صرافی آبان تتر

صرافی آبان تتر : صرافی ها در خصوص مبادلات ارزها، دخالت مستقیمی در خرید و فروش رمز ارزها دارد. در واقع واسطه ی شما در این حوزه می باشد.صرافی های ارز دیجیتال مانند، بورس عمل می کند و یک نوع کارگزاری محسوب می شود و اکثر رمز ارز ها مانند، بیت کوین، تتر و.. را نیز پشتیبانی می کند.
در این بین، صرافی آبان تتر یک صرافی ایرانی است که محدودیت های صرافی های خارجی را برای ایرانی ها ندارد. و شخص می تواند راحت تر به سرمایه گذاری و مبادلات خود بپردازد.
در این مقاله می خواهیم صرافی آبان تتر را بررسی کینم ومزایا و معایب آن را برای شما به طور کامل توضیح دهیم، تا شما بهترین انتخاب را در این خصوص داشته باشید.

تاریخچه صرافی آبان تتر

صرافی آبان تتر از سال 1397 در ایران توسط نخبگان صنعتی شریف تاسیس شد. این صرافی در مراحل اولیه کار خود، ارز تتر را در دسته معاملات خود قرار می داد اما رفته رفته به تعداد این رمز ارزها اضافه و دامنه فعالیت این صرافی نیز گسترده تر شد.
این صرافی توانسته حجم بالایی از کاربران را در خود جای دهد که در نتیجه ی آن میزان معاملات در این جا افزایش پیدا کرد. جالب است بدانید که
این صرافی خواسته های مشتریان خود را مدنظر قرار می دهد و برایش بسیار مهم است که بتواند نظر کاربران را جذب کند. در نهایت چنان چه در خواستی برای رمز ارز از سوی اشخاص وجود داشته باشد آن را به سایت خود سریعا اضافه خواهد کرد.

 

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی آبان تتر را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش و مزایا و معایب آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

 

صرافی آبان تتر چه ویژگی هایی دارد؟

 

صرافی آبان تتر چه ویژگی هایی دارد؟

 

• درارا بودن کیف پول نرم افزاری. این صرافی یکی از مزایای بسیار مهمش، داشتنن کیف پول نرم افزاری آن است که ویژگی مطلوبی در این راستا است.

• ویژگی مهم دیگری که صرافی ارز دیجیتال آبان تتر دارد این است که، نمودار های تحلیل قیمت های رمز ارز را به کاربر خود نشان می دهد که این خود موجب جذب مخاطب و کاربر می شود، چرا که صرف خرید و فروش فرد به یک صرافی وراد نمی شود، بلکه او نیاز به دریافت یک سری اطلاعات از جانب آن صرافی دارد.
• صرافی آبان تتر درست است که اوایل ارزهای محدودی را ارائه می کرد اما رفته رفته تنوع مناسبی را در خصوص رمز ارزها ارائه کرد که این عمل بسیار مثمر ثمر بوده است.

امکانات کاربری صرافی آبان تتر

• در صرافی آبان تتر مانند دیگر صرافی ها، می بایست احراز هویت انجام شود. در واقع این عمل به نفع مشتری بوده، که امنیت کاربرش برای او بسیار مهم است.
• درصد مشارکت کاربر از درآمدزایی
• در صرافی آبان تتر، واریز و برداشت ریالی انجام می شود که این مر موجب راحت تر شدن کار مشتری می شود و او در محیطی ارام و مناسب به مبادلات تجاری خود می پردازد.

 

مراحل ثبت نام در صرافی آبان تتر

1. مرحله اول در این مجموعه، ثبت نام در سایت است. در واقع برای برداشت و حفظ حساب می بایست این کار به درستی صورت بگیرد. این مجموعه، مراحل ثبت نام را به درستی در هر مقطع برای شما مشخص کرده است که به راحتی ممکن می توانید خود را در آن ثبت نام کنید.
2. در مرحله دوم، شما می بایست بعد از اینکه ثبت نام کردید، شماره موبایل خود را وارد کنید.
3. در مرحله بعد در صرافی آبان تتر، کد ارسالی که از قبل برای شما پیامک شده است را وارد قسمتی از سایت نمایید.
4. بعد از انجام دادن مراحلل بالا نوبت می رسد به احراز هویت در صرافی آبان تتر. مراحل احراز هویت به شرح زیر است:
1.تصویر کارت ملی را به صورت شفاف بارگزاری کنید.
1. در مرحله بعد، کدملی خود را با دقت وارد کنید.
2. نام و مام خانوادگی خود را به درستی وارد کنید.
در نهایت گزینه ثبت را بزنید و اطلاعات مربوطه را ثبت نمایید. و در مرحله آخر نیز عکس پرسنلی خود را بارگزاری نمایید.

مزایای صرافی آبان تتر

یکی ازمزیای بسیار مهم صرافی آبان تتز، ارائه ارز های متنوع است. در زیر برای شما تعدادی از مزایای این صرافی را آورده ایم.
• انجام معاملات بدون محدودیت صورت می گیرد و کاربر با منعی رو به رو نیست.
• سرعت و امنیت بالا در این صرافی بسیار حائز اهمیت است.
• احراز هویت سریع و آسان صورت می گیرد.
• قیمت مناسب و لحظه‌ای ارزهای دیجیتال در این مجموعه وجود دارد.
• پاسخگویی تلفنی تمام وقت و و پشتیبانی همه جانبه از مزایای مهم آبان تتر است. در واقع هر زمان که مشتری بخواهد می تواند از پشتیبانی سایت استفاده کند.
• امکان خرید و فروش حضوری ارزهای دیجیتال وجود دارد که شما می توانید به محل دفتر صرافی بروید و این کار را به راحتی انجام دهید.
• انتقال داخلی رمز ارز با کارمزد صفر و بدون محدودیت برای کاربران صرافی آبان تتر وجود دارد.
• مشاهده تراکنش ها در این سایت راحت می باشد.
• امکان خرید ارز دیجیتال با حساب ریالی در این مجموعه امکان پذیر است که مزیت خیلی خوبی نیز به حساب می آید.

معایب این مجموعه

صرافی آبان تتر، دارای معایبی به شرح زیر است:
• نداشتن محتوا و آموزش‌های کامل برای فعالیت در این مجموعه، چرا که در اکثر صرافی ها، قسمتی را به آموزش کاربر اختصاص می دهند و او می تواند قبل از خرید آموزش ببیند.
• نداشتن بخش تیکت پشتیبانی که بعضی از مشتریان از آن ناراضی هستند.
• نداشتن اپلیکیشن تلفن همراه که به شدت نقطعه ضعف محسوب می شود و صرافی آبان تتر برای هیچ کدام از سیستم عامل ها، اپلیکشینی ندارد.
• نداشتن کیف پول اختصاصی در آبان تتر و شخص نمی تواند کیف پول مخصوص به خود را داشته باشد.

کارمزد صرافی آبان تتر

صرافی آبان تتر، مبلغ مشخصی را برای کارمزد مبادلات کاربران خود در نظر نگرفته است. بنابراین، خرید و فروش‌ها در آبان تتر و در زمان معامله، با توجه به مقدار مورد نیاز در پنل کاربری شحص نمایش داده می‌شود. پس در نتیجه، صرافی آبان تتر درصد کارمزد زیادی نداشته است و تا به حال نیز، هیچگونه اعتراض و شکایتی از اشخاص عضو در خصوص کارمزد، دریافت نشده است.

کلام آخر

این مجموعه در میان صرافی های ایرانی، از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است. و درواقع شما این امکان را دارید که این صرافی را جزء یکی از گزینه‌های انتخابی خود برای انجام معاملات قرار دهید. حتی با وجود این که این صرافی، یک سری از مزایا را ندارد، مورد محبوبیت قرار گرفته است.

 

سایت ماهان تیموری معرفی صرافی آبان تتر را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش و مزایا و معایب آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.

 

همین حالا شروع کن!

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین فرصت ثبت نام در دوره میتوز