آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

موقعيتهای سرمايه گذاری در گرجستان! چگونه خيلی راحت و سريع اقامت گرجستان را بگيريم؟

موقعيتهای سرمايه گذاری در گرجستان! چگونه خيلی راحت و سريع اقامت گرجستان را بگيريم؟Reviewed by حسین تیموری on Aug 4Rating: 5.0

خیلی‌ها با دفتر ما تماس گرفتند و در مورد سرمايه گذاری در گرجستان سوال پرسیدند. از آنجاییکه که تعداد این موارد زیاد بود من تصمیم گرفتم به گرجستان بروم و 3-4 روز در مورد سرمایه‌گذاری در گرجستان تحقیق کنم.

گرفتن اقامت در گرجستان بدون نیاز به خرید ملک

 

موقعيتهای سرمايه گذاری در گرجستان! چگونه خيلی راحت و سريع اقامت گرجستان را بگيريم؟1

 

من اگر بخواهم سرمایه‌گذاری در گرجستان را به دو قسمت تقسیم کنم یک قسمت را به بخش املاک و مستغلات و یک قسمت را به کسب و کار اختصاص می‌دهم. در ابتدا می‌خواهم در مورد بخش املاک به شما توضیح بدهم. اگر می‌خواهید با نیت گرفتن اقامت گرجستان در بخش املاک سرمایه‌گذاری کنید من به شما پیشنهاد می‌کنم که به راه‌های دیگر هم فکر کنید. یکی از اقامت‌‌هایی که شما می‌تواندی به راحتی آن را بگیرید اقامت کارمندی است.

اگر شما یک مقدار در مورد این موضوع تحقیق کنید خیلی راحت می‌توانید اقامت کارمندی دریافت کنید. خیلی‌ها در آنجا شرکت ثبت کرده‌اند و می‌توانند به راحتی اسم شما را رد کرده  و برای شما اقامت بگیرند. البته افرادی در این مسیر وجود دارند که می‌توانند سر شما را کلاه بگذارند. این افراد می‌توانند ایرانی یا گرجستانی باشند. پس اگر می‌خواهید از طریق کارمندی اقامت گرجستان را دریافت کنید لطفاً در مورد شرکتی که قرار است کار‌های شما را انجام دهد به خوبی تحقیق کنید. گرفتن اقامت از این طریق قیمت بالایی هم برای شما نخواهد داشت.

سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات

اگر هدف شما ازخرید ملک در گرجستان این است که ملک شما رشد کند باید بدانید که در دو سال گذشته بخش املاک و مستغلات در گرجستان در برخی از قسمت‌هایش به عنوان مثال شهر تفلیس بین 30 تا 50 درصد رشد کرده است. اگر برای زیاد شدن پول و سرمایه‌تان قصد سرمایه گذاری در بخش املاک گرجستان را دارید من به شما می‌گویم که در ایران پیشنهاد‌های بهتری برای شما وجود دارد اما اگر شما می‌خواهید که اقامت بگیرید و برای زندگی به گرجستان بروید تا آرامش بیشتری در زندگی داشته باشید باز هم نمی‌توان از دید سرمایه‌گذاری به این موضوع نگاه کرد.

اگر من بخواهم به شما بگویم که بین املاک و کسب و کار کدام بخش را برای سرمایه‌گذاری در گرجستان انتخاب کنید. بدون شک به شما خواهم گفت که در بخش کسب و کار سرمایه‌گذاری کنید. چرا که کسب و کار‌های زیادی در آنجا وجود دارند که در حال رشد می‌باشند.

سرمایه‌گذاری در کسب‌ و کار‌های گرجستان

 

 

کشور گرجستان کشوری است که در حال توسعه پیدا کردن می‌باشد. من پروژه‌ای را در گرجستان دیدم که کشور چین در آن نزدیک به 600 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده بود. گشور‌های مختلفی در گرجستان سرمایه‌گذاری می‌کنند چرا که این کشور در حال رشد است. اما سرمایه‌گذاری اصلی می‌تواند در کسب و کار‌های این کشور باشد.

همیشه یادتان باشد در کشور‌های در حال توسعه ساخت و ساز زیاد انجام می‌شود. در حال حاضر یکی از کسب  و کار‌های خوب در گرجستان املاک و مستغلات و هر آنچه مربوط به املاک و مستغلات می‌باشد، است. به عنوان مثال اگر شما در کار پارکت یا کاغذ دیواری دارای مهارت هستید یا  در رشته طراحی از دانشگاه مدرک گرفتید و می‌توانید کار طراحی انجام دهید و به طور کلی هر کار و مهارتی که به املاک و مستغلات مربوط است در آنجا وضعیت خوبیی دارد و من می‌توانم به شما بگویم که نسبت به ایران 200 تا 300 درصد بهتر است.

پس اگر کار شما به املاک و مسغلات مربوط است من به شما پیشنهاد می‌کنم که حتما به گرجستان سر بزنید چرا که در گرجستان بیزینس‌های اینچنینی در حال حاضر از ایران بهتر است. مورد دیگری که جایش خالی است گرفتن نماییندگی کمپانی‌های بزرگ در گرجستان است. به عنوان نمونه من می‌توانم به کاشی زرین اشاره کنم. اگر بتوانید نمایندگی‌های کمپانی‌های بزرگ را در گرجستان بگیرید در زمینه‌های مختلفی مانند صنعت غذا و صنعت ساختمان خیلی عالی است.

از مشاور کمک بگیرید

فقط به این نکته دقت کنید که اگر به گرجستان می‌روید من افرادی را دیده‌ام که مثلا 17-18 ماه در گرجسان بودند و به قول خودشان تحقیق میکردند که بروند یا نروند. فردی در آنجا صد‌ها میلیون هزینه کرده بود تا تصمیم بگیرد به گرجستان برود یا نرود. تهدیدی که وجود دارد برای زمان شما است. من به شما پیشنهاد می‌کنم زمانی که به گرجستان می‌روید به جای صرف زمان زیاد از یک مشاور کمک بگیرید. حتما سعی کنیید کسی را پیدا کنید که به شما کمک کند. بزار‌های کشور گرجستان را بگردید چرا که در این کشور بازار‌های بزرگی وجود دارد. به عنوان مثال بازار بزرگی در این کشور وجود دارد که شبیه به بازار بزرگ تهران است و حتی یک سری از کشور‌های همسایه را نیز تغذیه می‌کند. ححتما به این پاساژ‌ها و بازار‌ها سر بزنید.

در گرجستان چه نوع کاری راه بیاندازم؟

 

 

یک سری کار‌ها هستند که در گرجستان من آن‌ها را ندیدم. به عنوان مثال من آبمیوه فروشی اصلا در این کشور ندیدم و یا ساندویچی البته به غیر از برند‌ی مثل مک دونالد و یک سری از برگری‌ها را در گرجستان ندیدم. یکی کار‌های مربوط به صنعت مواد غذایی است که خیلی عالی می‌باشد و شما می‌توانید در گرجستان این کار‌ها را انجام بدهید. وضعیت کشاورزی در این کشور خیلی خوب است چرا که این کشور آب زیادی دارد و اصلا به نظر من گرجستان کشور آب است.

من به سازمان کشاورزی گرجستان رفتم و در مورد این موضوع تحقیق کردم. در این حد وضعیت کشاورزی در گرجستان خوب است که شما می‌توانید با نیت صادرات در این کشور کشاورزی انجام دهید. دامداری و بیزینس گوشت هم وضعیت بسیار خوبی در کشور گرجستان دارد. به طور کلی در کشور گرجستان اکثر بیزینس‌ها از بیزینس‌های خرده گرفته تا بیزینس‌های کلی دارای وضعیت مناسبی است و تنها کافی است شا تحقیق مناسبی در آنجا داشته باشید.

خصوصیت مردم گرجستان

می‌خواهم چند عدد از خصوصیات گرجی‌ها را به شما بگویم. گرجی‌ها افرادی هستند که در مقایسه با ایرانی‌ها آی کیو پایین‌تری دارند و همچنین افرادی هستند که بسیار خوشگذران و در عین حال از نظر مالی ضعیف هستند. در حال حاضر که من دارم با شما صحبت می‌کنم در خرداد سال 1397 پایه درآمد گرجی‌های از 400-500 به بالا می‌باشد. 400-500 لاری در گرجستان درآمد پایینی است اما مردم این کشور به شدت خوشگذران هستند و اگر شما بتوانید بیزینس‌هایی را راه‌اندازی کنید که بتواند باعث خوشگذراندن مردم گرجستان شود و در عین حال قیمت آن مناسب باشد من قول می‌دهم که این بیزینس بسیار موفق خواهد بود.

اهمیت هوش مالی

 

موقعيتهای سرمايه گذاری در گرجستان! چگونه خيلی راحت و سريع اقامت گرجستان را بگيريم؟2

 

در کل اگر بخواهم پکیج سفرم به گرجستان را جمع‌بندی کنم، باید بگویم که آدم‌ها دو دسته هستند. یک  دسته افرادی هستند که فکر می‌کنند در هر جایی می‌توانند پول در بیاورند و دسته دیگر کسانی هستند که فکر می‌کنند محیط خیلی تأثیر‌گذار است به عنوان مثال می‌گویند که مثلاً در ایران نمی‌توان پول به دست آورد اما گرجستان برای پول درآوردن مناسب است. این افراد بهتر است یک سفر با مشاور به گرجستان بروند و تحقیق کنند.

در گرجستان باور‌ها بسییار مهم هستند چرا که من افرادی را دیدم که با باور‌های منفی به گرجستان رفته بودند و ماه‌های زیادی از زندگیشان را در آنجا گذرانده بودند و هیچ نتیجه‌ای به دست نیاورده بودند. اما اگر با دید مثبت و بیزینسی به گرجستان بروید و کسی را به همراه داشته باشید که خودش هوش مالی خوبی داشته باشد چرا که هوش مالی در آن کشور بسیار مهم است. اگر هوش مالی خوبی داشته باشید ایده‌ها و فرصت‌ها را کاملاً خواهید دید و نسبت به ایران می‌توانید درآمد‌های بسیار بالایی را کسب کنید.

سرمایه گذاری در گرجستان در بخش کسب و کار خیلی خوب است اما در بخش املاک به نظر من شما می‌توانید در ایران خیلی بهتر کار کنید. گرفتن نمایندگی‌های کمپانی‌های معتبر هم مخصوصاً در بخش ساختمان بسیار عالی است. به عنوان مثال من شیرآلات آن‌ها را در چند عدد از پاساژ‌های بزرگ  بررسی کردم قیمت‌ها به عنوان مثال بالا‌تر از برند شیر آلات قهرمان بود ولی شیر آلات قهرمان در آن کشور نبود و این مسئله را می‌توانیم به شکل یک فرصت خیلی خوب بینیم.

نتیجه‌گیری

حتماض به گرجستان سفر کرده و در مورد کسب و کار‌هایش تحقیق کنید. گرجستان کشور خوبی برای بیزینس است البته بستگی دارد شما چه بیزینسی را راه بیاندازید و البته با چه دیدگاهی در این کشور بیزینس کنید. برای اقامت در گرجستان نیازی نیست شما حتما ملک بخرید ومی‌توانید از اقامت‌های دیگر این کشور مانند اقامت کارمندی هم استفاده کنید. روش‌های دیگری هم برای گرفتن اقامت گرجستان وجود دارد و فکر نکنید که حتماً باید پول داشته باشید تا بتوانید در این کشور اقامت بگیرید.

در دوره هوش مالی پلاس و در قسمت سرمایه‌گذاری اطلاعات خیلی خاص‌تری را در مورد سرمایه‌گذاری در گرجستان حتما به شما ارائه داده خواهد شد. این پکیجی بود که در طی این چند روزببر روی آن کار کرده بودم و امیدوارم از اطلاعاتی که به شما دادم نهایت استفاده را ببرید. حتماً این مطلب را برای یکی از دوستانتان که دوست دارید به او کمک کنید تا به شرایط بهتری دست پیدا کند ارسال کنید. اگر تازه با ما آشنا شدید حتماً مطالب قبلی که در مورد موفقیت مالی بوده و کاملاً رایگان است را ببینید.

شاد و پیروز و سربلند باشید

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.