آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

کسب و کارتان را سازماندهی کنید

کسب و کارتان را سازماندهی کنیدReviewed by حسین تیموری on Apr 6Rating: 5.0
 
کارآفرینان می دانند برای حفظ کسب و کار خود احتیج به سیستم سازی دارند و باید کسب و کارشان دارای برنامه ریزی باشد و به اصطلاح ساده تر سازماندهی شود ما برای شما چند راهکار ساده برای دستیابی به این مورد را ذکر می کنیم.

۱. کلاسور داشته باشید:

این را بدانید دسته بندی اطلاعات و مستند کردن آن ها کار بسیار مهمی است زیرا در روند فعالیت شما و تحلیل کسب و کارتان مفید است و مواردی که دسته بندی می کنید عبارتند از: برنامه کسب‌ و کار شما، چارت فروش ماهانه، اهداف آینده، هزینه‌ ها، سوابق کارمندان و …

بهتر است به صورت ماهانه یا فصلی اطلاعات خود را دسته بندی کنید اینطوری راحت تر آن ه را آنالیز می کنید و کلاسور های شما هم مرتب تر می شود.

 

۲. کمک بگیرید:

فردی را استخدام کنید و یا از دوستان خود کمک بگیرید تا اطاعاتی که جمع آوری کرده اید مرتب کند و آن ها را در دسته خودس حفظ کند که وقتی به اطلاعات یک نفر نیاز داشتید خیلی راحت بتوانید ان را پیدا کنید. در هر صورت باید جمع آوری اطلاعات برای شما فایده داشته باشد می تواند شخصی که از او کمک می گیرید با کمی اطلاعات و تخصص محتوای کسب و کار شما را بررسی کند و نقاط ضعف و قوت شما را بیان کند. 

 

۳. برنامه مشخص داشته باشید:

در شرکت خود برنامه روتین و مشخصی را ندوین کنید برای مثال تحلیل اطلاعات جمع آوری شده به صورت هفتگی و یا جلسه با مدیران و کارکنان شرکت به صورت ماهانه شما باید در کسب و کارتان یه سزی از فعالیت ها که در جهت رشد شما است روتین کنید و انجام دهید.

 

۴.موفق شوید:

خود را هر روز بهتر کنید و با تحلیل اطلاعاتی که بدست می آورید و یا آموزش دیدن در زمینه هایی که احساس نیاز می کنید موفقیت خود را تضمین کنید شما می توانید روی خودتان به عنوان مدیر کسب و کار سرمایه گذاری کنید و آموزش ببینید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس