کیف پول اتمیک

کیف پول اتمیک این امکان را به کاربران می دهد که بتوانند بدون استفاده از صرافی ها فعالیت سرمایه گذاری را شروع کنند. در حال حاضر این کیف پول از بیش از ۵۰۰ کوین و توکن پشتیبانی می‌کند. در این مقاله قصد داریم به آموزش کیف پول اتمیک پرداخته ایم.

دانلود کیف پول اتمیک

هم اکنون این کیف پول برای سیستم عامل اندروید و ios و ویندوز قابل استفاده است و می توانید دانلود کیف پول اتمیک را از طریق سایت‌ رسمی آن و همچنین گوگل پلی و اپ استور انجام دهید.
کیف پول اتمی به عنوان یک کیف پول چند ارزی برای کمک به کاربران برای ذخیره و مدیریت بیش از 300 ارز دیجیتال ایجاد شد و همانطور که گفتیم امروز بیش از ۵۰۰ کوین پشتیبانی می کند. کیف پول Atomic همچنین می تواند به عنوان صرافی شما مورد استفاده قرار گیرد و امکان مبادله را فراهم کند.
. استفاده از این کیف پول آسان است، حتی برای کاربران بدون تجربه، در حالی که دارای ویژگی هایی مانند اضافه کردن توکن های ERC20 و تجارت سکه ها به طور مستقیم از طریق کیف پول است.
کیف پول اتمی به صورت رایگان در دسترس است، اگرچه برخی از خدمات هزینه دارند. کاربران می توانند ارز دیجیتال را با کارت اعتباری خریداری کرده و مستقیماً از طریق کیف پول ارسال کنند. کاربران می توانند سه نوع تجارت را از طریق کیف پول انجام دهند. اینها هستند.

 

پیشنهاد ما به شما :

 

عبارت پشتیبان کیف پول اتمیک والت

این کیف پول به شما یک کد دوازده رقمی می دهد که برای بازیابی کیف پول دیجیتالتان به آن نیاز خواهید داشت. شما باید این کد دوازده رقمی را در جایی مطمئن یادداشت کنید. منظور از جای مطمئن جایی است که نه تنها دور از دسترس دیگران باشد بلکه از نظر فیزیکی نیز محافظت شود. در این صورت اگر سیستمی که کیف پولتان در آن قرار دارد به هر دلیل دچار مشکل شود، جای هیچ نگرانی نیست. شما می توانید با در اختیار داشتن این کد مجددا کیف پولتان را بازیابی کنید.

آموزش ساخت و نحوه استفاده و کار با کیف پول اتمیک والت

در ابتدا شما باید این کیف پول را از گوگل پلی یا اپ استور اپل دانلود کنید و آن را در موبایلتان نصب کنید. پس از آنکه وارد کیف پول می شوید، مانند هر کیف پول دیگر با دو گزینه رو به رو می شوید. این دو گزینه عبارتند از CREATE NEW WALLET و Restore from Backup. اگر کیف پول اتمیک را روی سیستم یا موبایل دیگر نداشته اید می بایست گزینه اول یعنی CREATE NEW WALLET را انتخاب کنید.
در صفحه بعد باید یک رمز عبور قوی و مناسب تعیین کنید. سپس روی گزینه “Set” ضربه بزنید.

سپس این پسورد را دوباره وارد کرده و “CONFIRM” را انتخاب نمائید.

در این قسمت یک عبارت ۱۲ کلمه‌ای برای شما به نمایش درمی‌آید که باید آنها را به ترتیب روی کاغذ یادداشت کنید. زیرا در صورت گم شدن آنها دیگر نمی توانید به حسابتان دسترسی داشته باشید و عملاً سرمایه‌تان از دست می رود. البته راهکارهایی برای بازیابی این کد وجود دارد که بهتر است اصلاً ریسک نکنید و این ۱۲ کلمه را در جایی مطمئن از لحاظ امنیت و گم نشدن، یادداشت کنید. پس از این قسمت کیف پول اتمیک شما فعال شده است و می توانید خرید و فروش را از این قسمت انجام دهید.

بازیابی کیف پول اتمیک والت

اگر در گذشته روی موبایل یا نسخه ویندوزتان کیف پول اتمیک نصب کرده بودید و الآن قصد دارید که کیف پول اتمیک والت خودتان را روی یک سیستم دیگر نصب کنید، باید روی گزینه Restore from Backup کلیک کنید و پس از آن ۱۲ کلمه عبارت بازیابی را به ترتیب وارد کنید. نکته ای که وجود دارد این است که نباید املا و ترتیب این ۱۲ کلمه اشتباه باشد.
نحوه ارسال و دریافت ارز دیجیتال در کیف پول اتمیک
برای ارسال ارز دیجیتال با استفاده از Atomic Wallet از منوی پایین گزینه “wallet” را انتخاب کرده و ارز دیجیتالی مورد نظر را جستجو نمائید.
اگر قصد داردی که ارزی را به دیگران ارسال کنید کافی است که از منوی پایی گزینه wallet را انتخاب کید و ارز دیجیتال مورد نظر را جستجود کنید. پس از این کار دو گزینه send و receive برای شما ظاهر می شود. اگر قصد ارسال کردن به دیگران دارید می توانید گزینه send را انتخاب کنید و آدرس کیف پول فردی که قصد ارسال دارید را وارد کنید. اگر هم می خواهید ارزی را از کسی بگیرید می بایست از قسمت receive وارد عمل شوید.
پس از آن که ارز مورد نظرتان را انتخاب کردید و گزینه send را انتخاب کردید یک صفحه برای شما باز می شود که در آن باید آدرس فردی که قصد ارسال به او را دارید وارد کنید

 

پس از آن که ارز مورد نظرتان را انتخاب کردید و گزینه send را انتخاب کردید یک صفحه برای شما باز می شود که در آن باید آدرس فردی که قصد ارسال به او را دارید وارد کنید.
اگر هم قصد دریافت ارز دارید، کافیست وارد قسمت receive کیف پول اتیمکتان شوید. پس از آن یک کد برای شما به نمایش گذاشته می شود که می توانید آن را کپی کنید و برای دیگران ارسال کنید.

قابلیت اکسچنج – Exchange در اتمیک والت

می‌توانید از صرافی داخل این برنامه برای خدمات اکسچنج و تبدیل ارزهای دیجیتال استفاده کنید. برای اینکار کافی است از منوی پایین برنامه، روی گزینه “Exchange” ضربه زده و از قسمت‌های مربوطه، ارزهای مورد نظر برای تبدیل را انتخاب نمائید.
یکی دیگر از قابلیت‌های کیف پول اتمیک، خدمات اکسچنج و تبدیل ارزهای دیجتال آن است. برای استفاده از این ارزها کافی است که جفت ارز مد نظرتان را انتخاب کنید و پس از آن گزینه اکسچینج را فشار دهید.

کلام آخر

کیف پول اتمیک از آن دسته از کیف پول هایی است شما می توانید به راحتی طی چند ساعت استفاده، بر تمامی قسمت هایش مسلط شوید ودر نهایت بتوانید از طریق آن دارایی‌ هایتان را به خوبی مدیریت کنید و کارهایتان از جمله مبادله، ارسال و دریافت ارز دیجیتال را انجام دهید.

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید