ارز SLP چیست؟

ارز slp : دنیای رمز ارزها دنیای جالب و بسیار هیجان انگیزی است که اگر بتوانید در آن حرفه ای شوید شاید به طور کلی زندگی‌تان عوض شود. با این حال ابهامات زیادی در این حوزه وجود دارد که شاید کمی نگران کننده باشد اما باید به شما بگویم در چند سال اخیر دنیای رمز ارزها هر لحظه در حال بزرگ شدن و افزایش طرفدار است . با این حال گاهی ارزهای دیجیتالی معرفی می شوند که اگر پروژه های آن ها راه اندازی شود می تواند تحول بزرگی در دنیای ارزهای دیجیتال ایجاد کند که یکی از آن ها ارز SLP است.
اسموت لاو پاشن Smooth Love Potion یا به اختصار SLP با قیمت 0.027820 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 656،530،341 دلار است که رتبه فعلی آن در وب سایت کوین مارکت کپ CoinMarketCap برابر 330 است، که ارزش بازاری برابر141,943,133 دلار است.

ارز SLP چیست؟

توکن های Smooth Love Potion (SLP) با انجام بازی اکسی این فینیتی Axie Infinity به دست می آیند که آن را می توان دارایی دیجیتالی دانست که جایگزین امتیازات بازی ها هستند.
توکن های ارز SLP برپایه اتریوم و شبکه ERC-20 هستند و می توان از آن‌ها برای پرورش حیوانات خانگی دیجیتالی با نام Axies استفاده کرد. هزینه پرورش این کاراکترها از 100 SLP شروع می شود اما به تدریج می تواند افزایش پیدا کند به طورمثال قیمت آن ها 200 SLP برای نژاد دوم، SLP 300 برای نژاد سوم، SLP 500 برای چهارم، SLP 800 برای نژاد پنجم و SLP 1300 برای نژاد ششم می رسد . Axies را حداکثر می توان هفت بار پرورش داد و برای نژاد هفتم 2100 SLP هزینه پرداخت نمود که این محدودیت به منظور جلوگیری از تورم فوق العاده در بازار به وجود آمده است.
جمع آوری SLP از طریق بازی ممکن است زمان زیادی ببرد در نتیجه یک بازیکن برای دریافت ارز SLP ، به برنده شدن در 15 مسابقه نیاز داشته باشد تا بتواند به اندازه کافی توکن برای استفاده و پرورش اولین نژاد خود به دست آورد. با این حال خرید SLP در بازار آزاد، راهی برای گیمرها برای شروع به بازی است.

 

بنیان‌گذاران ارز SLP چه کسانی هستند؟

 

بنیان‌گذاران ارز SLP چه کسانی هستند؟

 

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چه کسی Axie Infinity را تأسیس کرده است ؟ برای پاسخ به این سؤال باید بگوییم مدیرعامل این شبکه یعنی ترانگ نگوین Trung Nguyen است که در ابتدا یک توسعه دهنده نرم افزار در ایالات متحده بود .با این حال او کار خود را رها کرد تا روی پروژه ارز SLP تمرکز کند.
به گفته نگوین، او می خواست تا از پتانسیل‌های بلاک چین استفاده کند و از این شبکه برای رشد و ارتقا بازی ها استفاده کند تا بتواند افراد را به درآمد برساند ، زیرا از اینکه می دید افراد فقط بازی می‌کنند و این بازی برای آن ها حاصلی ندارد ، رنج می کشید. به همین دلیل در مصاحبه ای که در بلاک چین گیمر Blockchain Gamer صورت گرفت، او گفت که پلتفرم اتریوم به او این فرصت را داده است تا «بازی رؤیایی» خود را بسازد که درآن افراد می توانند درآمد کسب کنند.
نگوین همچنین می گوید که فرآیند پرورش، که برای آن از SLP استفاده می شود، به گونه ای طراحی شده است که برای گیمرها شناخته شده باشد به همین خاطر آن را شبیه بازی های سریالی مانند کریپتو کیتس CryptoKitties ساخته است.

چه چیزی ارز SLP را منحصر به فرد می کند؟

 

چه چیزی ارز SLP را منحصر به فرد می کند؟

 

هر ارزی که به بازار معرفی می شود دارای ویژگی های منحصر به فردی است که او را متمایزتر از دیگر ارزها می کند. با این حال نگوین می‌گوید آکسی‌ها با دیگر توکن‌های غیرقابل تعویض یا همان NFT ها متفاوت هستند، زیرا اگر قرار است شانسی برای بزرگ شدن کاراکترها وجود داشته باشد ، باید از آن‌ها مراقبت و برای آن ها هزینه کرد که این بخش بازی را می توان مانند بازی پو دانست که طرفداران زیادی در ایران داشت.
یکی دیگر از ویژگی هایی که ارز SLP را منحصر به فرد می کند این است که این رمز ارز به یکی از معدود توکن های درون بازی تبدیل شده است که توسط صرافی Binance در حوزه نوآوری لیست شده است. این صرافی این دسته معاملاتی را برای دارایی‌هایی اختصاص داده است که «احتمالاً نوسانات و ریسک بالاتری نسبت به سایر توکن‌ها دارند».

چند توکن از ارز SLP در گردش وجود دارد؟

 

چند توکن از ارز SLP در گردش وجود دارد؟

 

ما در بالا به این موضوع اشاره کردیم که دقیقا چه تعداد از این توکن در بازار در حال گردش و یا بهتر است بگوییم در حال خرید و فروش است .با این حال تعداد آن دائماً در حال تغییر کردن است . برای بیان دلیل این موضوع باید بگوییم ، هر زمان که Axies جدید تولید می شود، توکن سوزی نیز اتفاق می افتد. با این وجود، در زمان نگارش این مقاله ، عرضه در گردش توکن ها SLP به ده‌ها میلیون توکن می رسد.
با این حال اگر تعداد بازیکنان اکسی این فینیتی Axie Infinity به میزان قابل توجهی افزایش یابد، این موضوع می تواند منجر به ورود سطوح بسیار بالاتری از SLP به اکوسیستم شود، زیرا مسابقات بیشتری برگزار می شود و از طرفی آکسی های بیشتری نیز پرورش داده می شود و زمانی که این اتفاق می افتد فتوکن های زیادی نیز سوزانده خواهد شد . در نتیجه شبکه مجبور است برای تهیه توکن ها مورد نیاز خود اقدامات لازم را انجام دهد.
قیمت ارز SLP در 1 می سال 2021 به بالاترین حد خود یعنی 0.3642 دلار رسید، سپس تقریباً 75٪ از ارزش خود را از دست داد. قیمت ها مجدداً در اواسط ژوئیه به اوج خود یعنی به 0.3462 دلار رسید. با این وجود قیمت Smooth Love Potion از آن زمان روند نزولی را دنبال کرده است و هم اکنون قیمتی برابر با 0.027820 دلار را دارد.

ارز SLP چگونه امنیت شبکه خود را تأمین می کند؟

ارز SLP متأسفانه بلاک چین مخصوص به خود را ندارد زیرا یک توکن ساخته شده در شبکه اتریوم یعنی ERC-20 است .

از کجا می توانید ارز SLP را خرید ؟

 

از کجا می توانید ارز SLP را خرید ؟

 

زمانی که SLP راه اندازی شد، در واقع ارزش نوسانی به عنوان یک ارز دیجیتال نداشت. با این حال، زمانی که یک استخر نقدینگی برای SLP در یونی سو آپ Uniswap ایجاد شد، تغییرات زیادی را تجربه کرد. با این وجود صرافی‌های برتری که در حال حاضر می‌توانید از آن ها ارز SLPرا بخرید و یا آن ها را بفروشید و به طور کلی این رمز ارز را در آن ها معامله کنید عبارت‌اند از: Binance، KuCoin، Gate.io، FTX، Gemini، OKEx، Uniswap (V3)، SushiSwap و … .

کلام آخر

ارز SLP یکی از رمز ارزهایی است که برای پاداش دادن به گیمرها ساخته شده است با این حال حیوانات و کاراکترهایی دارد که شما می توانید با بازی و برنده شدن ، آن ها را در هفت سطح خریداری کنید و یا از آن ها کسب درآمد کنید. با این وجود این امکان برای شما وجود دارد که شما با پرداخت مبالغ دلاری این کارکترها را تهیه و بازی کنید و ارز SLP را به عنوان پاداش دریافت کنید.

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز