بهترین کتاب های کسب و کار اینترنتی

 

زمانی که می خواهید یک کسب وکار اینترنتی را راه اندازی نمایید، قبل از هر چیزی بهتر است که آموزش های لازم را در این زمینه ببینید که یکی از این از راه ها، استفاده از بهترین کتاب های کسب و کار اینترنتی است که می توانید با خواندن آن به راهکارهای زیادی برسید و در حوزه کسب وکار خود نیز موفق شوید. ما در این مقاله برخی از این کتاب ها را به شما معرفی می کنیم و پیشنهاد ما این است که کتاب های استاد ماهان تیموری که در حوزه کسب و کار تالیف شده است را خریداری و با مطالعه آن یک کسب و کار موفق را راه اندازی نمایید.

 

1.کتاب نوپای ناب

 

این کتاب از جمله کتاب هایی است که شما را به سمت شروع کسب و کار سوق می دهد  و در واقع به جای اینکه صرفا برنامه ریزی کنید، تلاش می نمایید که شما کار خود را سریع تر انتخاب و شروع به فعالیت نمایید.

گاهی برنامه ریزی تا یک جایی مناسب است و بعد از آن هر چه این کار را ادامه دهید به ضرر خودتان تمام خواهد شد.

این کار شما را به سمت بهترین گزینه از کسب و کار هدایت و موجب خواهد شد که به بهترین انتخاب برسید.

۲- کتاب خانم رئیس

کتاب-خانم-رئیس

 

یکی از بهترین کتاب های کسب و کار اینترنتی، کتاب خانم رئیس است که نویسنده آن  sophia amoruso   بنیانگذار کمپانی Nasty Gal است. نویسنده این کتاب در خصوص تجربه های کسب و کاری خود صحبت کرده است که در آغاز محصولات خود را در سایت های دیگر به فروش می رساند و بعد از آن نیز کسب وکار خود را راه اندازی و برند خود را ایجاد کرد. این کتاب شما را با تجربه های شخصی یک نفر بیشتر آشنا می کند و موجب می شود که شما حس بهتری برای شروع کسب و کار خود داشته باشید.

3. با چرا شروع کنید و دایره طلایی موفقیت را بسازید

این کتاب حاصل تجربه برندهای مختلف در حوزه کسب و کار است که شما می توانید با خواندن آن، روند کسب وکار خود را بهبود و ببخشید و حتی می توان گفت که مطالعه این کتاب برای شما لازم و ضروری است.
نویسنده این کتاب سایمون سینک، با نگاهی به به چگونگی شکل گیری برندهای چون اپل، توانسته ذهن مخاطب را در مسیر شکل گیری یک کسب و کار نزدیک کند.

آشنایی بیشتربا تاریخچه این برندها موجب می شود که اشتباهات شما کمتر شود و اعتماد به نفس خود را در ابتدای کار حفظ نمایید.

4. کتاب راهنمای کارآفرینان

کتاب_راهنمای_کارآفرینان

این کتاب توسط Steve Blank و Bob Dorf نوشته شده است که تمرکز خاصی بر مشتری مداری و بازاریابی دارد. در واقع این کتاب به شما کمک می کند که چگونه مشتریان خود را پیدا و برای مدت طولانی ماندگار نمایید. در واقع یکی از مباحث مهم در کسب و کار این است که شما مشتریان خود را پایدار نگه دارید و سعی نماید که عوامل مختلفی را جهت راضی نگه داشتن آن ها رعایت کنید.

یکی از این عوامل این است که شما همواره تنوع خاصی به محصولات خود بدهید و یا اینکه شیوه های ارسال کالا را راحت تر نمایید.

پس بهتر است که با مفاهیم بازاریابی و جذب مشتری بیشتر آشنا شوید که یکی از راه های این کار آشنایی بیشتر با بهترین کتاب های کسب و کار اینترنتی است.

 

۵- کتاب از صفر به یک

 

این کتاب در خصوص کسب و کارهای فناوری صحبت نموده و قصد دارد که شما با این مدل از کسب وکارها در حوزه تکنولوژی آشنا و بدانید که این شرکت ها چگونه  فناوری خود را جهانی نموده اند. و همگی این موارد به شما کمک خواهد نمود که کسب وکارهای اینترنتی خود را آغاز و روند آن را ادامه دهید.

نویسنده این کتاب،  Peter Thiel است که علاقه ی خاصی به بازار رقابتی این حوزه از کسب وکارها داشته و در خصوص مزایا و معایب آن بسیار صحبت کرده است. چنانچه شما تمایل خاصی به این نوع از کسب وکارها دارید می توانید با مطالعه این کتاب به دستاوردهای خوبی برسید.

۶- کتاب راه اندازی کسب و کار اینترنتی اثر علی محمد رجبی

این کتاب یکی از بهترین کتاب های کسب و کار اینترنتی است که به صورت کامل در خصوص ایجاد و ارتقای کسب و کارهای اینترنتی صحبت کرده است. با توجه به اینکه امروزه اکثر مشاغل بر پایه فضای اینترنتی است، شما بایستی با بسیاری از این موارد آشنا شوید تا بتوانید در حوزه کسب و کار اینترنتی خوب موفق شوید.

به طور کلی این کتاب هر آنچه را که شما به آن نیازمند هستید را گردآوری نموده و به شما پیشنهاد میکنیم که حتما قبل از شروع کار خود آن را به طور کامل مطالعه نمایید و براساس آن کار خود را شروع کنید.

 

۷- کتاب ساخت سایت موفق

 

این کتاب حاصل تجربیات دو فرد موفق به نام های  کارل بلنکس و بن جیسون است که تمام تجربه ی خود را در زمینه فروش بازاریابی از طریق سایت را بیان نمودند. در واقع هدف شما از ایجاد سایت، فروش و ترافیک بالا است وگرنه تبدیل به دکوری معمولی خواهد شد. پس بهتر است که تجربیات کسب وکار در سایت را از زبان این دو نفر شنیده تا بتوانید بهترین کسب و کار اینترنتی را در حوزه خود و بر پایه ی وب سایت داشته باشید.

فراموش نکنید که از مهم ترین فضاهای موجود برای راه اندازی کسب و کار ، وب سایت است که اکثر فروشگاه های مجازی به این صورت فعالیت دارند.

 

۸- کتاب جریان‌های چندگانه درآمد اینترنتی

اگر شما آشنایی چندانی با تکنولوژی ندارید این کتاب برای شما بسیار مناسب است و می توانید با مطالعه آن به انواع ابزارهای اینترنتی برای کسب و کار آشنا شوید.

در واقع این کتاب شما را با حوزه تکنولوژی بیشتر آشنا می کند و می توانید از این طریق با کسب و کار اینترنتی نیز بیشتر آشنا شوید.

سوشال مدیا و فضای سایت به طور کلی از اصلی ترین بسترهای کسب درآمد است که برای کار بهتر با آن ها بایستی به خوبی این ابزارها و کاربرد آن را بشناسید.

 

۹-کتاب عرضه

کتاب_عرضه

این کتاب روایتگر داستان نویسنده آن، جف واکر است که از نقطه صفر به درآمد میلیون دلاری رسیده است. در واقع این کتاب می تواند چه در مسیر کسب و کار چه قبل و بعد از آن به شما کمک کند. اگر کسب و کاری را آغاز کرده اید و می خواهید فروش خود را بالاتر ببرید، بهتر است که از این کتاب به عنوان یک راهنما در مسیر شغلی خود استفاده کنید.

نویسنده این کتاب صرفا با یک اینترنت و دستگاه کامپیوتر شروع به فعالیت نموده و کسب و کار خود را رونق بخشیده است.

در واقع این کتاب به شما می آموزد که می توان یک کار را از صفر شروع کرد و سپس آن را گسترش داد. پس بهتر است در هیچ حالتی امید خود را از دست ندهید و تمام تلاش خود را برای شروع  یک کسب و کار اینترنتی انجام دهید.

 

 

کلام آخر

همان طور که در بالا مشاهده نمودید، ما مجموعه ایی از بهترین کتاب های کسب و کار اینترنتی را برای شما توضیح داده ایم تا بتوانید با استفاده از آن کسب و کار خود را آغاز و یا رونق ببخشید. کتاب همواره بهترین دوست و رفیق شما در هر موضوعی است که یکی از مهم ترین آن حوزه آموزش است که موارد بالا همگی در این خصوص است.

علاوه بر کتاب های بالا بهترین پیشنهاد ما به شما، خرید کتاب های استاد ماهان تیموری است که در زمینه های فروش،کارآفرینی، کسب و کار و موارد دیگر است که می تواند بهترین راهنمایی شما برای ایجاد یک شغل مناسب باشد.

 

همین حالا شروع کن!

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز