آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

راهکارهای بسیار موثر برایان تریسی برای کارآمدی وبهره وری

راهکارهای بسیار موثر برایان تریسی برای کارآمدی وبهره وریReviewed by صابر خلیلی on Dec 11Rating:
مدت زمان مطالعه ی تخمینی مقاله ی راهکارهای بسیار موثر برایان تریسی برای کارآمدی وبهره وری  1 دقیقه می باشد

مقدمه راهکارهای برایان تریسی :

راهکارهای برایان تریسی برای کارآمدی و بهره وری ، زندگی خود را برای کارآمدی و بهره وری برنامه ریزی کنید، چندین روش عالی ذهنی وجود دارد که می توانید مورد استفاده قراردهید تا زندگی خود را برای رسیدن به اوج عملکرد برنامه ریزی کنید.

 

1.صحبت های مثبت با خود:

اولین روش برای برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه، صحبت های مثبت با خود و یا تاییدهای مثبت است. تایید ها سخنانی هستند که یا با صدای بلند آن ها را بیان می کنید یا با احساس یا اشتیاقی که کلمات را بصورت دستورالعمل جدیدی به ضمیر ناخوداگاه وارد می کند به خود می گویید. بطور مثال می توانید با تکرار چندین باره ی این جمله آغاز کنید: “:من در مدیریت زمان عالی هستم “. من در مدیریت زمان عالی هستم”.اگر فرمانی را بارها و بارها با ایمان و و باور و پذیرش کافی تکرار کنید سرانجام ضمیر ناخودآگاه آن را می پذیرد.

 

 

2.خود را فردی با کارایی بالا تصور کنید:

 

 ضمیر ناخوداگاه شما بلافاصله تحت تاثیر تصاویر ذهنی شما قرارمی گیرد .سعی کنید خود را فردی منظم کارامد و موثر تصور کنید. خاطرات و تصاویری را که آن به بهترین نحو کارخود را انجام داده اید .تصاویر خود را بارها روی پرده ذهنتان نمایش دهید.

3.تمرین ذهنی :

این روش بسیار ساده است. ابتدا در یک مکان ارام و ساکت بنشینید یا دراز بکشید .سپس تصور کنید می خواهید کار مهمی را که بزودی قرار است انجام دهید اغاز کنید برای مثال شرکت در یک جلسه یا سخنرانی .همانطور که نشسته اید یا دراز کشیده اید تصویری از این رویداد را در ذهن خود بسازید و آن را از هر زاویه ای مورد بررسی قراردهید، خود را آرام، مثبت، خوشحال و در کنترل کامل ببینید سپس نفس عمیق بکشید ارام و بیخیال باشید . بهترین زمان برای انجام این تمرین شب ها درست قبل از خواب است چند بار این کار را انجام دهید و منتظر نتایج شگفت انگیزآن باشید.

نتیجه گیری:

با استفاده از راهکاری برایان تریسی می توانید در زندگی شخصی و کاری بهره وری خودتان را افزایش دهید و نتایج شگفت انگیزی را مشاهده کنید .

تیم آموزشی ماهان تیموری

 

از محصولات جدید ما دیدن فرمایید :

 

             چنانچه موفق به اتمام مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید ، به سایت  تست تندخوانی مراجعه نمایید .

 

با تشکر از توجه شما امیدواریم از مقاله راهکارهای بسیار موثر برایان تریسی برای کارآمدی وبهره وری لذت برده باشید

 

                                   خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مقالات یاری نمائید

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.