آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

خانم خاشی_ مدرس دانشگاه

خانم خاشی_ مدرس دانشگاهReviewed by on Aug 18Rating:

مسیر زندگیم تغییر کرد

این دوره بسیار برای بنده مفید و ارزشمند بود ; تغییرات بسیار زیادی در شخصیت و موقعیت کاری من بوجود اورد ; خیلی از باورهای اشتباه در مورد جامعه ، فرهنگ ، خانواده ، مالی و.. رو متوجه شدم و اونا رو برطرف کردم ; من قبلا اصلا متوجه این نبودم که باورهای اشتباهی دارم  و همین باورها هستن که مانع پیشرفت من میشن.

چه مواردی تاثیر بیش تری داشتند

عبارات تاکیدی تاثیر خیلی زیادی داشتند ; اینکه هرروز و همیشه به خودت یاداوری کنی که زندگیت هرروز داره بهتر میشه و میتونی به همه خواسته هات برسی ; تمرین مانی مگنت خیلی خوب بود ; تمام کتابهایی که استاد معرفی کردند خیلی خوب و تاثیرگذار بودند ;  من با خوندن هر کتاب در اخر سر  فقط به یک جمله از استاد میرسیدم ; این نشون میداد که استاد بسیار با برنامه و مطالعه تدریس میکنند . تست رسالت بسیار عالی بود ; اینکه تکلیفت با خودت مشخص میشه که قراره چه کاری انجام بدی ; تست ضمیرهای مالی خیلی خیلی خوب بود ; خیلی از اونا رو من اصلا بهشون فکر نمیکردم اصلا نمیدونستم میتونن چقدر تاثیرگذار باشن . تمرینهای تمرکز و پشتکار خیلی تاثیرگذاربود.
درکل این دوره بسیار جامع بود و برای من خیلی مفید بود ; تغییری که مدتها منتظرش بودم ونمیدونستم چه طور باید اتفاق بیفته ; برام اتفاق افتاد و مسیر زندگی من رو بسیار تغییر داد.
از استاد عزیزم جناب آقای ماهان تیموری بسیار تشکر می کنم ; انشالله که همیشه در زندگیشون خیر وبرکت وجود داشته باشه و همیشه موفق باشن ; شاد و موفق و پیروز باشید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس