صرافی اوکی اکسچنج

صرافی اوکی اکسچنج، یکی از معتبر ترین صرافی های ایرانی است که نزدیک به 6 سال از سابقه آن در عرصه رمز ارزها می گذرد. با توجه به اینکه معاملات رمز ارزها افزایش پیدا کرده و درواقع آن ها توانستند در بین مردم جای پیدا کنند، در نتیجه این صرافی با عملکرد خوب خود توانست جزء یکی از بهترین صرافی ها قرار بگیرد. ما در این مقاله سعی داریم که شما را با این اوکی اکسچنج آشنا کنیم تا شما انتخاب خوبی داشته باشید.

ویژگی های صرافی اوکی اکسچنج چیست؟

این صرافی از زمانی که آغاز به کار کرده است، هدف خود را رسیدن به بازار های مالی قوی قرارداده و در راستای ایجاد استارت آپ های مالی گام بر می دارد و می خواهد با دور زدن تحریم ها، پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد. در واقع بر اساس ادعای این صرافی، تمامی مردم حتی در نقاط دور دست از این پلتفرم برای خرید و فروش رمز ارز می توانند استفاده کنند. گفتنی است که صرافی اوکی اکسچنج می خواهد توسعه اقتصادی را رویکرد اساسی خود قرار دهد. از طرفی همواره با آگاهی و دانش به روز، تلاش می کند که مخاطب به هدف خود برسد و از طرفی دیگر با کمترین کارمز، سعی دارد سود بیشتری به سرمایه گذار بدهد. این کارمزد بدین شکل است که، 0.2 درصد کارمزد تبدیل و ۳ درصد کارمزد خرید و فروش او تی س در این جا است.

مزیت مهم اوکی اکسچنج

اوکی اکسچنج، بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی است که با وجود تیم توسعه یافته خود و برنامه نویسان حرفه ایی، یک فضای ایمن در جهت خرید و فروش رمز به جود آورده که حتی می توان گفت یکی از امن ترین صرافی هایی است که در حوزه رمز ارزها فعالیت می کند.
در واقع چنین بستر امنی توانسته صرافی اوکی اکسچنج را بهترین پلتفرم در حوزه تجارت الکترونیک قرار دهد.
کاربران در این صرافی می توانند، علاوه بر تجربه معامله ی امن، معاملات خود را سریع و با کارمزدهای بسیار پایین انجام دهند. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید ثبت سفارش داشته باشید و معامله های خود را به راحتی انجام دهید.
توجه داشته باشیم که هر فضای معامله، مزایا و معایبی دارد. درست است که صرافی اوکی اسکچینج، در این زمینه به خوبی فعال بوده و خدمات خاصی را ارائه داده، اما در مقابل یک سری ناملایمت ها وجود داشته که امیدواریم به زودی همگی آن ها برطرف شود.

 

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی اوکی اکسچنج را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به مزایا، معایب و ویژگی های آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

 

شفافیت معاملات در اوکی اکسچنج

 

شفافیت معاملات در اوکی اکسچنج

 

با توجه به اینکه از این صرافی تا کنون شکایتی نشده است، لذا در این حوزه نمی توان گفت که کلاهبرداری نیز صورت گرفته است، اما همان طور که در بالا گفتیم هر صنفی، اشتباهات خود را دارد اما مسئله مهم این است که تمام صرافی ها از اصل شفافیت مالی می بایست پیروی کنند و تمام مسائل مربوط به مشتری را به او نشان دهند.
به طور مثال، نرخ کارمزدها را مشخص کند و به کاربر بگوید که چه میزان از درآمدش را باید را باید به عنوان کارمزد پرداخت کند. صرافی اوکی اکسچنج تا حدودی، این شفافیت را رعایت نمی کند و نرخ کارمزد ها را به درستی به سرمایه گذاران نشان نمی دهد.
لذا بدانید، بهتر است مبلغ نهایی زمان پرداخت و دریافت را اخر سر بررسی کنید تا به محاسبات دقیق در خصوص درآمدتان برسید

اوکی اکسچنج چه خدماتی دارد؟

بر اساس اطلاعات منشر شده در سایت رسمی این صرافی خدمات و ویژگی های این پلتفرم عبارتند از:
• صرافی اوکی اکسچنج، انواع رمز ارزها را در دل خود جای می دهد.
• اوکی اکسچنخ، کارمزد پاینی برای فروشنده دارد.
• این صرلفی امکان مبادله ارز دیجیتال به ارز دیجیتال را به شما میدهد و همچنین، ارز دیجیتال به ریال و ریال به ارز دیجیتال را نیز شامل می شود.
• اوکی اکسچنج، دارای پشتیبان های قوایی هستند.
• امکان برقرای ارتباط همه روزه در ۲۴ ساعت روز از طریق تیکت با پشتیبانان سایت
• ارائه خدمات به بیش از ۴۰۰ هزار کاربر
• ۲۴ الی ۴۸ ساعت مدت زمان واریز ریالی از حساب صرافی به حساب بانکی کاربر
• سقف ۱۵ میلیون تومان در روز برای واریز ریالی
• حداقل مبلغ قابل فروش ارز به ریال، ۱۰ دلار میباشد.
• ارائه دو سامانه جدا، اوکی اکسچنج و اوکی اکسچنج تریدر

 

اوکی اکسچنج چه مزایا و معایبی دارد؟

 

مزایا

1. رابط کاربری آسان و مناسب
2. امکان برداشت آنی و سریع ارز دیجیتال از صرافی
3. ارائه آموزشات در حوزه ارزهای دیجیتال
4. امکان پرداخت از طریق کارت های شتاب در اوکی اکسچنج
5. بهره مندی از امنیت بالا
6. نگهداری دارایی کاربران در فضای ذخیره سازی سرد
7. امکان پرداخت از طریق تمام کارت های شتاب
8. ارائه اپلیکیشن موبایل برای دو پلتفرم اندروید و iOS

 

معایب

1. دارای جفت ارزهای کمی می باشد که باعث محدودیت معامله برای تریدرها شده است.
2. عدم پشتیبانی از روش های معاملاتی مانند مارجین و فیوچرز
3. عدم ارائه روش های ثبت سفارش مانند استاپ لاس و استاپ لیمیت
4. دارای حجم معاملات و لیکوییدیتی اندک نسبت به صرافی‌های جهانی میباشد.

 

تفاوت صرافی اوکی اکسچنج با دیگر صرافی ها

روند فعالیت این صرافی مانند صرافی های دیگر است که برای شروع می بایست ثبت نام کنید و بابت این موضوع نیز نیازی نیست که مبلغی پرداخت کنید.
اما یک سری ویژگی ها این صرافی را از دیگر صرافی ها، متمایز می کند و آن این است که کارمزد را از هر دو طرف معامله کم خواهد کرد. در واقع در این صرافی همه چیز به سطح کاربری بر می گردد و طی یک زمان مشخصی، جایگاه شما در این صرافی معین خواهد شد. درواقع شما حدودا یک ماه می بایست در این صرافی فعالیت داشته باشید تا بتوانید به سطح مورد نظر خود دست یابید.
صرافی اوکی اکسچنج، کارمزد های بانکی را نیز با مبلغ مشخصی دریافت می کند.
قابل ذکر است که اگر شما افرادی را به این صرافی دعوت کنید، کارمزدآن را که حدودا 25 درصد است، دریافت خواهید کرد، پس در نتیجه با این کار می توانید درصد خوبی را از این صرافی دریافت کنید.

کلام آخر

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی اوکی اکسچنج را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به مزایا و معایب آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

همین حالا شروع کن!

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز