آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

میلیاردر شدن با وام

میلیاردر شدن با وامReviewed by on Jun 18Rating:

 

مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 2:30 دقیقه می باشد

مقدمه: شما چگونگی میلیاردر شدن با وام 600 دلاری دیوید گرین را می خوانید. دیوید گرین یکی از ثروتمندترین افراد جهان است که از کسب و کار کوچک شروع کرده و با داشتن هدف از زندگی و تمرکز ذهن بر هدف توانسته کسب و کارموفق داشته باشد.

دیویدگرین (David Greene) در 13 نوامبر سال 1941 به دنیا آمد. پدر او یک واعظ فقیر بود. دیوید در دوران دبیرستان در یک فروشگاه محلی کار می‌کرد. دیویدگرین تنها موفق شد مقطع دبیرستان را به پایان برساند و مدرک دیپلم دریافت کند. او مدت‌ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای مختلف کار می‌کرد و به همین واسطه توانست اعتبار و تجربه زیادی در کسب‌وکار خرده فروشی به دست آورد.

 

هوش مالی و مدیریت کسب و کار:

 

دیویدگرین فروشگاه محصولات هنری و صنایع دستی ‌هابی لابی را در سال 1972 و تنها با دریافت وامی ‌600 دلاری تاسیس کرد.و میلیاردر شدن با وام را این گونه بدست آورد:

در ابتدا نام این مراکز خلاقانه ‌هابی لابی بود. دیویدگرین در آن زمان کار خود را با یک فضای 300 فوت مربعی (90 متر مربع) در شمال اوکلاهاماسیتی شروع کرد. این شرکت در واقع رشدیافته شرکت محصولات گرکو بود که دیویدگرین آن را در سال 1970 تاسیس کرده بود و از طریق آن، قاب عکس‌های مینیاتوری ساخته دست خود را به فروش می‌رساند.

شرکت ‌هابیلابی یک شرکت خصوصی است که دفتر مرکزی آن در یک مجتمع 316 هزار مترمربعی از تاسیسات ساخت و تولید، توزیع و اداره‌ها در اوکلاهاماسیتی واقع شده است. این شرکت بیش از 475 فروشگاه را در ایالت‌های مختلف آمریکا اداره می‌کند.

 

رشد و پیشرفت و میلیاردر شدن با وام  :

در حال حاضر فروش شرکت هابی لابی در حدود 2 میلیارد دلار است و بیش از 18 هزار نفر برای این شرکت مشغول به کار هستند. این شرکت هیچ بدهی بلند مدتی ندارد. شرکت ‌هابی‌لابی هزینه‌های خود را با ارسال محصولاتش به 40 ایالت، اما تنها از یک انبار مرکزی در سطح پایینی نگه داشته است. در حال حاضر دیویدگرین مدیرعامل شرکت‌ هابی لابی است. در این فروشگاه ها از سیستم بارکد استفاده نمی‌شود و سیستم پرداخت سنتی به کار می‌رود. در وب سایت این شرکت بیان شده که هزینه بالای سیستم اسکنر ممکن است به توانایی شرکت برای رقابتی ماندن در قیمت‌گذاری آسیب واردکند. محوطه ساخت و تولید شرکت ‌هابی لابی در مجتمع دفتر مرکزی این شرکت مساحتی در حدود 725 هزار فوت‌مربع (220.000 متر مربع) دارد که در مجاورت انبار شرکت قرار گرفته است.

دیویدگرین همواره اعتقاد دارد و بیان می‌کند که راه یک کسب‌وکار خوب این است که اصول کتاب خدا را دنبال کنیم. او اعتقاد دارد خدا تنها کسی است که آینده را می‌داند. احتمالا این دیدگاه مذهبی گرین ناشی از شغل پدرش درگذشته است. دیویدگرین حتی در فروشگاه‌های خود موسیقی‌های مسیحیت را پخش می‌کند.

 

کسب درآمد از راه های دیگر:

البته در حال حاضر دیگر نمی‌توان فروشگاه‌های‌ هابی‌لابی را تنها یک فروشگاه محصولات هنری و صنایع دستی دانست،زیرادپارتمان‌های این شرکت شامل صنایع دستی، سرگرمی‌ها، قاب عکس، طلاسازی، محصولات مطابق مد، گل فروشی، کارت پستال، سبد، پوشاک هنری، لوازم سفر و غیره می‌شود.

نتیجه:

میلیاردر شدن با وام دیوید گرین به این صورت است که از کسب و کار کوچک شروع  کرده  توانسته پایه های موفقیتش را که اعتبار و تجربه بوده را بدست آورد و هدفمند و با برنامه ریزی و اعتماد به نفس پله های موفقیت را طی کند.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید.
 
تیم آموزشی ماهان تیموری 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نظرات شما نسبت به زندگینامه رایلی بچتل ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. MAHSA کاربر می‌گوید

    سلام
    این نشون میده که فرقی نمی کنه که در چه شغلی هستیم در هر کاری میشه پیشرفت کرد و میلیاردر شد.
    نکات خیلی خوبی در مطالب هست که اساس باورهای مارو تشکیل میده.
    ممنون از شما و تیم اموزشی ماهان تیموری

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس