فقط بدون پول مشاوره منو راهنمایی کنید پولدار بشم البته اگه کار من به سرانجام رسید حتما هزینه مشاوره شما رو پرداخت میکنم در ضمن من حاضرم خونه کوچکم رو بفروشم و لی بشرطی که پولدار بشم.حالا من منتظر پاسخ مهرآمیز شما می مانم.

 41. Kimia گفته:

  تورو خدا من تو یه وعضیت مالی خیلی بدیم شرایطم خیلی بده احساس میکنم هیچ راهی برای موفقیت ندارم کمکم کنید من چطور میتونم پولدار شم خواهش میکنم من فقط یه برادر کلاس پنج و یه مادر پیر دارم چطور میتونم ب موفقیتی برسم خواهش میکنم

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام
   امیدوارم حالت عالی باشه
   با شرکت تماس بگیر کارشناس های ما راهنماییت می کنند :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88852009

 42. گلنار گفته:

  سلام اقای تیموری گرامی. من خیلی علاقه مندم که کسب و کار کوچکی برای خودم راه بندازم ولی سرمایه ندارم. تخصصهایی که من دارم تسلط بالا به زبان انگلیسی، به لطف خداوند صدای مناسب و مهارت در گویندگی رادیو (دوره مناسبرا هم گذارندم)، تخصص در تکنیکهای مختلف ازمایشگاهی بخاطر رشته ام(زیست سلولی). علاقه به اموزش دادن. من در حال حاضر گاهی کلاس خصوصی انگلیسی میذارم ولی درامدی ندارم ازش متاسفانه. بسیار دوست دارم از تواناییهام بتونم استفاده کنم ولی راهش رو بلد نیستم..ممنون میشم راهنماییم کنید🙏

 43. بهمن گفته:

  سلام ؛ من دیپلمه هستم ؛ ۵ سال کار بساز و بفروش ساختمان کردم ولی متاسفانه بدلایلی ضرر کردم و مجبور شدم که در پروژه های ساختمانی به صورت حقوق بگیری کار کنم ؛ در پروژه خیلی زود رشد کردم و در ۹۰ درصد پروژه هایی که بودم سرپرست کارگاه بودم ، ولی این حالت حقوق بگیری منو راضی نمیکرد و متاسفانه با تعویق زیاد حقوق پرداخت میکردند ؛ حالا میخوام برای خودم کار کنم میخوام توی بازار یه کاسبی راه بندازم ؛ میوه فروشی ، خواروبار فروشی یا شایدم کباب ترکی ، اگه میشه منو راهنمایی کنید تا راهمو پیدا کنم الان خیلی گیج و سردرگم هستم ، با تشکر از محبت شما

 44. مهران گفته:

  ماهان جان من یه 200 میلیون تومان پول دارم نمی دونم باهاش چیکارکنم .با دو سه نفر مشورت کردم اشتهای زیاد به بالا کشیدن دارن .

  • سمیه اصغری گفته:

   سلام دوست من
   ابتدا نیازهای موجود در بازار و علاقه مندی هاتون رو شناسایی کنین و نسبت به نیاز بازار محصول یا خدمتی به بازار ارئه بدین که راحت تر محصول و خدمتتون از سمت جامعه مورد پذیرش قرار بگیره.
   هدفتون رو مشخص کنین، یعنی کاری که بهش علاقه دارین رو تعیین کنین.
   بررسی کنین که کسب و کار مورد علاقتون پشت باورهای محدود کننده تون گیر نکرده باشه! اگر احساس کردین غیر از اینه پس باورهای اشتباهتون رو پیدا کنین و با باورهای قدرتمندتون جایگزینش کنین.

   موفق باشی دوست عزیز

 45. نازنين گفته:

  سلام استاد من شديدا به مشورت شما نياز دارم
  ٢ سالي هست از كار بيمارستان اومدم بيرون كه محل زندگيمو و كارمو عوض كنم چون بشدت از كار بيمارستان خسته شده بودم ولي نشد،الان شديدا به كمك شما نياز دارم از بي پولي و بي هدفي در زندگيم واقعا كلافه م،نميدونم چه كاري شروع كنم چون كار بيمارستان تو حرفه خوبي نبودم و با وجود ١٠ سال سابقه كار ديگه نميكشم برم روزهاي گذشته رو تكرار كنم ميخوام بزنم تو كار آزاد نميدونم چه كاري خوبه و پر درآمد

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من ، با شرکت تماس بگیر . کارشناس های ما راهنماییت می کنن :
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۷
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۸
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۹

 46. فرشاددرون گفته:

  سلام استاد من میخام یه شغل راه بندازم سرمایم حدود 150 تومنه شهرستان زندگی میکنم رشتم برق صنعتی هست به کاراهی سقف کادب هم خیلی علاقه دارم و همینطور کارای دیجیتال ممنون میشم راهنماییم کنید میخام پولم برام کار کنه نه من برای پول

 47. وحید شرفیه گفته:

  سلام من شغلم دکوراسون داخلی وکلی مهارت دارم تو اجرا ولی از کار کردن خسته شدم ۱۸۰ ملیون پول دارم اونم خونمه نمیدونم چیکار کنم

 48. میترا گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید من فوق لیسانس شیمی دارم و پنج سال سابقه کار زیر دست کارفرما با حقوق سیصد شروع کردم و با یک ودویست به کارم پایان دادم در حال حاضر سیو چهار سالمه ساکن کرمانشاهم و تموم سرمایه من بیست تومنه قبلا نقاشی میکردم اما چون درآمد نداشت اونم ول کردم در حال حاضر مهارتم در همون شیمی و نقاشیه و البته قدرت بیانم واسه بازاریابی خوبه من با این سرمایه کم چه کاریو میتونم شروع کنم که حداقل ماهی شش تومن رو داشته باشم با این تورمی که تو جامعه هست لطفا راهنمایی بفرماید.

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من ، با شرکت تماس بگیر . کارشناس های ما راهنماییت می کنن :
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۷
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۸
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۹

 49. مریم گفته:

  سلام‌من ۲۳ سالمه یه پیج اینستاگرام زدم‌ لباس طراحی میکنم که آنلاین بفروشم اما فقط دوستام خریدن
  چجوری فروشم بره بالا

  • محمدحسین شفاعی گفته:

   سلام دوست من ، با شرکت تماس بگیر . کارشناس های ما راهنماییت می کنن :
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۷
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۸
   ۰۲۱-۸۸۸۵۲۰۰۹

 50. میثم نظرخانی گفته:

  سلام استاد وقت بخیر
  بنده میثم نظرخانی هستم و رشته کاریم طراحی ساختمان و دکوراسیون منزل هستش و در رشته خودم مهارت لازم رو دارم ولی هیچوقت بازار کاری و وضع مالی خوبی نداشتم میخوام سطحم رو ارتقا بدم ولی نمیدونم چطوری؟
  اگر میشه بنده رو راهنمایی و یا تحت آموزش آموزش قرار بدین خیلی ممنون میشم.

  • خشایار گفته:

   سلام خدمت دوست عزیز شما با نصب و دانلود اپلیکیشن میتونید پاسخ سوالات خود را دریافت کنید و با مشاوران متخصص ما در ارتباط باشید. برای آموزش هم شما میتونید شماره خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود

 51. اسماعیل گفته:

  سلام استاد تیموری

  شما بالا نوشتین 5 تا از مهارت های خودتو بنویس
  مشکل من دقیقا همین اوله که واقعا نمیتونم تشخیص بدم مهارتام چیا هستن!
  چون از 7 سالگی خودمو تو درس خفه کردم و تو هیچ زمینه دیگه ای بطور حرفه ای مهارت ندارم!
  اگه میشه منو راهنمایی کنید که چیکار کنم!مرسی ممنون لطفا جواب بدید

  • مدیر سایت گفته:

   سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه
   اسماعیل عزیز، مهارت اون چیزیه که خوب بلدی انجامش بدی و یا خیلی دوستش داری. شاید تو که این همه درس خوندی تدریس کردن مهارتت باشه و دوست داشته باشی چیزهایی رو که یادگرفتی به دیگران درس بدی و ازش کسب درآمد کنی.
   اما برای شروع بهتره یک لیست از کارهایی که دوستشون داری انجام بدی بنویسی و دومین اقدام، می تونی بررسی کنی که ازش میشه درآمد کسب کرد یا نه و در نهایت اگر نشد بهتره بری مهارتی رو یاد بگیری که هم دوستش داری و هم تحقیق کنی که درآمد خوبی رو برات داشته باشه.
   امیدوارم با این موارد مسیرت رو پیدا کنی.
   لطفا مطالب روی سایت رو بخون و بخش فوت کوزه گری رو هم بررسی کن تا به امید خدا دیدت باز بشه.

   موفق و پیروز باشی

 52. داوود مظفری گفته:

  با عرض سلام و خداقوت
  میخاستم از جناب تیموری بپرسم در خصوص فعالیت در بازارهای مالی(فارکس) شناخت دارند یا تحقیق و تفحصی انجام دادند که بتونند راهنمایی و مشاوره بدن برا شروع در این بازار
  منتظر پاسختون هستم
  سپاسگزارم

 53. جواد گفته:

  سلام جناب تیموری من مدتی هست که بازنشست شدم ومیخواهم کاری را شروع کنم ولی کلاف سر در گمم ونمیدانم از کجا باید شروع کنم میخوام وضع اقتصادی خودوخانوادم رومتحول کنم ضمنا ترس از ریسک کردن هم دارم ممنون اگر راهنمایی بفرمایید

 54. سکینه لطفی گفته:

  سلام من ماشینو می گرفتم واحساس داشتن اونماشین وشفشو کاملا درک میکردم بهخودم می گفتم بعد فروش دوباره اون ماشینو مخرم واون پول رادرکسب وکار وتولیدواموزش استفادهمی کنم خدایا شکرت

 55. حسین زارع گفته:

  سلام استاد من این کلیپ شما را دیدم من راهم را گم کردم تا این یعنی 39 سالگی خوب پول در آوردم ولی با یک اتفاق اینکار که در کما رفتن . لطفاً کمکم کن تا بتونم دوباره شروع کنم. با تشکر

 56. Wonderwoman گفته:

  سلام من یک آرایشگرم و در کارم اگر حمل بر خود ستایی نباشه خبره ام آموزش و خیلی خوب دیدم و لی متاسفانه بلد نیستم چطور ازش پول در بیارم البته دراین مسیر با مشکلاتی روبرو شدم که باعث شد منو بی انگیزه کنه با خواندن انواع کتاب هم مشکل من برطرف نشد به یک آموزش صحیح در امر درامدزایی و ایجاد انگیزه نیاز دارم لطفا راهنماییم کنید

 57. Wonderwoman گفته:

  سلام جناب تیموری خوشحالم که با کانال شما اشنا شدم ولی این کافی نیس و باید بتونم بمعنای واقعی خیلی چیزها از شما یاد بگیرم لطفا راهنماییم کنید مچکرم

 58. 13565659 گفته:

  سلام من کارمند یه بانک خصوصی به نام قرض الحسنه رسالت هستم که مثل شما بعد از سالها سختی و پشت سرگذاشتن مشکلات زیاد و داشتن شغلهای متفاوت و با کمک همسرم به این شغل رسیدم ولی درآمد ضعیفی دارم که جوابگوی نیازهای عادی زندگیم رو نمیده و با آشنایی مقدماتی با دیدگاهها و نظرات جنابعالی در خصوص اهرم سازی و افزایش درآمد ، برام جالب شد که باشما بیشتر آشنا بشم و از شما راهنمایی بگیرم . فقط این رو بگم که من بسیار علاقمند به آموزش و تدریس و سخنرانی در جمع هستم مثل خود شما ولی کمی کم رو ولی مشتاق ، درصورت امکان راهکارش رو برام روشن کنید خیلی دوست دارم با شما ارتباط بیشتری داشته باشم

 59. Mah_s63 گفته:

  سلام . من 35ساله و کارشناسی مهندسی سخت افزار خوندم. توی یک شرکت کارمند هستم و توی زمینه رشته خودم برنامه نویسی و شبکه و پشتیبانی و … فعالیت دارم. از اونجایی که هزینه های یک خونواده به عهده من هست،باید به فکر شغل دوم باشم. من توی sqlserver و مدیریت و تحلیل و طراحی فرایندهای سازمانی مهارت دارم اما این کار فقط به درد همین سازمان ها میخوره که معمولا همه یک نیروی مقیم سازمان برای انجام این کار دارن. سابقا یک شرکت طراحی نرم تفزار داشتم و عده ای پرسنل برنامه نویس رو مدیریت میکردم اما از اونجایی که امکان فروش نرم افزار توی شهرستان به سختی فراهم میشه و ارزش پایینی برای این کار قائل هستن و همچنین هزینه های بالای مدیریت شرکت، مجبور به جمع کردن شرکت شدم. استعداد خوبی هم توی زمینه طراحی لباس و بخصوص لباس کودک دارم ولی بعلت ساعت کاری بالایی که دارم امکان پرداختن به این کار و خیاطی رو ندارم. به نظر شما چه راهی برای افزایش درامد میتونم داشته باشم؟

 60. سینا گفته:

  سلام استاد تیموری
  من 22 سالمه و دانشجوی ترم آخر کارشناسیم
  شما بالا نوشتین 5 تا از مهارت های خودتو بنویس
  مشکل من دقیقا همین اوله که واقعا نمیتونم تشخیص بدم مهارتام چیا هستن!
  چون از 7 سالگی خودمو تو درس خفه کردم و تو هیچ زمینه دیگه ای بطور حرفه ای مهارت ندارم!
  اگه میشه منو راهنمایی کنید که چیکار کنم!

 61. Ehsanbabamohamadi49 گفته:

  سلام و درود اقا ماهان
  احسان هستم از مشهد همونی که لطف کردی و از طریق پدرتون بامن تماس تلفنی گرفتید راهنمایی که گفتید خاطرتان هست
  تقریباً انجام شد ولی هنوز چالش های زیادی پیش رو هست کمک و راهنمایی بیشتری لازم دارم اگر مقدور بود تماس بگیرید
  اگه بعنوان مشاور بخوام از حضورتان استفاده کنم چه مقدار هزینه باید بکنم و چه زمانی فرصت خواهید داد .
  با سپاس

 62. sajjad_maleki گفته:

  سلام آقای تیموری . من متولد 72 هستم و لیسانس کامپیوتر دارم و در استان گیلان زندگی میکنم . مثله گذشته شما خیلی زندگی سختی دارم اما کم نیاوردم تلاش میکنم ولی چون بی برنامه یا شاید میشه گفت کم تلاش بودنم باعث شکستم میشه . من تو زمینه مشاور املاک و فست فود سابقه کار کردن دارم که در واقع با چند تا از دوستانم شریک بودیم قبل از خدمت سربازیم مشغول بودم. فروشندگی در زمینه پوشاک زنانه هم در قشم دارم که زیر دست یه استاد فروشنده که جوان موفقی در کسب و کار خودش بود هم تعلیم دیدم هم کار کردم . تو یک سال هم تو شرکت کامپیوتری مشغول به کار بودم که بعد رئیس شرکت منو که به عنوان فرد کوچک مجموعه از لحاظ سنی نسبت به بقیه بودم جانشین خودش کرد . این پاره از توضیحات راجع به خودم بود که نسبت به من یه پیش زمینه ای داشته باشین شاید تو پاسخ دادن سوالام بتونه کمکتون کنه هر چند جسارت نمیکنم . اول اینکه شما فرمودید که 5 تا از مهارت هایی که دارین رو بگین ، 1- مدیریت مجموعه ای که داخلش باشم رو زود به دست میگیرم به خاطر قدرت صحبت کردن یا مدریرت در اون مجموعه 2- مشاوره دادن تو هر زمینه ای که اطلاعات دارم (یعنی مشاور خوب مسایل خانوادگی و اجتماعی ) اقتصادی بسیار ضعیفم چون اگه خوب بودم حداقل یه پیشرفتی داشتم.3- کامپیوتر( در زمینه کامپیوتر هم سر رشته هایی دارم که نسبت به رشته توانمندی هایی رو دارم البته در برنامه نویسی ضعف دارم که میخوام تلاش کنم که یاد بگیرم . 4- سرپرست هفته نامه اقتصادی بازاریابی استان گیلان هم هستم در حال حاضر که چند روزیه مشغول به کار شدم اما بدون هیچ گونه همکاری از سوی طرفین . 5- فروشنده یا فروشندگیم هم خوبه. در ضمن شغل پدرم هم کشاورزی برنجه که خودم به اندازه توانم کمکش میکنم اما سطح وضع اقتصادیمون اصلا خوب نیست .سوالام اینه که 1- توزمینه اقتصادی با این تفاصیری که من شرح دادم شما چه راهکار هایی رو جلوم میذارین ؟ 2- من تو هفته نامه یا هموون کارای تبلیغاتی میخوام پیشرفت کنم اما راهشو بلد نیستم که پول خوبی در بیارم؟ 3- به کامپیوتر خیلی علاقه دارم و دوست دارم بیشتر کارم تو خونه باشه چه شغلی رو شما پیشنهاد میدین؟ 4 – یکی از ارزوهام اینه که چند تا شرکت موفق داشته باشم که بتونم هم سنای خودمو تو زمینه کار به سمت خودم بیارم 5- هیچ گونه پس اندازی ندارم ولی شده پول نزول کنم میکنم تا یه کاری رو راه بندازم و اون کار چی میتونه باشه؟ 6 – در حال حاضر میخوام سایتمو راه اندازی کنم ولی نمیدونم چه مطالبی توش بذارم که پول ساز باشه برام؟
  ببخشید که زیاد وقتتون رو گرفتم ولی چون از بیکاری متنفرم والان روزای کذایی رو پشت سر میذارم برای همین تصمیم گرفتم برای پیشرفتم از ما کمک بخوام. ممنون. منتظره پاسختون هستم .

 63. Alisohrabi گفته:

  عرض سلام و احترام خدمت دوست عزیزم ماهان تیموری و گروه بسیار خوب ماهان تیموری و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان و آرزوی موفقیت های بیشتر در این زمینه و کلیه شئون زندگی.
  بسیار از شما سپاسگزارم که این گروه را برای آموزش افرادی چون من راه انداختید و با تمام وجود درک میکنم حس شما را که وقتی میگویید تمام سرمایه و احساس تون رو برای اینکار قرار دادید.
  خوشحالم با شما آشنا شدم و ممنونم.
  علی سهرابی از بندرعباس

 64. Mohamad12550 گفته:

  سلام استاد تیموری خدا قوت ، به نظر من بزرگترین مشکل کسانی مثل من که قصد راه اندازی کسب و کار داریم و دانش و تجربه ای نداریم اینه که واقعا نمیدونیم از کجا باید شروع کنیم ، اولین قدم چیه ، چطوری استارت بزنیم ؟ شما بارها در مورد اینکه تصمیم بگیریم برای خودمون کار کنیم ، کارمند دیگران نباشیم ، وضعیت مالی مون رو ارتقا بدیم و .. صحبت کردین ، خب این انگیزه رو ایجاد کردید در ما و این تصمیم رو گرفتیم ، حالا باید چیکار کنیم ؟ اولین قدم چیه ؟

 65. masoud hasanpoor گفته:

  سلام اقای ماهان تیموری عزیز سخنان شما رو خیلی قبول دارم من دانشجوی ترم اخر بهداشت مواد غذایی هستم ودر حین درس هم به مدت چن ماهی تو رستوران کار کردم هم رشته خودم رو دوست دارم هم از یه طرف به فکر افتاده برم دنبال کار و اموزش کف پوش های سه بعدی برم فکر می کنم این کارم خیلی عالی تو خیلی سختی کشیدی درک میکنم چون منم همون سختی هارو تحمل میکنم اگه تو این راه منو کمک کنی ممنون میشم دوست و استاد خوبم اقای ماهان تیموری عزیز

 66. zohretavakoli گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم
  من یه کارمندم با تمام مشکلاتی که یه کارمند تو جامعه امروز ما داره و مهترینش حقوق کم.وقتی تو صحبتهاتون فرمودید 5 تا از مهارتهاتون رو بنویسید متاسفانه خودم شوکه شدم از خودم .چون هر چی فکر کردم دیدم من مهارت خاص و کاملی ندارم هر کاری رو نصفه نیمه می دونم مثلا دوره حسابداری رو رفتم اما تسلط ندارم و یا زبان هم همینطور.
  من میخواستم ازتون خواهش کنم که راهنمایی کنید که باید چی کار کنم چه دوره ای رو برم یادبگیرم کامل چون واقعا بعد از شنیدن صحبتهای شما فهمیدم که چقدر عقبم و وچقدر نا اگاهانه با تمام مسائل و مشکلات زندگیم چه مادی و چه … برخورد کردم.
  خواهش میکنم کمکم کنید .سپاس

 67. حمید گفته:

  سلام استاد من یه جوان بیست ساله دانشجو ام مدتی با کانالتون آشنا شدم واز ویدئو ها استفاده می کنم .من واقعا خواستار موفقیتم وهمه اش تو فکر آینده ام کی چی میشه من اقعا دوست دارم موفق سربلند بشم چند تا کار مختلف پیش روم هست که نمی دونم کدومشو انتخاب کنم.فکر های مختلفی سراغم میاد ولی هنوز نتونستم عملیشون کنم احساس می کنم هی دارم زمان از دست می دم وهنوز نتونستم با خودم کنار بیام و شروع کنم لطفا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

 68. اقازاده گفته:

  سلام خسته نباشيد من به صورت اتفاقي ويديوهاي شمارو ديدم
  كارشناسي ارشد معماري هستم و رتبه ١ كنكور ارشدو ٣٥ سالمه و چندين سال سابقه كار تو شركتهاي مختلف وهمچنين با پدرم در زمينه ساخت و ساز دارم و خداروشكر تونستم يه خونه خوب بخرم ولي الان سرمايه اي ديگه ندارم و پدرم هم ديگه به علت سن بالا ديگه تصميم ندارن كار كنن ….الان تقريبا يكسال هست كه واقعا هر روز فكر ميكنم چه كاري انجام بدم …و تو شركتهاي مختلف معماري هم نميخوام كار كنم چرا كه واقعااا درامدي نداره…ممنون ميشم راهنماييم كنين

 69. tahminh گفته:

  سلام خوبید من احمد هستم کشاورزی پسته دارم ولی درامدم باخرجم نمیخونه کم میارم سالی پنج تا ده ملیون درامد دارم ولی همیشه عقبم کم میارم ممنون میشم راهنمایم کنید من دوتا بچه دارم و متولد 63هستم چکار کنم یک مغازهم ساختم ولی برای وسایلش موندم هیچی پول ندارم چکار کنم چطور کا ر راه بیندازم و موفق بشم ممنون میشم شمارتونو داشته باشم ماهان خان احتیاج به صحبت با یکی مثل شما رو دارم .

 70. نرگس مکنتی گفته:

  یاعلی
  سلام خداقوت من درشهری هستم که برای اینکه افرادبخوان به یه جای خوش اب وهوا برن از شهر من رد میشن میخواستم بدونم چطور میتونم ازاین موقعیت استفاده کنم ضمنا درنظردارم هوش مالی رابخرم ولی الان شرایطشو ندارم

 71. Miladmg گفته:

  سلام و خسته نباشی خدمت استاد گرامی.من الان سربازم قبل سربازی به مدت چهار سال از ساعت 8صبح تا 2نصفه شب کار میکردم .الان نمیدونم بعد از خدمت سربازی چطوری کسب و کارمو راه اندازی کنم .لطفا اگه میشه راهنماییم کنید

 72. سمیه گفته:

  سلام اقای تیموری من کاکلا حر ف های شما رو درک میکنم و دنبال راه کار با همسرم هستیم .من لیسانس معماری دارم و نقشه کشی و اتوکد بلدمولی علاقع زیادی به زراحی لباس و طراحی داخلی دارم بلد هم هستم ولی نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 73. بهروز گفته:

  استاد کسی که ۴۵ سالشه وکاری جز رانندگی کامیون و تریلر بلد نیست بدون سرمایه چیکار باید کنه
  دوستون دارم

 74. حلما گفته:

  سلام وقتتون بخیر.همسرمن 33سالشه و سرشراکت توتهران تمام سرمایشو ازدست داد.الان چندماهه اومده شهرستان و ازصفرشروع کرده یه کارگاه ام دی اف زده ک تخصصش ازاول همین بود.ازتون میخام یه جندتاایده بدید ک بتونه درست پول دربیاره و فروشش چندین برابر بشه.
  شمااطلاع دارید ک توایران جایی هست ک بازیافت ام دی اف داشته باشه.ممنون

 75. فرهاد حبیبی گفته:

  سلام من دو روزه که توی تلگرام دنبال ثبت نام توی دوره های هوش مالی هستم و کلی بالا و پایین گشتم که بتونم ثبت نام کنم ولی تا الان نتونستم و سوتلم اینه که این دوره ها آنلاین و مجازی هستن یا اینکه حضوری و در ساعات و مکان مشخصی برگزار مبشن و لطفا راهنمایی بفرمایید که بهترین روش برای استفاده از دوره های هوش مالی کدوم روشه .شاد باشید ممنونم

 76. شعیب گفته:

  عرض سلام و احترام خدمت استاد گرامی آقای ماهان تیموری عزیز؛بنده فارغ التحصیل دانشگاهیم وآماده به خدمت سربازی درعین حال بی شغلم ۲۵سالمه؛یه خانم محترم وبرنامه ریز هستش که بی نهایت همدیگه رو دوست داریم وکلاً شرایطم رو قبول کرده به انتظارم نشسته؛منم امیدوارم که شغل وکاری داشته باشم کلاً به فکر کاروپروژه ی هستم که ازاین شرایط سخت بیرون بیام،ولی بعضی افراد هی ناامیدم میکنن که کار اشتباهی می کنی زن میگیری واینجور حرفا ؛ ولی چکارکنم بیش ازحد وابسته مه نمی تونم هم که انصراف بدم.

  استادگرامی اگه یه ایده،پیشنهاد،راه حلی برام بزاری خیلی ممنون میشم.

 77. کوروش رحمانی گفته:

  سلام رشته ام زمین شناسی هست ۱۰ سال سابقه دارم که ۸ سالشو توی زمین شناسی نفت با شرکتهای خصوصی کار کردم حداقل ۵۰ کاراموز داشتم که تمامشون الان زمینشناس ارشد شده اند تمام تخصصم روی کار نفت گذاشتم ولی الان ۲ سال بیکار شدم سرمایه و پس انداز هم ندارم قبل از دانشگاه تولید کننده لوازم یکبار مصرف دندانپزشکی بودم که جمع اش کردم میخوام شما راهنمایی کنید چه کار میتونم بکنم برای کار های اداری و هر کار دیگر سنم که بالای ۴۵ هست مانع شده تازه با کانال شما اشنا شدم .

 78. رضا گفته:

  سلام
  روزتون بخیر
  من یک پیرمرد 27 ساله هستم
  پیرمردی که کلی گزینه برای مهاجرت به اروپا و امریکا داشت
  اما از روی حس وطن پرستی و علاقه زیاد به کارآفرینی دست به تولید و اشتغال زد
  سه ساله تولیدکننده محصولات چرمی دست دوز هستم با حدود 50 هنرمند چرمکار
  رویام داشتن اولین برند تخصصی چرم دست دوز در ایرانه
  6 ماهه برای گسترش کارم دنبال وامم، اما متاسفانه هیچ حمایتی ازم نشد
  الانم تو مرز ورشکستی هستم
  از کاری که شروع کردم پشیمون نیستم
  اما نمیدونم کجای راهو اشتباه رفتم
  ممنون میشم راهکاری بهم پیشنهاد کنید

 79. فرشاد گفته:

  سلام. فرشاد هستم. 48 ساله از خوزستان. حدود 6 یا 7 ماهه که در کانال تلگرامتون عضوم ولی به علت مشغله زیاد هیچ وقت پیامها رو نمیخوندم. اما چند روزیه که مطالعه میکنم.
  من لیسانس کامپیوترم و فوق لیسانس صنایع. 17 ساله که مدیر شبکه کامپیوتری یه دانشگاهم. ولی به علت اینکه شغلم درآمد کمی داره ، همیشه هشتم گرو نهمه !!!
  یکی دو بار کار شبکه های کامپیوتری رو با دیگران به صورت خصوصی شروع کردیم (در کنار کار کارمندی ) ولی شکست خوردیم و حتی تتمه پولمون هم رفت و ضرر کردیم.
  بعدها حدود سالهای 90 تا 92 در خصوص سلولهای خورشیدی و احداث نیروگاههای خورشیدی مطالعه و اقدام کردم که متاسفانه بازهم نتیجه ای نگرفتم.
  حالا چندتا از کلیپهای افرادی که از روش هوش مالی شما و تکنیکهایی که شما یاد میدید، رو دانلود کردم و دیدم. مثلاً کلیپ آقای فرزاد سیدی از بهبهان که الان تهران ساکنه و کار تولید APP های موبایل رو انجام میده.یا مثلا خانم سپیده صفی خانی. یا آقای سیدمحمد دهقانیان از مرودشت فارس.
  چیزی که برام سواله اینه که اغلب این افراد کار یا ایده داشتن، و با روشهای شما موفقیت شون چند برابر شده. اینکه این تکنیکها، که من هیچ اطلاعاتی از آنها ندارم، آیا ابداع خوتونه یا نه یک سری تکنیک استاندارده؟
  سوال دومم اینکه که با اینکه اطلاعات زیادی در زمینه کامپیوتر و نیز انرژی های نو ( انرژی خورشیدی و بادی) دارم اما نمیدونم چطور باید یه کار رو راه بندازم.با این توضیح که الان وضع مالی خوبی هم ندارم.
  سوال سومم اینه که من اینقدر پول ندارم که بتونم دوره هوش مالی رو بخرم !! آخه مبلغش زیاده !! تازه با تخفیف: 970.000 تومنه !! آیا میشه من سه تا 300.000 تومن توی 3 ماه متوالی بدم و هفتادتومن هم از شما تخفیف بگیرم !؟؟؟
  میدونم شاید شما بگید دارم جسارت میکنم ولی ببخشید ….. شما هم باید برای افرادی که ندارن یکم ببخشی.

  متشکرم

 80. داود گفته:

  سلام من یک کار گاه تولید دستگاه های سرد کننده دارم قبلا مغازه تعمیرات لوازم خونگی بود درآمد خوبی نداشتم و به سختی امرار معاش می کردم . تغییر شغل دادم و در حوزه سرد کننده ها شروع به کار کردم سال ۹۴ درآمدم خوب بود قراردادها ی خوبی گرفتم ولی طی دو سال گذشته دچار رکود زیادی شدم به حدی که تمام کار گر هام رو رد کردم توان پرداخت حقوقشون را نداشتم وفعلا مقروض هستم ولی هنوز کار می کنم همه نوع تبلیغ کردم ولی رونقی رخ نداده نمی دونم دیگه باید چیکار کنم می خواستم تو دوره شما ثبت نام کنم اما پول دوره رو هم ندارم فقط کلیپ های شماره می بینم .کارگاه اجاره‌ای هست و حتی برا پرداخت اجاره ماهیانه هم مشکل دارم دانش فنی این کاررو دارم فارغ‌التحصیل یکی از دانشگاه های معتبر هستم در رشته برق و الکترونیک ولی در حوزه تبرید هم آگاهی کامل و کافی دارم کارهای بسیار تاپ وخوبی ساختم ولی الان درمانده شدم

 81. موسی قاسمی گفته:

  سلام
  استاد خسته نباشید
  من یک معمارم اما متاسفانه الان به علت بدهی یکسال و نیم هست که افتادم زندان امروز برای مرخصی آمدم که سایت شما رو دیدم ::برای کمک به یک زندانی که کل دارایی اش را از دست داده و750میلیون بدهی دارد چه راه کاری دارید تا من هم دوباره به زندگي برگردم
  خدا قوت

 82. محمودی گفته:

  سلام و تشکر از شما و زحمات جنابعالی بنده کارمند هستم ودر عین حال یک خانم خانه دار که به خانواده ام و فرزندانم بسیار علاقمند در عین حال با شرایط اقتصادی فعلی با مشکلا مادی زیادی گرفتارم ایده ای در سر دارم برای کسب و کار ولی نمیدانم چطوری میتوانم شروع کنم ممنون میشم مرا راهنمایی فرمایید.

 83. Maryan گفته:

  سلام وقتتون بخیر من چند وقته خیلی کارا و امتحان کردم همسرم نمیزارم بیرون از خونه کار کنم میتونین راهنماییم کنین چیکار کنم به درامد برسم

  • Mr_reza_hasani گفته:

   سلام روزتون بخیر
   کارهای زیادی هست که میتونید در خانه انجام بدید
   بطور مثال کار ترجمه،ویرایش متون،فروش تلگرامی و کارهای مربوط به خانم ها مثل خیاطی در منزل،آرایشگری در منزل و ….
   میتونید لیستی از کارهایی که در منزل میشود انجام داد رو تهیه کنید ،ببینید علاقه و تواناییتون با کدومشون همخوانی داره و با مشورت همسرتون شروع به فعالیت کنید.
   موفق باشید.

 84. ژینا گفته:

  سلام استادوقت بخیر
  من نزدیک ۵ساله خیلی کاراروامتحان کردم وازکارکردن برادیگران ب نتیجه نرسیدم وتازه ی کارکوچیک پوستی راه انداختم توی سالن آرایشگاه ولی هنوزجوابگونبوده ودرآمدوهزینه هام یربه یرمیشه
  خوشحال میشم راهنماییم کنید

 85. محمد جانفدا گفته:

  سلام من 18سالمه مغازه جوراب و لباس زیر داریم ولی خیلی پیشرفت نمیکنم میشه کمک کنید خیلی ممنون

  • محمد حسین قلی پور گفته:

   سلام اقای تیموری خسته نباشید. بنده از خراسان شمالی شهرستان شیروان پیام میدم و25 سالمه میخام ی کار جدید راه بندازم و گلخونه بزنم الوورا بکارم بخاطر سرمای هوا گلخونه لازمه هزینشم هفتاد تا هشتاد میلیون میشه. من بایکی از افراد موفق در همین مورد کشت الوورا در ارتباطم که ایشون شیرازی هستن بنام اقای کوکبی چون اونجا هوا گرمه نیازی ب گلخونه نیست بنظر شما من در شهر خودمون گلخونه بزنم یا برم سمت جنوب و شیراز بکارم با اقای کوکبی تماس گرفتم ایشون گفتن با سی تا چهل میلیون میتونی بیای اونجا شروع ب کشت کنی نظر شما چیه واقعا سر دوراهی خیلی سختی گیر کردم تو رو خدا جواب بدین. خیلی خیلی ممنون

 86. ستاره گفته:

  درود بر استاد بزرگ،من خیلی شرایط شمارو داشتم و سعی کدم رو پای خودم واستم اما نتونستم و از فکر اقتصادی بالایی برخورداررم و خیلیا هم با راهنمایی های من به همه جا رسیدن اما واسه خودم موندم من میخوام به اوج پولداری برسم اگه میشه کمکم کنید سپاسگذارم

 87. پویا اصغریان گفته:

  18 سالمه خیلی دوست دارم پولدار شم چون پول عزتو احترام میاره مهم ترین شی تو زندگی پوله چون پول شادی و زیبای رو میاره تو زندگی …تو شرکت بسته بندی کار میکنم با درامد یه تومن دانشگاهم ازاد میرم پدرم فست فود داره ولی درامدش خوب نیس دوست دارم فقط یه مغازه خوب در جای خوب تهران باشه با درامد خیلی خوب گیر بیاریم ولی پول کافی نداریم و میترسم زندگیم تغییری توش به وجود نیاد تروخدا راحل نشون بده

 88. سميه غفاري گفته:

  سلام اقاي ماهان تيموري بعضي اوقات فكر ميكنم واقعا كار خدا بود با شما اشنا بشم وبا ايده هاي شما، هنوزكارخاصي انجام ندادم ولي مقالات وايده هاي شما رو مطالعه كردم جناب اقاي تيموري شكر خدا كه شما داراي تمكن مالي هستيد همسرم يك مدرسه غير دولتي را باهزينه شخصي ساخت وامسال تازه راه اندازي شده ولي قرض وبدهي زيادي داره از شما ميخوام ضمن ارائه ايده در ادامه اداره اين مدرسه جهت جلوگيري از شكست مالي درحد بضاعتتون به اين مدرسه كه درمنطقه اي محروم در استان اصفهان است كمك نماييد بديهي است در صورت ياري شماهرگونه مدارك خدمتتان ارائه خواهد شدمن سايتتون را درخانواده فاميل ودوستان معرفي كردم وتمام تلاشم رو براي اشنائي مردم شهرم با سايت شما انجام ميدهم فقط لطفا بعلت بحران مالي شديدي كه اين مدرسه دارد مارا ياري نماييدازشما سپاسگزارم بيصبرانه منتظر پاسخ شما هستم

 89. ملیحه باقری نژاد گفته:

  سلام آقای تیموری عزیز من امروز صبح اتفاقی با کانال شما مواجه شدم خیلی از صحبتهای شما انرژی گرفتم من هم دوست دارم در آینده فرد ثروتمندی شوم و نود درصدش هم به خاطر اینه که بتونم به آدمهای فقیر کمک کنم و رویای اینکه روزی یک انسان خیر بشم همیشه در سرم دارم اما راستش را بخواهی نمیدانم چگونه ؟ در ضمن خانه دار هستم خواهش میکنم راهنماییم کنید

 90. اکرم ذوالفقاری گفته:

  با سلام و خدا قوت ۴۰ سالمه خیلی ترغیب شدم با ورود به کانال شما که یک کسب و کار داشته باشم ولی نمیدونم چه کاری لطفا راهنماییم کنید ده روز هست با کانال شما آشنا شدم سپاسگذارم

 91. مجتبی خدابخشی گفته:

  سلام
  کارمندم لیسانس کامپیوتر درآمدم کافی نیست ولی وضع کار دوم خرابه
  نصف روز بیکارم و اصلا تنبل نیستم هر کاری بخواهی شروع کنی سرمایه میخواهد که ندارم راهنماءی؟

 92. رضامحمدی گفته:

  سلام استاد عزیزم یه دنیا عشق تقدیم به شما
  بنده امروز کلیپ عالی و فوق العاده زیبای شما رو مشاهده کردم
  یه سوال دارم اینکه بنده یکسال و اندی هست با مباحث موفقیت آشنا شدم کلاس و دوره هم زیاد رفتم لکن هنوز به پول نرسیدم
  دلیلش رو هم نمیدونم
  بنده ۱۸ سال دارم
  و یه جورایی
  جوانترین مدرس زبان هستم در ایران
  حالم عالیه از شغل و کاریم بی نهایت خداوند رو سپاسگزارم
  و استاد عزیز شما هم حق برادری دارن به گردن بنده خیلی راهنمایی های فوق العاده داشتین و دارین
  امیدوارم موفق و موید در پناه ایزد منان
  از صمیم قلبم متشکرم که بنده رو راهنمایی کردین
  یاعلی

 93. موسی موسی لو گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد گرامی اقای ماهان تیموری
  حقیقتش بر سر یه اتفاق با کانال تلگرامی شما آشنا شدم و شما رو همونجا شناختم
  خیلی استفاده کردم از سخنان انگیزشیتون
  بی مقدم بگم جونی تحصیل کرده هستم ک یکبار سال ۹۲ با شروع کردن یک کسب و کار ناموفق شکست خوردم و الانم دارم تاوان پس میدم
  در حقیقت کسی نیستم ک با هر شکستی پا پس بکشم بگم من دیگه تموم شدم نه؛ از نظر روحی خیلی خیلی مثبتم ینی میشه گفت احمقانه مثبتم
  حالا شکر الله ۶ماه هست ک در تولیدی مبلمان که متعلق به پسر عموی خودم هست بازاریابی میکنم و ماهی یک میلیون و ۵۰۰ تومن حقوق ثابت میگیرم و یک و نیم درصد هم از کل فروشی فروشی ک خودم انجام میدم میگیرم
  البته نا گفته نماند من و یک همکارم ک درصد فروشمون یا به اصطلاح همان پورسانت هردومون ۳ درصد هست ک سهم هرکدوممون یکو نیم درصد هست.
  آقای تیموری ۶ ماه هست کار میکنم نمیتونم به اون صورت پس اندازی ک خودم از خودم انتظار دارم رو داشته باشم ینی به نوعی نمیتونم پیشرفت کنم
  خواهش میکنم اگه پیشنهاد بهتری برام در موفقیت ار کارم و پیشرفتم داری کمکم کنید یک عمر لطفتان را فراموش نمیکنم
  ممنون میشم اگه جواب و راهکار مناسب را برایم روشن کنی.
  امیدوارم راهکار مناسب رو برام پیدا کنی ک من کارم را هرچه بهتر پیش ببرم ک به درآمد و خواستم‌برسم
  حتم دارم ک کمکم میکنید مانند تمام کسایی ک بی هیچ گونه چشمداشتی و سخاوتی ک خدت بهتون داده کمکم میکنید ک بتوانم سربلند شم
  به امید سربلندی تمام کسایی از ته دل باور دارند و میخوان موفق باشن
  ارادتمند شما:
  موسی موسی لو از شهرستان خوی.

 94. س.ن گفته:

  سلام. من دانشجوی یه رشته مهندسی در یک دانشگاه دولتی روزانه هستم. تقریبا میتونم بگم یکم مثل شمام یعنی تو زندگیم تقریبا رو پای خودم بودم. پدرم کارگر بود و الان دیگه نمیتونه کار کنه. من ۲ تا برادر و یه خواهر دارم و برادرام ادم های خود ساخته ای هستند. و من هم بیشتر توسط اونها تربیت شدم تا پدر و مادرم. پدرم نزدیک ۳۵ ساله که معتاده. البته اعتیاد سنگینی نداره مثل شیشه و … و الانم اوضاعمون خیلی خیلی بهتره خداروشکر. به لطف تلاش های برادرام و ارثی که به مادرم رسید زندگیمون خیلی خیلی بهتر شد. خونه ساختیم و الان خداروشکر دغدغه مالی نداریم. دستمون به دهنمون میرسه. اما من میخوام در مورد خودم بگم. من از بچگی کار میکردم. با پدرم و برادرم به کارگری کشاورزی برای مردم میرفتیم. الان ۲۱ سالمه . و انواع کارگری و شاگردی رو کردم. همیشه میگم که کار عار نیست. تو‌ مبل فروشی تابستونا شاگردی میکردم. و الان که یادم میاد کلی بهش افتخار میکنم. اما الان یه حالی شدم نپیدونم چه جوری. فقط میتونم بگم هدف مشخصی تو ذهنم ندارم. گیجم. میترسم از امتحان کردن کارای جدید. مثل قبل انگیزه برای تجربه کردن کارهای جدید ندارم. واقعا موندم.

 95. ولي محمدي گفته:

  سلام و عرض ادب
  من ميخواستم اول به صورت تلفني و يا اگه امكانش باشه و شما وقت داشته باشيد
  بتونم با شما ملاقاتي داشته باشم
  تا بتونم از راهنمايياتون استفاده بهينه رو داشته باشم و به گروهتون ملحق شم.
  سپاسگزارم

 96. ah@ng گفته:

  در ضمن فراموش کردم این رو بگم خدمتون که تعداد زیادی ویدیوهای آموزشی در خصوص بازار فارکس رو دیدم ومطالعه کردم و تمام عزمم رو جزم کردم تا با آمادگی کافی وارد این کار بشم کما اینکه در اون ۶سالی که کار سازمانی میکردم در زمینه وام وتسهیلات بانکی تجربیاتی دارم

 97. ah@ng گفته:

  آقای تیموری سلام امیدوارم مثل همیشه عالی باشید وپر انرژی
  من به تازگی با نام شما ،کانال شما وعلم شما آشنا شدم. برام خیلی جالبه که همچین علم ودانشی هم وجود داره. من سابقه طولانیی در موردکار وتمرین تمرکز بر روی باورها وذهنیاتم دارم وتقریبا با خودم ،تصمیماتم وباورها وعقایدم در صلح وآرامشم،۹سال پیش به دنبال بچه دار شدنم سیستم مزخرف وباطل کارمندی رو بدون هیچگونه پشیمانی علیرغم حقوق بالا کنار گذاشتم چون هیچوقت برام قانع کننده نبود. فارغ التحصیل یک رشته هنری هستم و علاقمند به مد وفشن با مهارت کافی در تهیه ودوخت لباس .ولی در حال حاضر به دلیل داشتن بچه دوم که همچنان نیاز به رسیدگی ومراقبت در خانه دارد وتمایل خودم به بیزینس داخل منزل تصمیم دارم وارد بازار فارکس شوم .ولی هیچ دورنمایی از این کار ندارم .این کار مطلوب من نیست ولی به دلیل اینکه در حال حاضر سرمایه ای برای کار در زمینه مد وفشن که از آمال وآرزوهای من هست ،ندارم تصمیم به ورود به این بازار برای کسب سرمایه لازم دارم.حالا سوال من از شما استاد ودوست عزیز این هست که شما این تصمیم بنده رو تایید می کنید؟

 98. ژاله گفته:

  سلام جناب تيموري
  من ايران زندگي نميكنم و در يك مغازه كار ميكنم پس انداز اندكي دارم ميخوام سرمايه گذاري كن ماما نميدونم گام اول چيه؟! سراغه چه كاري برم؟!
  ممكنه راهنمايي بفرماييد

 99. شبنم الهویردی ضیایی گفته:

  سلام اقای تیموری ممنون از وقتی که برا ما میذارید .من لیسانس زبانم بیکار هستم بدلیل داشتن بچه شیر خواره نمیتونم برم بیرون کار کنم به هر دری میزنم برا کار همه چی سرمایه میخواد شوهرم هم تو کار ساختمان همیشه کار نیست میخوایم کار افرینی کنیم نمیشه پول میخواد مثلا خواستیم پرورش بلدرچین راه بندازیم کسی که تواین کار بود گفت صدمیلیون میخواد وگر نه فایده نداره ماحتی یه تومنم پس انداز نداریم چیکار کنیم

 100. شوکا گفته:

  سلام جناب مهندس تیموری
  بنده تازه عضو کانال و اینستاگرام شما شدم خوشحال برای وجود همچین افرادی مثل شما

  بنده کارشناسی ارشد محیط زیست هستم شاگرد اول دانشگاه دولتی و مخترع و مقاله و کتاب تحت تالیف و… توی رزومه ام هست تدریس نرم افزار Gisهم بلد هستم رتبه بندی نظام مهندسی هم شدم و پروانه کسب دارم دنبال طرح پژوهشی ارگان های مختلفم هستم ولی معمولا کارام نتیجه خیلی ایده ال نداده سه سال فارغ التحصیل شدم و مدام تلاش کردم بعد دفاع روزی ده ساعت نرم افزار کار می کردم و از طرق مختلف اموزش میدیم ولی خیلی نتونستم درامدی ازش کسب کنم کلا ادم فعالی هستم و پر از انرژی و دنبال کار افرینی و کارای پویا هستم نه روند یکنواخت
  اختراعم رو براورد اقتصادی کردم اما خیلی نتیجه بخش نبود و به بهره برداری نرسید علاقه زیادی دارم در زمینه رشته خودم بهترین باشم هدفم همیشه همین بوده ولی واقعا بعضی جاها سردرگم میشم و گاهی یکم ناامید که خدا رو شکر ناامیدیم زود برطرف میشه ولی نمی دونم دقیق چه چیزس می تونه منو به اون حس مفید بودن درونی برسونه
  لطفا لطفا حتی اگر زمان پاسخ به این سوال تموم شده بنده رو راهنمایی کنید
  سپاس از شما

 101. طیبه تیموری گفته:

  سلام خوب هستید آقای تیموری من کارمند مرکز بهداشت هستم .دارم تورشته ی تحصیلی روانشناسی عمومی که تقریبا غیر متبط به کارم هست درس میخونم..همه میگن این رشته به درد نمیخوره اما من بعدش میخوام تا ارشدم رو هم بگیرم اگه خدا بخواد مطب بزنم.به تازگی واسه یه شرکت محصولات آرایشی بهداشتی هرمی هم شروع به کار کردم .به نظرتون رو همون درس وکار خودم تمرکز کنم یا این کارو انجام بدم.میترسم.

 102. محمد گفته:

  سلام آقای تیموری من ۴۰ سالمه ومدت ۱۷ ساله توکار نصب آسانسور هستم .نتونستم توی این مدت سرمایه جمع کنم تا برای خودم کارکنم. خسته شدم نمیدونم چطور باید شروع کنم.من توکارم کاملا وارد هستم وصفر تا صد آسانسور را نصب میکنم.

 103. یلدا.دردان گفته:

  سلام مادر من چند سالی در دفتر فیلمبرداری و آتلیه عکاسی بود و حالا خداروشکر خودش دفتری زده که مستقل باشه من هم علاقه ی زیادی به عکاسی دارم ولی تاحالا پیش مادرم برای آموزش نرفتم میخوام راهنمایی کنید چه طور مادرم در این کار پیشرفت عالی داشته باشه و چه طور تبلیغ داشته باشه و اینکه خودم چه طور در این مسیر بتونم کسب درآمد عالی داشته باشمو من هم پیشرفت کنم..

 104. هادی دلداده گفته:

  سلام آقای تیموری..من ۱۹سالمه وخیلی رو وضعیت مالی الان وآیندم حساسم همش استرس دارم و کارم مکانیک خودروهستش تازه کارآموز شدم لطفا راهنماییم کنید که راهی برای سریع تریادگرفتنم هست؟؟یا بعدازاینکه یادگرفتم چه جوری کسب وکاره عالی داشته باشم.مرسی ازلطفتون

 105. سید مهدی حسینی گفته:

  سلام آقای تیموری من 20 سال دارم وبی کار هستم وی عالمه بدهی خوب من وقتی کارو کسبی ندارم ون منبع درآمدی چگونه میتوانم به پول برسم

 106. کسری خلیلی گفته:

  سلام من نوجوانی 16 ساله هستم در کامپیوتر بسیار وارد هستم از هر بحثی توی کامپیوتر یک سر رشته دارم از لینوکس تا ابزار تست امنیت و تست نفوز تا میکس و فتوشاپ و تایپ و تعمیرات کیس (البته تعمیرات کیس را کمی بلد هستم) تا حالا 2تا مغازه هم زدم یک گیمنت و یک خدمات کامپیوتری ولی بنا بر دلایلی وقت اداره کردن آن را نداشتم خواستم بدانم من در زمینه ی کامپیتر چه کاری میتوانم انجام بدهم ؟

 107. منوچهر دورانی گفته:

  سلام من دوسالی هست دنبال کار میگردم خودم کاردانی کامپیوتر لیسانس عمران دارم پارسال شرکت هرمی ازم 9 میلیون کلاهبرداری کردن الان هیچی پول نذارم در حال گاو داری میکنم و کارگر بنایی بخدا خسته شدم گاوها هم واسه پدرم هستن من هیچو پوچم نمیدونم چکار کنم هرجا میرم بهم کار نمیدن.. مگن ثابقه و.. من میخام یه کاری واسه خودم راه بیندازم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

 108. منوچهر دورانی گفته:

  با سلام من دوسالی هست دنبال کار میگردم خودم کاردانی کامپیوتر لیسانس عمران دارم پارسال شرکت هرمی ازم 9 میلیون کلاهبرداری کردن الان هیچی پول نذارم در حال گاو داری میکنم و کارگر بنایی بخدا خسته شدم گاوها هم واسه پدرم هستن من هیچو پوچم نمیدونم چکار کنم هرجا میرم بهم کار نمیدن.. مگن ثابقه و.. من میخام یه کاری واسه خودم راه بیندازم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

 109. منوچهر دورانی گفته:

  خسته نباشید من دوسالی هست دنبال کار میگردم خودم کاردانی کامپیوتر لیسانس عمران دارم پارسال شرکت هرمی ازم 9 میلیون کلاهبرداری کردن الان هیچی پول نذارم در حال گاو داری میکنم و کارگر بنایی اهرم دیگرانم بخدا خسته شدم گاوها هم واسه پدرم هستن من هیچو پوچم نمیدونم چکار کنم هرجا میرم بهم کار نمیدن.. میگن سابقه و.. من میخام یه کاری واسه خودم راه بیندازم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید…خیلی نابودم خیلی..

 110. منوچهر دورانی گفته:

  با سلام من دوسالی هست دنبال کار میگردم خودم کاردانی کامپیوتر لیسانس عمران دارم پارسال شرکت هرمی ازم 9 میلیون کلاهبرداری کردن الان هیچی پول نذارم در حال گاو داری میکنم و کارگر بنایی اهرم دیگرانم بخدا خسته شدم گاوها هم واسه پدرم هستن من هیچو پوچم نمیدونم چکار کنم هرجا میرم بهم کار نمیدن.. میگن سابقه و.. من میخام یه کاری واسه خودم راه بیندازم نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید…خیلی نابودم خیلی..

 111. مسعود احمدی گفته:

  سلام خسته نباشید
  اینجانب مسعود احمدی هستم و در شیراز مدت 8سال هست که کارم یا شغلم دکور داخلی و عمده کارم کابینت سازی هست که مدت 4سالش رو شاگردی این کار کردم که تو کارم ماهر و حرفه ایی شوم باز برای بهتر یاد گرفتن و بروزتر شدن هم 3سال دیگر برای شرکت ها و نمایشگاههای مختلف کار انجام دادم. و الان هم به مدت یکسال هست که با گرفتن وام یه کارگاه کوچک با ابزارالات ارزانتر شروع کردم به این کار و
  همون اوایل که شروع کردم همه حتی خانواده هم بهم میگفتن تو نمیتونی تو اشتباه کردی که اینکار کردی تو باید برای مردم کار کنی شاگردی کنی و من با قاطعیت تو صورتشون نگاه میکردم و میگفتم من میتونم من موفق میشم حالا میبینید من در حال حاضر از نظر مالی صفر هستم ولی تا سر سال یه ماشین خارجی 200میلیونی سوار میشم
  حالا انگار دیدم نه حرف اونا درست بود من فقط 3ماه اول سال تونستم خوب کار بگیرم و کار کنم ولی الان بجایی رسیدم که کارکاهم رو باید جمع کنم و برم شاگردی مردم کنم شغل من یه شغلی هست که یا باید خیلی هزینه کنی تا بتونی کار بگیری یا قدیمی باشی تا بهت کار بدن
  سوالم اینه که من چجوری باید تو شغلم موفق باشم باید چیکار کنم
  من حاضرم بیام تهران خدمت شما تو این روزها که دستم خالی خالی هست حتی پول خرید یک دونه نان هم ندارم شاید باور نکنید ولی تو وضعیت خیلی بدی هستم. بیام خدمتتون تا یه مبلغی که بتونم قرض بگیرم هم به شما پرداخت کنم ولی مطمئن باشم که تو شغلم که خیلی هم بهش علاقه دارم بدونم که موفق میشم..سپاس از شما استاد

 112. هادی رجبلو گفته:

  سلام استادجوان ۳۵ساله ام دیپلمه ازقشرصعیف جامعه پدرومادربیسوادفرزندسوم واخرخانواده ام بعدازدیپلم گرفتنم کارگری و…انجام دادم امامتاسفانه درشغل تاکسی تلفنی که ناخواسته به این شعل افتادم درشهری حدود۲۰۰۰۰نفری باده دفتراژانس درشهرمشغولم وهرکارتبلیعاتی مانندنصب پوستر.بنر.جوایزانجام دادم امامتاسفانه شهرتوان درامدی رانداردالبته تمام اژانسهای شهربه این معضل کم درامدی دچارندبنده ده خودرودردفترم مشعول بکارندبادرامدیک میلیون تومان واقعابمشکل خوردم فکرم هم بجایی نمیرسه لطفاکمکم کنید وباتوجه به عدم تجربه فنی باید چکارکنم تابتوانم یاهمینکارورونق بدم یاکاردیگری کنم ممنون ازکمک شما

 113. آراس ولیه گفته:

  سلام من آراس ۳۰ ساله از سنندج
  شغل اصلی من مبل سازیه ۱۰ میلیون پول دارم کل سرمایم شغلهای زیادی رفتمو بلدم شوفاژ کاری لوله کشی ….. ولی جوابگو نبوده به هر دری میزنم نمیشه یه راه جلو من بزار که بشه

 114. Ss گفته:

  سلام اقای تیموری خسته نباشید من یه مقدار پول دارم ولی به خاطر ترس و نداشتن اعتماد به نفس نمیدونم چیکار کنم فقط میزارم بانک و ماهیانه سود ناچیزی میگیرم ولی خیلی دلم میخواد راهنماییم کنین چیکار کنم تا اعتماد به نفسم بره بالا و با این پول به چه کاری دست بزنم که برام سوداور باشه

 115. آرمان انعامی گفته:

  سلام آقای تیموری اسمم آرمانه و ۱۶ سالمه .من کلیپ های شمارو دیدم .میخوام همه حرفاموساده و واضح بگم.من همه شرایطم دقیقاً مثل شماس.من در یک خانواده کم درآمد در حال بزرگ شدنم.منم آرزو های بزرگی دارم ولی هروقت آرزو هامو پیش دوستان و خانواده مطرح میکنم مورد تمسخر قرارمیگیرم .منم آرزو های خیلی بزرگی دارم.منم میخوام میلیاردر بشم و خیلی میخوام های دیگه.من از هرکس کمک خواستم نشدولی اینبار از شمادرخواست کمک میکنم که منو در رسیدن به آرزو هام کمکم کنین .میدونم الان فک میکنین چطوری ممکنه پسری به این کوچیکی از این حرفابزنه ولی نه .منم رویا هایی دارم که میخوام به اونا برسم.منم میخوام زندگی مرفهی داشته باشم .منم میخوام یکی از چندین نفر میلیاردر های ایران و حتی جهان بشم.درسته هنوز سنی ندارم ولی منم خواسته های نسبت به خودمو دارم.پس بار دیگه ازتون درخواست کمک دارم که منو در راه رسیدن به پله های میلیاردر شدن کمکم کنین.با تشکر از حضرت عالی.

 116. مرتضی قلی پور گفته:

  سلام اقایی تیموری .من مغازه ساخت نرده استیل دارم.بعد از 4 سال شاگردی این حرفه رو یادم گرفتم والان واسه خودم کار میکنم شدم مدیرخودم.الان سه ماه کارمو شروع کردم 2ماه اول خیلی خوب کار کردم بطوری که وقت ازاد نداشتم الان یه ماه کار م خیلی کم شده.با اینکه من به راز قانون جاذبه ایمان دارم و تجربه های خوبی باش داشتم و این مغازه ام را بکمک قانون جذب بدست اوردم.الان باید چیکار کنم که وضم بهتر شه منظورم جذب مشتری.یه راهکار مخوام.اگه به نتیجه رسیدم در کلاساتونم ثبتنام مکنم

 117. مرتضی قلی پور گفته:

  سلام اقایی تیموری .من مغازه ساخت نرده استیل دارم.بعد از 4 سال شاگردی این حرفه رو یادم گرفتم والان واسه خودم کار میکنم شدم مدیرخودم.الان سه ماه کارمو شروع کردم 2ماه اول خیلی خوب کار کردم بطوری که وقت ازاد نداشتم الان یه ماه کار م خیلی کم شده.با اینکه من به راز قانون جاذبه ایمان دارم و تجربه های خوبی باش داشتم و این مغازه ام را بکمک قانون جذب بدست اوردم.الان باید چیکار کنم که وضم بهتر شه منظورم جذب مشتری.یه راهکار مخوام.اگه به نتیجه رسیدم در کلاساتونم ثبتنام مکنم

 118. مينا پور جعفر گفته:

  بنام خالق هستي ، كه قدرت ، غني بودن، علي بودن ، ولي بودن ، نهاده در سرشت آدميزاد
  عرض ادب و احترام دارم خدمت استاد بزرگوار و گرامي
  استاد عزيز شما ذهن قدرتمندي داريد كه انسانها را جذب خواسته هاي متعارف خود ميكنيد و اين يعني ابر انسان بودن ،
  شما تصميم گرفتيد كنار همنوعتان باشيد و از تمامي رازهاي دروني و بيروني موفقيت هوش مالي را بدون داشتن چشم داشتي به عرصه بگذاريد و اين يعني ابر مرد بودن . شما با راه اندازي اين ديدگاه تفسير زيبايي از عزت ، شرافت ، انسان بودن ، خواستن ،رسيدن را براي ديگران به ارمغان اورده ايد . اجازه بفرمائيد ، خدمت شما عرض كنم كه بنده هميشه دنبال نشونه هاي زندگي هستم و شما بزرگترين نشونه خداوند معجزه گر هستيد . شما با تئوري هاتون من و دو تا فرزندانم را كه به اوج ناميدي رسيده بوديم را اميدوار كنيد .
  ممنونم ، بابت همه چيز از تون ممنونم
  خدا حافظت باشه

 119. ناشناس گفته:

  سلام جناب تیموری من همین الان با کانال شما آشنا شدم خیلی دوست دارم یه کاری راه بندازم و کسب درآمد بکنم ولی نمیدونم چیکاری و چه جوری من فوق لیسانس حقوق هستم میشه لطفا راهنماییم کنید

 120. سمیه معصومی گفته:

  سلام استاد تیموری
  اولین وویسی که از کانال تلگرام هوش مالی گوش دادم و باعث شد که سایر فایل های صوتی رو دانلود کنم ، فایلی بود که در اون این جمله را عرض کردید : خواهرم بمن گفت رسالت تو آموزشه. وقتی این رو شنیدم اولین چیزی که از قلبم و از ذهنم گذشت این بود خوشبحال هر کسی که به رسالتش پی ببره .
  چون از نظر من شما خیلی راحت میتونید اطلاعات مالیتون را بیان نکنید و فقط برای بهتر و بهتر کردن زندگی خودتون استفاده کنید ولی شما خلاف این عمل کردید کاری که خیلی ها انجام نمیدند.
  شاید تا چند وقت بعد بتونم دوره را خریداری کنم و امیدوارم در ان زمان هم تخفیف شامل خرید بشه ، یک اعتراف کنم این هست که من بارها بخاطر وجود افرادی مانند شما خدا را شکر کردم و بهترین ها را برایتان از انرژی منبع خواستم . شاید باورش سخت باشه ولی من کلیپ سکوی پرتاب که اعتماد بنفس بوده را 60 بار گوش دادم و همینطور فایلهای صوتی دیگه که کمتر از 10 بار نبوده . قبلا هزینهء ناچیز نتم در حد 2000 نهایت 5000 تومن میتونستم را برای دانلود اهنگ یا نسخه pdf کتابی مصرف میکردم ولی الان اولویت با فایل صوتی کانال شماست.
  عذرخواهی میکنم چون شما خواسته بودید که سوالمون را در مورد هوش مالی بیان کنیم ، ولی من این دیدگاه را فقط برای سپاسگذاری از شما نوشتم .
  شاد و پیروز و سربلند و سربلند باشید .

 121. پژهان صفاري شماره تماس : ٠٩١٢٢٨٠٦٥٥٢ گفته:

  سلام استاد عزيز ماهان تيموري، من پژهان صفاري با مشخصه ليسانس رياضي كاربردي و فوق ليساسنس بازاريالي داراي تجربه كار آزاد در زمينه هاي ملك و املاك و ساخت و ساز در شمال كشور كلارآباد (پيمانكاري و كار مشاور ملكي) از طرفي مديريت فروشگاه ايران سوغات با توليدي كوكي و كلوچه رو كه متعلق به خودمون بود بر عهده داشتم در حال حاضر در دفتر املاك با چند تا از دوستان مشغولم و اون فروشگاه رو با برادرهام در خال توسعه به يك فروشگاه بزرگ پوشاك هستيم يعني در ساخت و سازش هستيم و تا عيد انشالله افتتاح ميشه، از لحاظ مالكيت نن سهمي ندارم ولي من در راه اندازي اين كسب و كار جديد كمك زيادي بهشون كردم، و قراره در درآمد انجا با اونا شريك بشم، از طرفي كار ملك در شمال ظاهرا خوابيده و من حدودا ٢٠٠ ميليون هم بدهي دارم، نميدونم واقعا چه كار بايد كنم، آرزوهاي بزرگ دارم دوست دارم دكتري بازاريابي بگيرم در كنار كسب و كارم و شركت چند مليتي بزنم و وارد كارهاي بزرگ صادرات و واردات بشرم و از طرفي به همين كار پوشاك و فروشگاه داري علاقمندم چون شمال خيلي كشش و ظرفيت براي اين طور كارها رو داره، مكان ما هم مكان خيلي خوبي هست نمك آبرود جنب ايران كتان ، ولي چون درآمد جاري فعلا ندارم و بدهكار هم هستم حال روز خوبي ندارم، لطفا مرا راهنمايي كنيد، ممنون و سپاسگزارم

 122. سعید عبداله زاده گفته:

  سلام ,و عرض خسته نباشید ,
  بنده در حال حاضر با اسنپ کار می کنم و دارم شنا یاد می گیرم و مربی گری و حرفه ای کار کنم خواستم بدونم چطوری باید پس انداز کنم که این رشته رو در کنار اسنپ داشته باشم به صورت مرتب و منظم

 123. الهام گفته:

  استاد من کارشناس پرستاریم استخدام رسمی هم هستم اما به نظرم شغلم با همه سختیها و خطراتی که داره حقوق کافی نداره و آدم بلند پروازی هستم ، همسرم هم سر آشپزه و آشپزخونه سنتی نداره،جرات مدرنیزه کردنشو نداره و چون با پدر و برادرش شریک هست من قدرت مانور ندارم،خودم در زمینه پرستاری کاملا حرفه ای هستم،توانایی تدریس دارم،بیشتر علاقمندم که برای خودم کار کنم،چند بار خواستم مرکز خدمات پرستاری خصوصی بزنم اما ترسیدم،بیشتر دوست دارم کار همسرم رو ارتقا بدم و با اون کار کنم ، نمیدونم کجا سرمایه گذاری کنم و پولی هم ندارم در مورد پوست مو هم اطلاعات ارزشمندی دارم که همیشه مشاوره هام خیلی خوب بوده و از همکار و اطرافیان همه با من مشورت میکنن تا مراجعه به متخصص پوست و مو یا مشاور و دارو ساز

 124. الهام گفته:

  سلام استاد من ، صد درصد بهتون اعتماد دارم ولی امشب تا ساعت 10نمیتونم این مبلغ رو جور کنم ولی آرزومه تو این دوره شرکت کنم راهنمایی کنید خارج از این زمان حاضرم بیشتر هم بپردازم تا از این دوره محروم نمونم لطفا اعتماد کنید شماهم و اجازه شرکت در این دوره بدین به من

 125. Narges گفته:

  سلام آقای تیموری من ۴ سال سالن دارم آرایشگر تخصصی هستم یعنی کل کلاس هامو رفتم یه سالن بزرگ و مجهز دارم ولی نمیدونم چطوری مشتریمو زیاد کنم خیلی از نظر فکری با شما هم عقیده هستم درامد کمو دوست ندارم به درامد میلیونی فکر میکنم نمیدونم چطوری مشتریمو زیاد کنم یه راهنمایی کنید ممنون میشم .در ضمن خیلی بابت سالن خرج کردم .و خیلی دنبال به قول شما خدا گشتم که واقعا یه نگاهی کنه میدونم نگاه میکنه ولی من چون عجولم میخوام تو اوج جونیم به تمام خواسته هام برسم ولی نمیدونم چطوری سریع برسم…….

 126. محمد نخعی گفته:

  سلام اقای تیموری خسته نباشی برادر من جوانی۲۲ساله که بیکارم نه که ول بگردم یه کار درست حسابی ندارم توو دامداری استعداد بینظیر دارم ولی هزینه اولیه ندارم که بخام شروع کنم بچه روستا هستم نمیدونم چه کاری توو روستایی که ۴۰۰خانوار میشه درامدش خوبه برا همین گفتم که یه بزرگواری داشته باشید تامن بهرشو ببرم یاعلی در پناه حق

 127. محبعلی بهروان گفته:

  سلامی مجدد…خواهشا میشه لطف کنید پاسختون رو روی شماره تلگرامم بفرستین؟؟؟چون من نمیدونم توی وب سایت کجا بایددنبال پاسختون بگردم…ممنووووووووون

 128. محبعلی بهروان گفته:

  سلام…درمورد پیشگویی استاد باید بگم که اگه بنده اولا دلسوز واحساسی نمیبودم، اگه زود باور نبودم وزود اعتماد نمیکردم،اگه نه گفتن رو بلد میبودم،،،واز همه مهمتر اگه اطلاعات کافی درمورد توانایی بنام هوش مالی، شرایط بازار،نوع کسب وکار،نقاط ضعف خود وقوت بیزنس مندهای موفق میداشتم الان اینجوری ورشکست وبدبخت نمیشدم…استاد تیموری عزیز بنده ورشکسته ام و شدیدا گرفتار بدهی و اجراییه های بانکها وطلبکارای دستی هستم…خیلی برام مهمه نظرتون وپیشگوییتون رو راجع به بنده ابلاغ بفرمایید…ضمنا چندین بار دیگه هم سوال کردم ولی حتی جواب بنده روهم کسی نداد…ولی اینقد سوال میپرسم که بالاخره یکی پیدابشه راهنماییم کنه ومشکل کارمو بگه…ممنون ازفرمایشات بسیاربسیار آموزندتون..

 129. فاطمه بکیاسای گفته:

  سلام استاد تیموری من فاطمه هستم 20سالمه ترم3 رشته ی مدیریت بازرگانی هستم و هیچ کاری ندارم و دوست دارم از الان کار کنم و مستقل باشم و تو تدریس کردن وبازاریابی توانایی دارم

 130. حمید از مشهد گفته:

  سلام استاد عزیز ماهان تیموری.
  از دلسوزیت برای جوونا و روحیه دادن به اونا نهایت تشکر رو ازتون دارم و از خدا میخام که جایگاه خوبی داشته باشی پیشش که حتماا همینطوره.
  من یه جوون ۲۴ساله که لیسانس برق قدرت از دانشگاه بیرجند با معدل ۱۷.بعد از فارغ التحصیلی مشغول به کار بازاریابی توی دفتر روزنامه برادرم شدم و حدود ۶ماه اونجا بودم ولی به دلیل اعتماد به نفس کمم و همینطور خرابی بازار اومدم بیرون و توی یه شرکت که کارای برقی انجام میداد مشغول شدم(کنتور هوشمند آب وبرق) و حدود ۲ساله که این شرکت مشغولم و متاسفانه این شرکت هم برشکست کرد والان فقط از ۷۰تا نیرو فقط ۳نفریم که داریم کار میکنین که اونم تا عید قرار داد داریم..تو این دوسال نه کاری یاد گرفتم چون کار سری بود و نه پس اندازی چون هم حقوقش کم بود .۱.۲۰۰و هم همیشه ۲ماه عقبه حقوق.فقط ۵م پس انداز اونم به زور….تو این شرکت خیلی تحقیر شدم و برای همین کار هم کلی منت سرم بود چون همرو بیرون کردن و ۳نفر موندیم ..خاستم یه شرکت تاسیس کنم و کارای برقی انجام بدم ولی میبینم تمام شرکتایی که چن سال کار کردن به خاطر شرایط اقتصادی خراب دونه دونه تعدیل نیرو و اعلام ورشکستگی میکنن من چه امیدی داشته باشم تازه هیچ سرمایه ای هم ندارم برا این کار..روز به روز دارم ناامیدتر میشم و به خاطر این افسردگی و تنهایی و …جذب جنس مخالف شدم و همون چندر قاز رو هم دارم خرج میکنم .خیلی شرایط روحیم خرابه تا حدی که دیشب خاستم خود کشی کنم .لطفاا کمکم کن .

 131. علیرضا گلزاری گفته:

  سلام استاد عزیز اقای تیموری.استاد من در سن 22 سالگی با یکی شریک شدم و کار فروش چوب و ام دی اف انجام میدادیم با وجود فروش خوب باز هیچ پیشرفتی نداشتیم که بعد از دوسال منجرب به جدایی ما شد که من نصف سرمایه اولیه هم دستمو نگرفت.والان بعد1سال بلاتکلیفی یه سوپر مارکت راه انداختم که درامدش انچنان خوب نیست ولی از بلاتکلیفی بهتر شده و دوس دارم سوپرمارکتمو به یک یا چند فروشگاه بزرگ تبدیل کنم میشه راهنمایی کنی.من تمام کلیپای شما رو دنبال میکنم.و دوره قبل می خواستم دوره هوش مالی رو خریداری کنم بخاطر شرایط بد مالی نتونستم ولی الان تصمیم دارم تا اخرین لحظه هم که شده خریداری کنم که شرایط مالی اجازه بده.بعدش استاد من مرز نشینم و تا حدودی کار واردات مواد غذای از امارات دبی هم انجام میدیم و یکی از ارزوهام پیشرفت در وارداته.

 132. ابوالفضل قربانی گفته:

  سلام اقای ماهان تیموری تو کلیپتون گفتید مهارت هایی که دارید بنویسید من ۱۶ سالمه چجوری باید بفهمم تو چه کاری مهارت بیشتری دارم

 133. يدالله تیموری گفته:

  سلام، از این که تجربه های خودتان را با دیگران به اشتراک می گذارید خیلی خوبه، منتها افکار و اندیشه های خودتان را دسته بندی کرده و در قالب فايلهاي اجرایی تقدیم مخاطبان، کنید، از نظریه پردازی صرف و ارايه طریق کلی و تکیه بر اندوخته های تجربی خودتان، نمی توان انتظار کار بزرگ و گام بلند داشت، موفق باشید،

 134. ابوالفضل خدایی گفته:

  باسلام خدمت استاد و همکاران زحمت کش ایشون

  استادتیموری خواهش میکنم بازم خواهش میکنم من فعلا برا یه شرکتی کار میکنم حقوقامونودوروبر20م میدن خواهش میکنم تخفیفتون تا20م باشه خواهش میکنم تابتونم محصول هوش مالی روتهیه بکنم خواهش میکنم

 135. مریم خ گفته:

  با سلام
  من 31 سالمه کارشناسی ارشد روانشناسی .
  خیلی دلم میخواد یه کاری راه بندازم ولی هنوز نتونستم تصمیم درستی بگیرم ..
  تواناییهام مشاوره دادن. زبان انگلیسی. خطاطی با خودکار. هست میخواستم لطف کنید راهنماییم کنید متشکرم… منتظر جوابتون هستم شدیدا…

 136. همايون گفته:

  سلام، هميشه فكر ميكردم هيچ كسى در دنيا وجود نداره كه سرنوشت و مسير من رو رفته باشه … ولى شايد شما هم واقعاً كمى از سختى هاى من رو كه بعدش به اغاز موفقيت رسيد رو رفته باشيد …. بسيار سخت از ١٨ سالگى شروع بكار و تحصيل و خداروشكر شركت خوبى دارم اما به يك مشكل برخوردم !! خيلى هزينه تبليغات دادم و ميدم اما مؤثر نيست و نبوده و كماكان هنوز كارها از روابط شخصى ميگيرم …. براى بهتر شدن ( الان خوبم ) چطور و چه قسمت بازاريابى كنم ، ضمنن در كار و شغل من كار خيييييلى زياد هست ! برخلاف بقيه !! ممنونم

 137. ملیحه صابریان گفته:

  سلام اقای تیموری
  من متاهل و دارای یه فرزند ۳ ساله هستم همسرم کار دارد اما تو این ۷ سال زندگی مشترک همیشه یه کاری رو به حد کمال رسونده همه جوره واسه حفظ کاراش تلاش کرده و شده از استراحتش گذشته و محل کارش و مدیریتهاشو به بهترین حالت ممکن رسونده ولی زمانی که می خواسته از این ارامش استفاده کنه عذرشو خواستند بی دلیل ما نمی تونیم با شما همکاری کنیم و ……
  من هم شاغل بودم اما با تولد پسرم فعلا سرکار نمیرم
  ممنون میشم راهنمایی منید که چگونه پولدار شویم

 138. فرنازفخرایی گفته:

  سلام برادر جان من خیاطم درآمدم کمه ولی علاقه زیادی به کارم دارم چکار کنم درآمدم زیاد کنم خواهشا راهنماییم کنید همسرم هم بیکاره ولی من دوس دارم خودم استقلال مالی داشته باشم

 139. مهدی مهرابی گفته:

  سلام استاد من یه جون ٢٥ سالم یه مدت تو کارگاه شیشه دوجداره داداشم کار کردم نزدیک سه سال داداشم کارگاش جمع کرده من خیلی کارگری کردم از رستوران؛ بگیر تا مجسمه سازی؛ دست فروشی؛ مکانیکی؛ غرفه میوه؛… دیگه از کارگری خسته شده الانم بیکارم می خوام یه مغازه راه بندازم سرمایه مناسبی پدرم با وام برام جور کرده تو کردستانم شهرستان قروه الان تو دو راهیم میترسم این سرمایه خراب کنم شرمنده خانوادم شم تورو خدا کمکم کن فکر کن منم برادر کوچیکتم مرسی

 140. احمداحمدی نژاد گفته:

  سلام.من این کارهارو بلدم جوشکاری,اهنگری,نجاری,ورق کاری,نقاشی ساختمان,لوله کشی,کناف کاری وبرای درامد بهتر و بیشتر.مرسی تتو.پیشنهاد شما چیه.

 141. Mehdi گفته:

  سلام اقای تیموری
  من خیلی شرکتا کار کردم ولی نتیجه نگرفتم یعنی نتیجه ک میخواسم اخرینشم یک شرکت نتورک بود ک اسم نمیبرم و دیگ به هیچ چیز نمیتونم باور کنم احساس میکنم کسایی ک از امید ارزوهای بزرگ میگند تو ایران دنبال سو استفاده اند البته من درمورد شما قضاوت نمیکنم تجربه های گذشتم احساس میکنم همش دروغ اینقد امیدوارم کردند و چنان زمین خوردم ک دیگ نمیتونم باور کنم و جلسه هایی ک داشتندم حرفاشون همین شکلی بود دقیقن منو قانعم کنید ک چرا دوباره وقتمو صرف کنم لطفن به دید گذشته ای ک داشتم نگاه کنید.ممنون.

 142. سعید علیرضایی گفته:

  سلام آقای تیموری خسته نباشید
  اگه میشه لطف کنید و توضیحی در رابطه با بیزینس ماینینگ بدهید. متشکر

 143. امیرعلی گفته:

  با سلام خدمت استاد تیموری ، خسته نباشید و از بابت تشویق و کمک در ایجاد انگیزش و شکوفا نمودن پتانسیل داخلی افراد مستعد ، سلامتی و موفقیتان را از خداوند آرزو دارم
  مدت کوتاهیه با کانال شما آشنا و عضو شده ام ، با مدرک فوق لیسانس برق و حدودا بیست سال سابقه ، کارمند ی شرکت معدنی هستم . تنها منبع درآمدم حقوق کارمندی است و این وضع خیلی خیلی خسته و نگران کننده است تلاشم این بود که پس از این مدت کارمندی جهش مالی فوق العاده ای داشته باشم و در زمینه های مختلف فکر کرده ام ولی متاسفانه درگیری کار کارمندی تمام وقتم را گرفته و از اول فرصتم را محدود کرده است اما از زمان آشنایی با کانال شما انرژی مضاعفی گرفته ام و کلیپ هاتون را مرتب دنبال میکنم و با توجه به گفته ها و اظهاراتتون شما را شخصی موفق در دهه اخیر ایران میبینم و واقعا اعتقاد پیدا کرده ام و میخوام از از تواناییهای خودم و برای خودم کسب در آمد مطلوبم را داشته باشم . لطفا بنده را راهنمایی فرمایید برای این خواسته و موفقیت مالی مورد نظرم چگونه و از چه راهی باید شروع کنم گرچه با این تجربه کاری و تحصیلاتم توانمندیهای مختلفی دارم که خودم در بهبود شرایط کسب مالی به آنها فکر نکرده و به باور نرسیده ام البته یقین دارم با این همه مشغله و پیام امکان پاسخ سریع ، صریح و دقیق براحتی امکان پذیر نیست ولی با شناختی که از دیدگاهتون در کمک به بقیه دیدم این انتظار را دارم .

 144. لیلا سیف زاده گفته:

  سلام آقای تیموری خیلی خوشحالم که انقدر موفق و شادی انشالله موفقیت همیشه تداوم داشته باشه. من یک زن 37 ساله هستم در حال حاضر کاری رو که میتونم به جرات بگم که به صورت حرفه ای دارم دنبال میکنم دوخت لباس عروس هست ولی مشکلی که دارم اولا برای تهیه متریال کار و مکان انجام کار مثلا مزون سرمایه ای ندارم و هیچ حامی مالی هم ندارم ثانیا که اصلا جرات و جسارت هم ندارم و ترس از اینکه نتونم کارم و به فروش برسونم عین یه ترمز جلوی کارمو گرفته طوری که الان با وجود داشتن همچین مهارتی به نون شبم محتاجم چکار کنم شما بگید ممنون

 145. فاطمه دارابی گفته:

  سلام خدمت استاد عزیز آقای تیموری
  من خیلی دوست دارم تو زندگیم موفق بشم و بزرگترین آرزوی زندگیم این هست که بتونم به دیگران بخصوص خانواده ام کمک کنم. شما گفتید ۵ تا از مهارتهاتون رو بنویسید من تو کارهای هنری مهارت دارم و با اینکه مدرک دوتا از اونها رو هم دارم هیچ کاری نتونستم بکنم با دوتا بچه درحال حاضر وقت هم کم میارم قبلش هم که ازدواج نکرده بودم این مطالب رو نمیدونستم (هوش مالی) همش وقت کم میارم یا وقتی انگیزه انجام کاری رو دارم بعد از دو روز دیگه انگیزه لازم رو ندارم خیلی از درون خسته شدم .بیشتر تو زندگیم تا الان شعار دادم. من یک خانم خانه دار هستم قبل از ازدواج کار میکردم. خیلی دوست داشتم پکیج هوش مالی رو خریداری میکردم بخصوص الان که تخفیف داره ولی باز هم برای من هزینه ش زیاد هست. ممنون از اینکه انقدر پر انرژی وقت میزارید و مطالب اموزنده در کانال میفرستید. من از وقتی با کانال شما آشنا شدم خیلی بیشتر فکرم راجب امور مالی مشغول شده من در واقع کتابهای زیادی خوندم که به گفته شما فقط ذهنی بوده ولی هیچ راهکاری نداشتن .همش راجب ذهنیت مثبت و حس خوب بوده. لطفا من را راهنمایی کنید . با تشکر

 146. احمد حمیدی گفته:

  سلام . کارمندم و درامد کم و زندگی سخت و علاقه مند به کسب و کار ولی واقعا نمیدونم چه کاری کنم و از کجا شروع کنم و چطور ادامه بدم . کمک کنید

 147. احمد حمیدی گفته:

  با سلام و احترام. کارمند دولتی و نماینده حقوقی یکی از ارگان های دولتی هستم. با عضویت در کانال و دیدن کلیپ ها انگیزه بسیار بالایی برای کسب و کار پیدا کردم طوری که نمیتونم خودم رو کنترل کنم ولی کمی ترس و ندانستن اینکه چه کاری میتونم انجام بدم قفل محکمی به پاهام بسته و متاسفانه به دلیل کمبود بودجه توانایی خرید دوره هوش مالی رو هم ندارم . ضمنا در زمینه مواد غذایی مربوط به طب سنتی کمی کار کردم . اگر میسر است یاری بدهید

 148. احمد حمیدی گفته:

  با سلام و احترام. کارمند دولتی و نماینده حقوقی یکی از ارگان های دولتی هستم. با عضویت در کانال و دیدن کلیپ ها انگیزه بسیار بالایی برای کسب و کار پیدا کردم طوری که نمیتونم خودم رو کنترل کنم ولی کمی ترس و ندانستن اینکه چه کاری میتونم انجام بدم قفل محکمی به پاهام بسته و متاسفانه به دلیل کمبود بودجه توانایی خرید دوره هوش مالی رو هم ندارم . ضمنا در زمینه مواد غذایی مربوط به طب سنتی کمی کار کردم . اگر میسر است یاری بدهید

 149. Khadij iari گفته:

  سلام خسته نباشید
  من تازه واردکانال شماشدم وهنوز وقت نکردم تمام کانال رومطالعه کنم درضمن باید ببخشید که من العان سوالم روفرستادم چون ایمیل هم نداشتم واقعا بلدنبودم تاامروز یادگرفتم بسازم.
  من یه خانم خانه دار۲۷ساله هستم که خیلی دلم میخوادیه درامدیک دوملیونی اصلا همون یک ملیون درماه داشته باشم که کمک خرجی بشه برای همسرم،برام خیلی سواله اون ادما توی کانال چطوری انقد درامددارن مگه چیکارمیکنن،لطفا راهنماییم کمید.
  من کارچرم روبلدم کیف دستبندجاسویچی و…بلفندگی وگلسازی هم یک کمی بلدم اما اینجا یه شهر کوچیکه وکسی به کاردستی اهمیت نمیده،راستی قبلا داستان مینوشتم اما چون هیچوقت چاپ نمیشدن وبخاطریک اتفاق بدکه برام افتادکنارگذاشتم ودیگه فک نمکم مثل قبل بتونم بنویسم .ممنونم ازاینکه مردم رو
  راهنمایی میکنید.

 150. یاری گفته:

  سلام خسته نباشید
  من تازه واردکانال شماشدم وهنوز وقت نکردم تمام کانال رومطالعه کنم درضمن باید ببخشید که من العان سوالم روفرستادم چون ایمیل هم نداشتم واقعا بلدنبودم تاامروز یادگرفتم بسازم.
  من یه خانم خانه دار۲۷ساله هستم که خیلی دلم میخوادیه درامدیک دوملیونی اصلا همون یک ملیون درماه داشته باشم که کمک خرجی بشه برای همسرم،برام خیلی سواله اون ادما توی کانال چطوری انقد درامددارن مگه چیکارمیکنن،لطفا راهنماییم کمید.
  من کارچرم روبلدم کیف دستبندجاسویچی و…بلفندگی وگلسازی هم یک کمی بلدم اما اینجا یه شهر کوچیکه وکسی به کاردستی اهمیت نمیده،راستی قبلا داستان مینوشتم اما چون هیچوقت چاپ نمیشدن وبخاطریک اتفاق بدکه برام افتادکنارگذاشتم ودیگه فک نمکم مثل قبل بتونم بنویسم .ممنونم ازاینکه مردم رو
  راهنمایی میکنید.

 151. حاتم دسومی گفته:

  سلام سوال داشتم.من نمایشگاه ماشین سنگین دارم وخدا رو شاکر هستم که درآمد خوبی دارم ولی دارم میبینم که تو کار ما فقط وفقط شانس حاکم هست و احتیاجی به تکنیک هوش مالی نیست چون دارم میبینم اکثر نمایشگاها جهت درآمدزایی منتظر مشتری هستن که بتونن در عرض یک ماه هرچقدر ماشین معامله کردن(بفروشن) به اندازه میزان فروش کمسیون دریافت میکنن و این بستگی به شانس خود آدمه من تنها فقط فکر منفی رو به مثبت تبدیل کردم که شکر خدا فروشم بیشتر شد البته این نظر شخصی من بود ودوست دارم نظر مساعد شما رو جویا بشم با تشکر فراوان

 152. محمدیزدانی گفته:

  سلام استادمن جوانی 28ساله هستم مهارت ندارم وبیکار هستم دلم می خواهد روی پای خودم بایستم چکار کنم اگر می شود شما را زیارت کنم از نزدیک کمی راهنمایی می کردین ممنون میشدم

 153. farjam گفته:

  سلام استاد تیموری ،من ۱۵سالمه و میخوام راهکارای مدیریت زندگیمو یاد بگیرم
  اطرافیانم خیلی تمسخرآمیز به این مسئله نگاه میکنن که یه دختر تو این سن به همچین چیزایی فکرکنه.
  توی فعالیت های علمی پژوهشی خیلی شرکت دارم و نمیدونم چه استفاده ای میتونم از ایده هام داشته باشم.لطفا کمکم کنید.

 154. ساجده بهرامی گفته:

  سلام استاد عزیز اقای تیموری من ۳ماه با شما و خواهر بزرگوارتون آشنا شدم و طی این چندماه هر روز خداروشکر کردم که همچین موقعیت هایی و اطلاعاتی دراختیار من گذاشته میشه.
  من ۲۰ سالم و دانشجو دانشگاه تهران هستم از سن ۱۴سالگی که باکتاب راز آشنا شدم و طی آن با این علم،همیشه دنبال ارزوهام بودم و از همون سن میگفتم من میرم تهران و یک خیر بزرگ میشم و خیریه میزنم تا روحم آروم شه.
  من با تلاش بسیار با رتبه۱۰۰کشور ازشهرستان های جنوب کشور ۲سال پیش تهران قبول شدم و تازه اول راه آغاز کردم.
  آقای تیموری الان که بااشک این متن مینوسم خسته از دانشگاه میرم سمت خوابگاه……
  من هر روز از خدامیخوام پول این دوره هوش مالی بتونم بدست بیارم و هر ماه حتی شده ۵هزارتومن هم پس انداز میکنم چون واقعا پول ندارم….. شرایط خیلی بدی دارم و فقط توکل دارم و کمک میخوام….
  چندین بار دفترشماتماس گرفتم خواهش کردم که حضوری شمارو ببینم اما هر بار گفتن وقت ندارین اما من یقین دارم بزودی شما میبینم….
  من یک بانو هنرمند و ورزشکار هستم و به خودم افتخار میکنم.
  من واقعا به کمکتون نیاز دارم اگه میشه لطفا هزینه دوره قسطی کنید که هر ماه پس اندازمو تو این شهر غریب که با گرسنکی جم میکنم بتونم پرداخت کنم….
  از شما و خواهربزرگوارتون از صمیم قلب تشکر میکنم. به امید دیدار

 155. فاطمه پورحاج رضایی گفته:

  سلام . من فاطمه رضایی هستم خیلی دوست دارم بدونم از هوش مالی چطور برای گسترش درآمد در مدارس غیردولتی میتوان بهره برد .دوره های نوشتن کتاب و سخنرانی رو دارم می گذرونم اما هنوز درابتدای کارم .ممنون میشم راه کار ارائه بدین موفق باشین

 156. شیبانی گفته:

  باسلام شما درباره ی بانوان موفق صحبت نمی کنید لطف به شرایط هر کسی هم توجه کنید من 20 سالمه خانم هستم و ازدواج کردم و دانشجویه رشته ی اموزش زبان انگلیسی هستم اما دغدغه ی ایندم رو دارم هیچ شغلی برام نیست دو ست دارم کسب درامد کنم وتنها مصرف کننده نباشم از طرفی میخوام شغلی رو داشته باشم که به خانوادم لطمه نزنه چون همسرم ارامش محیط خونه براشون خیلی مهمه خواهشا راهنمایی کنید

 157. فاطمه جعفری گفته:

  سلام آقای ماهان تیموری خوش شانس! چرا میگم خوش شانس؟ دلیل دارم برا حرفم! منم مثل شما بلند پرواز بودم و هستم، اما به هیچکدوم از رویااام نرسیدم هنوز و دارم در جا میزنم… لابد میگید خب تلاش نکردی… خدا شاهده تا 30 سالگی زندگیم دست خودم نبود… مگه میشه؟ بوده؟ تو تنبل بودی! بازم اشتباه کردی، نبوده… چرا ؟ باید از همون 15 سالگی شما، یا قبلش بگم براتون…عاشق درس خوندن بودم، اما بابام اجازه نداد تا کلاس پنجم بیشتر تحصیل کنم، با این که شاگرد اول کلاس بودم… بهدشم قالی بافی و کشاورزی می کردم کمک مامان و بابا…. تا 20 سالگی… سنی که به نظر مامانم دیر بود برا ازدواج، ابرا همین از اولین خواستگاری که خوششون اومد ردم کردن… من موندم و یه همسر بد زبون و بد دل و… خلاصه بعدشم 2 تا بچه و… بعدشم به اصرار من جدایی… الام 10 ساله جدا شدم… تو این 10 سال درس خوندم…. درس خوندم… درس خوندم، تا 1 سال پیش لیسانس گرفتم…. و حالا دیگه چیا بهم گذشت تو ی این. ده سال، یه رمان میشه، بماند……20 سال سختی خونه پدر و مادر… 10 سال زندگی زناشویی ناموفق… 10 سال زندگی بعد از جدایی با نداری و بدبختی و بی پولی و بی خانمانی، چی می زاره برا آدم آقای ماهان تیموری؟؟؟؟ من الان چیکار کنم؟ با کدوم انزژی… هزار تا مریضی گرفتم…. 1 ساله درسم تموم شده دارم میدوم دنبال کار، دنبال مجوز برا آموزشگاه زبان…. هر روز به یه مشکلی بر می خورم، خسته شدم سالهاست، بریدم، به رو خودم نمیارم… البته میارم بعضی اوقات، فایدش چی؟؟؟

 158. ناصری گفته:

  سلام و خسته نباشید . من لیسانس مدیریت آموزشی دارم در دانشگاهی مشغول به کار هستم . دسترسی به انترنت هم دارم . در زمینه تایپ و کارهای کامپیوتری مهارت دارم . دنبال کاری هستم که بعد از ساعت اداری یا همزمان بتونم انجامش بدم . توانایی خرید پکیج هوش مالی و ندارم . و دوست دارم در زندگی به موفقیت های بسیار بیشتری دست پیدا کنم . تو سایت های مختلف دنبال کارهای که در فضای مجازی بتونم انجام بدم هستم ولی نمی دونم باید از کجا و چه طوری شروع کنم . لطفا راهنمایی بفرمائید .

 159. صدر گفته:

  سلام و خسته نباشید . من لیسانس مدیریت آموزشی دارم در دانشگاهی مشغول به کار هستم . دسترسی به انترنت هم دارم . در زمینه تایپ و کارهای کامپیوتری مهارت دارم . دنبال کاری هستم که بعد از ساعت اداری یا همزمان بتونم انجامش بدم . توانایی خرید پکیج هوش مالی و ندارم . و دوست دارم در زندگی به موفقیت های بسیار بیشتری دست پیدا کنم . تو سایت های مختلف دنبال کارهای که در فضای مجازی بتونم انجام بدم هستم ولی نمی دونم باید از کجا و چه طوری شروع کنم . لطفا راهنمایی بفرمائید .

 160. حجت غلامی گفته:

  سلام استاد تیموری خسته نباشید من تازه وارد کانالتون شدم 33سال سن دارم تا حالا هر کاری کردم تو کار شکست خوردم به صفر صفر رسیدم رفتم نتورک کار کردم هیچ کس بهم اعتماد نکرد دیگه خسته وافسرده شدم تو کار بازاریابی هستم اما بیزار شدم از علاقه افتادم ما از خانواده فقیری هستیم خیلی دوست دارم اون بالاها باشم به خانواده کمک کنم ولی هر روز بدتر بدتر میشم هرچی داشتم از دست دادم الان با یه ربات تلگرامی آشنا شدم ولی هیچ کس قبولم نداره نمیدونم چکار کنم خواهشا بهم کمک کنید تا بتونم راهم را پیدا کنم

 161. ابراهیم حسین زاده گفته:

  سلام اقای تیموری عزیز من 26 سالمه از کرمان واقعا دیگه بریدم از زندگی خیلی دوست دارم موفق شم هدف من موسیقی و اون رویا خواننده شدن و مردم روی استیج منو ببینند ولی متاسفانه مالی خوبی ندارم به اونجا برسم دو خواهر بزرگ تر از خودمم دارم ک اون ها هم بیکارن پدر بنده شغل ازاد هست کار هم کردم اما به جایی نرسیدم حقوق های پایین اذیت میکردن و الان میخام به این چیزایی گفتم دست پیدا کنم و بهش برسم ممنون میشم کمک کنین موفق بشم و بتونم بیام تهران .

 162. حبيبه جباري گفته:

  من خيلي دوس دارم باهاتون صحبت كنم و ببينم چه طوري ميشه آخه؟ من و همسرم دوتا باشگاه بدنسازي داريم
  اما فقط ميتونيم براي ماهمون و خورد و خوراك خوب خرج كنيم
  ولي نه خونه آنچنان و نه ماشين آنچنان
  ولي من كلي آرزوي بزرگ دارم كه دلم ميخاد تو سن كم بهش برسم
  خيلي حس و انگيزه گرفتم با ديدن كليپتون
  حال وحشتناك خوبي دارم

 163. سروناز السادات موسوی کاشانی گفته:

  سلام.برای خودم یه کارگاه کوچولو راه انداختم که به ساخت بدلیجات مشغولم.شهرستان.زندگی میکنم.دیروز. رفتم تهران و دوره های گوهر شناسی رو ثبت نام کرکردبه توصیه ی فوت کوزه گری و علاقم.و چون متاهلم و بچه دارمچیک دارم ازشون خواستم که فشرده تو یک روز برام کلاس بذارن تا بتونم یه روزه از قائمشهر برم تهرانو و به کلاسم برسم. راستش هم خوشحالم هم ناراحت.خوشحال برای اینکه قدمی برداشتم و ناراحت چون نمیدونم با فروش بدلیجات میتونم از پس مخارجِ کلاس بر بیام یا نه.از طرفی منتظر تخفیف پکیج بودم تا بتونم تهیه کنم.حالا که همه ی پولم برای کلاس رفته تخفیف خورده.خیلی دلم گرفته.من باید آینده ی مالیم رو عوض کنم.کاش بتونم.اما واقعا با داشتن بچه ی کوچیک راهم سخت ترِ.امیدوارم روزی بتونم از همه اطلاعات شما که خالصانه در اختیارمون گذاشتید نهایت استفاده رو بکنم.راحت نوشتم چون جنبه ی دروِ دل داشت و میدونم نمیخونیدش راحت احساسات و مشکلاتم رو بیان کردم.

 164. نجمه گفته:

  سلام استاد عزیز من ۳۸سالمه و کارمند هستم . فوق لیسانس حسابداری هستم . خیلی دوست دارم درآمدم زیاد بشه. میخواستم بدونم این پیک کتابتونو اگه بخوایم راه بندازیم چه طوری باید شروع کنیم ممنون

 165. ارمان برهان گفته:

  سلام اقایی تیموری خسته نباید من ارمان هستم 18سالمه
  اقایی تیموری من خیلی علاقه خاصی ب تجارت دارم ولی هیچ پشتیوانی ندارم نمیتونم ب کسی تکیه کنم حداقل یه نفر هم باشه کمکم کنه ک استارت بزنم بخدا علاقه خیلی زیادی دارن ب خودم مطمیۓنم ک در مدت کمی یاد میگیرم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم اگه میشه یه راهی نشونم بدین ممنون میشم

 166. armintakhfifi گفته:

  salam agha mahan, man 17 salame va khareje iran zendegi mikonam , man kheilly negarane ayandam hastam va dost daram ro paye khodam vaistam va kar konam, kheilly daram talash mikonam ke kari peida konam ke betonam poli passandaz konam vase ayandam vally nemishe, azaton mikham ke rahnamaeim konid

 167. Armin گفته:

  Salam agha mahan man 17 salame va khareje iran zendegi mikonam. Kheilly stress ayandamo daram
  Kheilly daram talash mikonam ke ye kare khob peida konam ke betonam poli vaseye aynadam pasandaz konam vally khob nemishe. Azaton mikham ke ye rahnamaei kochiki behem bokonid mamnon

 168. مقبولی گفته:

  سلام
  آقاماهان عزیز دل ، وقتی دیدگاها و نظرات دیگران رو میخونم از دنیا سیر میشم مطالبی رو که حاضر کرده بودم برات بنویسم نا خداگاه از ذهنم پاک میشه .
  من به شانس هم خیلی موتقدم ، داریم کسایی مثل شما که اگر دست به سنگ سیاه بزنند طلا بشه کسانی هم هستند مثل من که به طلا دست بزنن . . .
  من خودم رو خیلی فنی میدونم اگر خود ستایی نباشه اونقدر هم استعداد دارم که اگر کاری رو بلد نباشم مثل برق و باد قلق اون کارو بدست بیارم .
  ولی توان ریسک رو ندارم مالو منالی هم ندارم خودم مستاجر هستم بی سرمایه و بی پشتوانه هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ کسوکار .
  اگر خواستی راهنمایی و کمکم کنی یاعلی .

 169. علیرضا مهجور گفته:

  سلام خدمت استاد تیموری عزیز
  استاد من قبل از اینکه 5 ایده برتر چالش پول نقد ببینم،فکر میکردم که حتما 5 ایده خیلی خاص هستند
  ولی اگه من پول داشتم با توجه به اینکه کارم نجاری فضای باز هست،میرفتم مناطقی که آب و هوا ی خوبی داره،زمین میخریدم اون مناطق چون مجوز ساخت ندارن قیمتاشونم ارزونه،بعد یه خونه خیلی شیک چوبی (چون مجوز نمیخواد )میساختم و خیلی سریع با یه سود خیلی زیاد میفروختم . هم از زمین سود میکردم هم از کاری که برای کارگاهم ایجاد کرده بودم .انشاءالله

 170. طاهره گفته:

  سلام اقای تیموری که همیشه پرانرژی صحبت میکنید وواقعا از صحبتهاتون انرژی میگیرم وبهتون خسته نباشید میگم.جناب تیموری من حدود سه ساله که یک کاری رو راه اندازی کردم که جزو هنرهای دستی نسبتا خاص به حساب میاد ویه غرفه کوچیک هم تو شهر توریستی رامسر دارم میخوام کارم رو گسترش بدم بیشتر کارهام دیده شه و لی نمیدونم باید از کجا شروع کنم وچه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

 171. سید دانیال فنایی گفته:

  سلام جناب تیموری خسته نباشین من کارم دکوراسیون داخلی چطوری میتونم فروشم بهتر بشه یا کلا موفقیتم تو این کار بیشتر شه؟

 172. مهرداد گفته:

  سلام خدمت استاد تيموري عزيز
  فكر كنم من جزء اولين نفراتي هستم با شما و كانالتون آشنا شدم.تقريبا من يكسال و نيمي هست كه دارم راهكاراتونو نگاه ميكنم و گوش ميدم.از خيلي از راهكاراتون موفقيت كسب كردم ولي الان به ميخام جضوري لطف كنين و بهم وقت بدين كه ملاقاتتون كنم.خيلي خيلي ضروري هست.ممنون از شخص شما و تيم پر كارتون

 173. احسان قاسمی گفته:

  سلام استاد امیدوارم همیشه سر بلند و سر افراز باشین
  من احسان قاسمی 21 ساله از اهواز هستم خدمت سربازیم 9 ماهه که تموم شده و سرمایه ی زندگیم در حال حاضر صفر هست اما به کمک اراهنمایی های شما یک کار جدید راه اندازی کردم کلی زحمت کشیدم تا کمی پول جمع کردم میدونم این شغل درامد خوبی داره و
  عالیه اما نمیدونم چرا جوابی نمیگیرم

 174. آسمان خراش!!!!!!! گفته:

  سلاااااااااااام
  هنوز سایتتون مشکل داره ها!!! تعداد نظرات بالاتر ازینحرفاس خیلیا پشت در میمونن!!!!!!!!!
  من یکشنبه پکیجو میگیرم راجب هوش مالی سوالی ندارم!
  ولی یه سوال
  رسالتتو تو چه سنی پیدا کردی شما ؟؟! همون 23 که به موفقیت رسیدی یا بعدتر؟! سخنرانی و سمینارای موفقیت مختلفو کی وقت کردی بری، بعده ماجرای رسالت؟ چقد طول کشید کلا بعده کشف رسالت تا اجرایی شدنش

 175. ایوب سپهری گفته:

  سلام استاد
  خدا قوت
  استاد من خیلی در زندگیم شکست خورده ام
  10 ساله بازاری هستم
  در چندین شهر مغازه داری کرده ام
  از جمله -کیش، قشم، عسلویه، شیراز، کنگان
  و الان هم بعد ی شکست که یکسال خانه نشین شدن و همه اش فکرم و تمرکزم این بود که کجای کار من میلنگه؟
  چطور که من بهترین فروشنده هستم برای دیگران ولی برای خودم نمیتونم کاری بکنم؟
  البته اغراق نمیکنم که بهترین فروشنده هستم چون الان هم در قشم پیسنهاد کار در مغازه با حقوق 3 میلیون با اجاره خانه و سه وعده غذایی و سه ماهی دو هفته مرخصی داشته ام

  ولی نپذیرفتم و با خودم عهد کرده ام که گار و کاسبی و تمام تجربباتم را برای خودم استفاده کنم
  با همه مشکلاتی که داشتم ببخشید مشکل نه چالش
  ی فرصتی گیر اورده ام که یکی از دوستانم که مالکیت مغازه برای خودش هست با اندک سرمایه ای که در اختیارم قرار داده و شریک شده ام که کار کنیم

  دو ماه از کار کرد مغازه میگذره
  ولی نتیجه کار اصلا مطلوب نیست

  با این توصیفات چگونه میتونم در کنار کار خرده فروشی. اجناس را بصورت عمده بفروشم؟
  منظورم اینه که چطوری بازاریابی کنم که اجناس را به صورت عمده پخش کنم

  من در بندر عباس مغاره دارم و شهر بندر هم شهری هست که از شهرهای اطراف برای خرید اجناس میایند

  البته من چندین شهر را برای بازاریابی حضوری مد نظرم هست ولی نمیدونم چطوری نظر مغازه دار و مشتری را جلب کنم ؟
  اگه تاکتیکی و تکنیکی یاد آوری کنید ممنون میشم

 176. سیاوش گفته:

  سلام به همه دوستانی که در این جا پست گذاشتن و از ادمین خواستن که یه راهی جلوی پای اون ها بزاره.دوستان منم مثل شما یه عالم گیر و گور تو زندگیم دارم ولی از ادمی که ادعا میکنه روزی 50 میلیون در امد داره ولی داره واسه فروش پکیج هوش مالیش خودشو به زمین و اسمون میزنه کمک نمیخام،این ادمین که شما اونو استاد خطاب میکنید اصلا استاد چیه؟ چرا از خودتون سوال نمیکنید که چرا این افراد به قولی استاد که ادعا میلیاردر شدن میکنن چرا کلاس و پکیج های گرون گرون میفروشن.این ادم ها که تعدادشون روز به روز در حال بیشتر شدنه فقط یک سری مفت خور کلاش هستن که دارن از درد مندی من و شما سو استفاده میکنن تا خودشون پولدار تر بشن.برای اثبات گفتارم همین بس که هیچ راهکاری جلوی پای من و شما نمیزارن چون نمیتونن که بزارن.این جور افراد به قولی استاد کتاب های برایان تریسی و انتونیو رابینز میخونن و ایرانیزش میکنن و به خورد منو شما میدن یا اقای حلت خودمون که بیست سال مجله موفقیت میفروشن ولی دریغ از یک راهکار که به درد بخوره.هم وطن عزیز اگر به کردار خودمون نگاه کنیم به این نتیجه میرسیم که باید هم نباید به ثروت برسیم چون با حجم بالای وقتی که به دیدن سریال های ابکی و بی سر و ته تلویزیون اختصاص میدیم یا زیر و رو کردن این همه کانال های سر گرمی و فروارد کلیپ های صد من یه غاز برای عزیزانمون دیگر وقتی برای کسب اطلاعات مفید یا فرا گیری یه مهارت جدید نمیمونه.ما به جای بالا بردن دانشمون و یادگیری و مطالعه کتاب های علمی مرتبط با شغلمون،با پرسه زدن در کانال های فروش پکیج موفقیت طلب کمک و گشایش مشکلات مالیمون را از ادمین های بی اطلاع از کسب و کار را داریم.برادرها و خواهران عزیز هیچ وقت یک نسخه به درد دو مریض نمیخوره.و هیچ کس نمیتونه یک نسخه رو برای این همه ادم گرفتار در گرداب مالی تجویز کنه.این اقای تیموری اگه راست میگه و به فکر من و شماست بیاد این پکیج های قشنگشو به صورت رایگان در اختیار ما قرار بده وما بعد از رسیدن به ثروت پول پکیج با ده برابر قیمت بهشون پس میدیم.

 177. مریم شهریاری گفته:

  سلام، آقای تیموری اول اینکه خیلی از زحماتی که میکشید تا علمتون رو به ما انتقال بدید متشکرمممم بعد سوالی که داشتم اینه که من در زمینه طراحی وتولید پوشاک مهارت دارم چونکه طراح خیاطم اما سرمایه برای ارتقا شغلم ندارم به نظر شما چطور میتونم سرمایه بدست بیاورم مرسی.

 178. بتول امیری گفته:

  سلام آقای تیموری .1 ماهه که عضو کانال شما شدم و خیلی انگیزه گرفتم .طوری که 19 آذر به تهران میام برای گذراندن کلاسهای گریم و ….. چند سالی هست که میگم بزار آرایشگاه رو جا به جا کنم و مدام پشت گوش مینداختم ولی حالا میدونم باید خیلی وقت پیش این کارو انجام میدادم . به من همت دادین. از شما میخوام راهنمایی هاتون رو از من دریغ نکنید. باسپاس و درود فراوان

 179. سعید گفته:

  سلام و درود و خسته نباشید به گروه ماهان بنظرمن شما شانس بالایی دارین و خدا کمکتون کرده که چنین گروهی دارین منو بیشتر یاد سریال جمونگ میندازین اونم خیلی سختی کشید ولی با گروهی که تشکیل داد تونست به موفقیت برسه شماهم بهمین شکل ، من قبلا تکنسین داروخانه بودم و بعد هفت سال کار تو این داروخانه کار داروخانه بخوبی یاد گرفتم و با پیشنهاد یه شرکت که داروخانه دارند بعنوان مدیر داروخانه الان کار میکنم و برای موفقیت تو کارم باید بتونم نیروهایی که دارم رو آموزش مناسب بدم ولی مشکل اینجاست که 70 درصد نیروها تحمیلی هستن و کار منو برای موفقیت در داروخانه سخت میکنه و من با تمام انرژی که دارم تلاش میکنم تا شکست نخورم من از شما میخوام منو کمک کنین تا بتونم تو چنین شرایطی نتیجه خوب بگیرم البته میدونم شما احتمال اینکه مطلب منو بخونین کم هست ولی ای دوستانتون میخوام این ایتم در نظر داشته باشند و در مورد چگونه گروه ایده آل تشکیل بدیم صحبت کنه.

 180. فاطمه کثیری گفته:

  سلام اقای تیموری.به طور اتفاقی با کانالتون اشنا شدم.وضعیت مالی خوبی ندارم شوهرم مریضه ودو تا بچه دارم.میخواهم راهنماییم کنید تا من هم ازلحاظ مالی خیلی موفق شوم.ممنونم

 181. مهرداد خليل پاك طينت گفته:

  سلام خدمت استاد محترم
  بنده كارمند اداره دولتى هستم ولى كلاً نهصد هزار تؤمن حقوق ميگيرم كه اجاره و قسط رو همون ميتونم بدم ، خيلى شرايط سختى دارم با داشتن يه فرزند و همچنين هزينه هاى سنگين درمان بيمارى خودم ، ميخوام بعدازظهر ها يه كار ديگه اى داشته باشم ميخوام پولدار باشم و خانوادم سختى نكشن ميخوام درامد ميليونى داشته باشم و ميدونم كه ميتونم ولى چطور و إز كجا …

 182. جواد گفته:

  سلام آقای تیموری عزیز
  خیلی خیلی اتفاقی از طریق یکی از کانال ها با شما آشنا شدم
  از صحبت هاتون فهمیدم که سختی زیادی کشیدین
  دقیقا عین خودم
  براتون مثال بزنم (فشار حرف های خانواده، دوستان، و …) من 21 سالمه و یکی دو سال پیش در یکی از استخدامی ها (نیروی انتظامی) شرکت کردم و قریب به 2 میلیون تومان براش خرج کردم، اما به نتیجه ای نرسید!!!
  الآن که دارم این متن رو می نویسم، توی یک کافی نت مشغول به کارم، درآمدم چنگی به دل نمی زنه ماهی 400 تومن
  خیلیا پیشنهاداتی رو به من می دن که بیا فلان کار رو شروع کن؛ مثال می زنم (پرورش دام، لوله کشی گاز و …)اما خب بالاخره باید علاقه ای هم وجود داشته باشه مگه نه؟!؟!
  ازتون یه خواهشی دارم، اون هم اینکه “لطفاً راهنماییم کنید” دارم توی این «اقیانوس فکر و خیال» غرق میشم.

 183. محمدهادی نوری گفته:

  سلام.شصت ساله هستم.معلم بازنشسته.چهل میلیون تومان پول دارم.میخواهم دست به کاری بزنم ولی نمیدانم چه کارکنم.

 184. محمدرضا گفته:

  سلام آقای تیموری من محمدرضام و سیزده سالمه
  و کسب و کار لوگو سازی در کانالم @logo_chanel_maker
  شروع کردم و یکی از دوستام ازم یکی از لوگوهای خرید به نظرتون چیکار می‌تونم بکنم که مثل شما با لوگو سازی میلیاردر بشم
  یا اصن این کسب و کار من خوب هست یانه؟

 185. سهیل محرمی گفته:

  سلام من هم کارهایی ک تجربه و علاقه داشتم امتحان کردم و هم کارهایی ک تجربه وعلاقه نداشتم.تو هیچکدوم موفق نبودم و باور موفقیت برام سخته.ازکجا شروع کنم ک حداقل ب موفقیت امیدوار شم؟

 186. رامین حبیبی گفته:

  سلام
  خدا قوت استاد تیموری.ایده ها و صحبتهاتون بی نظیره
  من 34سالمه مجرد هستم و خیلی کار کردم ولی همه پس اندازم و خرج کردم .زیاد مسافرت میرفتم .الان به این سن که رسیدم نه پس اندازی دارم و نه کار درستی وکه درامد خوبی داشته باشم
  در حال حاضر در دفتر املاک یکی از اشنایان مشغول به کار هستم ولی شرایط خیلی بدی وجود دارد در بازار کار ما و در امد ما بسیار پایین امده هدفهای بسیار بزرگی در سر دارم ولی متاسفانه به حدی درگیری ذهنی وجود دارد که قدرت تفکر و تصمیم گیری رو ازم گرفته
  لطفا راهنماییم کنید که بهترین راه به رسیدن هدف چیست
  افسردگی گرفتم بخاطر عدم وجود کار و درامد خوب
  سپاس از توجهتون

 187. Farhad azizyan گفته:

  سلام آقای تیموری برای خرید فروش سیب زمینی احتیاج به 20 میلیون دارم شما میتونی بهم قرض بدی؟ ان شاالله من سره 5 ماه بهتان پس میدم. هر چند سود کنیم نصف لطفا کمکم کنید تا کارم رو راه بین‌المللی من الان 30 سالمه چند بار شکست خوردم و میخوام باز از صفر شروع کنم لطفا اگر در مقدور بود کمکم کنید. ان شاالله سره موقع پولتان رو پس میدم. جزاک الله خیرا. فرهاد عزیزیان استان کردستان شهرستان قروه روستای چمقلو گنجی

 188. فرهاد عزیزیان گفته:

  سلام آقای تیموری برای خرید فروش سیب زمینی احتیاج به 20 میلیون دارم شما میتونی بهم قرض بدی؟ ان شاالله من سره 5 ماه بهتان پس میدم. هر چند سود کنیم نصف لطفا کمکم کنید تا کارم رو راه بین‌المللی من الان 30 سالمه چند بار شکست خوردم و میخوام باز از صفر شروع کنم لطفا اگر در مقدور بود کمکم کنید. ان شاالله سره موقع پولتان رو پس میدم. جزاک الله خیرا. فرهاد عزیزیان استان کردستان شهرستان قروه روستای چمقلو گنجی

 189. محمدحسین ریاحی گفته:

  سلام استاد ماهان . من یه پسر ۱۶ساله هستم و خیلی دوست دارم برای خودم یه کسب و کار ساده راه بندازم . من تصمیم گرفتم که برای خودم یه بدلیجات راه بندازم و بعداز چند وقت خواستم این تصمیممو به بقیه بگم تا نظر اونو هم بدونم ولی متاسفانه همه منو مسخره میکنن و نمیزارن من به آرزوم برسم و من بهشون‌گفتم که خودم میرم سرکار و هزینه رو برای مغازه زدن پیدا میکنم ولی بازم نذاشتن و الان میخوام‌ که شما منو برای رسیدن به آرزوم راهنمایی کنید.
  @Mohammadho3inmr0935 این آیدی تلگرام منه و اگر دوست داشتید منو راهنمایی کنین به تلگرامم بیایین .خیلی ممنون از شما و یقیه دوستانتون

 190. MorZica گفته:

  با سلام و درود به همه شما عزیزان
  من کارهای زیادی انجام دادم ولی بازدهی که میخواستم از کارهام نگرفتم. و همه پولم در یک کار از دست دادم
  وقتی ویس شیر و عنکبوت رو در کانالتون شنیدم،تصمیم گرفتم برم تو کار خرید و فروش
  300هزار تومن قرض گرفتم و تعدادی جنس آوردم و خداروشکر با تبلیغاتی که انجام دادم٬ تونستم اجناسمو راحت بفروشم.
  ازتون ممنونم به خاطر آموزش و انگیزه ای که میدید.
  ما اگه همین چیز هایی که می‌دونیم رو بهش عمل کنیم قطعا به موفقیت میرسیم. یک درصد استعداد و ۹۹درصد عمل مارو به موفقیت می‌رسونه.
  به امید روزی که ایرانی ثروتمند داشته باشیم

 191. Saleh گفته:

  سلام آقای تیموری
  من 27 سالمه و متاهل هستم. در ماه یک میلیون و نیم قسط دارم. الان سه ماهه که قسطام رو نتونستم بدم. چون بیکارم. همه کلیپ هاتون رو دیدم. و خیلی دوست دارم دوره هوش مالی رو بگیرم ولی متاسفانه پول ندارم. خواهش میکنم کمکم کنید و بهم بگید چجوری و از کجا شروع کنم. کمکم کنید تا من هم مثل شما خوشحال باشم.واقعا نمیدونم باید چکار کنم و ازتون کمک میخوام. منتظر کمکتون هستم.

 192. یاسین رحیمی گفته:

  سلام جناب تیموری عزیز
  حرفاتون قشنگه ولی نمی‌دونم چرا به دل نمیشینه و احساس می‌کنم کاملاً مصنوعیه،نمیدونم شاید بخاطر اجرای ضعیفتون باشه یا بخاطر ظاهرتون

 193. fpanah گفته:

  ممنون از اطلاعات مفید و کار خوبتون، فقط به نظر من تبلیغات زیاد به نظر من تاثیر منفی داره. من وقتی ویدیوهای افراد در کانال نتایج خانواده رو می بینم یاد تبلیغات موسسه قلمچی میفتم که با نفرات برتر کنکور مصاحبه می کنه. معمولا کسایی که کنکور براشون مهمه و هدفشون اینه که رتبه خوبی بیارن تو قلمچی هم ثبت نام می کنن. بنابراین نفرات برتر کنکور احتمالا تو موسسه قلمچی یا آینده سازان یا … ثبت نام کردن. اما هرکسی که توی این موسسه ها ثبت نام می کنه لزوما نفر برتر کنکور نخواهد شد. من سالی که کنکوری بودم تو هیچ موسسه ای ثبت نام نکردم چون وقتی تبلیغات زیاد می شد از لحاظ روانی تاثیر خیلی بدی داشت. خدا رو شکر تلاشم رو کردم و رتبه خیلی خوبی هم اوردم.

 194. مهدی گفته:

  سلام استاد تیموری عزیز. ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شما وهمکارای محترمتون. بنده مهندس عمران بایازده سال سابقه کار هستم. از آنجا که بازار کارمون خراب شد تصمیم گرفتم کار خدمات سیستمهای امنیتی (دزدگیر اماکن دوربین وامور الکتریکی و…)رو به جهت وابسته نبودن به غیر بصورت مستقیم ونقدی بودنش انتخاب کنم. ابتدای کار فوق العاده بود چند برابر حقوق مهندس بودنم درآمد داشتم اما الان بجهت اومدن فصل سرما و… بگم درآمدی ندارم ودارم هر روز شرمنده زن وبچم میشم بیراه نگفتم . در این زمینه میشه راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان . موفق باشید.

 195. مریم گفته:

  سلام آقای تیموری خوشحالم که از فرش به عرش رفتید موفقیت روز افزون واستون دارم .به هر جایگاهی که رسیدید حقتون بوده چون که نابرده رنج گنج میسر نمیشود.
  من ۲۹ سالمه تصمیم گرفتم یه کتاب بنویسم داستان نویسیم خوبه البته دختر عمه م تشویقم میکنه وقتی شوهرم این موضوع رو فهمید برخورد بدی کرد و منو مسخره میکنه و تو ذوقم میزنه ولی من دوست دارم به استقلال مالی برسم چون که حتی یه هزاری هم از خودم ندارم شوهرم از صبح تا شب سرکار من می خوام یواشکی بنویسم وقتی چاپ شد اون وقت تعجب میکنه و خوشحال میشه چون همیشه مسخرم میکنه میگه نمی تونی تو باس پول بدی چاپ کنن نداری اصلا واسه چاپ هم پارتی میخواد که تو نداری . هر دفعه یه تصمیم میگری مریم آدمو عصبانی میکنی بشین به خونه زندگیت برس به دوقلوهات برس …..
  آقای تیموری من ایده های خوبی دارم ولی چون پشتوانه مالی ندارم عمل نمیکنم واسه اینه که شوهرم منو باور نداره
  اما به تازگی به حرف شما رسیدم که میگید رو سرمایه درونیتون کار کنید ….
  نوشتن فعلا هزینه نداره تا بعدشم خدا بزرگه من توکلم خیلی زیاده
  سوالی که از شما دارم اینه که به نظرتون نوشتن رو استارت بزنم رمان داستان سوژه هم پیدا کردم ایا پول ازش درمیاد من خیلی گناه دارم که پول ندارم اخه من تک فرزندم بابام کارگر از نظر مالی خیلی ضعیفه من می خوام پولدار باشم تا پدر و مادرم هم ساپرت کنم .لیسانس حسابداری هم دارم . قدم اول نویسندگی قدم دوم آشپزخانه بیرون بر .و بعدش پولم سیو کنم باغ تالار بزنم این سه تا شغل رو می خوام در اینده داشته باشم و یکی از ثروتمندترین زنان ایران باشم .
  به شما گفتم چون مطمعنم شما مسخر نمیکنی و حتی کمک فکری هم بهم میکنی تا مریمی که یه هزاری هم نداره به ثروتمند ترین زن ایران تبدیل شه .و نه تنها پدر مادرم بلکه تمام فامیل و دوستان فقیری هم که میشناسم ساپرت کنم این ارزوی قلبی منه.

 196. فرانک گفته:

  سلام بر آقای تیموری پرانرژی و پرانگیزه، من مشکل چه جوری پول دربیارم ندارم!! مشکل اصلیم اینه که انگیزه ای برای بهبود شرایط مالیم ندارم، وقتی صحبت میکنید و شما و خیلیییی از آدمهای دیگه رو میبینم که چه رویاهایی برای زندگیشون دارن این سوال برام پیش میاد که چرا من همیشه از شرایطم که خیلی هم معمولی هست راضی بودم و نخواستم ارتقا بدم! شاید بشه گفت نمیتونم اهدافی برای زندگیم بسازم!

 197. سید معین یزدی زاده گفته:

  استاد بزرگوار سلام واقعیت من 18سالمه و از 10سالگی به طور پراکنده کار کردم الانم جدیدا رفتم سره یه کاره دیگه و از بهمنم دانشگام شروع میشه ولی پول دانشگامم ندارم پسنداز کردنو بلد نیسم از طرفی دیگه من خیلی کار کردم ولی واقعا نمیدونم مهارتم توی چه زمینه ایه لطفا کمکم کنید حداقل خودمو پیدا کنم بابت کلیپ ها و حرفاتونم خیلی متشکرم

 198. الهام طباطبايي گفته:

  سلام اقاي تيموري
  من دوس دارم در دوره هاي شما شركت كنم
  و يا چند جلسه ي خصوصي باهاتون مشورت كنم
  ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد تا بدونم چه جوري مي تونم باهاتون تماس بگيرم

 199. حسین پورحسن گفته:

  به نظرم با عقل جور در نمیاد که اولا از راه درست پول در آورده باشی و حقی رو ناحق نکرده باشی تا به ثروتی که میگی دست پیدا کرده باشی . دوما به نظرم اگه واقعا پول دار شده باشی قانون اول پول دار شدن اینه که راز دار باشی پس دلیلی برای افشای این رازها نداری مگر اینکه با سر کار گذاشتن مردم و فروش جملات سنگین قصد پول در آوردن داشته باشی . سوال من از شما اینه . گیرم اینقدر پولدار شده باشی که دستت به دهنت برسه و رابینهود بازی بخوای در بیاری و به همه هم یاد بدی . در نهایت کل آرزوت در این بازه ی زمانی تولد تا مرگت فقط پول در آوردن و حال و حوله ‌. این که خیلی مسخره است چون با مرگ تموم میشه و هیچی ازش واست نمی مونه پس درک زنده بودن و زندگی کردنت چی میشه ؟ وجدانی فقط به پول فکر میکنی ؟ که چی بشه پول داشته باشی و زنده بودنت رو درک نکنی . همه چیز از دست رفتنیه ولی لا اقل توی همین زمان کوتاه بد نیست به بودنمون هم فکر کرده باشیم . دوست من چیزی که به شما کمک میکنه آسایش ناشی از ثروت نیست . آرامش درک بودنته

 200. سعید جعفری گفته:

  سلام .من کارگر یک شرکت هستم و قبلا کار فیلمبرداری و میکس میکردم .به عکاسی علاقه زیادی دارم .الان میخوام یه شغل پر درآمد راه اندازی کنم .ولی نه سرمایه زیادی دارم ونه میدونم چیکار کنم.تورا به خدا کمکم کنید.

 201. زهرا ملازم گفته:

  سلام استاد تيموري ما حدود سه ماهه يك فروشگاه لوازم قنادي راه اندازي كرديم، تبليغات در تلگرام و اينستاگرام داريم و هر روز توي خيابان تراكت پخش ميكنيم تا مردم بيان داخل كوچه و فروشگاه ما را ببينند، خيلي خيلي براي راه اندازيش وقت و انرژي گذاشتيم اما فروشمون هر چند بهتر از قبل شده اما جوابگوي مخارج و… نيست با كمبود پول براي خريد جنس مواجه ايم و هر روز دغدغه پرداخت اقساط وام هايي كه گرفتيم را داريم، من مقالات شما را در مورد تبليغات خوندم و كليپها را ميبينم اما واقعا با اين بي پولي نميدونيم چطور تبليغاتمون را گسترش بديم ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

 202. زهرا گفته:

  خوب ببخشید جسارت نشه امایه چیز درست درمون بالاخره تو این دوتا کلیپ در نیومد همش داری تعریف میکنی که اونجوری بودم ،اینجوری شدم…!!!

 203. فاطمه بیگلری گفته:

  سلام اقای تیموری دست علی ب همراهتون، من دختر 19ساله هستم رشتم طراحی مد ولباسه بینهایت ب رشتم علاقه دارم استعداد فوق العاده ای هم دارم ،میخوام صاحب یک برند لباس کودک باشم و ب عنوان یک طراح لباس بین المللی مطرح شم این ارزومه و یک هدفی هم دارم یک چیزی توی ذهنمه ک نمیتونم اینجا بگم ولی برای رسیدن ب هدفم باید اول برند سازی کنم اما واقعا نمیدونم چجوری و از کجا باید شروع کنم چون خیلی با محیط بیرونم اشنا نیستم نمیدونم دقیقا از چی شروع کنم کی به هدفم میرسم ،خیلی ب اینچیزا فکر میکنم سردرگمم باید یکی هولم بده راهنماییم کنه ولی کسی نیس ،تصمیم گرفتم تو دوره های شما ثبت نام کنم ولی نمیدونم با اینکار میتونم از الان شروع کنم؟

 204. رحیم عدنانی گفته:

  من کارمند رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری هستم.تخصص من خوانندگی است و در محضر بزرگترین اساتید آواز شاگردی کرده ام.در کنار کار اداره که ازش متنفرم در شهرهای مختلف مثل اصفهان ،شیراز و شهرکرد تدریس می کنم.ماهیانه حدود هشت میلیون تومان درآمد دارم که بیش از نیمی از اون بابت اقساط وامی که برای خرید خونه گرفتم صرف میشه.ناگفته نماند صاحب هشت آلبوم موسیقی با بزرگان موسیقی ایران زمین هستم.حقیقتأ با توجه به رزومه هنری ام و ایمانی که به توانمندی های خودم دارم از این درآمد اصلا راضی نیستم .چون هر هفته مجبورم برم شیراز و یا دو روز در هفته میرم اصفهان چون کلاس دارم و این طی مسافت ها و استهلاک روح و روان و خستگی های ناشی ازاون واقعا آزارم میده، در کشکشور ما چون قانون کپی رایت رعارعایت نمیشه و چون اجرای کنسرت به دلیل سخت گیری های زیاد و چهره نبودن بسیارببسیار سخت و هیچ درآمدی هم نداره، چیکار کنم که بتونم با توجه به رزومه هنری قوی وتوانم در آواز به رراحتی ماهیانه سی میلیون تومان درآمد داشته باشم؟

 205. محمدرضا مروتی گفته:

  سلام،من هم تقریبا شرایطی مثله شما داشتم با این تفاوت که شما در پایتخت بودین و رشد شما سریعتر بوده.
  تا دو سال پیش در یک رستوران مشغول به کار بودم اما الان یک رستوران دارم در شهرستان ولی در این بازار سخت رقابتی خیلی درگیر روزمرگی شدیم و دنبال ایده ها و هر چه سریعتر کسب کردن موفقیت هستیم.

 206. amin گفته:

  سلام من ۱۹سالمه دارم درس میخونم ولی میخام درکنارش ی کاری داشته باشم نمیدونم باید چکار کنم؟؟ممنون میشم جواب بدید

 207. پژمان شهبازی گفته:

  با سلام وسپاس بابت آموزشهای خوب شما ، جناب تیموری میخواستم بدونم اگر کسی در زمینه آموزش و سخنرانی انگیزشی علاقه و استعداد داشته باشه چطور میتونه از نظر مالی قوی بشه و هم در راستای علاقه خودش اثرگذ ار باشه

 208. مصطفی امیری گفته:

  باسلام و احترام اینجانب یک بیزینس غیر فعال در کنار شغل خودم که پارچه فروشی میباشد طراحی و در نظر گرفته ام و خیلی خیلی دارم روش تحقیق میکنم که امیدوارم اول به امیدوکمک خدا و دوم با مشاوره و تجربه شما بتونم آن ایده ام را اجرایی کنم تا به ارزوی خودم برسم که کمک کردن به ملتم میباشد ولی لیکن از جنابعالی اولین مشاوره ای که میتونم داشه باشم در مورد تبلیغات واستارت کار در تبلیغات در تلگرام و انستگرام و طراحی پکیچ هوش مالی که قابل دانلود نمیباشد حدودا چند سرمایه لازم میباشد و همچنین این موضوع هم به شما بگویم بیزینس من به خداوندی خدا قسم اصلا کپی برداری یا به بیزینس شما مربوط نمیشه بنده منتظر پاسخ جنابعالی هستم قبلا از بذل و عنایت جنابعالی و همکاران محترمتان نهایت تشکر و قدر دانی مینمایم ارادتمند شما امیری

 209. علی کشکول گفته:

  سلام.استاد تیموری عزیز
  من.کشکول هستم
  بچه خوزستان ساکن.کرج
  خیلی ساله دارم برای ارزوهام و ایندم.تلاش میکنم.خیلی زمین.خوردم.و خیلی حقمو.خوردن ولی دست از تلاش برنداشتم
  الان که با تیم.شما اشنا شدم حس خوبی دارم و خودمو چند قدمیه شروع موفقیتهام.میبینم
  کارهایی که بلدم فن بیان و قدرت مکالمم خوبه ولی ایرادهاییم دارم
  بازاریابی کردم.کمابیش
  کارهای فنی تمام.کارهای دکوراسیون داخلی کما بیش کارکردم.و سررشته دارم
  نقاشی و طراحی خوبی دارم
  ولی علاقه و عشقی که دارم.تو ورزشه و رزمی و اموزش هم داشتم شناهم در حد ناجیگری بلدم ولی کارت نگرفتم.تو ورزش استعداد خاص و علاقهدشدیدی دارم.

 210. مون گفته:

  سلام من خانه دار هستم لیسانس بهداشت محیط دارم اندکی ذوق و سلیقه در در نقاشی و طبع شعر و داستان نویسی و البته شعر هم میگم و خوب مینویسم و به نظر خیلی از دوستان مشاور خیلی خوبی هم هستم و اکثرا وقتی کسی با من درددل میکنه و یا راهنمایی میخواهد خوب میتونم آرومش کنم واقعا از ته دل میخواهم شروع به یک فعالیت کنم و خودم رو از این سکون نجات بدم با عرض خسته نباشید و تشکر از شما میخواهم من رو راهنمایی کنید شادکام باشید

 211. كامران كياني گفته:

  سلام استاد ماهان عزيز.اول از هرچيزي اميدوارم پيام منو بخونين.من فست دارم دارم ماهيانه من تقريبا ٥ ميليون تمنه ولي با اين درامد ب جايي ك ميخوام نميرسم يكم هدفامو گم كردم بعضي هميشه توو جيبم پول هست ولي حس خوبي ندارم جايگاهي ك هستم اوني نيست ك من ميخواستم ،سال ٨٩ تا ٩١ چندين بار توو دانشگاه چند طرح يا بهتره بگم اختراع داشتم ولي حقمو خوردن نزاشتن بالا برم ،از گرماي زير كاپوت تونستم برق توليد كنم ولي توو جشنواره بهم گفتن اين طرح به درد نميخوره اگه ب درد ميخورد كمپاني بنز يا شركت هاي ديگه به اين فكر ميرسيدن هرچقدر تلاش كردم بي فايده بود البته خودمم ديگه سست شدم ،ميخواستم باهاتون يكم صحبت كنم اميدوارم بتونم ببينموتون ،با سپاس

 212. حسين عليزاده گفته:

  سلام استاد
  من تازه با گروه شما اشنا شدم
  ممنون از نظرات شما
  من با داداشم شريكم و تونستيم بعد چند سال تو شهرستانمون اولين هايپر ماركت تخفيف دار رو راه اندازي كنيم ولي بعد يسال من بمشگل خوردم و نميتونم با داداشم تو يجا كار كنيم از هر لحاظ با مشگل داريم
  ميخوام بيام تخرون يه ارزون سراي كوچيك راه اندازي كنم تا اينده شغلي مو تضمين كنم
  چون متاهلم خانومم راضي نيست بيام
  تو شهرمون هم بمونم نميتونم تو حرفه مون ادامه شغل بدم چون ظرفيت نداره
  سرمايه ام هم تقريبا شصت هفت تومني دارم
  يه ايده جالب بهم بيشنهاد بدين در شهرمون با تو تهرون بيام با سرمايم بزنم
  ممنون ميشم

 213. رحیم حیدری گفته:

  باعرض سلام بنده مغازه دار هستم اوایل کار خوب بود بطوری که تونستم در چند سال مغازه رو بخرم خونه بخرم ماشین بخرم و وسایل خونه هم جور کنم ولی این یکسالی هست خیلی کاسبیم کسات شده بطوری که این چند ماهی هست دارم از سرمایه میخورم از اینده بسیار میترسم و مطمعن هستم با این روال تا چند وقت دیگه برشکست میشم همکاران دیگه نسبت به سرمایه خیلی کاسبیشون خوبه ولی بنده جنس مغازه ام ناقص شده و روز به روز هم داره بد تر میشه لطف کنید اگه امکانش هست راهنمایی کن بنده خوزستان هستم نمیدونم یکدفعه چه اتفاق افتاده البته یک مغازه جا به جا شده ام و دو مغازه عقب تر امده ام این میتونه تاثیر داشته باشه

 214. سهیل جوادی گفته:

  سلام استاد من سربازی ام تموم شده و قصد راه اندازی کسب و کاری را دارم ولی هنوز ایده خاصی ندارم قبلتر هم سابقه شاگردی در مغازه های مختلف را داشتم در ضمن تمام فایل های تلگرام شما را خوندم الان هم دارم مقالات سایت شما دنبال می کنم بعد از ظهر ها هم در حال آموزش و یادگیری بورس هستم لطفا راهنمایی بفرمایید

 215. رحیم حیدری گفته:

  سلام استاد من مغازه دارم مغازه از خودم دارم خونه و ماشین هم دارم اوایل کار ودرامدم خوب بود ولی الان چند وقت هست دارم از سرمایه میخورم از اینده میترسم چون در هر صورت سرمایه تمام میشه و مشکل میخورم جنس مغازه نتقص شده همکاران که تو پاساژ جنسشون جوره فروششون خوبه میشه رهنمایی کنید ایا شما راهکاری برای برون رفت از این کسادی دارید

 216. یوسف بدری گفته:

  سلام .من یوسف بدری هستم از کرمانشاه.اتفاقا من افتخار اینو داشتم که استاد ماهان رو در سونای باران کرمانشاه ملاقات کنم .تلبته به طور اتفاقی .استاد عزیز شما به من گفتید در چه زمینه ای فعالیت دارید.ولی من خیلی دیر به فکر افتادم .والان که این پیام رو دارم نایپ میکنم .کاملا به بنبست رسیدم .من چهل و هفت سال سن دارم و تکنسین برق هستم .ومدتی هم هست که بی کارم.متاسفانه تنبلی هم به تمام صفات بد من اضافه شده.و خیلی بی انگیزه شدم .لازم به ذکره که زن دارم و یه دختر پانزده ساله هم دارم.با وجود اینکه خیلی نگران اینده دخترم هستم باز هم نمیتونم خودمو متحول کنم .خواهش میکنم کمکم کنید

 217. donya1378sedaghat گفته:

  سلام اقای تیموری دنیا صداقت هستم ۱۸ساله الان سه ساله که کار میکنم ۱۳۰نفر نیرو دارم در زمینه پوشاک ..بدلیجات..و وسایل کادویی..کیف چرم…گیوه…میخواستم تشکر کنم بابت اموزشای خوبتون هوای ما جوونا رو داشته باشید چندین بار به دفترتون تماس گرفتم اما کسی جواب نداد من هم دوس دارم ازم بگید در کانالتون امیدوارم به دستتون برسه چون خیلی وقته ک دارم تلاش میکنم پیامم بدستتون برسه .
  ۰۹۳۰۷۱۸۷۲۷۵

 218. نگار گفته:

  سلام جناب تیموری. من هم در زندگی تلاش زیادی کردم اما فقط به یک دلیل نمیتونم موفق بشم. این سوال همیشه در ذهن من بوده و تاحالا از کسی راجع بهش سوال نکردم یا راهنمایی نخواستم چون فکر میکردم هیچ کس نمیتونه جوابش رو به من بده.
  من فقط هدف ندارم که اصول هر زندگی موفقه. نمیدونم چی میخوام به چی علاقه دارم و چه کاری رو ادامه بدم. اصلا نمیدونم چی دوست دارم. شایدم اشتباه میکنم که فکر میکنم ححتما باید به کاری که میکنم علاقه داشته باشم تا موفق بشم.
  فکر میکنم مشکل ازینجاست که خودم رو خوب نمیشناسم یا به اندازه کافی دانش ندارم. مرتب به این فکر میکنم که داره دیر میشه دیگه و باید چکار کنم.
  خیلی خسته شدم اینقدر که فکر میکنم ولی در عمل فقط میشینم و نمیدونم چکار کنم و حرص میخورم که چرا کاری انجام نمیدم.
  خیلی گم شدم. احساس میکنم این دنیا اصلا صاحبی نداره یا اگه داره منو فراموش کرده. کاش یه نفر به من کمک میکرد که اگه کنه من از سخت کوشی هیچ وقت کم نمیزارم و تا تهش میرم.
  بسیار سپاسگذارم.
  نگار

 219. رویافاضلی گفته:

  سلام آقای تیموری
  واقعا بهتون تبریک می گم به خاطر تلاش و پشتکار خوب و موفقیت های عالی که در زندگی تون کسب کردین .
  آقای تیموری من الان دوماهه کانال فروش پوشاک زنانه و مردانه زدم. سفارش لباس می گیرم برای یک شرکت در تهران. تبلیغات زیاده اما نتونستم زیاد مشتری جذب کنم . تعداد اعضای کانال خوبه ولی مشتری کم. فکر می کنم در جلب اعتماد مشتری زیاد موفق نیستم.اگه می شه در این زمینه راهنمایی کنید ممنون.
  عضو کانال تون هستم و بیشتر ویدوهای شما رو دیدم. ممنون می شم منو راهنمایی کنید‌

 220. مرتضی نجی گفته:

  سلام من امروز هر دوتا کلیپ رو گوش دادم سوال اصلی من از شما این هست که من اصولا نمیدونم باید از چی و از کجا شروع کنم؟ من هم مثل شروع شما ، تازه از مشهد به تهران اومدم و در اصل برای کمک به برادرم برای اینکه بتونه شرکت بازرگانیش رو گسترش بده و فروش شرکتش رو بالا ببره اومدم تهران ولی الان یک سال هست که نتونستم کار مهم و مفیدی انجام بدم. لطفاً راهنمایی بفرمایید

 221. naser گفته:

  سلام. بنده علاقه ام به خریدوفروش ملک وکارهای فنی بسیار علاقه دارم وتولیدو توسعه. درحال حاضر تلاش برای خرید یک ملک کوچک با وام هستم .جناب اقای ماهان تیموری ضمن تشکر ازشما که درمن تحول ایجاد کردید وبه من جان بخشیدید. لطفا من راراهنمایی بفرمایید
  باز هم متشکرم.

 222. محمد جواد ملک محمدی گفته:

  با سلام آقای تیموری
  من 19سالمه و2میلیون سرمایه دارم و دارم زبان انگلیسی و آلمانی یاد میگیرم
  با 2میلیون سرمایه از کجا شروع کنم؟؟؟
  یه مغازه 56متری داریم زمینش 153متره فروش نمیره
  منم نگران آینده ام
  پدرم شغلش تجهیزات مجالس است
  لطفا کمک کنید

 223. رضا آقازاده گفته:

  سلام استاد تیموری عزیز
  من ارزو داشتم از بچگی یه میلیاردر بشم و کمک کنم کمک کردن رو خیلی خیلی دوس دارم و اصلا هم بخیل نیستم خدارو شکر میکنم کهبا کمک شما یواش یواش پیشرفت میکنه خیلی سختی هم کشیدم
  من دارم گارگاه تولیدی شرکع میکنم کارگاه تزیناتی ظروف چطور شروع کنم؟

 224. مهدی خاوری گفته:

  سلام اقای ماهان تیموری
  من چطوری میتونم با درامدم زندگیمو عوض کنم واقعا هر وقت کم میارم ویس هاتون رو گوش میکنم

 225. محدثه تیموری گفته:

  سلام و عرض ادب من 19 سال دارم و دانشجو روان شناسی هستم هنر هایی مثل..نقطه کوبی.ویترای.طراحی چهره . مینا کاری. ساخت دکوری منزل دارم فقط اموزش دیدم درامد کسب نکردم حالا میخواهم از این هنر ها درامد کسب کنم چه طور و از چه طریقی میتوان تبلیغ کرد اصلا درامدی میتوان از این ها کسب کرد با توجه به این که در شهرستانم. غرفه های صنایع دستی هم استقبال نمیکنند به خاطر فروش کم . و اینکه چند ساعت در روز را صرف این کار کنم که به درسم لطمه وارد نشود.متشکر

 226. لیلا علیپور گفته:

  وقت بخیر سلام استاد خداقوت 5توانایی:1-نقاشی2-خوب حرف زدن3-درک افراد و مشاوره خاستن داوطلبانه از طرفشون4-انواع کارهای هنری5-خلاقیت تا حالا خییییلی تلاش کردم ک فروش کالاهامو بالا ببرم ولی موفق نشدم بسیار مشتاقم هوش مالی رو تهیه کنم من بهتون ایمان دارم و واقعا بهتون افتخار میکنم مشتاقانه منتظر لطف شما و راهکار هستم پرواز آرزوی منه بسوی اوج آرزوهام الهی همیشه ب این پرواز زیبا ادامه بدید.خدانگهدار

 227. N.rahmani گفته:

  سلام خدمت اقای ماهان تیموری امیدوارم هرکجا که هستین سالم و موفق باشین . من کارمند بازنشسته هستم که به قول شما صبح زود با بی میلی سرکار رفتم و بعدازظهر بر گشتم بدون هیچ مهارتی . هیچ مهارتی. چون ما کارمندها طوری تربیت کردن که هیچ مهتاری بلد نباشیم و قدرت ریسک نداشته باشیم و ترسو باشیم . من با کانال شما اواخر مهر امسال اشنا شدم . متاسفانه خیلی دیر. من از اون دسته کارمندهایی که همیشه حقوقم تا ۱۵ و ا ۲۰ ماه به زور میرسه و بعدش منتظر یارانه ایم. خیلی دلم میخواست هوش مالی رو خریداری کنم و هر چه قدر هم پس انداز میکنم بازم نمیشه . فقط کلیپهای شما روز چند بار گوش میدم ولی بازم هیچ مهارتی باد نیستم و اصلا نمیدونم چه کاری از دستم برمی اید. ای کاش سمینار برگزار میکردین تا از این طریق بتونم صحبتهای شمارو بیشتر بشنوم. پولی کمی از بازنشستگی بهم رسید که از ترسم گزاشتم توی بانک و با سود اون دارم ندگی میکنم . چون یه بچه ی دانشجو دارم و خرجش زیاده. ولی دلم میخواد به قول فرمایش شما از این آکواریوم بیام بیرون . تاهم از نظر مالی قوی بشم و هم از اینکه راکد و بی حرکت نشستم توی خونه خلاص بشم . وقتی کلیپهای شمارو گوش میدم از خودم بدم می یاد که چرا تا حالا به فکر پول و پس انداز و کار جدید نبودم. من برای خودم و کارمندهایی که مثل من بودن متاسفم که اینقدر بی فکر بودیم که حتی توانیکبار مسافرت رفتن در طول سال هم نداریم. لطفا راهنمایی کنید چون خیلی احتیاج به راهنمایی دارم . ممنون و بازم ممنون

 228. امیرعلی گفته:

  سلام آقای ماهان تیموری من ۱۶ سالمه و به شدت دنبال کار گشتم اما در آخر تصمیم گرفتم که خودم ی کاری انجام بدم و تولید پیراشکی به ذهنم رسیده که انجام بدم و در مدرسه ها و مغازه ها پخش کنم
  اگه شما ایده ی بهتری از من دارید ممنون میشم بگید یا توصیه هایی در همین زمینه بکنید
  خیلی ممنون

 229. خ . رحمانی گفته:

  سلام اقای ماهان تیموری امیدوارم هرکجا که هستین موفق باشین. من یه کارمند بازنشسته با ۴۱ سال سن هستم که همیشه از روز اول تا الان که بازنشسته هستم هشتم گروه نه بوده . من با کانال شما توسط یکی از سایتها آشنا شدم ولی خیلی دیر تقریبا اواخر مهرماه. الان که کلیپهای شمارو نگاه میکنم می بینم شما درست می گین من از اون دسته از کارمندها بودم که صبح زود با بی میلی میرفتم سرکار و بعدازظهر برمی گشتم خونه بدون یادگرفتن هیچ مهارتی. هیچ مهارتی. ولی الان خیلی دلم می خواد کاری انجام بدم تا از نظر مالی قوی بشم. ولی هیچ کاری از دستم برنمی اید. متاسفانه حتی پول خرید هوش مالی شمارو هم ندارم. خیلی دلم میخواست سمینار برگزار می کردین تا به این وسیله از صحبتهای شما بیشتر استفاده کنم. با مقدار پول کمی که از بازنشستگی بهم دادن گزاشتم توی بانک ، و با سود اون پول زندگی میکنم. من دو فرزند دارم که یکی دانشجوست و دیگری کوچک. من حتی بلد نیستم و یا به فرمایش شما هوش مالی ندارم که بتونم از مقدار پول بازنشستگی کاری راه بیندازم تا زندگیم در معرض بحران بی پولی نباشه. وقتی حرفهای شمارو گوش میدم برای خودم خیلی ناراحت میشم که چرا هیچی بلد نیستم و هیچ مهارتی ندارم. واقعا ناامید شدم . ما کارمندهارو طوری بار اوردن که قدرت ریسک نداریم و هیچ مهارتی نداشته باشیم و از سرمایه گزاری بترسیم. برای خودم و کارمندهایی مثل خودم واقعا متاسفم. چراکه بعد از ۲۰ سال زندگی هنوزم به ۲۰ ماه نرسیده حقوقمون به صفر میرسه و منتظر یارانه ایم. لطفا راهنمایی کنید چون خیلی محتاج راهنمایی هستم. ممنون از اینکه وقت میزارین و مطالب مارو میخونین

 230. صالح حسن زاد گفته:

  با سلام خدمت شما استاد عزیز و پر انرژی و جذاب من شغلم عکاسیه میخام درامدمو چند برابر کنم شما چه پیشنهادی برای من دارید ممنون میشم راهنماییم کنید

 231. حسن گفته:

  با سلام و احترام ، عرض خسته نباشد خدمت شما آقای تیموری
  من 24 سال سن دارم. لیسانس آی تی دارم . کارمند هستم با حقوق 2 ملیون تومان
  از سال 94 تصمیم گرفتم موجودی مالیم رو ببرم بالا .. واسه همین اکثر حقوقام رو پس انداز میکردم . دو یا سه جا مشغول به کاربودم . تونستم با وام های بدون سود موجودیم رو الان که سال 96 هست یه ماشین 206 بگیرم و 50ملیون پس انداز داشته باشم . کار اداری رو دوست ندارم واسه همین خیلی استارت آپ روپیگیری می کنم . اکثر ریسک پذیر هستند. یه جورایی می ترسم از ریسک کردن چون به سختی این پول رو بدست آوردم ولی اصلا قانع نیستم.سقف خواسته هام خیلی بالاتر از این حرفاس
  دوست دارم تو زمینه تولید محتوا کار کنم چون معتقدم خیلی کار به روز و پردرآمد و کم حاشیه هست . میخواستم کمی راهنماییم کنید چطور شروع کنم .. چه کارایی می تونم انجام بدم .ممنون .موفق باشید.

 232. رضا گفته:

  با سلام و خسته نباشی
  من جوان ۲۸ ساله و مهندس شیمی هستم که علاقه بسیاااار زیادی به طراحی لباس دارم و تصمیم دارم وارد این حرفه بشوم ولی از آینده شغلی و کسب درآمد در این حرفه اصلا اطلاعات ندارم و خانواده و دوستان میگویند که به جایی نمیرسی! لطفا و خواهشا درمورد اینکه چگونه میشود از طراحی لباس کسب درآمد کرد و کجا باید آموزش دید به من اطلاعات بدهید که خیلی نیازمند کمک هستم و دچار سردرگمی شدیدی شده ام و نمیتوانم از عشقم که طراحی لباس است دست بکشم در زمن شرایط مالی عالی ندارم و متوسط رو به پایین است و از شهرستان هستم و برای دوره آموزش طراحی لباس میخواهم در تهران ساکن بشوم، تنها مشکل و ترس من آینده شغلی و راه کسب درآمد از این حرفه است ، نمیخواهم بعد از دوره هایه آموزشی بیکار باشم و سرکوب بخورم، لطفا لطفا لطفا راهنمایی کنید.

 233. نسرين حدادي گفته:

  سلام.وقت عالي بخير.استاد تيموري بنده ازتون درخواست كمك دارم براي همسرم. متأسفانه مشورت با آدم هايي كه به قول شما سررشته ندارند و باخانواده كه بد فرزندشون رو نميخوان اما دائماً از جلو رفتن ميترسونن واقعا زندگي ما رو عقب انداخته و متأسفانه با وجود تمام ايده هايي كه براي كار همسرم و پيشبرد زندگيم دادم و علي رغم اينكه قول پشتيباني مالي به ايشون دادم ايشون بااينكه ميبينن درآمدشون كمو كمتر شده اما به اين مسئله بي توجه هستن و از تغيير و جابجايي هراسان و متأسفانه دوري ما از هم (ايشون اصفهان و بنده كرج )اوضاع رو سخت تر كرده و علي رغم تصميمي كه براي زندگي در تهران يا كرج داشتيم ايشون بامشورت با انسان هاي ناآگاه و ناموفق زندگي رو به سمت نابودي دارن ميبرن.كليپ ها و متن هاي كانال شما و كانال فوت كوزه گري و كانال نتايج خانواده رو تماماً گوش كردم مواردي كه به دردشون ميخورد براشون فرستادم اما همچنان بي نتيجه است و ايشون فقط ميگن خوشبحالشون.من واقعاً نميدونم بايد چه كاري انجام بدم.براي خودم ايده هاي عالي داشتمو دارم بخاطر همسرم و زندگيم اجرا نكردم اما همسرم بينهايت نااميد و هراسانِ.چه كاري بايد انجام بدم؟قصد دارم دوره ي هوش مالي و كسب ثروت و آرامش رو تهيه كنم اما مطمئن هستم كه نميبينن چون براشون كتاب هايي خريدم و كتاب هاي صوتي دانلود كردم اما نه خواندن و نه گوش كردن.يكسالو شش ماه هست كه نامزد هستيم ايشون هيچ برنامه اي براي زندگيش نداره،همه ميگن جدا بشم اما من ميخوام بمونم و تغيير بدم اين شرايط رو.من بايد چه كنم؟

 234. رضا ارشادی گفته:

  سلام وقت بخیر شرکت ساختمانی داریم با یک‌نفر از همکاران حدود ۱۵سال سابقه کا ر اجرایی داریم اما اون پیشرفت مالی که باید باشه نیست لطف بفرمایید چطور میشه با شماحضوری دیدار کرد که من توضیحات بیشتری خدمت شما ارائه کنم باتشکر رضا ارشادی از قم

 235. ناشناس گفته:

  سلام ، من سه ماه پیش به شهر ایرانشهر از شهرهای سیستان و بلوچستان مهاجرت کردم، و الان بیکارم و نمیدونم توی این شهر جدید چه کار پر در امدی رو میتونم راه اندازی کنم قبلا در شهر خودم در یک دفتر معماری کار میکردم ولی الان میخوام کار پر درامد تری رو راه بندازم سرمایه فعلی من و همسرم 15 میلیون هست و این شهر پتانسیل کاری بالایی داره اما ما به دلیل ترس از ریسک نمیدونیم باید به چه کاری بپردازیم ممنون میشم اگه ما رو راهنمایی کنید

 236. احمدرضا سليماني گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام
  سوال اولم را در كمال احترام بصورت شفاف عرض ميكنم :
  ميخواستم بدونم اين كانال و به طور كل اين مجموعه مانند همه كانال هاي انگيزشي براي كسب درآمد بوجود آمده يا براي خير خواهي و كمك به هموطنان؟
  سوال دوم را از اين ديدگاه عرض ميكنم كه اين مجموعه براي رسالت و خير خواهي بنا شده و هدف اصلي آن كمك به جوانان است.استاد عزيز من هم مانند همه مشكلات دارم
  بنده مهندس برق قدرت هستم اما در زمينه ساختمان و دكوراسيون چند سالي فعاليت ميكنم باتوجه به خرابي بازار و ركود كسب و كارها مجبورم تا چند ماه آينده شركتم را تعطيل كنم
  اين كليپ رو ديدم واقعا نميدونم چه توانايي دارم واقعا نا اميدم لطفا كمكم كنيد

 237. هورسان گفته:

  با سلام و شاد باش
  خداقوت
  با تشکر از توجه استاد عزیز که خیلی بی مزد و منت اطلاعاتتون رو در اختیار بقیه قرار میدین
  استاد چندیین بار حرف هاتون رو گوش کردم و با خودم فکر کردم که من چی کم دارم که نتونم موفق بشم؟ یا چه چیزهایی نمیزارن که من موفق بشم؟
  در آخرش دیدم که هیچ چیزی نمیتونه مانعم بشه و فقط نباید بهونه بیارم. همین.
  عزمم رو برای موفقیت جزم کردم و توی این راه حتما از اطلاعات مفیدتون استفاده میکنم. بشدت ازتون ممنونم که حس خود باوری رو توی من زنده کردید.

 238. علی یارحقی گفته:

  سلام استاد خسته نباشید
  کلیپتون حرف نداشت و لذت بردم واقعا از دیدنش
  من میخوام در کنار شغل اولم کار دیگه ایی رو راه اندازی کنم و برای بدست آوردن اطلاعات مثله اینکه باید از هوش مالی استفاده کنم.
  میخواستم بدونم اگه الان بخواهیم خرید کنیم بهمون تخفیف میدین یا اینکه امکانش نیست؟

 239. ناصر گفته:

  سلام جناب تیموری.
  من مغازه کیف و کفش زنانه دارم. یه مغازه خیلی کوچیک اما با موقعیت مکانی عالی. من علاوه بر سرمایه اولیه بدلیل نبود فروش چندین بار برا پاس کردن چک پول تزریق کردم. حتی اجاره رو هم نمیتونم دربیارم. تا الان کلی قرض و بدهی بار آوردم. من میدونم مشکل از مغازه کوچیک منه میدونم یه مغازه نسبتا بزرگ بتونم اجاره کنم زندگیم و درامدم کلا عوض میشه اما تا حدی منفی هستم که هیچ پولی ندارم برا پول پیش مغازه بزرگتر. من قابلیت و انرژی بالایی دارم تو بحث فروش تو بحث ویترینی که برا کیف و کفش میزنم. شدید نیاز دارم به راهنماییتون تا موفق بشم تا فروشمو ببرم بالا. لطفا راهنماییم کنین. سپاس

 240. سید علی سیدی گفته:

  سلام خدمت استاد تیموری
  من18سالمه تا کمی طراحی سایت بلدم با خیاطی علاقه ای زیادی به فروشندگی دارم خیلی دوست دارم یه انبار داشته باشم مثل مصالح فروشی یا چیزه دیگه ولی سرمایه ای ندارم

 241. یوسف افشان گفته:

  سلام خدمت استاد عریز.
  کار بنده دکوراسیون داخلی است(کارهای مربوط بهmdf)
  متأسفانه در کار بنده دست زیاد شده و بعضی از همکاران قیمت هارو شکستن و زیر نرخ اتحادیه قیمت میدهند.و در آخر هم کارو خیلی بد تحویل مشتری میدهند.(چون هم وارد نیستن هم بخاطر قیمت پایینی که کارو گرفتن مجبورأ که از سرو ته کار بزنن)و این مشکل باعث شده که من یا امسال من که هم روراست صحبت میکنیم و هم کارو به تمیز ترین و اصولی ترین شکل ممکن تحویل میدهیم دچار مشکل شدیم.نمونش اینکه من بعد 7_8سال کار الان بیکارم.اکثریت مردم بدون اینکه متوجه باشن میگردن دنبال کار ارزون….البته این فقط مربوط به کار من نیست اکثر کارها بهذاین وضع دچار شده.چون من نمایشگاه ندارم و به صورت اعتباری کار میگیرم عزیزانی که من بهشون معرفی میشم بعد از اینکه متوجه میشن که من قیمتم بالاس(البته نصبت به کسانی که زییز نرخ اتحادیه میزنن) قبل از اینکه با من تماس بگیرن و من فرصت متقاعد کردن داشته باشم کارو به کس دیگه ای میدهن.
  استاد ممنون میشم که راهنمایم کنید.البته این مشکل خیلی از همکاران بنده هست.اگر کلیپی در مورد این مسئله دارید یا جایی در موردش صحبت کردید ممنون میشم بگید که من پیگیری کنم….

 242. ساجد خلقی نیا گفته:

  به نام خداوند بخشنده مهربان
  سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیزم و تیم پشتیبان خوبتون که هر موقع ما نیاز داشتیم به بهترین نحو و باصبر زیاد پاسخگوی ما بودن
  من از خدای خودم، خالق خودم خیلی ممنونم چون همیشه بهم لطف داشته و نگاهشو ازم برنگردونده. استاد من تازه از سربازیاومده بودم و پر از انگیزه بودم ولی سردرگمبودم تا اینکه دوستم یه کلیپی از شما برای من فرستاد و باهاتون آشنا شدم و کمکم کلیپ ها و مطالبتون رو پیگیری کردم تا اینجایی که تمام دوره هاتون رو دریافت کردم و بارها و بارها بهشون گوش کردم تا اینکه ایده ی مورد نظرم رو پیدا کردم و با اینکه میترسیدم ولی بلاخره شروع کردم و الان که تقریبا 3 ماه از شروع کسب و کارم میگذره من از درامدم راضی هستم و اینقدر امید به آینده داررم و پرانرژی هستم که حد نداره چون توی هر روزی دارم روش های جدیدی برای رشد کسب و کارم رو بهشون فکر میکنم و سعی میکنم بهترینشون رو اجرایی کنم. من بی صبرانه منتظر اومدن کلیپ های بعدیه هوش مالی هستم.
  شما بی نظیرید
  هوادار همیشگی شما ساجد خلقی نیا

 243. عرفان.غ گفته:

  سلام اقاي تيموري عزيز،خيلي سوالا دارم خيلي حرفا دارم كه نميشه اينجا براتون بنويسم،من ٢٣ سالمه،٤ ساله خودم دارم كار ميكنم هم كار ميكنم هم درس ميخونم،اقاي تيموري بعضي وقتا انقدر فشار رو من زياده نميدونم با كي حرف بزنم،وضع مالي خانوادگيم هم ضعيفه،يعني من ٤ ساله ميتونم قسم بخورم خرجمو خودم ميدم،من به اين چيزايي كه دارم و الان توش هستم اصلا قانع نيستم،اكثر دوستام وضع ماليشون خوبه و خيلي راحت دارن زندگي ميكنن و من همش حسرتشونو ميخورم،كمكم كنين چيكار كنم كه تا ٢٧،٢٨ سالگي يكي از پولداراي شهرم بشم من بايد به جاهاي بزرگ برسم خواهشا كمكم كنين…??????

 244. محمدرضا گفته:

  سلام تیموری
  حالتون خوبه میدونم چون آدمهای پر انرژی و وثبت اندیش همیشه حالشون خوبه خواستم به اطلاع برسونم برای آرزوهایم تلاشم را آغاز کردم از امروز دارم آموزش نصب کاغذ دیواری را میبینم من علی هستم و دارم تلاش میکنم و مطمئن هستم موفق میشم برام دعا کنید لطفا هدفم اینکه منم جز افراد موفق استاد تیموری عزیز باشم برام دعا کنید ممنون سپاسگزارم

 245. محسن غلامی گفته:

  سلام و خسته نباشید فایل هایی که در تلگرام گذاشته میشه لینک همون فایل در سایت رو هم بذارید که بتونیم ویدئو هارو با کیفیت تر ببینیم

 246. مرجان محتشم گفته:

  سلام استاد عزیز و باپشتکار
  کلیپتون واقعا تاثیرگزار و عالی بود، من چند روزی بود دچار سردرگمی و کمی ناامیدی شده بودم و دست و دلم به کاری نمیرفت که حرف های شما رو گوش کردم و یه جرقه ی جدیدی توی ذهنم خورد و دلم گرم شد. به خودم گفتم هیچوقت برای شکست و ناامیدی دیر نیست و دوباره انگیزه به خودم دادم برای شروع فعالیتم. خیلیییییی ازتون ممنونم که اینجوری بهمون انگیزه و امید میدید واقعا توی کارتون عالی هستید. موفق و پرتوان باشید همیشه.

 247. سيدمحمد هاشمي گفته:

  سلام استاد عزيز
  من يك جوان ٢٦ ساله ساكن شهرستان بجنورد
  و اينكه حدود سه ماه ازدواج كردم و در حال حاضر با ليسانس حسابداري تو بوتيك لباس فروشي بابام مشغول كارم و ميخام شغل مستقل داشته باشم

  ميخاستم راهنمايي كنين منو ك أيا من همين شغل رو تو شهر گرگان بخواهم بزنم ميتونم جواب بگيرم يا ن

  سرمايه من حدود ١٠٠ ميليون با وأم ازدواجمه و خيلي ترس دارم از ريسك كردن و شكست خوردن

  ممنون ميشم اگه بتونين كمكم كنين

 248. مهرانا گفته:

  سلام استاد تیموری من ۳۶ سالمه ، اما متاسفانه نتونستم تو کار و درامد موفق باشم ، هنوز منتظر استخدامم هستم تو یه دستگاه دولتی که هی امروز و فردا میشه و تق و لقه ، الان نتورک اوریفلیم کار میکنم اما از درامدش راضی نیستم و تو شهر خیلی کوچیک زندگی میکنم که نمیشه اینکار خیلی رونق داد ، مهارتهایی که بلدم خیاطی هست اما نه خیلی حرفه ای و چرمدوزی که بدلیل سخت بودنش برای یک خانوم ادامه ندادم .جدیدا به رشته طراحی طلا و جواهر سازی علاقمند شدم اما بدلیل بالای هزینه کلاسها و ندانستن از بازار کارش هیچ اقدامی نکردم ، کلا ادمی هستم که از هرچیزی خوشم بیاد دوست دارم یاد بگیرم اما نتونستم به درامد بالا از این مهارتها برسم . خیلی ذهنم مشغوله هر روز از خودم میپرسم چیکار کنم بتونم درامد بالا بدست بیارم نه درامد بخور و نمیر ، اما به نتیجه نمیرسم از طرفی خانوادم هم هر روز نا امیدم میکنن و انرژی منفی میفرستن بخاطر سردرگمی هام و معلق موندنم هر روز جز سردرد و ذهن نارارام چیزی ندارم ، خیلی به راهنمایی احتیاج دارم لطفا کمکم کنین

 249. بی نام گفته:

  سلام. خسته نباشید واقعا از اینهمه انرژی که به مخاطبانتون می دهید من با داشتن دو تا مغازه مصالح ساختمانی و یک پارچه فروشی اصلا درامد خوبی ندارم در ضمن بدهکارم هستم وطی ده ساله هیچ پیشرفتی تو شغلم ندارم باید چکار کنم تا شاهد تغییراتی تو َکارم باشم و پیشرفتی کنم

 250. نرگس عابدین زاده گفته:

  سلام و خداقوت خدمت استاد و همکاران خوبشون,
  نمیدونم چطور درخوستمو مطرح کنم,استاد میبخشید شما میفرمایین که هیچ نیازی به بحث مادی این اموزش دوره هوش مالی ندارین,از طرفی یه سری افراد مثل من واقعا توانایی خرید این بسته رو ندارن,در حالی که بینهایت مشتاق موفق شدن هستن,وهیچکس رو ندارن که یاریشون کنه نه به لحاظ مادی و نه تجربی و معنوی,شما که از تنایج این دوره کاملا مطمئن هستین,کاش میشد افرادی مثل من بتونن دوره رو استفاده کنن,بعد از اینکه به تنیجه و به اولین درامد رسیدن پول شما رو تسویه کنن,
  منو ببخشین,شاید این خواسته واقعا دور از ادب باشه ولی از سر نیاز هست??

 251. امیر جاهد گفته:

  سلام جناب آقای تیموری
  بسیار خوشحالم که می تونم از این طریق با شما تماس حاصل کنم من امیر هستم از انگلستان مدت 7 ساله که به اینجا اومدم و برای شخص دیگری کار می کنم با 50سال سن اما از موقعیتی که خدا در اختیارم گذاشته تا در اینجا زندگی کنم بسیار سپاسگزارم ولی دوست دارم برای خودم شغل پر در آمدی کسب کنم و از آنجایی که در خارج از ایران هستم می تونم از اینجا واردات جنسی رو به ایران انجام بدم یا شما راهکار دیگری برای استقلال مالی من دارید حال هر چیزی که باشه ممنونم

 252. ملیکا گفته:

  باسلام و درود و خسته نباشید به اقای تیموری
  بنظر اینجانب اگر کسی خواسته باشد (خواسته باشد)ثروتمند شود میتواند با دقت در همین دوره شروع کند و موفق بشه
  ممنون

 253. مرتضی محمدی گفته:

  سلام حاجی من یک سال پیش کلا زندگیم رو به روال نبود و اصلا پولی نداشتم که خودم خرج کنم و خیلی اوقات شرمنده میشدم اما بعد یک سال تلاش وارد کار فروش بیمه های عمر شدم و شرایطم کم کم داره بهبود پیدا میکنه و من دارم هرماه از حاصل تلاشهای خودم حقوق میگیرم و چون میتونه حقوقم افزایش پیدا بکنه و میزان حقوق در بیمه نامحدود هست ازتون میخوام منو راهنمایی کنید که چطور من تشخیص بدم که چجوری میتونم چند صد برابر فروش بیمه های عمرم رو افزایش بدم؟
  دوستون دارم
  یاعلی

 254. پرستو پورنیازی گفته:

  با سلام و روز بخیر
  استاد عزیز، استعداد من در زمینه هنر (نواختن ویالون؛ البته نه بصورت حرفه ای و همچنین نقاشی است) و شیرینی پزیست. مادر دو فرزند کوچک هستم. به تازگی شروع به تبلیغ کردم و از طریق کانالی در تلگرام نمونه کار ارائه میکنم. اما بقدری این کار اشباع شده که آینده چندان دلچسبی از آن نمیبینم. علاقمند به فعالیت در زمینه بورس هستم ولی زمان کافی برای فعالیت در این زمینه ندارم. لطفا با این شرایط مرا راهنمایی کنید. ممنون

 255. محمد خادمی گفته:

  سلام آقای تیموری..
  بنده ۱۵ساله دارم کارمندی می کنم(انبارداری)کاردانی شم دارم و الانم کارشناسی لجستیک می خونم.. ولی حقوق ماهیانه م ۱.۶۰۰ه و ۳۹سالم شده و هنوز مجردم و تنها۳۰م سرمایه دارم به فناوری تلفنهای همراه هم علاقمندم و مرتبا” دنبالش می کنم..تمام کلیپای رایگان شما رو دیدم و چندین ماهه که چالش شماره یک زندگی من شده چتو و از کجا شروع کنم؟ پول دربیارم؟

 256. محمد خاور گفته:

  سلام استاد نوشته های دوستان روهم خوندم خوب ما هرکدوم مهارتهایی داریم ولی اگه توشهر کوچکی باشی ودست تومهارت ما زیاد باشه وپولم نداشته باشی که دفتر شیکتر وجنس (برق وهوشمند سازی ساختمان)بیشتری در معرض دید مشتری بزاری باید چکار کرد.
  خیلی ها ممکن مثلا مثل بنده برق بلد باشن ولی مشتری جنسم میخواد تا هنگام بازار یابی ببینه انتخواب کنه دفتر هم لازمه …

 257. فردین سرلکزاده گفته:

  سلام و عرض ادب آقای تیموری عزیز،خدا قوت به خاطر این همه وقتی که برای ما میذارین،من کارمند یک شرکت خصوصی هستم و اصلا از شرایط کار و درآمد راضی نیستم،همون طور که توی ویدیو اعلام کردین شرایط پرداخت حقوق از طرف صاحبان شرکت اصلا مناسب نیست و باید با التماس حق خودمون رو بگیریم و کلی تحقیر بشیم برای دریافت حقوقمون،من عاشق شغلم هستم و دوست دارم خودم برای خودم کار بکنم اما شرایط اولیه راه اندازی کسب و کارم به یه مقدار سرمایه احتیاج داره،متاهل هستم و به شدت نیازمند پیشرفت
  خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

 258. مهراد گفته:

  سلام استاد تیموری
  ممنون از رسالتی که انتخاب کردید وبه ان عمل میکنید
  بنده مشکلی بابت تامین سرمایه ندارم به لطف خدا یکی از بندگان خوبش حاضره کمک کنه تا یه کسب وکاری راه اندازی کنم
  موردی که وجود داره اینه که بنده نمیخام این سرمایه رو از دست بدم ونمیخام سوخت بشه
  سوالم اینه که چیکار کنم ؟ همیشه میگفتم اگه سرمایه داشتم چیکار میکردم والان این فرصت بوجود اومده ومن نمیدونم چیکار کنم
  ذهنم بسته شده وایده به ذهنم نمیاد و به افراد موفق که نگاه میکنم حسرت جایگاه انها رادارم
  لطفا راهنمایی کنید که چه کاری انجام دهم؟ ایا باید اموزش ببینم؟ چه اموزشی ببینم؟
  ازوقتی با شما اشنا شدم به خودم میگم من باید یه کاری بکنم اما بعدش سریع دلسرد میشم که توی 40 سال زندگی چیکارکردم ومیبینم که هیچ نکرده ام
  از خودم راضی نیستم واز زندگیم لذت نمیبرم ودچار افسردگی شدم
  لطفا راهنمایی کنید منم شادشم واز زندگی وزنده بودنم لذت ببرم
  شادوموفق وسربلند باشید

 259. كيومرث مدرسي گفته:

  سلام وقتتون بخير من يه كم تو فاركس بلدم كار كنم حالا ٤ ميليون لازم دارم الان نميتونم چجوري اون پول رو پيدا كنم كه تو فاركس كار كنم

 260. محمدمحمدی گفته:

  سلام ماهان جان حال خوبی ندارم.یه کارخونه داریم سه نفر شریک هستیم۳ سال هست که راه اندازی کردیم در حال حاضر فعال ولی ۲۰۰ میلیون بدهی بالا آوردیم و فروشمون خیلی پایین اومده جدایی از اون اعتماد به نفسمون خیلی هم شده خواهشا کمکم کن هنگ ک
  ردم صحبتها ایده ها فوق العاده است ولی از نظر فکری خیلی بهم ریختم تمرکز ندارم

 261. محمدمحمدی گفته:

  سلام ماهان جان حال خوبی ندارم.یه کارخونه داریم سه نفر شریک هستیم۳ سال هست که راه اندازی کردیم در حال حاضر فعال ولی ۲۰۰ میلیون بدهی بالا آوردیم و فروشمون خیلی پایین اومده جدایی از اون اعتماد به نفسمون خیلی هم شده خواهشا کمکم کن هنگ کردم

 262. علی کریمی نیا گفته:

  سلام خدمت آقای ماهان تیموری من علی کریمی نیا هستم چند روز قبل از داخل سایت وقت مشاوره گرفتم‌اما کسی به من حتی زنگ‌هم نزد بابت هماهنگی درصورتی که توسایت نوشته بودید که دوروز بعد هماهنگ میشه بامن راستیتش من ۶ سال که مغازه دارم اما پیشرفتی نداشتم که هیچ الان درحال حاظر ۲۰ میلیون هم بدهی دارم واقعا دارم دیوونه میشم اکثر کلیپ هاتون رو خوندم خیلی دلم میخواد دوره هوش مالی رو بخرم اما متاسفانه بودجشو ندارم واقعا میدونم آدم رنج کشیده ای هستید ودرک میکنید اگر میشه خواهش میکنم کمکم کنید راهنماییم کنید من تو شرایط خیلی خیلی بدی هستم

 263. محمد شریف حیدری گفته:

  سلام استاد.یه جوان هیجده ساله هستم.من می تونم مکعب جادویی(روبیک)رو در زمان ۱۱ثانیه حل کنم و می خوام با اموزش اون پول دربیارم چه جوری می تونم اطمینان مشتری که در شهر دیگه هست و اطمینان نداره که با واریز کردن پول می تونه از اموزش بهره ببره رو کسب کنم؟

 264. سید گفته:

  سلام
  من به فیلمسازی ، تدوین و کمی هم مدلسازی سه بعدی مسلط هستم ، اما در شهرم امکان کار نیست و باید به تهران بروم اما توانایی تهیه مسکن را ندارم به نظر شما باید چه کنم و چگونه نظر شرکت های فیلمسازی را به خودم جلب کنم . ممنون

 265. سید گفته:

  سلام
  من به فیلمسازی ، تدوین و کمی هم مدلسازی سه بعدی مسلط هستم ، در شهرم امکان کار نیست و فقط در تهران می شود به نتیجه رسید اما توان مالی برای زندگی در تهران را مثل تهیه مسکن ندارم ، و به نظر شما باید چه کنم و چگونه به شرکت های فیلمسازی مراجعه کنم و نظر آنها را به خودم جلب کنم . ممنون

 266. محمد كاظمي گفته:

  سلام عرض ادب مهارتام مدير استخر ناجي ومربي شنا مدير تالار خريدوفروش حبوبات طلافروشي مدير و مربي باشگاه بدنسازي كار كردم اما بدليل اجاره بودن مكان الان حدود سه سال كاري ندارم و فقط بعضي مواقع خريدو فروش كردم چون علاقمند به تهرانم دستم نميره توي شهرستان خودم كاري شروع كنم ضمن اينكه يه اپارتمان سه طبقه دارم واسه ميشه تبديلش كرد به هتل اما ميگم برم تهران ولي بعدش نزد خودم ميگم اين مكانهايي هم كه بخوام كار كنم بايد اجاره كنم و بعد قراداداجاره تمام ميشه اينكه نميدونم چكار كنم از طرفي هم دوست دارم برم خارج اونجا كار كنم

 267. میثم گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت تیم ماهان تیموری
  من یک دفتر دکوراسیون دارم 3نفر کارمند خودم هم از شاگردی شروع کردم در کار خودم سابقه کاری زیادی دارم اکثر مشتری هایی که پروژه اونها انجام میدم یا مشتری قدیمی من هستند با بواسطه توضیحات فنی که در مورد کار به آنها میدهم کار رو بهم واگذار میکننددر ضمن دفتر کار من جای خوب ولی از لحاظ متراژی کوچک هست سوال اینجاست که چه طوری میتونم با کسانی که مثل من تجربه ندارن ولی مغازه بزرگتر و تو چشم دارن که مشتری بدون اینکه بدونه طرف اینکاره هست یا نه کار اونجا سفارش میده چطور با اونا رقابت یا از شون پیشه بگیرم
  خیلی خیلی ممنون

 268. حمیدرضاحسین زاده گفته:

  سلام ماهان خان روزت بخیر خود من تمرکز و از ضمیر ناخودآگاهم به خوبی استفاده میکنم ولی ی چند وقته دور شدم از این دوستانم میخواستم کمکم کنید.ممنون

 269. میلاد گفته:

  سلام بر استاد ماهان تیموری عزیز و تیم آموزشی ماهان تیموری
  استاد از کلیپ های شما خیلی انگیزه و ایده میگیرم. تمام کلیپ هاتون از سایت و کانال رو دیدم. سوالی که دارم اینه که اگر تمام سرمایه و اعتبارتون از شما گرفته بشه. در آذر 96 چکار می کنید؟ چه کسب و کاری راه میندازید؟ چجوری 1میلیون و 10 میلیون و 100 میلیون اول زندگی تون رو بدست میارید؟
  ممنون از شما و تمام تیمتون
  شاد و پیروز و موفق باشید.

 270. milad1235 گفته:

  سلام بر استاد ماهان تیموری عزیز و تیم آموزشی ماهان تیموری
  استاد از کلیپ های شما خیلی انگیزه و ایده میگیرم. تمام کلیپ هاتون از سایت و کانال رو دیدم. سوالی که دارم اینه که اگر تمام سرمایه و اعتبارتون از شما گرفته بشه. در آذر 96 چکار می کنید؟ چه کسب و کاری راه میندازید؟ چجوری 1میلیون و 10 میلیون و 100 میلیون اول زندگی تون رو بدست میارید؟
  ممنون از شما و تمام تیمتون
  شاد و پیروز و موفق باشید.

 271. ح.صابری گفته:

  با سلام وعرض ادب خدمت شما..بنده تو کار تزیینات ساختمونم ..قبلا هم تو بازار بودم چکار کنم واز کجا شروع کنم که موفقیتم چشمگیر باشه منتظر راهنمایی شما هستم…با تشکر

 272. احمد کریمی گفته:

  “با سلام به شما دوستان ودوست گرامی اقای تیموری .
  جا داشت تشکر کنم و تقدیر از کلیه دوستان که من رو با دنیای جدیدی اشنا کردند و من رو به جایی رسوندند که واسم هیچ چیز غیر قابل رسیدن نیست و بعنوان یکی از اعضا که دوره هوش مالی رو خریداری کردم و در حال پرورش هر چه بیشتر تکنیک ها هستم در خودم به تمامی اعضا وکسانیکه پیام من رو میخونن عاشقانه میگم میتونن با یقین به همه خواسته هاشون برسند ونگران وشک در هزینه کردن نداشته باشند.. من رو به این اگاهی رسونده که همه کار وهمه چیز رو میشه بدست اورد وفقط باور وتمرین ویقین داشته باشند و در مسیر قرار بگیرند و خواهند دید درها و جوابها قبل از پیگیری باز وخودشون رو نشون میدند.امیدوارم تمامی دوستان به همه خاسته هاشون برسند

 273. سجاد گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما استاد تیموری عزیز
  استاد من دانشجوی ارشد مکانیک هستم و 25 سالمه در حال حاضر مدیر یک تولیدی هستم در زمینه تولید دسته سیم خودرو و 6 کارمند دارم .خیلی احساس خوبی دارم نسبت به زندگیم و خداروشکر میکنم بابتش و نهایت تشکر و قدردانی رو از شما استاد بزرگوار دارم .من دورانی رو داشتم که اصلا کار نداشتم و با دفترتون تماس گرفتم و گفتم که من حتی هیچ سرمایه ای هم ندارم چه کنم ؟ بعد از آشنایی با شما و آموزش هاتون این ایده به ذهنم رسید که چرا من خودم شخصا تولید نکنم .مدت زمانی مواد اولیه رو به صورت محدود تهیه میکردم و در خونه به کمک برادرم دسته سیم هارو آماده میکردم و به بازار میبردم بعد از اینکه دوره رو تهیه کردم واقعا فهمیدم که بلد نیستم کاملا چکار باید بکنم و شروع کردم به اصولی کار کردن و العان خیلی حالم خوبه خیلی ممنون که اینقدر اینده کشورتون و موفقیت هم وطناتون براتون مهمه .مرسی واقعا

 274. مهدى گفته:

  سلام. من تا دلت بخواد تخصص دارم. برنامه نويسى، طراحى سايت،نوشتن اپ موبايل، تسلط كامل به انگليسى، آشنايى با زبان فرانسوى و آلمانى، تسلط كامل به همه نرم افزارهاى گرافيكى دو بعدى و سه بعدى، تسلط به همه چيزِ كامپيوتر. رشته تحصيليم الكترونيك بود و طراحى مدار و برنامه نويسى مدار هم بلدم و هزارتاچيز ديگه.. اما هنوز هشتم گرو نهمه… ميلياردرهايى ميبينم كه حتى يك صدم منم چيز بلد نيستن اما جلوى من جولان ميدن و بهم دستور ميدن و من بايد بگم اطاعت. مشكل از كجاس؟ راه چاره چيه؟

 275. زهره گفته:

  سلام اقای تیموری من ویس شما را گوش دادم .واقعا عالی ی نفر میخواد کمک کنه تا دیگران هم بتونن موفق بشن .میشه به من هم کمک کنید .من تو شغل نتورک یک سال ونیم هست که استارت زدم .ولی به دلایل مختلف هنوز اونی که میخواستم نشده .با تمام مخالفتهای خانواده واطرافیان ومسخره کردنهاشون ولی مطمعنم جواب میده .وخیلی برنامه ها چیندم ولی توی فروش روی فرد فرد تیم کمی ضعف هست میشه کمکم کنید وراه حلی را برای من بازگو کنید ..ممنون میشم

 276. بهروز نادرى گفته:

  سلام استاد
  من تو حوزه استارتاپ ها و اپليكيشن موبايل ايده اى دارم كه تو زمينه موفقيت در تحصيلات هستش ولى نميدونم چطورى تبديلش كنم به يه كسب و كار فعال و پر سود . ميتونيد راه نمايى كنيد؟

 277. فرشاد گفته:

  سلام اقای ماهان تیموری من نزدیک به بیست سال حسابدارم ولی نتوانستم درآمد خوبی داشته باشم به نظر شما فیلد کاریم را عوض کنم یا اینکه سر همون کار بمونم

 278. محمد نجار گفته:

  سلام اقای تیموری من ام دی اف کارم دستگاه سی ان سی دارم اما نمیدونم باید از چه راهی به هوش مالی برسم کلی بدهی توی چند سال بالا آوردم ممنون اگه راهنمای کنید

 279. نیما قابوس گفته:

  سلام اقای تیموری من لیسانس عمران دارم خیلی هم به رشتم علاقه مندم ولی بخاطر سربازی و … فعلا به شغل پدری رفتم میخواستم ببینم چجوری میتونم هم تو رشته ی خودم موفق بشم هم تو شغل پدری؟؟؟ایا دوتا موفقیت باهم امکان پذیر هست؟؟؟

 280. s.j گفته:

  سلام
  من کار تدارکات داخلی انجام میدادم(خرید) شرکت اولی که توش کار کردم خیلی کارمو دوست داشتم از کار راضی بودم ولی به دلایلی استفا دادم سه ماه پیش توی ی شرکت دیگه بعد ی سال بیکاری استخدام شدم به عنوان کارمند بازرگانی ولی در اصل منشی بودم برا بایگانی و جواب تلفن دادن ،یکمی هم خرید خیلی بهم برخورد از طرفی این شرکت فکرکنم حدود90درصد چماش پاس نمیشد و مجبور بودی با کسایی که بدهی زیادی بهشون داری با پرویی تموم درخواست جنس مورد نیاز کارخونه رو داشته باشی ،حقوقم به موقع نمیدادند اونم یکمش میرفت به عنوان بن کارمندی که این بن کارمندی هم به حساب نمیریختند و میرفت تو سنوات،نتونستم تحمل کنم و بعد 3ماه قراردادم رو تمدید نکردم الان دوباره دارم دنبال کار میگردم ولی از کارمند بودن بدم میاد دوست دارم ی کارخونه سنگ مصنوعی داشته باشم همه میگند اقتصاد خوابیده و کار تولیدی جواب نمیده من بین 8تا10تومن پس انداز دارم که برای خرج دانشگاهم روش حساب کردم ونمیدونم باید چکار کنم من از ببیکاری متتفرم ولی کاز کردن باهر شرایطی هم دوست ندارم شاید هرکس جای من بود بعد یک سال کار پیدا میکرد هیچ مدله حاضر به از دست دادنش نمیشد ولی من دلم برا مردم میسوخت از رفتار بدی که باهاشون میشد نارحت میشدم،نارحت میشذم که طرف طلبکاره و هربار سرکارش میذارند و حتی چندین بار از کارش نیزد میومد شرکت تا مدیرو ببینه ولی وغده الکی میشنیدو و ….

 281. علی بهرامی گفته:

  سلام و عرض ادب به شما استاد عزیز
  من ۲۲ سال دارم دانشجوی رشته عمران هستم.
  تمام خواسته ام در زندگی اینه که به سطح بالایی از شرایط مالی و رفاه کامل برسم تا خانواده ام دیگه در شرایط مالی رنج نبرن
  سختی های زیادی تو زندگی کشیدم.
  از شما استاد عزیز راهنمایی میخوام در این زمینه که با سرمایه ۱۵۰ میلیونی چه کاری میشه کرد که یک منبع پولساز و پردرآمد ساخت
  بسیار ازتون سپاسگزارم…
  بی صبرانه منتظر جوابتون هستم…

 282. افسون ن گفته:

  سلام مطمئن نيستم پاسخ منو ميدين يا ن
  ولي من مينويسم
  من چهارسال از عمرمو در دانشگاه دولتي صرف كردم و درس خوندم و الان مشغولم جايي ك اصلا ب درسي ك خوندم هيچ ربطي نداره با ساعت كاري زياد
  جوري ك همش دنبال تعطيلاي تقويم ميگردم هرچي تلاش ميكنم فايده نداره واقعا خسته ام مشكلات زيادي دارم سر كار دلسرد ميشم و ميگم نرم
  ولي منم رويا دارم
  ب جز مدرك دانشگاهيم چندتا مدرك ديگه هم دارم
  نميتونم خيلي چيزا را بنويسم اينجا ممنون ميشم راهنماييم بغرماييد

 283. محبوبه بهروزپور گفته:

  سلام اقای تیموری
  توروخدا جواب سوال منو هم بدید.
  من ارایشگر هستم و الان نزدیک به یک سال و نیمه در یک منطقه نه خیلی پایین شهر یه مغازه اجاره کردم. درامدم متوسط ماهیانه حدود یک تا یک و نیم میلیون هست که خیلی کمه و خیلی چیزی واسه پس انداز کردن نمیمونه واسم. خیلی ناراحتم و جای دیگه هم نمیتونم کار کنم چون از صبح تا شب تو ارایشگاهم. متاسفانه نمیتونم سرمایه هم اضافه کنم و برم بالاشهر که درامدم بیشتر شه. خیلی دوست دارم همزمان کار دیگه هم واسه افزایش درامدم انجام بدم. به کار مدلینگ خیلی علاقه دارم اما تو شیراز خیلی درامدی نداره این کار و انجام نمیشه. ممنون میشم راهنماییم کنین

 284. علی بهرامی گفته:

  سلام و عرض ادب به شما استاد عزیز بنده 22 سال دارم دانشجوی رشته عمران ترم 5 تمام خواسته ام اینه که به سطحی از زندگی که میخوام برسم و مطمئنا خواهم رسید از شما راهنمایی میخوام در این زمینه که به نظرتون با سرمایه 150 میلیونی چه کاری میشه انجام داد که بیشترین سود رو برد و یک منبع پولساز ساخت. بسیار سپاسگزارم بی صبرانه منتظر پاسختون هستم.

 285. مهرداد قاسمپور گفته:

  سلام به آقای ماهان تیموری بسیار دوست داشتنی وتیم خوبتون امیدوارم هر چی از خدا میخواین بهتون بده من از انرژیهای مثبت شما هر موقع ویدیوهاتونو گوش دادم همرم نگاه کردم واقعا انرژی گرفتم وفردای اون روز با انرژی رفتم سر کار بنده آرایشگر هستم وهمه فکر میکنن شغل آرایشگری درآمدش خوبه ولی در تهران من در حومه تهران هستم اینجا تعریفی نداره کارمم وافعا عالیه اعتماد به نفس کاریمم خیلی بالاس ولی سرمایه ندارم بیام تهران وگرنه میترکوندم یه سوال داشتم من میخواستم تو شغلم یه چیزی مثل یه قرعه کشی راه بندازم حداقل سالی دوبار هر بار هم برای یک نفر شاید جرقه خوبی باشه برای اینکه درآمدم بیشتر بشه میخواستم نظر شما رو بدونم در این رابطه چی کار کنم چه جایزه ای بذارم چه شرایطی بذارم خواهشا” خواهش میکنم جواب بدین شما قول دادین جواب بدین

 286. تفکر بزرگ.اینده روشن گفته:

  سلام استاد.دختر ۲۳ ساله هستم که همیشه عاشق تجارت بودم.مخصوصا زمینه تجهیزات پزشکی چون به رشته تحصیلیم مرتبطه.من از فوت کوزه گری شما یه کار که مربوط به بهداشت بود رو انتخاب کردم و رویای همیشگیم رو عملی کردم و یه شرکت تجهیزات پزشکی ثبت کردم و بدون سرمایه اولیه فقط درحد همون فوت کوزه گری کارم رو دارم پیش میبرم و اتاقم تبدیل شده به محل کارم.وقتی به این کار فکر میکنم هیجان سراسر وجودم رو فرامیگیره.یه مقدار کمبودهایی در مدیریت رفتاری دارم که با مطالعه دنبال راه حلشون هستم و راضی هستم.من فکر میکردم افراد برای پول دنبال موفقیت هستن و هدفشون پوله اما با بررسی متوجه شدم هدف افراد ثروتمند خودساخته در درجه اول پول نیست و صد در صد ارمان های انسانی هست و همین به ثابت قدمیشون کمک میکنه.رویای منم جهانی شدن شرکتمه اما با هدف دست یابی به جواهر وجود انسانی و به موفقیتم خیلی خوشبینم.کلیپ هاتون خیلی در این مسیر به من کمک میکنه و بسیار بسیار از شما سپاسگزارم.استاد ممکنه راهنمایی کنید باحداقل هزینه چطور میتونم هوش مالی و هوش اجتماعیم رو در حد عالی تقویت کنم؟ممنون میشم راه کار بدین یا منبع معرفی کنید.امیدوارم همیشه سالم و موفق باشین.

  • تفکر بزرگ.اینده روشن گفته:

   ببخشید٬ توانایی هام رو نگفتم:
   1. خوب صحبت میکنم( یعنی میتونم انرژی خودم رو به راحتی به مخاطب انتقال بدم)
   2.خوب ارتباط برقرار میکنم و افراد بهم اعتماد میکنن البته چون در ارتباط صداقت دارم.
   3.عاشق تجارت و چالش هاش هستم.
   4.ذهن ورزیده ای دارم و میتونم موارد مختلف رو به هم ربط بدم و به درستی ازشون استفاده کنم.
   5.هنر موسیقی و علاقه به تحصیل.
   سپاس از شما استاد دلسوزم.

 287. شهربانو تسبیحی گفته:

  سلام وقت شما بخیر من ۴۶ سال سن دارم وهیچ فنی بلد نیستم فقط تو کار خدمات منزل کار کردم یا تالار پذیرایی ی مدت گارسونی کردم ی مدت هم فلافلی داشتم اموراتم به سختی میگذره ولی بازم خدارو شکر میکنم که تنم سالمه همیشه دوست داشتم ی روزی برسه دیگه کارگری نکنم یعنی همیشه دنبال معجزه بودم میشه به من کمک فکری کنید ی راه برای پول در آوردن پیدا کنمt

 288. rezakadkhoday گفته:

  سلام خدمت جناب آقای ماهان تیموری وتمام گروهتون
  من یک فروشنده کاشی وسرامیک در شهرستان کاشان هستم من کارم را خیلی دوست دارم وحدود سه سال هست که شروع به کار کردم با انرژی تمام وارد کار شدم واستارت خوبی زدم ولی آنچه که دلم میخواست نمیشود
  هروز و هروز انرژیم کم میشود وخسته تر میشوم واحساس شکست میکنم و کم کم خروج و دخلم بهم نمیخونه خیلی میترسم پدر و مادر منتظر پیروزی من هستن همیشه از خدا میخوام به خاطر پدر و مادرم هم که شده موفق بشم
  جناب تیموری ازتون خواهش دارم که اگه صحبتهای که میکنید به حقیقت میپونده کمکم کنید تا بتونم موفق بشم و خجالت زده پدر و مادر نشم و خوشحالی رو توی چهره دوست داشتنی شون ببینم جناب ماهان تیموری از تون خواهش میکنم

 289. آرمین لطیفی گفته:

  سلام
  امیدوارم شبتون عالی باشه
  من ارمین لطیفی یه نتورکر هستم .
  حدود 4 سال دارم نتورک کار میکنم اما نتیجه دل خواه خودمو نگرفتم
  شروع نتورکم بادران بود والان در نفیس کار میکنم
  شغل قبلیم اتش نشان هواپیمایی بودم که استئفاء دادم بخاطر نتورک
  الانم نگهبان یه درمانگاه هستم و 12 ساعت تایمم رو برای ماهی 1500000 میزارم و این بدترین موضوع تو زندگیمه
  من راه نجاتم رو فقط نتورک میبینم
  نظر شما در مورد نتورک ایران چیست؟

 290. م ر گفته:

  سلام آقای تیموری
  م رضا هستم ، کلیپ های شما ر انلاین زیاد دنبال میکنم. ۲۸ سالمه، ساکن یکی از کشور های اروپایی ..دو سال لیسانس گرفتم، کار میکنم اما مربوط به رشتم نیست ، کار آزاد میکنم خدا رو شکر راضی هستم اما همیشه به فکر این هستم از کجا یک تجارت یا بیزینس بزنم که در اون موفق باشم مغازه زدم جواب نداد؛ آنلاین شاپ
  اشتم چون جنس از داخل میخریدم سودش برای من کم بود بیخیال شدم…خیلی تو تجارت ماشین فکر میکنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم و یا جواب خواهد داد یا نه؟؟
  موفق باشید امیدوارم جواب بدید

  با تشکر

 291. محمد صادق مطیع گفته:

  سلام خدمت شما استاد عزیز
  من هم مثل شما از سن شانزده سالگی کار کردم ودر طی این سالها ی زندگیم بالا وپایین های زیادی داشتم ولی حالا در شرایط بدی به سر می برم من در حال حاضر کارگری میکنم ودر حرفه ماساژ کار کردم خواهشا یه راه کاری جلو پای من بگذارید باتشکر

 292. مريم نادري گفته:

  سلام من ٣٠ساله هستم ودانشجوي رشته روانشناسي وهيچ سرمايه اي هم براي شروع كاري ندارم با توجه به اينكه بيشتر راهكارهاي شما براي اقايون هست ونياز به سرمايه داره
  من فقط كمي زبان بلدم ومهارت خاص ديگه اي هم ندارم وشرايط مالي خوبي هم ندارم وبا توجه به دانشجو بودن نمي تونم جايي مشغول به كار بشم ممنون مي شم اگه راهنماييم كنين كه چه كاري با اين شرايطم مي تونم انجام بدم

 293. الناز ميري گفته:

  سلام آقاي تيموري
  وقتتون بخير
  من دانشجو ارشد هستم و در حين تحصيل تدريس هم مي كنم
  اما چون دانشگاه خوبي درس خوندم و زحمت كشيدم دوس دارم پول دار بشم و يه كار فوق العاده داشته باشم
  چيكار بايد كنم
  ممنون ميشم راهنماييم كنيد

 294. یونس عباسی گفته:

  سلام استاد عزیز.
  یه مغازه ماهی و میگو در مرکز شهر زدم،یه وانت نیسانم خریدم واز جنوب با زحمت خودم میاوردم اما فروش نداشتم و در یک ماه سی میلیون ضرر کردم،واقعا ترسیدم و جمع کردم کسب و کارم رو.
  مدت کوتاهی هستش پکیج هوش مالی شمارا تهیه کردم،ایده فروش فقط میگو اومده توی ذهنم،اون ترسه ذهنمو مشغول کرده.
  استاد عزیز،پکیجتون واقعا عالی هستش و به این باور رسیدم که میتونم برسم به خواسته هام،
  از طرفی یه مغازه دریکی از پاساژهای مرکز شهرمون ایلام دارم،و ایده های ذهنم در مورد این مغازه صدق نمیکنه چون داخل پاساژه و واقعا نمیدونم چکاری توش راه بندازم که موفق باشم ،
  قبلانا بوتیک هم زدم ناموفق بودم،قبل ترش عکاسی زدم باز موفق نبودم.
  استاد عزیز از موقعی پکیج شما رو هی مرور میکنم و گوش میدم واقعا جسور شدم،الان در ماه دوم از پکیجتون هستم،منتها در انتخاب اینکه چه بیزنسی راه بندازم شده مشغله ذهنیم.ممنون میشم کمکم کنی و هولم بدی به سمت یه بیزنس.
  با اینکه تازه رفتم روی ماه دوم از پکیجتون اما باید وباید تا قبل از اینکه به اتمام برسونم این مطالب واقعا مهم از دوره هوش مالی یه بیزینس موفق راه بندازم چون واقعا به اینکه من میتونم موفق بشم ایمان اوردم و واقعا ازتون ممنونم واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم ازتون بابت این مهم.دوستون دارم با تمام وجودم.

 295. ناشناس گفته:

  سلام .خسته نباشید. من دختری هستم که دانشجوی مهندسی عمران سازه در مقطع ارشد هستم.وضع مالی خانوادگی خوبی داریم و پدرم هم مهندس هستن و کار دولتی دارن.ولی من از این که ۲۲ سالمه و هنوز از پدرم پول میگیرم خیلی احساس بدی دارم وقتی که بچه بودم هم ارزوی اینو داشتم که وقتی ۱۸ ساله شدم مستقل باشم از لحاظ مالی ولی خانواده بهم اجازهی کار کردن نمیدن این به خاطر افکار قدیمی یا سنتی بودن نیست و دلیل پدرم اینه که از جیب من خرج کن و بخور و بگرد و کیف کن ولی هدف من از زندگی این نیست و هر روز که میگذره من افسرده تر میشم و الان مجبور به مصرف قرص ضد افسردگی هستم واقعا نمیدونم چه کاری بکنم از شما خاهش میکنم جوابه سوال من رو هم بدید .چون خانواده مخالف کار کردن من هستن پشت گرمی و دل گرمی ندارم همش میترسم از این که بخوام کاری بکنم و شکست بخورم .من ارزوی شمارو دارم که بتونم خودم درامد داشته باشم و بیشتر اون رو خرج فقرای شهرم بکنم و این بزرگترین هدفه زندگیم و هدف کار کردنم هستش.

 296. مهدی ج گفته:

  سلام جناب تیموری من خوشحالم برای شما که موفقیت رسیدین ولی متاسفانه من مثل شمل نیستم من حس میکنم هیچی بلد نیستم حس میکنم بی مصرف هستم دلم میخواد زودتر بمیرم چن تحمل بی پولی رو ندارم دلم میخواست مثل خیلی ها پول داشته باشم بدون دغده خرج کنم ولی حیف حیف که هیچ کاری از دستم بر نمیاد حتی حوصله یه خط کتاب خوندن رو ندارم یه بیکار یه الاف که دلش میخواد شروع کنه ولی هیچ وقت نتونسته افسوس و صد افسوس

 297. مهدی فتحی گفته:

  سلام خدمت استاد بزرررگ
  اقای تیموری من مشغول کاری هستم و برای کارم تبلیغ کردم نه زیاد ولی کمم نبوده ولی حتی در روز دوتا زنگ خور ندارم چبرسه ب مشتری
  و دلیلشم اینه تعداد رغبا خیلی زیاده و رغبا همشون سرمایه دارن و کار رو زیر قیمت باز میدن ولی من اون سرمایه رو ندارم تا بتونم اینکارو کنم …لطفا راهکاری ب من نشون بدین ..مچکررررم

 298. حسن اکبری گفته:

  سلام آقای تیموری خاص وپر انرژی من تقریبا چند سال فروشگاه مانتو دارم اوایل خیلی کارم خوب بود ولی اخیرا فروش ومشتریهام کم شده وچندین روش تبلیغ انجام دادم ولی تاثیری نداشت لطفا راهنمایی مفرمایید استاد با سپاس

 299. لیلا گفته:

  سلام آقای تیموری باید به شما و تیم تون یه خسته نباشید گفت مرسی از اینکه هستید
  من خودم مدیرم خودم هستم ۲۹ سالمه در شهرستان زندگی میکنم شغلم خیاطی ولی زیاد درآمد ندارم میخوام یک شغل دیگه همزمان با شغلم راه اندازی کنم آیا میتونم همزمان مدیریت هر دوشونو به عهده بگیرم پول کافی و تجربه کافی هم برای شغل دوم رو ندارم میشه لطف کنید راهنمایم کنید ممنون میشم

 300. سینا عیوضی گفته:

  سلام آقای تیموری من 16سالمه و تنها استعداد من درست کردن مکعب روبیک هست شاید مسخره به نظر بیاد ولی لطفا جواب منو بدید

 301. سینا عیوضی گفته:

  سلام اقای تیموری من 16سالمه و تنها هنر من درست کردن مکعب روبیکه و آموزش دادن ان شاید مسخره به نظر برسه ولی لطفا جواب منو بدید

 302. s......a گفته:

  سلام و درود به شما …..
  من به تولید علاقه دارم …. شش ماهه کندو دارم هرچند هر کتر سختی داره و هر هفته با مسائلی روبرو میشوم ……… از افراد با تجربه کمک میگیرم …وهر روز مطالب جدید می خونم و اطلاعات را سرچ میکنم در نت کار آفرینان این رشته را دنبال میکنم و…….
  اما در ممورد فروش با مشکل مواجه هستم …اصل کار من بر فروش عسل طبیعی و تولید زیاد و قیمت مناسب میباشد و حتی من عسل را صاف نمیکنم چون باید کمی حرارت داد که خاصیت آن از بین میرود و من خالص میخوام باشه و …..اما در فروش متاسفانه موفق نیستم ………

 303. جلال کوکبی گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  من تو مشهد یه مغازه فلافل و سمبوسه دارم که تازگی حدودا سه ماهه راه اندازی کردم و تو اینمدت خوب تونستم مشتری محلی جمع کنم و به جرات میتونم بگم جزو ۵ فلافلی برتر از نظر کیفیت هستم ، میخواستم بدونم به چه صورت دایره مشتریهامو تو اکثر شهر وسعت بدم؟
  با تشکر از شما

 304. علیرضا ارتجاعی گفته:

  سلام و عرض ادب،خدمت جناب تیموری.من چند ماه بیکارم ،متاهلم،۴۹ سالمه،و کمکم روحیم خراب میشه،لطفا راهنمایی کنین،ویا با با دوستانی که کار خوب دارن و اوضاع شان خوب هست اشنا کنین ،مشغول بشم روحیم بهتر بشه بعدا به پیشرفت فکر میکنم .فعلا زیر صفر هستم و هزینه هم دارم.با تشکر.

 305. حسین علیدادزاده گفته:

  سلام وقت بخیر حسین هستم فردی معمولی که از صبح کار می کنم تا ساعت 23 شب درآمدم روزانه 50 هزار تومان چطور تبلیغات کارم رو انجام بدم که بهتر پیشرفت کنم داخل کارم کجا پولی که ماهانه بدست میارم سرمایه گذار ی کنم تا بهتر شوم با تشکر حسین فلافلی دارم هزار ی یکی از شهر های جنوبی کشور

 306. نانا تهامي گفته:

  سلام. من دفتر هواپيمايي دارم. اما اصلا تو كارم موفق نيستم. دستم تو جيب خودم نيست. دستم تو جيب شوهرمه. اون وضع ماليش خيلي خوبه. ولي من دوست دارم دستم تو جيب خودم باشه. شوهرم خيلي منت سرم ميزاره. همه امكانات رو به من ميده. اما به نام خودش. من استقلال مالي ندارم. توي زندگي شخصيم خيلي مشكل دارم. همش به دنبال راهي هستم كه استقلال مالي داشته باشم. لطفا منو راهنمايي كنيد

 307. سعیدمرادی گفته:

  سلام جناب تیموری..بنده یک پیمانکار ساختمانم. الان کار نیست رفتم پسته فروشی زدم ضرر کردم بسته بندی زدم..که ضرر کردم..رسیدم به جایی که صدمیلیون بدهکارم..و جلوی حسابهام بسته شده ۷۰میلیون به بانک بدهکارم که حکم جلب ضامنهام دادن. الانم حتی هزار تومان پول ندارم با سه تا بچه ..گرفتار شدم حتی مدتی دنبال زیر خاکی بودم که سرمایه ام را اونجا از بین بردم….از نظر مهارت..ایدهای خوبی دارم. اما پول ندارم..جا واسه کاوش دارم اما پول و دستگاه ندارم…دنبال کاز پیمانکاری…علی الخصوص اسکلت فلزی که رشته اصلیم هست گیرم نمیاد..امروز. با این همه گرفتاری و سه تا بچه وکلی بدهی به نظر شما باید چه کار کنم که از این منجلاب بیرون بیام..وشرمنده خانواده ام..نشم و بتونم تو این مدت یک مقدار پول بریزم حساب بانک که زندگیم به حالت اول برگرد.ببخشید راستی تو پایانه کارخانه سیمان هم کار کزدم…..از نظر مهارت هر شغلی که برم داخلش..بهد چند روز یاد میگیرم و بعد چند روز دیگه.شروع به ایده دادن میکنم..و آدم صبوری هستم..و از نظر خودم امیدوار تراین آدم کره خاکیم که به خدا امید دار.ومطمنه که خدا بهترینش میکنه…و از شما دوست عزیز میخوام که به امید خدا منو از این فلاکت نجات بدین. خلاصه نوشتم..اما اگه اصل جریان بهتون بگم ..بی شک کلی واسم ناراحت میشید…منتظر ایده یا راهکارم ممنوم انشالله با شیرینی خدمت میرسم

 308. mohamadfatehi گفته:

  سلام جناب اقای تیموری من شغلم نجار هوش خوبی تو کارم دارم…ولی سرمایه این کارو ندارم .مشکلاتم زیاد هست توان جمع کردن سرمایه ندارم به نظر شما چه کار کنم.

 309. tayebehoseiny گفته:

  سلام جناب تیموری.امیدوارم همیشه سالم وبرقرارباشید.من۱۰سال برای خیاطی وقت گذاشتم.دوره های مختلف گذراندم.خیلی خرج کردم.ولی هیچ وقت نتوانستم درآمدآنچنان داشته باشم.چون بچه های کوچک دارم نمیتوانم بیرون ازخانه کارکنم.درخانه خیاطی میکردم که شایدنهایتاًماهی یک یادومشتری داشتم.اینقدرناامیدشدم که الان دوساله اصلاخیاطی نمیکنم.شوهرم کارمندهستندوخیلی دوست داریم کارپردرآمدی داشته باشیم وآینده خودمان وفرزندانمان تامین باشد.به نظرشمامابااین اوصاف چگونه میتوانیم ثروتمندشویم.

 310. ياسين جعفرى گفته:

  سلام و درود به شما جناب تيمورى،
  من ١٨ سالمه و دو سال هست كه در آلمان هستم
  من اينجا مدرسه ميرم و از شما خواهشى دارم كه من رو راهنمايى ام كنيد تا در كنار مدرسه چه كارى ميتونم انجام بدم تا شغلى رو دست و پا كنم ، و اين كه لطفا بگيد در اينجا چه شغلى رو دنبال كنم كه آينده ى خوبى داشته باشه؟
  تشكر از لطف شما استاد.

 311. ياسين جعفرى گفته:

  سلام و درود به شما جناب تيمورى
  من ١٨ ساله هستم و دوسال هست كه آلمان هستم و فعلا بيكارم ، خواستم مرا راهنمايى كنيد كه چكارى اينجا بكنم كه از نظر مالى بى نياز بشم؟ استعداد هر كارى رو دارم.
  من مدرسه ميرم و ازتون ميخوام كه راهنمايى ام كنيد تا در كنار مدرسه چه كارهاى رو انجام بدم.
  خوشحال ميشم اگه راهنمايى ام كنيد،

 312. علیرضا قلی بگلو گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من شغلم سیستم صوتی ماشین هست و به کارم علاقه دارم و ماه هستم،ولی چند وقته ک این شغل از رونق افتاده و دنبال راه چاره ام

 313. عباس گفته:

  سلام و خداقوت به نجات دهنده ی زندگی آدمها
  بنده به تازگی وارد کار چاپ روی لیوان و ام دی اف و…شدم ولی تجهیزات خریدم گذاشتم توی خونه و پول اجاره مغازه و دکور رو ندارم توی اینستا و تلگرامم هرچقد تبلیغ میکنم بی فایده هست.راهکاری بدید تا بتونم مشتری پیدا کنم.ممنون

 314. رها محمدی گفته:

  سلام اقای تیموری امشب یکی دیگه از کلیپاتونو دیدم راستش از شنیدن حرفاتون ب وجد میام اصن یه حس خوبی بهم دست میده دلم میخواد یه کاری کنم ولی نمیدونم چیکار خیلی مستأصلم سرگردونم چیزی ب ذهنم نمیرسه تو کلیپ گفتین پیام بدیم بپرسیم صحبت کنیم حرف دلمونو بزنیم گفتین پنجشنبه میخونینو سعی میکنین جواب بدین.دلم نمیخواد بگم نمیتونم بگم نمیشه ساز مخالف بزنم ولی نمیدونمم چیکار کنم یه دختر 23 سالمم توی یه شهر کوچیک گفتین از توانایی هام بگم چیز زیادی بلد نیستم شایدم تواناییای زیادی دارمو نمیدونم.ی کمی ارایشگری بلدم ینی تو خودم حس میکمم شم ابنکارو دارم سلیقشو تواناییشو میبینم ک دارم.فتوشاپم یه چیزایی بلدم.ولی وااااقعا دلم میخواد منبع درامد داشته باشم واسه خودم مستقل باشم از لحاظ مالی.دلم میخواد ب خانوادم کمک کنم همش تو فکر شهریه دانشگام نباشم حسرت خرید خیلی چیزارو نداشته باشم.ازتون میخوام با درنظر گرفتن شرایط یه دختر تو یه شهر کوچیک با نداشتن سرمایه بهم ایده بدین راهکار بدین.دلم نمیخواد برم زیر دست کسی کار کنم ک نگاه سوئی بهم داشته باشه با وجود اینکه کار بیرون برام زیاد پیش اومد اما متأسفانه محیط سالم نبود.بی صبرانه منتظر جواب میمونم

 315. نوبخت گفته:

  سلام من تو شهر کوچکی هستم و پایان نامه کار می‌کنم که توانایی نوشتن ۱۵ پایان نامه در یک ترم رو دارم ولی متاسقانه شهرمون کوچکه و در سال فقط ۲ یا نهایتش ۳ پایان نامه انجام می دم که اونم اجاره مغازه ام می شه ۱۵ میلیون هم پول دارم چطوری می تونم یه کار راه بیاندازم کمکم کنین

 316. فاطمه سعادت خواه گفته:

  سلام به شما آقای تیموری من صمیمانه تبریک میگم برای تمام موفقیتهای عالی که داشتید سوال من در مورد همسرم هست ایشون سالهاست در لاله زار مشغول کار الکتریکی هستند ولی مغازه یا سرمایه خاصی ندارن با اینکه خودش بخش کننده هستند و برای کسی کار نمیکنند ولی چند وقتیه تصمیم گرفتن تعقییراتی در کار خودش بدن محل زندگی ما شهریار هست اینجا یک مغازه اجاره کردن تا پخش کننده لازم الکتریکی در شهریار و اطرافش باشند میخواستم راهنمایی کنید چکار انجام بدن تا هر چه سریعتر به موفقیتی که مد نظرشون هست برسند تا درآمدش چندین برابر ماها و سالهای قبل باشه ما حدود چند ماه که با شما آشنا شدیم من بطور اتفاقی در اینترنت شما رو دیدم و صحبتهاتون نظرم جلب کرد چند وقتیه که کلیپها و صحبتهاتون گوش میدم و به همسرم هم میدم تا نگاه کنید و نکات مهمی رو یاد گرفتیم خیلی خیلی از نکات مهمی که در مورد کار میگید تشکر میکنم خیلی مثبت و سازنده و خوب برای ما بخصوص کار همسرم بود باز هم ممنون از زحماتتون

 317. علیرضا حصادی گفته:

  با سلام. جناب آقای تیموری بنده ۳۴ ساله هستم، پدرم ۳۰ سال در مخابرات کرمانشاه کارمند بودن و بعد از بازنشستگی چون در بخش فنی کار کرده بودن اقدام به تاسیس شرکت مخابراتی کردن که کارهای طراحی و نصب و گاها راه اندازی سیستمهای مخابراتی رو انجام میدادن. تا وقتی کارمند بودن اوضاع مالی خوبی نداشتیم اما با تاسیس شرکت تونستن درومد خوبی کسب کنن. بنده از بچگی کنار دست پدر کار کردن و در رشته برق تحصیل کردم و تمام این مدت و ۵سال بعد تحصیلم بازم کار مخابراتی انجام دادم و رزومه خوبی تو این زمینه دارم. متاسفانه پدرم کاملا سنتی کار میکنن و همه امور رو میخوان خودشون انجام بدن که خیلی از مواقع تو پروژه ها شکست میخوردن به دلیل نداشتن مدیریت. حتی حاظر به گرفتن یه حسابدار نبودن که همین باعث شد نتونینم خیلی راحت کار کنیم باهم و خیلی از شرکتهایی که باهاشون کار میکردیم بنده رو نمیشناختن و تنها با پدرم ذ ارتباط بودن. هربار کاری پر سود انجام میدن شرکت رو تعطیل میکنن تا زمانی که بازم به پول نیاز پیدا کنن و خیلی از مواقع هم به من حقوقی پرداخت نمیکردن. سوالم اینه چطور میتونم یه شرکت رو برای خودم داشته باشم در همین زمینه تخصصم در حالی که پولی در بساط ندارم و ۳ساله بیکارم. حتی برای وام اقدام کردم که اولا ضامن نداشتم و دوما اینقدر مبلغ پایین بود که به پول رهن دفتر هم نمیرسید. و چطور میتونم از شرکتهویی که تا حالا باهاشون همکاری داشتیم کاری بگیرم هرچند کوچک که بتونم استارت بزنم. ممنون میشم اگه پاسخ بدید

 318. فاطمه سعادت خواه گفته:

  سلام آقای تیموری صمیمانه بهتون تبریک میگم بخاطر همه موفقیتهاتون سوال من در مورد همسرم هست ایشون سالهاست تو لاله زار مشغول کار الکتریکی هستند ولی هنوز مغازه یا سرمایه خاصی ندارن تا اینکه چند وقتیه تصمیم گرفتن تعقییراتی در کار خودش بده محل زندگی ما شهریار هست و به تازگی مغازه ای اجاره کرده تا پخش کننده لازم الکتریکی در شهریار و اطرافش باشه حالا میخواستم از شما کمک بگیرم تا راهنمایی کنید از چه راهی میتونیم به موفقیت بزرگی که در ذهنمون هست برسیم ممنون از تمام راهنماییهای که میکنید و تمام نکات مهمی که در صحبتهای خودتون به ما گوش زد میکنید

 319. مرضیه گفته:

  من هم خیلی علاقه به پول داشتم اما از روزی که مثل شما تکنیک زدم و بهم گفتن که تو باید یاد بگیری و یاد بدی و از اونجایی که خودمم عاشق سخنرانی کردن هستم پول برام کمرنگ تر شد فعلا کلاس فن بیان شرکت کردم
  من چطور توی این حرفه استارت بزنم؟؟؟؟؟؟

 320. حمید از بندرعباس گفته:

  سلام ماهان عزیز.
  خوشحالم باهاتون آشنا شدم و واستون آرزوهای فوق‌العاده میکنم.
  چند تا مورد رو میخوام ازتون مشورت بگیرم.و احتمالا سوال و مشکل خیلی ها باشن.
  1_ هستند کسانیکه نمیدونن درچه زمینه ای علاقه دارن.راه کار میخوان که چطور خودشون .استعدادو علاقشون رو کشف کنن. چطور میشه تقویت ش کرد.
  2_ایده های فوت کوزه گری عالین.ولی کسی که میخواد شروع کنه در شهرستان یا روستاهای دور زندگی میکنه.
  مثلا ؛
  برای روغن کشی خرید دستگاه خوب مطمئن. از کجا . قیمت مناسب. چه کنجدی و از کجا و… خیلی سخته و سرگردونه.اگه امکان داره و براتون مقدوره.پایان همون کلیپ راهنمایی کنید و یا بنحوی کسایی که فروشنده دستگاه و کنجد که مطمئنا رو با خریدار وصل کنید.شده با یک شماره یا بیشتر.
  فوت کوزه گری درمورد تهیه بوته.کاشت تا صادرات الوورا را لطف کنید.از کجا .نرخ ش رو هم بفرمایند عالیه.
  درمورد تهیه سردخانه برای صید های دریایی.و چیسی کردن و سوخاری کردن صیدها. و بسته بندی شون .کمک م کنید.
  با ی کمیته امداد اشنا شدم.خیلی دوستدارم بتونم از مثال های فوت کوزه گری تون بهشون پیشهاد بدم. ویا اگه نظر خاصی درمورد کارهای زود بازده برای این خانواده ها که در شرایط خاصی هستن، دارین بفرمائید.
  ببخشید خیلی طولانی شد.فدای شما.
  حمید هستم .کارمند مشهدی ساکن بندرعباس

 321. علی قبادی گفته:

  سلام خدمت استاد عزیز.آقای تیموری من 24 سالمه و اوایل و شروع زندگیم خیلی شبیه زندگی شما شروع شد الان چند ساله ب تهران مهاجرت کردم و کارای زیاد و طاقت فرسایی رو تحمل کردم .تجربه زیادی کسب کردم .الان صندوقدار یک کارواش هستم با حقوق 1/500 با صحبتای شما اولین چالشو واس خودم ایجاد کردم و ی وام گرفتم و خونمو ک اطراف تهران هست ک دو ساله میخام جا ب جا کنم و دارم عملیش میکنم که بیام نزدیک محل کار و توی تهران.با این حال با کسر این خرجا من 1/200 از حقوقم صرف اینا میشه.کارای زیادی بلدم و انجام دادم ولی مهارتایی ک دارم توی ماساژ (ب قول معروف دستم میوفته).کارای هنری داستان نویسی منبت کاری ،تولید قارچ خوراکی(کارگاه تولیدی داشتم ک ورشکست شدیم)،فروش و ارتباط(در حد خیلی خوب)و ی سری کارای فنی از تواناییامه خیلی ذهنم مثبته و روشن .امیدوارم که خوب و مفید توضیح داده باشم و بتونم از راهنمایی و کمکتون استفاده کنم بی صبرانه منتظر جوابتون هستم استاد?

 322. شعبانعلی قلی پور گفته:

  سلام اقایه تیموری .کارم صنعت چوبو mdf هستش و خدمات با دستگاهایه روز حدود 12 ساعت هم تایمه کاریمه ولی اصلا از درمادم راضی نیستم در صورتی که هم روابط عمومیع بالایی دارم هم توان حرف زدن خوب وهم اینکه تلاشم زیاده .البته اینم بگم که دستگاهم خیلی اذیت میکنه .

 323. امیرمحمد گفته:

  سلام علیکم.خداقوت به شما وتیم تحقیقاتی
  5مهارت من
  1.ایده های خوبی میدهم توزمینه های هنری و…
  2.من علاقه شدید دارم به قوانین اسلامی و قانع بودن واسراف نکردن هم تکنیک جالبیه که من برای خودم تو زمینه استفاده از وسایل بازیافتی و تبدیل به وسایل قابل استفاده دارم البته بنظرم این ایده از کم تا شرکتی وسازمان یافته قابل تحقق هست.من از اینکه یک وسیله بدرد نخور راتبدیل به یک وسیله قابل استفاده کنم واقعا لذت میبرم.
  3.کار فعلی من اموزش قران به بچه های زیر 7سال هست.واقعا توانایی خوبی دارم در ارتباط بابچه ها.در زمینه کار باکودک هم ایده های جالبی دارم .وسعی میکنم برای این قسمت از زندگیم وقت بیشتری بگذارم.
  4.ایده بسته بندی خرما و فراورده های خرما را من تقریبا 12سال قبل یعنی در دوران دبیرستان نوشته بودم وباورش داشتم که امکان پذیر هست.اما قبلا من فقط ایده میدادم وهیچ احساس من میتوانم وامکان پذیره باید انجامش بدم را نداشتم.خیلی برام جالب بود که یکی از دوستان با این ایده برنده چالش شده بود.
  5.در منزل مایک انباری هست بیرون از خونه که تازگی اونجارا اماده کردم و وسایل کار هم بردم (بیشتر مربوط به کارای هنری،خیاطی ،قالی بافی ،کیف سازی باچرم ،کاردستی،خلاقیت)هست و دوست دارم از چند نفر کمک بگیرم برای همکاری .البته هرکس در خانه خودش باهنر خودش محصول تولید کنه و بعد یک نفر مسیول پیدا کردن بازار فروش و….البته این کار هنوز شروع نشده ولی من برای رسیدن به هدفم باید از یک جایی شروع کنم.
  #ایده های من بنظرم برای دوستان هم قابل استفاده هست .خوشحال میشم که کمکی کرده باشم .
  درضمن چون خدا هست وحواسش به همه ماست وتکنیک شکر گزاری هم دارم تمرین میکنم از لحاظ مالی مشکلی ندارم پولدار نیستم اما راضیم اما قدرت وتوانایی خودم را بیشتر از این میدونم که قانع باشم وبقول خواهر مهربانتون رسالت من اینه که کار افرین موفقی بشم برای کمک به دیگران .
  من دوست دارم مثل خداوند ثروتمند وبخشنده باشم .
  ✅سوال من از شما اینه که باوجود تنوع در ایده هاومهارت های منمن،بنظر شما وتیم شما چه گزینه هایی من دارم برای شروع کارم در انباری کوچکم.در ضمن تلفن دارم ،روابط عمومی خوبی دارم ،رشته داندانامشگاهی ام لیسانس روانشناسی هست.
  خوشحالم بابت حضورم در جمع شما.
  ارامش خداوندی تقدیم به روح وروان شما بزرگواران

 324. فرحبخش محمدی گفته:

  سلام
  خسته نباشید آقا تیموری
  من از نظر مالی الحمدالله مشکلی ندارم کار من تا دبی هست و هنوز از داخل کشور خودمون حتما یک هزاری هم کار نکردم کار کردن در دبی خیلی راحت هستم
  ولی برای شروع کار با بازار ایران نمیدونم که با سرمایه ام‌کاری داشتم باشم که حداقل چند نفر هم هموطنان سر کاری باشن اگه راهنمایی کنید شما‌یا دوستان ممنون میشم

 325. ن.ق گفته:

  سلام اقای تیموری ممنون که برای پاسخ به سوالات وقت می ذارین .میشه من روراهنمایی کنینن چه جوری میتونم ازطریق اینترنت یا مشاغل خانگی کسب درامد کنم من لیسانس روانشناسی دارم ودرهیچ زمینه هنری مهارتی ندارم متشکرم