صرافی رابکس

صرافی رابکس : رابکس یک صرافی ایرانی است که در خصوص ارزهای دیجیتال و بلاکچین مشغول به فعالیت است. شما با استفاده از رابکس، امکان این را دارید تا با خیال آسوده در نزدیک ترین زمان ممکن و با امنیتی عالی اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال نمایید. برای آگاهی از فعالیت این صرافی و هدف آن این مقاله را مطالعه فرمایید.

تعریف صرافی رابکس

 

تعریف صرافی رابکس

 

صرافی رابیکس یک پلتفرم معاملاتی است که شرکت بین المللی رابین یکی از سهام داران آن می باشد که در سال 1392 در شهر تهران شروع به فعالیت کرد، و توانست در این زمینه بسیار عالی عمل کند. فعالیت اصلی این پلتفرم در زمینه امور مالی و ارزی، کریپتوکارنسی و بلاک چین ها است و تمامی تلاش افراد آن این بوده است تا مشتریان بتوانند بستر خوبی را در زمینه معاملات و خرید و فروش ارزهای دیجیتال داشته باشند.
این صرافی بدون محدودیت تمامی این امکانات را در اختیار کاربران قرار می دهد.
صرافی آنلاین رابکس چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟
و مزایای این صرافی عبارت اند از:
• فراهم کردن یک بستر امن با استفتده آسان و ساده برای معامله انواع ارز دیجیتال و بیت کوین
• امنیت بسیار بالای این صرافی
• کاربران سایت می توانید با یک دیگر در ارتباط و تعامل داشته و یک دیگر را بشناسند
• تولید محتوای مجزا برای کاربران در خصوص اطلاع از بازار رمز ارزها و کمک به مشتری
• در این صرافی می توانید خدمات خود را آنلاین پرداخت کنید
• پشتیبانی 24 ساعته سایت
• کارمزد معقولانه

 

 

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی رابکس را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

 

چگونه در صرافی رابکس ثبت نام کنید

 

چگونه در صرافی رابکس ثبت نام کنید

 

1-برای ثبت کردن نام خود در سایت، ابتدا می بایست از طریق لینک زیر به صفحه اصلی سایت صرافی رابکس وارد شوید

2-سپس مطابق با تصویر زیر که برای شما گذاشته شده ،بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده، که این گزینه در گوشه سمت چپ سایت صرافی رابکس قرار دارد.
3- بعد از آن یک صفحه برای شما باز می شود، که شما در آن بایستی اطلاعات پایه خود را وارد کنید که این اطلاعات شامل: نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن و رمز عبور است که حتما با دقت کامل وارد سایت نمایید.
4- برای امنیت بیشتر در خصوص نگه داری اطلاعات شما بهتر است که از رمز های قوی استفاده کنید. و از حرف های کوچک و بزرگ و اعداد برای رمز خود استفاده کنید.
5-پس از پرکردن تمامی گزینه ها، بر روی گزینه “ایجاد حساب کاربری” کلیک کنید تا از سمت مرکز به شماره همراه شما کد امنیتی ارسال شود؛ سپس شما با وارد کردن این کد و بعد از تایید کردن شماره از سمت سایت، مراحل اولیه فرآیند ثبت نام شما به پایان می رسد.

 

ایجاد حساب کاربری

 

نمای کلی حساب کاربری شما در صرافی رابکس بدین صورت است:

 

حساب کاربری در رابکس

 

مراحل احراز هویت در صرافی رابکس

احراز هویت یکی از مراحل بسیار مهم در صرافی رابکس است که هدف از انجام آن، حفظ امنیت کاربر است. و همه کاربران بایستی این مرحله را به خوبی انجام دهند. که در این راستا سایت رابکس نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما برای این که بتوانید از خدمات برداشت، واریز، خرید و فروش آن استفاده کنید باید حساب کاربری خود را تایید کنید.

برای راحتی شما در خصوص ثبت نام در رابکس، مراحل را گام به گام در عکس های زیر، برای شما توضیح داده ایم.

 

1-در ابتدای کار شما بایستی وارد حساب خود شوید.
2-سپس گزینه”حساب کاربری“را از کادر بالایی صفحه طبق عکسی که برای شما گذاشته ایم، انتخاب کنید.

3- بعد از انجام این مراحل، عکس زیر برای شما نشان داده می شود.

مراحل احراز هویت در صرافی رابکس

 

4- در این مرحله تمام اطلاعات هویتی و مشخصات خود را به طور کامل وارد کنید.

 

 

5- بعد از پر کردن موارد بالا، وارد مرحله ی بعد می شوید.
6- مرحله بعدی، مرحله ثبت شماره تماس شماست.

 

شماره تماس

7-در ادامه تقویمی را در این خصوص مشاهده می کنید که از طریق آن می توان زمان برقراری تماس از سوی سیستم را مشخص کرد که چه زمانی با شما تماس گرفته شود.
8-بعد از اینکه شماره را ثبت و زمان برقراری تماس را مشخص کردید، به مراحل آخر رسیده و مجدد بر روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.
9- به سومین مرحله از احراز هویت رسیده ایم که در صرافی رابکس، شما باید یک کارت بانکی که حتما به نام خودتان باشدرا ثبت کنید و پس از زدن گزینه اضافه کردن کارت بانکی بر روی گزینه”مرحله بعد” کلیک کنید. دقت داشته باشید که آن کارت حتما برای شما باشد.

 

ثبت کارت بانکی

11-بعد از ثبت اطلاعات بانکی، همانند هر صرافی دیگری شما باید عکس مدارک هویتی خود را به همراه تصویر سلفی تان را در سایت بارگذاری کنید. و قوانین مرتبط با آن نیز برای شما گذاشته شده است و دقت فرماید دقیقا مطابق با آن باشد.

کلام آخر

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی رابکس را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز