راز رسیدن به درآمد 50 میلیون تومانی (حتما ببنید)

راز رسیدن به درآمد 50 میلیون تومانی (حتما ببنید)

راز رسیدن به درآمد 50 میلیون تومانی :همه دوست دارند برن بهشت اما هیچکس حاضر نیست بمیره و همه دوست دارن ثروتمند بشن اما هیچ کس حاضر نیست اقدام کنه. دلیلش اینه که براشون ملموس نیست که چطور باید اقدام کنن. امروز قراره این موضوع رو براتون  توضیح بدم.

حدود یه ماهه دارم روی این موضوع فکر می کنم و اطلاعاتم رو حلاجی می کنم. پس از شما می خوام چندین و چندبار این کلیپ رو ببینید. چون میخوام برات ملموس بشه که در طول مسیر ثروتمند شدن چه راهی رو باید طی کنی و چطور از درآمد صفر مطلق به درآمد بالای 50 میلیون تومن برسی.

نکته ای که میگم همه گیر نیست. اما برای 95 درصد افراد جواب میده. چون افراد شرایط مختلفی دارن. امروز منطقی به حرف های من فکر کن و بهشون عمل کن. چون من میخوام مسیرو نشونت بدم. من یه نقشه ی راه 50 میلیونی بهتون میدم.

مهارت های فردی و فنی

 

 نقشه ی راه 50 میلیونی

همیشه گفتم ثروتمند شدن یک شبه یا دو شبه یا یک ماهه میسر نمیشه. چون ثروتمند شدن یه فرآینده که در طول اون باید روی 2 تا موضوع کار کرد:

1.مهارت های فردی

2. مهارت های فنی

به وسیله ی مهارت های فردی یاد می گیرید درست رفتار کنید. مهارت های فنی هم اینه که شما باید توی یک حوزه و رشته متخصص بشید. مثلا در برنامه نویسی یا لوله کشی یا کارهای فنی. ترکیب مهارت های فردی و مهارت های فنی شمارو ثروتمند میکنه.

مهارت های فردی

 

 نقشه ی راه 50 میلیونی

باید 4 سال زحمت بکشید و در هر سال روی یک موضوع کار کنید. مهارت های فردی به 4 دسته تقسیم میشن:

1.باورهای مالی

2.هوش مالی

3.شخصیت ثروت ساز

4.هوش مدیریتی

باور های مالی

 

 نقشه ی راه 50 میلیونی

نزدیک به یک ماه پیش یکی از دوستانم داشت کلیپی رو می دید که توی اون کلیپ، سخنران با قاطعیت می گفت موفقیت مالی، 99 درصد به ذهنیت برمیگرده. از اون جایی که من سالهاست دارم آموزش میدم و قبل از اون هم بیزینس های موفقی رو راه اندازی کردم و قبل از اون وضعیت مالی درستی نداشتم، میدونم که واقعا 99 درصد ذهنیت نیست.

اون سخنران می گفت برای موفقیت مالی باید 99 درصد روی باور های مالی کار کرد، اما این دروغ محضه. چون من این مسیر رو طی کردم و با کارآفرین های زیادی صحبت کردم. من با خیلی از افراد مولتی میلیاردر صحبت کردم و زندگی نامه ی خیلی هاشون رو خوندم؛ هیچ کدوم نگفتن 99 درصد ذهنیت و باوره. بعضی ها سالهای سال روی باورهاشون کار کردن اما نتیجه نگرفتن.

باورهای مالی هم مثل سه مورد هوش مالی و شخصیت ثروت ساز  و هوش مدیریتی در ما رفتار ایجاد میکنه؛ اما هر کدوم یک گونه از رفتارها رو در ما ایجاد میکنه. مثلا باورهای مالی در ما رفتارهای هیجانی و پر انرژی ایجاد میکنه. این مسئله رو هم بگم که باورها یک شبه به وجود نیومدن که بخوان یک شبه از بین برن. اگه روی باورهاتون کار کرده باشید انرژی دارین که یک کار رو انجام بدید. ولی اگه اطلاعات فنی خوبی نداشته باشید و کاری رو بلد باشید انجام بدید، این انرژی به درد نمی خوره. حالا می خواد این انرژی چندبرابر هم بشه. ولی وقتی بلد نباشید کاری رو انجام بدید این انرژی سرکوب میشه. برای همینه که میگم همه چی ذهنیت نیست.

رفتارهای هیجانی

باورهای مالی حکم سوار شدن به یک ماشین رو داره. شما سوار شدید اما سوال مهم اینجاست که مسیر درست کدومه؟ مسیر هوشمندی که ما رو سریع تر به اهدافمون برسونه کدومه؟ روی باورهاتون کار کنید اما همه چیز باور نیست. حتما برید و کلیپ دروغی به نام باور رو ببینید.

شما در باور های مالی دچار تضاد میشید. چون به شما این آموزش داده میشه که هرچی که در گذشته در رابطه با پول می دونستید اشتباهه. ولی ادامه بده. باید ادامه بدی و روی باورهای مالیت کار کنی. باورهای مالی تنها ده الی پونزده درصد از مسیر ثروتمند شدنه. خیلی ها میگن ما از باورهای مالی خیلی نتیجه گرفتیم. این حرف درسته. چون یک کاری بلد بودید انجام بدید. وقتی شما روی باورهاتون کار کردید، یک سری رفتار هیجانی در شما القا میشه. ترکیب رفتار های هیجانی و اون کاری که توی انجامش تخصص دارید شما رو به پول میرسونه.

خیلی ها یک میلیون درآمد داشتن و روی باورهاشون کار کردن و سه چهار میلیون درآمد به دست آوردن. با اصلاح باورهای مالی میتونید به درآمد هفت هشت میلیونی برسید ولی بالاتر از اون نه. چون سقف کسب درآمد با اصلاح باورها نهایتا 10 میلیونه. من در مورد باورهای مالی دو جلد کتاب نوشتم:

1.جنگ باورها

2.خلق مسیر ثروت با مدل عاپا

این 2 تا کتاب رو بخونید و به هرآنچه که دوست دارید درباره ی باورها بدونید برسید. صد بار این کتاب رو بخونید. زمانی که روی باورهات کار کردی و نشستی توی ماشین به مسیر نیاز داری.

هوش مالی

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
مستند کارآفرین 15 ساله

 نقشه ی راه 50 میلیونی

هوش مالی توانایی به دست آوردن پول بیشتر، حفظ و رشد اونه. توانایی درست رفتار کردن برای رسیدن به نتیجه ی مالیه. این که تو از آموزش، انرژی گرفتی نتیجه حساب نمیشه. نتیجه زمانی حاصل میشه که پول توی حسابتون اومده باشه. من دنبال این نتایج هستم. سر تعظیم فرود میارم برابر هر کسی که برای زندگیش بجنگه و نتیجه بگیره.

همون طور که کار کردن روی باورهای مالی با خودش تضاد به همراه داره، کار کردن روی هوش مالی با خودش گنگی و ابهام به همراه داره. چون این آموزش ها تا حالا در هیچ جایی به ما داده نشده.

این که چطور رفتار کنم؟

دیدگاه صحیح مالی چیه؟

رفتار صحیح مالی چیه؟

اطلاعات مالی رو چطور پیدا کنیم؟

تصمیم گیری های مالیمون رو چطور انجام بدیم؟

فرصت های مالی رو چطور شناسایی کنیم؟

 

آموزش های جدید با خودش گیج شدن و گنگی رو به همراه داره. پس اگه در حین آموزش گیج شدید، خوشحال باشید. چون دارید مطالب جدید یاد می گیرید. یاد گرفتن هر کاری اولش گیجی و گنگی رو دنبال خودش داره.

مثلا وقتی بخواید لوله کشی رو یاد بگیرید اول گیج هستید ولی با مقاومت می تونید استاد بشید. برای هوش مالی هم این مطلب صدق می کنه. چون تا به حال هیچ کجا هوش مالی رو به شما آموزش ندادن اول کار دچار گیجی و ابهام میشید. ولی به مرور استاد هوش مالی میشید.

اصل مهم توی این مسیر، مقاومته. من بهتون قول میدم با مقاومت توی این مسیر و یاد گرفتن به نتایجی می رسین که تا چند نسل بعد از خودتون هم میتونن از اون نتایج استفاده کنن.

رفتارهای هوشمندانه

کار کردن روی باور های مالی سبب شد در شما رفتارهای هیجانی ایجاد بشه. کار کردن روی هوش مالی، برای شما رفتار های هوشمندانه ی مالی رو به ارمغان میاره. بعضی از افراد که روی هوش مالیشون کار میکنن ناخودآگاه باورهای مالیشون هم اصلاح میشه. چون فرصت ها رو میبینن.

با کار کردن روی هوش مالیتون به درآمد حداقل 40 میلیونی می رسید.

سال اول باید روی باورهای مالی و سال دوم باید روی هوش مالی کار کنید. هوش مالی مرحله ی بسیار مهمی از راهه که من خیلی روش تاکید دارم. اگه به باورهای مالی نمره ی 20 بدم به هوشم مالی نمره ی 100 میدم.

شخصیت ثروت ساز

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
تو 1 ماه 36 میلیون درآمد داشتم

 نقشه ی راه 50 میلیونی

وقتی سال سوم رو به کار کردن روی شخصیت ثروت ساز اختصاص میدین به درآمد 50 میلیون تومن می رسید. ما همزمان که ایده ی هوش مالی رو جلو آوردیم با یک تیم دیگه روی دوره ی نوابغ ثروت ساز کار کردیم. دوره ی نوابغ ثروت ساز یا شخصیت ثروت ساز خیلی سنگین تر از دوره ی هوش مالیه.

شخصیت ثروت ساز همون شخصیتیه که باید توی خانواده به ما میدادن اما ندادن چون خودشون هم این شخصیت رو نداشتن. وقتی روی شخصیت ثروت ساز کار می کنیم رفتار قدرتمندانه پیدا می کنیم. رفتار با اقتدار پیدا می کنیم. ترکیب باورهای مالی و هوش مالی و شخصیت ثروت ساز، شما رو به درآمد 50 میلیونی میرسونه. در عرض 3 سال. وقتی قراره روی مهارت های فردی کار کنیم، وقتی قراره درونمون رو تغییر بدیم باید دووم بیاریم و پشت خودمون بمونیم. چون تغییر و پوست انداختن سخته. شکستن و از نو ساختن درون سخته.

هوش مدیریتی

 

 نقشه ی راه 50 میلیونی

اگه نیت کردی درآمدت بالای 50 میلیون باشه باید در سال چهارم روی هوش مدیریتی خودت کار کن. هوش مدیریتی یا هوش مالی مدیریت داشتن استراتژی و درک استراتژی تبلیغات و بازاریابی برای رونق بیزینسه.

ارائه و فروش محصول و درک سیستم سازی در کسب و کار مربوط به هوش مدیریتیه. استخدام و انگیزه و اخراج و رشد کارکنان هم از قسمت های مرتبط با هوش مدیریتی شماست. هم چنین کار کردن روی هوش مدیریتی یعنی برندسازی مدیر و رشد مدیر.

هوش مدیریتی به تو رفتار با تدبیر میده که با اون میتونی به درآمدهای بالای 50 میلیون برسی. باورهای مالی، رفتارهای هیجانی رو در شما ایجاد میکنن. رفتار هوشمندانه و مقتدرانه هم ماحصل کار کردن روی هوش مالی و شخصیت ثروت ساز شماست. رفتارهای خردمندانه و رهبری در کار هم پاداش کار کردن روی هوش مدیریته.

 

 

نتیجه گیری

امیدوارم از ویدوئو راز رسیدن به درآمد 50 میلیون تومانی لذت برده باشید. تیم آموزشی ماهان تیموری به شما کمک میکنه تا به راحتی مسیر را طی کنید. بعد از 4 سال به درآمد بالای 50 میلیون تومن برسید. این مطالب رو درک کنید و ببینید توی کدوم قسمت از این 4 بخش لنگ می زنی و مشکل داری.

بعدش روی خودت سرمایه گذاری و کار کن تا بتونی به دستاوردهای بزرگ برسی. اگه توی یکی از این 4 مورد خوب هستی، راه 4 ساله تون 3 سال میشه. اگه توی دو تا از این مهارت ها قوی هستید 2 ساله به درآمد بالای 50 میلیونی می رسید. ما تلاش می کنیم زیرساخت رو برای موفقیت شما فراهم کنیم و کمک می کنیم مهارت های فردی خودتون رو بهبود ببخشین.

3 دیدگاه برای “راز رسیدن به درآمد 50 میلیون تومانی (حتما ببنید)

  1. profile avatar
    Saranaderyan گفته:

    سلام خسته نباشید این دو کتابی که در مورد باورها گفتین تو خود سایت نیست ؟!حتما باید از بیرون تهیه کنیم؟؟

دیدگاه‌ها بسته شده است.