لایف استایل چیست ؟ – لایف استایل افراد موفق به چه صورت است؟

تا به حال به این نکته تو.جه کرده اید که افراد موفق و یا ثروتمند برای خود از چه سبکی برای زندگی استفاده می کنند؟ آیا  اصلا آن ها سبک خاصی برای زندگی دارند و یا مانند تمام افراد دیگرا چه غنی و چه فقیر فکر می کنند و یا رفتار می کنند؟ به نظر شما آن ها چگونه به موفقیت می رسند ؟ آیا سبک زندگی آن ها  اصول خاصی دارد؟  آیا آن ها برای خود لایف استایل خاصی تعریف کرده اند؟

با این تفاسیر اگر ذهن شما نیز درگیر این موضوعات است  و در این باره سوالاتی همچون سوالات بالا دارید به خواند ادامه دهید زیرا قرار است به همیه این سوالات به شما پاسخ دهیم. به همین خاطر قصد داریم در این مقاله به این سؤال پاسخ دهیم که لایف استایل چیست؟ و به طور کلی لایف استایل افراد موفق کدام است؟ و مزایایی که این مفهوم می تواند برای هر یک از ما داشته باشد را تجزیه و تحلیل کنیم.

با دنبال کردن پیج استاد ماهان تیموری اهمیت بالای این موضوع را درک خواهید کرد و می بینید که افراد موفق چگونه از این روش برای رشد و ارتقا خود استفاده می کنند.

همان طور که گفتیمخیلی از افراد موفق در دنیا به کمک  لایف استایل خوب  به  موفقیت و پیشرفت می رسند. این در حالی است که آن ها موارد لازم را به صورت مدام انجام می دهند . اما واقعا لایف استایل چیست که چنین تاثیری روی زندگی افراد دارد ؟ و چگونه تا این حد در زندگی و موفقیت انسان ها نقش دارد ؟

زندگی نامه افراد موفق

چون زمانی که زندگی نامه ی افراد موفق را مطالعه و تجزیه و تحلیل می کنیم به این نتیجه می رسیم که همه ی آنها در بسیاری از موارد شبیه به هم عمل کرده اند و همین نیز باعث شده است که در برخی از موارد به بیشترین دست آورد ها برسند. یعنی انسان ها با انجام دادن بسیاری از موارد که به صورت مستمر نیز انجام می دادند به جایگاهی رسیدند که گمان می کردند با در دسترس داشتن بسیاری از ویژگی های خاص به موفقیت رسیده اند درحالی که بعد از بررسی هایی که انجام داده شد به جایگاهی رسیدند که به این نکته رسیدند همه آنها از یک سری اصول مشترک پیروی کرده اند آن هم بدون اینکه خودشان از آن با خبرباشند.

بله درست است برای به موفقیت رسیدن باید یک سری موارد را به صورت ناخودآگاه و یا خودآگاه انجام داد و یک سری تغییرات را در زندگی و نحوه آن اعمال کرد که با استفاده از آن بتوانند خود را شبیه به دیگر ثروتمندان و موفق ها کرد تا بعد از مدتی بتوانند پای خود ر در جای آنها بگذارند و در راستایی قرار بگیرند که همیشه دوست داشتند در انجا باشند.

بعد از بررسی هایی که انجام  شدبه نکته جذاب دیگری نیز درمورد افرادی که لایف استایل خاصی دارند، رسیدند که آن هم این بود که تقریبا همه افراد موفق قبل از به هدف رسیدن،الگویی اخلاقی و رفتاری داشتند که به انها کمک می کرد تا بتوانند بهتر در این مسیر قرار بگیرند و راه آنها مشخص تر باشد تا با استفاده از همین الگو بتوانند بهتر در این مسیر قرار بگیرند و رفتار های مشخص تری در راستای  هدف گذاری و برنامه ریزی و در نهایت به هدف رسیدن انجام بدهند به همین خاطر سبک زندگی خود را با توجه به همین اصول بنا نهادند.

چون زمانی که شما با استفاده از الگو گرفتن از نسان های موفق از آنها تقلید می کنید به جایگاهی می رسید که می توانید خودتان شرایط را آماده کنید و خودتان رفته به رفته همچون آنها ببینید و فکر کنید به همین دلیل نیز می توانید همچون آنها به موفقیت برسید و لاکچری لایف خود را انجام دهید.

 

لایف استایل چیست ؟

 

لایف استایل یا سبک زندگی روزانه ، می تواند شامل موارد مختلفی مثل نوع انتخاب ها ، سلیقه ها و … باشد. در واقع می توان گفت که لایف استایل افراد موفق، روش زندگی فرد یا گروهی از افراد هست که بستگی به فرهنگ و شرایط متفاوت هست. که در ادامه ی مقاله  کلیدی و مفید با هم انواع لایف استایل را بررسی می کنیم و از خودمان بپرسیم که لایف استایل یعنی چه؟ ولی واقعا لایف استایل چیست؟

 . توی این مقاله سه مورد اساسی داریم که با اون ویژگی های آن ها رو بررسی می کنیم:

 • زیبایی شناختی ها و تاثیر اون ها در لایف استایل
 • تفاوت های زیبایی شناختی ها و تفاوت آن ها 
 • ابعاد متغیر زندگی

قبل از این که ادامه بدیم لازمه که در مورد ابعاد متغیر زندگی صحبت کنیم …

ابعاد متغیر، در واقع ویژگی هایی هستند که معمولا همه روزه در زندگی ما دست خوش تغییر سلیقه های انسان های مخلف میشوند.مثل مد های مختلف در نوع پوشش، استایل، سبک موسیقی و …

 

چرا باید سبک زندگی داشته باشیم ؟

چرا باید لایف استایل داشته باشیم ؟

شیوه زندگی هر کسی مخصوص زندگی همان فرد هست، که تاثیر گذاری اون سبک زندگی لاکچری باعث نتایج زندگی آن فرد میشود، که قطعا اگر از خودتان بپرسید لایف استایل یعنی چه؟ می توانیم سبک زندگی خوبی داشته باشیم، بفهمیم چگونه شاد زندگی کنیم و قطعا به موفقیت برسیم.

ابعاد سبک زندگی لاکچری:

شیوه زندگی یا سبک زیستن که منعکس‌کننده گرایش‌ها و ارزش‌های یک فرد یا گروه است مثل:

 • رفتار ها و عادت ها (Habit)
 • نگرش و ذهنیت
 • سلیقه‌ و انتخاب
 • معیارهای اخلاقی افراد (Ethical standards)
 • سطح اقتصادی
 • و …

که همه ی این ها قطعا در لاکچری لایف افراد تاثیر گذار خواهند بود اگر قبل از هرچیزی از خود سول پرسیده باشند که لایف استایل چیست؟

 

سبک زندگی ، ذهنیت و شخصیت | مقاله آموزشی لایف استایل - لایف استایل و سبک زندگی ت، تو رو به اون چیزی میرسونه که حتی فکرش هم نمیکنی! این ویدئو رو ببین و یاد بگیر و استایل پولساز خودتو طراحی کنی!

 

سبک زندگی، ذهنیت، شخصیت و انتخاب

خیلی از افرادی که سبک زندگی خودشون رو آزادانه انتخاب نکردن ، دچار سردرگمی هایی میشن . که این سردرگمی ها ، تاثیر منفی زیادی در زندگی اون فرد می زاره . این تاثیر منفی به طوریه که در انتخاب شغل اون فرد هم تاثیر می زاره. لایف استایل ها باعث ایجاد ذهنیت میشن و همون طور که می دونیم ذهنیت افراد، نقش زیادی در انتخاب های فرد داره و قطعا قسمت زیادی از شخصیت یک فرد را ذهنیت آن آدم تشکیل میدهد.

پیشنهاد ما به شما : چگونه زندگی بهتری داشته باشیم؟

لایف استایل افراد موفق  سه سطح دارد به همین خاطر هر کسی که دوست داشته باشد به صورت تخصصی بررسی کند، باید مطالاعات خودشان را در سطح های زیر انجام بدهند :

 • بخش ساختاری
 • بخش موقعیتی
 • بخش فردی

 

تاثیر  لاکچری لایف در پیشگیری از بیماری ها

قطعا همه ی ما در زندگی خودمان، نگرانی هایی داریم که یکی از بزرگ ترین آنها ، سلامتی ماست .

خیلی از افرادی که معمولا هر شش ماه نزد پزشک مراجعه می کنند. و تست سلامتی (Health Check up) میدهند. آزمایش هایی میدهند و از آن آزمایش ها برای سنجش سلامتی خودشان استفاده می کنند. اما از بین همین افراد، افراد زیادی هستند که اصلا به لاکچری لایف خودشان هیج توجهی ندارند! 

در صورتی که یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از بیماری ها، مخصوصا بیماری های سخت، تغییر سبک زندگی  هست. اصلاح لاکچری لایف میتواند از لحاظ روانی و فیزیکی یکی از بهترین راه‌های پیشگیری از بروز بیماری‌های مختلف در انسان ها باشد.

امروزه در کشور های توسعه یافته، کلینیک ها، مراکز روانشناسی و مشاوره، آنالیز های مربوط به لایف استایل چیست؟ رو انجام میدهند و خیلی اوقات کلینیک های تخصصی در این زمینه وارد شدند و در حال خدمات دهی هستند. پس این موضوع شفاف هست که دنیا به این سمت در حال حرکت هست که افراد با توسعه ی فردی و تغییر سبک زندگی و … بتوانند به بهترین و با کیفیت ترین سبک زندگی خودشان برسند و معنای موفقیت در زندگی را بفهمند!

 

سبک زندگی و افراد تاثیر گذار در سبک زندگی

 

سبک زندگی و افراد تاثیر گذار 

همه ی ما در زندگی خودمون قطعا افرادی رو دیدیم که با بعضی از انتخاب هاشون، نوع تفکر اون ها هم متفاوت شده؛ انتخاب هایی مثل:

 • انتخاب همسر
 • انتخاب شغل
 • انتخاب محل زندگی
 • انتخاب دوست ها
 • ارتباط با بعضی از اعضای فامیل
 • انتخاب شریک کاری درست
 • و …

با بررسی همه ی این ها متوجه میشیم که شیوه زندگی هر فرد یا گروهی، منعکس کننده ذهنیت، و شخصیت فرد هست و این می تونه ترکیبی از نیاز های اون فرد، انگیزه های درونی، تصورات و خواسته های افراد یک جامعه مربوط باشه.

 

انواع لایف استایل اجتماعی

1- لایف استایل فعال، زندگی فعالانه 

یک از انواع لایف استایل مربوط به برقرار اراتباطات اجتماعی است. افرادی که در زندگی خودشون پر از جنب و جوش هستند؛ به طوری که در اکثر رویدادها شرکت می کنند – مثل رویداد های سیاسی و اجتماعی، مثل انتخابات برای کسب رای مردم، رویداد های فرهنگی مختلف در جامعه و …- که این افراد در دسته افراد با شخصیت فعال قرار می گیرند.

2- لاکچری لایف انضباطی

افراد که اعتقاد شدید به یک موضوع دارند و بر یک موضوع که دارای رفتار های انضباطی سخت هست پافشاری می کنند. این افراد معمولا در زندگی خودشان، به اجرای کارها بر اساس نظم و قوانین، خیلی اهمیت می دهند ولی باید روی تحمل فشار و کنترل عصبانیت خودشان کار کنند البته باید این موضوع را با انضباط شخصی متفاوت دانست زیرا دو مقوله کاملا جدا هستند.

3- اجتماعی

همون طور که از اسم آن مشخص هست، این مربوط به سبک زندگی اجتماعی (social life) هست که تاثیر زیادی بر روی حال خوب افراد دارد و افرادی اجتماعی در این گروه قرار دارند. در واقع افرادی خوش صحبت هستند و افراد دیگر از معاشرت با این افراد لذت می برند.

4- سبک روستایی و عشایری

زندگی عشایری

 

همون طور که همه ی ما می دونیم این افراد، به طور ثابت در یک مکان اقامت نمی کنند و دائما از محلی به محل دیگر در حال حرکت هستند. فرهنگ این افراد مربوط به فرهنگ عشایری هست و فرهنگ مخصوص به سبک زندگی عشایری دارند. در زندگی کشاورزی هم، زندگی بر پایه کشاورزی و زندگی روستایی دارند.

 5- سبک ساده

خیلی از افراد در جامعه هستند، که به حداقل ها راضی اند، و قطعا چیزی که باعث این سبک از زندگی میشود، ذهنیت اون هاست. به همین علت هست که استاد  ماهان تیموری هم، بارها و بارها در موضوع و تغییر باورها و تغییر ذهنیت ها صحبت می کنند.

این افراد با ذهنیت راضی به حداقل ها، معمولا در زندگیشون پیشرفت آن چنانی نخواهند داشت.

6- لایف استایل افراد موفق

لایف استایل لاکچری

زندگی لاکچری، مربوط به افرادی هست که، خودشون رو لایق بهترین ها می دونن. اما باید به این موضوع دقت کرد که این افراد به دلیل تلاش ها و توسعه های فردی خودشون، این موضوع رو در نظر دارن که به بهترین ها برسن و برای رسیدن به بهترین ها تلاش می کنند.

پس اگر هدفی داری و می خوای به اون بررسی حتما باید برای رسیدن به اون هدف علاوه بر امید به خدا، پلن و برنامه داشته باشی، برنامه ریزی کنی و خودت رو ارتقا بدی. علاوه بر همه ی این ها روی ذهنیت خودت کار کنی. رشد فردی داشته باشی و همیشه در حال یادگیری باشی.

وگرنه کم نبودند افرادی که به ثروت خوبی رسیدند، اما راحت ثروت خودشان را نابود کردند.

اگر ویدئوی اول پست رو ندیدید حتما ببینید و اگر ویدئوی اول پست رو دیدید باید به شما  بگم که حتما باید برای رسیدن به یک زندگی لاکچری، می بایست همه ی موارد بالا را رعایت کنید.

چگونه لاکچری لایف خود را طراحی کنیم؟

اولین قدم طراحی لایف استایل  –  پرسیدن دو سوال مهم:

اولین قدم طراحی  –  پرسیدن دو سوال مهم:

 • هدف من چیه ؟! و اهمیت هدف تو زندگی من چیه؟
 • آینده من چطوره ؟
 • محل زندگی من در آینده چه ویژگی هایی باید داشته باشد و …

در واقع می توان  گفت که اگر ما یک هدف اسمارت داشته باشیم، می توانیم بهترین را برای خودمان طراحی کنیم.

11 راهکار اساسی برای تغییر سبک زندگی

قبل از این که 10 راهکار را به شما معرفی بکنم، باید به شما  بگم که باید این موارد رو بررسی کنید و بهترین راهکار رو متناسب به زندگی خودتان انتخاب کنید. پس بعد از انتخاب نسبت به هدف خودتان شخصی سازیش کنید. یادتان نرود که هدف باید واقعی و قابل اندازه گیری باشد.

به صورتی که شما در هر لحظه از زمان بتوانید مشخص کنید که چه قدر به هدف خود نزدیک شده اید و در کجای مسیر رسیدن به هدف خود قرار دارید. به همین دلیل تاکید می کنیم که هدف باید باید قابل اندازه گیری باشد.

پیشنهاد ما به شما : هدف گذاری اسمارت smart

1- مسافرت و جهانگردی

این موضوع را جدی بگیرید!

اگر امکانش رو دارید که به مسافرت بروید، حتما به سفری بروید که حالتان را خوب کند. حواستان باشد که سفری که به شما  استرس و نگرانی از پول خرج کردن بدهد، علاوه بر این که هیچ سودی برای شما ندارد. بلکه حال شما را هم بدتر می کند! پس در انتخاب این مورد دقت کنید!

2- تغییر شغل

 

2- تغییر شغل

اگر کارتان حوصله شما را سر برده و برای توسعه شغلی برنامه ای ندارید، هدفی ندارید و علاقه ای به کارتان ندارید و حتی کاری که داری انجام می دهید مرتبط با مهارت های خودتان نیست، باید یک فکر اساسی بکنید! افراد شاغل حداقل یک سوم روز خودشان را در محل کار سپری می کنند. پس باید حواستان به این موضوع باشد تا شغل باعث بهتر شدن زندگی شما و سبک زندگیتان بشود.

 

3- تغییر محل زندگی – خرید خانه جدید

اگر امکانش را دارید و می توانید جای بهتری زندگی کنید، حتما خانه ی خودتان را عوض کنید! حتما نباید اتاق خواب بزرگ داشته باشید! می توانید خانه ای کوچیک تر بخرید و با بقیه پولتان، یک سرمایه گذاری اصولی انجام بدید که ما به آن هوش سرمایه گذاری می گوییم ، به رویاهات و زندگی رویایی خودتان برسید. خیلی اوقات عوض کردن یک خانه و خرید یک خانه کوچک تر در یک محله بهتر، خیلی بیش تر از یک خانه بزرگ در یک محله نامناسب می ارزد! پس لازم است  که این کارو انجام بدید.

اگر شرایط مالی عوض کردن منزل خود را ندارید، سعی کنید در داخل خانه شرایط را فراهم کنید با یک هزینه کم تر خانه را به اون چیزی که می خواهید تبدیل کنید. مثل :

 • رنگ کردن منزل
 • تغییر دکوراسیون
 • عوض کردن بعضی از وسایل منزل
 • و …

حواستان باشد که در این مورد نباید زیاده روی کنید و همیشه سعی کنید از راه درست، کاری کنید که پولتان برای شما پول بسازد.

استاد تیموری همیشه یک اصطلاح معروف دارند که می گویند: باید کاری کنی که پولت بچه دار بشه.

 

4- هدف گذاری های عالی جهت رسیدن به زندگی عالی

 

همان طور که در بالا هم به این موضوع اشاره کردیم برای رسیدن به یک زندگی عالی باید یک هدف گذاری عالی داشته باشید. و برای آن برنامه ریزی کنید، هدف گذاری های خودتان را به هدف های کوچک تر تقسیم کنید و در راه رسیدن به اهداف خودتان ثابت قدم باشید  که این موضوع ساده ترین روش موفقیت است.

 

5- داشتن دفتر خاطرات و داشتن زندگی نامه

انجام دادن این کار باعث میشود که هر از گاهی نگاهی به گذشته بندازید. که از اشتباه های خودتان درس بگیرید، و از موفقیت هایی که داشتید، اعتماد به نفس بگیرید!

 

6- فعال باش!

 

فعال باش

اگر زندگی شما به این صورت هست که هر روز و  هر روز به سر کار می روید و بعد از سر کار بدون حوصله به خانه برمی گردید. و بعد از یک حمام جلوی تلویزیون دراز بکشید! پیشنهاد من به شما این نیست که قهرمان المپیک بشوید اما یادتان باشد برای اون چیزی که در ذهنتان دارید، این روند زندگی شما را به  آن موفقیت نمی رساند!

 

7- ساعت خواب، به وقت موفقیت تو!

کسایی که در زندگی خودشان همیشه تا دیر وقت بیدارهستند هر چند که به موفقیت هایی رسیده باشند!
اما از جهت های دیگه ای دارند به خودشان آسیب می زنند. مثل آسیب هایی که به سلامتی خودشان وارد می کنند . این نوع افراد موفقیت هایی کوتاه مدت را ممکن هست که تجربه  کنند و همین موفقیت های کوتاه مدت باعث بد تر شدن سبک زندگی لاکچری و حال اون آدم ها میشود چون گاهی همین موضوع مانع  رسیدن به موفقیت می شود.

پس بهتر است که ساعت خوابتان را تنظیم کنید.
این را  در نظر داشته باشید که تنظیم کردن خوابتان، صرفا زود تر خوابیدن نیست و باید صبح ها هم، سر زمان درست و اول صبح، مخصوصا صبح زود بیداری بشوید که انرژی خاص اون ساعت رو تجربه کنید تا بتوانید بهترین روند خودتان را در طول روز تجربه کنید.

8-  دوستای خودت رو تغییر بده!

 

8-  دوستای خودت رو تغییر بده!

خیلی از دوست های ما هستند که علاوه بر این که حال ما را خوب نمی کنند.بلکه بد تر حال ما را خراب می کنند و اون ها انرژی ما رو می گیرند و همان طور که خوتان بهتر می دانید ،هر آدمی میانگین  5 نفر افراد اطرافش هست که نزدیک ترین به اون فرد هستند. پس آدم هایی که دور و بر شما هستند و جمع دوستان شما را تشکیل می دهند با دقت انتخاب کنید، مخصوصا که اگر آدم تاثیر پذیری هستید.

 

9- بچه دار شدن

خیلی از افراد هستند که فکر می کنند بچه دار شدن وحشتناکه. در صورتی که اگر برای بچه دار شدن شرایط را بررسی و مهیا کنید نه تنها بچه دار شدن احساس بسیار جدید و احساس خوبی در شما و همسرتان ایجاد می کند بلکه می تواند در هدفمند تر شدن زندگی شما تاثیر مثبتی داشته باشد

البته که تنها داشتن بچه نباید برای تغییر سبک زندگی لاکچری باشد! پس به این موضوع هم بسیار دقت کنید و شرایط را برای بچه دار شدن حتما باید بسنجید و احساسی تصمیم نگیرید!

10- ترک مواد اعتیاد آور

 

ترک مواد اعتیاد آور

اگر سیگار می کشید، حتما آن را  ترک کنید! با این که خیلی حال فکر می کنند که سیگار، باعث کاهش استرس می شود، اما اعتیاد و وابستگی شما به سیگار و حتی تهیه آن، حال شما و استرس خودتان را بیش تر می کند. نگرانی از نگاه بقیه نسبت به شما ، بوی بد سیگار و نگاه بد شخصیتی نسبت به شما. و حتی از بین بردن دندان های شما! پس حتی اگر می خواهید که حال خوبی داشته باشید حتما سیگار را ترک کنید! 

پیشنهاد ما به شما : نمونه برنامه ریزی استراتژیک

11-یاد گرفتن مهارت جدید

یاد گرفتن مهارت جدید اگر به یکی از عادت های شما تبدیل شود می تواند امکان رشد پیدا کردن رو برای شما فراهم کنه. از طرفی با یادگرفتن مهارت های جدید می توانید درآمد خودتان را تا چند برابر افزایش دهید.

مهارت هایی که به آنها علاقه دارید را در برنامه خودتان بگانجانید.

 

 خودت رو خودتت درمان کن!

تا وقتی که منتظر دیگران باشید، تا قصد کنند که شما را  درمان کنند  و برای شما کاری کنند،مطمئن باشید  که به هیچ جایی نمی رسید! خودتان باید به فکر خودتان باشید. و مطمئن باشید که  هیچ کس بهتر از خودتان  نمی تواند، روی حال شما و زندگی شما تاثیر گذار باشد،دست بگزارید روی زانوهای خودتان و بلند بشید و برای خودتان کاری کنید ،مطمئن باشید که هیچ کس دلش برای شما نمی سوزد، پس بهترین انتخاب ها رو با یادگیری شیوه های تصمیم گیری داشته باشید!

کلام اخر

ما در این مقاله در مورد لایف استایل و ابعاد آن و همچنین در مورد تاثیر آن بر زندگی افرا موفق صحبت کردیم. زمانی که به زندگی افراد موفق چه در خارج و چه در داخل کشور نگاه می کنید،متوجه می شوید که اکثر آنها یک زندگی روتین ثابت دارند که دقیقا همین  دلیل اکثر موفقیت های آنها هست.

بارها استاد ماهان تیموری تاکید کرده اند که برای شروع موفقیت های پی در پی در زندگیتان می بایست تغییری در سبک زندگی لاکچری خود بدهید. در حقیقت بهترین سرمایه گذاری هر فرد در زندگی خود می تواند انتخاب مناسب باشد.

حتی شما زمانی که به زندگی افراد موفق داخلی نظیر استاد ماهان تیموری نگاه می کنید ،متوجه این سبک زندگی درست و سبک زندگی عالی ایشان می شوید ،پس بهتر است که هر چه زودتر شما هم شروع کنید ،حتی می توانید در ابتدای مسیر تغییرات خودتان از این اساتید،الهام بگیرید.

از اینکه تا پایان این مقاله همراه من بودید از شما سپاس گذارم ، ممنون می شوم اگر نظر خاصی دارید، در قسمت نظرات برایمان بنویسید.

متشکرم

برام کامنت بزار که چه راه هایی برای رسیدن به زندگی بهتر و لاکچری سراغ داری !

سوالات متداول

باید ابتدا به تقلید بپردازید و سپس رفته به رفته خودتان نوآوری به خرج بدهید و خود را بهتر و بهتر نشان بدهید و سبک زندگی خودتان را از دل الگو هایتان بیرون آورید.

لایف استایل از مجموعه ای از عادت ها و رفتار و اخلاق های مداوم و مستمر تولید شده است که باعث می شود افراد در راستایی قرار بگیرند که بتوانند با استفاده از داشته های خود به زندگی ایده عالی که همیشه منتتظرش بودند برسند.

همین حالا شروع کن!

53 پاسخ

 1. لطفا در مورد لایف استایل ثروتمندان هم توضیح بدید و مثلا یک فرد ثروتمند رو از نظر لایف استایل بررسی کنید به نظرم یک نفر پولدار رو کامل از نظر لایف استایل بررسی نمایید

  1. درود خدمت شما دوست و همراه گرامی . شما برای اینکه سبک زندگی درستی داشته باشید باید برای جسم و روح خود ارزش قائل شوید و کارهایی را که باعث بهبود وضعیت شما می شود را انجام دهید. رژیم غذایی خو بو سالم داشته باشید، استراحت کافی داشته باشید و به این موضوع اهمیت دهید، دایره ارتباطی قوی و خوبی داشته باشید.

  1. درود خدمت شما دوست و همراه گرامی. سپاس از نظر ارزشمند شما

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز . خداروشکر که تونستیم یه آگاهی کوچیک برای شما ایجاد کنیم. هر کسی توی زندگی خودش یه سبک مخصوص به خودش رو داره و به جای اینکه نقش بازی کنه خودش باشه .

  1. درود خدمت شما دوست عزیز، خیلی عالیه که شما می خواید سبک زندگی خودتون رو تغییر بدین و بهترین لایف استایل رو داشته باشید .

  1. درود خدمت شما دوست عزیز. دقیقا همین طوره هر فردی می تونه لایف استایل خودش رو داشته باشه و به جای اینکه نقش بازی کنه اون چیزی باشه که خودش دوست داره.

  1. سلام دوست من
   بله حتما همین طور است ، پیشرفت کردن یکی از مهم ترین معیار ها برای رشد و پیشرفت ما می باشد.

 2. من چند وقتی هست پیج شما رو دارم دنبال میکنم و از زمانی که استاد ماهان تیموری پیج لایف استایل خودشون رو اودن بالا حس کردم که خودم نیاز دارم به تغییر لایف استایل زندگیم و میخواستم ازتون تشکر کنم بابت این پیج بی نظیر و امیدوارم بتونم یک روز استاد عزیزم رو از نزدیک ببینم

  1. سلام آرمان عزیز امیدوارم عالی باشید
   اتفاقا به تازگی استاد تیموری در اینستاگرام صفحه ای جهت سبک زندگیشون ایجاد کردند اگر تمایل دارید این صفحه رو دنبال کنید

  1. سلام دوست عزیز
   امیدوارم عالی باشی
   معمولا تغییر برای اکثر انسانها سخت است و ترجیح میدهند در نقاط امن خود باقی بمانند اما کسانی که از نقاط امن خود بیرون میایند افراد ریسک پذیر و موفق هستند و همین ریسک پذیری بالا برای تغییر رمز موفقیت و تجربه است.

 3. همیشه دوست داشتم که راجبه لایف استایل افراد موفق بدونم. خوبه که ما ها بتونیم از سبک زندگی آن ها ایده بگیریم و اگر میبینیم که راه اشتباهی رو داریم میریم یه تغییر بزرگی رو در لایف استایل خودمون بدیم.اگر ما بتونیم بهترین لایف استایل رو پیدا کنیم اون موقست که می تونیم یه تغییراتی رو به زندگی خودمون بدیم.

 4. سایتتون چه بهتر شده گوش شیطون کر :))))))))
  من هی یه سال سر میزدم هنگ میکردم از طراحی و یوزر اینترفیس جدیدش که هیچ دسترسی و میانبری تو منوها برا ویدیوهای قدیمی توش گذاشته نشده بود!!!!! آدم دلش میترکید!!!!!! :))))) تنها راه کاربرای بدبخت این بود اسم ویدیو رو بدونن تو سرچ باکس سایت سرچش بزنن :)))))
  الان قشنگ میانبر گذاشته شده تو منوها، خیلی بهتر شده یو آی و ساختار سایت…

  1. سلام ممنون از نظرتون
   تیم ما در حال توسعه ی سایت هستش و برنامه های بزرگی برای اینده‌ای نه چندان دور داریم که تغییرات سایتمون رو میتونید بزودی ببینید.

  1. سلام دوست من
   درود بر تو
   امیدوارم حالت عالی باشه
   خیلی خوش حالیم که افرادی مثل شما با دقت و ریزبین هستن
   به زودی این مقاله به روز رسانی خواهد شد
   مرسی از تو دوست من بابت نظر و بازخورد خوبت

 5. سلام مقاله عالی بود نمی‌دونستم تغییراتی که توی زندگیم ایجاد کردم تغییر لایف استایل بود الان سه چهار سال هست که توی استفاده از مواد غذایی دقت بیشتری میکنم مثلاً استفاده محض از روغن زیتون و کنار گذاشتن قند و شکر سفید و استفاده بیشتر از مواد ارگانیک.چند ساله دغدغه تولید و کارآفرینی دارم کم کم با همسرم داریم به نتایجی میرسیم الان هم در حال مطالعه و رشد شخصیت خودم هستم از آقای تیموری هم بسیار ممنونم و آرزوی موفقیت بیشتری رو براشون دارم

  1. سلام
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   خیلی بهتون تبریک می گیم و امیدواریم که هر روز بیش از همیشه پیشرفت و موفقیت شما رو ببینیم
   رسالت ما هر چه ثروتمند تر شدن شما مردم عزیز ایران هست .

 6. سلام. سال نو مبارک.
  من دوره هوش مالی رو ۹ ماه پیش خریداری کردم و به دو نفر از اقوام هدیه دادم. اونها هم اصلا استفاده نکردن. می خواستم ببینم امکانش هست اپلیکیشن برای اونها غیر فعال بشه و برای همسرم فعال بشه؟
  اگر این لطف رو مرحمت کنید سپاسگذار خواهم بود.

  1. سلام
   امیدوارم حالت عالی باشه
   با شرکت تماس بگیرید کارشناس های ما راهنماییتون خواهند کرد :
   021-88852007
   021-88852008
   021-88252009

  1. سلام
   امیدوارم حالت عالی باشه
   خواهش می کنم رسالت ما هر چه ثروتمند تر شدن شماست .
   فیلتر شکن خودتون رو خاموش کنید و از مرورگر کروم استفاده کنید .

  1. سلام
   امیدوارم حالت عالی باشه
   فیلتر شکن خودتون رو خاموش کنید و از مرورگر کروم استفاده کنید .

  2. سلام
   درود بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   مرورگر خودتون رو عوض کنید
   ترجیحا از مرورگر کروم استفاده کنید .

 7. سپاس استاد بابت این مقاله که منتشر کردید و منو امیدوار??
  چون چندتا از این کارها رو باکمک آموزش های شما در حال انجامش هستم. مثلا ترک سیگار نزدیک به 7ماه و… شما بی‌نظیری استاد و استوره زندگی من هستید❤️❤️❤️

  1. سلام دوست من
   درورد بر شما
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   خیلی بهتون تبریک می گم بابت این تصمیم
   و امیدواریم شما رو بیش تر از همیشه موفق و شاد و سلامت ببینیم .

 8. سلام.
  ممنون از اين مقاله
  با اسم زندگي لاكچري مشكل دارم .
  دليلش بايد در خودم جستجو كنم .
  يه جور حس طبقه بندي غيرمنصفانه بهم ميده . يه مدت تهران زندگي ميكردم برام خيلي مهم بود خونم منطقه ١ باشه يا اينكه ماشين زير پام خوب باشه يا حتي واسه خريد لباس دقت ميكردم برند باشن . يه جورايي بهم شخصيت ميدادن خودتون كه ميدونيد . دغدغه من هم فراهم كردن اينها بود بهشون هم رسيدم از داشتنشون هم لذت ميبردم ولي حقيقتا من نبودم اروم نبودم. شرايط تغيير كرد و وارد يه مزرعه شدم زندگيم تغيير كرد رابطه هام يا اون شرايط برام مسخره بود چون تو اون سيستم نبودم . حس كردم بزرگ شدم . دلم ديگه اون مثلا لاكچري زندگي كردن نميخواست . آزاد شدم . زنداني افكارم بودم يه جورايي. الان هم كاراي بهتري ميكنم . واسطه بودن ارضام نميكرد دلم اصل مطلب بودنو ميخواست. الان كاراي كشاورزي ميكنم و در تلاشم يه معدن ثبت كنم . از نظر اقتصادي هم پيشرفت بهتري داشتم هزينه هاي لوكس بودن رفت و فرصت تلاش و ايجاد كرد.
  كلام آخرم لذت مسير به دست آوردنم خيلي قشنگتر از داشتنش بود برام . ممنونم ازتون
  موفق باشيد

 9. به نظرم دوتا از بهترین و موثرین تغییر سبک زندگی که من تجربه کردم و تاثیرش رو بسیار عمیق در زندگیم دیدم اول تغییر دوستان صمیمی بود ۵ نفری که از هر لحاظ سطحشون از من بالاتر بود انتخاب کردم و دوم شبها ۱۱ خوابیدن و ۵ بیدار شدن ممنون از مقاله عالیتون.

 10. عالی‌بود مقاله لذت بردم و استفاده کردم،
  بنظر من ،چون خودم تقریبا ۸ ساله که لایف استایلمو عوض کردم خیلی تاثیر زیادی توی حال خوب و موفقیت داره،
  چندتا از مهمترین کار ها در لایف استایل من :
  ۱.زود خوابید و سحر خیزی
  ۲.غذای سالم و رژیمی و کم کالری( گیاه خواری)
  ۳.ورزش منظم روزانه حرفه ای
  ۴.ست لباس ها ی خاص اسپرت و کلاسیک مردونه منحصر به فرد

دیدگاهتان را بنویسید