معرفی صرافی هات بیت

معرفی صرافی هات بیت : صرافی هات‌بیت، یک صرافی بین‌المللی است که معاملات ارزهای دیجیتال را انجام می دهد. که توسط توسعه‌دهندگان چین، ایالات‌متحده و تایوان در کشور هنگ‌کنگ و استونی ثبت گردید. هم اکنون دفتر این صرافی در شانگهای و تایپه استقرار دارد. تاکنون هات بیت با گذشت چندین سال از فعالیتش، هم چنان پاسخ گوی نیاز کاربران خود است. می توان گفت تقریبا، هات بیت تاکنون هزار و پانصد و پنجاه نه، جفت ارز را ارائه کرده است، و از این نظر پروژه‌های رمزارزی، رتبه اولین را به خود در میان این گونه صرافی ها ارائه کرده است.

 

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی هات بیت را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به توضیحات آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

 

ویژگی‌های صرافی هات بیت

 

ویژگی‌های صرافی هات بیت

 

• تنها صرافی بین‌المللی با بیش از 1.5 میلیون کاربر.
• کارمزد آن منفی است به این معنا که در ازای افزودن نقدینگی در دفتر ثبت سفارش خود، پاداش دریافت می‌کنید.
• صرافی هات بیت، معامله طیف گسترده‌ای از آلت‌کوین‌ها با ارزهای مختلف انجام می دهد.
• این صرافی، معاملاتی پیشرفته ایی دارد و ابزارهایی جهت تحلیل نمودارها را ارائه می کند..
• Android و iOS. برنامه هایی هستند که می توانند از این صرافی استفاده کنند.
• مقام اول از نظر تنوع رمزارزها را در بین تمامی صرافی‌ها دارد .
• می توانید از قابلیت بک‌آپ‌گیری و بازنشانی اطلاعات در سایر دستگاه‌های خود استفاده کنید.
• سرعت بالای این صرافی، از ویژگی بسیارمهم آن است.

کارمزدهای صرافی هات بیت

معرفی صرافی هات بیت، از جمله صرافی هایی است که در زمان خرید، فروش و معامله های آن، توجه به کارمزدهایش یک مسئله مهم است. این کارمزدها زمانی که معاملات با حجم بالا انجام می شود، بیشتر به چشم می خورد. درواقع هر چه میزان دارایی هایتان بیشتر باشد و یا بخواهید حجم بالایی از دارایی خود را معامله کنید، بایستی به نرخ کارمزد توجه ویژه ایی داشته باشید.

انواع کارمزد ها در هات بیت

1. کار مزد معامله، یکی از کارمزدهای مورد معامله هات بیت است. این کارمزد، برای سفارش‌گذار 0.1% و برای پذیرنده سفارش نیز، 0.01% است. درواقع، کاربرانی که از توکن بومی این صرافی استفاده می کنند، می‌توانند تا 0.05% کارمزد سفارش‌گذار و پذیرنده سفارش را کاهش دهند.
2. کارمزد واریز به حساب: در حال حاضر، این صرافی امکان سپرده‌گذاری برای 22 رمزارز متنوع را بدون پرداخت آن فراهم کرده است.
3. کارمزد برداشت از حساب: برای دریافت رمزارزها، تنها کارمزد شبکه بلاکچین از کاربر دریافت می‌شود و به این مورد نیز اکتفا می شود.

قسمت های مختلف هات بیت

 

قسمت های مختلف هات بیت

 

هات بیت بخش‌های متفاوتی دارد، که هر کدام امکانات و ویژگی های مختص به خود را دارد. که در زیر آورده شده است.

بحث اول، چونگی انجام معاملات ارزهای دیجیتال

با استفاده از هات بیت می‌توان خرید های ارز دیجیتال را انجام و معامله کرد، از جمله؛ بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، نمونه هایی از ارزهای دیجیتال است. اکثر افراد در خصوص نحوه سرمایه گذاری در این حوزه، از دو روش زیر استفاده می کنند.
• سرمایه‌گذاری بلند مدت، که فرد بعد از خرید ارزهای مورد نظر خود نمی تواند سریعا انتظار، سود آنی را داشته باشد، در واقع با این هدف که سرمایه گذاری او بلند مدت است این کار را انجام می دهد.
• سرمایه‌گذاری کوتاه مدت، که روش محبوب تری بوده است، موجب می شود که شخص زود تر از سرمایه گذاری بلند مدت به نتیجه برسد.
در بین افراد، سرمایه گذاری به شیوه اول انجام می شود، زیرا با استفاده از این روش، می توان به سود بیشتری، در کوتاه مدت رسید.

بحث دوم:معاملات مارجین

در سایت صرافی هات بیت شما می توانید به جای انجام معاملات معمولی، از شیوه معاملات مارجین که نام دیگر آن معاملات اهرمی است، استفاده نمایید. درواقع معاملات مارجین، به این شکل است که شما سودتان را از خرید و فروش و معامله با اشخاص دیگر به دست می‌آورید. در واقع لازم به ذکر است که، این معامله دارای سود بسیار بوده و همچنین، از سوی دیگر ، موجب ضررو زیان بالایی نیز خواهد شد. به بیانی دیگر، در این روش از معامله، فرد سرمایه خودش را با قرض گرفتن پول و روش های بالا، افزایش می دهد.

قراردادهای دائمی بحث سوم، ویژگی

در معرفی صرافی هات بیت، توجه داشته باشیم که قراردادهای معاملاتی دائمی هستند، درواقع مانند، قراردادهای آتی است، اما یک تفاوت مهم دارد آن هم این است که، تاریخ انقضا و پایانی برای آن وجود ندارد و شما از این محدودیت برخوردار نیستید. به بیانی دیگر، اساس قیمت‌گذاری های این قراردادهای دائمی، بر پایه بیت کوین است، اما در مقابل نیز تسویه آن به وسیله دلار انجام می شود. در نتیجه معامله شماپرسود تر خواهد بود.

بحث چهارم: معاملات سرمایه گذاری

در صرافی هات بیت، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، یکی از روش‌های مهم در معاملات این صرافی است که در سایت هات بیت نیز وجود دارد. در این نوع سرمایه‌گذاری ها ریسک بسیار پایین بوده و افراد می‌توانند در دراز مدت سود خوبی را بدست آورند. این صندوق‌ها با هدف مدیریت سرمایه گذاری و بازدهی بهتر تشکیل شده است. و همچنین سرمایه‌گذاری در خصوص اوراق بهادار انجام می داد.

بحث پنجم: دیفای چیست؟

صرافی هات بیت، خدمات دیفای را به اشخاص سرمایه گذار ارائه می‌دهند. درواقع صرافی هات بیت نیز جزء آن دسته از بنگاه های معملاتی است که ارائه سرمایه را به طور مستقیم هدف مطلوب خود قرار داده است. در این صورت اشخاص معامله گر، خرید توکن‌ها را، هدف سرمایه‌گذاری خود قرارداده است و سود بسیار بالایی را به دست می آورد. در نهایت، شما می توانید به سایت این صرافی بروید و رمز ارز مورد نظر خود را خریداری نمایید. به عبارت دیگر، این موضوع، همانند استکینگ، در سایت‌های دیگر وجود دارد.

بحث ششم: فایل کوین چیست؟

صرافی هات بیت، خدمات مالی را نیز به افراد ارائه می‌دهد، مانند، اجاره سرور برای استخراج فایل کوین. در واقع، برای استخراج فایل کوین نیاز هست که یک فضای ذخیره سازی وجود داشته باشد، که هات بیت این فضای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

بحث هفتم: سرمایه گذاری در هات بیت چگونه است؟

از بخش‌های مهم سایت صرافی هات بیت می‌توان به بخش سرمایه گذاری، اشاره نمود. در این قسمت، کاربران می‌توانند، برروی ارزهایی که هات بیت معرفی کرده است، سرمایه‌گذاری کنند.

چگونه از صرافی هات بیت خرید انجام دهیم؟

بعد از آن که در خصوص صرافی هات بیت مفصلا توضیح دادیم، می رسیم به نحوه خریدی از این صرافی، که در زیر بهترین راه کار را به شما ارئه خواهیم داد.
در آغار کار بهتر است که برای کار با صرافی هات بیت، کیف پول خودتان را، بنا بر حساب خود شارژ کنید تا بتوانید خرید و فروش مورد نیاز را، انجام دهید. همان گونه که اطلاع دارید، در صرافی هات بیت، صرفا امکان واریز ریالی وجود ندارد. بنابراین، می‌بایست در ابتدا از شیوه یکی از صرافی‌های ایرانی، ارز دیجیتال، خود را تبدیل به تتر یا ترون کنید. و سپس تترها را به صرافی هات بیت انتقال دهید و با آن اقدام به خرید ارز های مورد نظر خود بکنید.

کلام آخر

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی هات بیت را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به توضیحات آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز