آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

تبلیغ های موثر و ارزان کدامند؟

تبلیغ های موثر و ارزان کدامند؟Reviewed by حسین تیموری on Mar 3Rating: 5.0

 

مواردی که در  مطلب تبلیغات ارزان ارائه میشود در جواب به سوال یک دسته از دوستان، همراهان و شما که به تازگی کسب و کار خودتون رو راه اندازی کردین و میخواهید تبلیغات خود را با هزینه های کم استارت بزنید است. برای این کار راه ها و شیوه هایی وجود دارد که سعی کردیم به صورت جمع بندی شده مواردی را توضیح دهیم.

 

تبلیغات زیادی وجود دارد که هزینه پایینی دارد اما مهمتر از این  شیوه های انتشار تبلیغ شماست. تبلیغات بنری، تبلیغات در تلگرام و تبلیغات در اینستاگرام از جمله راه های تبلیغات ارزان می باشد.

 

  • راه های تبلیغات ارزان

اولین موردی که در تبلیغات ارزان خیلی مهم است، اصول تبلیغ نویسیه شما باید متن تبلیغتان به طوری باشد که مخاطب شما با خواندن آن برای خرید کنجکاو شود. تبلیغات باید به گونه ای باشد که بتواند با مخاطب ارتباط موثر برقرار کند

 

شما باید در کوتاه ترین جمله نظر مخاطبتان را جلب کنید.

 

مورد دوم اگر تبلیغ شما به صورت تبلیغات دیداری، تبلیغات بنری ، چاپی یا هر تبلیغ دیگه ای که با تصویر همراه است باشد طراحی ، انتخاب رنگ ها  و … را باید رعایت کنید چون شما قرار است با  این تبلیغ نظر مخاطب رو جلب کنید. مورد بعدی انتخاب بهترین مکان و خاصترین نقطه برای تبلیغتان است.

به طور مثال: اگر تبلیغات شما از نوع بنری باشد و میخواهید از طریق فضای مجازی ;انتشار کنید باید با جستو جو بهترین سایت را انتخاب کنید، پیشنهاد من وب سایت قدرتمند هفت گردون است که هم قیمت مناسب و هم شما میتوانید تبلیغات را به صورت ستاره دار منتشر کنید.

روش بعدی تبلیغات ارزان ،ایمیل مارکتینگ است که شما میتونید از طریق بانک های ایمیل زیادی وجود دارد، که شما با جستو جو در گوگل میتونید این بانکها را پیدا کنید و از آنها در تبلیغات خود استفاده کنیدو به صورت انبوه ایمیل بفرستید، این کار بازخورد بسیار مثبتی در افزایش مشتری و کسب و کار شما دارد.

تبلیغاتی مثل تراکت، کارت ویزیت بسیار تبلیغات ارزان هستند اما همانطور که اشاره کردم; نوع طراحی و متن به کاربرده در آن بسیار مهم است.

 

 

پس لازم است که شما برای گرفتن بازخورد مثبت در هر کاری اصول آن را رعایت کنید و آموزشهای لازم را ببینید. ما در تیم آموزشی ماهان تیموری در رابطه با اصول و شیوه درست تبلیغ نویسی; یک دوره آنلاین آموزشی آماده کردیم که شما می توانید به صورت رایگان شرکت کنید; و در کسب و کار خودتون استفاده کنید. همین حالا دوستان و عزیزانتان را که احساس میکنید; به این مطالب و یا آموزش اصول و شیوه تبلیغ نویسی احتیاج دارند را دعوت کنید شاید با کمک شما به جایگاهی که در ذهن دارد برسد.

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس