آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

تبدیل رویا به واقعیت

تبدیل رویا به واقعیتReviewed by حسین تیموری on Jan 26Rating: 5.0

شما می توانید موفق باشید و رویاهای خود را تحقق ببخشند. این فقط یک شروع است

ایمان داشتن

ایمان کلید موفقیت دوام است

 

۱. آنچه را که میخواهید انجام دهید لطفا انجام دهید:

وقتی می خواهید کاری را انجام دهید. بخش پرسش و پاسخ شروع می شود: من واقعا استعداد انجام کاری را دارم؟ این سوال واقعا مهم است، زیرا شما نمی خواهید انرژی خود را صرف مسایل بیهوده کنید. سپس راجع به نظر بقیه بپرسید با این حال، شما باید مراقب باشید در مورد این یکی، چرا که بسیاری از افراد از روی حسادت به شما نمی گویند که خوب هستید یا نه.

۲. درباره چگونگی دستیابی به رویا فکر کنید:

مطمئن شوید که می دانید “چرا میخواهید موفق شوید؟” پاسخ را در هر برگه ای بنویسید و آن را در هر کجا که میخواهید بچرخانید، مطمئنا همیشه انگیزه شما را حفظ خواهد کرد. در بعضی موارد شما باید برای رسیدن به هدفتان باید آموزش ببینید یا کارآموزی کنید پس برای موفقیت خودتون آماده باشین و شروع کنید.

۳. اصول موفقیت را میدانید:

اراده، اعتماد به نفس و مثبت نگری. اگر کسی به شما بگوید متفاوت هستید و نمی توانید موفق شوید کاملا دروغ میگوید هر کس میتواند موفق شود.  یک نمونه: والت دیزنی! در ابتدا هیچ کس فکرش را دوست نداشت، اما به خودش اعتقاد داشت و به هالیوود رفت. او همچنان به بهبود و کار بر روی ایده خود ادامه داد و موفق شد. همچنین رئیس ردبول که در ابتدا موفق نشد. اما با جاه طلبی و اراده اش همه چیز را می خواست. چه چیزی می توانید از این یاد بگیرید؟ اگر شما عمیق بدانید که می خواهید این کار را انجام دهید و استعداد دارید، مهم نیست که دیگران چه می گویند به کار خود ادامه دهید.

۴. سخت کار کن:

حتی اگر مجبور به کار ده ساعت در روز هستید، تنبل نباشید. همه چیز در زندگی جایزه دارد. آیا در حال حاضر آمادگی دریافت پاداش تلاش هاتونو  دارید؟  بعدها، شما حتی با افتخار می توانید  بگوئید: “من واقعا سخت کار کردم و متوجه شدم کجا پاداشم را گرفتم”

۵. برای رویای خود مبارزه کنید:

شمار زیادی از افراد مشهور، نوازندگان، نویسندگان، خوانندگان و بازیگران هستند که در ابتدا فقیر بودند. اما آنها موفق شدند. آنها فقط خود را از دیگران جدا نکردند “اگر من باید به یک بازیگر تبدیل شوم، این اتفاق خواهد افتاد”  اگر مشکل دارید که والدین شما رویای شما را «نه» می دانند، به آنها دلداری ندهید سعی کنید با آنها صحبت کنید. اغلب، والدین فقط بهترین را برای شما می خواهند و اگر می گویند: “مامان، پدر، من می خواهم یک موسیقیدان باشم!” منطقی است که آنها نگران هستند اما اگر شما به خوبی آگاه هستید و برنامه های خود را به آنها نشان دهید، آنها متوجه خواهند شد که شما در واقع این را می دانید و مایل هستید مسئولیت اقدامات خود را بپذیرید. اگر هنوز هم می گویند نه، فقط آن را انجام دهیدشما فقط یک بار زندگی می کنید و شما، نقاشی کتاب شما را شخص دیگری رنگ آمیزی نمیکند!
اگر همه این کارها را انجام دهید، این یک راه عالی برای حرکت به سوی اهداف خود است.

به یاد داشته باشید، ایمان رسیدن است

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.