آیا ثروتمندان تهرانی آقازاده هستند؟

ثروتمندان تهران

ثروتمندان تهرانی

چند درصد ثروتمندان تهرانی خودساخته‌اند؟ آیا تهران موقعیت ثروتمند شدن دارد؟ افراد بسیاری بر این باورند که ثروتمند شدن در تهران آسان است و ثروتمندان تهرانی افراد خاصی هستند وافرادی که در شهرستان زندگی می‌ کنند نمی‌ توانند ثروتمند شوند. یکی از امتیازهای تهران به‌ عنوان پایتخت داشتن امکانات بیشتر است ولی این دلیلی برای این نیست که افرادی که در تهران زندگی می‌کنند شانس بیشتری برای ثروتمند شدن دارند.

 ثروتمندان تهرانی هیچ تفاوتی با دیگران ندارند. تو برای ثروتمند شدن به یک تمرکزذهن ثروت ساز احتیاج داری و هیچ فرقی نمی‌کند در چه موقعیت جغرافیایی زندگی می‌کنی. زمانی که یاد می‌گیری چطور درآمدزایی کنی و آن را با ترفندهای درست رشد دهی، نیازی به این نداری که در شهر بزرگی مثل تهران باشی، تو در هرجایی می‌توانی ثروت آفرین باشی.

ثروتمند شدن در هر شهری ممکن است  چراکه اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید افراد ثروتمندی در همان اطراف پیدا می‌کنید; که به‌ نوعی هم شهری شما هستند. اگر توجه کنید افراد موفق در هرجایی حضور دارند; برای مثال کسبه‌ی شهر خود را موردبررسی قرار دهید؛ چطور می‌شود در یک راسته‌ ی خیابان، تعدادی از کسبه کسب‌ وکار پررونقی دارند و برخی هم خیر; همیشه از اوضاع و شرایط می‌نالند؟ همین امروز با همین هدف کشتی در شهر خود بزنید. با دقت به نوع کسب‌ وکارها و نوع برخورد افراد مختلف، نگاه کنید.

 

علت موفقیت افراد موفق را بررسی کنید. همیشه این را از من به یاد داشته باشید: هیچ‌گاه بی‌تفاوت از کنار مسائل نگذرید. همیشه راهی برای بهتر کردن شرایط وزندگی‌ تان وجود دارد. فقط کافی است کمی با دقت بیشتری به مسائل نگاه کنید.

 

نتیجه گیری

ثروتمندان تهرانی، ثروتمندان تبریزی، ثروتمندان مشهدی و… غالباً انسان‌های خودساخته‌ ای هستند که ثروت خود را با تلاش به دست آورده‌اند. آن‌ ها ثروتمند شدن را لیاقت خود می‌ دانستند. آزادی، امنیت و قدرت برای این افراد ارزش است به همین دلیل تمام تلاش خود را می‌کنند; تا شرایط بهتری داشته باشند. جالب است بدانید اکثر این افراد از خیلی کم شروع به کارکرده‌اند; بنابراین فرقی نمی‌کند در هر شهر و استانی که هستید; می‌توانید به کسب درآمد  و ثروتمند شدن فکر کنید و در این راستا قدم بردارید. ما در اینجا هستیم تا کمکتان کنیم و راه‌های صحیح و سریع ثروتمند شدن را آموزش دهیم. قبل از هر اقدامی باید بخواهید; با تمام وجودتان تصمیم بگیرید. اصول ثروتمند شدن را یاد بگیرید و در کسب‌ وکار خود بکار بگیرید. گاهی فقط یک‌ قدم به موفقیت بزرگ و یک ثروت کلان فاصله‌دارید اما آن را پس می‌زنید. این اتفاق نباید بی افتد. یک انسان آگاه و کار بلد نه‌تنها فرصت‌ها را از دست نمی‌دهد، بلکه فرصت سازی هم می‌کند. این نیازمند هوش مالی قوی است که در نظر داریم با دوره‌ای قدرتمند و کاملاً کاربردی، تمام فوت‌ وفن‌های ثروتمند شدن را در آن آموزش دهیم. یادتان باشد: پولدارشدن در هرجایی از کشورمان که هستید امکان‌پذیر است، شما به ذهن ثروت ساز احتیاج دارید.

1 دیدگاه برای “آیا ثروتمندان تهرانی آقازاده هستند؟

  1. amirhussein.chitsaz گفته:

    سلام/امیر حسین هستم/اگه شرایط ما طوری باشه که با انسان های خود ساخته و ثروتمند و از همه مهم تر موفق رو در رو نشیم و نتونیم ببینیمشون کجاها میتونیم بهشون دسترسی داشته باشیم و از اونها اطلاعات کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *