آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

شکر نعمت نعمتت افزون کند

شکر نعمت نعمتت افزون کندReviewed by مدیر سایت on Jul 28Rating:

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید چرا برخی از افراد مدام در زندگیشان اتفاقات بد رخ میدهد و به خواسته های خود نمیرسند اما در مقابل عده ی دیگری وجود دارند که به هرچه که میخواهند میرسند و زندگی این افراد پر از نعمت و فراوانی است. برای این افراد همیشه بهترین اتفاقات می افتد و هرجا که میروند انگار پول و موفقیت نیز به دنبال انها خواهد رفت. این تفاوت میتواند دلایل مختلفی داشته باشد اما در این مطلب میخواهیم به یکی از مهمترین این دلایل بپردازیم که البته ظاهر ساده ای دارد اما فوق العاده مهم است و میتواند در راه رسیدن به هدف به شما کمک کند.در این مقاله میخوانید چرا شکر نعمت نعتت افزون کند و ….

شکرگذاری برای جذب ثروت و موفقیت بیشتر

 

باید گفت باور های ما همان افکاری هستند که دارای فرکانسی مخصوص به خود بوده و رویدادها را به سمت ما جذب میکنند. ما در این دنیا چیزهایی را قادر هستیم به سمت خود جذب کنیم که هم فرکانس و هم مدار با افکار و باورهای ما باشند. شما به صورت آگاهانه با شکر گذاری در مورد اتفاقات خوب میتوانید در اینده آنها را به میزان بیشتری به سمت خود جذب کنید. افرادی که موفق هستند و همیشه ثروت و خوشبختی به سمت آنها میرود یکی از دلایلش این است که این افراد باورهایی از جنس نعمت و موفقیت دارند و نسبت به این مسائل شکرگذار هستند و با همین دید مثبت میتوانند در اینده نیز این موارد را به سوی خودشان جذب کنند.

در فرکانس جذب ثروت قرار بگیرید

 

 

اگر میخواهید در کوتاه ترین زمان با ثروت و موفقیت هم فرکانس شوید ساده ترین کار شکرگذاری است. شکر گذاری به شما کمک میکند خیلی سریع در فرکانس جذب ثروت و فراوانی قرار بگیرید. و در نقطه مقابل عدم شکرگذاری به خاطر داشته هایتان میتواند در آینده انها را از دسترس شما خارج کند. آیا میدانید که نارضایتی و نا شکری میتواند باعث شود که عواملی ناخوشایندی که نسبت به انها این حس را دارید بیشتر به سوی شما جذب شوند. ناشکری میتواند باعث ناکامی شما در رسیدن به اهداف شما شود.

اهدافی که برای شما مهم هستند و دوست دارید به انها برسید.  احساسا رضایتمندی و شکرگذاری نسبت به نعمتهایی که در اختیار دارید با ایجاد نوعی فرکانس ضمیر نا خود اگاه شما را وادار میکند که مقادیر بیشتری از انچه که مورد رضایت شماست به سوی شما جذب شود. خداوند شکرگذاری شما را دوست دارد. او انسانهایی را که شکرگذار نعمتهای او هستند را نسبت به بقیه بیشتر دوست دارد . به همین دلیل وجود احساس شکرگذاری در این افراد نعمات و موفقیتهای بیتشری را به سوی انها روانه میکند.

شکرگذار پولتان باشید

 

 

برای جذب ثروت بیشتر باید شکرگذار پولی باشید که در حال حاضر در دسترس شما قرار دارد. شاید درامد شما در حال حاضر زیاد نباشد اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که پولی که در دستان شما است چه بخشی از نیازهای شما را برطرف میکند؟ غذای خود را پول میخرید، روشنایی برقی که با پول می خرید، لباسهایی که میخرید ….. تمامی اینها با پول میسر میشود ایا فکر نمیکنید باید برای پولی که دارید شکرگذار خداوند باشید؟ با شکرگذاری د رمورد ثروت و پولی که دارید در درجه اول به خودتان کمک میکنید که این موارد به سمت شما جذب شود مطمعن باشید با این کار در اینده کسب درامد بیشتری خواهید داشت.

البته شکرگذاری در مورد نعمات دیگر نیز به همین صورت عمل میکند. اگر برای سلامتی که خدا به شما داده است شکرگذار باشید خدا دوست خواهد داشت که سلامتی بیشتری به شما بدهد. خداوند در قرآن میفرماید که شکر کنید تا نعمتهایتان را افزایش دهم. این بدان معناست که خداوند کسانی را که شکرگذار او هستند دوست دارد و میخواهد که نعمتهای بیشتری را به انها هدیه کند.

وعده خداوند

مطمعن باشید که شکرگذاری میتواند نعمات و ثروت را به سوی شما سرازیر کند و خداوند این وعده را به صورت واضح به بندگانش داده است. سالها قبل از اینکه قوانینی مثل قانون جذب بر سر زبانها بیافتد دین ما به این موضوع پرداخته است و به ما میگوید که با شکر نعمات میتوانید، نعمات بیشتری را به دست بیاورید اما متاسفانه در بسیاری از موارد این موضوع را فراموش میکنیم و با نا شکری سدی در مسیر جذب نعمتها به سوی خودمان ایجاد میکنیم. گاهی اوقات شکر گذاری میتواند باعث جذب یک ایده ثروتساز به سوی ذهن تو باشد.

قوانین حاکم برای جذب ثروت

 

 

برای رسیدن به ثروت و موفقیت باید قانون حاکم بر دنیا را بدانید. یکی از این قوانین همین است که ثروت و موفقیت بیشتر به سمت کسانی جذب میشود که شاکر هستند. شما برای جذب ثروت نیاز به اموزشهای مختلفی دارید که یکی از انها شکرگذاری است چرا که شکرگذاری به شما کمک میکند به هدف خود که همان جدب ثروت است، برسید. خداوند را به خاطر تمامی کمکهایی که به شما در طول زندگی کرده است، شکر کنید. این کار باعث خواهد شد در مراحل بعدی زندگی نیز خداوند در کنار شما باشد و به شما کمک کند. نسبت به ثروت افکارمنفی خود را کنار بگذارید. متاسفانه ما از کودکی با جملاتی مانند “ثروت خوشبختی نمی آورد” بزرگ میشویم و نوعی دید منفی نسبت به ثروت با ما همراه میشود. این دید منفی را از خود دور کنید. شما اگر ثروتمند باشید میتوانید کارهای بزرگی انجام دهید.

مفید باشید

میتوانید به افراد زیادی کمک کنید و فرد مفیدتری باشید. نشان دهید که نسبت به پول و نعمتهایی که در اختیار دارید چقدر شکرگذار هستید و احساس خوبی دارید چرا که با این کار در اینده میتوانید منتظر اتفاق خوب بیشتری باشید. شکرگذاری میتواند شما را به منبع تمامی نعمات و ثروتها متصل کند. آیا چیزی از این بهتر برای شما وجود خواهد داشت؟ اتصال شما به این منبع بی انتهای نعمتها و خوبی ها میتواند ثروت خیلی زیادی را به سوی شما روانه کند. فراموش نکنید شکرگذاری یک مهارت برای دستیابی به ثروت بیشتر است و مطمعن باشید آثار فوق العاده ی  شاکر بودن را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد.

شکر کردن

 

شکر نعمت نعمتت افزون کند

 

برای اینکه هرروز به ثروت بیشتری دست پیدا کنی شکر کن، شکر نعمت نعمتت افزون کند.به خاطر همه‌ی داشته هات، به خاطر خانواده خوبت، سلامتی، توانایی‌هایی که داری و هر آنچه باید به خاطرش خداوند رو شاکر باشی.خدا در آیه‌ی 7 سوره‌ی ابراهیم می‌فرمایند: شکر کنید تا نعمت‌هایتان را افزایش دهم.این وعده‌ی خداست به همه‌ی ما تا برای افزایش ثروت‌های زندگی خودمون شکر کنیم.شیوه‌های زیادی برای افزایش ثروت وجود داره که یکی از بهترین سفارشات دینمون همین شکرگزاری و شاکر بودنه.وقتی به خاطر داشته هات خدا رو شاکری، درهای رحمت الهی به روت باز میشه و تو هرروز موقعیت‌ها و فرصت‌های بیشتری برای لذت بردن از زندگی می‌بینی.آثار شاکر بودن رو میشه در زندگی دید.

نتیجه گیری

وقتی شاکری خودت رو وصل کردی به منشأ تمام ثروت‌ها و نعمت‌ها، روزبه‌روز ثروت بیشتری رو به زندگیت وارد می‌کنی.روش های خیلی زیادی برای ثروتمند شدنت وجود داره بااین‌وجود این روش یکی از بهترین راه‌ها برای تولید و جذب ثروته.گاهی یک ایده‌ی ثروت ساز میتونه دنیای تو رو به‌طور کل تغییر بده ،این ایده میتونه یکی از آثار شاکر بودنت باشه و تو باید باایمان به خداوند این کار رو هرروز انجام بدی.حتماً لیستی از چیزهایی که باید به خاطرش خدا رو شکر کنی تهیه کن و از صمیم قلبت برای تک‌تکش خدا رو شکر کن شکر نعمت نعمتت افزون کندبرای وارد شدن به دنیای ثروت باید با یکسری قوانین حاکم به دنیا آشنا بشی و با کمک از این قوانین به ثروت بیشتری دست پیدا کنی.

در پکیج کسب ثروت و آرامش به تمام مسائل مربوط به کسب ثروت و آرامش پرداختیم ،و این مهارت رو یعنی مهارت کسب ثروت رو به‌طور کامل و مفصل از تمام جنبه‌ها بررسی کردیم.آموزش کسب ثروت موضوعی کاملاً لازم و حیاتیِ که حتماً باید درش آموزش دید.اهمیت ثروت و ثروتمند شدن رو باید درک کرد و بعد برای کسب و جذبش اقدام کرد.برای ثروتمند شدن نیاز داریم از خالق ثروت برای این‌همه نعمت و روزی شکرگزاری کنیم.

خدایا شکرت.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. حسن فکری کاربر می‌گوید

    من همیشه و در همه حال شکرگزار همه چیزهایی که خدا بهم داده هستم . ومعتقدم با خدا و توکل بر اون هر آنچه در ذهنت داری میرسی فقط بسپار بهش .ممنون