معرفی صرافی والکس

معرفی صرافی والکس : این روزها دغدغه مردم این است که بتوانند صرافی مورد نظر خود را انتخاب و به آن اعتماد کنند. یکی از این صرافی ها، صرافی والکس است که توانسته جایگاه محبوبی را در میان مردم پیدا کند.
در واقع صرافی هایی که با ایران و یا در ایران فعالیت می کنند، با محدویت های زیادی روبه رو هستند، چرا که تحریم های زیادی در این خصوص برای کشور ما وجود دارد.
اما در این جا آنچه که مهم است این است که مردم بتوانند یک صرافی داخلی که مناسب است را انتخاب کنند و معاملات خود را با آن ها انجام دهند. صرافی والکس یک صرافی داخلی است که بستر این کار را به خوبی فراهم کرده است.
صرافی والکس رابطه بین خریداران و فروشندگان رمز ارز ها است که این امکان تبادل را برای آن ها به وجود آورده است. قیمت ها در این پلتفرم ارائه می شود و مشتریان بنا بر تقاضای خود، مبادلات را انجام می دهند.

 

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی والکس را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به توضیحات آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

 

ویژگی‌های صرافی والکس

 

ویژگی‌های صرافی والکس

 

امنیت یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که صرافی ها می بایست، داشته باشند. در واقع مردم با خیالی راحت پول خود را در این معاملات قرار می دهند و استرسی بابت از دست رفتن سرمایه خود ندارند.

1. اختصاص دادن کیف پول اختصاصی برای مشتری

کیف پول اختصاصی یکی دیگر از مزایای است که والکس در اختیار مشتری قرار می دهد. و او به راحتی می تواند از آن استفاده کند.
این موضوع، از این جهت مهم بوده است که، کارمزد این معاملات درواقع بالاست و برای شخص صرفه اقتصادی ندارد که پلتفرم مخصتص به خود را داشته باشد، اما زمانی که افراد کیف پول اختصاصی داشته باشند، نرخ این کارمزد ها نیز کاهش می یابد.

2. متنوع بودن ارزهای معاملاتی

کوین معاملاتی مهم ترین فاکتور در این زمینه هست و مشتریان صرافی هایی را انتخاب می کنند که بیشترین کوین معامله را برای آن ها داشته باشد.
این صرافی درست که کوین های متفاوت و زیادی را ارائه نمی کند و نتوانسته مشتریان خود را راضی نگه دارد، اما صرافی والکس کوین‌هایی را پشتیبانی می‌کند که از بهترین رمزارزها در نوع خود هستند. کاربران صرافی والکس بعد از جست و جو و بررسی رمز ارزهای مورد نظر خود، آن ها را انتخاب و معاملاتشان را ادامه می دهند.
صرافی والکس از اکثر رمزارزهای معروف بازار پشتیبانی می‌کند که در بین آن ها می‌توان به بیت کوین، اتریوم، دش، بیت کوین کش، ریپل، لایت کوین، ترون و غیره اشاره کرد. پس این صرافی می تواند گزینه مناسبی در این خصوص باشد.

3. پاسخ گوی خوبی برای مشتریان خود است.

از ویژگی‌های بسیار خوب یک صرافی قابل اعتبار، داشتن پشتیبانی سریع است که همواره نیاز افراد را برطرف و به سوالاتشان پاسخ دهد. درواقع بسیاری از مشتریان در این حوزه نیازمند اطلاعات شفاف هستد و درصورتی که به مشکل خوردند، انتظار دارند که صرافی مورد نظرشان به آن ها کمک کند و مشکلشان را حل نماید.

4. حجم معاملات بالا

صرافی والکس، بالاترین میزان تراکنش ها را به همراه دارد که مشتریان می توانند از این مزیت به خوبی استفاده کنند. همچنین این صرافی بالاترین حجم معاملات و مشتریان را داراست.

 

کارمزدهای صرافی والکس

همان طور که در بالا گفتیم نرخ کارمزد ها برای سرمایه گذار بسیار مهم است و وی تلاش می کند صرافی را انتخاب کند که بهترین نتیجه را به او بدهد. در زیر انواع کارمزدهای صرافی والکس را آورده ایم:
1. کمتر از ۲۰ میلیون تومان ۰.۴%
2. بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان ۰.۳۵%
3. بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان ۰.۳%
4. بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان ۰.۲۵%
5. بالای ۲۰۰ میلیون تومان ۰.۲% است.

سفارش مدت دار در صرافی والکس

همان طور که از اسم آن مشخص است، تریدر می تواند برای خرید خود تاریخ انقاضای آن را مشخص کند که چنانچه از تاریخ آن گذشت، حذف شود و یا زمانی که به تاریخ خریدرمز ارز رسید، سفارش مشتری خود به خود ثبت شود.
نکاتی در خصوص کارمزد معاملات
• کارمزد معاملات والکس به این صورت است که به صورت درصدی از مبلغ کل معامله را در بر می گیرد، که حساب کردن آن بر اساس معیار های صرافی نیزانجام می شود.
• کارمزد خریدار ارزدیجیتال به صورت ارزدیجیتال کم می شود و کارمزد فروشنده ارز از مبلغ دریافتی به تومان کم می‌شود.
• کارمزد در صرافی والکس از هر دو طرف معامله کم می‌شود.
• در زمان ثبت معاملات در والکس، کارمزد به شما نشان داده می‌شود.

معایب صرافی والکس چیست؟

 

معایب صرافی والکس چیست؟

 

به بیانی دیگر اکثر صرافی ها دارای معایب و مزایایی هستند که مشتری بنا بر هدف خود آن ها را انتخاب می کند. در واقع صرافی والکس، نیز دارای معایبی است که مهم ترین آن، نداشتن اپلیکشن صرافی برای گوشی تلفن همراه است که این خود برای مشتریان قابل هضم نبوده و امیدواریم که این صرافی راهی برای آن بیابد.

کلام آخر

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی والکس را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به توضیحات آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز