آموزش بازیابی کیف پول تراست والت

خیلی از ما نگران این موضوع هستیم که برای بازیابی کیف پول تراست والت خود چه کاری باید انجام دهیم. زیرا خیلی از افراد بر این باور هستند که وقتی کیف پولشان پاک می شود دیگر امکان بازیابی آن وجود ندارد. به همین خاطر این موضوع به یک دغدغه برای افرادی که این  کیف پول الکترونیکی را دارند، تبدیل شده است.

حال می‌خواهیم به شما یک خبر خوب بدهیم و این نگرانی شما را برطرف کنیم  پس به شما توصیه می‌کنیم این مقاله را از دست ندهید زیرا قرار است به شما یاد دهیم چگونه بازیابی کیف پول تراست والت خود را به راحتی و بدون نیاز به یک متخصص، خودتان انجام دهید.

همان طور که می دانید کیف پول تراست والت یکی از کیف پول‌هایی است که بر بستر صرافی بایننس کار می‌کند، با این حال از بسیاری از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند که به شما این امکان را می‌دهد تا با موبایل خود چه پردازنده اندرویدی داشته باشد و  چه با IOS ، به راحتی کار کنید.

چرا کیف پول تراست والت ؟

کیف پول تراست والت اولین بار به وسیله ویکتورچنکو به وجود آمد تا بتواند توکن های اتریوم را در آن ذخیره کرد با این وجود این امکان برای شما وجود دارد تا درون آن بتوانید به کمک صرافی‌های غیر متمرکز ارزهای دیگری را بخرید و در آن ذخیره کنید، به همین خاطر است که این کیف پول بین مردم بسیار محبوب  است .

بازیابی کیف پول تراست والت

زمانی که کیف پول دیجیتال تراست والت خود را  دوباره نصب کردید به جای اینکه گزینه ساخت کیف پول جدید

WALLET CREATE A NEW را فعال کنید؛ باید  گزینه I already have a wallet را انتخاب کنید.

در  قدم دوم از شما خواسته می‌شود قوانین و سیاست‌های حریم خصوصی را مطالعه کنید و گزینه تأیید را انتخاب کنید و در نهایت  روی گزینه ادامه یا Continue  بزنید تا روند بازیابی ادامه پیدا کند.

در قدم سوم شما باید روی گزینه مولتی کوین والت 1Multi-Coin Wallet کلیک کنید.

زمانی که  اقدام به بازیابی کیف پول تراست والت خود می کنید ؛ در قدم چهارم صفحه‌ای مانند صفحه زیر برایتان باز می شود که شما باید 12 کلمه‌ای که قبلاً  همین برنامه به شما داده است را به ترتیب و با یک فاصله وارد کادری که نشان داده‌ایم کنید و در نهایت روی  دکمه ایمپورت IMPORT کلیک می‌کنید تا فرآیند ادامه پیدا کند.

زمانی که روی گزینه IMPORT کلیک بکنید  صفحه‌ای مانند صفحه زیر برایتان باز می‌شود که شما باید گزینه انجام یا DONE را بزنید تا فرآیند کامل شود.

زمانی که به این مرحله رسیدید پیامی برای شما ارسال می‌شود که شما بعد از مشاهده آن از کیف پول خود خارج شوید و دوباره وارد کیف پول تراست والت خود ‌شوید. زمانی که وارد کیف پول تراست والت خود شدید گزینه‌ای به نام ENABLE به شما نشان داده می‌شود که شما باید روی آن کلیک کنید تا به برنامه اجازه دهید اکانتی که دارید را به شما نشان دهد.

اگر تمامی راه حل را به ترتیب طی کرده باشید کیف پول تراست والت شما به طور کلی بازیابی می شود. این برای زمانی است که تراست ولتتنان به هر دلیل پاک شده است و یا می خواهید روی یک تلفن همراه دیگر آن را فعال کنید.

کلمات بازیابی  کیف پول تراست والت کجا قرار دارد؟

یک نکته بسیار مهم برای بازیابی کیف پول تراست والت  وجود دارد که باید به آن توجه کنید . این نکته به شما می‌گوید اگر آن 12 کلمه را فراموش  کرده اید  و یا به طور کلی آن را گم کرده اید بازگردانی تراست والت به صورت مستقیم بسیار سخت و گاهی غیر ممکن می‌شود؛ به همین خاطر شما باید این کلمات را در جای درستی ذخیره کنید و در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

حال برای اینکه این کلمات بازیابی کیف پول تراست والت را مشاهده کنید و آن را در جای درستی ذخیره کنید وارد قسمت تنظیمات یا سیتینگ Setting  ‌شوید و روی گزینه 1Multi-Coins Wallet  کلیک کنید.  زمانی که این کار را انجام دادید  یک صفحه دیگر برایتان باز می‌شود . در این زمان شما باید روی سه نقطه که در کنار آن قرار دارد کلیک کنید.

با این کار یک صفحه دیگری برایتان باز می‌شود در این مرحله شما باید روی گزینه Show Recovery Phrase کلیک ‌کنید با این کار کلمات بازیابی به شما نشان داده می‌شود. نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که در این قسمت شما می‌توانید کلمات را کپی کنید و یا با یک گوشی دیگر از روی صفحه خود عکس بگیرید. اما یک نکته بسیار مهم در اینجا وجود دارد که به شما می گوید این برنامه به شما اجازه نمی‌دهد با گوشی خودتان از آن عکس یا به اصطلاح اسکرین شات بگیرید.

با این وجود  حفظ این عبارت‌ها بسیار مهم است ؛ زیرا اگر در دسترس افراد دیگر قرار بگیرد ،دارایی‌های شما ممکن است دزدیده شود.  پس بهتر است آن ها را جایی نوشته و آن را در یک مکان امن قرار دهید تا کسی نتواند به غیر از خودتان از آن استفاده کند. یادتان باشد بهتر است روی گوشی تلفن همراه خود این رمزها را قرار ندهید زیرا اگر گوشی شما به سرقت برود  و یا دست کسی دیگری بیفتد، و آن فرد از این موضوع سوء استفاده کند، داریی شما به خطر می افتد، به همین خاطر باید منتظر از بین رفتن دارائیتان باشید.

پیشنهاد ما به شما: آموش ارز دیجیتال

کلام آخر

بازیابی کیف پول تراست والت  و امنیت آن یکی از موضوعات مهمی برای ذخیره ارزهای دیجیتال مختلفی است که می‌خواهید در کیف پول خود آن‌ها را داشته باشید. این کیف پول بر بستر صرافی بایننس کار می‌کند اما این امکان نیز برایتان وجود دارد که از صرافی‌های غیر متمرکز دیگری که درون آن وجود دارد استفاده کنید  و ارزها و یا توکن های مختلف را خریداری و درون کیف پول خود قرار دهید.

پس با این وجود به نظر شما چه راه‌های دیگری برای بازیابی کیف پول تراست والت وجود دارد؟

لطفاً نظر ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید تا شما هم سهمی از این آموزش و کمک داشته باشید.

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز