چگونه یک کسب و کار خانگی با 20 میلیون ایجاد کنیم

آیا واقعا ما می توانیم با این میزان سرمایه کسب درآمد داشته باشیم؟ بله دقیقا می توان که با این مبلغ به کسب درآمد خوب رسید. در واقع بسیاری از مواقع می شود که با سرمایه کم نیز شروع به کار کرد و سپس شغل خود را گسترش داد و درآمد بالاتری را نیز به دست آورد پس می توان گفت که شما می توانید با حداقل سرمایه یعنی، کسب و کار خانگی با 20 میلیون را راه اندازی نمایید.

یک سری از مشاغلی را که می توان با 20 میلیون راه اندازی کرد برای شما آورده ایم تا بتوانید بهترین انتخاب را در این خصوص داشته باشید.

 

1. عرضه سبزی خرد شده

یکی سری از محصولات خانگی درآمد بسیار خوبی دارند از جمله فروش سبزی های خرد شده در خانه که شخص می تواند با کمترین هزینه این محصول را در خانه خود تولید کند و سپس به فروش برساند. در واقع بایستی شما تمام نکات بهداشتی در این حوزه را رعایت فرمایید تا بتوانید همواره رضایت مشتریان خود را داشته باشید. بسیاری از افراد زمان کافی را ندارند که در منزل خود به این مور رسیدگی کنند در نتیجه ترجیح می دهند که این محصول را خریداری نمایند. در ضمن علاوه بر این شما می توانید مواد خوراکی سرخ کردنی را نیز در بسته بندی های گوناگون و کاملا بهداشتی به فروش برسانید و حتی کم کم به محصولات خود تنوع خاصی را ببخشید که مشتریان علاوه بر اینکه ترغیب شوند محصولات شما را بخرند، به دیگران نیز معرفی کنند تا آنها نیز مشتاق شده و جزو مشتریان شما شوند.

کارگاه نجاری

2.کارگاه نجاری

یکی دیگر از مشاغلی که می توان با سرمایه کم آن را شروع کرد کارگاه نجاری است که شما می توانید در منزل خود و یا اینکه یک کارگاه کوچک شروع به فعالیت نمایید و به جای اینکه وسایل نو بخرید از وسایل دست دوم استفاده کنید.

در نتیجه هزینه شما به شدت پایین خواهد آمد و شما می توانید یک کسب و کار خانگی با 20 میلیون راه اندازی نمایید.

در واقع بسیاری از افراد به کارگاه نجاری علاقه زیادی دارند و حال روحی آنان نیز بهتر خواهد شد. پس در نتیجه اشخاص دیگری در مقابل نیز تمایل زیادی دارند که مصنوعات چوبی را خرید و در مکان های مختلف استفاده کنند.

 

3. بستر سایت و استفاده از اینترنت برای درآمد زایی

سایت و یا وب سایت یکی از بسترهای بسیار خوب برای درآمدزایی است که اشخاص می توانند با توجه به حرفه ایی که دارند، پلن درآمد زایی خود را در این فضا ارائه و محصولات خود را به فروش برسانند. این قبیل سایت ها عبارت اند از: سایت های فروشگاهی، سایت های خدمات دهی مثل خدمات اینستاگرام و سئو، همکاری در فروش و دیگر مواردی که ما می توانید در منزل خود و از این طریق درآمد داشته باشید.

 

4. کارگاه های طراحی و ساخت کابینت

این کارگاه جزو دسته کسب و کار خانگی با 20 میلیون است که شما می توانید در ابتدای کار وسایل ضروری خود در قیمت های پایین تر خریداری کرده و بعد از گرفتن چندین سفارش، وسایل خود را بیشتر کرده و آن را در ابعاد دیگری گسترش دهید. پس می توان گفت که کابینت سازی در مرحله اول نیاز به یادگیری این مهارت دارد که شما بایستی سلیقه ی خود را در این موضوع نیز درگیر نمایید.

پس بهتر است همه چیز را در ابتدا سخت نگرفته و با حداقل امکانات شروع نمایید و به خود این اطمینان را بدهید که در این کار موفق خواهید شد.

ابمیوه

5. فروش آبمیوه های خانگی در منزل

امروزه اکثر افراد تمایل زیادی دارند که به جای آبمیوه های صنعتی از آبمیوه های خانگی استفاده کنند، چرا که سالم تر بوده و دارای قند طبیعی می باشد و در نتیجه برای بدن انسان بسیار مفید است.

به همین دلیل شما می توانید با داشتن دستگاه های آبمیوه گیری به راحتی در خانه خود آبمیوه تهیه نماید و سپس در بسته بندی های مناسب به فروش برسانید. سعی نمایید که در فضای مجازی تبلیغات کار خود را داشته باشد و به این نکته نیز اشاره فرمایید که در محیط خود بهداشت را به طور کامل رعایت می نمایید و اکثر طعم های آبمیوه را در منوی کار خود قرار دهید. در این صورت مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد.

6. خدمات سیار خودرو

این خدمات اصولا توسط آقایانی صورت می گیرد که با این حرفه کاملا آشنا هستند و حداقل وسایل برای این کار را نیز در اختیار دارند. در واقع فراهم کردن تجهیزات این کار را می توان در دسته کسب و کار خانگی با 20 میلیون تومان قرار داد. خدمات سیار خودرو یکی از انواع مشاغل سیار است که نیاز به یک مکان فیزیکی برای شروع کار ندارد و شخص می تواند این موضوع را در نظر بگیرد که می تواند در آینده کار خود را گسترش دهد و حتی یک تعمیرگاه بزرگ با تجهیزات کافی تاسیس کند.

 

7. فینگر فود های خانگی

از دیگر مواردی که می توان آن را در خانه تولید و بسته بندی کرد، فینگر فودهای خانگی است که شخص بایستی نسبت به تهیه آن، مهارت لازم را داشته باشد. و در این کار بایستی سعی  نماید که این مهارت را به روز نمایید و غذاهای زیادی را نیز تولید کند. فینگر فودهای خانگی یکی از انواع غذاهایی است که اشخاص نسبت به تهیه آن میل فراوانی دارند به همین دلیل می تواند برای شما درآمد خوبی داشته باشد، چرا که متقاضی این کار بسیار زیاد است و اشخاص همواره تلاش می کنند که انواع غذاهای کشورهای مختلف را یاد گرفته و سپس به فروش برسانند.

 

فینگر فود

8. فروش انواع میوه خشک

شما می توانید در منزل خود دستگاه هایی را که مخصوص این کار هستند فراهم کرده و سپس انواع میوه های فصل را خشک نموده و تهیه نموده و در انواع بسته بندی به فروشگاه و یا از طریق سوشال مدیا به فروش بگذارید.

شما می توانید در ابتدا از دستگاه های کوچک برای این کار استفاده نمایید و سپس هرچه کار شما رشد بیشتری پیدا کرد، دستگاه های خود را نیز بزرگتر خریداری نمایید. پس در ابتدای کار صرفا به مسائل مربوط به فروش خود تمرکز نمایید تا بتوانید برند خود را بهتر معرفی نمایید.

 

 

چگونه می توان مشتریان بسیاری در این حوزه جذب نمود؟

زمانی که شما قصد دارید کسب و کار خانگی با 20 میلیون تومان راه اندازی نمایید بهتر است قبل از هرچیزی نحوه فروش و بازاریابی خود را مشخص کنید که چگونه و با چه روش هایی می خواهید مشتریان زیادی را به سمت خود جذب نمایید. یکی از این روش ها این است که تولید محتوای خوبی را در سایت و سوشال مدیای خود آغاز کنید و از آن طریق کار خود و انواع محصولاتی که دارید را به بهترین شکل معرفی و گام به گام مشتریان خود را افزایش دهید و در نتیجه فروش شما نیز بالاتر خواهد رفت.

کلام آخر

همانطور که در بالا اشاره شد، امکان کسب و کار خانگی با 20 میلیون تومان برای اکثر اشخاص وجود دارد و آن ها می توانند حتی با این مبلغ یک کسب و کار خانگی پردرآمد برای خود راه اندازی نمایید. پس بهتر است که قبل از اینکه به دلیل سرمایه کم نا امید شده و هیچ کسب وکاری را  آغاز نکنید، این مقاله را با دقت کامل در سایت استاد ماهان تیموری مطالعه نمایید و سپس کار خود را آغاز نمایید. چرا که مدل های مختلفی از این نوع کار را در مقاله برای شما ذکر کرده ایم که می توانید از آنها ایده گرفته و کار خود را آغاز نمایید.

 

 

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید