آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

نکات هدف گذاری در کسب و کار

نکات هدف گذاری در کسب و کارReviewed by on Jul 23Rating:

نکات هدف گذاری در کسب و کار

 • برنامه نیکو نگاشته، خیال پردازی« صحنه دلخواهتان»را به صورت منسجم درمی اورد.تهیه برنامه کارتان اساسی ترین گامی است که بر می دارید زیرا تجسم بینشی است که از اینده دارید.

 • هر کسب  و کار موفقی بر پایه بینش بوده است. نخست یک نفر رشد و توسعه ان کسب و کار را-مدتها پیش از این که ان رشد به واقعیت دراید- مجسم کرده است.

 • نکات هدف گذاری در کسب و کار
 • هدفتان از کسب و کار باید قصدی والاتر از پول دراوردن باشد.اگر غایت والاتری داشته باشید،همه نیروهای پشت سر و درونتان را به پشتیبانی از هدفتان وا می دارید.نکات هدف گذاری در کسب و کار

 • غایت حیاتی دارید ، و استعداد و توانایی های منحصر به فردی برای انجام ان غایت حیات به شما عطا شده است.باید بر غایت حیات خود تعمق نمایید تا ان را کشف کنید و به کامروایی راستین برسید.

  کامروایی راستین همواره با نوعی خرسندی شخصی همراه است.و تنها زمانی می توانید به راستی احساس خرسندی کنید که هماهنگ با غایت حیات خویش زندگی و کار کنید.

 • برای موفقیت باید بینش رشد و موفقیت را داشته باشید. باید بتوانید به روشنی مجسم و مشخص کنید که چگونه شرکت  شما می تواند سود اور شود و به طور منظم و پیوسته رشد کند،و همانگونه که در برنامه پنج ساله تان طرح ریزی کرده اید سود ان افزایش یابد.

 • در برابر هر شور بختی مزیتی برابر یا منفعتی بزرگترهست. این کلید کسب وکار بی همتاست.

 • هر روز در صورت امکان مدت زمانی را در تنهایی و سکوت به بازبینی اهدافتان بگذرانید تا رویاهایتان را تر و تازه نگه دارید.بر طرح و برنامه تان متمرکز شوید. همواره به پیش بروید.

 • به شکست نیندیشید. به تجسم موفقیت بپردازید.هیچ شرکتی نباید دچار ورشکستگی شود.ورشکستگی ناشی از عدم بینش رهبران شرکت است.

 • کسب و کار بد وجود ندارد.اما مدیران نالایق وجود دارند. مدیر لایق می تواند هر کسب و کاری را موفق گرداند.مدیر نالایق نیزمی تواند هر کسب و کاری را موفق گرداند.مدیر نالایق می تواند هر کسب و کاری را به زمین بکوبد.

   

  نویسنده : مهسا فرازمند – ماهان تیموری

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
 1. کاربر می‌گوید

  هدف گذاری اولین ومهمترین نکته در هر کسب و کاریه به نظرم.مرسی عالی بود

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس