ماهان تیموری کیست؟ | بنیان گذار بیزینس کوچینگ و هوش مالی در ایران

خلاصه مطلب

    ماهان تیموری کیست ؟! محمد رسول تیموری ملقب به ماهان تیموری بنیان گذار هوش مالی و مستر بیزینس کوچینگ در ایران است.
تیم تولید محتوا ماهان تیموری
تیم تولید محتوا ماهان تیموری
5/5
فهرست مطالب

 

 

ماهان تیموری کیست ؟!

محمد رسول تیموری ملقب به ماهان تیموری بنیان گذار هوش مالی و مستر بیزینس کوچینگ در ایران است. او در یک خانواده معمولی به دنیا آمد. وی از همان دوران نوجوانی دغدغه کسب درآمد و به دست آوردن استقلال مالی داشت  و از همان دوران کارهای زیادی برای رسیدن به درآمد انجام داد. او از کانال سازی کولر در گرما تابستان شهر قم شروع کرد و اولین درآمد ماهان تیموری ۱0۰۰تومان در هر روز بود. پس از مدتی آن کار را رها کرد و به خرید و فروش موبایل مشغول شد و در این میان هم کارهای مختلفی را انجام داد تا اینکه وارد شغل کتاب شد و پیک کتاب تهران را تأسیس و شروع به درآمدزایی کرد.

پیشنهاد ما به شما : کارآفرینی چیست؟

بنیان گذار هوش مالی در ایران

پس از کسب موفقیت در پیک کتاب و به دست آوردن سرمایه زیاد سرانجام رسالت خویش یعنی آموزش دادن و آگاهی بخشی به مردم را پیدا کرد و مجموعه سرای بصیرت دل( ماهان تیموری) را راه اندازی کرد. پس از گذشت چند ماه از راه اندازی مجموعه سرای بصیرت دل، ورشکست شد و سرمایه خود را از دست داد. اما با تلاش و مدیریت درست و اصولی توانست بار دیگر هلدینگ سرای بصیرت دل را احیا کند. استاد تیموری توانسته تا به حال به بیش از ۴۰۰ صد هزار نفر را ۲۰ دوره ای که طراحی کرده است از قبیل هوش مالی، هوش مالی پلاس، هوش سرمایه گذاری و… آموزش دهد. علاوه بر دوره ها استاد تیموری در مدت فعالیتشان ۴۰۰ سمینار حضوری و ۳۶۰ ساعت کارگاه آموزشی برگزار کرده است. هر روز کسانی که از این دوره‌ها نتیجه گرفته‌اند و توانسته‌اند زندگی خودشان را متحول کنند، از خودشان ویدیو نتیجه گرفته و برای استاد می فرستند و یا با خود استاد به صورت حضوری در مورد دستاوردهای خودشان صحبت می‌کنند.

استاد تیموری بیش از ۲۰ تندیس و لوح تقدیر در زمینه های مختلف آموزش به دست آورده اند مثلاً  انتخاب شدن به عنوان کارآفرین برتر سال ۱۳۹۷،  مدیر برگزیده سال ۹۹ در صنعت آموزش، دریافت تندیس رضایت مشتری و…

همچنین استاد ماهان تیموری توانسته است برای بیش از 1100 به طور غیر مستقیم نفر ایجاد اشتغال کند همچنین او در ادامه کارهایش سعی کردبا ایجاد بخش فوت کوزه گری به توضیح و ترویج کسب و کار خانگی و سایر مدل های درامدی بچردازد .

معروف‌ترین جمله استاد تیموری

یکی از معروف‌ترین جملات استاد ماهان تیموری این است که برای ثروتمند شدن روی شخصیت‌، مهارت، ذهنیت و حافظه کوتاه مدت ضعیف خودت کار کن.

در واقع شما هر هدف و خواسته ای که داشته باشید، می توانید با کار کردن روی این سه مورد، خودتان را به طور چشم گیری رشد دهید  و پس از مدتی در حرفه خودتان درامد زیادی را تجربه کنید. برای مثال باید به این نکته توجه خاصی داشته باشید که چطور خودتان را رشد دهید.

پیشنهاد ما به شما : فواید یادداشت برداری

خدمت کردن و بخشش

یکی از ارزش های اصلی استاد تیموری بخشیدن و کمک کردن به دیگران است. ماهان تیموری در بحث مدیریت مالی اعتقاد دارد که باید پول  و درآمد هر ماه خودمان را به پنج قسمت  تقسیم کنیم.

هزینه های جاری

تفریح

بخشش

سرمایه گذاری کم ریسک

سرمایه گذاری پر ریسک

از این رو ماهان تیموری بر خلاف بسیاری از مدرسین، دوره های خود را با قیمت پایین تر عرضه می کند. علاوه بر آن آقای تیموری بسیاری از دوره های خود را به طور رایگان عرضه کرده است. دوره ۲۱ روزه آرامش درون و هدف گذاری به سبک gps   و هوش مالی نمونه هایی از آن است.

ها ماهان تیموری از همان سنین جوانی علاقه خاصی به کمک کردن به افراد ضعیف تر داشت. همیشه سعی کرده است که این علاقه خودش را محقق کند.

چه در زمانی که استاد فقط ۲۳ سال سن داشت و چندین کودک را تحت سرپرستی خود قرار می داد.

نظر خانم نیوشا ضیغمی در مورد استاد ماهان تیموری

 

نظر نفیسه روشن در مورد استاد ماهان تیموری

 

نظر محمدرضا حیاتی در مورد ماهان تیموری

 

چه در سال های بعد که استاد تیموری اعتقاد داشته که آموزش دیدن و رشد کردن مردم بسیار مهم تر از منفعت سازمان ماهان تیموری است. دلیل ارزان تر بودن قیمت و  یا رایگان بودن دوره ها هم این است که افراد زیاد تری بتوانند از آن ها برای رشد دادن خودشان استفاده کنند.

چه در زمان حال که استاد تیموری با اهدای دستگاه ونتیلاتور به بیمارستان مسیح دانشوری، سعی کرد کمی به پزشکان و پرستاران و بیماران این بیمارستان کمک کند و…

اصولاً بخشیدن به دیگران باعث می شود که شما احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید و از این طریق عزت نفس شما بیشتر شود. همانطور که بزرگترین افراد جهان  مثل بیل گیتس( بخش اعظمی از دارایی خود را به خیریه بخشید) به دیگران می بخشند، شما هم باید قسمتی از درآمد خودتان را به دیگران ببخشید.

پیشنهاد ما به شما : آموزش خرید و فروش طلا

 

 

بین المللی شدن

یکی دیگر از خدمات بزرگی که استاد ماهان تیموری به صنعت آموزش کشور عرضه کرد، این بود که با دارن هاردی یک سمینار مشترک تشکیل داد و توانستند با هم به افراد زیادی در سراسر کشور آموزش دهند.

با این کار صنعت آموزش ایران به یک صنعت بین المللی تبدیل شد که در بسیاری از خبر گذاری های خارجی از جمله فوربس و نیویورک تایمز و … از این سمینار یاد شد.

استاد تیموری قصد دارد که اساتید بیشتری را به ایران بیاورد و از این طریق کشورمان را حداقل در صنعت آموزش به دیگر افراد جهان معرفی کند.

پیشنهاد ما به شما : متن درباره کارآفرینی

 

سوالات متداول :

 • موفقیت های استاد ماهان تیموری چیست؟

  استاد تیموری توانسته اند در عرض 7 سال بیش از 20 تندیس و لوح تقدیر در زمینه های مختلف آموزشی به دست بیاورند. همین طور به عنوان کارآفرین برتر سال 1397 شناخته شده اند. آقای تیموری در سال 1398 به عنوان چهره‎ی نامی صنعت و اقتصاد کشور تجلیل شده اند،وی قصد دارد رسالت خویش که کمک به هر چه ثروتمند شدن مردم است، هر روز بیش تر از قبل، عملی کند.

 • جمله معروف استاد تیموری چیست؟

  استاد ماهان تیموری یک جمله‎ی معروف دارد که همگی او را به این جمله می‎شناسند: «برای ثروتمند شدن روی سه چیز کار کن:1-ذهنیت 2-شخصیت 3- مهارت

 • چگونه ارتقا سطح درآمد داشته باشیم؟

  استاد تیموری پس از سالها آموزش دیدن در محضر اساتید بزرگ دنیا و همچنین سالها آموزش دادن به طیف وسیعی از افراد جامعه از قبیل:صاحبین کسب و کار، اساتید دانشگاه ،دانشجویان و… توانسته اند متد ثابتی برای افزایش درآمد ارائه کنند که متناسب با هر گروه جامعه، نیازهای آن دسته را به طور کامل پاسخ بدهد.

پیشنهاد ما به شما : آرایشگر مردانه حرفه ای

کلام آخر

شما هم می توانید از کسی که از یک اتاق پنج متری پشت آسانسور مسیر خودش را شروع کرد و در نهایت یک بیزینس بین المللی راه اندازی کرد، برای خودتان هدف گذاری کنید و با آموزه هایی که استاد تیموری و تیمش به شما می دهد، به بهترین شکل و با کیفیت خوبی به تک تک خواسته های خودتان برسید.همچنین می توانید ایده های پولساز خودتان را عملی کنید و به درآمد چند میلیونی در ماه برسید.

پس از اینکه شما توانستید مسیر قهرمانی خودتان را شروع کنید و به نوبت تک تک اهداف خودتان را عملی کنید، نوبت به این موضوع میرسد که سعی کنید تا به دیگران کمک کنید و آنها را در مسیر رسیدن به خواسته هایشان کمک کنید.

از طرفی زمانی که شما به موفقیت های زیادی برسید می توانید هر چقدر که می خواهید به خیریه های مختلف کمک کنید و از این طریق نه تنها به  آنها کمک می کنید که سطح زندگی بهتری برای خودشان فراهم کنند، بلکه عزت نفس خودتان را تقویت می کنید و همچنین دیگران با دیدن کمک های شما انگیزه می گیرند که به هم دیگر کمک کنند .

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

67 پاسخ

  1. سپاس از شما دوست عزیز. بله یکی از بزرگترین مشکلات ما این هست که فقط اطلاعات برای خودمون جمع می کنیم و در ذهن خودمون انبار می کنیم. ولی تنها زمانی می‌تونیم در زندگی نتیجه بگیریم که به دانسته‌هامون عمل کنیم.

 1. سال گذشته من دوره هوش مالی پلاس رو تهیه کردم. گوشیم چند وقت پیش خراب شد. و الان برنامه ها رو از دست دادم.. رو گوشی جدیدم هم کد فعالسازی رو وارد میکنم میگه تعداد دستگاه های نصب شده بیش از حد مجاز است.! تکلیف چیه ؟

  1. سلام دوست عزیز لطفاً با شماره تلفن 0214300243 تماس بگیرید راهنماییتون می‌کنند.

 2. درود به تیم ماهان تیموری
  گلایه ای دارم
  ۱. اپ از سایت دان نمیصه
  ۲. دانلود هم میکنید از جای دیگر نصب میکنی نمیتونی وارد بشی الان بنده گوشیمو عوض کردم هرکار میکنم اجازه ورود نمیده
  بارها اینستا پیام گذاشتم جوابی نگرفتم لطفا بی اهمیت رد نشید از ما

  1. سلام دوست عزیز لطفاُ با شماره تماس 02143000243 تماس بگیرید، مشاورین ما راهنماییتون می‌کنند.

  2. سلام دوست عزیز
   لطفا شماره تماسی که با اون ثبت نام کردید رو برای من بگذارید تا مشکلتون رو برطرف کنم

   باتشکر🙏🏼🙏🏼

دیدگاهتان را بنویسید

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد