آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

نقش دوست در ثروتمند شدن

نقش دوست در ثروتمند شدنReviewed by مدیر سایت on Sep 10Rating:
مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 2  دقیقه می باشد

 مقدمه نقش دوست در ثروتمند شدن

نقش دوست در ثروتمند شدن را با داستانی از خودم توضیح می‌دهم تا به‌خوبی درک کنید:

در برهه‌ای از زمان به پیشنهاد یکی از دوستانم وارد کار کتاب شدم. با تلاش‌هایی که کردم; توانستم ایجاد کسب‌ وکار کنم و درآمد بالایی از این کار به دست بیاورم.

 

امروز این کار را ارتقا داده‌ام و روزبه‌ روز شرایط بهتری را تجربه می‌کنم; لازم می‌دانم از دوستی که این مسیر را به من پیشنهاد داد تشکر کنم.

 

دومین سودی که به‌ واسطه‌ی دوستی با یک انسان موفق نصیبم شد درزمینه‌ی سرمایه‌گذاری بود همان‌طور که همه می‌دانید یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد و افزایش دارایی، سرمایه‌گذاری است.

 

در ابتدا هیچ اطلاعاتی از این کار نداشتم; آشنایی با یکی از دوستان ثروتمندم و کمک‌ها و راهنمایی‌هایی او; توانستم سرمایه‌ا م را تا دو برابر افزایش دهم.

 

به اعتقاد من دوستان خوب; نعمت‌اند! از شما می‌خواهم با دوستانی رفت‌ وآمد کنید که بتوانند ازنظر فکری شمارا در راستای موفقیت و ثروت قرار دهند; شما در کنار آن‌ها تجربه‌هایی را کسب خواهید کرد که در هیچ کتابی نوشته‌نشده است; خیلی از تجربه‌های انسان‌های موفق; در هیچ کتابی نوشته‌ نشده است.

 

شما با ارتباط موثر با صاحبان نظر درزمینه‌ی ثروت می‌توانید از این اطلاعات ارزشمند بهره‌مند شوید و به نفع خود استفاده کنید. البته ارتباط با دوستان ثروتمند و موفق راهی است میان‌بر! شاید اگر به‌تنهایی بخواهید تمام راه‌ها و اطلاعات کسب ثروت را بیاموزید باید تا سال‌های سال فقط تجربه کسب کنید.

 

شاید دیگر زمانی نباشد که از تجربیات خودو هوش اجتماعی استفاده کنید! در مواقعی از افراد می‌شنوم که می‌گویند: ارتباط با افراد موفق و ثروتمند خیلی سخت است!ما که جزء آدم‌های معمولی هستیم; نمی‌توانیم با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم چه برسد به اینکه به‌عنوان دوست در کنارشان باشیم!آن‌ها ما را نمی‌پذیرند و یا اصلاً شبیه ما نیستند و…

 

اما به اعتقاد من این ارتباط با ارتباطات دیگر هیچ تفاوتی ندارد; شاید در ابتدا سخت به نظر برسد اما واقعاً آسان است; من همیشه به افراد شرکت‌کننده در دوره‌های آموزشیم  می‌گویم: با داشتن دو مهارت می‌توانید از هر نظر رشد کنید:

1- مهارت برقراری ارتباط،

2- فن بیان

نتیجه گیری مقاله نقش دوست در ثروتمند شدن

هیچ فرقی نمی‌کند چه کسی روبروی شماست. شما به‌راحتی ارتباط برقرار می‌کنید.اگر می‌خواهید ثروتمند شوید حتماً چند دوست ثروتمند داشته باشید تا شیوه‌ی زندگی ثروتمندانه; کسب‌ و کار و چگونگی درآمدزایی و … را از آن‌ها یاد بگیرید. فراموش نکنید: اگر از مسیری که آن‌ها رفته‌اند، بروید شما هم به همان نتایجی می‌رسید که آن‌ها رسیده‌اند.من ماهان تیموی هستم و درراه رسیدن به ثروت و آرامش شما را یاری میکنم.

 

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجعه نمایید

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید
تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، مذاکره

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر
  1. حسن فکری کاربر می‌گوید

    واقعا باید در انتخاب و هم نشینی با دوستان خودمون دقت زیادی بکنیم. ممنون

  2. کوثر آقاجانپور کاربر می‌گوید

    صدرصد که دوست بسیار تاثیرگذاره

  3. افشين حميدي کاربر می‌گوید

    دوست خوب حكم انكيزه در زندكيه