راز ثروت یهودیان فاش شد!!!

دوست من سلام امیدوارم حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی.امروز می خوام در مورد نکته خیلی مهمی صحبت کنم.یک سری از افراد هیچ موقع ثروتمند نمیشند چون باورهای مذهبی مناسبی نسبت به ثروت ندارند. امروز می خوام در مورد یهودی ها و ثروت یهودیان باهات صحبت کنم به نظرت چرا با اینکه یهودی ها در دنیا تعداد خیلی پایینی هستند اما خیلی خیلی ثروتمند اند و بخش عمده ای از ثروت دنیا دسته یهودی هاست.

امروز می خوام در مورد چند تا از قانون هاشون باهات صحبت کنم. ازت می خوام قشنگ دقت کنی چون به نظرمن تو بنز داری اما از بنزت استفاده نمیکنی.

راز ثروت یهودیان

پیشنهاد ما به شما : ماهان تیموری بورس

 

خصوصیات بارز یهودی ها که منجر به ثروت یهودیان شده

خصوصیات یهودی های ثروتمند

یکی از خصوصیت های بارز یهودی ها در مسائل مالی اینه که بسیار بسیار منطقی هستند. می دونید که سم هوش مالی و چیزی که به مسائل مالی زندگی تو آسیب میزنه احساساته. بسیار یهودی ها حسابگر هستند و کاملا منطقی رفتار می کنند در مورد مسائل مالی شان. خیلی حساب کتاب می کنند نه زیاد میدن نه کم می دهند خیلی هم اصولی رفتار می کنند.

اهمیت پول در قوم یهود و راز ثروت یهودیان

اهمیت پول در گسترش دین اسلام

در بین قوم یهود پول اهمیت زیادی دارد و آنها غالباً حمایتگرند. در بین اقوام شان خودشون یعنی صندوق‌ های رو دارند که حمایت می کنند. اگر شما در قوم یهود باشی و ورشکسته بشی میتونی بری وام بگیری و دوباره سر و پا بشی و دوباره بیزینس خودتو راه بندازی و خیلی حمایت می کنند. همدیگر را یکی از خصوصیات شان اینه که این افراد یعنی تو قوم یهود سرمایه گذاری هایی را انجام می دهند که نقدشوندگی های بالایی رو داشته باشد مثل طلا مثل ارز.

در خصوص ثروت یهودیان می تونیم بگوییم که این نکته خیلی مهم ، یکی از خصوصیت هاشون که اکثراً دارند. خیلی جالبه که زمانی که یک بچه در قوم یهود به دنیا میاد عذرخواهی می کنم، با هر چقدر پولی که دارند سعی می کند یه جایی یه زمینی براش بخرند برای آیندش. چون می دونند زمین تا بیست سال دیگه ای که این بچه بزرگ بشه قطعاً یک ارزش افزوده خوبی خواهد داشت. به این میگن هوش مالی یعنی اکثرا یهودی‌ ها هوش مالی خوبی دارند.اونا خودشون هم این را میگن که ما هوش مالی خوبی داریم.

قوانین مالی را به بچه هاشون آموزش می دهند، اینکه چطور با پول باید رفتار کنند و یکی از خیلی کارهای خاصی که انجام می دهند. حتی من شنیدم دولت امریکا هم بهشون بدهکاره اینه که وام میدن و سود می گیرند.

 

صداقت در قوم یهود، مخصوصا راجع به ثروت یهیودیان

من اینها را دارم می گم که شما خوشحال نباشیا دارم میگم که برگردیم به یک بُعد دیگه قضیه. مثل یهودی ها خیلی اعتقاد دارند که ما صادق هستیم، خودشون میگن که ما خیلی صادق هستیم و این صداقتشان در بیزینس شون خیلی تاثیر گذاشته. میدونید در دنیا از امریکا علمی اومدی به نام ‏crm نحوه ارتباط با مشتری. چگونه ارتباط با مشتری برقرار کنیم که میگه آقا کم فروشی نکنید مراقب باشید هوای مشتری داشته باشید. در واقع روی احساسات مشتری خیلی تمرکز کنید که بهش حس خوب انتقال بدید.مهارت مدیریت پول خوبی دارند و می توانند به درستی اداره کنند.

 

اهمیت ثروت در دین اسلام

اهمیت ثروت در دین اسلام

جالب ایجاست همه این موارد توی قرآن خودمون و توی اسلام خودمون هست. که ما روایت داریم که آقا کم فروشی نکنید. یک کاسب نباید کم فروشی کند. صداقت داشته باشه. حالا اون ها اجرا می کنند اما میان میگن که این یک علم ما خودمون ابداع کردیم ولی ما قبلاً این ها را داشتیم. به نظرم ما نسبت به دینمون اطلاعات خوبی نداریم در مورد مسائل مالی. اگه میخوای رشد کنی در مورد مسائل مالی خودت شخصا تحقیق کن در مورد دین اسلام چون اون چیزهایی که شنیدی شاید دروغ باشه. برو و تحقیق کن اسلام به ما میگه قناعت کن، درسته. اما قناعت رو معنیش رو مفهوم شو برای ما به درستی ترجمه نکردند. به ما گفتن قناعت کن یعنی نخور، نپوش نرو، گرسنگی بکش.

معنای واقعی قناعت در اسلام

در صورتی که قناعت این نیست قناعت میگه آقا منطقی رفتار کن اسراف نکن. نمیگه نخور، نپوش، خوب نگرد، خوب مسافرت نرو نه میگه اسراف نکن!!! دقیقا داره میگه آقا در مورد مسائل مالی منطقی باش. الکی بریز بپاش و ولخرجی و این جور مسائل نداشته باش قناعت مفهومش اینه که در اسلام گفته شده. ما چقدر آیات و روایات داریم که توصیه شده یک مسلمان باید ثروتمند باشد؟

برای اینکه بتونه ببخشه ما روایت داریم از امام صادق میگه یک مرد سعادتمند یک مسلمان سعادتمند باید سه تا چیز داشته باشد. یک مرکب خوب که امروز میشه بنز و بی ام و پورشه و مازراتی و ماشین خوب. دو همسر خوب. سه خانه وسیع آپارتمان ۴۰ متری. اینا توصیه هایی که اسلام کرده ولی ما نشنیدیم یا اگرم شنیدیم اشتباه شنیدیم اکثر ادم ها فکر می کنند امام های ما خیلی فقیر بودند مثلا در مورد امام علی خیلی این فکر میکنن که این کاملا اشتباهه.علاوه بر آن شما می تونید زندگی بزرگانی مثل حسین ثابت بکتاش رو مطالعه کنید.

ما روایت داریم که امام علی در زمان خودش نسبت به بقیه اعراب ۳۲ برابر درامد داشته! فقط دوست داشته ساده زندگی کنه این خرماها را وقتی در می آورد از سر نخلستان ها توی مسیر می داده به اینایی که پول ندارند، فقیرند، بدبختند، بیچاره اند.خانمی که همسرش را از دست داده بی بضاعت و گرنه ثروتمند بودن اسلام بارها و بارها تشویق کرده که آقا ثروتمند شو!

حال با توجه به عصر جدید و دنیای امروزی اجرای قوانین مدیریتی و سطوح مدیریت هم در ثروتمند شدن بسیار موثر می باشد و باید در هنگام ثروتمند شدن به آن توجه کنیم.

اهمیت پول در گسترش دین اسلام

اهمیت ثروت در دین اسلام

در خصوص ثروت یهودیان باید بگوییم که اصلا اگه پول نبود اسلام انقدر نمی تونست گسترش پیدا کنه اگه حضرت خدیجه یعنی اگه پیامبر با حضرت خدیجه ازدواج نمیکرد. انقدر سریع نمیتونست اسلام گسترش بده اگر توصیه های خدا را دقت کنیم گفت باید بیای به من سر بزنید کی وقتی پول داشتی. یه مکه واجب یه حج واجب الان بخوای بری باید 40-50 میلیون هزینه کنی قربون تو برم من. اسلام توصیه های زیادی را کرده در مورد این که برکت زیاده پول زیاد خداوند به همه میده خداوند گفته آقا یه قدم بردار من ده قدم نزدیکت میشم اما اینها را ما نشنیدیم.

من یه توصیه ای دارم اگر جزو اون آدم هایی هستید که فکر می کنید دینت بهت گفته که پول خوب نیست توصیه می کنم خیلی تحقیق کنی چرا که این در واقع مثل یک طناب می مونه که تو رو بسته به یک درخت مثل یه زنجیر میمونه و یک گوی آهنی که تورو انداختن طرح دریا و نمیتونی خودتو بکشی کنار باید این را باز کنی و بفهمی که اعتقادات دینت، مذهبت چی بهت گفته، حقیقت چیه؟ برو دنبال حقیقت زندگی خودت بگرد و من خیلی دنبالش گشتم و خیلی خیلی میتونم صحبت کنم تایم محدوده.

 

پیشنهاد ما به شما : آموزش صفر تا صد بورس

 

در خصوص ثروت یهودیان ، برو تحقیق کن و ببین چقدر اسلام توصیه کرده که تو باید ثروتمند باشی به نظر ما هم در دین خودمون بنز داریم چون اسلام تکمیل ترین دینه. ما در دین خودمون بنز داریم و اسلام ما بنزما ولی چون این بنز ماله ما هست ازش استفاده نمی کنیم.فکر می کنی هیوندای کیا بقیه آدم‌ها در ادیان دیگه اون خوبه چون اونو ما نداریم.

من ازت می خوام که سوار بنزت بشی و قشنگ تحقیق کنی، ببینی که چه توصیه هایی که در دینت مطرح شده چون ما تا اعتقادات قلبی مونو نسبت به پول درست نکنیم برای رسیدن به مسائل مالی برای رسیدن به پول برای ثروتمند شدن اقدام نمی کنیم. من قبلا اینارو خودم کار کردم در این زمینه نتیجه شو گرفتم به تو هم توصیه می کنم برو و خودت دینت رو قشنگ بررسی کن.

پیشنهاد ما به شما : راههای افزایش مهارت های کلامی

نتیجه گیری

خیلی خوشحالم که این کلیپ – ثروت یهودیان – گرفتم مدت‌ها بود الان فکر می‌کنم سبک شدم. امیدوارم نتیجه بگیرید از این کلیپ و یاد بگیری که باید چطور رفتار کنیم نسبت به اعتقادات مذهبی حتما این کلیپ رو بفرست برای کسی که یکی از عزیزان اگه تازه با ما آشنا شدی حتما کلیپ های قبلی را ببین برات بهترین ها را آرزو می کنم.

پیشنهاد ما به شما : بهترین سرمایه گذاری

شاد و پیروز باشید و سربلند باشی.

سوالات متداول

خیلی از افراد به اشتباه فکر می کنند که هر چه کم تر داشته باشند یعنی بیشتر قناعت کرده اند. قناعت از نظر اسلام یعنی شما اسراف نکنید و از هر چه که دارید نهایت استفاده را ببرید، نه اینکه بخواهید به اسم قناعت کردن در سختی بسیار زندگی کنید.

امام صادق می گوید: یک مرد مسلمان سعادتمند کسی است که مرکب خوب( امروزه مثل بنز)، همسر خوب، خانه وسیع داشته باشد. این حدیث و زندگی سایر امامان نشان می دهد که همه آنها ثروتمند بودند، فقط آنها از تجمل گرایی دوری می کردند.

 

اپلیکیشن هوش مالی

هوش مالی پلاس

ماهان تیموری

8 پاسخ

 1. سلام وخداقوت،واقعا وقتی که سایتتون رومیبینم صداقت ودرستی ومعرفت درحرفاتون موج میزنه آقای تیموری،من شاگرد استادعباسمنش عزیزهستم وخیلی شماوخانوادتون هم دوست دارم وبرام قابل احترام هستید،وکلاخانواده ای افتخارآمیزوعالی وثروتمندهستید،من یک سایت زدم خوشحال میشم بتونید کمی راهنماییم کنید تاسایتم جون بگیره،منتظرایمیلتون هستم ممنون ازاین همه پاکی وصداقت وثروتمندبودن شما

  1. سلام پروانه عزیز
   سپاسگزارم از لطفتون
   بسیار از موفقیت شما خرسندم امید.وارم که روز به روز موق تر باشید
   قطعا طرفند هایی وجود داره که با آموزش اونها شما میتونید کارتون رو گسترش و ارتقا بدید
   میتونیم در این مسیر در کنارتون باشیم
   میتونید با شماره مجموعه تماس بگیرید یا اگر تمایل داشته باشید میتونید شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت خدمتتون تماس بگیرند و به صورت رایگان برای شما مشاوره ارائه و شما رو راهنمایی کنند

 2. واقعا محشر بود!
  برای چی؟
  ۱.
  خیلی دوست داشتم بدونم که چرا یهودیان ثروت زیادی دارند و شما به دلایل شون اشاره کردی
  ۲.
  متوجه باور های اشتباه که مربوط به ثورت در اسلام؛ داشتم شدم!
  ۳.
  باعث شدی که با یک معلم محشر(خدا) که کتابی خیلی محشر نوشته (قرآن) بیشتر آشنا بشم و بخوام بخوانمش و درموردشان تحقیق کنم
  و ۵.
  فهمیدم بنزم خیلی وقته داره خاک می خوره و من دوست داشتم سوار ماشین های دیگه بشم:)

  بسیار متشکرم و سپاس گذار!

 3. سلام و درود بر شما استاد محترم و ارزشمند . من به این کلیپ شما شخصا خیلی خیلی اعتقاد دارم و از شما میخواهم لطف کنید در قسمت باهوش شو مربوط به من در مورد کمک کردن به همدیگر را مطالعه فرمایید . ممنون و ارادتمند

دیدگاهتان را بنویسید