آموزش هوش مالی و بیزینس کوچینگ

پیشنهاد ویژه : مجموعه کتابهای راز ثروت سریع استاد ماهان تیموری

پیشنهاد ویژه : مجموعه کتابهای راز ثروت سریع استاد ماهان تیموریReviewed by مدیر سایت on Aug 26Rating:
     مدت زمان مطالعه ی تخمینی مقاله مجموعه کتابهای راز ثروت سریع 3 دقیقه می باشد 

مجموعه کتابهای راز ثروت سریع

مقدمه :
معرفی ساده مجموعه کتابهای راز ثروت سریع مولف استاد ماهان تیموری و دانلود کتاب اگر میخواهی با عقابها پرواز کنی دست از آب بازی با اردک ها بردار مجموعه کتابهای راز ثروت سریع ، دانلود کتاب اگر می خواهی با عقاب ها پرواز کنی، باید دست از خاک بازی با اُردک ها برداری.

دانلود کتاب کاملا رایگان است زندگی فرصتی غنیمتی برای رشد کردن و شکوفا شدنِ که نباید به بیهودگی و بی هدفی طی بشه دوستان و افرادی که ما با اون ها ارتباط داریم، یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین عوامل رشد یا عدم رشد ما محسوب میشن و این عامل زمانی بیشترین اثر رو در روند رشدی افراد میزاره که یک فرد در مسیر موفقیت قرار داره. زمانی که موفق شدن، بهترین شدن، ثروتمند شدن، در آرامش و آسایش بودن رو انتخاب می کنی، خیلی خیلی بیشتر از یک فرد عادی باید به این نکته توجه کنی. زمانی به درک این موضوع می رسیم که تصمیم گرفتیم در مسیر رسیدن به اهدافمون با سرعت بیشتری قدم برداریم. 

مجموعه کتابهای راز ثروت سریع

 

بیشتر از ۷هفته زمان برد تا این کتاب را برای شما دوست عزیزم آماده کنم اما در تمام آن شبهایی که در حال تفکرو نگاشتن این کتاب بودم به این فکر میکردم که این کتاب چه تاثیر بزرگی بر کسب وکار و زندگی تو دوست عزیزم داره.من به همراه تیم آموزشی ماهان تیموری تا به حال مطالب بسیاری برای شما عزیزان آماده کردیم ومن ایمان دارم که اگر به این مطالب عمل کنید تاثیری بسیار عالی در زندگی خودتون وخانوادتون ایجاد خواهید کرد هشت راهکار قدرتمند برای متخصص شدن رو در این کتاب بخونید. با عمل کردن به این راهکارها خودتون رو جزء افراد خاص و موفق قرار بدین و از نتایج بی‌نظیرش شگفت‌زده بشید.

متخصص

کتاب مهارت درخواست کرد چند بار تو زندگیتون با اینکه نیاز به کمک یا راهنمایی داشتین اما نتونستین درخواست خودتون رو بگید؟آیا شده بگید، نیاز نیست من درخواستی داشته باشم، طرف مقابلم بایدمتوجه بشه که من چی می خوام؟!تا حالا شده بخاطر درخواست کردن، تحقیر شده باشید؟فکر می کنید اگر درخواست چیزی رو داشته باشید، کارتون احمقانه به نظر میاد؟

 

مهارت درخواست کردن

 

چند بار تو زندگیتون با اینکه نیاز به کمک یا راهنمایی داشتین اما نتونستین درخواست خودتون رو بگید؟آیا شده بگید، نیاز نیست من درخواستی داشته باشم، طرف مقابلم بایدمتوجه بشه که من چی می خوام؟!تا حالا شده بخاطر درخواست کردن، تحقیر شده باشید؟فکر می کنید اگر درخواست چیزی رو داشته باشید، کارتون احمقانه به نظر میاد؟

 

زندگیت رو چرخه خودت

 

دانلود کتاب توقف در سرتاسر مسیر ممنوع!

شاید خیلی وقتها اهدافی رو برای خودت انتخاب کردی و باقدرت تصمیم گرفتی که برای رسیدن بهش تلاش کنی؛
اما بعد از یه مدت کوتاه، میبینی از اون انرژی و انگیزه اثری باقی نمونده و خیلی راحت از ادامه ی راه منصرف شدی! خودت میدونی،
انتخاب هدف مهمه! اما من میگم چگونه رسیدن و برنامه ریزی برای رسیدن، از انتخاب هدف خیلی مهم تر ! چرا اهدافمون رو فراموش میکنیم؟
چرا با کوچک ترین مانع کال منصرف می شیم؟ چکار کنیم که تا رسیدن به هدف، پرانرژی و با انگیزه باقی بمونیم؟ داشتن هدف به انسان، حس زنده بودن و در جریان بودن میده اما به تنهایی زندگی رو لذت بخش نمی کنه.

توقث ممنوع

 

کامل کردن خود

اگر شما جز افرادی باشید که میل فراوانی به کامل کردن خودتون ; خانواده ، محیط پیرامون تون و ثروتمند شدن داشته باشید ; احتمالا فرد بسیار حساسی هستید ; این ویژگی زمانی اهمیت خواهد داشت که بخواهید کارهای بزرگی انجام دهید ; و در مقیاس های کوچک شاید اصلا به چشم نیاید ; در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهم کرد اما لایق بودن مسئله ای بسیار مهم و البته متفاوت است ; حس لایق بودن خودش را در کوچک ترین مسائل هم نشان می دهد.

نصفه نیمه

 

نتیجه گیری:

با استاده از مجموعه کتابهای راز ثروت سریع تالیف استاد ماهان تیموری می توانید در کسب آرامش ، کسب و کار ، خلق ثروت و … را درک کرده و از آنها در زندگی خود استفاده کنید و لذت ببرید …

با تشکر از توجه شما 

دانلود PDF این مقاله 

 

 چنانچه موفق به اتمام مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید ، به سایت  تست تندخوانی مراجعه نمایید .

 

تیم آموزشی ماهان تیموری 

 

 

با عرض پوزش تصویر فایل به درستی بارگذاری نشده است

به منابع بیشتر نیاز دارید ؟

bannerforendpost

                           خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مقالات یاری نمائید

 

ارائه دهنده آموزشهای : کسب و کار ، کارآفرینی ، کسب و کار اینترنتی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
  1. کاربر می‌گوید

    خیلی خوبین شما با این مقالات

  2. سميه غفاري کاربر می‌گوید

    با سلام بسيار كاربردي وعالي بود با تشكر

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ثبت نام دوره هوش مالی پلاس