فورتونا یک فرصت آموزشی عالی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ماهان تیموری

آموزش هوش مالی و رسالت زندگی من

تصمیم گرفتم در این شرایط سخت به رسالت خود عمل کنم و هوش مالی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهم. هوش مالی مجموعه ای است حاصل تجربیات من از مسیر درآمد روزانه ۱۰۰۰ تومان تا ساختن کسب و کاری که هر روز دستاورد های بزرگی را خلق می کند و دانشی که در این سالها به دست‌ آورده ام. در هوش مالی شما یاد می گیرید چطور باور های خودتان را تقویت کنید، با صفر تا صد راه اندازی کسب و کار آشنا می شوید، بر انواع فوت و فن های قرارداد و چک مسلط می شوید، می توانید عادت های پولساز را با عادت های غلط جایگزین کنید و در کل هرچیزی که برای رسیدن به موفقیت مالی را نیاز دارید دسترسی پیدا می کنید.

مشاوره رایگان

همکاری در فروش

خلاصه مطلب

سلام ماهانی های عزیز، وقتتان بخیر. امیدوارم که حالتان عالی باشدشاید بارها به این مسئله فکر کرده باشید، که چه طور می توانید از
5/5

سلام ماهانی های عزیز، وقتتان بخیر. امیدوارم که حالتان عالی باشدشاید بارها به این مسئله فکر کرده باشید، که چه طور می توانید از فضای مجازی و یا فضای آنلاین درآمد داشته باشید؟ در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ ،چیست ؟ و چگونه می تواند برای شما درآمد ایجاد کند؟آیا می دانستید که یکی از روش های کسب در آمد جدید که بسیار هیجان انگیز و پرطرفدار است سیستم همکاری در فروش کالاست ؟

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که از یک خریدی که انجام داده اید،بسیار راضی باشید و این قدر به این محصول علاقه پیدا کرده باشید، که دوست داشته باشید ،خودتان همکاری در فروش این محصول را تجربه کنید؟

اگر پاسخ شما به همه ی سوالات بالا مثبت بود، باید به شما این نکته را بگویم که همکاری در فروش و یا افیلیت مارکتینگ ،دقیقا همان کار و یا حرفه ای هست که شما به آن علاقه و یا تمایل دارید.

در این مقاله سعی کردیم که تمام مباحث همکاری در فروش، میزان درآمد همکاری در فروش و همین طور آموزش افیلیت مارکتینگ را برای شما به طور کامل و مفصل برایتان توضیح دهیم ،بنابراین تا پایان این مقاله همراه من باشید.

پیشنهاد ما به شما :آموزش فروش

تعریف همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ

تعریف همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ

بازاریابی وابسته عبارت است از ترویج محصولات یا خدمات شخص یا شرکت دیگری در ازای دریافت کمیسیون فروش حاصله. بازاریابان وابسته به برنامه های وابسته می پیوندند ، محصولات وابسته معتبر را برای تبلیغ پیدا می کنند و سپس آن محصولات را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند.

بازاریابی وابسته عبارت است از ترویج محصولات و یا خدمات شرکت و یا یک شخص دیگر در ازای دریافت کمیسیون فروش. به زبان ساده تر یک شخص یا یک شرکت دیگر می آید محصولات یک شرکت یا یک شخص دیگر را از طریق های مختلف و تبلیغات به دیگران عرضه می کند و در ازای فروش آنها کمیسیون دریافت می کند. شاید شرکت دیجی کالا یکی از بهترین مثال ها برای این تعریف باشد.

دیجی کالا حدود ده سالی است که در بستر وب و فروش اینترنتی فعالیت می کند و توانسته است سایتی را بسازد که همه به آن اعتماد دارند. با گذشت زمان و افزایش تقاضای مشتریانی که از راحتی و ایمنی خرید اینترنتی لذت می بردند، دیجی کالا برای آنکه مشکلات مربوط به تامین کننده را برطرف کند و محصولات بیشتری برای عرضه کردن داشته باشد، تصمیم گرفت از سیستم افلیت مارکتینگ استفاده کند.

امروزه شرکت دیجی کالا با بسیاری از فروشندگان سیستم همکاری در فروش را پیاده سازی کرده است. به این صورت که این شرکت ها از بستر اپلیکیشن و وبسایت دیجی کالا برای عرضه محصولات خودشان استفاده می کنند از این طریق یک کانال فروش دیگر نیز به خودشان استفاده می کنند.

در عوض این کار دیجی کالا نیز از این که این محصولات را در سایت خودش قرار می دهد، بابت فروش هر کالایی که انجام می شود قسمتی را برای خودش بر می دارد.  

پس زمانی که بحث همکاری در فروش مطرح می شود منظور این است که شما به عنوان یک بازاریاب، صاحب سایت یا هر سمت دیگری که می توانید داشته باشید، محصولات یا خدمات یک شرکت یا یک شخص را به فروش برسانید و در ازای این کار مقدار مشخصی کمیسیون دریافت کنید. به شما خاطر نشان می کنیم که سیستم همکاری در فروش بیشتر در  بستر اینترنت انجام می شود.

پیشنهاد ما به شما : چالش با پول

معرفی سیستم همکاری در فروش

معرفی سیستم همکاری در فروش

نحوه انجام سیستم همکاری در فروش:

در این سیستم ابتدا مشتری قصد خرید پیدا می کند و از آنجا که در ابتدا در اینترنت برای خرید محصول مد نظرش جست و جو می کند. از این جا به بعد نوبت شماست که سعی کنید از طریق سایتی که ساخته اید در همین زمان مشتری را به نحوی متقاعد کنید که خریدش را از شما نهایی کند.

زمانی که مشتری سفارشش را نهایی می کند.، دو سناریو می تواند برای شما ایجاد شود. سناریو اول این است که سفارش را در سایت شما نهایی کند و در نهایت شما در ازای گرفتن آن محصول از تامیین کننده، پورسانت خود را برداشته و باقی را به تامین کنند بدهید.

سناریو دوم این است که شما یک لینک به سایت تامین کننده می دهید و مشتری خریدش را از آنجا انجام می دهد و در نهایت پس از اتمام فرآیند خرید، تامین کننده یا همان صاحب فروشگاه پورسانت شما را به حسابتان واریز می کند.

پیشنهاد ما به شما : اینستاگرام ماهان تیموری

افزایش درآمد همکاری در فروش

همچنین می توانید از طریق ایمیل یا پیام های گروهی تلگرام و واتس‌اپ، لینک اختصاصی خود را برای دوستان تان ارسال کنید و به خودتان پاسخ بدید که چگونه از تلگرام پول دربیاریم.

پیشنهاد ما به شما : نیاز های امنیتی

فروش محصولات با قیمت گران تر

به همین سادگی می‌توان از طریق اینترنت و یک سیستم کامپیوتری کسب درآمد داشت.و می توان از این طریق به درآمدهای خوبی دست پیدا کرد.

مزایای همکاری در فروش برای کسب و کارهای آنلاین

یکی از مزایای این مدل ، بیشتر دیده شدن کسب و کار است. زیرا بر اساس این مدل از بازاریابی افراد بسیاری با شما آشنا می شوند که ممکن است به مرور زمان این مخاطبان، به ازای دریافت پیشنهادات ویژه و شگفت انگیز ،مشتریان ثابت شما خواهند شد.

این مدل از بازاریابی نقش بسیار عمده ای در برند سازی کسب و کار شما دارد. زیرا کسب و کارهای بسیار زیادی بر اساس این مدل توانسته اند که مخاطبان بسیاری زیادی جذب کنند.

یکی دیگر از مزایای این مدل از بازاریابی را می توان افزایش میزان بازدید از سایت دانست. زیرا بر اساس این مدل ، وب سایت کسب و کار ما ورودی بسیار زیادی دریافت خواهد کرد و اگر ما  بتوانیم این نرخ از ورودی را به درستی هدایت کنیم ، می توانیم دستاوردهای بسیار بزرگی را به ارمغان بیاوریم.

به همین دلیل این میزان از ورودی برای وب سایت ما سبب بهبود سئو وب سایت ما نیز می شود.

کسانی که علاقه دارند در این مدل از بازاریابی فعالیت کنند و از این طریق کسب درآمد کنند ، می بایست یک لینکی از وب سایت شما را قرار دهد تا از لینک ارجاع بتواند فروش هایی به نام خود را به ثبت برساند.

در این مدل به صورت خیلی غیر ارادی افرادی که دارند برای شما فعالیت فروش را انجام می دهند، باعث ایجاد بک لینک هایی برای وب سایت شما می شود و به این صورت امکان دارد که هزاران بک لینک متفاوت و طبیعی برای وب سایت شما ایجاد شود و این کار در بلند مدت قطعا باعث افزایش اعتبار وب سایت شما خواهد شد.

مسئله دیگری که می توانید به آن توجه کنید این است که هر فردی دارد برای شما فعالیت می کند ، به خودی خود در طول روز ، دو یا سه بار به پنل کاربری خود سر می زند و همین می تواند برای وب سایت شما ترافیک ایجاد کند و همچنین بازدید مستقیم از وب سایت را بالا می برد و این یکی از مهم ترین فاکتورها برای رتبه بندی در گوگل است و  موتورهای جست و جو گر گوگل خیلی به این مسائل توجه می کنند.

پیشنهاد ما به شما : مدیریت چیست

چه کسب و کارهایی می توانند از همکاری در فروش استفاده کنند؟

این مدل از بازاریابی در بازارهای سنتی نیز رواج داشته است و مطلبی نیست که بخواهیم به عنوان یک ایده جدید به آن رسیدگی کنیم. در واقع همین افرادی که به عنوان بازاریابان و ویزیتورها محصولاتی را به صورت حضوری به ما معرفی می کنند .در اصل ، در این مدل از بازاریابی افراد دارند همین فعالیت را اما به صورت سنتی انجام می دهند.

اما به این نکته توجه داشته باشید که هر کسب و کار آنلاین که دارای محصولات و خدمات باشد ، می تواند در این حوزه فعالیت کند و این شیوه از بازاریابی را در کسب و کارشان اجرایی کنند.

ولی به این مسئله توجه داشته باشید که هر چه قدر  کسب و کار شما کوچک تر باشد، به مراتب جذب بازاریابان سخت تر می باشد و بعضا نیاز است که شما برای جذب بازاریابان هزینه کنید.

اگر کسب و کار شما در حوزه محصولات و یا خدمات دیجیتال است ، به مراتب دست شما بازتر است و می توانید پورسانت بهتری به بازاریابان بدهید و  سعی کنید با این مسائل ، افراد را برای همکاری در فروش محصولاتتان ترغیب کنید . بنابراین به این مباحث در کسب و کارتان توجه کنید و اگر به رشد کسب و کارتان اهمیت می دهید حتما به  عملی کردن این نکات توجه داشته باشید.

توجه داشته باشید که هرچه قدر هم که سود شما کم شود و شما سود بیشتری را به بازاریابان خود بدهید اما باز هم می ارزد و می تواند به کسب و کار شما کمک بسیاری کند زیرا به هر حال فرد و یا افراد تازه ای را به شما و به کسب وکار شما معرفی می کند.

یکی از راهکارهایی که می توانید برای کسب و کارتان جذب بازاریاب داشته باشید ، استفاده کردن از تبلیغات کلیکی است. شما می توانید در وب سایت خودتان صفحه فرودی را طراحی کنید تا افراد با ورود به این بخش، مزایای عضو شدن در سیستم شما را بخوانند و علاقه مند بشوند که برای شما کار کنند.

البته نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که هر چه قدر تنوع محصولات شما بیشتر باشد ، افراد بیشتری برای کار در شرکت و یا در وب سایت شما علاقه مند خواهند شد.

اما به یک نکته توجه داشته باشید،اگر وب سایت شما دارای CMS اختصاصی می باشد، برای راه اندازی سیستم در کسب و کار  خود باید از برنامه نویس سایت خود بخواهید تا این سیستم را برای شما بنویسد. در اپلیکیشن های موبایلی هم همینطور عمل کنید و باید با برنامه نویس اپلیکیشن تان این قضیه را مطرح کنید تا بتواند آن را عملی کند.

مدل دعوت از دوستان

یک مدل دیگری هم از سیستم همکاری در فروش در دنیا متداول می باشد و آن هم همکاری در فروش از طریق دعوت دوستان می باشد. توجه داشته باشید که بسیاری از استا‌رت‌آپ‌های ایرانی و شرکت های ایرانی هم از تکنیک برای افزایش مخاطبان استفاده می‌کنند. اما نکته ای باید به آن توجه کنید این است که تفاوت این سری همکاری در فروش در این می باشد که شما چیزی را نمی‌توانید برداشت کنید. در این مدل شما خود یک حساب فعال دارید و مدام از سرویسی در حال استفاده می باشید.

حال این سرویس برای این‌که شما را راضی نگه دارد  و همچنین کاربر جدید نیز برای خود جذب کند، درصورت معرفی دوستان به شما اعتباری تخصیص می دهد. برای مثال در تاکسی‌های اینترنتی در ایران این مسئله به‌شکلی جا افتاده، وجود دارد و با معرفی دوستان دیگر، می‌توانید یک سفر رایگان داشته باشید. سرویس‌های آپلود، اکانت‌ سایت‌های دانلود، کتابخانه‌ها آنلاین و… اغلب از این فرم و از این مدل در کسب و کارشان استفاده می کنند. در این حالت شما کاربر جدیدی را معرفی کرده‌اید و پورسانت دریافت می‌کنید اما همین پورسانت تنها در سرویس همان کسب و کار قابل پرداخت می باشد.

سخن پایانی

از اینکه تا پایان این مقاله همراه من بودید از شما متشکرم، در ایم مقاله سعی کردیم که مباحث همکاری در فروش را به طور کامل و مفصل برایتان مطرح کنیم و همین طور به راه های افزایش های درآمد از همکاری در فروش نیز پرداخته شد.

اگر در خصوص این مقاله نظر و یا صحبت خاصی دارید می توانید در بخش نظرات برایمان بنویسید و مطمئن باشید که کارشناسان مجموعه ماهان تیموری با اشتیاق پاسخگو شما خواهند بود.

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

جادوی اثر مرکب در تکنیک های مذاکره

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد