آشنایی با صرافی کوینکس

صرافی کوینکس : چند سالی است که قیمت ارزهای دیجیتال روند رو به افزایشی داشته، و از آن جا که دلار جایگاه مهمی در رمز ارز های دیجیتال دارد، توانسته نقش مهمی را ایفا کند.
اما سوال اصلی این جاست که با توجه به تحریم های بین المللی، کدام صرافی را انتخاب کنیم بهتر است.
در واقع صرافی بین‌المللی کوینکس وظیفه خرید و فروش رمز ارز ها را به عهده دارد که این صرافی در شهر هنگ کنگ فعالیت خود را آغاز کرد. صرافی کوینکس، رتبه بالایی در زمینه رمز ارزها دارد که رتبه 45 را در سایت های معتبر، از آن خود کرده است. همچنین این صرافی جفت ارزهای زیادی را به کاربر ارائه می دهد.
می دانیم که رقم های داده شده، رقم های کمی نبوده است و همچنین به دلیل اینکه این سایت با زبان های مختلفی ارائه می شود، توانسته در بین کاربران محبوبیت فراوانی را ایجاد کند.
ما در این مقاله شما را با ویژگی های مختلف این صرافی آشنا می کنیم، تا شما بتوانید گزینه مورد نظر خود را به خوبی انتخاب کنید.

ویژگی های کوینکس:

 

ویژگی های کوینکس

 

• پشتیبانی مدام و لحظه ایی. در واقع صرافی کوینکس همواره پاسخگوی کاربر خود است.
• بدون تحریم ایران، این صرافی از جمله معدود صرافی هایی است که تحریم نشده است.
• کاربر ایرانی در صرافی کوینکس به راحتی می تواند مشخصات خود را وارد کند و با هویت ایرانی خود اقدام به ثبت نام نمایید.
• جالب است بدانید که صرافی کوینکس، کارمزد کمتری نسبت به صرافی های داخلی دارد که این خود مزیت بسیار مهمی است.
• بهترین جایگزین بایننس برای افرادی که نگران تحریم و بلوکه شدن حسابشان هستند. و چنانچه حساب آن ها مسدود شد، می توانند از این صرافی استفاده کنند.
• بدون نیاز به فیلترشکن برای ورود ایرانیان است.
• صرافی کوینکس از چندین زبان بین المللی دنیا پشتیبانی می کند.
صرافی حرفه ای دارای قسمت های فیوچر و مارچین است.
• امنیت بالای صرافی کوینکس، نقش ویژه ایی در این خصوص دارد.
• دارای پلتفرم راحت و مخاطب پسند در این حوزه است.
• دارای استخر است.viaBTC
• دارای کیف پول چند ارزی است که این مزیت بسیار سود آوری برای کاربر می باشد.

 

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی کوینکس را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش نحوه استفاده از آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

 

حذف اکانت کوینکس یا همان غیر فعال کردن اکانت:

 

حذف اکانت کوینکس یا همان غیر فعال کردن اکانت:

 

درجلوی Security Setting گزینه Disable Your Account را می بینید که اگر زمانی بخواهید حساب کاربری خودتان را دیگر فعال نگه ندارید، باید از این گزینه استفاده کنید. برای انجام این کار نیاز است که روی گزینه Disable Your Account بزنید تا پروسه غیر فعال سازی حساب شما آغاز شود. با غیر فعال کردن حساب کاربری، مراحل زیر برای شما اجرا می شود.
1. تمام ورودی ها و تریدهای شما به صرافی کوینکس دیگر فعال نخواهد بود.
2. تمام API هایی که در صرافی کوینکس ایجاد کردید، به طور کامل از بین می رود.
3. تمام سفارشات وorder های باز شما برای کنسل کردن، ارزهای دیجیتال شما کاملا از بین می رود.

انجام معامله در صرافی کوینکس

 

انجام معامله در صرافی کوینکس

 

در ابتدای کار شما باید در این صرافی، گزینه اکسچینج را انتخاب کنید. بعد از آن نمودارها و جدول های مربوط به جفت ارزها را مشاهده خواهید کرد. در نهایت وارد سایت خواهید شد و از آن جا می توانید خرید و فروش خود را انجام دهید.
توجه داشته باشید که در صرافی coinex شما می توانید سه نوع سفارش را انجام دهید. این سه نوع شامل Limit، Market، stop-limit هستند. در مورد سفارش Limit می شود با وارد کردن قیمت و میزان خرید، معاملات خود را انجام دهید. و در نهایت با پرداخت های شما، میزان سرمایتان تغییر پیدا خواهد کرد.

مزایای صرافی کوینکس

 

مزایای صرافی کوینکس

 

با توجه به این که این صرافی مورد علاقه بسیاری از ایرانیان است، مزایای دیگری نیز دارد که در زیر به آن اشاره شده است.
• کاربر به راحتی می تواند در سایت ثبت نام کند و از محیط آن استفاده کنند.
• دارا بودن اپلیکشن برای این صرافی
• سپرده آن بدون هزینه است.
• ساختار آن مشخص است و ایرادی ندارد.
• در صرافی کوینکس، همه چیز شفاف است.

تمام این مزایا برای همه ی افراد است، و به خصوص ایرانی ها به راحتی از این صرافی استفاده می کنند و تحریم ها به روی کار آنها تاثیر نخواهد گذاشت. و کاربر نگرانی راجع به محدودیت ها و رفتن سرمایه خود ندارد.
یکی از مهم ترین مزایای صرافی کوینکس این است که ویژگی نقدینگی را برای شما ایجاد می کند که به این معنی است که پول شما برای مبادلات راحت و بدون تاثیر پذیری روی قیمت عمومی آن می تواند توسط افراد به درآمد برسد. در واقع پول شما به طور آسان و بدون هیچ مشکلی، به پول و سرمایه نقد تبدیل خواهد شد و در نهایت این ویژگی مزیت بسیار مهمی است.

کلام آخر

یکی از صرافی های بسیار مهم در زمینه رمز ارزها، صرافی کوینکس است. که بسیار مورد محبوب ایرانی ها قرار گرفته و از آن استفاده می کنند. به این دلیل که مورد تحریم ها قرار نگرفته است و کاربران ایرانی به راحتی می توانند از آن استفاده کنند و معاملات خود را به آسانی انجام دهند.

 

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی کوینکس را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش نحوه استفاده از آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید