بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی برای کسب درامد بالا

کسب وکارهای اینترنتی امروزه رایج ترین انواع کسب وکار است که می توان بدون هیچگونه سرمایه ایی شروع به فعالیت نمود و سپس درآمد خوبی نیز به دست آورد. به همین جهت ما در این مقاله در خصوص سایت هایی که می توان از طریق آن درآمد کسب نمود را آورده تا بتوانید با استفاده از این مطالب به هدف مدنظر خود که همان درآمد زایی است برسید. مهم ترین سایت های فریلنسری ایرانی به شرح زیر است :

 

1.وب سایت کار لنسر

کارلنسر

زمانی که شما به مهارت های چون نگارش مقاله، محتوا، بازاریابی،عکاسی و دیگر مهارت های محتوا مسلط هستید، می توانید در این سایت عضو شوید و به راحتی ممکن در منزل خود کار کنید.

این سایت یکی از مطمئن ترین سایت هایی است که شما می توانید از طریق آن پروژه های مرتبط را دریافت کنید. در واقع زمانی که کارفرما های شما تاییدیه اولیه را در خصوص پذیرش طرح شما و شروع کار دادند، مبلغ مورد توافق به حساب سایت واریز خواهد شد و تا اتمام پروژه نیز نگهداری و بعد از آن به حساب فریلنسر واریز خواهد شد.

 

 

2. وب سایت بای بوک

بای_بوک

در این وب سایت کتاب های مختلف به صورت آنلاین به فروش می رسد و در مقابل نیز به کاربران خود این امکان را می دهد که به صورت افیلت مارکتینگ با او همکاری داشته باشند و درآمد حاصل از این کار را نیز دریافت کنید.

به همین دلیل می توان گفت که این وب سایت جزو، بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی است.

 

3.وب سایت پین پول

 

این سایت به شما در قبال پرداخت های قبض خود و یا خرید شارژ سود پرداخت خواهد.علاوه بر این شما می توانید کد ثبت نامی خود را به افراد دیگر بدهید تا از این طریق ثبت نام نمونده و سپس شما سود حاصل از هر ثبت نام را دریافت خواهید کرد. پس بهتر است که از افرادی دیگر بخواهید که با کد شما ثبت نام نمایند.

 

4.وب سایت انجام میدم

انجام_میدم

 

این وب سایت یکی از بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی به صورت فریلنسری است که می توانید در زمینه های جدید محتوا مانند پادکست،ترجمه،گویندگی،انیمیشن، موسیقی و صدا، آموزش و مشاور  در این سایت مشغول به کار شوید و درآمد بسیار خوبی را کسب نمایید.

شیوه در این سایت بدین شکل است که شما سهمی از کار را از قبل دریافت می کنید و مابقی آن را در صورت تمام شدن کار می توانید از کارفرما دریافت کنید.

5.وب سایت تایپ ایران

این سایت به شما امکان کار کردن در حوزه تایپ را می دهد که پروژه هایی را که در این خصوص هستند را دریافت نمایید و سپس بر اساس آن نیز هزینه مناسب دریافت نمایید پس اگر کار شما انجام امور تایپی هست می توانید به صورت مستقیم پروژه دریافت کرده و پول خود را کارفرما دریافت نمایید.

6. وب سایت نویسش

یکی از سایت هایی که شما می توانید از طریق نویسندگی کسب درآمد نمایید،نویسش است. و برای مقدمه کار خود نیاز است که در مرحله اول شما نمونه ایی از کار خود را به صورت آزمایشی ارائه دهید و پس از آن که تایید شدید، می توانید کار خود را شروع کنید و پروژه های مختلفی را در حوزه مهارت خود کسب نمایید.

در واقع این سایت یکی از سایت هایی است که به عنوان مشتری می توانید بهترین کار با مناسب ترین قیمت ها را در زمینه تولید محتوا دریافت نمایید. و در نتیجه می توان گفت که این سایت جزو بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی است.

7. وب سایت شهر محتوا

شهر_محتوا

شهر محتوا یکی از وب سایت های مهم در زمینه بازاریابی محتوا است در واقع این سایت علاوه بر اینکه تمرکز خاصی بر تولید محتوا دارد، بر روی بازاریابی نیز متمرکز است و در نتیجه می توان گفت که شما چنانچه در این حوزه مهارت دارید در سایت شهر محتوا ثبت نام نموده و بعد از گذراندن آزمون آن شروع به فعالیت نمایید. و در واقع می توان گفت که این سایت جزو بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی در حوزه بازاریابی است.

8. وب سایت واژه بان

این سایت در زمینه تولید محتوای متنی فعالیت دارد و با تمرکز داشتن بر این حوزه توانسته به خوبی فعالیت کند و در نتیجه درآمد مورد نظر خود را داشته باشد. واژه بان، یکی از سایت های فعال در زمینه محتوای متنی تخصصی است که برای هر موضوع به صورت اختصاصی استراتژی تدوین می کند و براساس آن مقالات و محتواهای مربوطه را می زند.

 

9. وب سایت ژاکت

وب سایت ژاکت یکی از مهم ترین سایت های ایرانی برای درآمد زایی است که در زمینه فروش وردپرس،افزونه وردپرس و قالب های HTML  پروژه های مختلفی را جذب می کند.+

شما اگر تخصص لازم در زمینه های به دیتابیس وردپرس، مسلط به php، مسلط به UI/Ux، تسلط به Html/Css و مسلط به اصول گرافیکی هستید، می توانید در این زمینه فعالیت کنید.

بدین شکل که طراحان سایت و برنامه نویسان  خدماتشان را  در سایت ژاکت ارائه داده و ۸۰ درصد از درآمد به کارفرما می رسد و مابقی آن به ژاکت تعلق می گیرد.

10 . وب سایت پارسکدرز

این سایت نیز مانند سایت های دیگر در زمینه تولید محتوا هست که فرقی عمده آن با سایر سایت ها، این است که در این سایت برنامه نویس ها می توانند در صورت داشتن این مهارت،پروژه های گوناگونی را دریافت نمایند.

 

بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی خارجی

علاوه بر سایت های ایرانی، یکسری از سایت های خارجی نیز در این زمینه فعالیت دارند که شما با دانستن حداقل زبان انگلیسی برای رفع نیاز خود، می توانید پروژه های گوناگونی را دریافت نمایید. این وب سایت ها به شرح زیر است:

freelancer.com

  1. UPWORK

یکی از مهم ترین سایت های خارجی که هر شخصی می تواند در منزل خود از طریق گرفتن پروژه های متفاوت، کسب درآمد کند این سایت می باشد. در واقع این سایت کار شما را برای کار کردن در منزل به صورت فریلنسری بسیار راحت تر کرده است.

 

  1. peopleperhour

در این سایت نیز شما می توانید به عنوان بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی،وارد آن شوید و در نتیجه پروژه ی خود را گرفته و آن را نهایی کرده و در نهایت نیز با کارفرما تسویه کنید.

  1. com

این سایت نیز یکی از بزرگ ترین سایت های فریلنسری می باشد که شخص می تواند با عضویت در آن پروژه های زیادی را دریافت و مشغول به کار شود. در واقع این سایت یکی از بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی است که به راحتی می توانید پروژه های گوناگون اخذ کنید.

3.iwriter

اگر  زبان خوبی دارید می توانید وارد این سایت شوید و سپس کسب درآمد نمایید. در واقع بدین شکل که این وب سایت برای اشخاص نویسنده و مترجم بسیار مناسب می باشند و می توانید به صورت دلاری کسب درآمد کنید

  1. 99 designs

این سایت بزرگ ترین بازار برای افراد فریلنسر در حوزه گرافیک است که می توان گفت افراد در این سایت چنانچه در جایگاه کارفرما قرار گیرند، گزینه های مورد نظر خود را در قالب پروژه به صورت مختصر اعلام می کنند و در مقابل نیز فریلنسر ها در صورت قبول آنها، شروع به کار خواهند کرد و می توان گفت که این سایت بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی  است که تلاش میکند در این حوزه بسیار موفق عمل کند.

 

5.designhill

 

این سایت در خصوص پروژه های طراحی لوگو، سایت و کارهای گرافیکی است. یکی از خوبی های این سایت این است که گزینه ثبت نام به عنوان طراح در آن خیلی واضح نیست. به همین دلیل رقابت بین طراحان در آن نسبت به دیگر سایت ها کمتر است و دستمزدها نیز در Design Hill نیز بیشتر است.

کلام آخر

همانطور که در بالا گفته شد، شما می توانید از طریق بهترین سایت های کسب و کار اینترنتی، درآمد کسب کنید و با توجه به مهارتی که در حوزه های مختلف تولید محتوا خواهید داشت می توانید درآمد خوبی را بدست آورید. ما در این مقاله و سایت استاد ماهان تیموری در خصوص سایت هایی که می توانید به صورت فریلنسری فعالیت کنید صحبت کرده ایم که علاوه بر آن با خرید محصولات هوش اینستاگرام و هوش مالی می توانید به صورت مدام درآمد خود را افزایش و از چالش ها و ریسک های زیاد این حوزه دوری نمایید.

 

 

 

 

 

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید