کسب و کار خانگی با دستگاه

بسیاری از کسب وکارهای های خانگی امروزه درآمد بسیار خوبی دارند و در نتیجه می توان گفت که افراد می توانند از طریق آن درآمد بسیار خوبی داشته باشند. یکی از این کسب و کارها، کسب و کار خانگی با دستگاه است که می توانید در انواع مختلف آن را انجام دهید. ما در این مقاله مهم ترین و پردرآمدترین آن ها را برای شما ذکر کرده ایم که می توانید با استفاده از آن به یک کسب درآمد عالی برسید.

کسب درآمد_از_دستکاه_عرقگیری

1.کسب درامد در خانه با دستگاه عرق گیر خانگی

 

از جمله دستگاه هایی که می توان از طریق آن در منزل کسب درآمد کرد، دستگاه  عرق گیر خانگی است که می توانید با ایجاد یک فضای کوچک وسایل مورد نیاز آن را آماده کنید.

 

دستگاه عرق گیر خانگی از جمله وسایل صنعتی در حوزه صنایع غذایی است که ایرانی ها به دلیل اینکه سالیان سال است که از گیاهان سنتی جهت مصارف خانگی خود استفاده می کنند بسیار اهمیت دارد و می توان کسب درآمد در خانه با دستگاه عرق گیر خانگی را در حوزه شغلی خود قرار داد. و این کار را بهتر است که با دستگاه های کوچک و نسبتا ارزان شروع کنیم.

به همین دلیل می توان گفت که  دستگاه عرق گیری ۱۰ لیتری بهترین انتخاب در شروع کار است.

 

مقاله مرتبط: معرفی مشاغل خانگی موفق در ایران

 

چه دستگاهی برای شروع مناسب تر است؟

 

این دستگاه قادر است که در هر ساعت ۷۰۰ سی‌سی عصاره و عرق گیاهی تولید نمایید.

مخزن بالایی این دستگاه استیل و بدنه آن دوجداره است. و همچنین اندازه  دهانه دستگاه عرق گیر حدودا ۲۲ سانتی متر و ارتفاع آن ۴۸ سانتی متر است.

بعد از آن که شما دستگاه مورد نظر خود را خریداری نمودید، بهتر است که به دنبال تولید و مهم ترین بخش آن که بسته بندی است، باشید. شما برای  این کار بهتر است که از بطری های پلاستیکی استفاده نمایید چرا که بقیه موارد بسیار گران تراست و بهتر بوده که در اوایل کار هزینه های خود را بالا نبرید.

کسب_درآمد_با_دستگاه_فلافل_زن

2. کسب درآمد با دستگاه فلافل زن

یکی از غذاهای بسیار خوشمزه در صنعت غذا، فلافل است که می توان گفت اکثر خانواده های ایرانی حداقل یک بار طعم آن را حس کرده اند به همین دلیل فروش آن می تواند درآمد خوبی را برای شما در منزل داشته باشد. از این رو می توان این شغل را در دسته ی کسب و کار خانگی با دستگاه  قرار داد.

 

دستگاه فلافل زن خانگی دستی یکی از پرمصرف ترین مدل هایی از دستگاه های  کسب و کار خانگی  است که می توان گفت این وسیله که از نظر ظاهری شبیه به گوشت کوب های قدیمی است، مواد فلافل را به شکل های گرد در می آورد و آن را آماده فروش می کند.

 

موارد استفاده از دستگاه فلافل زن خانگی

در واقع شما می توانید با خرید این دستگاه ها در منزل به درآمد خوبی برسید و مواد آن را آماده و به وسیله این دستگاه در بسته بندی های کوچک قرار داده سپس به فروش رساند.

این دستگاه ها در فلافل فروشی ها نیز استفاده می شود و در حجم متوسط گزینه بسیار خوبی است.

در نتیجه می توان گفت که این کار باعث بهبود کسب و کار خانگی خواهد شد. توجه داشته باشید که کیفیت مواد خوراکی در این گزینه بسیار مهم است و رعایت نکات بهداشتی نیز از الزامات آن می باشد.

دستگاه فلافل زن خانگی چه ویژگی دارد؟

 

  • دستگاه فلافل زن خانگی قالب های بسیار خوبی را به شما می دهد به نوعی که این دستگاه ها می توانند باعث خواهد شما یک شکل از فلافل، ناگت، کتلت و دیگر موادی که به قالب های گرد و آماده نیاز دارند را به شما بدهد.
  • اگر شما از این دستگاه ها استفاده نمایید، مصرف خود را به حداقل رسانده و در نتیجه، از نظر بهداشتی محصول بهتری نیز خواهید داشت.
  • این دستگاه ها به حساب کردن سود شما در پایان کار بسیار کمک خواهند کرد، چرا که تمامی محصولات را به اندازه وزن مناسب به شما خواهند داد.

کسب_درآمد_با_دستگاه_تولید_رب_گوجه_فرنگی

3. کسب درآمد با دستگاه تولید رب گوجه فرنگی

 

رب گوجه فرنگی یکی دیگر از موارد پر مصرف  در صنعت غذایی است که امروزه اکثر خانوادها ترجیح می دهند که به صورت طبیعی از آن استفاده کنند. به همین دلیل درست کردن رب در منزل می تواند برای شما بسیار مفید باشد اما قبل از آن بایستی با انواع دستگاه های خانگی در خصوص تهیه ی رب گوجه فرنگی آشنا شوید. به همین دلیل می توان این شغل را در حوزه کسب درآمد با دستگاه تولید رب گوجه فرنگی قرار داد.

 

پیشنهاد ما برای مطالعه: سود آور ترین کار های تولیدی در ایران

 

دستگاه تولید رب گوجه فرنگی چه ویژگی هایی دارد؟

 

دستگاه تولید رب گوجه فرنگی یا همان دستگاه آب گیری گوجه در بازار بسیار موجود است و شما می توانید با خرید آن در منزل خود یک کسب و کار پر درآمد راه اندازی کنید.

این دستگاه پوست و دانه های  گوجه فرنگی را  از آن جدا کرده و به شما مواد اولیه رب گوجه را بدون هیچ تفاله ایی خواهد داد.

شستشو اتصال مجدد قطعات این دستگاه کار بسیار آسانی است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. در واقع کار با این دستگاه به هیچ عنوان سخت نبوده و شما می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

این دستگاه کاربرد های دیگری نیز دارد. به عنوان مثال شما می توانید جهت آبگیری دانه های انگور و انار از آن استفاده نمایید.

این دستگاه ها ظرفیت های بسیار متفاوت دارند و شما با توجه به میزان مصرف خود می توانید هر کدام را که مناسب تر بوده استفاده نمایید.

 

4. کسب درآمد با دستگاه روغن گیری خانگی

 

امروزه روغن های طبیعی در صنعت خوراک، مورد استقبال افراد زیادی  قرار گرفته و به دلیل خواص زیادی دارند به عنوان جایگزین روغن های کارخانه ایی مصرف می شوند.

دستگاه آن شبیه به چرخ گوشت بوده  وبا ریختن دانه هایی مثل کنجد، زیتون و .. روغن آن گرفته شده و تفاله های آن در مخزنی جداگانه ریخته خواهد شد.

یکسری از روغن ها نیز خواص درمانی داشته و به عنوان خوراکی از آن استفاده نمی شود اما می توان برای روغن گیری هر کدام از دستگاه های خانگی استفاده کرد.

 

5. بسته بندی خشکبار و حبوبات

 

خشکبار و حبوبات از جمله مواد غذایی است که مصرف آن در بین مردم بسیار رواج داشته است و بسته بندی این محصول بسیار پرمصرف بوده و به همین دلیل کسب و کار خانگی با دستگاه بسیار پردرآمد بوده و می توان گفت که شما می توانید با بسته بندی آن به درآمد بالایی رسید.

بسته بندی این نوع محصول نیاز به دستگاه پرس دارد که به وسیله آن بسته های خشکبار و حبوبات وکیوم می شود و آماده مصرف در بازار خواهد بود.

 

 

 

6. دستگاه میوه خشک کن

میوه یا همان چیپس خانگی در میان افراد بسیار محبوب بوده و تمایل زیادی به مصرف آن در بین مردم وجود دارد و می توان گفت که این موضوع سبب شده است تا بسته بندی این محصول در خانه را جزء کسب و کار خانگی با دستگاه قرار داد. شما می توانید  با بسته بندی های زیبا افراد را جذب محصولات خود کرده و فروش محصولات را بالا ببرید.

خشک کردن این محصولات در منزل نیاز به دستگاه های خاصی ندارد، و می توانید با هزینه کم می توانید وسیله مخصوص خشک کردن میوه ها را خریداری کرده و سپس با استفاده از آن میوه ها را خشک نمایید. انتخاب نوع دستگاه به میزان محصولات شما بستگی دارد و بایستی با توجه به حجم آن، دستگاه های مورد نظر انتخاب شود.

 

کلام آخر

همان طور که در بالا گفته شد، شما می توانید کسب و کار خانگی با دستگاه را با توجه به میزان سرمایه ایی که دارید، راه اندازی نمایید و سپس آن را گسترش دهید و به زودی کارخانه یا کارگاه خود را تاسیس کنید. قبل از شروع کسب و کار بهتر است که شرایط راه اندازی آن را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید شغل مناسب راه اندازی نمایید.

 

 

 

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید