آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

نکات و ترفندهای بازاریابی ایمیلی

نکات و ترفندهای بازاریابی ایمیلیReviewed by صابر خلیلی on Oct 22Rating:

نکات و ترفندهای بازاریابی ایمیلی

در این مقاله ، به بررسی نکات و ترفندهای بازاریابی ایمیلی می پردازیم :

1-ارائه اطلاعات  مهم و کاربردی و همچنین پیشنهاد تخفیف ویژه در قرعه کشی می تواند انگیزه در مشتری ایجاد کند .

 

2-ارائه امکانات رایگان به عنوان دمو یا تست می تواند حداقل برای یکبار مشتری را برای دیدن نمونه محصول به داخل سایت شما بیاورد .

 

3-از مطالب سرگرم کننده در میان متن های ایمیل استفاده کنید . مثلا در میان نوشته ی جدی می توانید یک عکس کاریکاتور مرتبط با موضوع یا لطیفه یا …

استفاده کنید .

4- اگر می خواهید از طریق ایمیل مارکتینگ برای معرفی مقالات و کتاب های علمی استفاده کنید باید به صورت دوره ای و مستمر این کار را انجام دهید .

 

5-ایمیل هایی را به عنوان پیشنهاد برای کسی از دوستانتان نفرستید ،این کار باعث می شود آنها فکر  کنند شما به دنبال فروختن محصولتان هستید و نکات دیگر برایتان ارزشی ندارد و ارزش کار شما را پایین می آورد .

 

6-سعی کنید از تست ها و کوییز های سرگرم کننده در ایمیل مارکتینگ استفاده کنید ، البته نه به صورت نمادین سعی کنید یکسری سوالات(مرتبط با کسب و کارتان و موضوع ایمیل ) را در ایمیل مارکتینگ از کاربر بپرسید و نیازهای او را پیدا کنید ! مخاطب را جذب خودتان کنید با هر روش و تکنیکی که او اذیت نشود .

 

7-از شبکه های اجتماعی استفاده کنید در اکثر آنها یک حساب کاربری ایجاد کنید و همیشه به روز باشید مطالب را به صورت مستمر قرار دهید .

 

8-در انتخاب نام ایمیل و موضوع آن دقت کنید ، قرار است مشتریان شما ، از این ایمیل با شما در ارتباط باشند سعی کنید در تمامی جوانب کارتان نشانه های برندینگ وجود داشته باشد .

نویسنده : عباس حبیبی

دانلود PDF این مقاله 

 

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزشهای کسب و کار ، کارآفرینی ،کسب و کار اینترنتی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.