فورتونا یک فرصت آموزشی عالی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ماهان تیموری

آموزش هوش مالی و رسالت زندگی من

تصمیم گرفتم در این شرایط سخت به رسالت خود عمل کنم و هوش مالی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهم. هوش مالی مجموعه ای است حاصل تجربیات من از مسیر درآمد روزانه ۱۰۰۰ تومان تا ساختن کسب و کاری که هر روز دستاورد های بزرگی را خلق می کند و دانشی که در این سالها به دست‌ آورده ام. در هوش مالی شما یاد می گیرید چطور باور های خودتان را تقویت کنید، با صفر تا صد راه اندازی کسب و کار آشنا می شوید، بر انواع فوت و فن های قرارداد و چک مسلط می شوید، می توانید عادت های پولساز را با عادت های غلط جایگزین کنید و در کل هرچیزی که برای رسیدن به موفقیت مالی را نیاز دارید دسترسی پیدا می کنید.

مشاوره رایگان

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

خلاصه مطلب

سلام ماهانی های عزیز. وقتتون بخیر چند وقت می شود که تب و تاب ارزهای دیجیتال در کشور ما شدت گرفته است. در این
5/5

سلام ماهانی های عزیز. وقتتون بخیر

چند وقت می شود که تب و تاب ارزهای دیجیتال در کشور ما شدت گرفته است. در این بین برخی از افراد به دنبال سودهای بیشتری از این بازار هستند. در این میان هستند،ارزهای دیجیتالی که در مدت زمان به نسبت کوتاه تری ،سودهای فوق العاده ای می دهند که شما می توانید با انتخاب یک استراتزی مناسب و کسب دانش در این حوزه،توانایی شناخت این ارزهای دیجیتال را پیدا کنید و بهترین ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری پیدا کنید.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه به بازار ارزهای دیجیتال دارید و دوست دارید که با بهترین ارز دیجیتال به سود خوبی برسید ، تا انتها این مقاله همراه من باشید.

بازار رمز ارزها و ورود به ارزهای دیجیتال هنوز که هنوزه یک بازار بسیار گنگ و مبهم برای مردم ایران است که اطلاعات درستی از آن ندارند. البته نمی شود که خرده ای هم گرفت از این جهت که اطلاعات گسترده ای در این زمینه در ایران تا به همین چند ماه پیش وجود نداشته و از  آن جایی که ما نمی توانیم به طور مستقیم وارد این بازار بشویم ، اطلاعاتمان هم نسبت به این ارزها و دانشمان در این حوزه خیلی کم می باشد.

پیشنهاد ما به شما : مدیریت سرمایه در بورس

اما باید به شما بگویم که اگر علاقه به ارزهای دیجیتال دارید و دوست دارید در این زمینه اطلاعات کسب کنید ، میتوانید روی تیم ماهان تیموری حساب کنید و از بخش مقالات هر چیزی که می خواهید را راجع به ارزهای دیجیتال یاد بگیرید. اما اگر بخواهیم به طور دقیق در مورد بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنیم که ما زمانی میتوانیم این انتخاب را داشته باشیم که اولا به طور درستی از آینده بازار ارز دیجیتال آگاه باشیم و بتوانیم با یک تحلیل درست مسیر خودمان را برای رسیدن به یک سود خوب در این زمینه هموار کنیم.

بهترین ارز دیجیتال : چی بخریم؟ کی بخریم؟

اکثر کسانی که در مورد ارز دیجیتال صحبت می کنند و به دنبال این هستند که بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چیست؟ ، دقیقا دنبال این هستند که کسی به آنها بگوید که چه ارزی بخرند و دقیقا کی بخرند که بتوانند بیشترین سود را از بازار بدست بیاورند. اما از همین نقطه به شما میگویم که اگر کسی چنین حرفی به شما زد و به شما گفت که فلان ارز را بخر حتما سود می کنی ، بدون تحلیل از آن شخص نپذیرید .

چون که بازار ارز دیجیتال ، درست مثل همه بازارهای جهانی دارای نوسان بسیار است و اینطور نیست که شما بخواهید مثل بازار ایران یک سهم بخرید و منتظر این باشید که این بازار روزانه پنج درصد سود به شما بدهد . نه اصلا اینطور نیست. این بازار ، یک بازار کاملا پر ریسکی هست و سرمایه گذاری در آن و کسب سود های بسیار عالی و فوق العاده از این بازار ، کار هر کسی نیست و نیاز به دانش مالی بسیار قوی دارد.

 اگر کسی به شما گفت که فلان ارز را بخر و بدون تحلیل هم این حرف را زد ، مطمئن باشید که تحت هیچ شرایطی این بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها نیست.

اما برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ما دو تا راه اصلی داریم. راه اول این است که برویم سراغ تحلیل و شروع کنیم به تحلیل کردن ارزها و سعی کنیم که از روی تحلیل تکنیکال و از روی شناختی که از الگوهای تحلیل داریم ، بازار را تحلیل کنیم و به بهترین نتیجه برسیم . اما راه دوم این هست که بیاییم و اخبار بنیادی این حوزه را به طور مداوم پیگیری کنیم و بعد به این نتیجه برسیم که کدام ارز دیجیتال بهترین گزینه برای سرمایه گذاری ماست؟

در باب مورد دوم یعنی تکیه بر اخبار و تحلیل های بنیادی ، باید این نکته را اشاره کنیم که صرفا نمی تواند گزینه درستی باشد و صرفا نمی شود با تکیه بر یک سری از این دست از اخبار دست به معامله زد ، اما میتواند یکی از ابزاری باشد که فرصت معامله درست را به ما هدیه بدهد.

اما بهترین راه پیدا کردن یک ارز مناسب ، در واقع بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ، استفاده از روش اول است. جایی که ما بتوانیم با استفاده از تحلیل تکنیکال و الگوهای تحلیلی ، به یک انتخاب درست برسیم. این انتخاب طبیعتا می تواند مطمئن تر باشد و در بلند مدت یک سود بسیار مناسب به ما هدیه کند.

استراتژی شما چیست؟

دومین مسئله ای که ماجرای بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری رو مشخص می کند ؛ این هست که استراتژی شما برای معامله کردن در این بازار چیست؟ خیلی از افراد دوست دارند که یکی دو ماهه و حتی توی معاملات روزانه و تایم فریم های خیلی پایین ، روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند و به قولی یک نوسانی از بازار بگیرند. اما خیلی ها  هم هستند که دوس دارند در بلند مدت و با تکیه به اینکه یک ارز دیجیتال چقدر میتواند رشد داشته باشد ، کارشان را دنبال کنند.

پیشنهاد ما به شما : آموزش سرمایه گذاری در بورس

هر کدام از این استراتژی ها طبیعتا رویکردهای متفاوتی هم دارد. نکته مهمی که در این بین وجود دارد ،این هست که باید بگوییم که برای نوسان گیری از بازار و ترید روزانه عملا بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری وجود ندارد. چو ن هر لحظه در بازار فرصت هایی وجود دارد که شما می توانید ازش استفاده کنید. اما اگر بخواهید یک استراتژی بلند مدت داشته باشید ، می توانید بروید سراغ ارزهایی که به لحاظ تکنیکال در جایگاه خوبی هستند و از سمتی شرکت های بزرگی روی اون ها سرمایه گذاری کردند.

به عنوان مثال اگر در چندین ماه گذشته پیگیر قراردادهای ریپل با بانک های اروپایی بوده باشید حتما به این نکته آگاه هستید که ریپل تا چند سال دیگر یکی از گرینه ای اصلی انتقال پول در اروپاست. یا اگر به تصمیمات شرکت های بزرگی چون آمازون برای ایجاد امکان پرداخت با بیت کوین نگاهی بندازید، می بینید که تا چه اندازه هر کدام از این ارزها می توانند رشد های فراوانی را برای شما فراهم کنند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چیست؟

اما اگر بخواهیم چند گزینه روبروی شما بگذاریم و از بین این گزینه ها انتخاب درستی در زمینه بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری داشته باشیم باید به این نکته اشاره کنیم که بیت کوین که حمایت تسلا را در اختیار گرفته است همچنان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است. بعد از آن تتر و اتریوم هر کدام به تنهایی می توانند گزینه هایی جایگزین برای بیت کوین باشند. و در کنار تمامی گزینه ها ، ریپل را نیز زیر نظر داشته باشید و در کنار ریپل ، دوج کوین این روزها حمایت خوبی از سمت ایلان ماسک دارد و می تواند اینده خوبی داشته باشد.

سخن پایانی

از اینکه تا پایان این مقاله همراه من بودید از شما سپاس گزارم، در این مقاله سعی کردیم به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بپردازیم و بهترین ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری به شما معرفی کنیم.

سپس تاکید کردیم که حتما باید به یک استراتژی مناسب در سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال برسید،زیرا بازار رمز ارزها ،بازاری بسیار تخصصی است که سود گرفتن از آن، کار هر کسی نیست و اگر به راحتی و بدون دانش توانستید که به سود برسید ،مطمئن باشید که احتمال  اینکه به یک باره و در یک ضرر، تمام پول و سرمایه خود را از دست بدهید ، هست.

بنابراین حتما دانش خود را در این حوزه بالا ببرید و سعی کنید که به یک استراتژی مناسب و ثابت برای خود برسید و به آن اعتماد داشته باشید.

ممنونم که تا پایان همراه بودید،اگر در خصوص این مقاله نظر و یا صحبت خاصی دارید ،می توانید در بخش نظرات برایمان بنویسید و مطمئن باشید که کارشناسان مجموعه ماهان تیموری با اشتیاق پاسخگو شما خواهند بود.

متشکرم.

اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

10 پاسخ

    1. سلام عزیز
      میتوانید توی سایت های خارجی که تحلیل های ارز دیجیتال رو قرار میدهند
      مطالعات دقیق تری رو انجام دهید

    1. سلام دوست من قطعا همین طوره ، شما با مشاوره و برنامه ریزی در ارز های دیجیتال می توانید به خوبی سرمایه خود را رشد دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

جادوی اثر مرکب در تکنیک های مذاکره

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

با ما همراه شو

و سرمایت رو چند برابر کن

دوره سرمایه گذاری پلاس

دوست من سلام

امیدوارم حالت عالی باشه

50 درصد تخفیف برای دوره هوش مالی پلاس

لطفا شماره تلفن خود را درست وارد کنید تا هدیه از طرف ماهان تیموری در پنل کاربری قرار بگیرد