آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

آیا می دانید تبلیغات پیامکی چیست

آیا می دانید تبلیغات پیامکی چیستReviewed by مدیر سایت on Aug 25Rating:
مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 2 دقیقه  و 30 ثانیه می باشد

مقدمه

 تبلیغاتی که به صورت پیامک کوتاه روی تلفن همراه ارسال میشود را  تبلیغات پیامکی میگویند.

دو نوع تبلیغات پیامکی وجود دارد ;

  • تبلیغات صوتی

  • تبلیغات متنی

تبلیغات پیامکی از جمله عوامل رشد کسب و کار سازمان می باشد، که در افزایش سود و ثروت سازمان نقش آفرینی می کند.

انواع تبلیغات پیامکی

تبلیغات صوتی ;

تبلیغات پیامکی

تبلیغات صوتی یکی از جدیدترین و سریع ترین روش  تبلیغات است. تبلیغهای صوتی را می توانید از طریق پنلها ارسال کنید ;شما میتوانید از شرکتهای مختلف این پنلها را تهیه کنید. تبلیغات صوتی نسبت به تبلیغات دیگر از جمله تیزر تبلیغات رادیویی و تلوزیون بسیار با صرفه است. مزیتی که تبلیغات صوتی دارد این است که صدای خود را با هر گویش و لهجه و تن صدایی می توانید ارسال کنید و تاثیر گذار تر باشید.

 

تبلیغات متنی ;

 

شما با چند روش مختلف میتونید پیام های متنی را ارسال کنید. به وسیله نرم افزارهایی که به تلفن همراه نسب میشه و شماره های زیادی را برای شما نشان میدهد و قادر خواهید بود پیام تبلیغاتی خود را به هر تعداد شماره ای که بخواهید ارسال کنید; و هزینه آن را با موبایل خود پرداخت کنید; این روش بسیار مفید است زیرا خیلی از افرادی که در دیتای شما وجود دارند در لیست سیاه هستند و شما به وسیله پنل پیامکی به این افراد که برای کسب و کار شما بسیار مفید هستند دسترسی پیدا میکنید.

مورد بعدی سامانه های تبلیغات است که تعداد زیادی وجود دارد ،توصیه میکنم بابت ای کار پولی پرداخت نکنید. چون شرکتهای زیادی هستند که به صورت رایگان تبلیغات شما را ارسال میکنند; و اس ام اس مارکتینگ شما را راه اندازی میکنند. حتی شما میتوانید با مذاکره قیمت هزینه تبلیغات خود را پایین بیاورید. مورد بعدی شبکه های ایرانسلی است،که به صورت منطقه ای ارسال میشود که این گونه پیامک ها بسیار هدفمند هستند.

برای مثال شما در سالنی واقع در چهار راه ولیعصر برنامه دارید. می توانید شماره هایی رو که ازآن منطقه زیاد عبور کردند رو بیارید و برای آنها پیام ارسال کنید. همینطور تبلیغات متنی یا اس ام اسی مزایایی دارد که ۶ مورد آن را در زیر آورده ام.

مزایای تبلیغات اینترنتی

1.دسترسی آسان به مشتری

این روزها تعدا زیادی از افراد از گوشی همراه استفاده می کنند; و می توانید از این طریق خیلی راحت با مشتریان خود در ارتباط موثر باشید.

2.سریع و همگانی بودن

مخاطبان برای خواندن آن تبلیغات فقط چند ثانیه زمان صرف می کنند; و نسبت به تبلیغات اینترنتی که افراد بسیاری پست ها و ایمیل  ها را نمی خوانند موفق تر است.

3.هزینه کم و بازدهی بالا

۹۷ درصد از پیامک هایی که ارسال می شود در همان موقع خوانده می شود و میزان بازدهی آن بین ۲۰ تا ۷۰ درصد است 

4.بالا بودن میزان یادآوری و به خاطر سپاری پیام

چون پیام تبلیغاتی به وسیله شخصی ارسال می شود افراد می توانند پیامک را ذخیره کنند.

5.امکان ذخیره سازی و ارسال پیام به افراد دیگر

وقتی محتوا دارای جذابیت باشد فرد تشویق می شود تا پیام را به  دوستان خود ارسال کند.

6.افزایش وفاداری مشتری

بازاریابی پیامکی که بازدهی بالایی دارد باعث می شود ;مشتری به موقع از اطلاعات شما با خبر شود و برای معامله های بعدی; به شما مراجعه کند.

نتیجه گیری

تبلیغات پیامکی هزینه هایی را برای سازمان به دنبال خواهد داشت بنابراین وقتی که می خواهیم از اینگونه تبلیغات استفاده کنیم باید در نظر داشته باشیم که این تبلیغ برای متقاعد کردن دیگران جذابیت لازم را داشته باشد، ایده های خلاقانه در تبلیغات و استفاده از اصول تبلیغ نویسی در تبلیغات پیامکی بسیار حائز اهمیت می باشد.

همین حالا برای  دوستانی که احساس میکنید به این مطالب احتیاج دارند تبلیغات پیامکی را ارسال کنید و آنها را دعوت کنید; تا از آموزشهای ما استفاده کنند شاید به وسیله شما به جایگاهی که میخواهند برسند  و کسب و کار خودشون رو رونق بدهند.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید

 

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری
نویسنده: ماهان تیموری – سینا کنعانیان

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، تبلیغات در گوگل

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

 

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.